Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 3 / 11
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 25. January 2011, kl 17.47

kanasuppismiling smiley mul see hakkas vaaaga meeldimasmiling smiley
ise ;ahen just seda tegema

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 26. January 2011, kl 10.54

olen laisk ja patune..., tuletan oma söögi kordi meelde... tagantjärgi...thumbs down

homme trenni ja reedel kaalume, ohhhhconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 26. January 2011, kl 16.38

Tere ja jõudu kõigile.

Ise olen kogu aeg püüdnud toitumist tasakaalu saada ja juba paar viimast nädalat hakkaski õnnestuma: valk 120, süsivesikud 60 ja rasvad 130, kuigi päeva kalorid täis ei tule. kix00, Sinu jutu peale, et rasvasid ja süsivesikuid üle ei lase, äkki ongi põhjus, miks mul kaal ei taha kuidagi langeda. PalmiAlla, kas jagaksid oma kanasupi retsepti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 26. January 2011, kl 16.48

jänespüks
suur kanakints,2 knorr kanakuubikuid,1 keskmine porgand,ning natukene panen makaroone* suppi omad need pisikesed..kuskil 100gr,3 kartulit
mitte midagi ei praadi..k6ik ainult keedetud
kokku tuleb kuskil 5 l. pott
siin on olemas retseprides kui paned KANASUPP..naitab kanasupp porgandiga ja kartuliga
panen seda,loen kulpide kaupa,1 kulp annab 10 kkl,pluss ma lisan iga taldrikusse kuskil 50gr keedetud makaroone,ja tuleb ki see 6ige kogussmiling smiley
EDU

pisar
OI OI,OLE IKKA TUGEV!meil k6igil raske!peab omale midagi head lubama et ideaal kaaluni saaa...Trenn jah vaga hea asi..vasitavad nii et ei j6ua enam k6ndida...ma kohe kohe kah trenni minemas..m6tlesin et see nadal peaks mitte 2 vaid 3 korda nadalas proovima kaima...muidu iga emaspaev on parast k6ik nii valus ei ei saa k6ndida..nagu esimene kord trennsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 26. January 2011, kl 19.20

No tere kõik see pere!
Kuidas siis sujub? Mul nüüd 2 päeva edukalt läinud. Olen ilusti püsinud kcal piires aga kaalule ei ole veel julgenud minna. Ootan reedeni ja vaatan siis kuidas läinud. Alguses arvasin, et kui iga päev kaalul käia siis see hoiab asja kontrolliall aga kui ühel päeval on -300g ja teisel päeval +500g siis läheb ikka tuju ära küll. Minul sõltub hommikune kaal ikka palju sellest mis kell ma õhtul sõin. Kui õhtusöök on mingil põhjusel jäänud hiliseks ala kl 20 siis on selge, et hommikul sealt miskit head ei tule. Trenni pole ma veel jõudnud aga kindlasti tahaks ikka sellel nädalal ära käia, kasvõi pühapäevalwinking smiley
Tead PalmiAlla, ajasid mulle jubeda kanasupi isu peale. Homme teen ära!!!winking smiley

Hakkasin youtube'st vaatama "Biggest Loser" Austraalia 4 hooaja osasid. Jube hästi hoiab motiveerituna. Mul selle hoidmisega suured mured ja mees ka naeris juba, et nüüd asi nii kaugel et vaja youtube'st videosid vaadata kuidas paksukesed kaalu langetavadwinking smiley Ma ise ju samasugune paksukenegrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 26. January 2011, kl 21.40

kix00
tee tee paris hea maitsev ja kalori vaene supp tuleb...mul vist juba s6ltuvus tekkinud,,aga krt kana sai otsa..ahhh...eriti tuleb seda suppi teha siis kui mingi suur pidu v6i joomine plaanis...Eile j6in esimest korda alkot...krt kalorit ikka andis,,aga normi piires jain,,ikka nii raske oli end hoida,et mitte syya..vaaaga raskee oli..nii et ma m6tlen...et ei joo..vahemalt yritan...piirduda 1 pokaaliga mitte terve veini pudeligasmiling smiley..aga heas kambas veic raske vaadataa...palju joodsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 27. January 2011, kl 17.04

terve nadal kaal langes..tunne oli..nagu 10 kilo maas juba...aga praegu taitsa k6hus s6da...nii punnis..nii valus/...krt kohe kohe punased paevad algamas...endal tavaliselt laheb kaal enne seda nii ylesse..ja s88gi isu p6hjas..kuid ikka hoian end..ja yle kalori normi ei s88....
ikka nii ootasin need ilsad miinuseid reedeks..aga tglt kardan kaalu peale astuda...
Homme kohe jooksuga trenni!!!
Kuidas teil see nadal laks...?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 27. January 2011, kl 18.18

