Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 4 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 30. January 2011, kl 13.46

Terekest kõigile,

täna on ikka super ilm, tuisune ja lumine. Tulin just koeraga jalutamast. Tund aega lumes sumpamist vastu tuult võtis päris võhmale. Korralik koormus värskes õhus ja veel ilma rahata. kix00, oleme me ikka kõik alles?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 30. January 2011, kl 13.53

Pisar,

ikka juhtub. Kuigi 1kg kahe nädalaga, pole üldse paha tulemus. Tubli oled.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 30. January 2011, kl 16.41

Jänespüks, meil on siin väike kadu toimunud. sullykene kadus kohe alguses. Nüüd ootan siis Präänikuke, Moona29 ja SuurMiisu reedest kaalu!!
Kuidas muidu nädalavahetus möödub?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 30. January 2011, kl 17.18

kix00, vaatasin just SuurMiisu on alles miinus 100g reedel. Loodame et Präänikuke ja Moona29 endast veel märku annavad. Kuigi, mis ajaks see kaalunäit pidi olema edastatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 30. January 2011, kl 17.20

Kuni esmaspäevani saab öelda, siis peab olema kirjas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 30. January 2011, kl 19.30

Sain lõpuks köögist tulema. kix00, kui Sa kaalunäitusid hakad sisestama, siis ära kedagi nimekirjast välja jäta. Ma igaks juhuks ütlen. Meid on ju kaaluabi ka aitamas. Kui paar päeva toite ei sisesta, siis saadab kaaluabi maili peale meeldetuletuse, et ega sa ju ometigi nii lihtsalt ei loobu. Ma selle ka jõudnud läbi teha. Ning siis on näha, kui nimed kirjas, et ootame oma meeskonda. Nüüd lähen teen ühe jalutuskäigu värskes õhus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 30. January 2011, kl 21.52

Tere,
mainin siis veelkord ära, kaalulangus -100g, et praegune kaal 91,400 kg. Peaaegu et olematugrinning smiley. Aga pean õnnelik olema, et suudan kaalu hoida. Mul oli siin vahepeal tõsine probleem, seda numbrit ühesugusena hoida, eriti seda viimastel kuudel.
Aga kiidan kõiki, sest igasugune number on number!!!

Ilusar algavat nädalat, palju energiat meilegrinning smiley.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati SuurMiisu 30.01.2011 21.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 31. January 2011, kl 09.37

Nimi..............Algkaal
.......................17.01..........21.01.....28.01
Kix00..............93,9kg......93,4........94(+0,6)
jänespüks.......94,5kg......93,9........92,9(-1,0)
Präänikuke.....88kg..........87,0........?
Moona29........92kg..........92,0........?

PalmiAlla.........92kg.........89,8........88,4(-1,4)
pisar...............91,4kg.......91,0.......90,4(-0,6)
SuurMiisu........92kg.........91,5........91,4(-0,1)
R_J.................94kg.........93,1.........92,6(-0,5)

Kokku:...........778,8kg.....638,6.......549,7

Sellised siis on meie andmed. Võite enda üle uhkust tunda. smiling smileysmiling smiley

Järgmine kaalumine siis 4.02.11smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 01. February 2011, kl 16.00

Meil siin kuidagi eriti vaikseks jäänud. Tundub nagu oleks kõik trennidesgrinning smileygrinning smiley
Mina olen siin ka kaks päeva väga aktiivselt liikunud lootuses, et plussist saab lõpuks miinus. Eks siis reedel paistab!
Kuidas teil nädal siis algas? Kuidas nädalavahetus läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 01. February 2011, kl 16.46

kix00,kuidgi jah..töönädal hakkas..jõuab aint päevikut õigeaegselt täita...
Ma sain juba vaikselt komplemente...nii meeldiv...
Kuule,kix00,Räägi mulle PILATES-ist...kuidas koormus,kas ajab higistama?kas seljalihastele on palju harjutusi sm kas selg on väga pinges?Mul siin selg võttis nii valusaks..lausa nutsin..magada ei saanud..hingata valus..rääkimata naermisest ...tahaks trenni aga silmade eest lähem mustaks valust----arsti aeg alles 1,5 kuu pärast..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 01. February 2011, kl 16.57

