Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 12. February 2011, kl 19.48

Nimi...............pikkus..........04.02..........11.02.....nädala +/-....KOKKU
Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg----101,7----- -1,0
Kerttu44...........172 cm---- 103,4 kg------------------
kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------94,5----- -0,3
maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------97,1----- -1
ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------91,3---- -1,4
viqqi................173 cm------92,4 kg-------91,2----- -1,2
gagi13............170 cm------95,5 kg-------94,3----- -1,2
melomaan.......168 cm-----103,1 kg--------------------
mari................180 cm-------97,3 kg------96,7----- -0,6
elekas.............170 cm------91,7 kg------91,4----- -0,4
pallike41..........160 cm------93,6 kg------93,6----- +/-0

Esialgu jätan tabeli nii, aga vaatan foorumis veidi ringi ja ehk leian mõne hea näite, kuidas tabelit kujundada.

Hetkel puuduvad Kerttu44 ja melomaani kaalunäidud. Sel nädalal on kõige tublim olnud ajaviitja smileys with beer Samuti kiitus kõigile teistele, esimesel nädalal hetke seisuga + nädalat ei olnud. See näitab, et oleme kõik õigel teel.

Mina lubasin tänase päeva puhul endale ühe pisikese jäätise ja pisut šokolaadi. Aeg on näidanud, et parim viis kiusatusest lahti saada, on sellele järgi anda spinning smiley sticking its tongue out Õnneks toitumine peaaegu tasakaalus ja söömata kaloreid veel pisut ülegi. Homme olen tubli ja lähen hommikul vesiaeroobikassethumbs up
Mõnusat nädalavahetuse jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 12. February 2011, kl 20.42

Nimi....................pikkus.......04.02.......11.02.....nädala +/-....KOKKU
Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg----101,7----- -1,0
Kerttu44............172 cm---- 103,4 kg--------------
kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------94,5----- - 0,3
maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------97,1----- - 1,1
ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------91,3----- - 1,4
viqqi................173 cm------92,4 kg-------91,2----- - 1,2
gagi13............170 cm------95,5 kg-------94,3------ - 1,2
melomaan.......168 cm-----103,1 kg--------------------
mari................180 cm-------97,3 kg------96,7------ - 0,6
elekas.............170 cm------91,7 kg------91,4------ - 0,4
pallike41..........160 cm------93,6 kg------93,6------ +/- 0

KAS NII ON TABEL ÜLEVAATLIKUM? Küll on alles nikerdamine selle tabeliga eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 13. February 2011, kl 12.02

Ilusat pühapäevasmiling smiley
Lugein täna muumitrolli niii positiivseid postitusi ja tahtsin sulle äelda suur suur aitähh, nii head motivaatorit nagu sina polegi vist teist olemasthumbs up.
Igaljuhul sinu postitusi lugedes jääb tunne, et kõik on maailmas võimaliksmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 13. February 2011, kl 16.10

Tänud elekas sulle,

tore, kui suudan positiivsust süstida, aga olen kindel, et Te kõik olete supper tublid inimesed ning vajalikul hetkel suudate minulegi tuge pakkudawinking smiley Nädalavahetused on väga toredad, kuid millegi pärast on lemmik paik sel ajal köök ning külmik on nagu parim sõbranna, kellega kogu aeg kõrvuti tahaks ollathe finger smiley Pidin praegu pikali kukkuma, kui avastasin, et minu ligi 200 g juustustritsli tükk annab üle 600 kcal, oh oleks ma seda enne sööma hakkamist teadnud. Hommikune vesiaeroobika jäi mul ka ära, aga nüüd pakin asjad lähen ikkagi trenni.

NB! ÕPPETUND MULLE JA EHK KA TEISTELE - võimalusel märkida plaanitav toitumine enne sööma hakkamist üles, usun, et nii mõnigi liigne pala saab millegi kasulikuma vastu vahetatud! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: viqqi
Kuupäev: 13. February 2011, kl 17.56

Muumitroll30, väga ülevaatlik tabel ja silmale ka hea ilus vaadata smiling smiley ja ühinen ka eleka sõnadega, muumitroll30 on siin duellis tõesti suutnud luua väga motiveeriva ja positiivse õhkkonna winking smiley
Mul läks see nädalavahetus nihu sad smiley, aga ma ei anna alla, jätkan sealt, kus ennem pooleli jäi.
Avastasin kurbusega, et minu kodutehtud vale napoleonikook röövib pooled minu päeva kalorid eye popping smiley(kaks tükki), nu positiivne on vähemalt see, et ma avastasin selle peale kahe tükki ärasöömist

