Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 5 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 06. February 2011, kl 18.48

kix00
TUBLI!!!
ja südamest palju palju õnne!!!!


Minu kaal oli laupäeval 89,9 kg , asi seegi.
Ikka edasi, tagasilöökidest oleme üle ja siis veel tugevamad.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 06. February 2011, kl 18.58

Pisar,väga tubli tulemus jusmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 06. February 2011, kl 18.59

kix00, palju õnne!
Olete kõik tublid. Endal on väga kehva olla, vist mingi viirus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 06. February 2011, kl 22.51

Pisar, super tulemus jusmiling smiley homme panen siis tabeli kasmiling smiley

pisar ja jänespüks, suur aitäh õnnesoovide eestsmiling smiley

Jänespüks, püüa ennast ikka hoida, söö küüslauku, söö tsitruselisi kus palju palju c-vitamiini. See tapab kõik bakteridsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 07. February 2011, kl 14.26

Selline siis meie kaalutabel seekordsmiling smiley Väga tublid tulemused kõigil. Seekord ei olnud kellelgi plussi ehk siis minul, sest kellelgi teisel ei olegi olnud plussi ennemsmiling smileysmiling smiley
Moona29 ja Präänikuke, ootame teid ikka meie sekka tagasismiling smiley

Nimi..............Algkaal
.......................17.01..........21.01.....28.01.......4.02
Kix00..............93,9kg......93,4........94............93,9(-0,1)
jänespüks.......94,5kg......93,9........92,9.......91,8(-1,1)
PalmiAlla.........92kg.........89,8........88,4.......87,6(-0,8)
pisar...............91,4kg.......91,0.......90,4........89,9(-0,5)
SuurMiisu........92kg.........91,5........91,4.......91,4(0)
R_J.................94kg.........93,1.........92,6........91,2(-0,5)
Präänikuke.....88kg..........87,0........?..............?
Moona29........92kg..........92,0........?..............?

Kokku:...........778,8kg.....638,6.......549,7.......545,8


Järgmine kaalumine juba 11.02 ja seekord siis anname koos mõõtudega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 07. February 2011, kl 19.41

oih kui tublid me ikka oleme...ehh vaevalt see nädal mul mingid miinused tulevad...lõppuks tulid need punased päevad toitumine on küll peale pikka aja tasakaalus täna,aga tunnen ennast nagu õhupall!!!siuke maakere tunne on!mõõtmine on kah ju reedel...vaevalt mul midagiõiget tuleb..eriti selle vöö ja kõhuga=)
Väga ilusad numbrid meil siin kokku hakkavad kujunema juba!
VASRTI KUU AEGA KOOS!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 07. February 2011, kl 21.44

Tulin just süvaveeaeroobikast, jube mõnus ikka. Homme vist küll lihased valutavad, juba praegu tuikavadgrinning smiley

Uskumatu eks, et juba kuu aega teinud seda siin?!!!!grinning smiley Ja kamba peale oleme ikka päris korralikust portsust lahti saanudsmiling smiley Edasi kentuki naised, valu pekkidelesmiling smiley
Väga äge igal juhul!!!!!
PalmiAlla, ära muretse. Sul on niigi päris võimsalt kaal langenud, küll nüüd ka ikka miskit tulebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 08. February 2011, kl 16.17

Kix00,aitah,aga ikka nii raske tunne..nagu rase partsmiling smiley
MA TEEN HOMME VEE PAEVA!MUIDU MUL VARSTI ILUS MIINUS HAKKAB PLUSSIIKS MUUTUMAsmiling smiley
APPIIII TAHAN TRENNI!!!
KIX00 MUL NII KADE MEEL..TAHAKS KAH SPORTIDA!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 08. February 2011, kl 16.42

PalmiAlla, just hiljuti siin avaldatud artikkel paastust ja veepäevadest : [www.kaaluabi.ee]
Mina ei usu sellesse kuna tõesti kaal langeb ainult vee arvelt ja kui järgmine päev samamoodi sööd siis ei muutu eriti midagi, kui pluss tahab tulla siis ta ka tuleb. Nii kurb kui see ka pole. Aga muidugi on see iga ühe oma valiksmiling smiley Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 09. February 2011, kl 17.40

kix00,jah ma lugesin selle artikli juba 2 paeva tagasi..ikka otsustasin teha,,muidu ma ei hindanud juba s88ki,..peale vee paeva,hakkad iga tykki jumaldama ja nautimasmiling smiley distsiplineerin ennastsmiling smiley
Homme ma lahen ZUMBAT proovima..
Reedel siis punane vein ja terve 88 tantsusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 10. February 2011, kl 21.14

[/size]ma vaatan,meil siin eriti vaikseks läinud...kurb
hakkan vaikselt mõtlema,et uue duelli avada või liituda...
aga see selleks..

