Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 6 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. February 2011, kl 21.50

kix00,oi aitah!mul kuidagi nii palju j6udu ja tahtmist kaalust alla saada....et ptyi ptyi ptyi!!!
P.S. saab akki k6rvale kah m66tude tabelitsmiling smiley siis on hea vaadata...umbes et algus,kuu aja parast ja palju kokku sm igal yhel kadunud ja kokku meie kaotus,,,siis on vaga hea vaade palju mekamba peale kaotasimesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 15. February 2011, kl 09.12

PalmiAlla, teen tänase päeva jooksul mõõtude tabeli ka ära. Aga ma tahaks su käest küsida mis on sinu saladus, et sul kaal nii ilusti langeb? Minul täna jälle peaaegu kilo juures. Ma ei saa aru. Lõpuks kaob lihtsalt tahtmine ära kaalu langetada...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 15. February 2011, kl 18.16

kuule,tglt ma ei tee mitte midagi erilist..esimene on see et mul jooksev füüsiline töö,teine siis trenn,ja kolmas kalori piires hoidmine,isegi kui mul füüsiliselt äraraisatud terve päeva söödud menüü.
Siis mul on mais juubel,saan 25,tahan Türki lennata ja PALMIALL seda pidada...ei tahaks nagu jälle oma pekkidega häbenema...tähendab seal tunned end ok,aga kui vaatasin pilte,,,eelmisest oktoobri reisust..siis mõtlesin et..putt..peab ettevõtma midagi=)
P.S. Nt ma ei söö putru,mulle meeldib magus...ei ole küll siuke toitumine tervislik..aga ikka langeb...asi vist tahtmisest kinni.aa ja kui nt tunnen et hakkan paiste minema või mingid suuremad isud tulevad siis teen veepäeva..aga see õnnestus alles eelmine kolmapäev...
Praegu katsetan uued tablakad...eks näis kuidas mõjuvad kaalule...
EDU
KOOS OLEME JÕUD!!!
VARSTI ON KEVAD KÄES!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 15. February 2011, kl 18.50

PalmiAlla, need tabletid. Kust sa nad ostsid? Tekitasid minus tõsise huvi. Tahaks ka proovida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 15. February 2011, kl 19.42

okidokis
panin otsingusse LIDA ja leidsinsmiling smiley keskmine hind 30-35eur
aga arvestage sellega et sel ravimil on palju vastunaitusi..

p.s. ma pean dieeti,trenni,ja siis alles proovin need kapslid teine paev...ega kaal muidu ei langekssmiling smiley
edu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 15. February 2011, kl 19.44

need eestis ei myyda,hiinast tuleb see originaal ravim otse apteegist

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 15. February 2011, kl 22.21

Tere.
Olin pisut haige, ei tea kas andmed ongi õiged , nimelt kõhugripp oli, ikka veel nõrk.
88,9 kg on kaal.
Ei ma loobu ega kao, üleelamised...

kõikidele vastupidavust ja tervist !!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 15. February 2011, kl 22.24

Pisar-loodan et kosud, tervise mõttes ikkasmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 15. February 2011, kl 22.53

Tänan, SuurMiisu nüüd põetan poega... sai minult viiruse.

RIND 108 cm (-2cm)
VÖÖ- 101 CM (-3cm)
KÕHT 108 CM (-2cm)
PUUS 114 cm (-2cm)
KINTS 61 CM (-1cm)
SÄÄR- 38 CM (-2cm)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 16. February 2011, kl 05.35

pisar,tervist sulle ja lapsele!
Head ja paikeselist paeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 16. February 2011, kl 09.06

Tervist kõigile,
ise olin ka kaks päeva pikali maas, jälle sama viirus. Tüdrukud, mis jutt see enne kaneelist oli, mis kohe hommikul wc-sse ajab. Tabelit vaadates, olete ikkagi väga tubli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 16. February 2011, kl 16.37

Kena päike täna väljas!!
Kaneeliga selline asi, et minul pidevalt seedimisega probleeme, küll olen activiat proovinud, keefiri joonud. Aga nüüd proovisin hommikul pool tundi enne söömist klaas sooja vett, kuhu lisasin natuke kaneeli ja 1 tl mett. Maitse eriti ei istunud mulle, aga nüüd joon juba neljandat päeva. Õhtul enne magamaminekut joon ka. Et ei teagi, kas juua igapäev või siis kui tunnen et taas kõht imelik. Mul praegusel eluperioodil suht istuv rütm. Laua tagant ära ei saa. Seepärast ka probleeme seedimisega.

