Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 16. March 2011, kl 09.16

Minu poolt ka Marile tagantjärele palju õnnesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.09

Hilinenud õnnesoov alati on õnne toond.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 16. March 2011, kl 14.09

Palju õnne!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 17. March 2011, kl 09.10

Õnne, õnnesmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 17. March 2011, kl 19.21

Tere õhtust,

18.03 jällegi kaalunäitude edastamise päev! Minul viimastel päevadel väga niru olemine. Koristada ei taha, samas ärritab see ümbritsev segadus. Üldine väsimus ja tujutus painavad sad smiley Toidupäevikut ei viitsi täita, trenni ei taha minna, ainult magada tahaks. Loodetavasti ikka uuel nädalal leian taas oma motivatsiooni üles. Kaalunäit ei ole ka homme minu sõber, enesetundestk aru saada. Aga alla ka ei anna, vot nii kange olen küll tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 17. March 2011, kl 19.39

Aga mina sain eile "valgustuse"spinning smiley sticking its tongue out Läksin õhtul magama, keerasin ennast külili ja kõht, mis tavaliselt pekiselt rippu vajub (ei oska seda paremate sõndaega kirjeldada), seda ei olnud, kõhul olid lihasedsmiling bouncing smiley Ja see oli super tunne, kaks kuud kõva trenni on andnud mingi tulemuse ja see tõstis ikka motivatsiooni lakkethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. March 2011, kl 13.50

Tere kõigile!

Minul ka tänane tuju pisut parem, saaks nüüd elamise ka korda, siis jälle päike pilve tagant väljassmiling smiley Aga vot kaalunumber ei olnud täna minu sõber, aga teadsin seda sel korral ette. Täitsa korralik nulli ring. Ei edasi ega tagasi, kuid üritan end taas ree peale saada. Teiste positiivse motivatsiooni-hetked teevad küll väga rõõmsaks, siis on meil siin ikka alati keegi, kes annab märku, et on võimalik hakkama saada küll, lihtsalt ise tuleb järjekindel ollasmiling bouncing smiley

Nüüd aga andke oma kaaunumbritest ülevaade, et saaksin homme õhtul jälle uut tabelit koostama hakata!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.39

Tere

Kirjutasin siin enne pika kirja ja saatsin enda arvates ära ka, kuid nagu näha, on see kaduma läinudsad smiley
Aga jah, minu kaalunumber näitas täna hommikul 94,1 kg, vaatamata sellele, et olen viimasel ajal kohe eriti laisaks läinud. Õhtuti läheb enamasti asi täiesti käest ära ja siis olen ikka kõvasti üle normi söönud (seda ma loomulikult kirja ei pane). Samas, siiski on kaalu alla läinud ja see teeb meele rõõmsaks. Alles enne jõule kaalusin 103 kg ja seda aega ei taha kohe meenutadagi. Nüüd on ikka oluliselt kergem olla ja väljanägemine on ka paremsmiling smiley

Aga laseme ikka edasi ja hoiame sihid selged.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 18. March 2011, kl 14.43

Hei!

90,2 kg. Muutust palju pole, aga tunne on super. Kõht tundub kergem olevat grinning smiley. Ma pole mitu aastat nii aktiivne olnud, kui viimasel nädalal. Kuna minul siin on kevad ammu alanud, olen muudkui kaevanud aiamaal ja rattaga tiirutanud ja üldse kehale tuld andnud. Loodan, et mehe sünnipäev nädalavahetusel kõike ära ei riku smiling smiley Aga plaan on niikuinii lahjem tort teha...

Järgmise korrani!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 18. March 2011, kl 16.25

Tere
Ka minul pole see nädal kiita kaal on sama 92 ilma komata Kuid nõrkusehetki on sellel nädalal kuhjaga. Näiteks eile õhtul polnud üldse süümekaid kui pistsin nahka kaks leivakääry millel ilutses korralik paks maasingi pekikäntsakas. See oli kohe nii hea.... Aga täna olen jälle korraliksmiling smiley ja lähen õue kiiresti, kiiresti....
Nüüd ka muud juttu, jändan siin ikka nenede toitude sisestamistega ja selle jälgimisega. mitte ei saa aru kuidas on võimalik menüü tasakaalu saada. Alates algusest ei ole kordagi pihta saanud,seni ei põe ka eriti aga mida siis ikka süüa.Seni olen proovinud kõike ja kõiki portsjone vähendada aga ikka õhtuks sama laul et pole tasakaalus.