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 13. February 2011, kl 19.18

Tere!
Mida rohkem siin ringi vaatan seda rohkem mulle siin meeldib..
Tegelikult selgub et ma söön ikka väga mööda sööke mis on nii head ja nii kaloreid paksult täis. Näiteks pannkoogid pühapäeva hommikul on nämmad ja nendest ei saaloobuda, sest minust väiksemad inimesed söövad neid ja pean mina ju neid vorpima, (emmede värk) tasakaaluks sõin lõunaks suure hunniku wokitud kõrvitsat
Jõudu hammastele... Nädal algab homme...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 14. February 2011, kl 11.23

Tere ja HEAD SÕBRAPÄEVA TEILE!!!

Uus nädala on alanud ja loodetavasti nautisite nädalavahetust mõõdukalt. Kahjuks ilm ei soosi veel väljas sportimist, kuid mina suutsin end siiski reedel ja pühapäeval ujuma/trennisaali meelitada.

Pakun Teile ühe lihtsa, kuid väga maitsva supi retsepti. Katsetage ja andke teada, kuidas maitses.

Suvikõrvitsa püreesupp kõrvitsaseemnetega.
2 väikest suvikõrvitsat,
1 keskmine sibul
1 spl õli
200 g köögiviljapuljongit (keeda valmis puljongikuubikust).
2 spl puhastatud kõrvitsaseemneid,
hakitud tilli,
maitse järgi soola ja pipart

Tükelda sibul, hauta pehmeks. Lisa tükeldatud suvikõrvits ja hautage 3 minutit. Lisada puljong ning keeta umbes 15 minutit. Vajadusel maitsestada soola ja pipraga. Püreerida supp kas saumikseriga või köögikombainis. Garneerida tilli ja kõrvitsaseemnetega. Kõrvale viil leiba ja HEAD ISU!
Kaloreid ei ole välja arvutanud, aga no nagu aimate, siis neid väga ei olegi. Kõrvitsaseemnetest saab kasulikke rasvu.

Üldiselt on kõik köögivilja püreesupid väga head. Võib kasutada ka külmutatud supisegu, seda pisut keeta ning lisada köögiviljapuljongikuubik ning jälle püreestada, midagi rohelist peale ja lillkapsas ning porru tunduvad palju maitsvamad smiling smiley Soovi korral lisada sulajuustu, see sobib juhul kui supp on nt õhtusöögiks või lõunasöögiks põhiroog. Kes sulajuustu peab rammusaks, siis pisut piima ajab ka asja ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 14. February 2011, kl 20.35

Oeh, olen siin foorumis nagu Naksitrallidest Muhv, kes kogu aeg endale kirjutab tongue sticking out smiley Hetkel olemine täitsa vaevaline. Kogu päeva kalorite norm ära söödud ja pisut peale kah veel. Sel reedel ei ole küll kaalulanguses kindel, kuna on täiesti õhupalli tunne - eks oma osa mängib siin ka saabuv naiste rõõm moody smiley ja enne seda sööks või terve hobuse ära. Tuleb tunnistada, et mina ei ole ikka põhjamaa naine, tahaks ikka päikest ja sooja merevett.
Teie olge aga tublid ja kirjutage kuidas Teil läinud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 14. February 2011, kl 21.07

Tere.

Ilusat sõbrapäeva kõigilegrinning smiley
Mina olen ka kõik kalorid täna ära söönud, muidugi suur osa läks sõbrapäeva tordi nahkathe finger smiley
Ja siis hakkasd ikka patumõtted piinama - teeks väikse juustusaia majoneesiga - viimase, ausõna!Kuid siis võtsin ennast kokku ja läksin trenni-
... ja nüüd tulin just vesiaeroobikast ja tuju on nii hea ja nälga ka enam polesmiling bouncing smiley
Kavatsen voodialt oma kõhulihaste trenasööri välja otsida, tolmu maha pühkida ja veel kõhulihastele valu andawinking smiley

Jõudu kõigilethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 15. February 2011, kl 08.45

Tubli elekas,

Seekord võitsid sina, mitte juustusai smiling smiley Minul ka täna hommikul jälle pisut kergem olla, õhupallitunne on hetkel kadunud. Üritan ikka oma toidud üles märkida, jälgida päevast kalorite normi ning piisavalt vett juua. Eilne sõbrapäev läks nii, et kõige magusam pala oli kohuke, tegelikult küll kaks spinning smiley sticking its tongue out

