Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 19. April 2020, kl 09.12

Kohupiimakook kõlab hästi grinning smiley Õnneks ma suutsin end kehtestada ja paar päeava juba meie majas küpsetatud ei ole. Seda enam rõhutakse LaMuu jäätisele. Jäätis mulle eriti ei meeldi õnneks ja kerge ei öelda.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 19.04.2020 09.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 21. April 2020, kl 19.36

Seekord siis nii, et tsipake tuli juurde, kusjuures väga ei teagi millest - üle nagu ei söönud, paar päeva oli liikumist vähem, aga mingi päev oli vererõhk jube all, pea valutas ja võtsin lausa valuvaigistit ja nii tuligi pisut tagasi. Kuid loodan siiski, et see selline lühiajaline tagasilöök - tuleb uuesti reele hüpata ja küll saab jälle kõik korda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. April 2020, kl 07.33

Ei tea jah mis nädal see selline oli. Tegin ka kõike nagu enda meelest õigesti aga alla sain ainult paarsada grammi. Enda meelest oleks nagu pidanud paar kilo ikka minema lendama grinning smiley

Laidah- tubli töö! Kokku 2,84% kehakaalust ju kaotatud!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 28. April 2020, kl 08.51

Küll on nõme, jälle tibake tagasi tulnud, kuigi omateada kõik nagu õigesti tehtud. Kas võib kaalu kinni hoida ka see, kui ei söö nõutud kaloreid täis ja liikumist kirja ei pane, et organism hakkab söödut säilitama. Seekord vähemalt oli paar sentimeetrit vähenenud. Proovin alates tänasest jälle kenasti söödud asjad kirja panna, äkki see aitab jälle joonele saada.

Aga meile ikka edu ja tugevat tervist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. May 2020, kl 08.33

No hea, et niigi läinud. 2 nädalat pole sööki jälginud sest läksin maale vanemate juurde. Minu lemmik on laste vorsti võileib ja Kasekese kommid. Peaks ikka kokku ennast võtma jälle. Ma ei saa aru kuidas see nii ületamatu tundub sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 05. May 2020, kl 16.10

Kas tõesti suudan pingutada vaid nii palju, et juurde ei tule? Kurb, kurb moody smiley
Aga ega ma alla ei anna. Number tabelisse kirja ja täiskäigul edasi, ikka languse suunas winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 07. May 2020, kl 12.41

Hei!

Kuna mul mitte kuidagi ei õnnestu selle kodukontoris ületöötamise juures oma päevakava kontrolli alla saada, siis duellis osalemine on minu jaoks pigem veel üks stressiallikas. Ja teadagi ajab stress sööma smiling smiley Seega ma eemaldasin ennast tabelist. Aga kõik teised, olge tublid ja liikuge eesmärgi poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 12. May 2020, kl 08.10

Tere!

Me teame, mida stress teha võib, ega minagi oma ülekaalu olemust üldiselt teisit ei saa põhjendada.

Jutah ole tubli ja ehk läheb kaaluga ka asi paremaks loomulikul kulgemisel, kui duelli kohustus hetkel päevakorrast maas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 12. May 2020, kl 09.44

Tänase päeva (hommiku) tõdemus - kui miski asi saab kõikuda, siis on see kaal smiling smiley
Aga ikkagi EDU meile - võidukalt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: KristaP
Kuupäev: 14. May 2020, kl 06.31

Tere, kas tohin teie duelliga liikuda, mu kehakaal muidugi palju suurem kui hetkel osalejatel, kuid väga oleks vaja kaasvõitlejaid, et asi õnnestuks (ehk siis kaalulangus). Tervitades Krista

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: pontus
Kuupäev: 14. May 2020, kl 10.49

Hei,

Liituks ka duelliga. Varem on sellise kontrollgrupi olemasolu ikka abiks olnud. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 14. May 2020, kl 14.19

