Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 10 / 13
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 13. April 2011, kl 20.38

Oi, Eliise! Niiii tubli oled!hot smiley Eks tagumiku ülesupitamine diivani pealt ongi sportimise juures see kõige raskemgrinning smiley. Edasi on juba puhas rõõm! Mina käimist ei harrasta, aga rattaga sõidan korraga 45-55 min. Ma arvan, et alguseks on 35 min. väga hea ju. Mina alustasin rattaga 20 min.korraga. Eks see võhm tuleb ajaga.

Ja nii hakkabki olema nüüd....väga hästi kõlab!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 14. April 2011, kl 08.21

Oi kui toredad uudised. Tubli Eliise, et algus tehtud. See ongi alati kõige raskem.
Peaks ka tegema endale ühe korraliku päeva ja õhtul sisestama endale "Ja nii hakkabki olema!"thumbs up
Ma juba hirmuga mõtlen suvele ja grillile, mina totaalne lihasõltlane ei saa ju ever never sellest loobuda ja no siider/õlu/vein ju ka grillimise lahutamatu osaspinning smiley sticking its tongue out Õnneks rulluisu rada on juba lume alt väljas ja varsti hakkan seda kulutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 14. April 2011, kl 19.57

Tubli Eliise smiling smiley Mina teen kepikõndi ,üksi ja kuskil 35 -40 ,min. korraga-sellest esialgu piisab smiling smiley.
smiling bouncing smiley smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.47

Tere!

Minu kepikõnni ring on umbes 5 km, aega läheb 45-50 minutit.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 16. April 2011, kl 10.23

Tervistsmiling smiley
Küsimus teile ,kes toidupäevikut täidavad -kui suur on teie kalorinorm päevas ? Ise olen vist liiga palju söönud ....kas 1900 kalorit on kaalu säilitamiseks ...ma ei saa aru eye rolling smiley Nüüd tegin uuesti ...ja panin uue kaalu mida tahan saavutada ja teise aja ...ja näitab kalorinormiks ca 1400-kas võin nüüd süüa 1400 kalorit päevas ,et kaal langeks? ohh loodan ,et saite minust arusmiling smiley

Tervitades kasssilm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 16. April 2011, kl 14.26

Tsauki!!!

Mina olen aru saanud, et see kalorinorm on igal inimesel individuaalne - st sa sisestad sinna oma andmed ja siis näed seda sinule mõeldud kalorinormi päevas, mis on sinu andmete põhjal arvutatud - seal on palju parameetreid - pikkus, kaal, kui aktiivne oled jne..kuid 1900 on tõesti VIST liiga palju. 1400 kõlab juba niimoodi, et see võiks alandada kaalu...mul endal on kaa umbes nii ja me oleme samas kaalus, kuid Sa must veidi pikem vist smiling smiley

parimatega!

E.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 18. April 2011, kl 07.50

Tere!
Minu tänahommikune kaal sama mis eelmisel nädalal. Aga tunne on kuidagi raskeconfused smiley
Selline tunne on nagu oleks telliskivid kõhus, eile sõin musti ploome, vast saan seedimise taas korda.
Minu kalorinorm on ka u 1400kcal, trennipäevadel söön selle alati üle aga kunagi ei söö trennipäevadel kõiki kaloreid tasa, mõned nädalavahetuse patupäevad jäävad muidugi siia päevikusse märkimata ka tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.21

Ilusat hommikut!

Täna hommikul näitas kaal 78,5kg.Hakkab looma! Minu kalorinorm on ka sinna 1400 kanti, natuke pealegi. Trennis kulutatud kaloreid tagasi ei söö. Pigem olen nädala sees üüberkorralik ja ajan kalorite lugemisel näpuga järge, et siis nädalalõpus veidi vabamalt võtta.

Noo rääkige, kas eile said esimesed grillitamised tehtud? Meie küll tegime. Väike hirm oli küll, et kas ma suudan piiri pidada, aga suutsinthe finger smiley Kahjuks tõi vennanaine pärast šašlõkki lauale isetehtud vahvlid. Võtsin siis magustoiduks ühe.....ja veel ühe.....ja kolmandagi....ja viiendagitongue sticking out smiley Õhtusöögiks sõin vaid ühe õuna, sest peas keerles koguaeg mõte, et homme on kaalumine. Nii et distsiplineerib küll see meie duell!smiling bouncing smiley

Päikest,

DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 18. April 2011, kl 08.28

Tere hommikust!

