Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 2 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.05

Minu kaal näitas täna 87 kg winking smiley. Mõõtmisega on sellised lood, et mul pole kodus mõõdulinti, kuid katsun selle nädalavahetusel hankida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.06

Taedmiseks, et kõik retseptid olen saanud figuurisõpradest! winking smiley

Küpsise kodujuustukook.12 tükki

Vormi määrimiseks:
1 tl vedelat margariini

Põhi:
80 g küpsist
50 g väherasvast margariini

Täidis:
100 ml 12% Creme Vanilla vahustatavat vaniljekastet
1 muna
200 g rasvata kodujuustu
250 g rasvata pakikohupiima
2 sl tärklist
2 tl vaniljesuhkrut
2,5 sl suhkrut
50 ml sidrunimahla

1. Määri ümmarguse lahtikäiva küpsetusvormi (Ø 24 cm) küljed margariiniga ja pane põhja küpsetuspaber.
2. Purusta küpsised ja sega margariiniga ning suru ühtlaselt vormi põhja.
3. Vahusta vaniljekaste, lisa vahustamise käigus juurde muna, kodujuustj a kohupiim. Sega hulka tärklis, maitsesta vaniljesuhkru, suhkru ja sidrunimahlaga.
4. Vala segu küpsisepõhjale ja küpseta eelsoojendatud ahjus 175º C juures umbes 45 minutit või kuni kook on pealt kuldpruun. Eemalda kook küpsetusvormist.
5. Serveeri jahtunult.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.38

Tänan Präänikuke! Tunduvad head olema, mmm...tahaks juba süüa smiling smiley

Aga äkki sa oskad ka kaloreid öelda? Või kuidas ma arvestan.

Präänikuke oled tubli!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati SuurMiisu 21.01.2011 14.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.48

Aitäh, SuurMiisu! smiling smiley Figuurisõprades on kahjuks kõik punktidesse arvestatud. Kuid kaloraazi saad arvutada nii: teed koogi valmis ja lõikad tükkideks ning arvutad kõik toidukogused nt 10 tk. Aga Kaaluabis saad ka lisada kogu retsepti ning siis paned hiljem oma koogitüki kaalu sinna. Jube keeruliselt ikka oskan seletada grinning smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.56

Tere,

olete tõesti väga tublid. Minu kaal täna hommikul 93,9kg. Peaksin vist rõõmu tundma, asi seegi. Aga tänulik peaksin olema just meeskonna koostööle. Olgem siis tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. January 2011, kl 15.00

Präänikuke kas oma tänase kaalu ka meile avaldadwinking smileywinking smiley???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 15.30

Mul on see juba eespool kirjas! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. January 2011, kl 15.35

Palun andekssmiling smiley On tõesti. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 20.18

oihno me oleme väga tublid..pea 5 kilo 5 päevaga kokku kamba peale..täitsa uhkus!
APLAUS MEILE!=)
PEAKS MÕÕTUDE TABELI KAH ÄRA TEGEMA VIST...
P.S. MA siin kammisin mõned duellid läbi...osa annab oma mõõdud kord kuus,aga mõned 2korda kuus..meie teeme ikka korra kuus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 20.22

ma siis lugesin teie retsepte..ila hakkas jooksmapean tunnistama,,,et ma ei jaga nendes retseptidest mitte midagi..tähendab ei oska seda uue retsepti lisaada..ja tükki kaloraazi...noh olen vist täitsa eesel..aga 10 korda proovitud..ei saa aru=((
Veel see..et nt eilsest saab toidu asju valida..miks üleeilsest ei saa?ja see trenni päevik,,kui ma käin ikka iga päev tööl..miks ei saa eilsest seda valida..olen proovinud...mul ei ünnestu..pean iga kord uuesi tabelist otsima...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. January 2011, kl 23.07

Mõõtude tabel siis selline. Puudu on veel Präänikuke ja pisar smiling smiley Pakun välja, et mõõdame iga kuu teisel reedel? Ehk siis järgmine mõõtmine võiks olla 11.02. Kas olete nõus?