Teretulemast uued liitujad smileys with beer

Pange oma nimi siia kirja

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14RPh5F5LyhdzNgxl2cm2nwVpKF_3W2JIrW0xoAHon6Q/edit#gid=0

Meil on grupis onlud juba ka lahkujaid nii, et uued võiks veidi värskust lisada winking smiley

ikka edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: petsake
Kuupäev: 20. May 2020, kl 12.22

Juurde tuleb kiiremini kui ära grinning smiley
Aga eks ma olen ka 130 kg olnud, nii et mõnes mõttes on siiski kontrolli all.
Siin grupis olek annab täiendavat lisamotti, nii et püüab ikka paremaks saada (loe ideaalseks spinning smiley sticking its tongue out)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 25. May 2020, kl 18.58

Petsake, kuidas saakski teisiti - ikka ideaali poole liigume smileys with beer

Ma teen siin täna eelluuret, et kas minu tänahommikune kontrollnumber on eelmise nädalaga võrreldes rõõmustav või lahja võitu spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 27. May 2020, kl 10.47

Tervitusi kõigile!
Nii vahva, et siin jälle punt koos on. Liituksin ka teiegaspinning smiley sticking its tongue out Olen siin varasematel aastatel kaalu edukalt ja vähem edukalt langetanud, kahjuks on kõik mingi aja pärast jälle tagasi tulnud. Karantiiniaeg pani kaalu jälle kasvama ja mai alguses kaalule astudes nägin oma elu suurimat kaalunumbrit - 102.8kgeye popping smiley isegi sünnitama minnes ei kaalunud ma nii palju.
Hakkasin jälle oma toitumist jälgima samal viisil, millega eelmisel korral 15kg langetada õnnestus. Ehk õnnestub nii ka nüüd.
Kaloreid ma ei jälgi/loe. Söön korralikult hommikul, lõunal,õhtul ja kui vaja, siis paar vahepala. Õhtul peale 18-19 enam ei söö. Põhiline mida pean jälgima,et lõunat ei tohi ära jätta ja näksida ei tohi. Muidu söön põhimõtteliselt kõike. Ja laupäev on patupäev, siis söön nt rohkem magusat, grilli ja siidrit. Mingit ranget dieeti ma järgida ei suuda, siis on asi kohe hukule määratud.
Mingit trenni ma ei tee, üritan ainult toitumisega kaalu vähemaks saada.
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 28. May 2020, kl 11.54

Teretulemast hatugirl thumbs up
Sul on õiged põhimõtted. Õhtul peale 19 mitte söömine ja päeval näksimiste ära jätmine pab kindlasti kaalu vähenemise poole liikuma winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 02. June 2020, kl 14.56

Heia-heia!

Meenutan, et täna on teisipäev smiling bouncing smiley päev hakkab õhtusse jõudma, aidake tabelit täita smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 09. June 2020, kl 10.59

Terekest

Tänane hommik siis taas sama numbriga mis eelmine kord, natuke pettunud, kuid pigem mingu kaal alla tasa ja targu, kui hiljem hakkab suurelt kõikuma. Ei taha luua olukorda, kus pelgalt hea ja rammusa toidu lõhnast kaal tõuseb. Äkki on oma tõetera sees asjaolul, et aeglaselt läheb ja niipea tagasi ei hiili.

Tervitades ja ikka edu soovides; Laidah

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 10. June 2020, kl 18.21

Heia-heia!


Kõikidel DUELL 2020 osalejatel on nüüd kaalutabelis kahekohalised kaalunumbrid smiling smiley
Enda kaalunumbri vales suunas liikumise üle mul hea meel ei ole - piitsa mulle ja präänikud teile tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 17. June 2020, kl 08.17

Heia heia! hot smiley

Pange selle nädala kaalumine kirja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 19. June 2020, kl 11.44