Tere kõigile,

see nädal oli kohe hästi töine, sai kövasti vaeva nähtud ja pingutatud, et homne kaalunäit näitaks kas või natukenegi miinust. Aga eks homme ole näha. Jõudu meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 27. January 2011, kl 21.55

PalmiAlla, minul samamoodi. Kõht jubedalt pitsitabsad smiley Kaal ei lange vaid pigem tuleb seda juurdeconfused smiley Nii nõme. Olen nii korralikult söönud jne...Aga mis teha. Kui sellel nädalal langust ei ole siis äkki on järgmisel suuremwinking smiley Lootus sureb viimasenagrinning smileygrinning smiley
Peamine on see, et olgu pluss või miinus nädal alla ei tohi anda. Nüüd tuleb nädalavahetus peale ja jälle üks sünnipäev kuhu vaja minna. Otsustasin kas kodus enne kõht täis süüa või siis võtta sünnale söögikaal kaasa, et saaks kogused ära määrata. Kahjuks on paraku nii, et kui tehakse selline söök kus on palju erinevaid komponente nt vokk, salat jne siis on koguste ja kcal määramine keeruline....

Homseks soovin kõigile ilusaid miinuseidsmiling smiley Oleme tublid ja saame sellega hakkama!!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 00.17

kix00
Muidugi saame hakkama!!!alla ei tohi mingil juhul anda!koos me oleme j6ud!
tuleb ikka hoida ennast!vb t6esti enne suurema kaalu alla hyppamist tuleb veic oodata,,ja olla maximumi peal korralik
Kix00-sa pidid ju kord nadalas nyyd ujumas kaia...nuh sul ikka veab nende synni paevadega...ma kyll veel ei julge valjas v6i pidudel syya..kardan seda...
seega praegu s88n AINULT kodus
Synnipaeva lapsele tuleb helistada ette..las ostab beebi porgandit ja juurikaid dippi kastmega..see on kyll sinu paassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.16

Tere!
Mina siin õnnetu. Olen olnud TÕESTI korralik terve nädal ja tänane kaalunumber ehmatas. Miinuse asemel oligi pluss ja päris suur pluss. +600g ehk siis olen 94kg. Naljakas on veel see, et kuna eile kõht hirmsasti valutas siis olen söömata olnud kuskil 17 tundi. Ma ei ole söömata olnud meelega vaid lihtsalt mitte midagi ei läinud sisse. Täna juba parem ja saan normaalselt süüa loodetavasti.smiling smiley
Niisiis. Alla ma ei anna aga mingeid lootuseid ka ei hellita. Ennast ka ei hellita sest olgem ausad. Kui tuleb pluss siis tuleb ka viha, et ma suudan paremini ja veeeeeel korralikumalt!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.17

TÄNA ON REEDE!HAKKAME KAALUMA
MINU kaal 88,4 kg seega -1,4kg
Talje oli aguses 95cm,nüüd rõõm vaadata 89cm´-6cm
NII TORE NII TORE

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.22

KIX00
äkki sul ikka nendest naiste päevadest?
Mul endal veel asi kuss,tavaliselt juba sel ajal käivad,aga kui ma muudan reziimi,hakkan sporti tegema ja söögi muutma..siis lähevad sassi
eEile endal kah oli nii raske tunne kõhus,nagu oleks elevandi ära söönud..2 tassi rohelist teed,3 tundi jooksmist peldiku vahel..ja kohe kergem olla---ise tahan enda proovile ikka panna..et neljapäev-veepäev,muidu tuleb nii hirmus isu!!!ja just enne kaalumistthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 28. January 2011, kl 09.42

PalmiAlla. Ma usun, et nii ongi aga asja teeb keeruliseks see, et mul pole peale sünnitust (alates maist) naiste päevasid olnud ja kuna nüüd juba poja suurem ja sööb rinda vähem siis nüüd neid "ootangi". Praegu just teen endale teed, et natukenegi kergem hakkaks! Aga sina oled väga väga tubli!!!!-1,4 on ikka hea tükk!!!grinning smiley
Jään lootma siis sellele, et kui SEE periood möödas, et äkki ikka hakkab minema kolinalgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.16