Mõnusat karget talveilma meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 16. February 2011, kl 14.00

Tere1
Lausa kohutav on see et isu tuleb alles õhtul. Mida teha? Nädalalõpp läks kenasti aga palju sõpru kallistas esmaspäeval ja muidugi šokolaadid ka pihus Ja nüüd juba kolmapäev aga ikka mõni kapi peal..... kuni õhtuni - siis jälle hea nosida. Olen selgrootu et ei suuda kõrvale panna vaid pistan nahka kõik magusasad smiley
Söömine muidu enam vähem aga mõeldes reedele siis head mul küll ei tule. Püüan homme olla tubli!

NB!Muhv - nõudmiseni see oli rõõmustav

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 16. February 2011, kl 16.19

Tere kungu,

Sa vii need šokolaadid kiiremas korras nt töö juurde, säti ilusti taldrikule valmis ja võid kindel olla, et sinna need kauaks püsima ei jää. Ega minagi üldjuhul pidama ei saa enne kui viimanegi tükk on suhu läinud. Aga jõuludest järele jäänud kommid tõin uue aasta tervituseks kolleegidele smiling smiley
Reedeni on veel poolteist päeva aega ja kui nüüd kohe, kohe end kätte võtad, on väike miinus kindlustatud! Homme lõunaks vali supp ja õhtul mingi värske salat nt kanaga või kalaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 16. February 2011, kl 17.43

Hei

Kindlasti aitab näksimise vastu mingi tegevuse leidmine. Kas või koristamine, Tuleb meelde, et kui kunagi kaalujälgija oli, siis säras elamine koguaeg ja isegi sokid olid triigitudthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 16. February 2011, kl 19.01

Tere!

Minu jaoks kõige hullem kogu selle kalorilugemise juures on fakt, et armastan hullupööra küpsetada. No kuidas sellest lahti saada??? (Shokohoolik olen ka, aga sellega on lihtne, ei osta lihtsalt.) Muidugi on ka väga häid kaalujälgijate küpsetisi aga no tahes tahtmata on jube isu järeleproovitud saiakeste, pirukate jms järele. Müün pliidi ära?winking smiley
Selle nädala miinusest ei julge vist unistadagi.

Aga edu kõigile duellikaaslastele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 17. February 2011, kl 09.38

Tere!

Mul sama probleem, et meeldib küpsetada. Leidnud enda jaoks nippi - kui küpsetan lähen sõprade juurde ja võtan küpsetise kaasa. Kui teen pirukaid - siis jagan ära - jätan endale ainult paar tükki. Kiusatus on ikka suur süüa, siis nüüd olen loobunud küpsetamast eye rolling smiley. Eks küpsetamiste tagajärjel tuligi mul kuuaega vaeva nähe , et saaks jõuludeaeg küpsetatud ja ära söödud hõrgutiste poolt tekitatud lisakaal maha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.35

Tere hommikust kõigile!

Loodetavasti ei ole Teie kaalud suure külmaga kinni külmunudspinning smiley sticking its tongue out, minu kaal näitas täna -1,1 kg the finger smiley See oli selline positiivne üllatus, kuna olen üritanud tasa ja targu toimetada. Kalorinormi ületasin pisut kahel päeval. Teistel päevadel jäi umbes 200 kcal söömata. Loodan järgmisel nädalal 9-ga algavat numbrit näha.
Jään Teie kaalunumbreid ootama!
Homme õhtul tahaks taas tabeli valmis teha. Ei tea, kas melomaan ja Kerttu44 on ikka meiega duellitamas???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.44

Hommik!

Minu kaalunumber täna siis 92,8 ( -0,8kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. February 2011, kl 08.59

Tere hommikust!

