Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.51

Tere
Supper tulemus gagi13!! Saan hästi aru sinu murest loomade pärast. Kogu lapsepõlve veetsin laudas emaga, ta oli sel ajal kolhoosis lüpsja. Aga arvamus, et äkki on vanus selline, et ei ole mõtet kaalu pärast pingutada, seda ära lase endal tekkida. Lihtsalt ei pea tõesti ehk modellimõõte taga ajama spinning smiley sticking its tongue out Seega püsi ikka meiega. Mina kavatsen vähemalt augustikuuni siin vastu pidada.
Arvan, et see koht siin ongi just õige oma emotsioonid valla päästa. Ikka on kergem, kui saab asjadest ju rääkida. No minul viimased paar nädalat väga suur võitlus olnud just toitude ülesmärkimisega ja selle tulemusena pikalt kaal ju seisnud, aga vot täna hommikul pigistasin kaalult -0,3 välja smiling bouncing smiley Need viimased lumesajused ilmad tegid minulgi meele ikka väga mõrudaks, olin kohe eriliselt närviline. Üldiselt ikka üritan enamus asjades positiivset poolt näha, aga no vahel on see võimatu ja siis ikka plahvatan ka moody smiley Õnneks on kaasa väga rahulik inimene ja tasakaalustab minu äkilisemat pooltthumbs up

Edastage nüüd usinalt oma kaalunäidud ja paluks ilma aprillinaljatawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 01. April 2011, kl 11.36

Tere!
Rõõmustame koos Gagiga. Ja anname jõudu vastu pidada. jagatud mure poole väiksem ja jagatud rõõm poole suurem. Hea kui keegi ka muudest asjadest kirjutab kui ainult kaalustwinking smiley
Aga täna kaalumine , minu tulemus -200* Nüüd siis 91 ilma komata.smiling smiley
Ja see mis ennem räägitud, ka mina olen päris lohe toitude ülesmärkimise kohalt - ei õnnestunud peaaegu ükski päev korralikult kirja panna. Pean vist paberitükki kaasas kandma et kõik mis suhu topin ka kirja saaks. Muidu on nii et hommikul ja lõuna ajal kui tööl olen siis saan kirja , nagu koju jõuan ei istu tavaliselt enam arvutisse ja ongi päev lõpetatud. Aga õhtul peaks just kirjutama muidu oi- oi- oi üleliigset kui palju. Ootame kõik soojemaid ilmasid siis saame rohkem liikuma.
Vähemalt mõte selline.
Ka väike küsimus kas keegi on käinud Roheliste rattaretkel?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.09

Vastus kungule. Mina isiklikult ei ole käinud, aga tuttav on miskil Kõrvemaa rattaretkel mõni aasta tagasi käinud. Meil varastati ratas ära ja ei ole veel uut osta raatsinud.eye rolling smiley

No ja -200 on ju päris hea tulemusthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.40

Tere!

Väga tublid oletesmiling smiley

Mina olen jälle väga hooletu olnud ja teetõttu jälle kaalutõus + 200 g, st. et täna hommikul kaalusin 94,8 kg. Mul hakkab entusiasm ära kaduma, mis on minu puhul kahjuks väga tüüpiline. Alustan suure hooga ja siis, kui juba mõned kilod läinud ja enesetunne palju parem, lähen "vana elu" juurde tagasi.
Sellel nädalal on olnud tõesti palju patustamisi ja kõigele lisaks oli meil abikaasaga eile ka 10 pulma-aastapäev. Lubasime endale mõnusalt rammusa restoranieine ja lisaks veel õhtul kodus mitu tükki rammusat kooki.

Ega´s midagi. Tuleb end nüüd lihtsalt kokku võtta. Üritaks siin Kaaluabis siiski ka augustikuuni vastu pidada ja pead mitte norgu lasta.

Parimat kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 01. April 2011, kl 17.39

hommik 89 kg. ainult miinus 100 g aga asi seegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. April 2011, kl 18.26

Armsad duellitajad, väikesed miinused on ka miinused ja no mõnisada grammi plussi pole ju mingi pluss!spinning smiley sticking its tongue out Üritame ikka hakkama saada ja kohe kohe ilus kevad käega katsuda ja siis anname jalakestele valu. Minu äiapapa ütleb ikka, et käimine on naise ilu võti! No ja kui mina oma seisunädalatel suutsin ikka ka end siia foorumisse meelitada ja ikka jätkata, siis saate ka kõik Teie kindlasti hakkama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 01. April 2011, kl 20.06

Tere!