KIX00
NOH SELLES ONGI SUL ASI!ORGANISM EI OLE VEEL NÕUS RASVA ÄRA ANDA!SUL JU PIIM VEEL KAH!SIIS POLE IME ET ORGANISM KOGUB KÕIKE!VANA SUL LAPSUKE ON?MA ARVAN ÕIGEMINI SEE ASI HAKKAB TOIMUMA KUI NASTE ASJAD KÄIVAD 2´3 KUUD---
KIX00
ÄRA PÕE ÜLDSE!MUL ENDAL OLI SARNANE SITUASIOON...DIEEDITASIN ...SIIS KUI LAPS OLI 2 KUUNE...SAIN ILUSTI ALLA...42 KG...AGA MUL OLI VALE..K6IK OLI VALESTI...SUL ON ÕIGEM DIEET..SELLEA SAAB TERVE ELU HAKKAMA...
OLE TUGEV!
Hihi..meil sinuga Kix00 siuke akshon..et keegi vist ei julge vahele segada oma kaalu numbritega iccc
OOTAME TEISTE KAALU NUMBRID

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 10.33

Tere kõigile,

ma tahaks ka kohe kõva häälega hõisata, sest täna hommikune kaal 92,9kg seega -1,0kg. Ma ei mäletagi, millal mul viimati nii hea tulemus oli, aga see kõik tänu meeskonna tööle.
PalmiAlla, oled jätkuvalt tubli. kix00, nii mõtlegi, et see on seotud naiste päevadega. See lohutab ja annab jõudu ning motiveerib jätkama järgmise reede pärast. Endast kui rääkida, siis minu kaalukõver on peale kaaluabiga liitumist liikunud üles mitte alla, aga ma olen olnud kogu aeg ise ja ikka ise. Aga paistab, et meeskonnaga koos on tunduvalt tugevam tunne. Rühime ikka edasi ja jõudu meile sellel raskel ja konarlikul teel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 11.29

jänespüks
OLED VÄGA TUBLI!JÄTKA SAMAS VAIMUS!
KOOS ME OLEME VÕIMSAM JÕUD!
AITÄH,ET OLETE MINUL OLEMAS!
VARSTI OLEME MODELLID!EEEEE
P.S. Mul talje hakkab pekkide vahelt vaikselt välja ronima=)))tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 28. January 2011, kl 12.59

Laps on mul 8kuune.

Ma täna hommikul mõõtsin oma taljet ja see oli 86cm ehk siis 3cm väiksemsmiling smiley Kui kaal ei lähe siis tuleb jääda lootma sentimeetritelegrinning smiley
Jänespüks, olen väga tubli!!! Jõudu järgmiseks reedekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 16.38

kix00
see on ju super tulemus!!!! tervet 3 sm eeeeesmiling smiley
mina just kah nii teen..kui kaal peab seisma jääma siis mõõdud ikka muutuvad ju..eriti kõva trenniga pekk on ju kergem kui lihamass..sp ma mõtlengi et mul varsti ei ole nii ilusad tulemuse kaalu peal..kuid mõõdud kindlasti muutuvad proportsionaalseks ja väiksemaks!=)
uhh
1´2´3 trenni marsss

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 18.04

Tervist ... minul siis eelmise nädalaga võrreldes vaid -500g ... kokku üldse 1,4 kilo. Ei ole ju nii palju, aga midagi ikkasmiling smiley)
Alates täna hommikust põen miskit kõhuviirust, seega olen vaid joonud ning ei midagi söönud. Sööki ei saa vaadatagi, kõik ajab iiveldama. Nojah, aga üks pluss ju sellel siiskiwinking smiley)
Terv.
R.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 21.24

Tere ka minu poolt,
pole mahti saanud isegi silmata, kuidas teil läheb.
Aga mida ma näen, te olete tublid olnud!!!
Endal kõigest -100g. Aga ega ma ei imesta ka, ikka läheb päeva kaloritest 100 või 200 üle. Ei oska veel...sad smiley
Ja trenni minekuga ka probleem..peab ennast kõndimisele vist sundima..Kui vaid jõuaks...grinning smiley

Ilusat nädalavahetust! Ja kindlat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 28. January 2011, kl 21.55

Äge ikka vaadata kui tubli meie grupp onsmiling smiley Niimoodi edasi minnes saavutame suveks ilusa kaalunumbri ja veel ilusama inimesesmiling smiley Kui ma ka veel saaks plussi miinusekswinking smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 28. January 2011, kl 23.03

