Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 22. February 2011, kl 08.48

Appi, appi

Ei tea mis meeltesegaduses ma täna hommikul end kaaluda plaanisin, kuid see mis sealt vastu vaatas ehmatas hommikul täitsa ärkvele. Kahjuks mitte positiivses mõttes angry smiley Eile oli hullumeelne päev ja söömisega jäi kuidagi niruks, hommikul oli enesetunne hästi kerge ja hea, aga kaal näitas ligi kilo juures olevat. Mõtlen hirmuga reedesele hommikule ning samas ei saa aru, kuidas see nüüd võimalik oli. Loomulikult hoian end nüüd 3 päeva ilusti järje peal, üritan normi ikka täis süüa ja ka liikumisega tegeleda.
Uh - sellist äratust ei oleks küll vaja olnudconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 22. February 2011, kl 08.57

Pole üldse hullu, mulle tundub, et mida rohkem ringi rabeled, saad kohe kilo juurde. Kuid tähtis on kaalule näidata, kes on peremeesthe finger smiley Küll ta siis "viisakalt" käituma hakkabgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 22. February 2011, kl 10.35

Olen kolmandat päeva pikali 39* näitab kraad ei tea kas see ka kaalule hästi mõjuks usun et tee ja veelkord tee ja siis jälle tee joomine koos suhruga mõned kalorid ikka toob muu söök ei lähe üldse. see hetkeline kaalutõus teil on kindla peale sellest külmast õues, eks loodus ütleb ka oma sõna sekka ju. ootame kõik ju soojemaid ilmasid siis rohkem õue ju. Kuidas nende kalorite söömisega tegelikult on kas nad tuleb ikka kindlalat täis süüa?
Aga kui mul pole sellel päeval lihtsalt väga isu? Ma vahepeal ei saa muhvigi aru.
Ilusat päeva lähen pikutama...higistama..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 22. February 2011, kl 10.45

Mul jätkuvad hullumeelselt kiired ajad. Söön nii korralikult kui võimalik, aga eile näiteks enne 18.30t polnud selleks üldse aega. Nii et söömine oli vaid õhtul. Suppi sõin isegi kell 21 läbi..ei ole hästi. Uneaega on ka vähe.

Kaalusin täna hommikul- 95,7. Oi ma ei mäleta millal viimati numbrit 95 nägin smiling smiley Veel detsembris oli kaaluks stabiilselt 103. Nii et see oli tõesti ilus hommik. Loodan, et selle eriti ebaregulaarse söömisega nüüd tagasi ei liigu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 22. February 2011, kl 10.48

Oi kungukiiret paranemist sulle. Minul lapsed haiged ja sellest tingitud magamatus ei mõju vist mulle hästi. Olen ka varem tähele pannud, et kui õigel ajal magama minna ja piisavalt puhata, on keha ka kaalu suhtes palju leebem. NB! kell 22.00 on aeg kui maks kõige rohkem mürke väljutab, sel ajal peaks inimene magama - vot lugesin kuskilt seda infi eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 22. February 2011, kl 10.51

Ma vist nii vara ei saa kunagi magama tongue sticking out smiley Minu puhul on kell 00 hästi. Enamasti siiski hiljem.. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 24. February 2011, kl 17.50

HEAD VABARIIGI AASTAPÄEVA TEILE KÕIGILE!
Loodetavasti on tänane pidulaud igati tervislik, et homne kaalunumber ikka ilusat miinust meile näitaks. Minu vahekaalumine ei tõotanud küll midagi head, aga eks võtan homme julguse kokku ja astun kaalule. Liikumist täna praktiliselt ei olegi olnud, tänane menüü on seni täitsa tavapärane olnud - kaerahelbepuder, banaan, riisiroog kanaga, tomatisalat, 1 viil rullbiskviiti, mõned kommid, kohv, ohtralt vett. Õhtuks veel puuviljasalat ja vot ei katnudki suuremat sorti pidulauda.
Homme, 25.02 ootan jällegi numbreid
Mida teha melomaani ja Kerttu44-ga nemad ei ole oma näitusid meile saatnud. Kas võtan tabelist maha, kuigi duelli pealkirjas muudatust teha ei saa, aga tabel oleks pisut väiksem siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. February 2011, kl 09.32