Mina tunnen, et oleks LÕPUKS saanud vist jälle reele - ja avastasin, et vahepeal oli mul tõelisi raskuseid leida endale menüü...nüüd avastasin supid ja näen, et võimalusi on niiii palju maitsvat ja tervislikku süüa...ja enne arvasin, et endale eraldi söögi valmistamine käib mulle ülejõu - et see tähendaks tervet päeva pliidi ees tantsimist ja 2 erinevaid roogi igaks toidukorraks...aga tegelikult on mulle mõeldud toidud ju väga lihtsad ja kombineeritavad pere toitudest ning mis vaev see supi keetmine siis on???...niiet mu sees on tõeline entusiasm kasvanud...ja seadsin endale ka pikemaajalise eesmärgi (lühiajalised ju duellides) ....siis on nagu siht kaa silme ees smiling smiley

Kuna eelmise nädala algus oli ebaõnnestumine - arvasin, et saan ikka nii hakkama, et valin mida söön, aga päevikusse ei märgi - siis võin täiesti kindlalt väita, et nii pole võimalik kaalu langetada, sest kalorinormi saab raudselt iga kord ületatud...hakkasin tubliks alles nädala teises pooles, aga erilist tulemust kaalu peal pole veel näha olnud...eile sõin natuke üle kaa, aga tegin üksinda kodus suurpuhastust (pesin aknaid ja nühkisin iga nurgakest) kokku 5 tundi ja panin selle kirja kaa (keskmise tasemega koristamise peale) ning see näitas, et -1000 kalorit grinning smiley natuke liiga optimistlik vist, aga loodan, et vähemalt need ülesöödud kalorid sain kulutatud...

kaal on hetkel sama, mis eelmisel nädalal - nagu kiusu pärast kohe...aga küll ta kahanema hakkab smiling smiley

Tervitades,
E.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 18. April 2011, kl 09.00

Tere!

Nädalavahetusel sai korralikult aias tööd tehtud ja tubekoristatud, aga pühapäevane grill annab täna tunda. Kaal 80.7. Pean nüüd nädala alguses jälle korralik olema.smiling smiley

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 18. April 2011, kl 10.49

Tegin tabeli valmis...kahjuks tipp ja kasssilm ei jõudnud andmeid edastada, aga pole midagi...loodame, et neil läks eelmine nädal kenasti!! smiling smiley

kasssilm, kuna sinu kaalunumbrit täna hommikul nagunii ei olnud mul, siis ma täna ei hakanud sind veel tabelisse tagasi tõstma, aga teen seda siis, kui soovid uuesti duellis osalema hakata...

seniks sooja kevadet kõigile ja OLGE TUBLID!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 18. April 2011, kl 17.34

Tere!
Ma väga vabandan aga asjaolude tõttu sain alles nüüd arvutile ligi. Minu puudumine pole aga suurem häda kuna kaal nagunii sama.
Teie aga olete tublid ja marsime aga edasi.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 19. April 2011, kl 18.47

Ma ei saa aru mis minuga toimub - täitsa jube, koguaeg on nälgsad smiley Ainult sööks ja sööks ja veelkord sööks. Päiksega koos tuli mulle meeletu söögiisu, kuigi üritan kõike tervislikku näksida siis se ei aita, kõht on ikka tühi ja söön jälle korrliku kõhutäie.
Teen küll tublisti trenni aga kui toitumist ei jälgi siis kasvab ainult lihas ja kaal ei kao mitte kuhugisad smiley
Nii ma võingi miinuseid ootama jäädaconfused smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Jumbukas 19.04.2011 18.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 19. April 2011, kl 21.14

Sama siin. Eelmine nädal ja eile oli kogu aeg kõht tühi. Täna peale kepikõndi proovin mitte süüa, vähemalt ükski õhtu. Arvasin samuti, et kui päike hakkab paistma tekkib energiat juurde ja kilod hakkavad kaduma, aga ei. Juba kuu aega tammun sama kaalu juures, ära hakkab tüütama.