Jõudu ja jaksu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. February 2011, kl 12.47

Siin siis lõpuks meie mõõtude tabel. Lisasin ka meie eelmise mõõtmise tabeli, et kui keegi tahab võrrelda. Kokku oleme siis kaotanud tervelt 59cm!!!! Väga äge tulemus.......


Mõõdud..........Kix00....jänespüks...Moona29.....Palmialla......pisar........SuurMiisu
RINNA ÜM .....107cm....121cm........109cm...........105cm.........110cm..........113cm
TALJE ÜM.......89cm.....103cm..........99cm...........95cm...........104cm..........101cm
KÕHU ÜM......103cm.....111cm........108cm..........101cm.........110cm........107cm
PUUSA ÜM.....108cm.....118cm.......114cm...........109cm.........116cm.........113cm
KINTSU ÜM......61cm.......67cm.........67cm...........65cm............62cm...........66cm
SÄÄRE ÜM.......41cm......39cm.........46cm............39cm............40cm...........42cm


Mõõdud 11.02....Kix00........jänespüks....PalmiAlla..........pisar............SuurMiisu
RINNA ÜM.......100cm(-7)....122cm(+1).....101cm(-4).......108cm(-2)......113cm(0)
TALJE ÜM.......86cm(-3).....100cm(-3).......89cm(-6)........101cm(-3)......101cm(0)
KÕHU ÜM........98cm(-5)......115cm(+4)......98cm(-3)........108cm(-2).....111cm(+4)
PUUSA ÜM.......101cm(-7)....115cm(-3)......107cm(-2).......114cm(-2).....113cm(0)
KINTSU ÜM......60,5(-0,5).....63cm(-4)........62,5cm(-2,5)....61cm(-1).....66cm(0)
SÄÄRE ÜM......40cm(-1).......39(0).............39cm(0)...........38cm(-2)......42cm(0)

KOKKU:..........-23,5cm.........-10cm.........-17,5cm.............-12cm...........+4cm......= 59cm!!!!


Järgmine mõõtmine siis: 11.03smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 17. February 2011, kl 17.10

kix00!!!ossa!!!
sa räägid et kaal ei lange,vaata kuidas sportiga cm kaovad!!!minu meelest ju pohh see kaal,kui proportsioonid muutuvad ja nahk elastne mitte rippub=)nii et KIX00 oled cm-des sina võitsid selle kuu duelli=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 17. February 2011, kl 21.18

Njah...Ma ise vaatasin ka, et päris suured miinused cm. Aga kuidagi ei tunne seda kahjuks. Ja tundub ja tegelikult olen selles kindel, et sellel nädalal tuleb päris kopsakas pluss..Olin 2 päeva Pärnus külas ja sai natuke patustatud kahjuks. Võib olla lasin natuke asja käest ära selle pärast ka, et tee mis sa teed no kaal ei lange kohe mitte üldse. Ja pigem tuleb juurde kui läheb alla. Aga homsest siis alustan otsast peale. Saagu mis saab pean need kilod maha saama!!!!!!Vahepeal juba mõtlesin, et äkki peaks mingi supidieedi tegema vms et saaks nagu asja käima, kilod langema ja siis jätkaks uuesti siin kcal lugemist!Või äkki keegi teab paremat meetodit?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. February 2011, kl 05.35

kix00 vaata ikka rohkem sm peale,nuh kui suudad tee 1 kord nadalas vee paeva,siis on hea kerge..ja tundub endale nagu 5 kilomaas
oih minu kaal tana

85,1 kg seega -1,9kg))))
p.s. mina kyll ei patusta kuid magusat s88n..selle nadala jooksul kalori norm ei ole t6usnud yle 1200kl,koos t88ga ja zumbaga toitumine oli miinuses

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.54

PalmiAlla- tänud heade soovide eest, Sa oled ikka väga tubli,ja kix00 ka. No ma loodan, et saan ka tasapisi hakkama ja asi hakkab liikuma.

Täna pole veel kaalunud, hommikul läks kiireks.

Tegelikult oleme me kõik tublid, kuna püsime siin ja ikka mingi tulemus on.

Päikeselist reedet ja toredat nädalavahetust ! thumbs up smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. February 2011, kl 12.17

91,2 (kadu -200g).
Ja ma parem ei kommenteeri.