Tere kõigile,
nagu siin mõned päevad tagasi tõdesin, ei ole kaal sel korral minu sõber. Olin vist liiga optimistlik lootuses sel nädalal 9-ga algavat numbrit nähaeye popping smiley Aga no vähemalt nädala keskel üllatanud pluss on muutunud tibatillukeseks miinuseks. Seega minu näit sel nädalal 100,4 ehk -0,2 Toiduga ja eriti just magusaga ei ole nagu üle patustanud. Jah tuleb tunnistada, et liikumine on praktiliselt nulli lähedane, aga .... üritan uuel nädalal ikka usinam olla. Minu väike eesmärk on ikkagi naistepäevaks - 4 kgspinning smiley sticking its tongue out eks näis kas õnnestub.
Nüüd aga palun Teie ilusad numbrid!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 25. February 2011, kl 10.36

Tere.
Mina olen täna rõõmus, kaal näitas täna hommikul spinning smiley sticking its tongue out89,9. Tundus uskumatu, kuid nii see on. Muidugi eisöönud ka ma eile midagi, sest magasin kogu päeva maha. Kuid ilus ikkagithe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 25. February 2011, kl 10.42

Minul peaaegu nulliring- 96,2. Kuigi nädala sees oli näha ilusat numbrit 95,5 ka vahepeal. Aga noh ka 100g on miinus smiling smiley
Viimased kaks päeva läksid ikka päris metsa ka. Täna olen see-eest kindlasti tubli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. February 2011, kl 12.27

Tere!

Kaal 90,7. miinust nagu polegi. Aga vaadates positiivset poolt, plussi ka mittecool smiley. Nüüd tahtejõudu vaja, et nädalavahetusel mitte küpsetada....või ise mitte küpsetatut mitte süüa. Edu kaasvõitlejatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 25. February 2011, kl 14.55

Tere.
Tänu haigusele olen veel praegugi ilma hääleta. Kaal on küll langenud aga kardan järgmist nädalat kui jälle inimese kombel ennast tunnen ja sööma kukun siis see nii lõbus enam ei ole.
Selle nädala number on 92,4
Ise selle üle ei rõõmusta sest kui ikka kolm päeva söök ei lähe siis peab ju vähenema kaal. Aga vast see on natuke stiimuliks jälle et kui tavalisel nädalal niipalju ei nosi siis elu kergem
Nädalavahetusel kõik õue tedretäppe korjama, päike juba rohkem kõrgel....

Melomaani ja Kerttu kohta arvan et kui nad on juba jätnud vahele 2 nädala kaalumise ja ei ole ka endast muul moel märku andnud siis mina jätaksin välja. Me küll ei leppinud neid asju kohe kokku aga võime ju mingid enda reeglid välja käiasmiling smiley Mis teised sellest arvavad?
Et kui tahad ikka loobuda siis teata eks ei tekitaks siis probleeme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. February 2011, kl 17.16

No mida ma siit loen,

tublid kõik kes vähemalt 100 grammigi selle külmaga maha suutsid raputada. Aga no elekas ja kungu on kaalulangetuse turbo nupu üles leidnud hot smiley Eks see ole eestlasele ju täitsa omane, et algul ei saa vedama ja siis ei saa pidama. Igal juhul oleme jälle tublid olnud, olgu siis -0,1 või -2,0thumbs up
Loodetavasti on teistel, kes veel näitu pole edastanud, samuti põhjust rõõmustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 26. February 2011, kl 10.07

Tere!