Üritan vastu pidada ja vot ei söö täna. Jumbukas pea sa ka vastu!

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 20. April 2011, kl 09.13

Tere tüdrukud!

Te olete kohe nii pea norus, saba sorus. Ärge olge! Näljaga tuleb võidelda! Eks mind külastab see tüütus ka aegajalt. Ja siis ma mõtlen, et kas see on ikka nälg või näksimisisu? Tavaliselt siiski viimane, eriti õhtuti 7 ja 9 vahel. Aitab selle vastu endale tegevuse otsimine. Triigin pesu, koristan kappe. Njah, tegelikult lähebki juba jamaks, sest kõik nurgatagused on läikima löödudgrinning smiley

Jumbukas, trenn teebki näljaseks. Kahjuks. Võibolla peaksid natuke kergemalt võtma ja ikkagi kalorilugemisele keskenduma?

Mammu, sa oled jah tükk aega ühe numbri peal, aga kui nüüd kukub, siis kolinagawinking smiley Ma vaatasin enda kaalugraafikut. Veebruari keskpaigast siiamaani olen pendeldanud 80 ja 78 vahel. On tüütu jah see samade numbrite nägemineeye rolling smiley Pidasin endale pika loengu ja nüüd ikka üritan jälle tublim olla. Üritage teie ka!!thumbs up

Tipp, Eliise, Kasssilm, kas ka saba sorus??confused smiley


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 20. April 2011, kl 10.37

Pea norus,saba sorus jahsad smiley
Mul on sama lugu et jaanuarist siiani olen pendeldanud seal 7lõpus või 8 alguses, 4 kuuga mitte mingit muutust no ajab ju tigedakssad smiley Selle ajaga oleksin pidanud juba 6-t kaalunumbri ees nägema...
Ma ei saa trennist loobuda, olen sellest lausa sõltuvuses. See kuulub mu igapäevarutiini juurde, saan kodust välja liigutama ja ei tegele söömisega.
Ma vist pean jah hakkama rohkem kaloreid lugema aga no mis teha kui mulle meeldib süüa ja hästi süüatongue sticking out smiley
Täna plaanis taas lastega mooni/kaneelisaiu teha ja loomulikult ka süüa. Tegin korraliku trenni ja kulutasin u 600kcal, siis võin natuke patustada ka jusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 20. April 2011, kl 12.30

Jumbukas, no mis siin ikka tigetseda. Eks see samal numbril istumine on meie endi "suure" töö vili!spinning smiley sticking its tongue out
Muide, mul kaa täna plaanis mõned kaneelisaiad küpsetada. Vanemal tütrel on sünnipäev ja otsustasin siis natuke köögis möllata. Ja mis on sinu vabandus?grinning smiley Kas teed neid saiu laste tungival soovil ja palvel, või endal tuli isu peale?winking smiley No mina luban pidulikult, et täpselt ühe saiakese söön!!cool smiley Kas ühined??smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 20. April 2011, kl 13.26

Hei, hei!

Ei ole siin mingit norutamist. Mul kaal küll seisab hoolega juba jupp aega aga kuna ma olen saavutanud nüüd selle millest unistasin, ca 85 kg, siis olen päris rahul. Tegelikult ma arvan, et kaal langeks küll aga ma olen hakanud ka rohkem endale lubama. Trenni teen ka hoolega ja selle kooslusel ilmselt see kaal püsibki. Samas on mul hea meel, et oskan nati seda kunsti ka, et juurde ei tule.
Mõnikord olen mõelnud ka,et ehk prooviks selle kaaluabi ideaalkaalu ka ära, 78,7 kg, aga seda saab vist ainult keset suve teha. Muidu jääksid kõik riided lihtsalt hirmsuurteks. Eks ma tegelen sellega siis kui magusaisu üle jälle läheb, hetkel olen väga maiustamise lainel.
Teile kõigile soovin aga edu ja ärge väga käest laske asja. Edu saavutab ikka järjekindlusega.