HOMME ON MÕÕTMINE JA KAALUMINE....ARVAN ET MINA OLEN ESIMENE...KES ANNAB..KELL 5 HOMMIKUL ÄRATUS..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 10. February 2011, kl 21.19

UNUSTASIN MULJEID JAGADA!!!
ZUMBA ON ÜLE KÕIGE!!!!
Vaatan kuidas minu selg seda vastu võttab..kas saan öösel magada või mitte...aga super rütmikas latino+hip hop tants...ma arvan paari kuu pärast olen tantsuplatsil kuninganna=)
Nüüd ma ise tean miks see ZUMBA nii palju kaloreid põletab...olin üleni märg..ei olnudki 2 cm kuiva laiku=)SUPERR!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. February 2011, kl 05.28

hommik
KAAL 87 KG(-600G)


RIND-101 CM
VÖÖ-89CM
KÕHT 98CM
PUUS 107
KINTS 62,5 CM
SÄÄR-39CM
PAKKUKS ARVUTADA TABELIS KAALU KUU KAOTUS PLUSS IGA INIMESE SM MIS KUU AJAGA ARA LAKSID
EDU

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 11. February 2011, kl 08.30

Tere hommikust!
Minu selle nädalane kaal 93,3kg ehk siis -600gsmiling smiley Ise olen tulemusega rahul, isegi kui arvestada seda et nädala keskel nägin ära 92,8 aga kahjuks ei jäänud see pidamasad smiley

RIND-100 CM (-7cm)
VÖÖ-86CM (-3cm)
KÕHT 98CM (-5cm)
PUUS 99cm (-9cm)
KINTS 60,5 CM (-0,5cm)
SÄÄR-40CM (-1cm)

PalmiAlla, vaikseks on siin tõesti jäänud, ei teagi miks. Aga kahju kui otsustad uue duelli kasukssad smiley Loodame, et ikka tuleb siia duelli ka eluvaim tagasi sisse.

Minu nädalast siis nii palju, et õnneks sünnipäev mingeid erilisi lisakilosid kaasa ei toonudgrinning smiley Kindlasti mõjutas mu selle nädalast kaalulangust see, et üle päeva käis mõni šõbranna külas ja siis sai pakutud kooki ja muud head ja paremat. Ise ma muidugi suutsin piirduda ühe tükigasmiling smiley Liigutanud olen ka ennast ikka mõnusalt, 2 korda vesiaeroobikas (süvavee ja aquazumba) ja vankriga olen jalutamas käinud vähemalt tunnike iga päev. Eile käisin lausa 2,5 tundi, päike oli ju väljas ja see andis mõnusa energialaengusmiling smileyKahjuks ei kujuta ette mitu km sai maha kõnnitudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. February 2011, kl 12.30

grinning smileyrinna üm - 113cm
talje (vöö)- 101 cm
kõht - 111 cm
puus - 113 cm
kints - 66 cm
säär - 42 cm
kaal- 91,4 kg (kaal seisab)
Ja selline siis tulemus. Hm, analüüs sellele. Kui ikka trenni ei tee, sisi ei saagi kaalukadu olla. Kuid ma ei kujuta ette, millal ma seda teha jõuaks, unetundide arvelt?!?!
Aga see selleks. Kusjuures minu päeva kilokalorid jäävad mulle väheks, sest kõht jääb tühjaks. Vahel õpin poole ööni ja kõht tühi. Ja kui vara ärkan siis päev pikk ja toidukordi tuleb ka palju. Ja kilokalorid alati 100 mul üle. Lihtsalt tahaks süüa kagrinning smiley.
Ilmselt mul kilod kaoksid ka siis ju ma ennne oleks tõesti meeletult söönud, aga näed enne sõin ka 5 korda päevas ja praegusest kalorinormisy mingi 300 kilokalorit rohkme, seega ma arvan, et ainult trenn teeks minu puhul imet. Sest seda mu keha oodata ei oskaks ja see oleks tema jaoks uus olukord.
Nii et moto oleks- pekkidele valu!!!!
Ja minu loo moraal, kui oled kunagi juba alla võtnud, siis jumala pärast ära tagasi neid kaotatud kg-e lase, sest sama teed alustada on niii raske (tean, mida rääägin).