Rootsi sõiduga juurde tulnud kaalu pole veel maha saanud. Nii siis kaal hetkel 93,4(+0,6).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 26. February 2011, kl 10.30

Tere,

Pole hullu pallike41 võrreldes päris algusega on kaalunumber ikka miinuses. No ja nagu siin mõni kangelane tõestanud on, kui algul ei saa vedama, siis hiljem ei saa pidama the finger smiley
Ootan veel maikelluke76, viqqi ja gagi13 tulemused ka ära ja hakkan tabelit koostama. Igal juhul on kõigil pragune kaalunumber võrreldes 3 nädala tagusega ilusti miinuses! Igal juhul OLEME VÄGA TUBLID!thumbs up Kui juba praegu suudame pakasega rinda pista ning praktiliselt väikese liikumise ja haiguste kiuste kaalu sammhaaval langetada, siis on ju mõne kuu pärast palju suuremaid miinuseid loota. Praegu tuleb endale kindlaks jääda ja iga kaotatud 100 grammi üle rõõmu tunda ning vahel plussi nähes mitte alla anda.
Mina olen nüüd sellest kolmest nädalast enda jaoks selgeks saanud, et kui jätan oma päevasest kalorinormist 100-200 kcal söömata, teen nädalas nt 2x ujumist ning ühel päeval luban endale üsnagi vabat toitumist (see on siis reedeti peale kaalumistwinking smiley ), peaks kaalunumber üsna ilusa hooga alanema. No sel nädalal muidugi saab näha kas rasestumisvastastel tablettidel saab olema mingit mõju minu kaalule. Üle pikkade aastat hakkasin neid taas kasutama. Varasemalt ei ole sellega mingit probleemi olnud, eks jälgin nüüd. Soovin Teile kõigile ilusat nädalavahetust!

Kerttu44 ja melomaan andke endast teada, vastasel juhul arvestame Teid duellist välja, mis ma seal tabelis ikka seda tühja rida vean!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: viqqi
Kuupäev: 26. February 2011, kl 10.33

Tere ka minu poolt!
See on üle tüki aja üks kõige ohjeldamatum nädal olnud ja nagu arvata oligi, arvas seda ka see õel aparaat minu magamistoas, numbritest rääkides, siis aknakeses irvitas vastu number 91,1 eye rolling smiley
Aga mis halvasti, see uuesti, teie seltsis veel ka lõbusamalt the finger smiley
Nüüd pudel vett kätte ja jooma, jooma, jooma smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 26. February 2011, kl 11.55

Tere!
Saadan oma eilsed kaalunumbrid,mis pole eriti rõõmustavad - 94,3 kg.Aga nagu meil kõigil - igaühel on mingi põhjus, miks see nädal pole väga edukas olnud... Mina lohutan end sellega, et vähemalt läheb mõni seelik juba selga ja istub kenasti, mis vahepeal sugugi sobiv polnud.Kuigi nii suure kaalu puhul pole mõne kilo kaotus kuigi suur näitaja, siis tasa ja targu on ikka parem kaalu kaotada kui liiga järsult!Loodan teie kõigiga edaspidi koos kaalu kaotada!Jõudu teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 26. February 2011, kl 18.15

Tere gagi13 sullegi. Nii hea on lugeda, et inimestel ikka positiivsust jagub. Aga no eks elu ole meile kõigile õpetanud, et probleemidega tuleb tegeleda, mitte nende eest põgenedawinking smiley
Tundub, et maikelluke76 on kuhugi kadunud, seega jätan tabeli koostamise homse peale ehk ikka ilmub välja, olgu see tulemus milline tahes. Koos ikka kindlam jätkata ja oleme ju alles nii alguses, et loobumise mõtteid heietada.
Kolme nädalaga oleme kamba peale vähemalt 12,3 kg kaotanud, siia juurde on arvestamata hetkel maikelluke76 tulemus! See on igaühele 1,5 kg kolme nädala peale - NO OLEME JU TUBLID OLNUDthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 26. February 2011, kl 19.53

Hei sõbradsmiling smiley

Mul on viimasel ajal kiired ajad olnud ja pole saanud siia kiigata. Aga jah, nädal pole eriti rõõmustav olnud, sest olen ikka ohtralt patustanud. Riburadapidi on igasugu sünnipäevi ja tähtpäevi ja ei ole suutnud kohe üldsegi mõõdukas olla. Siiski, trenni olen teinud ikka 3 korda nädalas ja paar päeva olen suutnud isegi korralik olla. Ei tea, kas nüüd kaalu uskuda või mitte, aga täna hommikul näitas see siiski 96,2 kg, nii et väikene miinus on ikka tulnud.