Mõnusat päeva jätku,

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 20. April 2011, kl 17.31

Ikka laste soovil/palvel hakkan küpsetamasmiling smiley
Loodetavasti tuleb keegi täna külla ja sööb minu eest enamuse saiakesi äragrinning smiley
DonnaBella ei ühine Sinu klubiga ja saiakesi luban ma siiski endale rohkem kui 1tongue sticking out smiley Sest olen täna kaloreid säästnud ja hullu trenni ka teinud. Minu puhul liiga vähe söömine ei toimi, kuna füüsiline koormus suht suur ja keha läheb kohe n.ö säästurežiimile. Homme jälle trenn ja selleks vaja ju energiat.
Nädalavahetusel igaljuhul kavatsen rulluisud väljaotsida ja nendega paar kiiremat ringi teha. Kunagi peab see kaal ju langema ka hakkamawinking smiley
Eliise kuidas Sinul läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 21. April 2011, kl 10.15

Hurraa, hurraa soovitud 79 tuligi.
Oi kui õnnelik ma olen.

Ilusaid pühi Teile kõigile juba ette!
Püütke siis ikka pühade ajal toiduga piiri pidada.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 21. April 2011, kl 11.18

Ilusat päeva!

Mammu, rõõmustan koos sinuga!hot smiley See on ikka super tunne kui number vahetub!

Eile piirdusingi peale õhtusööki ühe saiakesega. Üldse tundub mulle, et kui siin Teie juuresolekul endale lubadusi annan, suudan neid palju paremini täita!grinning smiley Nii ma siis annan jälle lubaduse, et sellel nädalavahetusel olen toidu suhtes viks ja viisakas!!! cool smiley Vaatan, kas tõesti toimib....


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 22. April 2011, kl 07.21

Ilusaid pühi kõigile!!

Ma olen kui välja surnud, sest vahetame kodus interneti-TV-telefoni teenuse pakkujat ja nii uskumatu kui see ka pole - peame 10 päeva ilma olema...mõnesmõttes hea vahepeal ka muude asjadega tegeleda, aga kaaluabi mõttes paha-paha. Nüüd sõitsime siis maale pühadeks ja saan siin need päevad netis olla.

Nii tore oli lugeda teie sõnumeid siin smiling smiley
Mis ninad norus?? Teil??? Nüüd kui päike väljas ja lumi läinud ja ilm niii mõnus ja soe - pole enam mingit norutamist!!! Ja seda räägib suurim masendusekott üldse grinning smiley...see, et kaal seisab - mina võin kindlalt väita, et see on psühholoogiline värk - sa lihtsalt (su keha või alateadvus) sõdib sellele vastu, aga mõistus sunnib takka...tuleb teha nagu minagi - olla kannatlik ja leppida sellega, et see moment ei ole soodne hetkel, aga lohutuseks - sa oled endiselt õigel teeotsal ja kui see hetk on soodne, siis hakkab kolinaga minema - aga selleks ajaks peab kõik olema tasakaalus ja toitumine ja uus elurütm ei saa olla sulle enda poolt peale surutud vaid sa pead selle omaks võtma...alles siis saad arvestada, et see, mida teed, on õige ja jäädav..

Nüüd mil ma jälle pikalt pean ilma toidupäeviku täitmiseta olema - kardan, et ega see kaalulangus eriti edukas ei ole - kuigi mida ma raudselt teen (lisaks ka mingisugusele toidu valimisele), on see, et ei söö peale 18-t. Ja tulemust oli juba näha...poole nädalaga oli eilse seisuga juba üle poole kilo läinud ja kui arvestada, et me oleme külas ja ma ei saa külmkapiust kulutada nii nagu jumal juhatab, siis hoolimata pidusöökidest võib olla ka nädala teine pool edukas. Lõpuks ometi tunnen ma, et tuhin on jälle sees...samas eriti optimistlik ei saa olla, sest ämmal valmivad hõrgud pidukoogid ja muud road ja ma leian kindlasti põhjuse et ühe jänku või tibu eest rohkem kui ühe koogitüki võtan grinning smiley

Aga üks mure kaa - mis saab esmaspäeval - jälle tabel vaja teha ja mul pole netti - äkki Jumbu - Sina viitsid seekord jälle tabeli valmis kribada - Sul nüüd asi käpas ju tongue sticking out smiley Seekord on duelli viimane sissekanne kaa, niiet Sa ei peaks veel uut tegema - aga samas - uus duell juba ukse ees - AEG LENDAB!!! grinning smiley...Kas nüüd jaaniduell või veel vara?