Ilusat nädalavahetust. Reede õhtu on kõige parem nädalas, sest siis on ju veel kaks tervet VABA päeva ees

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 18. March 2011, kl 18.46

Hei hei

Kaal hommikul 89,5 seega -700 g , trallalalaaaa. Hirmus ise on kohe pokaal punast veini juua, samas võib see viia teise pokaalini ja siis hunniku kaloritenismiling smiley Nii, et joon parem vettsmiling bouncing smiley

Rõõmsat nädalavhetust kõigilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 18. March 2011, kl 19.20

Tere kõigile!
Kena lugeda, et meil kõigil ühesugused probleemid!
Nagu minu mõtted sõnadesse pandud - Kungu! täpselt samad tunded ka minul. Samuti päev on tegus,kõik on tasakaalus, aga õhtul selline nälg, kuigi just olen lõpetanud korraliku õhtusöögi.Mõistus ütleb ja tunnen ise ka, et kõht on täis, aga ikka pugiks midagi veel!Mina sõin eile pool pakki pähklite-puuviljade segu ja oi-kui-raske oli pärast olla!!!Pähapäeviti teen perele pannkooke, aga ise unustasin oma 4 kooki eelmine kord kirja panemata! Järgmisel päeval tuli küll meelde ...
Ja minul on ka toit tasakaalust väljas, tavaliselt valku liiga palju ning rasvu liiga vähe?!Mõni
üksik päev on olnud tasakaalus.
Aga küsimus suurele ringile - kui kaal langeb juba 10 kg, kas siis kalorinorm ka siin väheneb?
Kaalujälgijate juures tuli punkte vähendada kui kaalunumber ilusamaks muutus...
Ah,sattusin jutustama, aga hommikune kaal oli minul 91,1 kg Tunnen end ka palju "õhemana" kui alustades olin,aga eks seda rasvakest ikka leidub veel küllaga...
Olge ikka tublid!Et ka lapsed oleksid taas terved ja nautige koos kevadist päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 19. March 2011, kl 18.37

Tere kena laupäeva õhtut Teile

Vaatasin Teie postitusi ja tuleb tunnistada jälle oleme tublid olnud!, mina ja kungu oleme küll väikese kaalusäilitamise nädala teinud, aga no ajaviitja, elekas, maikelluke76 ning gagi13 on supper tulemuse teinud. Ootan veel mari ja pallike41 näitusid!!!
Kungu sinu mure sellega, et menüüd ei saa tasakaalu - usun, et see enamusele päris keeruline ülesanne. Mingil põhjusel jah kipuvad valgud pidevalt üle minema. Minul vist selle ajaga vaid korra-paar menüü tasakaalus olnud, aga nende päevade toitumine ei olnud üldsegi eeskujulik, seega ei saa täpselt sellest aru. Mina jälgin pigem seda kalorite tarbimise osa. gagi13 minu arvates muutub kalorinorm vaid siis kui oma eesmärki uuendad, näiteks saad mingi osa kaalust alla ja siis paned uue eesmärgi mingiks ajaks, siis annab ta uue kalorinormi.

Homme sooviksin ikka tabelik kokku panna, seega ootan umbes kella 15.00-ni, et viimased näitude edastajad saaksid endast märku anda, loodetavasti olete ikka meiega!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 20. March 2011, kl 22.49

Nimi....................pikkus.....algkaal.......18.03.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----99,5......+/- 0.............- 3,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------92,0.....+/- 0..........- 2,8

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------94,1..... - 1,0............- 4,1

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------90,2......- 0,4............- 2,5

gagi13............170 cm------95,5 kg-------91,1......- 1,1.............-4,4

mari................180 cm-------97,3 kg------??????????????- 2,6

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 89,5.......- 0,7............- 2,2

pallike41..........160 cm------93,6 kg------?????????????.+ 0,3


Tabel siis sel korral selline. Kahjuks ei ole sel korral endast märku andnud pallike41 ja mari, kuid loodetavasti on nad järgmisel korral taas meiega.
Sel korral siis kiidulaul Teile gagi13 ja maikelluke76smiling bouncing smiley

