Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 07. March 2011, kl 13.41

Tere Kerttu44, kui oli teema alles algusjärgus, sain aru, et oled ka nõus osa võtma. Üritan selle eelteema üles otsida........... Kuna järgnevaid andmeid meile ei esitanud, ei ole sa ka järgnevates tabelites kirjas. Kahjuks ei oska ma pealkirjas sinu nime maha võtta (see vist ei ole ka võimalik). Vabandan väga tekkinud arusaamatuse tõttu. Ilusat kaalulangetust sulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 07. March 2011, kl 13.44

Meie duelli järgmine vahe-eesmärk võiks olla 22. aprilliks -4 kg hetkel olevast kaalust! Loomulikult ei pea seda omale eesmärgiks seadma, kindlasti on kõigil omad plaanid ja eesmärgid, aga kellele huvi pakub, siis pingutame selle nimelthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. March 2011, kl 08.43

Tere hommikust ja head naistepäeva kõigile duellitajatele

Minu naistepäevahommikune kaal näitas 94,1 kg, seega on minu esimene eesmärk, - 4 kg naistepäevaks, täidetudsmiling smiley Nüüd tuleb aga täiskäigul edasi ja ehk saab suveks eesmärgi kätte.

Vastlakuklitest olen otsustanud täna loobuda ning lähen õhtul hoopis trenni.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. March 2011, kl 08.44

Ilusat naistepäeva Teile head duellikaaslased!!!

Samuti ka mõnusat vastlapäeva. Minu naistepäeva vahe-eesmärk jäi saavutamata 1 kg võrra, eelmises postituses märkisin ära ka järgmise plaanitava vahe-eesmärgi. Täna nautige aga süütundeta mõnusaid vastlakukleid spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. March 2011, kl 08.45

Oi maikelluke76 oled väga väga tubli ja kui motivatsioon on laes, siis tuleb see muidugi kohe ära kasutada. Veel kord kiitus sulle!!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 08. March 2011, kl 09.21

Tere kõigile!
Kaunist Naistepäeva teilegi!
Minu tutvusringkonnas on täna kolmel sõbral ka sünnipäevad ...
Minu hommikune kaal näitas seekord 92,7 kg, seega ikkagi hakkab langema!Nimelt eile ei käinud ma lõunat söömas, vaid tegin sõbrannaga alevis kena jalutuskäigu ja pärast oli ikka hea kerge ja rõõmus olla.Tööl saan niigi istuda ja kavatsen ka edaspidi lõunatundi liikumiseks kasutada.
Täna ei paista küll ilm eriti päikeseline olevat ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. March 2011, kl 09.30

Tubli gagi13, päris tubli tulemus ju ikkagi. Tore, et lõunapausi jalutamisele kasutad, kuid ära lõunat söömast unusta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 08. March 2011, kl 10.13

Tere ilusat naistepäeva. Kas ka tervitused koos lilledega käes?
Mina passin oma 92,2 peal. Ei loobu kuklitest, lähen koos lapsega õhtul mäele kelgutama.
Kõike ilusat ja pikka liugu.Reedeni....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. March 2011, kl 11.37

Tere!

Minu tänane kaal 93,4. Kodus haige lapsega olemine pole mingi rõõm - seda enam , et pole teda kellegiga korrakski jätta - üritan, siis täna käia temaga arsti juures ja ka poes. Ehk peab vastu.
Ilusat naistepäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 08. March 2011, kl 11.42

Loodan, et laps kiirelt paraneks pallike41. Küll varsti saad jälle liikuma ning küll see kaal siis kiiremini sulama kah hakkab. Seniks kannatlikku meelt ja vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 09. March 2011, kl 13.06

Mina olin siis eile hommikul jätkuvalt 95,2. Ei tulnud miskit muutust, kuid hästi ikka smiling smiley
Kindlasti võiks jätkata. Mul nüüd ilmselt veidi rahulikumad ajad ka tulemas, üritan lähipäevil ka enda kohta veidi kirjutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 09. March 2011, kl 19.29

Hei!