Teie postitusi, kallid kaasvõitlejad, on ikka tore lugeda ja see annab ikka natuke jõudu juurdesmiling smiley

Parimat teile ja loodame, et järgmisel nädalal on ikka miinus suurem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 26. February 2011, kl 21.03

No nii, ikka jõudsin veel siia kiigata. Tore, et ikka meiega oled maikelluke76, -0,1 on sel nädalal päris hea tulemus, kui siin teisteski duellides ringi kiigata. Paljudel ikka pigem pluss nädal olnud, seega võime endaga rahul ollathumbs up Plussid on järgmisel nädalal kindlasti topelt miinused, nii et täiel käigul edasihot smiley

Tabelit hakkan ikka homme pusimaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 27. February 2011, kl 11.42

Nimi....................pikkus.....algkaal.......25.02.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg----100,4......- 0,2............- 2,3

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------92,4..... - 1,7............- 2,4

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------96,2..... - 0,1............- 2,0

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------90,7......- 0,1............- 2,0

viqqi................173 cm------92,4 kg-------91,1.....+ 0,9............- 1,3

gagi13............170 cm------95,5 kg-------94,3......+ 0,6.............-1,8

mari................180 cm-------97,3 kg------96,2.......- 0,1............- 1,1

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 89,9.......- 2,0............- 1,8

pallike41..........160 cm------93,6 kg------93,4.......+ 0,6............- 0,2


Selle nädala tabel siis selline. Tegin selles mõningased muudatused, et oleks kergem jälgida. Jääb pikkus, algkaal, nädala lõikes muutub kaalunäit, nädala -/+ ning kaalulangus kokku. Kerttu44 ja melomaani jätsin tabelist välja, kuna ei ole neist midagi kuulnud.
Sellenädalased kiidusõnad saavad elekas -2,0 ja kungu -1,7 thumbs up
-2,0 ja rohkem on kolme nädala jooksul kaotanud maikelluke76, ajaviitja, muumitroll30 ja kungu.
Väga tublid on olnud ka mari, gagi13, viqqi, elekas ja pallike41thumbs up

Mina olen tulemustega väga rahul ja ka kõigil Teil on põhjust enese üle uhked olla. Jällegi on alanud uus nädal, taas võimalus ennast nö. käsile võtta. Väikeste sammude kaupa jõuame kõik lõpuks oma eesmärgini. Sel nädalal ma ennustamisega tegelema ei hakka, kuna eelmise nädala ennustus oli 100% vale spinning smiley sticking its tongue out
Soovin kõigile päikselist ja rõõmsat nädalat!!!

NB! Kontrollige palun tabelis oma näiduread üle, et ikka kõik õige oleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 27. February 2011, kl 13.35

Tundub, et kevad on tulemas. Kui nüüd ilmad soojaks lähevad siis sulavad meie kaalunumbrid nagu kevadine lumithe finger smiley, sest kindel on see, et ilusa ilmaga liiguvad inimesed rohkem ja söövad vähem, sest kodus külmkapi juures pole aega olla. Juhuuuuuusmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 27. February 2011, kl 15.38

mmm kui soe läbi akna termomeetri näit ainult kasvab kell kaks päikese käes +15
kevad... kevad... mis muud varsti kõik poodi uute riiete järelesmiling smiley
Edu kõigile algavaks nädalaks.
Pühapäevaselt olen jälle hästi toitunud vist tervis tuleb tagasi koos söögiisugasmiling smiley
Aga kell juba pool neli ja veel jäänud süüa 15% päeva normist. Ka õuetiir tehtud. nii et täna olen ok( tegelikult õhtu veelpikk) Olen iga päev jätnud kirja panemata oma õue tiirud See vast päris paha pole, sest kui kirja panin oli kiusatus kohe rohkem nosida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. March 2011, kl 08.54