Kõigile meile järgnevaks nädalaks tugevat tahtejõudu ja piisavat motivatsiooni sel salenemise teel püsida!
SOOVIN TEILE KÕIGILE KA ILUSAT KEVADE ALGUST!!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 21. March 2011, kl 09.33

Minu poolt suured-suured vabandused. Olin nädala teise poole nii arvutist kodust kui ka kaalust eemal. Tagasi sain alles eile õhtul hilja ja kaalusin siis end täna hommikul. Näiduks oli 93,9. Mis oli eriti meeldiv üllatus, sest seminaril olles sai pidevalt süüa ja toite ka kirja pole saanud panna. Kuid seda enam on hea alustada uut nädalat, kui taaskord uus number ees. Kaheksaga algus pole enam kaugel winking smiley

Mõtlesin ka ise sellele, et veel detsembri alguses vaatas kaalult vastu mõnikord number 106. Või siis viimase aasta oli see pidevalt vähemalt 104. Nii et hea tunne on. Ja mitte kunagi enam üle 100 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 21. March 2011, kl 22.58

Tore, et ikka meiega oled mari. Selle korra näit jääb siis lihtsalt positiivseks üllatuseks. Järgmisel reedel siis suurem miinus kirja pannasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.21

Tere hommikust!

Tallinnas oli taas lumetorm, nüüd uuesti päike. Kummaline kevadilm.
Kaalunäit oli mul aga 93,7, mis on lihtsalt suurepärane smiling smiley Tegi reede kohe ilusaks.

Kuidas teil nädal möödunud on?

Valikud: VastaOsunda
: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: elekas
Kuupäev: 25. March 2011, kl 09.28

Tere.

89,1 hommikune kaal, pole palju aga no pole ka vähe, arvestades, et eile trennist tulles tegin nii suurt pattu - tegin suure saia - vahel vorst ja tomat ja majonees....ja sõin neid kaks tükki, kohe ei suutunud järele jättamoody smileynõrk iseloom,mis teha.

Kuid Tartus on sama lugu, eile oli tuult, oli rahet, oli lund....hirmus ilm. Täna hommikul päike särab ja kõik on imeilus.

Imeilusat nädalavahetust kõigile,
Ele

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. March 2011, kl 10.49

Tere hommikust,

No näed mari sel korral esimene kaalunäidu teatajaspinning smiley sticking its tongue out Minul läheb ikka läänerindel muutusteta, jällegi üks nädal kus tulemuseks ümmargune 0, ei edasi ega tagasi. Tuleb enda vastu aus olla ja süüdistada vaid iseennast....
Seoses kaalunäitude sisestamisega väike palve! Kui annate uue näidu, siis oleks hea, kui märgiksite juurde ka nädala muudatuse, muidu pean ise kogu aeg arvutama, aga siis läheks ka minul kergemini.
Aga väga rõõmustav on lugeda, et Teie nii tublid olete. Mina olen ka aktiivsemalt trenni ja liikumist jälle harrastanud, võibolla ka see hoiab natuke lihast toonuses ja ehk järgmisel nädalal saan minagi rõõmsamalt hõisata.
Kõik tublid nüüd oma näidud kiirelt ritta!
Minugi poolt kõigile kaunist kevadist nädalavahetust ning taas edukat kaalulangetus nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: mari
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.15

Mul siis algkaalust miinus 3,6. Tõsi, kahe nädala, mitte ühe miinus 1 kg

Kuid pühapäevast olen nädala Taanis. Tagasi alles pühapäeva õhtul. Nii et uuel nädalal saan kaaluda end alles siis. Lisaks hirmutab veidi pikk eemalolek ning see, et toite eriti seal valida ei saa, trenni ka mitte. Kuid noh, üritan korralik olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 25. March 2011, kl 13.03

Tere.
Minu kaalunäit 91,2 nädala miinuseks 800g. Üldse kokku maha siis 3,6 kg

Nädal ei olnud väga lihtne. Käisin kahel õhtul tiirul umbes 5-6 km. See oli ok aga õhtu niikui maha istusin kohe nälg. Leevendasin siis tooreste porganditega. Tegin kohe suure kausitäie puhtaks. Tagajärjeks oli et kõik kes kodus olid tahtsid sealt ka aga ega ma kade olnud. Kohe näha et kevad ja vitamiine vaja. Muidugi muudest toorestest asjadest ei saa rääkidagi.ei saa õunakotti lauale pannagi, kui see juba tühismiling smileyAga rohelist sibulat sain panna isegi toidu sisse...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. March 2011, kl 13.22

