Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011Järgmine
Asukoht: 1 / 11
DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 18. January 2011, kl 09.42

Nii. Ja ongi uus teema siis valmis. Siia hakkame lisaks oma iga nädalastele kaaludele kirja panema ka oma saavutusi. Ka muresid võime üksteisega jagadasmiling smiley
Niisiis. Ootan veel miuhellcat'i ja R_J kaalu ja mõõtesmiling smiley

Esimene tabel on selline:


Nimi Algkaal
17.01

Kix00...........93,9kg
miuhellcat......?
jänespüks.......94,5kg
R_J.............?
Präänikuke......88kg
Moona29.........92kg
PalmiAlla.......92kg
pisar...........91,4kg
SuurMiisu 92kg
sullykene 135kg

Järgmine kaalumine juba reedel 21.01smiling smiley Jõudu ja jaksu!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 18. January 2011, kl 09.49

Esimene tabel läks aiataha. Proovime uuestiwinking smileywinking smiley

Nii. Ja ongi uus teema siis valmis. Siia hakkame lisaks oma iga nädalastele kaaludele kirja panema ka oma saavutusi. Ka muresid võime üksteisega jagadasmiling smiley
Niisiis. Ootan veel miuhellcat'i ja R_J kaalu ja mõõtesmiling smiley

Esimene tabel on selline:




Nimi

Kix00.....................93,9kg
miuhellcat..............?
jänespüks..............94,5kg
R_J........................?
Präänikuke.............88kg
Moona29................92kg
PalmiAlla.................92kg
pisar.......................91,4kg
SuurMiisu...............92kg
sullykene...............135kg

Järgmine kaalumine juba reedel 21.01smiling smiley Jõudu ja jaksu!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 18. January 2011, kl 17.22

Nii. Mõtlesin ennast hoida motiveerituna sellega, et kirjutan siia oma päevadest. Teie võiksite seda samuti tehasmiling smiley
Minu tänane päev siis selline. Kõht on hetkel jube tühi ja süüa ka midagi enam vist ei saa, sest tohin süüa 1600kcal ja järel on 100kcal. Olin täna kahjuks sunnitud sööma väljas ja see on kõige hullem mis ette võib tullasad smiley Niisiis kell on 17 ja mul on kõht tühi...Kui väga hulluks läheb teen taimeteed ja äkki läheb suurem kiusatus mööda. Esimesed paar nädalat ongi vist kõige hullemad. Siis magu alles harjub uue olukorraga. Kui sellest perioodist vaid üle saaks siis oleksin rahul!! Täna käisin kaubanduskeskuses ja no riiete suurus mis selga läheb on 44. Karm. Ma tahaks ka ilusaid riideid kanda aga mul suured kompleksid ja igasuguseid asju selga ei julge ka panna. Muidugi peab tõdema, et ega paksukestele väga valikut ei olegi. Ülemiste keskuses on selline pood nagu ZIZZI. No seal on küll suuremad riided ja täitsa ilusad aga no hinnad on ka ikka vastavad. Eile oli viimane piisk karikasse. Mul olid dressipüksid jalas ja kui kummardasin käis kärin ja püksid jalgevahelt katki. Ma langesin ikka musta masendusse. Ma olen küll terve elu pontsu olnud aga ega see on suuresti ikka sellest ,et mulle lihtsalt maitseb söökgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. January 2011, kl 18.51

Hei kix00, kui ikka kõht väga tühi on siis peab midagi ikka sööma. Figuuurisõprade rühmajuhid soovitavad kahekäe võileiba - leivaviilule paned peale õhukese kihi määret ja sinki, ning kõige peale pane suur kuhi erinevaid köögivilju: tomatit, lehtsalatit, kurki, paprikat jm ja juurde tassike teed või kohvi. See täitsa aitab! Täitsa tühja kõhuga magama minna on suur piin! Edu kõigile duellitajatele!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Präänikuke 18.01.2011 18.52.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. January 2011, kl 18.57