Minu kaal näitab 88,5 kg, -0,9 kg siis. Lausa uskumatu. Alles oli tunne, et kusagile ei liigu, nüüd 2 nädalat läheb kenasti. Ma täiesti tõsiselt valan ikka higi ka. Nii 3-4 korda nädalas väntan tunnikese velotrenazööri õhtul teleka ees ja muidu paar korda nädalas hommikuti vehin DVD järgi kardiotreeningut teha. Kuna enesetunne on tänu kaalulangusele palju parem ja kergem, on mul tõsine hasart tekkinud.
Kaloreid ja toitu ma kirja ei pane ja ausalt, näksin ikka vahel magusat ka. Minu arvates peab endale kõike lubama, mida tahaks, aga siis natuke... Ja armastan hirmsasti leiba-saia, selle tarbimine on mul hetkel peaaegu olematu. Rukkileiba Belgias saab siis, kui ise kypsetan. Muu kõik saiamast sai siin. Ja minu kehakaal reageerib saiale tõusujoones. Ja õhtuti ei söö, vot see on piin eye rolling smiley
gagi13, Belgia lehmad poegivad kõik keisrilõikega, tõsiselt kohe. Et vältida surmajuhtumeid. Kevadel on karjamaa täis "tõmblukkudega" ehk siis õmblustega lehmi vasikatega.

Õhtul hiljem kirjutan siia 2 kohupiimakoogi retsepti, tundub, et oli nõudlustsmiling smiley Need kaalujälgijate retseptid, mida ma aastaid olen kasutanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. April 2011, kl 02.15

Hei!

Lubatud kohupiimased retseptid siis. Mõlemad kaalujälgijate retseptid ja olen neid 5 aasta jooksul nii "mõnigi" kord teinud. Esimene neist meie pere lemmik, järgmiseks päevaks ei jää midagi, kunagi.

Retsepti leiab lingile vajutades, kui probleeme, andke teada, kriban retsepti siia.

[retseptinurgake.blogspot.com]

Teine on mahlane kohupiimavorm (mina söön nagu kooki smiling smiley):

5 muna
60 g suhkrut
3 spl tärklist (kartulijahu)
1 sidruni riivitud koor
mõni tilk vaniljeessentsi
600 g rasvata kohupiima
2 spl rosinaid

Eralda munakollased, lõõ need suhkruga tugevalt vahtu (10 min). Sega hulka tärklis, sidrunikoor ja vaniljeessents. Nõruta kohupiim (mina pole kunagi nõrutanud) ja lisa koos rosinatega munakollasele. Vahusta ka munavalged tugevaks vahuks ja sega (tõsta) ettevaatlikult kohupiimakreemi hulka.
Pane lahtikäivasse küpsetusvormi (ca 24 cm läbimõõt) küpsetuspaber, vala segu vormi ja küpseta eelsoojendatud 160° ahjus 50 minutit. Kergem lõigata jahtunult.

Kaloreid pole arvestanud, kaalujälgijate arvestuses andis koogitükk 2 punkti (1/12 koogist), mis on väga lahja koogi tunnus. Esimene kook 2,5 punkti tüki eest.

Minule maitsevad aga maitse üle ei vaielda, kakeldakse lausa winking smiley, seega peate ise proovima.

Edu kõigile duellitajatele ja ärge alla andke!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. April 2011, kl 15.12

Suured tänud retseptide eest, ajaviitja. Ma olen ise ka muidu kõva küpsetaja, kuid nö. "mõõdukuse perioodil" ma enamasti üldse ei küpseta, sest siis ei suuda lihtsalt enam mõõdukas olla. Minu puhul kehtib kahjuks ütlus "kõik, või üldse mitte midagi".

Tahaks kohe teada, mismoodi ma ree peale tagasi saakssmiling smiley Õhtuti läheb reeglina asi täiesti käest ära, kuigi kui aus olla, siis täna hakkasin magusast mõtlema juba hommikul.

Aga tõesti ei taha meenutada, kuidas ma ca. 6 kuud tagasi kaalusin 7 kilo rohkem kui praegusad smiley Seda aega küll tagasi ei tahaks. Nii et, muud üle ei jäägi, kui üritada end kokku võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 02. April 2011, kl 17.56

Tere,

Antud tabeli põhjal jagame sel korral kiitused ja medalid ajaviitjale ja gagi13-le!!! thumbs up Ka kõik teised on siiski tublid olnud. Üritame ikka edasi ja loodame, et alanud nädal toob kiiremad sulamise märgid - kaalu osas ma mõtlen spinning smiley sticking its tongue out Koogiretseptide eest suur tänu ajaviitjale!!!
Maikelluke76, tundub, et sõidame samal reel st. ei saa kuidagi end järjele, aga usun, et see on vaid hetke küsimus, et jälle suuremaid miinuseid nägema hakkame