Tere
Oleme juba neljas nädal koos kaalu langetamas, mõtlesin et oleks tore Teist pisut teada. Mina ise olen 32-aastane, kasvatan kahte last 6-ne ja kohe kohe 3-ne tütar (mees on ikka ka spinning smiley sticking its tongue out)
Elan Tallinnas. Ülisale ei ole ma kunagi olnud, aga no on perioode olnud, kus kaal on püsinud 65 kilo juures, seda küll juba ligi 14 aastat tagasi. Lisakilod tulid põhiliselt peale laste sündi ning oli ka üks tervisehäda, mis aitas kaalul kasvada. Osaliselt süüdistan ka oma kallist kaasat, kellel jagub siiani minu kohta vaid ilusaid sõnu eye rolling smiley eks see muutis ka natuke enesekriitikat väiksemaks. Samas on nüüd küll lisakilodest kõrini. Eriti tigedaks ajab see, et riidekapp on ääreni kauneid rõivaid täis, aga mulle need selga ei mahu. Seetõttu ma otsustasingi, et nüüd võtan end kätte (oeh, ei teagi mitmes kord see juba on...) ning lähen võiduka lõpuni, kulugu selleks või mitu aastat spinning smiley sticking its tongue out
NB! kui vahepeal kaalu sinna 88 kg kanti sain, siis oli juba täitsa inimese moodi thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 01. March 2011, kl 09.18

Hei.
Mina olen 33 aastane ja elan Tartus. 1 laps (tütar 13a) ja 1 meeswinking smiley. Mina kalusin kuni 27 eluaastani 58 - 60 kg, siis aga kosusin mingite aastatega 75 kilo peale. Ise usun, et kuna kaua aastaid elasin väga kokkuhoidlikult ja järsku oli raha tunduvalt rohkem, hakkasin lihtsalt rohkem sööma. Aga no 75 kiloga olin ikka ilusthe finger smiley 2009 a oli mul munasarja kasvaja, eemaldati vasak munasari, kahjuks siirdus kasvaja ikka edasi ja seejärel eemaldati viimane munasari ja emakas. Nüüd söön igapäevaselt hormoone ja kosun ja kosun ja kosun.Naljakas on see, et igakord kui arsti juurde veeren ja kurdan, et nende tablettidega läheb isegi porgand minu ees rasvaks, ütleb mu arsti ikka, et ma kujutan ette ja tuleb rohkem liikudaspinning smiley sticking its tongue out
Igaljuhul on mul siiber paks olemisest ja proovin nüüd trenni, kaaluabi ja teie abiga vähemalt 80 kg peale saada.Tahan suvel ilus olla ja ilusiad riideid kanda, mitte mingeid kotte.

Ja sarnaselt muumitrolli mehega, on minu mees ka vist siiani minust nii "pimestatud", et ei häiri teda kui ma olen kas 75 või 95 kg>grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. March 2011, kl 10.36

Oli tore sinuga lähemalt tuttavaks saada elekassmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 01. March 2011, kl 11.41

Tere teilegi!
Mina annan endast ka veidi teada, sest ilmselt järgmised päevad on väga kiired.Olen vist meie grupis üks vanemaid,nimelt 48 aastane.Mul on kolm täisealist poega, kellest noorim 18.aastane.Elu on kujunenud selliseks, et peaaegu kogu pere on nädalavahetustel kodus ja miniad peale selle.Nimelt elan maal ja käin tööl ning aitan abikaasat talus.Seega on meil väga oluline, et TOIT oleks pidevalt laual ja muud asjad võivad vahel ka ripakile jääda.Olen mitmete aastate jooksul kolm korda kaalujälgijatega liitunud ning päris kenade tulemusteni jõudnud, aga nagu enam punkte ei kirjutanud, hakkas kaal tasapisi tõusma ... Esimesel korral jõudsin 74 kiloni ning olin väga rahul!Ma polnud isegi kooli lõpus väga kerge kaaluga,ma ei kujuta ettegi, kuidas mõni minu pikkune saab kaaluda 60 kg ja vähem ?!?
Igatahes loen teie kirjadest, et käite trennis ja ujumas jne., ainult kättevõtmise asi.Lohutage end siis sellega, et mõni elab ikka kolkas ka! Minule lähim võimla on 10 km kaugusel ja sinna pole mul asja, kuna seal eriti ei toimugi midagi.Lihtsam on mul kodus talus füüsilist tööd teha. Ujumas käime tavaliselt kord nädalas ja see ujula on meilt 35 km kaugusel,seal teen põhiliselt vesiaeroobikat.
Kahjuks on sel talvel ka tervisega probleeme olnud, et polegi saanud kordagi vette.Ainuke lohutus on see, et elan jõe kaldal ning suvel ainult kümme sammu ja saabki ujuda!
Igatahes soovin kõigile ikka tervist;kui oleme positiivsed, küll saame suvel kauneid riideid ka kanda!Sel nädalavahetusel oli ju päike väljas - kevad pole kaugel!
Tore oleks ka teistega tuttavaka saada!
Gagi13