Õhtust kix00,
kell ei ole veel palju ja kui päev juba nii läks, siis mina võtaks küll praegu mõne suutäie ja läheks välja kõndima. hullem on kui pärast tühi kõht ei lase uinudagi ja siis külmkapi kallale lähed, on tagasilöök tunduvalt kehvem. Räägin seda oma kogemustest.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. January 2011, kl 19.29

täitsa õige jutt..ei tohi lasta kõhu tühjaks...
muidu tõesti sööd üle..kui ei taha süüa,siis joo külma vett või sooja rohelist teed...mul kaal langeb nii et pole paha...jooksutavad need tööandjad mind varsti vigaseks---8 tundi jooksju,ma just vtäitsin päeviku lõpuni,,ja koos treeningutega mul päevaga söödud 47 kkl--ülejäänud sai maha jooksnud...nuh täitsa õudne..viimati selg kah nii valus.ei anna rahulikult magada...aga homme juba trenn,,pean hakkama saama..peab ikka kindel olema oma otsuses..ja minna ikka lõppuni..
KOOS ME SAAME HAKKAMA!

Kix00-püksid lõhki see oli mul mingi aeg tavaline asi...nüüd ostan ainult venivad...kestavad kauem...

NINA PÜSTI!OLEME ILUSAD...SAAME VEEL ILUSAMAKS JA ENESEKIDLAMAKS,UHKED JA LÕBUSAD!KOOS OLEME JÕUD!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. January 2011, kl 20.08

kui teil on maitsvaid ja tervislikke retsepte jagada, siis ootan huviga! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 18. January 2011, kl 20.26

mulle meeldib salat: Hiia kapsas.kraabi pilgad,maionees ja mais...vb midagu rohelist kah sisse panna kui on külmkapis...ennem sõin ikka palju seda..hetlek ei ole veel teinud...aega pole..ja ei jaga kah kuidas seda ikka igat asja kaaluda...aga ma usun et seal midagi hullu ei ole..tervislik ja kerge..samas saab hästi kõhu täis

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 18. January 2011, kl 20.44

Asi ei tundugi nii lootusetu. Sõin kiivit ja paar supilusikat kartulisalatit. Usun, et need ei mõjuta väga hommikust kaalugrinning smiley Mina ootaks ka tervislikke ja maitsvaid retsepte. Kui mõni endale pähe tuleb või silma jääb siis jagan teiega kasmiling smiley Nii tore, et meil selline aktiivne seltskond kes viitsivad ka foorumis kirjutadasmiling smiley Motivatsioon on ju kerge kaduma ja siin kirjutamine aitab seda hoida....smiling smiley Homme tahaksin juba näha kaalulangust, kasvõi 100g aga langust!!!grinning smiley

Olge tublid!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 19. January 2011, kl 10.31

Loodetud miinus muutus hoopis plussiks. Täitsa jama. 600g plussisad smiley
Aa. Kuna ma erilist füüsilist praegu teha ei saa (aega ei ole lihtsalt) siis otsustasin hakata tegema kõhu-, seljalihaste harjutusi. hommikul kui ka õhtul 50tk. Esialgu usun, et sellest piisabgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 19. January 2011, kl 13.12

Ja mina ei suuda juua vett, täitsa hädas... ja kaalu peale ei astu täna, sest eile näitas ka +600...
ei saa aru... midagi on valesti, töö ka istuv ja libedaga pikalt kõndida ei julge.

kix00--- sa ei ole üksi, mul sama...smiling smiley aga ärme kaota lootust !

kõhulihasteharjutusi tegema...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 19. January 2011, kl 14.27

aga pane vette näiteks apelsini-, sidruni- või kurgilõigud, siis maitseb vesi palju pareimini. või hoopisiki tsipake siirupit. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 19. January 2011, kl 16.47