Minul eile hommikul 91 kg. Naistepäeva eesmärk jäi saavutamata aga mul on heameel, et olen end "kätte võtnud". Nii tore lugeda, et enamus siin nii entusiastlikud on the finger smiley !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. March 2011, kl 08.51

Tere ja kaunist kevadist reedetspinning smiley sticking its tongue out

Minu sellenädalane kaalulangus -0,4 (kaal 99,5 - küll läheb visalt, aga tuleb tunnistada, et ega väga pingutanud ka ei ole). Sõidan täna ära ja saabun arvuti taha alles pühapäeva õhtul, seega teen ka tabeli valmis pühapäeva õhtul. Pange aga jälle oma uhked miinused ritta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. March 2011, kl 10.39

Leidsin sellise lingi ühe toote kohta. Kas keegi on julge ja proovib, mina ei julge esimene ollasmiling smiley

[www.evelinblog.com]

Ega sellised asjad vist õiged ikka ei ole. Õigem ikka oma kaalu kindlalt tervislike eluviisidega langetada eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. March 2011, kl 10.40

Varsti lõuna käes, kus olete???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 11. March 2011, kl 12.34

Tere.
Kaalun nüüd täpselt 92 kg, ilma komakohatasmiling smiley
Lugesin seda reklaami sellelt lingilt. Mina isiklikult ei pea neist miskit, eim ole kunagi selliseid tooteid kasutanud, just põhimõtte pärast, et kui neid kasutan siis pean äkki hakkamagi kogu aeg neid kasutama ja ega nad niiväga odavad olegi. Parem ikka püüda muuta oma toitumisharjumusi, sest me kõik ju vananeme ning seoses sellega ju meie energiatarbimine väheneb. Nii et õpime hoopis vähem sööma ja rohkem liikuma.
Seda soovitas ka toitumisteadlane Mai Maser kui seda temalt küsiti. Samuti ka toidulisandite suhtes, kui nad on looduslikud ja rahakott lubab,miks ka mitte?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. March 2011, kl 12.48

Tubli kungu, jälle miinus thumbs up Olen kungu sinuga tegelikult selliste toodete tarbimise kohta täitsa nõus. Ise olen küll kevadeti kahel korral kasutanud ühte looduslikku siirupit, mida veega lahjendades kuu jooksul jõin. Kaalukadu sellega ehk 1-2 kg aga kergem enesetunne seestpoolt oli vägagi tuntav. Nimi oli vist Colotonic, olen mõelnud seda ka sel kevadel kasutada. Müügil apteekides ja kaupluste tervisetoodete lettidel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 11. March 2011, kl 14.15

Nii minu tänahommikune kaalumine andis tulemuseks 94,7. Meeldiv üllatus, sest pole eriti jälginud mida ma söön viimased päevad. Kohe tuju tegi heaks, kuigi ilm õues on täna oi kui halb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 11. March 2011, kl 15.08

pole halba ilma vaid riided peavad õiged olemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 11. March 2011, kl 15.22

Jälle mina. Täna rohkem aega olnud seda tegevust siin jälgida. Kuidas olete rahul siinsete toitudega, mis on sisestatud. Minu suurim üllatus aga oli kui palju on valmis sööke mida müüakse selveris, rimis jt. suurtes poodides. Võib olla ise teen ikka koduselt süüa ja see nagu võõras vaadata. Ja muidugi siis toitu märkida on ju üpris mittetäpne.ja ega alati ei õnnestu mul ka kaaluda seda mis ära söön. Tegelikult probleem minu jaoks sest kipun ikka piire ületama ja seega rohkem sööma. Nendest näidismenüüdest ma ka aru ei saa.siin mõnel päeval üldse lihatooted või kanaliha puuduvad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. March 2011, kl 16.07

Tere!

90,6 kg. Täitsa luuseri tunne tuleb. Pluss ja miinus paarisaja grammi ulatuses. Peab end kuidagi rohkem kätte võtma. Kodus olles ikka kiusatused, igasuguseid maitsvaid asju tahavad lapsed smiling smiley Õnneks oskan juba endale ei öelda. Omaarust liigun ka piisavalt, aga nähtavasti veel rohkem vaja pingutada. Huvitav, et need kilod tulles küll pingutamist ei nõudnudgrinning smiley Luban nüüd endale, et teen ühe tempoka nädala. Vaatame siis....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 11. March 2011, kl 16.36

Tere

Minu kaalunumber näitas täna hommikul 95,1, nii et kena kilokene on mõne päevaga juurde tulnudsad smiley Ma pole ise muidugi ka patust puhas olnud, sest langesin vastlapäeva õhtul "tsüklisse" (kuigi kukleid ei söönud) ja pole suutnud siiamaani rajale tagasi tulla. Samas, siht on ikka silme ees ja üritame ikka edasi.

Parimate tervitustega

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 11. March 2011, kl 19.45

Tere teilegi!

