Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: Duell 2020
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 13. September 2021, kl 12.00

Nonii, 24.august käisin siin kraaksumas, et nüüd hakkan tubliks. Ja mis siis vahepeal juhtus? Tuhkagi.. Ma olen hetkel täiesti sellises kohas, kus ma ei taha kaalule isegi astuda, sest ma ei taha teada, mis sealt vastu vaatab. Iga nädala alguses tuleb meelde, et peaks kaalule astuma ja tabelisse numbri kirja panema. Paraku teadmine, et ma pole terve eelneva nädala jooksul grammigi pingutanud, peletab tabeli juurest hoopis külmiku juurde. Kust küll taasleida motivatsioon? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 27. October 2021, kl 10.48

Hei!

Võtsin ka julguse jälle kokku peale 3 nädalat kus nädalavahetused ikka täiesti käest ära. Nii palju pidusid ja lõbustusi et anna armu. Aga mis sitasti, see uuesti ja hakkame siis uuesti peale smiling smiley Hakkasin tööjuurde toitu kaasa võtma et ikka teaks täpsemalt mis sisse läheb. Ma usun et sellest ka kasu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 30. November 2021, kl 09.43

Terevitus!
Minul oli nüüd hulk nädalaid, tõenäoiliselt ikkagi mitu kuud, kaalumine vahele jäänud. No mis ma kaaun, kui numbreid vaadates saaks südamerabanduse grinning smiley

Eelmisel nädalal astusin kaalule ja täna taas. Mingi liikumine numbrites toimub, vaatame, mis saab eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 30. November 2021, kl 15.07

Tervitused ka minu poolt!
Minu kaalunumber kõigub viimasel ajal +/-1kg. Kuna esimene soovkaalu vahe eesmärk on juba mõnda aega tagasi saavutatud, siis olen tegelikult rahul, et kaal praegu pm seisab. Üritan seda nüüd mõned kuud (eriti pühade ajaleye rolling smiley ) hoida. Kevade poole hakkan järgmist vahe eesmärki püüdma. Sinnani tuleb nüüd tubli olla, aga paganama raske onconfused smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati hatugirl 30.11.2021 15.07.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 01. December 2021, kl 19.17

Kõik, kes sel nädalal seni oma kaalu tabelisse on pannud järgivad miinustrendi smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 06. January 2022, kl 16.33

Head alanud aastat! smileys with beer

Meie 2020 duellist on sujuvalt saanud 2022 duell the finger smiley Aga me ei anna alla! Eksju? smiling bouncing smiley
Mitmed meist on tublid olnud ja selle ajaga korralikult kaalu kaotanud, mõnel seisavad pingutused veel ees (nagu mina grinning smiley )

Paneme jätkuvalt numbrid tabelisse, kuni eesmärk saavutatud!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Nativaarik 06.01.2022 16.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. January 2022, kl 17.54

Edukat uut aastat ka minu poolt.
Olen viimased kuu aega maal elanud ja seega pole võimalust olnud kaaluda asju ega ennast. Aga tunnen et olen kergemaks saanud smiling smiley Ootan juba laupäevast linna tulekut et saaks kaalule astuda.

Tervisi!
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 02. March 2022, kl 10.17

Tervitus!

Kevadkuu on käes eye rolling smiley
Aeg-ajalt astun läbi, panen kaalunumbri tabelisse kirja. Alla ei anna! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 09. March 2022, kl 12.22

Tervitused kõigile!

Panin ka üle tüki aja oma kaalunumbri kirja - jubeeye rolling smiley Tuleks juba kevadtööde hooaeg, siis saaks rohkem toast välja ja ei ajaks omale iga natukese aja tagant midagi põske. Olen viimased kuud tohutu näksija olnud, kuidagi ei saa ennast korralikult sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 29. March 2022, kl 21.18

Tervitus!

Kõige suurem number, mis ma olen ligi kolme aasta jooksul meie duelli tabelisse kirjutanud on 77,3 kg (10.november 2020), kuigi alustasin duelli 75 kg. Siis tänane 70,4 kg on kõige väiksem number minul selle perioodi jooksul.

the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 04. April 2023, kl 09.48

04.04.2023

Jälle on kevad. Kevad ja aprill.

Kaalutabel taas motiveerib the finger smiley
Muutused on väikesed, aga ikkagi olemas spinning smiley sticking its tongue out
Duell (iseendaga) jätkub smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 18. April 2023, kl 12.22

Felicita, trillallaaa-trullallaaa, trillallaaa-trullallaaa, felicita! hot smiley hot smiley hot smiley
Seekord teen ära! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 16. May 2023, kl 13.24

Emadepäeva nädalavahetus kajastub kaalunumbris. Aga selle 100 grammi pärast motivatsioon küll ei lange winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 07. June 2023, kl 18.08

Tere!