Õhtust kaasvõitlejatele,
alustan just niimoodi. Meid oli ju natuke rohkem kui neli. Täna kilkan ju ainult ühe miinus kilo pärast. Aga nats aega tagasi sai täis 5 kuud kui mina alustasin teist korda algkaaluga 93,7kg. See 5 kuud on minu kaalugraafik loogelnud nagu madu-uss graafikus 93,7 -95 - 93,7. Täna näitab graafik, et on täidetud 3%. Kusjuures võiksite olla julged, sest see on minu teine alguse seadmine. Ma loodan, et see julgustab teid, kes me koos alustasime. Julgete oma pluss kilosid täna kirja panna. Ning seejuures taluda ka tagasilööke. Ning kuulata kellegi rõõmuhõikeid ja lohutada neid kellel ei lähe nii hästi kui meil, kes me selles meeskonnas oleme. Kaaluabi saab varsti aasta vanaks. Mina või õigemini mul saab 9.mail olla koos kaaluabiga aasta. Siis kui ma eelmine aasta kevadel alustasin oli mu kehakaal 87kg. Homme räägin endast veel, aga tingimusel, et ka teised kõik, kes me koos alustasime oma andmed esitame. Ma tahan öelda seda, et ei tohi keegi välja langeda,mis siis kui graafik hakkab üles ronima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 29. January 2011, kl 02.09

kix00!!!
täitsa õige!tõesti me oleme nüüd ok virtiaalne,aga pere!tahame saavtutada ideaal kaalu..see tähendab et ei tohienam alla anda..vaid pingutada...kõvasti pingutada!

KIX00 ootan huviga sinu lugu---enadal oli kah mitte õnnestunud kaalu langemise värki...
OK!MUL KAH KADEDUS!SUUUUUR KADEDUS ET MÕNED PITS PEENIKESED AJAVAD ENDA SIISE HESSI JA MÄKKI SAASTA JA ´MITTE GRAMMIGI EI TULE NEIL JUURDE...
AGA SELLE PIKKA ELU JOOKSUL PEAB KOKKU LEPPIMA SELLEGA..ET ME OLEME SUUREMAT SORTI(mina isiklikult olin suuremat sorti tüdruk..ema ja isa ...mõlemad kah...siis täidlased OLID/
kAALU LANGEMISEGA MEIL TULEB ENESE ARMASTAMINE,EKS JU TULEB JU!VAATAD PEEGLISSE,, NÄED JU MUUTUSI

OLEME KOOS!

VARSTI OLEME UHKED,LÕBUSAD,SIHVAKAD JA VÄHEMALT SEE SUUREM TOIDU SÕLTUVUS LÄHEB MÖÖDA!

KUI VÄGA MA OOTAN NEED KOPLEMENTE JA TÄHELEPANU---KUI TAHAKS OLLA STARthumbs up

VARSTI JU OLEME!!!KUI JÄÄME KOOS JA SUUDAME JAGADA OMA PLUSSID JA MIINUSEID---OMA SAAVUTAMISED JA KUKKUMISET....

OLEME ÜKSTEISEL ABIKS!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 29. January 2011, kl 02.12

ups sattusin rolli=))) vaatasin sittaks sõna vigu tuli...hihihh nagu 1 klassi´õpilane
p.s. olen puhas venelanna..vahest lähevad keeled sassi..siis on pe..es=)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 29. January 2011, kl 02.16

APPIIII MUL ON NII NII PIINLIK...NIMED LÄKSID SASSI!!!
jänespüks ikka mitte kix00
krt see 2 pokaali venni peale trenni..krtttt sõin viimati kell 16.00
pole ammu nii PIME olnus kahe pokaali pärast,,,,
SORRY
Ma arvan piinlikuse pärast olen moingi aeg vait...upssyawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 29. January 2011, kl 10.26