PalmiAlla. Kui sul läheb silmade eest mustaks siis soovitaksin sulle vesiaeroobikat. Seal saab ka mõnusa koormuse ja vormib lihased ka kenaks. Pilateses nii suurt koormust pole, et higistama ajaks, seal on ikka põhiline rõhk pandud sisemistele lihastele. Kalori kulu on seal väike. Samas on ka vaja neid sisemisi lihaseid treenida kuna kui need on nõrgad siis hakkavadki seljavalud jne....Ise olin mitu aastat seljavalude küüsis. Nüüd hakkab vaikselt tagasi tõmbuma. Veel soovitaksin sulle sellist asja nagu "Viis tiibetlast", need harjutused tugevdavad samuti sisemisi lihaseidsmiling smiley Youtube'st saab kindlasti neidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 01. February 2011, kl 17.35

PalmiAlla kas sa massööri juurde ei tahaks minna? Äkki aitab natuke. Kui tunned mõnda head massööri siis helista ja küsi kas saab aidata sellise asja puhul. Mul endale on aidanud.


(reede läheneb liialt kiireltsmiling smiley)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati SuurMiisu 01.02.2011 17.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 01. February 2011, kl 18.26

kix00´
aitäh,ma otsustasin ZUMBAT proovida...nii kui selg veic paraneb ja laps saab tuulerõugetest lahti..siis kohe jooksen sinna!sikuse sõltuvus tekkinud---Vesiaeroobikat olen proovinud,vääääga super on!kuid talvel ei julge käia..esimene nõrk asi on selg või kurk...
aga kevade poole ma hakkan seda asja kaaluma..kui ei leia muud trenni

Suurmiisu
aitäh,olen praegu nii hõivatud et ei jätku ei aega ega raha seal käia..üks sõber on kes tegeleb massaaziga..aga ta asub teise linna otsas..ei ole vaba aega nii palju..nii et peab kannatama..lihtsalt vist pingutasin üle..vaata...tahaks kiiremini alla saada..aga koormus nii suur et organism ei saa hakkama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 01. February 2011, kl 19.52

mnjaaa, mulle on ka Zumba silma jäänud, kuid pole jõudnud ( kuid see tantsuline osa just meeldiks). Ja enne peaks ikka rohkem võhma mul olema kui sinna läheks. Peaks enne kuskil niisama algajate trennis käima. Ja eks praeguse kehamassiga äkki mul põrutaks põlved ära. Ma veel ei tüki sinnagrinning smiley.

Kusjuures, praeguse kaalulangetamisel mul polegi nii palju indu ja tahtmist. Põhjust ei tea. See mul muidu kolmas kord.
1 kord läks iseenesest, seda tingis lihtsalt eluviis.
2 kord siis ma juba teadlikult tegin trenni ja söömist reguleerisin.
3 kord on siis praegu ja tunnistan ausalt, ei ole aega trenni teha ja ei suuda oma kilokalorite piires olla, koguaeg läheb üle. Täiesti õudne. Ja magusaisu mu hukutabeye rolling smiley.

Aga igastahes ma loodan siin ikka koos teiega sammu pidada ja ikka kaalulanguse suunas liikuda....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 01. February 2011, kl 20.05