Nimi....................pikkus.....algkaal.......01.04.......nädala +/-....KOKKU


Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----99,2......- 0,3............- 3,5

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------91,0.....- 0,2...........- 3,8

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------94,8..... + 0,2..........- 3,4

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------88,5......- 0,9............- 4,2

gagi13............170 cm------95,5 kg-------91,2......- 0,8...........- 4,3


mari................180 cm-------97,3 kg------93,7........+/- 0.........- 3,6

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 89,0.......- 0,1...........- 2,7


NB! Kui ma õieti mäletan, siis mari on hetkel kuskil kaugemal ning sel korral näitu ei edasta. Seetõttu jätsin sel nädalal talle eelmise korra andmed.

Päikselist ja kevadist nädalat kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 04. April 2011, kl 21.09

Nii mina tagasi. Totaalselt haige, kuid tegus ning tagasi.

Eile õhtul kaalusin ka end kiirelt ning sealt vaatas vastu 92,4. Nii et eelmisest reedest on läinud 1,3 kg. Ise ka ei usu. Samas oli Taanis tohutult liikumist, kuid ka sunniviisist saiasöömist tohtult. Lisaks oli õhtusöök päeva tugevaim ning alles õhtul kell 19 (eesti kell 20), mis oli ka päeva ainuke soe toidukord. Igatahes tervenen nüüd rõõmuga. Nii nii hea meel on winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 07. April 2011, kl 13.21

Homseks kaalumiseks kõik valmis? smiling smiley

Kuidas teile kevade saabumine mõjunud on? Mulle on vist ainult positiivsust süstinud. Ainult tormaks ringi ning söömine ei tule meeldegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.19

Tere.
Kaal täna hommikul 88,5, seega miinus 500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.11

Minul 92,0. Seega pühapäevaga võrreldes miinus 400 g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. April 2011, kl 10.10

Tublid mari ja elekas - kaal sulab teil nagu või kuumal pannil smiling smiley Minul -0,2 ehk siis täpselt 99 - küll läheb raskelt. Ei ole see vihmane kevad minusse energiat süstinud, aga lootus kustub viimasena ja küllap ka päike peagi paistma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. April 2011, kl 15.26

Tere

Minul oli öösel kõhugripp kallal ja seetõttu hommikul kaal 93,6 kg (seega -1,2 kg). Ise paneks selle kaalulanguse siiski haiguse arvele.
Nädal on möödunud raskelt ja tunnen, et olen langenud jälle suurde söögisõltuvussesad smiley Meeletu magusaisu on kogu aeg ja toite pole ka viimasel ajal üldse kirja pannud. Samas, trenni olen teinud lausa 4 korda nädalassmiling smiley
Mõtlesin siin vahepeal selle duelliga lausa hüvasti jätta, sest pole ju eriti mõtet igal nädalal oma plusse siia kirja panna. Endal hakkab ka juba häbi. Kuid lootus pole siiski kadunud ja üritame ikka edasi.

Kaunist nädala jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 09. April 2011, kl 13.52

Tere
Sellel nädalal kadus -500g kaal seega 90.5kg
Tahaks loota et kahel järgmisel nädalal hõiskaks kõvasti kui uue ja ilusa numbri saaksdrinking smileyleme väga tublid kõik. Ilm küll jahedavõitu kuid kevad käes koos suurveega.
On õudselt raske piiri pidada kuid kui mõtlen et ka minul võiks olla nädala kaalulanguseks igal nädalal 1 kg siis lähen kohe köögist ära ja võib olla see ka on abiks olnud. vahest piilun ka teiste duellidesse ja need lugemised ka motiveerivad...
Jõudu meile ja ärme veel mõtle et lõpetame.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 09. April 2011, kl 13.57

Tublid olete ikka!