OIH..RASKE TÖÖPÄEV ON LÄBI---TÄITSIN PÄEVIKU ÄRA--JA JALLE ON TOITUMINE MIINUSES..IKKA NO NII JOOKSEV TÕÕ ET PÕLETAT IGA AMPSU ÄRA..EI TEA JUBA VARSTI ON KAALUMINE..HUVI PÜRAST MÕÕTSIN VÖÖT JA TULI JUBA 93CM...NII ET KÕHT VAIKSELT KAOB...TRENNI KAH VEEL LÄHEN...HETKEL NII VÄISNUD ET EI KUJUTA ETTE...AGA 10 MINUTI PÄRAST TRENNI ALGUST ON JUBA SUPER OLLA..POWERI TÄIS..UHH OOTAN PIKKISILMI KUNA SAUNA SAAB---LÕÕGASTUDA..LIHASEID ON NII PINGES,ET LAUSA VÄRISEVAD---EI TEA MIDA NV ETTE VÕTTA..MUIDU MUGIN KÜLMKAPPI TÜHJAKS...grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 19. January 2011, kl 18.10

Minul siis täna selline päev, et väga süüa ei ole jõudnud. Hommikusöögiga venitasin 11.30-ni, sest kõht lihtsalt ei olnud tühi. Kui ma ei peaks lapsele rinda andma siis tõenäoliselt teeksin nädalakese veepäeva. Tundub, et organismis on liiiigaaaaaa palju igasugust jamasad smiley
Täna siis tegin hommikul ja praegu ära oma kõhu ja seljalihased. Kätekõverdustega olen natuke hädas, üle 10 ei jaksa korraga tehasad smiley Küll see ka paraneb. Uskumatu on see, et peale lapse sündi on lihased kuhugile kadunud. Tassin küll ju last mööda elamist kogu aeg ja vankrit trepist alla. Võiks ju kuidagi positiivselt mõjuda.
Aga muidu olen täitsa tubli olnud. Söönud korralikult. Natuke isegi on magusaisu aga usun, et tl mett lahendab olukorra ära. Reedel kui on kaalumise päev siis panen mõõtude tabeli ka juurde. Veel on mõned puudu ja äkki nad lihtsalt ei ole siia foorumisse sattunudsmiling smiley Ootame, vaatame mis saabsmiling smiley
Igastahes olen ikka reedeks panustanud, et kasvõi 100g tuleb miinust. Oleksin jube rahul!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 20. January 2011, kl 08.15

Ma soovin täna meile kõigile edukat päevasmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kas1233
Kuupäev: 20. January 2011, kl 15.48

Heiheismiling smiley) Tahtsin teile öelda, et olete meeletult tublid ja elan teile väga kaasa!! Kui suudate oma eesmärgi saavutada olete väga tublidsmiling smiley) Ise olen samas kaalus ja üritan samamoodi natukene kaalu vähendada seega piilun teie nippe siin ja üritan teha kõik, et olla varsti paremas vormissmiling smiley JÕUDU JAKSU TEILEsmiling smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 20. January 2011, kl 18.47

Hei,
kuidasläheb, homme hommikul ju kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 20. January 2011, kl 20.55

Nii nii..ei tea kas ootangi homset hommikut..kas julgengi kaalunumbrit vaadata. Täna kohe mitte ei saanud, oli vaja maiustada.Nii kui kodust välja lähed on ahvatlused igal pool. Ja pole veel immuunsust toidu vastu (eriti magusa) välja kujuneneud. Minu suureks nõrkuseks Selveri "Küpsisemagustoit" kõigest 200 g-ga sain 600 kalorit, jubeeee..... See on koht mõtlemiseks...

Kõige raskem ongi piiri pidada toidukogustega, eriti külas käies. Väga raske.