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. March 2011, kl 14.20

Tore tutvuda gagi13. See on tore, et inimesed soovivad end käsile võtta, hoolimata vanusest. Tegelikult olen mina ka lapsepõlvest pärit maalt ja tean väga hästi, mida tähendab maatöö eye rolling smiley Eks see olegi juba päris suur füüsiline koormus. Nüüd kui omal ei ole kohustust põldu kõblada või puid laduda, siis on aeg-ajalt päris tore sellega tegeleda. Tore on muidugi lugeda, et kui sul pojad ja miniad külla tulevad, et ikka vaja toit lauale panna. Kas mõni minia pole veel öelnud, et ämma juurest lahkudes saab mõne lisakilo kaasathe finger smiley Mäletan ülikooli aega, kui kodus käies sai hiljem tüdrukutega võrreldud, kui palju keegi oma kaalule lisa sai smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 01. March 2011, kl 20.45

Kevadväsimus hakkab kimbutama, kell pole veel üheksagi, kuid juba nii väsinudeye rolling smiley Aeg lisada menüüsse rohkelt värskeid puu- ja juurvilju või siis soetada vitamiinide ja mineraalidega toidulisand.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. March 2011, kl 09.02

Tere kaunist kevadkuu hommikut Teile kõigile smiling smiley
Hommikul tööle tulles oli õhk nii mõnusalt kevadine, isegi linnukesed laulsid pisut rõõmsamal häälel. Nüüd võiks see lumi küll kiiremini sulama hakata, et saaks juba pikemaid ringe kõndimiseks valida. Tegin täna jälle väikese vahekaalumise ja ei miskit, näit seisab jonnakalt paigal. Pean kõvasti pingutama, et naistepäeva vahe-eesmärk täidetud saaks. Hommikused söömised kipuvad mul väga üksluised olema, jooksujalu 1-2 viilu musta leiba, pisut võid määrdeks, lisaks kas sinki või kana, üks puuvili ja tass kohvi kõige lõpuks. Kohvi joon ilma piimata, kuid lisan pisut suhkrut. No ja nii need viimased nädalad on olnud. Pudruga ei jõua mässata ja müsli ei maitse. Pean natuke mõtlema selle üle, mida veel võiks hommikuseks kütuseks omale validawinking smiley Kummaline on aga see, et magusaisuga on hetkel suhteliselt rahulikult läinud. On olnud aegu, kui vaid šokolaaditahvli pärast võisin poodi minna ka kell 22.00, aga nüüd kõnnin riiulitest mööda ei juhtugi midagi no ja laste kommid püsivad ka kuidagi kauem kapisspinning smiley sticking its tongue out
elekas eks nüüd jah see aeg, kui keha kõik oma vitamiinivarud ära kulutanud ja tegelikult paljudes müüdavates köögiviljades ei ole ka neid õigeid vitamiine säilinud, kuna osad köögiviljad küpsetatakse kunstvalgusega poolvalmis. Kui sügavkülmas on koduseid marju jäänud, vot nendest peaks küll hea koguse vajalikke vitamiine saama. Minul külmikus veel pisut vaarikaid, maasikaid ja mustsõstraid, peangi uutele marjadele ruumi tegema hakkamathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.