Mina avastasin eile õhtul, et ma ei jaksa enam nii palju süüa kui varem. Mõtlesin üle pika aja veidi patustada, võtsin endale koju ühe Vapiano pasta. Kui see eelnevalt pole põhjustanud probleemi, et kõik ära süüa. Siis seekord ma poole peal lihtsalt ei jaksanud enam ja ei söönudki rohkem smiling smiley
Harjumuse asi vist täiesti kui palju süüa-

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. April 2011, kl 20.44

ajaviitja ja gagi13 ootan Teie näitusid. No ja kõik on olnud nii tublid jällegi thumbs up minul muidugi jalg hetkel veel piduril, aga küll ma selle gaasipedaali ka taas üles leian. Maikelluke76, sa ära isegi mitte mõtle duellist loobumisele. Mul niigi motivatsiooniga kitsas käes ja kui Teie ka siit lahkute ega siis kergemaks ei lähe. Seega pingutame, tunnistame omale tehtud vigu ja alustame iga uut päeva nagu täiesti uut algust (tean, tean, see on tihti väga raske). Homme hakkan siis tabeli kallal kõpitsema.
Täna oli juba kevadet tunda, riisusin aia ära ja nüüd ootan rohelist muru. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 10. April 2011, kl 00.21

Tere!

Ups, unustasin kaalu kirja panna. 88,3 kg, ehk siis -0,2...Pole paha, kui arvesteda, et haige laps kodus ja mitte miskit muud pole eriti teinud, kui tema palavikku alandanud ja nina nuusanud. Ja koolivaheaeg algas meil siin, 2 nädalat...pean vist oma poistega koos trenni tegema smiling smiley
Aga kena kevadet kõigile koos suurveega!....Minul siin keskmiselt 18° sooja viimasel nädalal ja salat ning redised kasvavad peenral.
Ja ausalt, duell annab hullupööra motivatsiooni. Oleks tore, kui keegi ei loobuks! Üksi pole nii lihtne kaalu langetada.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ajaviitja 10.04.2011 00.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 10. April 2011, kl 17.47

Tere!Ilusat pühapäeva. Olen kergelt kade ajaviitjale, kes võib õues käia vähemate riietega. Tuleb meelde eelmine kevad kui käisin Hollandis reisil. Lilleparaad ja muu selline. Ka siis oli aprillis nii soe seal et saime lühikese varrukaga olla.Ja kõik sinna muu kuuluv - tulbipõllud mmmmm...ja lõhnavad hüatsindid.
Aga täna juba kolmas päev rattaga tiirul umbes 8km pean endale muretsema aparaadi mis näitab kiirust ja kilomeetreid.Hakkangi netis tuhnima ja vaatan mida pakutakse.

Ajaviitjale!!
Kas Sa enam ei osale isetegija. net töös. Olen ka väikest viisi nokitseja ja silman ka seda lehekülge kui aega on, seal nii fantastilised inimesed ja kõik teevad nii ilusaid asju


Kohtumiseni

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 10. April 2011, kl 21.00

Nimi....................pikkus.....algkaal.......08.04.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----99,0......- 0,2............- 3,7

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------90,5.....- 0,5...........- 4,3

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------93,6..... - 1,2..........- 4,6

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------88,3......- 0,2............- 4,4

gagi13............170 cm------95,5 kg-------91,2......+/-0...........- 4,3

mari................180 cm-------97,3 kg------92,0........- 1,7.........- 5,3

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 88,5.......- 0,5...........- 3,2


Sel korral tabel siis selline. Kõigil miinus hot smiley Parimad tulemused mari ja maikelluke76, siiski on mari kaalulangus kahe nädala tulemus, mis on ikkagi supper, supper.
gagi13, kuhu kadunud oled????

Ega siis midagi, alustame uut töönädalat uue hooga ja anname endast taas parima. Nädalavahetus oli mõnusalt kevadine ja andis lootust ja positiivset energiat. Hoidkem sihid sirged ja eesmärgid selged!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 11. April 2011, kl 18.30

Tere kõigile!
Olen jah veidi lommis, nädalavahetusel ei pannud isegi arvutit tööle.Minu kaal oli 91,2, seega võib täitsa samaks jääda,mis tabelis oli.
Ei saa kohe üle ega ümber! Mul oli nagu Maikellukeselgi tunne, et jätaks kõik pooleli.
Enne märkisin kõik kenasti tabelisse, mida sõin, aga nüüd on nagu pidur peal.Eks see tuleb ka sellest, et endistel aegadel langes kaal ikka 1-2 kg nädalas, nüüd ei saa 200 g jagu!
Võib-olla on ikka tervises ka asi, sest ma käisin ennemalt ikka doonoriks,aga viimasel ajal pole vereproovid korras,hemoglobiin liiga madal.Ah, andeks, mida ma ikka nutan siin.Loodan, et tuleb õige hoog uuesti peale.
Seniks kaunist kevadilma teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 12. April 2011, kl 21.00

Tere!
Kungule: ma selles mõttes ikka osalen Isetegija.net töös, et kiikan sinna ja teen kodus aeg-ajalt näputööd. Pole jah jube kaua midagi postitanud. Eelmisest suvest kirjutasin oma diplomitööd ja ei olnud peale selle mingit tahtmist arvutit nähagi smiling smiley Ja kudusin oma elu kõige "pikema" kampsuni = harutasin nii palju, et oleks võinud 4 kampsunit kokku saada, no polnud tulemusega rahul lihtsalt. Pool aastat läks, aga valmis sai! Blogida sellest küll polnud tahtmist winking smiley Kas oled ka kasutaja Isetegijas, blogid ?