Aga teid kõiki ma kiidan!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. February 2011, kl 13.49

Tere kõigile,
minu kaal täna hommikul 92,1kg (-0,6kg). Ise arvan, et väga hea tulemus selle põdemise peale. SuurMiisu, proovisin täna hommikul Sinu poolt soovitatud jooki ja mõjus, nii et esimest korda sai mindud kaalu peale peale kõhu läbikäimist. kix00, mina olen teinud kaks korda endale suppi, kus 500g ainult 125kcal. Ausalt öelda siis ka kaal langeb, aga valgud on laes. Uskumatu kui palju on juurikates valke. PalmiAlla, selles on Sul õigus, et kui sööd 1200kcal ja füüsiline taga, siis tõesti kaal langeb. Aga ,PalmiAlla, tubli tulemus! SuurMiisu, ka 200g on tulemus. kix00, pea püsti, uuesti siis uuesti. Jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. February 2011, kl 20.12

Peaks kah proovima seda kaneli värki...et siis keegi jagaks uuesti minuga selle retsepti...?ennem olen kaaluabis seda näinud..nüüd tuli huvi..puhastaks siis end kahnädala vahetusel selle ime retseptiga=)
jätkame samas vaimus..ja nv ei pattusta palju,eks?=)
Ma homme siis kontserdile...lähen Dan Balani piiluma...eks siis tuleb miinimum süüa.et alko kalorid ei keeraks päeva normi peppu=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 19. February 2011, kl 18.50

et siis 5 tundi sai koristatud..elamine läigib!
Tartust on külalised tulnud...varsti hakkab veini õhtu..ja siis hiljem lähme parlamenti Dan Balani kuulama...
Täna ei võtnud tablakat..sest ei tohi seda alkoga kokku segada...aga no ilma tablakata mõtlesin et hakkan sööma nagu hull.aga isu hoopis polnud...kokku täna söödud 500kkl..et siis edasi joomine...ei kujuta ette palju see koristus võttis kaloreid maha..ma vist jälle olen ´miinuses oma menüüs..aga noh..pole hullu end tunnen kergena ja rõõmsana..see on põhiline ma arvan...
TEILE KALLIKESED EDU,NING ÄRGE PATTUSTAGE!VARSTI KEVAD KÄES!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 20. February 2011, kl 12.27

Tere

Sain alles praegu interneti, minu kaal siis 94,4kg. Ehk siis +1,1kg. Mõtlen siin et miski peab ikka minu tervisega valesti olema kuna organism hoiab vett kinni(käed, jalad paistes) ja esmaspäeval saan saatekirja endokrinoloogi juurde. Niisiis kui järgmine nädal ka miskit ei muutu siis ma arvan et jätan selle duellitamise mingiks ajaks maha. sad smiley Ei tahaks aga piinlik on juba et mul kaal üldse ei alanesad smiley

Teie aga olete tohutult tublid ja saate suvel juba oma ilusa ja uue figuuriga randa minnasmiling smiley
Homme siis panen tabeli kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 20. February 2011, kl 21.07

eeeiii KIX00 ÄRA JÄTTA MEID MAHA!!!!!!!!!
TEINE KORD ON VEEL RASKEM ALUSTADA!!!!
PEA PÜSTI,KOOS OLEME JÕUD

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. February 2011, kl 19.17

Tere, tere!!!!
Räägin siis ühe lookese, kus mina olen peategelanegrinning smiley.
Kuna mul on koguaeg selle kehakaaluga probleeme olnud, siis olen siit ja sealt palju uurinud.
Aga mingi hetk tekkis mul elus moment, kus kaal ei läinud alla. Iagavene jama oli kohe. Siis täiesti juhuslikul naistearsti kontrolli ajal rääkis minuga see naistearst kaalust ja muudest asjadest. Ja tema suunas mind endokrinoloogi juurde.
Läksin siis ja mis selgus, oligi kilpnäärmega probleeme (mitte midagi hullu). Hakkasin regulaarselt/igapäevaselt rohtu võtma. Kusjuures, eluvaim tuli tagasi, polnud väsimust ega midagi.
Tegelikult ma olen ka beebipille võtnud ja võin kohe öelda, et tänu neile liikusin aina rohkem paksuse suunas.
Enam ma ei tarvita beebipille. Arvan, et need mulle ei sobi. Eks iga inimene on erinev, Igaüks peab leidma oma.

Igastahes, kui sa tunned et sinu keha annab märku, et midagi on valesti, siis kindlasti tegutse.