Mõõdud..........Kix00....jänespüks...Moona29....Präänikuke...Palmialla......pisar......SuurMiisu
RINNA ÜM .....107cm....121cm........109cm.............?...............105cm...........?..........113cm
TALJE ÜM.......89cm.....103cm..........99cm.............?................95cm............?..........101cm
KÕHU ÜM......103cm.....111cm........108cm.............?...............101cm...........?..........107cm
PUUSA ÜM.....108cm.....118cm.......114cm.............?...............109cm...........?...........113cm
KINTSU ÜM......61cm.......67cm.........67cm.............?................65cm............?.............66cm
SÄÄRE ÜM.......41cm......39cm.........46cm.............?................39cm............?............42cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. January 2011, kl 23.14

Nimi..............Algkaal
.....................17.01..........21.01
Kix00..............93,9kg......93,4(-0,5)
jänespüks.......94,5kg......93,9(-0,6)
Präänikuke.....88kg..........87,0(-1,0)
Moona29........92kg..........92,0(0)
PalmiAlla.........92kg.........89,8(-2,2)
pisar...............91,4kg.......91,0(-0,4)
SuurMiisu........92kg.........91,5(-0,5)
sullykene........135kg.........?

Kokku:...........778,8kg......638,6
Tublid!!!!!
Järgmine kaalumine 28.01smiling smiley

Väga äge tulemus. Kuna miuhellcat ja R_J pole ühtegi kaalu meile avaldanud siis neid praegu tabelis ei ole. Vaatame siis kas ühinevad meiega või otsustasid loobuda.

Sullykene, sinu kaalu ootan kasmiling smiley

Olge tublid. Ja proovige nädalavahetus üle elada. Minu jaoks on näiteks nädalavahetus kõige kurjajuur. Praegugi olen külas ja vastu vaatavad maitsvad küpsised. Väga raske loobudasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 23.21

kix00,pea vastu!meil kokku kaalukaotus 5kg 200gr ja see k6ik 5 paevaga oleme mega tublid!!!eks jah NV tuleb raske!!!karda k88ki minna...brr
m66dame siis kord kuus..ma hakkasin nii palju jooma vett..et 6udne...siuke tunne 2l, paevas muud kui jooksen peldiku vahel...kah sport hahaha..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 22. January 2011, kl 13.07

kix00 said siis eile kypsistele vastu panna?
Kuidas teil NV LAHEB?keetsin suure potti kana suppi..ja m6nulen..k6ht niii tais ja soe tunne,ja 1 kulp annab ainult 10 kklsmiling smileyleiaks veel magusat sama kaloraaziga..oleks k6ige 6nnelikumsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: Anna29
Kuupäev: 22. January 2011, kl 18.08

kartsin asjata, kaal oli minu vastu sõbralik ja näitas reede hommikul 91 kg. kindlasti tuleb mul -0 kg edaspidi, aga praegu palun muuta mu (0) ärasmiling smiley

kix00 - tartus oli varem shaping Magasini tn-l, aga see oli 5 aastat tagasi... võimalik, et nad on sealt juba mujale kolinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: Anna29
Kuupäev: 22. January 2011, kl 18.14

oih, siis peaks ju hakkama uue tabeli tegema vist... siis ei ole vaja midagi muuta! las olla nii nagu on ja järgmisel reedel siis uus kaalumine. nii on lihtsamsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 22. January 2011, kl 21.32

Tubli MOONA29!!!
TAHATE ALLA SAADA JOOGE ROHKEM VETT JA ROHELIST TEED,JUMALA AITAB...PROOVIGE JARGI,JA KAALU LANGUS EI LASE END KAUA OODATA...ENDA PEAL KATSETATUD...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 22. January 2011, kl 22.42

Õhtust veel,

PalmiAlla, kõigile vesi ja roheline tee ei mõju. Minu tänane päev oli enam-vähem s.t., et NV on tavaliselt tohutult kiire. Lapsed tulevad koolist koju ja siis ma tavaliselt küpsetan leiba ja kokkan. Kiidan ennast selle eest, et ei jätnud vahele hommiku- ega lõunasööki. Kuigi kokkasin köögis kuus tundi ja oli iseloomu, et suhu panin väga minimaalselt, mis oli mõõdetav 1 kuni 10 kcal-ga. Praegust saatsin külalised ära. Loodan, et kolm tundi laua taga väga halvasti ei mõju kaalule.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 23. January 2011, kl 00.11