Ja teistele kevadilma ja motivatsiooni kuhjaga!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.54

Tere
Ajaviitjale:
Ei osale ega blogi , olen lihtsalt uudistaja mõne mõtte võtan küll sealt aga nagu ikka kui hakkad kõike lugema ja vaatama , jäävad endal kudumised ja nokitsemiseks vähe aega.Ja nüüd kevad käes leian tegevust rohkem õues.

Ilmad head rattaga parem sõita kui nädal tagasi, peale selle ka kõik riisumised ja rämpsu põletamised mis saab kodus peale tööd teha. Tekib kohe probleem - kui kraabin ja riisun siis pärast ei jõua enam kaugele sõita. Ei oska vist kevadel enda aega planeerida... Tahaks siin olla ja tahaks sinna minna, kevad hinges mis muud....(oleks jälle nagu bubekas... ahahaahaa)smiling smiley


Aga kaalule ei julge minna tänu värskele õhule meeltu nälg...õhtuti.

Ilusat päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 15. April 2011, kl 09.02

Tere!

Täna siis jälle reede, kaalumine... mitte meeldiv tegevus sest olen seekord nädalaga ainult -200g kaal nüüd siis 90,3 Pole viga jätkame ikka edasi võitlemist kergema oleku poole.


Ilusat päikselist reedet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 15. April 2011, kl 12.04

Tervitus!

Minul näitas kaal täna 91,5. Mis tähendab siis -0,5 kg. Muidugi alati saaks paremini, kuid ma olen rahul. Kuidagi kergelt lähevad need grammid hetkel. Enda toitumisega ma pole hetkel kohe üldse rahul.

Ning riided on vaikselt suured. Teksad eriti. Samas hetkel keha nii muutub, et ei taha uusi ka osta veel.. Lisaks mu üks lemmikleite, mille detsembris ostsin, on ikka päris suur. Seda ostes kaalusin 105 kg ringis ning üle 10 kg ikka annab tunda. Polnud seda selga proovinud paar kuud ning enam ei anna kohe üldse kanda. Kuigi ilus kleit, siis olen rahul. Tuleks vaid see 8ga algav number kiiremini ette..see oleks suur saavutus.

Ning kungu, peamine, et miinus või sama kaal. Peamine, et plussi pole! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 15. April 2011, kl 12.55

Oi tublid tublid, - kiire, kiire , kiire on tänane märksõna.
Ahjaa, kaal -0,5 thumbs up kevadised toimetused aias hakkavad tundma andma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 15. April 2011, kl 14.52

Tere!

Minu kaal näitas täna, oh üllatust!, 92,8 kg, seega nädalaga läinud veel 800 g, mis on lausa ime. Eelmisel nädalal olin ju ühe päeva kõhugripis ja seetõttu lõigi kohe kaalu alla. Samas olin kindel, et see kaal tuleb ka kohe tagasi, aga näe, hoopis veelgi alla läks.

Oma toitumisega pole ma kohe üldse rahul. Kirja pole toite juba ammu pannud ja maiustanud olen ka hullumoodi. Selles suhtes peaks midagi kardinaalset ette võtma, sest muidu keeran oma tervise täitsa tuksi.

Kohati oli küll selline tunne, et jätaks selle duelli katki, sest see tekitab ikka suurt stressi, kui kaalu jälgida ei suuda. Mul oleks nagu teie ees, kallid duellitajad, häbisad smiley
Aga nüüd olen veidi jälle motivatsiooni juurde saanud ja üritan vähemalt oma toitumise enam-vähem korda saada.

Trenni teen ikka regulaarselt 3-4 korda nädalas ning lisaks veel kepikõnd ja lastega ringitatsaminesmiling smiley

Olge tublid ja kaunist kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 15. April 2011, kl 19.44

Tere!

88,1 kg ehk - 200 gconfused smiley

Muidu annaks tasuta ära põskkoopapõletiku ja kolm kilo peavalu...

Ehk järgmisel nädalal on rohkem jaksu kaaluga võidelda. Rõõm lugeda, et teistel ikka asi liigub miinuste suunas edukalt!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.