Aga ikkagi, pea püsti!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 20. January 2011, kl 21.06

SuurMiisu,SAAME HAKKAMA POLE HULLU...
Minu kiire elu tempo pidi läbi saama..seoses sellega,et tüttar jäi haigeks..tähendab mina siis haigus lehel---homme siis trenni ..muidu mugin ´tõesti külmkappi tühjaks ...ei julge kodus olla..pane kas või lukk peale
MA vAATAN MEIL ON VAIKSEKS JÄÄNUD---SIUKE TUNNE NAGU 3-5 inimest kirjutavad oma vahel midagi,,agavad muljeid...
või duellid on gi see et iga reede kaalumine,ja kõik?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 20. January 2011, kl 22.05

Minu päev on suhteliselt tormiliselt möödunud. Magusast sõin täna pannkooke moosiga. Polnudki nii head kui lootsin.
SuurMiisu. Ära muretse. Küll kooos saame tõesti hakkama. Maiustada ju võib aga kalorite piires. Me võime ju kõike süüa tegelikult. Kui tead, et sul on kcal järgi täpselt ühe šokolaadi jagu siis lase heal maitstasmiling smileysmiling smiley

Vaikne jah kuidagi. Minu arvates on just tore kui duellitajad omavahel muljeid ja nõuandeid jagavad..Homme kaalumine. Olen täitsa närvis, ootan juba põnevusega mis tulemused on...smiling smiley Kõikidele loodan ilusaid miinuseidsmiling smileysmiling smiley

kas1233, väga tore et meile pöialt hoiadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: Anna29
Kuupäev: 20. January 2011, kl 22.38

soovitan KINDLASTI juua iga päev 1,5 l puhast vett (teed jms ei arvesta sinna sisse)! kui ei ole harjunud, siis alguses tundub seda palju. aga nädal-kaks ja siis juba tunned, et kohe tahad. seedimisele hea, nahale ja muidu enesetundele. tööl on mul selleks abiks pooleliitrine klaas, mille kohe ruttu täidan ja hoian silma all, et ei unustaks aeg-ajalt juua ja uuesti täitasmiling smiley või täita 1,5 l veepudel. siis hea hoida järge, palju on joomata. mul on saanud harjumuseks, et esimese asjana hommikul joon suure klaasi vett ära (kõhule eriti hea, kui see oleks veel ka soe vesi).
puder on super, KUI maitseb. kõht on kuni lõunani tervislikku ja täisväärtuslikku toitu täis ja energiat onsmiling smiley eks see pudrusöömine hommikuti vajab ka harjutamist. aga kui eelmine õhtu peale 21.00 ei söö , siis peaks hommikuks kõht juba piisavalt tühi olema, et putru tahaks.

minul tuleb siiski see meie esimene nädal -0 kg, sest olen töösünnipäevadel head ja paremat endale lubanud. aga vähemalt trenni vedasin end sellest hoolimata. minu suur viga on muidu alati olnud see, et kui ma löön söömisele käega, siis löön ka trennitegemisele käega.

seoses trenniga, KAS KEEGI TAHAKS HAKATA MINUGA KÄIMA SAMAS TRENNIS??? mina käin shapingus ja väga soovitan! www[punkt]bestselect[punkt]ee Väga armsad ja tähelepanelikud treenerid! trennis käib igas vanuses naisi. kõikidele sobiks, hüppamist-kargamist ei ole, tempo on rahulik. võimeldes võetakse läbi kõik lihasgrupid, enne ja pärast on soojendus-venitus. Shapingu juurde käivad küll päris karmid söömisreeglid, AGA ka neid järgimata on trenn väga tõhus! olen võtnud tänu sellele trennile, veejoomisele ja magusast-rasvasest loobumisele alla 10 kg (kaalusin 3 kuud tagasi 102 kg). OLEKS TORE KELLEGAGI KOOS TRENNIS KÄIA! UTSITAKSIME ÜKSTEIST!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 20. January 2011, kl 23.52

Tere, Moona29, kus shapingus käid? Ma tahaks ka käima hakata, käisin kunagi korra, kuid jäi õpingute pärast pooleli (pigem ikka mu enda laiskusest tongue sticking out smiley ).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 20. January 2011, kl 23.56