Minul on sel nädalal seisak. Tean küll miks ja järgmisel nädalavahetusel ei korda seda viga.
Vaatan, et Nipitiri on "peidus oldud" ajaga tubli miinuse tabelisse põrutanud eye popping smiley Tubli! thumbs up

[docs.google.com]



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Nativaarik 07.06.2023 18.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 09. June 2023, kl 07.02

Tere

Kas kevad 2023 duell läheb ka juunis edasi. Vaatasin, et kaalutabel 30 seisuga, kui jätkame, sooviks ka enda kaaluga seal jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 13. June 2023, kl 15.02

Tere Laidah, jah ikka juunis ka edasi.
See polegi meil enam duell vaid elustiili kronoloogia winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 13. June 2023, kl 20.56

Tere

Seda küll, ei vaidle vastu, kohe homme hommikul lisan enda hetke kaalu ka, sest tahan hommikust tühja kõhu kaalu. Niiet homsest mina ka taas tabelis.
Meile aga ikka kõike kõige paremat ja eduuuuu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 14. June 2023, kl 15.31

Nii teen mina ka, et ikka hommikul peale tualetti ja enne söömist.
Kui teisipäeval ununeb, siis teen seda kolmapäeva hommikul the finger smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Nativaarik 14.06.2023 15.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 19. June 2023, kl 12.19

20.juuni kaalumispäeva veerg lisatud ja valemid ootavad homseid numbreid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 04. July 2023, kl 09.27

Vabandust, et küsin, duelli kaalutabelis vist midagi valemitega valesti, sisestasin kaalu, mis väiksem kui eelmisel nädalal sisestatud kaal, aga tabel ei muutnud ära seda allavõtu näidu kohta.

Parimaga; Laidah

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 04. July 2023, kl 16.03

Tere Laidah

Tegin eile tabelisse lisa tulba tänaseks valmis, aga ei viitsinud kohe valemeid parandada spinning smiley sticking its tongue out
Nüüd sisestasin enda kaalu ja tegin valemid ka korda winking smiley


Ikka parimat ja täis käigul edasi! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 04. July 2023, kl 19.28

Juba nägin, aitäh, nüüd kohe rõõm sisestatud kaalu vaadata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 05. July 2023, kl 09.01

Laidah kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juba nägin, aitäh, nüüd kohe rõõm sisestatud
> kaalu vaadata smiling smiley


thumbs up smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 19. July 2023, kl 09.05

Tervitus!

Suvi on puhkuse ja rändamise aeg ja seepärast sai minul sel nädalal kaalumispäevaks kolmapäev - igal teisipäeval ei ärka kohas, kus oleks kaalumise võimalus tongue sticking out smiley

Laidah, pane oma reale ka selle nädala numbrid kirja, siis saame nädala lukku lüüa cool smiley


hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 02. August 2023, kl 12.13

No nii, sel nädalal ei liikunud kaal alla poole. Tean küll, miks. eye rolling smiley
Aga ega seepärast duell pooleli ei jää spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Jutah
Kuupäev: 21. August 2023, kl 18.52

Tore on näha, et veel on järjekindlaid duellitajaid. Mina käisin oma kaalu viimati siin märkimas aasta tagasi. Panin tänase kaalu kirja ja oh rõõmu! kaal on langenud 0,6 kg. Tabel muidugi ei tea, et tegelikult olen selle aastaga yo-yo'tanud 90+ ja tagasi.

Viimase kuu olen püüdnud toituda gluteenivabalt. See mõjub päris hästi, sest koogikesed jäävad ostmata. Paraku küll on juhtunud, et kontoris olles leian köögist küpsisekausi ning lihtsalt kukun sinna näoli sisse. Õnneks paar viimast nädalat olen end suutnud taltsutada. Enam-vähem. Nii tahaks tagasi oma 7a tagusesse kaalu. See oli viimane kord, kui KMI oli rohelises.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 22. August 2023, kl 16.53

Tubli Jutah! 0,6 kg on siiski hea smileys with beer ja tore, et meid vahest piilumas käid winking smiley kui saad siis pea meeles ja astu tihemini meie sekka thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. August 2023, kl 13.53

Mina ka alustasin uuesti smiling smiley
2 nädalaga 3 kilo maas ja tagasi 80ndates. Paistab et suudan ennast siiski kokku võtta kui püüan grinning smiley
Ainult 15kg veel minna.... aga hetkel mott laes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Kuupäev: 28. August 2023, kl 22.42

hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 2020
Saatis: Laidah
Kuupäev: 06. September 2023, kl 04.27

Terekest

Vabandust, et kaalu alles täna sisestasin. Nimelt mul oli eelmise nädala lõpus pisike puhkus ja sattus ka esmaspäev vaba olema, niiet mul oli eile esmaspäev. Kui olin hommikusöögi lõpetanud ja asusin tööle minema, tegin avastuse, oh oh hoo, täna pidin ju end kaaluma. Õnneks täna hommikul parandasin end ja tore on tõdeda, et on ka muutus.
Ikka suurt edu meile, sest septembrikuus kõik, kõik on uus - nii ka kaalunumber smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.