Minu kaal näitas täna hommikul 92,2 kg - seega suurte pingutustega -2,1 kg.Pingutustega seetõttu,et kaks nädalat ei saanud edasi ega tagasi.Siis lugesin teie edusammudest ja võtsin end käsile.Kuigi eile õhtul tekkis äkki isu igasugu magusate toitude järele ... Vahel on lausa piin,et mõtlen just õhtuti ainult söögist.See vist vanast harjumusest,magu ei harju sellise kerge olemisega ära!
Täna tunnen, nagu oleksin elevandi alla neelanud,sest olin pikalt õppepäeval ja päeval eriti ei söönud ning vett polnud saada. Nüüd vaevab hirmus janu ja muidugi koju jõudes pugisin terve päeva eest korraga.
Loodan,et homme olen jälle režiimis tagasi!
Ja nagu KUNGU ütles - otsige õiged jalanõud välja - täna kulusid kummikud vägagi ära,sest minu kodukandis oli parklates lausa ookeani tunne,peaaegu nagu Jaapani tsunami sisemaal...

Ootan huviga teie sõnumeid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 12. March 2011, kl 15.33

Tõeliselt tubli oled, gagi13. Tahaks ka end jälle kokku võtta, kuigi viimased päevad olen täiesti rajalt maas ja end kokku võtta on raske.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 13. March 2011, kl 15.35

Mina olen täitsa ka rajalt maas - laps raskemalt haige , kui tavaliselt. Istun ainult diivanil ja võtan aga kaalust juurde. Lisa on juba + 0,5kg. Kaal näitas täna 93,9. Arvutisse ka pole saanud ja kõik kirja panematta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 13. March 2011, kl 19.11

Hei, hei.
Olin viis päeva koolitusel ja ei jõudnud kaalule enne kui nüüd - kuid istumine ja söömine andis oodatava tulemuse - 90,2 kg. Mis teha, järgmine nädal olen tulblim...ausõnasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.38

Tere,
Mina tagasi lõõgastavalt nädalavahetuse puhkuselt. Mõjus hinge kosutavalt, no ja eks sai ka kehakaalu kosutatudgrinning smiley

Vaatasin Teie möödunud nädala tulemused üle ja pole ju üldse paha. Võrdlesite oma tulemusi vist naistepäeva omaga, et reedesed tulemused mõnele pettumust valmistasid. Tegelikult oli ju enamusel võrreldes eelmise nädalaga ikkagi miinus. Selle nädala kiitus ja šampanja lähevad gagi13 SINULE!!!
Väga supper tulemus!thumbs up Pallike41, püüa vastu pidada, väga raske on oma last haigena näha, kõik muu tundub siis palju vähem tähtis. Loodetavasti teil kõik ikka laabub ja saad taas rohkem endaga tegeleda.
Olite ka erinevatel teemadel vestelnud, üritan sõna võtta, kui homme kõik rahulikult uuesti läbi loen.
SELLE NÄDALA TABEL SIIS SELLINE.
Kontrollige üle! Minu arvates tasub igati rahul olla!

Nimi....................pikkus.....algkaal.......11.03.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----99,5......- 0,4.............- 3,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------92,0..... - 0,2............- 2,8

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------95,1..... - 0,1............- 3,1

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------90,6......- 0,4............- 2,1

gagi13............170 cm------95,5 kg-------92,2......- 2,1.............-3,3

mari................180 cm-------97,3 kg------94,7....... - 0,5..........- 2,6

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 90,2.......+ 0,6............- 1,5

pallike41..........160 cm------93,6 kg------93,9.......+ 0,5............+ 0,3


Kuna viqqi ei ole endast kaks nädalat märku andnud, arvasin ta tabelist välja. Seega on meid jäänud vaid kaheksa. Katsume ikka koos vastu pidada!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 14. March 2011, kl 16.40

Mul on homme sünnipäev smiling smiley Seetõttu sai täna tööl koosolekul soolast ja magusat kringlit söödud. Seda küll õnneks päris hommikul ja lõunale ma seetõttu ei läinud. Nüüd käisin endale vett toomas ja möödaminnes piilusin ka alles olevat toorjuustu kooki. Aga ei, see jääb täna minust puutumata. Vesi maitseb ka hea smiling smiley

Nii et veidi sai patustatud, kuid õhtusöögi teen korraliku.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 15. March 2011, kl 10.36

mari PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 15. March 2011, kl 19.38

Marile
palju õnne sünnipäevaks ja ilusat allavõtmise nädalat!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.