Sry, minu viga - sul ju välja toodud, kus tennis käid... Elan Tartus, eks pean siin koha otsima, kus shapingu tenni tehakse. Kas keegi duellitajatest elab ka Tartus ja tahaks shapingusse minna? Olen pakkumistele avatud! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. January 2011, kl 11.07

Tere hommikust kallid kaasvõitlejadsmiling smiley
Minul siis selle nädalane kaal 93,4kg ehk siis -500gsmiling smiley Ise olen tulemusega igati rahul, kuidas ei saakski olla. Järjest enam tekib motivatsioon, et tahan nii väga juba esimeseks numbriks 8 nähasmiling smiley

Teistele patustamise vaba päeva ja ilusaid miinuseidsmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: pisar
Kuupäev: 21. January 2011, kl 11.50

Tere!
Rõõm teatada -400g, seega 91kg, oleks võinud hullemini minna...

Edu teile ja ikka edasi.the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.06

tere,Kas keegi Tallinnas kah elab?ma käin mustakivi spordi keskuses sheipingus...
Väga tublid olete hakkame siis kaaluma=) tänane Kaal on 89,8kg seega -2,2 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.16

Huvitav kas miuhellcat ja R_J siiski ei võta osa meie duellist?Pole saanud nende algkaalu ega ka mõõtusid.
Veel pole mul endiselt Präänikukese ja pisar mõõtusid? Tahaks tabeli siia ära panna!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.16

PalmiAlla, vinge tulemus!!grinning smiley Tubli!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 12.26

kix00, pisar, PalmiAlla-väga tublid!!!!

Endal aga -500g, juhheiiiigrinning smiley Seega 91,5 kg kaalungrinning smiley

PalmiAlla sul nii suur kaalukaotuseye popping smiley, kadedaks teedgrinning smiley.(PS loodan, et tütreke paraneb ruttusmiling smiley)

Saan aru, et iga grammi kaotus on hea, kuid kiiresti ja ruttu tahaks sinna lõppu jõudagrinning smiley.

Mul tekkis küsimus, kas kellegil on head koogiretsepti, mis annab vähe kaloreid, et saan ikka mitu tükki süüa, mitte ainult ühe. Söömine on minu suurim nauding, väljaelamise koht. Seda rõõmu on endale raske keelata, väga kohe.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati SuurMiisu 21.01.2011 12.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: kix00, jänespüks, Präänikuke, Moona29, PalmiAlla, pisar, SuurMiisu, sullykene, miuhellcat, R_J
Kuupäev: 21. January 2011, kl 14.03

Väike koogiretsept:

Beseekattega rabarbrikook (võid rabarberi asemel panna nt õunu)

Tainas:
100 g 45% väherasvast margariini
100 g suhkrut
1 tl vaniljesuhkrut
3 muna
6 sl vett
140 g jahu
1,5 tl küpsetuspulbrit

Kate:
400 g rabarbrit
160 g suhkrut
45 g hakitud mandleid

1. Vahusta margariin suhkru ja vaniljesuhkruga. Eralda munavalged rebudest. Lisa margariini-suhkrumassile munakollased ja vesi ning sega ühtlaseks. Sega jahu küpsetuspulbriga ja lisa tainasse. Pane tainas küpsetuspaberiga täidetud lahtikäivasse küpsetusvormi (läbimõõt 26 cm) ja küpseta eelsoojendatud 175kraadises ahjus keskmisel kõrgusel 20 minutit.
2. Lõika katte jaoks rabarber tükkideks, hauta väheses vees paar minutit, nõruta ja puiste üle 2 sl suhkruga. Vahusta munavalged, lisa ülejäänud suhkur ja vahusta edasi tugevaks vahuks. Kata eelküpsetatud koogipõhi rabarberiga, puista peale mandlid ning kata munavalgevahuga.
3. Küpseta kooki 175kraadises ahjus keskmisel kõrgusel veel 15 minutit.
4. Jaga kook 12 tükiks.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011Järgmine
Asukoht: 1 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.