....................................................... .... .... .... .... pisarsmiling smiley
RINNA ÜM .....107cm....121cm........109cm............110...............105cm...........?..........113cm
TALJE ÜM.......89cm.....103cm..........99cm.............104................95cm............?..........101cm
KÕHU ÜM......103cm.....111cm........108cm............110...............101cm...........?..........107cm
PUUSA ÜM.....108cm.....118cm.......114cm.............116...............109cm...........?...........113cm
KINTSU ÜM......61cm.......67cm.........67cm.............62.................65cm............?.............66cm
SÄÄRE ÜM.......41cm......39cm.........46cm..............40.................39cm............?............42cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 23. January 2011, kl 11.18

Nimi..............Algkaal
.....................17.01..........21.01
Kix00..............93,9kg......93,4(-0,5)
jänespüks.......94,5kg......93,9(-0,6)
Präänikuke.....88kg..........87,0(-1,0)
Moona29........92kg..........91,0(-1,0)
PalmiAlla.........92kg.........89,8(-2,2)
pisar...............91,4kg.......91,0(-0,4)
SuurMiisu........92kg.........91,5(-0,5)
sullykene........135kg.........?

Palun Moona29smiling smiley Tubli oled!!!!
Kuidas muidu nv edeneb? Minul kuidagi ei taha edeneda. Täna hommikul näitas millegipärast +400g. Ei oskagi seletada millest aga loodan, et saan sellest kiiremas korras lahti.
Täna vaja minna sünnipäevale. Südamest loodan, et suudan ahvatlustele vastu panna aga kardan, et murdun sad smiley Loodan, et teie nv on edukas ja reedel tulevad ilusad kaalunumbrid..smiling smiley Täna veel plaan koristada, et siis saab natuke pekki väristada mööda elamist ringi tuuseldadeswinking smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: Anna29
Kuupäev: 23. January 2011, kl 15.23

400 g on väike lisa ja ära selle pärast muretse! see on nüüd eilne teema ja tuleb keskenduda tänasele.
seoses sünnipäevadega... kui palju neid ikka on? sünnipäevadel võiks endale magusat kindlasti lubada (paha ka endale tähelepanu tõmmata sellega, et "mul on dieet, ma ei võta"winking smiley, AGA leppida endaga kokku, et tavapäevadel omale tööle ega koju magusat jm rasvast lihtsalt ei osta. mina olen kõik oma lisakilod saanud aja jooksul kõigest sellest, mida omale töö juurde taskusse ja õhtuks salaja maiustamiseks kokku ostsin. ja siis sünnipäevadel teiste pilgu all ei julgenud midagi süüa, häbenesin. nüüd vaikselt harjutan end vastupidisega - kui on sündmus, siis võtan kringlit ja torti koos teistega (muidugi mitte liialdades), aga muudel päevadel keelan endale liigset suhkrut ja rasvast.
õhtuks kasutamata jäänud päevane kalorihulk võib ju lubada ära süüa 1 tahvli shokolaadi, aga niimoodi ei harju minu meelest suuremast magusast loobuma. ja shokolaadist saadud rasva põletab trenn palju-palju aeglasemalt kui näiteks sama kalorite arvu ulatuses söödud puuvilju või kohupiima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: Anna29
Kuupäev: 23. January 2011, kl 15.49

oi, aga kuhu on kadunud meie ainus meesduellitaja?
Sullykene - oleks tore kuulda, kuidas Sul esimene nädal läks! kindlasti saaksime Sind naiste nõu ja jõuga aidata ja tagant utsitadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: Anna29
Kuupäev: 23. January 2011, kl 16.06

kix00- Sulle, üks positiivne ja kerge lugu tänaste koristamistööde taustaks ja muidu ka:
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: R_J
Kuupäev: 23. January 2011, kl 18.22

Tervist ning vabandust, kallid kaasvõitlejad, et endast kohe märku ei andnud. Olin nimelt tööga väga hõivatudsmiling smiley
Aga minu algkaaluks oli 94 ning reedese seisuga oli see 93,1 ... seega -900gr. Vägagi vahva!
Käisin ka täna Kaubamajas uusi riideid vaatamas. Jah, eks see ole üpriski masendav, kui isegi nr 44 riidede seljas väga ligi on ... aga ühe kleidi ostsin siiski ära, nö motivatsioonikssmiling smiley)
Kõike head teile!
R,

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 24. January 2011, kl 13.15

Tere.