Aga kix00, palun sind tõesti. Ära jäta asja poolikuks. Meil kõigil on siin erinev tempo imelise tulemuse jaoks. Kuid ära loobu nüüd, kus me oleme juba kuuu aega koos olnud.
(tunnistan ausalt, ma olen ka loobumise varianti kaalunud, sest mul on nii vastik ja häbi oma olematu kaalukadu pärast)

Nii et, SIHIKINDLUST!!!! Meie ju pole allaandjad!?!?!?!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. February 2011, kl 19.19

Aga mind huvitas veel selline asi, et mis on teie päevane kilokalorite norm. Mul on 1600. Ja ma ütleks, et võiks veel suurem ollagrinning smiley. Isu üle ei kurdagrinning smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. February 2011, kl 22.05

Teie rõõmuks ja enda distsiplineerimiseks ma ei loobu aga eks mul ka sama probleem, et lihtsalt häbi on kaalutõusu pärast ja tohutult kadedaks teeb kui teistel nii palju alla läheb...Nüüd siis katsetan seda kaneeli ja mee jooki, hommikul ja õhtul! Samuti käin edasi 2korda nädalas trennis ja müttan vankriga lumeswinking smiley Nüüd veel jälgin eriti hoolega palju ma vett sisse joon. Ja kui jälle paistetus tuleb siis joon jälle vähem. Eks siis paistab kuidas mõjub. Järjekindlus viib sihile!!! Mul üks teooria veel miks paistes olen aga ma ei tea kas see teooria ka saab nii olla. Rinnaga toitmise ajal oli alati suur janu, põhiliselt kustutasin seda ikka veega. Nüüd kui toidan rinnaga järjest vähem pole ma vähendanud vee joomist. Et ennem kulus see vesi rinnapiima tootmiseks aga nüüd ei oska organism sellega miskit peale hakata. Kas see oleks mingil määral võimalik?

Ahjaa. Tabel mul ka valmis aga seal puudujääk. Pole R_J ja pisar kaalu!!!!sad smiley Kokku kaalu ka ei saanud lüüa kuna 2 kaalu ju puudu...sad smiley

Nimi..............Algkaal
.......................17.01..........21.01.....28.01.......4.02.....11.02........18.02
Kix00..............93,9kg......93,4........94............93,9......93,3........94,4(+1,1)
jänespüks.......94,5kg......93,9........92,9.......91,8........92,7........92,1(-0,6)
PalmiAlla.........92kg.........89,8........88,4.......87,6........87..........85,1( -1,9)
pisar...............91,4kg.......91,0.......90,4........89,9.......?...............?
SuurMiisu........92kg.........91,5........91,4.......91,4.......91,4........91,2(-0,2)
R_J.................94kg.........93,1.........92,6........91,2......91,9..........?

Kokku:...........557,8kg.....552,2.......549,7.......545,8........456,3......?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 22. February 2011, kl 15.28

R_J ja pisar !!
Ma ikka loodan Teie peale. Meie kõik ju vajame üksteist. Seega ikka sammume seda rasket radagrinning smiley.
Kuid, jah, eks meil kõigil oma elu, kus võib väga kiire olla. Aga ikka loodan, et me hoiame end siin koos.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 24. February 2011, kl 22.06

Oeh. Meil on siin jälle kole vaikseks jäänudsad smiley
Ilusat vabariigi aastapäeva teilesmiling smiley Minul endiselt kaal ei lange ja homseks ka erilisi ootuseid ei sea. Aga rõõmustamist on mul küll kuna lõpuks hakkasid minu kaua oodatud punased sõbrannad ja loodan, et see paned ka minu organismi tööle, et see hakkaks loovutama nii vett kui ka rasva!
Tänane päev möödus küll koogi seltsis aga miskit hullu ma endale ei teinud kcal järgi (kui muidugi õigesti sisestasin). Nädalad muutuvad järjest lühemaks. See on uskumatu. Juba kohe ongi märts ja siis avastad, et oi jaanipäev ja polegi miskit alla läinud kaalustsad smiley Kurvaks teeb....

Aga teie olete jätkuvalt tublid ja varsti ilusad saledadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 24. February 2011, kl 22.39

oi kix00,sul paari nadala parast hakkavad ilusad numbrid tulema 100% kohe!sellest sul kaal seisisgi...ja ylesse laks just punaste paevade parast,,mul vabalt tuleb 1-2 kg juurde..peale paevi langeb ilusti tagasi!
head vabariigi aasta paeva jah!
Mul kaal seisab..organism harjub vist ara...sest viimane hyppe oli paris suur...aga eks homme vaatame

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 25. February 2011, kl 08.42

eks siis hakkame kaalu numbrid sisestama...
minu tanane kaal 84,4kg (-700gr)
38% eesmargini taidetudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 6 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.