Kusjuures, ma olen täiesti mõelnud, et ahhh, milleks alla võtta, no milleks, et tahan lihtsalt elu nautida, et miks ma ei saa süüa nii nagu tahan. See ajab mind kõige tigedamaks, et ma ei saa süüa. See on mu suurim kirggrinning smiley. Aga olgem ausad, ma nägin saledana sada korda kenam välja, olin enesekindlam, oli rohkem riideid selga panna. Elu oli lill!!!!grinning smiley

Seega, mõelgem igaüks, mis eesmärgil meil on alla vaja võtta, ja tuletagem seda endale koguaeg meelde!!!
Väga kerge on nn patuteelee jääda ja ollagi ülekaaluline. Ei tohi seda suurt lootusesädet endas kustuda ja mõelda, et ahh, võib ka "paksuke"olla. Vot ei võigrinning smileygrinning smiley.
Edu meile kõigile!!! (jutt tuli pikk, loodan et korvan selle et poel siia sada aastat kirjutanud, PalmiAlla, ära muretsegrinning smiley)



Toimetatud 2 kord(a). Viimati SuurMiisu 11.02.2011 12.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 11. February 2011, kl 13.01

Hehgrinning smiley SuurMiisu, vaatamata sellele et sul kaal seisab oled nii positiivselt meelestatud ja see on meile kõigile suureks eeskujuks..Ei tohi oma tujul langeda lasta!!! Ma vaatasin, et meie sinuga mõlemad oleme kokku kaotanud kuuga -600g...Sellest ei ole ju mitte midagi halba, miinus on miinus ja mida aeglasemalt võtad alla seda aeglasemalt tuleb see ka tagasi!!!!
Ja olen sinuga 101% nõus, et kui korra juba oma kaalu alla saad siis tuleb ikka vaeva näha, et mitte samasse kohta tagasi maanduda..smiling smiley AINULT EDASI EDASI EDASI!!!!!! Tuleb pingutada ja olla järjepidev, küll see keha ka siis ükshetk arvab, et sul tõsi taga ja tahadki saledaks saadagrinning smiley

Olgem tublid ja ärge nädalavahetusel patustage!!!!! Mõelge kui tore oleks üks kordki minna randa ilma ,et silmad peast välja häbeneksimegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 11. February 2011, kl 17.53

Tere kõigile!

Minu mõõdud
rind 122cm (+1,0);
vöö 100cm (-3,0cm);
kõht 115cm (+4,0cm);
puus 115cm (-3,0cm);
kints 63cm (-4,0cm);
säär 39cm (sama).
Aga kaal 92,7kg (+0,9kg). Hommikul kui kaalunäitu nägin, siis tuli täielik masendus peale, lohutuseks lubasin endale tavalise taimetee asemel korralikult magusa kakaojoogi, ja sellega tuli hommikusöök 120kcal-iga üle. Olete igati tublid kui suudate kaalu hoidagi, rääkimata kaalu alandamisest. Mõõtmiste tulemused on küll veidrad, aga sellised nad tulid. Aga teie olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: R_J
Kuupäev: 12. February 2011, kl 10.13

Tere!
Minul ei ole ka midagi positiivset öelda, kaal läks selle nädalaga 0,7 kg plussi. Kohe nii kehv tunne onsad smiley(

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 12. February 2011, kl 13.42

Jõudu ja jaksu nädalavahetuseks,

R_J, tuleb jälle fööniksina tuhast tõusta. Loodame, et meeskond toetab jällegi. Praegust väga kiire, leib ahjus, koristamine pooleli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 12. February 2011, kl 20.55

tere tere,Kix00 ma ei ole gi otsustanud veel duellist loobumiseks...k6ik ikka enda omad jubasmiling smiley
las siis harva kirjutame..ikka ju kampa koos
Ma siin eile käisin joomas ja tantsimas..noh ei saanud kohapeal pidama..tamntsisin end valusaks!eriti puusad on niii valusad..et mul tuli öine tantsu trenn hehe joodud oli ikka korralikult,lubasin endale vahepeal sampust,õlut kah..põhiline oli ikka vein....
Sain eile tüdrukute õhtul jogurti torti...ühe tükki,aga ei pabista!primeerisin ennast ennem ei ole omale siukesi asju lubanud...
Homme lähen ühed kaalu langemise tablakaid ostma...sõbranna ostis...ja jumala võttis alla 4 kilo nädalaga...söögiisu on ära läinud..ei tea...olen palju asju proovinud aga ei aita...pole ammu katsetanud...see kord proovin tablakaid,trenni ja dieeti korraga=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 12. February 2011, kl 21.59