Oi kui tore, et ka kungu on ilusti kaalulangetuse lainel. Näidu edastamisel piisab, kui märgite mis kaal on ja milline oli antud nädala muutus. Seda kokku langetatud osa ei ole vaja juurde lisada.
Loodetavasti oli see nüüd ikka arusaadavalt selgitatudeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. March 2011, kl 14.38

Tere!

Minu nädal on nüüd "rõõmsalt" plussis: ehk siis 94,6 kg ja nädalaga juurde tulnud + 500 g. Olen olnud viimasel ajal ka üsna laisk ja pole viitsinud kõike kirja panna, mida söönud olen. Igatahes pean nüüd end tõsiselt kätte võtma, sest muidu jääb eesmärk täitmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 25. March 2011, kl 20.50

Tere kõigile!
Minul oli kaalupausiga nädal.Sõin piiramata ja kohe tulemus olemas.Nädalaga juurde 0,9 kg ja näit seega 92,0
Ei kommenteeri!!!

Tervitused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 25. March 2011, kl 23.01

Tere!

-0,8 kg ehk siis kaalunäit 89,4 kg hot smiley. No lubage üks kord hüpata...ma pole viimased 4 aastat alla 90 kilo kaalunud. Elagu kevad ja duell, tänu neile olen end kätte võtnud. Nädalavahetused on kõige raskemad, lapsed tahavad kooki ja ega ma kade ole, muidugi küpsetame. Loodan, et suudan vaid killukesega piirduda. See kiusatustega võitlemine on raske. Aga edu kõigile meile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 27. March 2011, kl 10.11

Nimi....................pikkus.....algkaal.......25.03.......nädala +/-....KOKKU

Muumitroll30.....171 cm----102,7 kg-----99,5......+/- 0............- 3,2

kungu..............170 cm----- 94,8 kg-------91,2.....- 0,8...........- 3,6

maikelluke76...183 cm----- 98,2 kg-------94,6..... + 0,5..........- 3,6

ajaviitja...........176 cm------92,7 kg-------89,4......- 0,8............- 3,3

gagi13............170 cm------95,5 kg-------92,0......+ 0,9...........- 3,5

mari................180 cm-------97,3 kg------93,7........- 1,0.........- 3,6

elekas.............170 cm------91,7 kg------ 89,1.......- 0,4...........- 2,6


Tabel siis sel korral selline, arvan et tulemused on tegelikult päris head.
Selle nädala kiitus ja au lähevad kungule ja ajaviitjale!!! smileys with beerKuigi mari tulemusoli kõige suurem, tuleb arvestada, et temal on see saavutatud tegelikult kahe nädalagaspinning smiley sticking its tongue out
Kahjuks ei ole pallike41 endast märku andnud ning võtsin ta tabelist maha, aga kui sa siiski otsustad meiega jätkata, siis ootame sind ikka tagasi - koos on kergem, nii heas kui halvas smiling smiley

Väga tore näha, et juba kaks duellitajat jätkavad 8-ga algava kaalunumbriga, küll me kõik peagi sinna jõuame, Teie olete siis hetkel meie teejuhidsmiling smiley Kindlasti on see väga heaks motivaatoriks, kui pingutad ja selle tulemusena ka muutused toimuvad. Siiski oleme kõik väga tublid olnud. Ka need, kes sel nädalal + kirja said teavad selle põhjust ning järgmisel nädalal üritavad end taas motiveerida. Väike puhkus on vahel ju lubatud - elu on ikkagi elamiseks!
Enda tegemisi ma ei oskagi kommenteerida. Tahtmist on, teatud osa nädalast suudan olla motiveeritud ja ennast kontrollida, siis aga tekib hetk, kui ei huvita miskimoody smiley Aga üks on kindel, alla ka ei anna. Tuleb oma mõtlemine taas paika saada ja küll siis asjad liikuma hakkavad.
Soovin kõigile ja eelkõike ka iseendale selleks nädalaks tugevat tahtejõudu oma eesmärgile sammukese lähemale astumiseks! Ilusat ja tegusat algavat nädalat!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 30. March 2011, kl 10.44