Nii. Mina kohe kohe hakkan minema pilatesesse. Ma pole peale sünnitust kordagi trennis käinud. Eks nalja hakkab saama kui oma "lihased", mis on rinnapiimaks muudetud, tööle panengrinning smiley No jõudu mulle. Kui veel jaksan siis peale seda tahaks natuke ujuda ka, või siis lihtsalt mullivannis pekke väristadagrinning smileygrinning smiley Küll mul on hea mees kes on nõus last valvamawinking smiley
Enne kui rasedaks jäin siis käisin ikka üsna tihti trennis ja suvel oli ratas mu parim sõber. Nüüd nagu pole olnud jaksu ja aega. Praegu aga viskas üle ja lihtsalt võtan enda jaoks aega. Eks ma siis annan oma kogemusest teada. smiling smiley Ja jänespüks, kui tagasi tulen eluga siis kirjutan oma loo ka miks ja millal ja kuidas selle kaaluga ikkagi onwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 29. January 2011, kl 13.49

Ja jõudsingi eluga koju. Kahjuks ujuma ei saanud minna, sest nõmme ujulal ei ole sellist võimalust, et käid aeroobikas ja siis lähed pärast ujuma. Sulle on antud 90min mille sees on 60min treeningut ja siis 30 min sauna ja duši. Peale seda pead lisa maksma. Mina siis küsisin, et kui ma tahan nt 30 min ujuda et palju ma pean maksma. Nemad siis selle peale ütlesid et pean maksma veel 90min eest. No tore on!
Pilates oli mõnus. Minu teada olematud lihased olid siiski seal kuskil veel peidussmiling smiley

Nii siis minu loo juurde.
Ma olen kõige vähem kaalunud 70kg ja see oli ka 7-das klassis. Ma ei mäleta aega mil ma vähem kaalusin, võib olla 5das klassis. Päris õudne mis? Keskkoolis oli minu kõige suurem kaal 96kg. Vaatamata sellele, et olen alati olnud suur tüdruk, olen teinud sporti (mänginud tennist, jalgpalli, ratsutanud jne). 10 klassis otsustasin siis kaalujälgijatega liituda, seal suutsin alla võtta 15kg. Nägin isegi 79 ära. Siis aga kohtasin oma elukaaslast ja nagu ikka kui kaks inimest kokku kolivad hakkavad nad ka juurde võtma. Hea on ju kahekesi maiustadagrinning smiley
Peale seda läks kaal jälle 96kg peale. JA siis järjekordne kaalujälgimine mille tulemusena sain ennast 84kg peale. Ja siis jälle 90 kg peale. Kõik see siis 4 aasta jooksul. Lõpuks andsingi alla ja enam ei olnud motivatsiooni millegagi tegeleda. Raseduse alguses kaalusin 90,6kg ja selle lõpus 106 kg. No kujutage ainult ette, ma olin nagu rase vaal. Raseduse kaal siis läks kõik ilusti alla väga kiiresti. Ja siis muidugi tekkisid isud, energiat läks palju (imetamine, magamata ööd, lapsega askeldamine, suve kuumus jne). Uskuge või mitte aga iirisekommid ja kaerahelbeküpsised olid üks osa mu päevast.
Septembris siis leidsin enda jaoks kaaluabi, alguse kaal oli siis 95kg. Kuna imetasin siis ei tahtnud väga suurt tampi peale panna. Kolme kuuga sain lõpuks 90kg peale ja siis tulid toredad pühad JÕULUD!! No ja võite ise arvata mis juhtus. Uuel aastal andsin endale lubaduse, et oma poja esimeseks sünnipäevaks 26.05 kaalun 75kg. See on mu esimene eesmärk. Õnneks siis tuleb juba suvi ja vaja ju lapsel järele joosta kogu aeggrinning smiley Selge on see, et ma ei taha niimoodi elada ja selline olla. Tahan olla hea eeskuju oma lapsele ja samuti terve inimene. Meil suguvõsas tõsised südamehaigused ja kui ennast teadlikult sinna poole viin siis njah........
Rohkem nagu ei oskagi kirjutada. Kui keegi tahaks midagi küsida siis palunsmiling smiley Aa, muide olen 175cm pikk.
Olge teie tublid ja püüame ikka ennast parema mina poole suunatagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 29. January 2011, kl 16.02

Minu kaal tänaseks on 90,4 kg, seega 2 nädalaga 1kg sad smiley,

ega ma end süüdista, lihtsalt läks korraks käest ära...

Kõigile kena nädalavahetust ja vastupidavust...smiling smiley

OLETE TUBLID !!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 29. January 2011, kl 17.18

kix00,väga huvitav,ja minuga sarnane lugu...kahju et siia pilte ei saa lisada,muidu räägikd ennast ja näitsaks minu elu etappid...
väga tore,t kaaluabi on olemas..täitsa tunnen et olen nüüd õgel teel

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 3 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.