PalmiAlla, Väga tore kui sa meid maha ei jätagrinning smiley
Mina neid tablakaid kuidagi ei usu, korraks kukub kaal aga siis ikka tuleb tagasigrinning smiley Mina võtan Magneesiumi lisaks, see on seedimisele hea ja üldse tervisele. Kes tahab võib lugeda siit: http://www.terviseleht.ee/200205/5_magneesium.php

Mina lubasin endale täna Vapianos Caesari salatit hiidkrevettidega ja tükikese kooki. Hommikul tabas mind 700g kaalutõus millest ma absoluutselt aru ei saa. Eile käisin küll külas aga sõin kcal piires ja kooki üldse ei söönud....No pekki küll!!! See võtab ikka täiesti tuju ära ja motivatsiooni ära kui kaal ikka alla ei taha liikuda vaatamata sellele, et ma ei ole patustanud, liigutan ennast regulaarselt jne. Ja siis tekibki tunne, et milleks ma seda teen!!!! Ma tahaks niiiii saledaks saada, ausalt ka....Oeh, tuju on niiii ära..sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 13. February 2011, kl 00.36

kix00,ma ise arvan et kaal seisab,sp et sul naiste asjadveel korda ei lainud peale synniust...kui on hormoonid vms paigast ara..siis ei lange nii kiiresti nagu tahaks see kaal///vahemalt mul ennem oli.
PEA PYSTI!
KIX00
ARA KAALU ENNAST IGA PAEV!SEE PANEB MASENDUSSE!Organism hoiab vett vms..see ei ole ju kohe rasv ja pekk
Proovi mingid figura teed seedimisele ei tea isegi
Ma ise kah ei usu nende tablakatele..aga kui ma naen nii suurt tulemust siis ise hakkan proovima..eks siis nais..mis toimuma hakkabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 13. February 2011, kl 15.38

Tere kõigile ja kena päikeselist pühapäeva!

Eilne kiire lõpes sellega, et lõunasöök jäi ära, mis ei ole üldse hea. Selles tüdrukud on Teil õigus, iga päevane kaalumine viib tuju täielikult nulli. Täna proovin võtta rahulikumalt, päeval käisin koeraga jalutamas ja õhtul lähen trenni, milleks on võimlemine. PalmiAlla, zumba seletasid lahti, muidu tahtsin küsida, et mida see endast kujutab. Siin räägitakse ka pilatesest, kas oskab keegi seletada, mis see on? Kuidas Teil muidu nädalavahetus kulgeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 13. February 2011, kl 17.50

Jänespüks
Zumba on tantsu trenn,kiired tantsud,latino ja salsa koos,liigutused osaliselt meenutavad hip hopi,siukesed moekad tantsud..mis panevad jubedalt higistama!Tuju tõstab kah 100% peale...saad youtubes vaadata ZUMBA nimetuse all.Mul homme trenn juba ootan pikkisilmi=)
Kes siin käise pilateses..seletage lahti Janespüksile mis asi see on=)mingi vajalik asi küll,treenib mingid siselihaed,,aga tempo tundus liiga uiomane minu jaoks..vaatasin kah youtubes.
EDU MEILE!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. February 2011, kl 17.11

kix00,kus meie tabel jai?smiling smiley
nuh kuidas teil nadal algas?ega palju ei pattustanud nv?
olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. February 2011, kl 19.26

Tere, tere kõigile!!!
Armast sõbrapäeva!!

PalmiAlla-sa tekitasid minu uudishimu, mis imetabletid need sellised on, mis sinu sõbrannale nii hästi mõjusid?? Tahaks nime teada smiling smiley. Mitte, et ma ise suur tableti fänn oleks, aga mine sa teagrinning smiley. Kõik võib muutuda.
Aga olen proovinud sibutramiini sisaldusega tablette (retseptirohi). Kusjuures ka toimisid, sest täiskõhutunne tuli kiiremini ja siis lõpetasin söömise. Muidugi sel periodil tegin trenni ja tulemus oli ilussmiling smiley. Aga enam ei saa seda rohtu, kuna keelustati Euroopa Liidus [www.ravimiamet.ee]

Aga nüüd soovitati mulle sellist asja-Kaneeli võluvägi- [www.maamajandus.ee]
Igastahes hommikul võetud jook sundis ruttu rutt wc suunas jooksma. Nii et kui keegi tunneb huvi, siis panin viited kasmiling smiley.
Kix00 ja kõik teised, ärge muretsega, küll te suudate hakkama saada. See on vastik tunne, et kui teed trenni ja tulemust ei ole, aga kui esimesel nädalal ei näita seda mida tahame, küll teisel nädalal on siis see tulemus.
Soovin kõigile kannatlikku meelt!!!smiling smiley Ja patuvaba nädalat!!!!