Tere

Toredat nädala keskpaika Teile. Loodetavasti on Teil kõigil edukas nädal olnud. Kevadilma ootus on tõeliselt suur, igahommikune suur lumi on tõeliselt kurvaks tegev. Aga nädalavahetusel lubab korralikku sooja, loodetavasti sulatab see kiirelt kõnniteed puhtaks. Toitumise märkimisega on mul sel nädalal ja ausalt öeldes ka juba eelmisel nädalal suured probleemid. Kõik õiged toidud saavad sisse kantud, aga lõunal patustatud saiake *ununeb* märkimata, no ja nii need salajased ülekalorid muudkui kogunevad. Tegelengi hetkel tõsiselt sellega, et ei *unustaks* oma kõiki toite sisestada.eye rolling smiley
Mulle on meelde jäänud, et mõni meist on tubli küpsetaja ehk oskate soovitada mõnda ülilihtsat ja imemaitsvat ning kaloritevaest kohupiimakooki, ei tea kas sellist üldse olemas ongispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: kungu
Kuupäev: 30. March 2011, kl 13.32

Tere!
Pole see nädal edukas ühti ja vist ei saa ka minul,olen küll jalutanud kiiresti aga teed nii pahad Meie peres on täna sünnipäev, kus ei ole puudus ka koogist ju. Minu keskmine tütar sündis 19 aastat tagasi. Siis oli ilm nii soe et koju võisime minna ühe väikese baikateki sees. Lund sellel aastal peaaegu polnudki Ei saa võrreldagi tänasegasmiling smiley
Aga mina ei jõua täna küpsetada seega teen jogurtist kiirkoogi. Koogiks ei saa tegelt seda nimetada vast rohkem ikka tarretis ainult et koogivormis ja kaunistatud. Põhjaks kasutan küsiseid vahel olen ka vahekihiks sättinud. Külmutatud marju hea kasutada.
Eriline küpsetaja ma ka pole, kuidagi unustusse on see jäänud. Kõige rohkem olen teinud hapukoorekooki see ruttu valmib aga ega ta just kõige kalorivaesem ole....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Kuupäev: 30. March 2011, kl 15.06

Oi kungu hapukoorekook mul just puudu ongi the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Muumitroll30, Kerttu44, kungu, maikelluke76, ajaviitja, viqqi, gagi13, melomaan, mari, elekas, pallike41
Saatis: gagi13
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.36

Tere!
Näha on, et teil kõigil tegus nädal, kiired ajad. Minu kaal oli täna hommikul 91,2, seega nädala miinus 0,8 kg, aga kokkuvõttes -4,3 .Ei saa kuidagi sinna 8 algavasse numbrisse.Vahepeal ma isegi olen mõelnud,et olen selle kõige jaoks liiga vana,et milleks pingutada.Aga samas on imehea tunne, kui mõnigi kilo vähemaks jääb ja loodan, et see kevad ikka ükskord tuleb!Tuju on kohe kehv, kui hommikul jälle pilves ja tuiskab.Eile paistis päike ning jõudu ja tahet oli hoopis rohkem.Kuidas teie stressi maandate? Kas trenn aitab kaasa? Mul on kodus talus iga päev suured jamad lehmade poegimisega,jäävad haigeks ja mitu on surnud.Pole sellist kehva aastat ammu olnud.Ma juba ütlesin abikaasale, et ma ei taha teda enam nähagi - iga kord tuleb ta tuppa mingi halva uudisega, et ma ei suuda neid asju enam vastu võtta!Mõistusega saan kõigest aru, aga tuju teeb ikka sandiks.Samas, mida mina siin kurdan loomade üle, kui peaksin õnnelik olema, et poisid terved ja ise ka liigun.Pole pantvangi võetud ega loodusõnnetusi jne. Peaksin ikka positiivsemat poolt vaatama.
Noh, nüüd saingi oma mured kurdetud, ega teie ei peagi seda lugema.
Soovin kõigile tugevat tervist!
Loodan, et enamus teist ikka jätkab siin foorumis,vaatan alati huviga, mida uut te olete kirjutanud ja kuidas teie kaalud langevad!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.