Jõudu kõigile,

PalmiAlla, ära saa pahaseks, aga ära üle pinguta. Ma võiksin siit jätkata oma loo järjejutu, mida eelmisel reedel alustasin. Möödunud kevadel, kui ma kaaluabiga liitusin, olin ma just maha jätnud suitsetamise. Inimestel on ikka igasugu pahesid. Ja kuna ma olin paar nädalat ilma suitsuta, siis loomulikult hakkas kaal tõusma, siis ma liitusingi kaaluabiga. Tõstsin siis loomulikult järsult koormust ja tulemuseks oli see, et vana vigastus andis tunda ja nii hästi, et terve suve olin praktiliselt jalutu. Arst jalgadele koormust ei lubanud ja üritasin kuidagi võidelda stressi, valude ning ka võtta kokku kogu oma tahtejõu, et mitte uuesti kätt suitsupaki järele sirutada. Kuna suvi oli kuum, siis liikusin rattaga ujumiskohta, ujusin ja tagasi koju. Vaatamata sellele tõusis kaal 87-lt 93-le kilole. Siis ma pausi tegingi, teadsin et olen kaaluabiga liitunud oktoobri lõpuni. Kui ma oktoobris kaaluabisse uuesti naasesin, siis olin ma juba 93kg. Siis juba üritasin mõelda reaalsemalt. Kõigepealt koormus rahulik, kusjuures trenniks olen valinud värskes õhus liikumise. Töötan kontoris ja istun rohkem toolil kui liigun. SuurMiisu, Sul on täitsa õigus. Kui on ikka tervis korrast ära, veel hullem kui oled stressis, siis on ikka tõeline kangelastegu, kui suudad vähemalt seda olemasolevat kaalu säilitada, rääkimata kaalu alandamisest. Ning kui veel mõelda sellele, et eestlane talvel võtab tavaliselt 4 kuni 5kg kaalus juurde, et külmaga võidelda. Kuna minu vanus on 48 aastat, siis täna ma enam ei kiirusta nii palju kaalu kiirele alandamisele, kui otsin seda rahulikku elustiili, mis ei tekitaks jo-jo-efekti st, et täna võtan 5kg alla ja homme 10kg juurde. Ühesõnaga olen üritanud ennast tundma õppida, oma harjumusi korrigeerida. Seepärast on mu kaal nagu madu-uss 93 ja 95 kg vahel loogelnud. Aga meeskonnatööna tuli lõpuks miinus. Nii et hoidkem kokku ja toetame üksteist. Kaaluabi ju soovitab ka: normaalne on kui nädalas kaob kaalust 0,5 kuni 1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 02. February 2011, kl 05.39

smiling smileyhead paeva!jooksen t88le nyyd!
huvitavad juttud ja 6iged kah,teil siin!mul lihtsal pole aega pikemalt kirjutada...
kalli kalli,HOIAME IKKA KOOS!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 02. February 2011, kl 17.55

eye rolling smileykrt küll need magustoidud!!!odavam karolites siis juba shokolaad!!!ostsin selverist Virmaline magustoit..220 gr...641 kcl!!! õnneks ilusti kaloraaz normis 97%
Lihtsalt see et õhtul kah veel...oli vaja seda magustoitu sisse ajada...olen enda peale TIGEE!!!
Muidu ma praegu peaks trennis pekki põletama--kui lapse haiguse pärast olen sunnitud kodus passida thumbs down



Toimetatud 1 kord(a). Viimati PalmiAlla 02.02.2011 17.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 03. February 2011, kl 21.19

ooo juba homme on reede,,saab kaalu numbreid naha,,ei tea kas nad nii edukat kah on..aga eks nais...vaatame kui tublid me oleme olnud...mina kahjus viimnane trenn oli reedel...aga tahtmine ja s6ltuvus on kyll tekkinud ootan pikki silmi,kuni issi saab lapsega olla.ja mina siis tatsida...noih see youtube zumba tantsud panevad liikuma...
p.s. eks ma homse-ylehimse hoimmiku jooksul annan oma kaalu numbrid teada...
NB!!! REEDE 11.-02 HAKKAME M66TAMA KAH ENNAST..VAADAKE VASRSTI KUU AEGA LABI!!!
J6udu ja jaksu k6igile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 03. February 2011, kl 22.10

Kui nüüd aus olla siis ma ei oota seda homset kaalumist.eye rolling smiley Ma pole toitumise suhtes absoluutselt tubli olnud. Lihtsalt mul väga keeruline periood elus ja toitu kulub lausa kohutavalt palju. Toit mulle pingemaandaja, ilmselt seepärast ma ka hädas kalorite ületarbimise pärast.

Aga hoian meile kõigile pöialt.smiling bouncing smiley

PalmiAlla, aeg lendab tõesti kiiresti, varsti mõõtude andmise aeg.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 04. February 2011, kl 08.46