Mul mure, palun abi, andke vihjeid, ise ei leia, kus ja kuidas saada hakkama valkudega...

no ei leia siit üles sad smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 24. January 2011, kl 20.37

Tere.

Olen ise ka valkudega hädas, pidevalt on neid rohkem. Aga olen vaadanud nupu alt põhjalik analüüs ja püüdnud välja vahetada nii mõnegi toiduaine, mis on annab palju valku. Näiteks, kapsa-porgandisalati vahetasin välja kapsa-õunasalati vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 24. January 2011, kl 21.18

ei oska isegi aidata..mul nädala jooksul oli söömine tasakaalus ainult 2 päeva...noh ei tea..suurt pole midagi erinevust ideaalist...aga kaal langeb,kõht täis,tuju hea..minu meelest see on peamine..kui igast protsendist hakkama mõtlema, siis on küll masekas kallal...aga see on ainult minu isiklik arvamus...
Edu meile!
R_J tere tulemast!ma arvan kix00 paneb sinu numbrid ja mõõdud järgmisesse tabelisse=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 24. January 2011, kl 21.56

Kuidas alganud nädal läheb? Minul on jube magusaisu, no mitte kuidagi ei taha ära minna. Üritan siin väga tõsiselt ennast motiveerida aga energiat on vähe sellisel pimedal ajal. Sain lõpuks mehe nõusse, et ta hoiaks kord nädalas meie beebit et ma saaksin ujumas käia. Läheksin beebiga koos aga ta haige ja olgem ausad ega ma ei saa siis ise küll mingit koormust grinning smiley

Igastahes mul on probleem enda motiveerimisega ja ahvatlustest hoidumisega. Ise samal ajal mõtlen kui tore oleks suvel 15kg kergem olla. confused smiley
Reedel siis jälle kaalumine. Ei tea mis number sealt tuleb. Praegu pole kaal rohkem alla läinud, võrreldes reedesega. confused smiley Pole ime ka ausalt öeldes.

Valkudest nii palju, et mina neid ei vaatagi enam. Pigem jälgin, et kcal, süsivesikud ja rasvad üle ei läheks. Need on pigem need kurjajuured!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 25. January 2011, kl 11.56

kix00!
Peab end hoidma!ja ega seekalorite lugemine võimaldab magusat ju kah süüa,ei pea ju ainult juurikaid sööma!mina olen kah magusa sõltlane,ja luban endale iga päev midagi...nt täna olen söönud ühe pulga kinder Buenost,ja see andis 122kkl
aga söön ma ikka kõik magusad asjad kella 3 ni,siis enam sokolaadi nahka ei pane...kui oli suurem magusaisu siis keetsin kanasuppi,see on väga lahja,aga kõhu täis saab,ja selle asemel sõin nt 2 rida geisha shokolaadi,tähendab kuskil 30 gr.ei ole asi nii hull,peamine et sööd seda mid tahad,,aga piiri pidamisega..et ei pane nagu ennem tahvli nahka...
Ma siin ise mõtlesin..kui hakkab nii hulluks minema ..et ma ainult söön..ja eriti magusaga piiri ei pea..siis teen kord nädalasomale veepäeva..siis hakkab vb hindama iga söögikorda...
Mul ikka´- tuleb aga mitte nii jõhker nagu eelmine nädal tuli..samas ma ikka pingutan trennis..ja ei ületa kaloraazi...nii et asi ikka läheb õigesse suunda..
kix00-oled väga tubli!ujumine on hea asi..eriti peale seda saunas mõnuleda ja kontrast dussi all aega veeta!
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 25. January 2011, kl 12.42

Andke nõu mida head süüa teha. grinning smiley Midagi head aga lahjat lõuna- või õhtusöögikssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 2 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.