Suurimad tervitused teile ja rõõmsaid kevadpühi!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: kasssilm
Kuupäev: 23. April 2011, kl 10.09

Tervist ka minu poolt !!smiling smiley ILUSAID PÜHI smiling smiley
Minul on õnneks masekas üle läinud ja olen üritanud tegutseda smiling bouncing smiley, kepikõnnil käin ka nii tihti kui võimlik.Nojah...see ,et kaal seisab tüütab ka mind ....aga eks ta lõpuks ikka langema hakkab !!.
Minu jaoks on hea uudis see ,et sain ametikõrgendust ....mis tähendab seda,et pean hakkama rattga tööl käimathumbs upsmiling smiley.Ja pääsesin öötööltsmiling smiley Nüüd siis esmaspäevast -reedeni tööl ja õhtuti jääb aega iseendale...juhuusmiling bouncing smiley
MEILE KÕIGILE RÕÕMSAT MEELT JA PALJU PÄIKEST hot smiley
( Minul tänane kepikõnd tehtud ja nüüd aeda )




Tsauki!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 24. April 2011, kl 14.44

Oo kassisilm, palju õnne ja edu uuel tööpostil!
Minul ka täna seljataga 3 tundi loomaaias kõndimist. Tempo küll aeglane, aga abiks seegi.

Pühadetoiduga olen veidi patustanud, kuid tugev aiatöö on kaalu hoidnud stabiilsena. 8 ei ole ette tulnud, see hetkel minu jaoks kõige olulisem.

Kõike ilusat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: tipp
Kuupäev: 25. April 2011, kl 08.48

Kaunist hommikut!
See on küll üllatus,et mina esimesena sissekande täna teen. Jamasin arvuti töölesaamisega ligi tunni ja olin juba päris ärritunud aga õnneks nüüd kõik korras.
Minuga on lugu sama mis paljudel eelmistelgi esmaspäevadel, kaal 84,8 kg. Tegelikult päris lahe, et see sedasi paigal püsib. Alates reedest oli küll söömisega nii, et mõistus veidi nagu kontrollis aga nädalavahetusel oli ilmselgelt kõike liiga palju. Eile õhtul sai söömine lõpetatud õnneks kuskil 16 paiku ja siis 19.15 läksin kepikõnnile. Hilisõhtuks oli juba päris hea tunne. Täna hommikul aga läks meel kohe rõõmsaks kui sama nr kaalult vastu vaatas. Nädala keskel oli korra ka paremat nr näha aga lõpp hea kõik hea.
Täna tuleb väike basseini külastus ja saun. Mõtlesin, et hakkan oma riidekapis täna sügavamalt kaevama, ilmad juba päris soojad ja tahaks juba midagi õhemat selga panna.Eriline rõõm on sel kevadel seda teha ka, sest figuur on super üle aastate.
Hoian teile kõigile pöialt ja ikka koos saame sellega hakkama.

Uue duelli peab vist tõesti Jaanipäevaks sättima kuna vahepeal pole mingit erilist verstaposti võtta. Mina oleks ikka ka teriega pundis, säilitamine tahab ju ka kontrolli.

Päikest ja rõõmsat meelt kõigile.

Tipp

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: mammu530
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.06

Hommik!

Õnneks minu kaal pühade ajal ei tõusnud, tänane näit 79,5.

Mammu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 25. April 2011, kl 09.09

Ilusat päeva!

Kuidas teil siis pühad möödusid? Minul nii ja naa..... Reedel ja laupäeval sai ema aias kõvasti tööd tehtud. Kaks pikka vaarikapeenart sai korda. Nüüd on käed nii kriimulised, nagu oleks kassiga võidelnudsmiling smiley Söömisega oli ka nendel päevadel kõik korras. Pühapäeval tegime seal siis väikese istumise ja grillimise. Olin tubli ja pidasin piiri!smiling bouncing smiley Ag siis toodi lauale 4 !!! kooki! Issand , ma ei saa aru , mis mu emal viga on?? Miks on vaja nii palju küpsetada??? Ühesõnaga murdusin kui õlekõrsmoody smiley Kaalunumber siis ka: 78,8 kg ( +300g ) .