Tere hommikust!
Täna siis kaalume...
Mina olen oma tulemuses rohkem kui pettunud. Minu kehalt on lahkunud nädalaga vaid 100g ehk siis kaal 93,9. Olen tagasi algkaalus. Võin julgelt ja ausalt väita, et ma pole ühtegi korda nädala jooksul patustanud, olen käinud 2 korda vesiaeroobikas ja iga päev kõndinud vähemalt 45 min. Muidugi tegelikult ei tasuks pead norgu lasta kuna nagu öeldakse "Tasa sõuad, kaugele jõuad"smiling smiley
Loodan, et kõikidel teistel on olnud parem nädal kui mulsmiling smiley Ja seda ka , et lähenev nädalavahetus miskit untsu ei keera. Ise lähen homme terveks päevaks Tartusse ja seal saab süüa nii nagu juhtub aga eks ma proovin ikka vaadata mida ma suust sisse panen....Ja pühapäeval mul sünnipäev, siiani mõtlen mida külalistele süüa teha, mis oleks hea aga samas väga tervisliksmiling smiley Kui teil on mõtteid siis ootan ettepanekuidwinking smiley

PalmiAlla, tõesti juba kohe kuu möödas ja mõõdud tulemas....Seda ootan küll pinksalt, et kuidas meil need cm kahanenud onsmiling smiley

Jõudu kõigile!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: R_J
Kuupäev: 04. February 2011, kl 08.49

Tervist!
Ja ongi reede ning uus kaalumine, kaalu siis tänaseks 91,2. Eelmise nädalaga võrreldes -500. No ei ole nii palju, aga midagi ju ikka. Algkaal oli mul 94. Seega tasa ja targu eesmärgi poolesmiling smiley)
Ohh ... täna töö juures üks sünnipäevsmiling smiley) Üritan siiski nö endaks jääda!
Edu teilegi!
R.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.40

SuurMiisu--> 91,4kg.
Kaal sama, ilma muutusteta!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 04. February 2011, kl 10.56

SuurMiisu, ära lase tujul langeda. Minul samuti siin 2 nädalat olnud kaal suhteliselt paigal aga tuleb jätkata. Keha peab lõpuks alistuma ja oma lisakilod ära andmasmiling smiley
Pea püsti ja edasi!!!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. February 2011, kl 11.45

Tere kõigile,
minul täna jälle hõiskamiseks põhjust. Hommikul näitas kaal 91,8kg -1,1kg. Kuigi eile patustasin algava jänese aasta puhul, lubasin endale tüki kohupiima-küpsise kooki. Muidugi õhtul, siis tegin selle eest poolteist tundi kõndi parajas tempos. kix00 ja SuurMiisu, just nimelt ärge laske tujul langeda. Eks keha tahab uue olukorraga harjuda enne kui miskit ära andma hakkab. Pea püsti ja rühime ikka omale seatud eesmärgi poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 04. February 2011, kl 17.21

tüdrukud,olete ikka kõik väga tublid,et alla ei anna,peamine et suur eesmärk olemas=)
ma magasin sisse täna,ei jõudnud kaaluda,homme hommikul annan enda kaalu numbrit...
kuigi see nädal ei käinudgi trennis..passisin lapsega kodus´...
kix00-meil vaarsi sünnipäeva lapsthumbs upsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 05. February 2011, kl 10.14

tere hommikust!smiling bouncing smiley
Minu kaal 87,6 st -800 gr,Kokku -4.4 kg
Loodan et akki tuleb kuu ajaga kokku -5 kg smiling smiley

Ma vaatan et meil t6est vaikseks jaanud..kas spordivad v6i pattustavadsmiling smiley


MOONA29 ja PRÄÄNIIKUKE!!!
TULGE TAGASII!!! VIIMANE TALVE KUU ALANUD!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 05. February 2011, kl 22.21

Mina olen nüüd Tartust tagasi. Patustama ei pidanud kuna lihtsalt ei olnud aega. Bussisõit möödus ka jutustades ja söögile ei jõudnud mõeldagi. Kui praegu kcal sisse toksisin siis jäi kahjuks 500kcal puudu. Ehk ongi parem siis saan homme natuke rohkem süüawinking smiley Ega tegelikult ei raatsi küll süüa rohkem. Kaal ju ei lange nii kiiresti aga tahaks et langeks. Muidugi kcal söön ikka täis, muidu ju oht säästurešiimile lülitudagrinning smiley Oeh, on ikka teadus see kaalujälgiminegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 06. February 2011, kl 10.13

kix00 Palju õnne!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 06. February 2011, kl 11.25

kix00
TUBLI!!!
PALJU 6NNE SYNNAKS KAH!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 06. February 2011, kl 15.44

Suur aitähsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 4 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.