Tervitused kõigile!
Mina hilinen alati oma kaalu näiduga, sest telefonis ei saa tabelit lahti ja arvutit ei viitsi kogu aeg välja kiskuda. Üritan aga enne uut nädalat ikka kaalunumbri kirjutada.
Söömise jälgimine on aeg-ajalt väga raske, just see lõunal söömise asi. Pidevalt kipub meelest minema ja söön alles õhtul. Siis on aga kohe kaalunumber järgmine päev suurem või parimal juhul sama.
Jaanipäeva nädal saab raske olema, sest pühadesse mahub ka üks juubel. Ühel õhtul luban omale kõike, aga edaspidi proovin jälle tubli ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 25. June 2020, kl 19.50

Tere

Vabandust juba ette, kui olen kõsimusega eksinud, kas meie duell on läbi või? Äkki olen mingist infost ilma jäänud.

Tervitades, Laidah

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 26. June 2020, kl 18.59

Vaatasin ka, et selle nädala kaalu pole kuskile märkidaconfused smiley Seekord oli täpselt 99kgspinning smiley sticking its tongue out
Kaalusin seekord paar päeva varem, sest läksime siis kodust ära. Üks istumine teise otsa ei mõjunud kaalule üldse hästi - jaanide ja sünnipäevadega tuli 1.6kg juurde, Õnneks nüüd jälle kahekohaline number eesmoody smiley
Loodan väga, et tabel ikka jätkub ja siia ka keegi ehk paar rida oma tegemistest viitsib kirjutada.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 26.06.2020 19.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 01. July 2020, kl 13.25

Tere

Uu kus kõik on ja mis meie duelliga ja tabeliga juhtunud on, kas ikka jätkub teema, või ????


Parimaga, Laidah

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 09. July 2020, kl 13.46

Tervitus kõigile smiling smiley
Kaaluduell ei lõpe kunagi grinning smiley eriti, kui ma vaatan, kuidas minu kaal ei vähene.
Tegin järgmiseks teisipäevaks tabelisse sisestamise lahtri juurde. Teeme nüüd ettevalmistusi (ssöme tervislikult ja mõistlikud kogused ning liigume rohkem) ja 14.juulil sisestame ilusad väikesed numbrid hot smiley

Me saame hakkama!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 24. July 2020, kl 20.46

Heips winking smiley
Eelmine nädal ma siia ei jõudnud, aga järgmiseks teisipäevaks sättisin kaalutabeli ruudustiku juba valmis the finger smiley

Koguneme kokku ja paneme kaalunumbrid kirja thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 27. July 2020, kl 15.03

Hei-Hei!

Kebin ka pea norus tagasi... Aega on läinud aga asja pole kuidagi saanud. Elu viskas vahele paar kurvi ja tegelesin sirge tee peale tagasi saamisega aga homsest taas mängus ja algab otsast peale....

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 28. July 2020, kl 07.27

Tere taas

Palun ärge pange minu kaalunumbrit tähele pange, see ei ole kindel, sest vahepeal on juhtunud asju, mis tekitasid suuri muutusi ja õige number kujuneb võibolla kuu aja pärast - olin suhteliselt raskel operatsioonil, millele eelnes periood, kus söök ei olnud minu lemmik teema.


Aga nüüd taas tasapisi tegelikult hoopis söön rohkem, et jõud taastuks ja eks mingi hetke möödudes hakkab vormuma õige numbriline pilt - praegu veel liiga lühike aeg möödas.


Meile aga ikka edu ja kõike kaunist.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Laidah 28.07.2020 07.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 29. July 2020, kl 20.52

Tervitus!

Jah, elu viskab vingerpusse, aga meie ei anna allahot smiley
Panin ka enda eilse kaalu tabelisse kirja. Tööl oli eile nii kiire ja kodus ei tahtnud enam arvutit nähagi eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 06. August 2020, kl 09.21

Tervitus kõigile, kes siia aeg-ajalt ikka satuvad.
Mina ka täitsa olemas, kuigi tabel kaotas mu viimase näidu ära ja peale seda pole uut esitanud. Pusin aga ikka edazi.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 06.08.2020 09.24.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.