Minu kaal näitas täna 96,3 (seega nädalaga -0,8). Kalorinormi olen ikka iga päev täis söönud ja paar päeva isegi ületanud. Trenni olen üritanud teha ca. 3 korda nädalas ja selle arvelt olen ka rohkem söönud. Siiski, olen rahul, et nädalaga niigi palju maha läks, kuigi ootaks ju ikka suuremat kaalulangust. Siiski, tuleb edasi liikuda tasa ja targu, sest siis ei tule kaal ka nii kergesti tagasi. Ise käin ikka iga päev väikseksjäänud riideid proovimas ja lootust on, et ehk lähevad kevadepoole juba selga. Igatahes loodan, et saan suveks ca. 12 kg maha ja sealt saab siis veel tasapisi mõned kilod allapoole liikuda.
Minu suurimaks probleemiks on ikka magusa tarbimine. Ei saa sellest ei üle ega ümber. Nüüd olen enda jaoks avastanud jälle mee söömise. Hoian külmkapis purgikest mett ja võtan sealt siis lusikakaupa. 1 tl. on ca. 10 g. Õnneks on mesi kõva ja seda ei saa purgist nii lihtsalt kättesmiling smiley See leevendab natukenegi minu magusavajadust. Ma ise olen ka kõva küpsetaja, kuid nüüd peab vist mõneks ajaks sellest täiesti loobuma, sest magusaga piiri pidada ma kahjuks ei oska.

Olge siis tublid ja hoiame ikka sihid selgedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 18. February 2011, kl 09.41

Hommikut.
Minu kaal on tõusunudangry smiley
Kalorid olen enam vähem täis söönud, ületanud ei ole kordagi, teinud korralikult trenni - esmaspäev vesiaeroobika, teisipäev jõusaal, kolmapäev vesiaeroobika. Trenniga saadud punkte pole ära tarbinud.
Ümbermõõt on vähenenud 1 cm, kui kaal tõusnud.
Ühesõnaga tänahommikune seis 91,9 kgconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. February 2011, kl 11.42

Tere!

Mulle endale üllatuseks on kaal 90,8 kg (- 0,6 nädalaga). Seekord arvasin, et hoopis pluss tuleb siia kirja panna. Kûpsetanud pole winking smiley aga shokolaadikiusatus on ikka. Pean omale sellise rääkiva purgi muretsema, kes korrale kutsub, kui kappi avada, hahahahaa.... kusagil foorumis nägin....
Aga muidu, minu õnneks hakkab meil aiatööhooaeg (elan Belgias) - see tähendab palju värsket õhku ja kaevamist, eile juba alustasinthumbs up. Kui nüüd suudaks veel end korrale kutsuda ja kalorite lugemist tõsisemalt võtta, ehk saakski naistepäevaks -4kg! Seda viimast soovin kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. February 2011, kl 11.56

Hei, Elekas!

Ära lase pead longu, oma varasemast kogemusest mäletan, et minulgi kaal ei langenud mingi aja, kui tegin rohkesti trenni ja sõin normi piires. Ühel hetkel see muutus ja langus tuli. Ma olen kuulnud ka teooriatest, et mitte lausa iga päev ühepalju kaloreid tarbida, vaid mõnel päeval natuke vähem, mõnel natuke rohkem, et see on nagu väljakutse kehale. Minu puhul see toimis ja vist toimib nüüdki. Kui ma poleks vahepeal oma kolmandat last saanud, oleks ehk suutnud oma kaalu ka hoida, sest niiiiii hea tunne oli jälle vormis olla. Aga kogu jutu mõte oli, et ära anna alla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 18. February 2011, kl 12.12

Mul oli 96,3 hommikul. Väike miinus, a siiski. Olin tegelikult kindel, et on tõusnud. Torman mööda Eestit ringi, tunde bussides-autos. Söön kuidas ning kus aega on, enne keskööd eriti koju ei saa. Et siis hullumeelsed ajad on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 18. February 2011, kl 12.17

Tere kõigile!

Minu kaalunäit oli täna hommikul 93,7; kaalulangus küll ainult 0,6 kg nädalaga,aga ikkagi...

See oli üle pika aja jälle alla 94, mis meeldiv vaadata.Eks aastatega ole maha võetud ja siis jälle vaikselt juurde, aga teie toreda seltskonnaga koos on asi ikka lõbusam.
Trenni pole mina jõudnud, aga see nädal oli väga töine (füüsilises mõttes),muidugi ei jõua ära oodata, millal soojemaks läheb.Seniks teile kõigile jõudu ja ärga andke alla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: viqqi
Kuupäev: 18. February 2011, kl 13.27

Tere smiling smiley
Minu kaalunumber on oli täna hommikul 90,2, arvestades kui vähe ma ikka nendel viimastel nädalatel ennast ikka liigutanud olen, on see vist päris hea tulemus. Tore kuulda, et teistel ka ilusti kaal alaneb ja elekas, ära lase ennast ka sellel plussil väga heidutada, küll järgmisel nädalal tuleb sellevõrra suurem miinus winking smiley
Ma nüüd kotte pakkima, sest ees ootab nädalavahetus vanemate juures, kuidas küll sellest võitjana välja tulla??? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 18. February 2011, kl 20.12