Kix00 mulle isiklikult on väga meeldinud, kui sa teksti juurde linke oled pannud, tänudsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. February 2011, kl 20.24

Jänespüks, mulle selgitati et pilates on erinevate lihasgruppide treenimine, õige pilates on ilma muusikata, aga on ka neid kes teevad muusikaga. Sealses trennis ei tohi üle 15 inimene olla, sest treener peab jõudma kõigiga tegeleda. Kuna seal peab liigutusi õigesti tegema ja siis ta suudad inimesi jälgida. Ja kui üldse pilateses käima hakata siis peab järjepidevust olema. Ja rahulikku ning kannatlikku meelt. Ja neil kel eriti mingi probleemid-ntx seljavalud või muud, siis see pidi hea olema. Ja 6 kuu pärast pidid juba ise ka tundma, et voilaaa.... Aga ma ei ütle,e t see kõigile sobib.
Seega, uued elamused ju teretulnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 14. February 2011, kl 21.43

Siin siis meie tabel..Vabandan hilinemise pärast, mul lendas täna kõvaketas ja pidin mehe töölt ära ootamagrinning smiley
Tabeli viimasele reale panin kuu tulemuse ehk siis kui palju on keegi kaalu kaotanud kuu jooksul. Esi kolmik on meil siis Ikoht PalmiAlla (tubli oled, keep up the good work!!!!), IIkoht R_J(vaatamata selle nädalasele plussile oled väga tubli!) ja III koht jänespüks(ÄGE!!!). Tegelikult oleme me kõik tublid aga mõtlesin, et kui kord kuus tuua välja parimad siis see motiveerib neidki kellel nii hästi pole läinud , eelkõige mõtlen ise ennast sest -0,6kg on ikka naeruväärselt vähe! Aga aega on selle kiire asjaga eks?grinning smiley

Nimi..............Algkaal
.......................17.01..........21.01.....28.01.......4.02.....11.02.....KUU TULEMUS!!

Kix00..............93,9kg......93,4........94............93,9......93,3(-0,6)........-0,6kg
jänespüks.......94,5kg......93,9........92,9.......91,8........92,7(+0,9).......-1,8kg
PalmiAlla.........92kg.........89,8........88,4.......87,6........87(-0,6)...........-5kg
pisar...............91,4kg.......91,0.......90,4........89,9.......?......................-1,5kg
SuurMiisu........92kg.........91,5........91,4.......91,4.......91,4(0).............-0,6kg
R_J.................94kg.........93,1.........92,6........91,2......91,9(+0,7).......-2,1kg

Kokku:...........557,8kg.....552,2.......549,7.......545,8........456,3..


Pisar, kuhu kadunud oled? Ootame ikka sinu kaalunumbrit ka......



Järgmine kaalumine juba varsti....18.02smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 14. February 2011, kl 21.46

ohh trennis kaidud
ZUMBA YLE K6IGE!!!!
SuurMiisu,tsblakaid olen ise igasugused s88nud,ja pole ammu juba midagi proovinud..aga nyyd s6branna saavutuste jargi,,,tahaks kah proovida...
et siis tana oli esimene proovi paev!
taitsa super tunne oli,ainult see et janu oli jube...seega jooksin m88da peldikut pool paeva ja mitte minutitgi ei tundnud isu,,,andsin isegi terve l6una mis panin juba kirja poisile ara...isegi shokolaadi,,,ei taha ja k6ik....
ei tea mis edasi hakkab toimuma..aga praeguseks olen rahul!
tablakate nimetus LIDA
hiina oma mitte vene oma
hiina oma pidi t6husam olema..kuid ma ei tea ise tapselt....
seal on kyll hunnik vastunaitusi ja muud jura,,,aga mina kyll tundsin end terve paev super ..pole iial nii hea kerge ja s88giisuta paev m88dunud...
P.S. see kyllmingi reklaam pole....malihtsalt jaga teiega oma muljeid...ega iga yhele need kah ei sobi..kuid mulle hetkel 100% okgrinning smiley
NB!KOOS ZUMBAGA minu kalori norm -3% grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: Anna29
Kuupäev: 14. February 2011, kl 21.49

tere kõigile! olete tublid ja soovin kõigile edu!!
paraku ei edene mul see kirjutamine siin foorumis. liiga anonüümne. küll aga sain ühe sõpradest endaga trenni kaasa ning koos trennis käimine annab palju motivatsiooni juurde.
kõike head teile ja soovin, et meil kõigil on suvel kergem olla, kasvõi mõne kilo võrrasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 5 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.