Kasssilm, õnnitlused ametikõrgenduse puhul!!!
Ma ei ole siin vist kirjutanudki, et mina olen hoopis töötu! Juba 6 kuud. See nädal on järjekordne töövestlus. Eks paistab, mis saab. Õnneks olen selline positiivse ellusuhtumisega inimene, muidu oleks selle töötuks olemisega juba ammu depresioonis.

Olge siis tublid ja ammutage päikeselt energiat!

Ps! Meie kohalik toonekurg on lõunamaalt tagasi!smiling bouncing smiley Nii tore, nii tore!!


DonnaBella

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 25. April 2011, kl 10.08

Tere kõigile!

Jõudsin alles praegu arvutisse ja lugesin Eliise palvet, saan selle küll tabeli valmis teha aga õhtul, kuna nüüd plaanin emaga Jägala Joale minna, ilm ju nii ilussmiling smiley
Minu kaal seisab ÕNNEKS smiling smiley Just õnneks, kuna söömist on viimasel ajal ikka väga palju olnud.
Kellelgil pole suuri miinuseid ette näidata, et kiidutabelisse pääseda, seega aega on selle tabeliga exsmiling smiley
Õhtul kirjutan pikalt-laialttongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Kuupäev: 26. April 2011, kl 07.55

Tere tüdrukud!!!

Meil õnnestus mingi ajutine nett hankida ja saan nüüd jälle kaaluabi kasutada - kuidas ma seda ootasin, sest nett kadus just siis, kui mul uus tuhin niii sees oli ....

Üldiselt pühad läksid enam-vähem....magusat sai küll liialt söödud, aga muidu sai palju liigutud ja toidukordi oli vähe tegelikult....samas kaalunumber ei muutunud. Ma ise arvan, et sellepärast, et ma ei joonud vett piisavalt. Pean selle kuidagi paremini endale külge pookima, sest seni on nii, et kui kodust lahkun, siis nagu unustan kõik ära - aga point ongi vist selles, et peaks igal sammul olema uues rütmis - ehk veepudel käes jms.

Aga suur tänu Sulle jälle, Jumbukas!!! tabeli tegemise eest...edaspidi nokitsen ikka ise, aga hea teada, kui keegi hädaolukorras saab samuti tabeli tegemisega hakkama thumbs up

Aga siis järgmine ongi jaaniduell?? Minu arust võiks olla...vaatame millised tulemused pikema duelliga tulevad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
thumbs upRe: Kes 90kg-stest tuleks minuga duellitama ? smiling smiley
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 26. April 2011, kl 09.20

Eile õhtul ma kaaluabisse ei jõudnudki.
Nii toredad uudised siin vahepeal.
Mammu SUPERtublismiling smiley Mina vist hõiskasin vannitoas kõva häälega kui 7-t nägin.
Kassisilm sulle õnnitlused ametikõrgenduse puhul.
DonnaBella Sulle hoian pöidlaid varbaid töövestlusekswinking smiley
Minul möödusid pühad maal, aiatöid tehes ja süües, no need vanaemad lihtsalt on nii head kokad ja nende toidud pole üldse mitte kaalusõbrad.
Minu kaal seisab nagu Tipp-il, söön ma hetkel tõesti kõike mida tahan vahel lausa õgin ja siis virisen, et ei lange kuigi peaksin olema õnnelik, et ei tõusegrinning smiley
Trenni ma hetkel teha ei saa kuna pimekana nagu ma olen komistasin maal mingi plastiku otsa ja nüüd jalg lõhkisad smiley Täpselt sealt kus rulluisk peaks kõige tugevamalt ümber jala olema ja üldse annab tunda kui jalg pinges on, nii et taas trennivaba nädalconfused smiley
Mina pooldan igaljuhul uut duelli, kuigi ma viimasel ajal pole just säravaim kriit karbis olnud aga üritan ennast parandadawinking smiley Jaaniduell sobib, siis aega pekke põletadathumbs up

Päikest!
J.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...345678910111213Järgmine
Asukoht: 10 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.