Tere!
Tore lugeda kõikide toredat ja tulemustega nädalat. Minul kadunud -400g seega kaalun nüüd 94.1 Kõige suurem viga on mul et olen mõnel päeval märkimata jätnud toidud kohe jasiis köki- möki ei tea palju täpselt oli õhtul. Ka liigutamisega on selle külmaga õues jama aga tubane tegevus ei sobi mulle kohe mitte proovin teha võimlemist aga siis kohe kellelgi midagi tarvis...See nii mõnelgi vast tuttav värk
Tahan ka elekat lohutada sest see on sellel nädalal ainult niimoodi järgmisel nädalal jälle miinussmiling smiley
Ilusat nädalavahetust ja sooja tuba.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 19. February 2011, kl 17.37

Tere kõigile!

Tore näha, et kõigil on jällegi väga hästi läinud. Ega midagi, olete kõik auga välja teeninud lõppeva nädala peaauhinna, mis see olla võiks, jääb igaühe enda valida....spinning smiley sticking its tongue out
Mina lubasin endale eile praktiliselt piiranguteta magusat. Tänaseks ja homseks*preemiaks* ujumine.
Tundub, et ajaviitja ja viqqi saavad järgmisel nädalal 8-ga algavat numbrit näha, no ja mina loodan ikka 9-ga algava numbrini jõuda, kui ma just enesepremeerimisega hoogu ei satu (šokolaadisaiakeste näolsmiling smiley). Ära sinagi meelt heida elekas, uus nädal on alanud ning usun, et järgmisel korral juba jälle ilus miinus üllatamas. Mina kostitasin end täna püreesupiga - no viib keele allathumbs up ja teeb kõhu väga täis. Huvitav kas Kerttu44 ja melomaan üritavad omal käel, igaljuhul ei ole nad endast meile ju märku andnud............ Hakkan nüüd tabeli kallal pusimaeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 19. February 2011, kl 18.05

Nimi....................pikkus.......04.02.......11.02.....18.02.......nädala +/-....KOKKU
Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg----101,7----- 100,6.....- 1,1............- 2,1
Kerttu44............172 cm---- 103,4 kg--------------------------------------------------
kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------94,5----- 94,1........- 0,4............- 0,7
maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------97,1----- 96,3.......- 0,8............- 1,9
ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------91,3----- 90,8........- 0,6............- 1,9
viqqi................173 cm------92,4 kg-------91,2----- 90,2........- 1,0............- 2,2
gagi13............170 cm------95,5 kg-------94,3------ 93,7........- 0,6.............-1,8
melomaan.......168 cm-----103,1 kg--------------------------------------------------
mari................180 cm-------97,3 kg------96,7------ 96,3........- 0,4............- 1,0
elekas.............170 cm------91,7 kg------91,4------ 91,9........+ 0,5............+ 0,2
pallike41..........160 cm------93,6 kg------93,6------ 92,8........- 0,8............- 0,8


Olge head ja kontrollige tabel üle! Kokku juba päris suur miinus saavutatud kahe nädalagathumbs up
Jõudu, jaksu uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 21. February 2011, kl 10.27

Tere,
Ilusat alanud nädalat Teile. Sillerdav päike lubab arvata, et kevad ei saa enam mägede taga olla. Ehk annab see mõte pisut energiat juurde. Loodetavasti kontrollisite kõik ikka tabeli üle ning kõik oli nii nagu olema peab. Sellel nädalal peab mõtlema Kuidas tulla välja võitjana Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamisest???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 21. February 2011, kl 13.49

Tere.
Mina olenb otsustanud sel nädalal loobuda suuremast osast süsivesikutest, et ehk näeb mis siis saabspinning smiley sticking its tongue out Hetkel tundub, et mu keha on asunud otsustavasse võitlusesse, et ma alla annaksin ja edasi talle hamburgereid annaksingrinning smiley, kuid kavatsen sellest vägikaikaveost võitjana välja tulla.
Seega Eesti Vabariigi sünnipäevaks sobib hästi kodumaine silk ja täidetud munadthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 21. February 2011, kl 15.36

Õige suhtumine elekas, nii positiivse suhtumisega saabki reedeks ainult miinust oodata. Arvatavasti on kilu ka minu valik sel neljapäevalsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.