Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 13
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.58

Tere hommikust!
Tavaliselt ma kaalun ennast päris tihti, aga see nädal ei julgenud... nädalavahetus venis hiurmus pikaks, just oma "vabama suhtumise" poolest sad smiley ma olin terve nädal kindel, et reedel on kaal plussis, aga üllatus mulle isegi -100g ehk 89,5 grinning smiley eks ta oleks võinud rohkem olla, aga arvestades kui metsa nädalavahetus läks, siis ma imestan, et see üldse miinust näitas grinning smiley

kirjutan siia ka: -100g, 89,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: lilluke
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.07

kena aprillikuud, tublid langetajad grinning smiley

minu tänahommikune seis:
kaal 87,9
langus võrreldes eelmise korraga -1.3 kg (üldkokkuvõttes on langust juba 2,2 kg the finger smiley)
vöö - 94 cm
puus - 112 cm

ootan väga, et see lumi sulaks ja ma saaks väljas tööd tegema hakata, siis sulavad loodetavasti ka kilod kergemini grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.19

Naljarohket päeva!

Minul siis kaalukadu nädala- 1,0, kaal siis 107 hetkel.

Ühe komplimendi sain küll,et ma olevat kõhnemaks jäänudsmiling smiley tegelt ajas see mind nii naerma, sest ma alustasin iseseisvalt 110 pealt ja kompliment tuligi siis, kui olin 2 kg kergem. Ise arvasin,et ma pean olema 10 kg maha võtnud, et teised miskit märkaks. Enesehinnangule on muidugi komplimendid alati teretulnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 01. April 2011, kl 12.03

Kaal 90,4 kg, kadu 0,6 kg.
Vöö 112 cm ja puus 111 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.27

Täna näitas kaal 101, 7 kg, seega -0,3. Puusa ja kõhu ümbermõõt on jäänud samaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 01. April 2011, kl 15.03

Megatublid olete !!! (kui see aprillinali pole hot smiley )

Uus tabel on SIIN

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 01. April 2011, kl 21.59

Oi-oi! juba tabel üleval! eye popping smiley Mina tulin alles 1,5 tundi tagasi töölt ,sõin ,suhtlesin mehega ja nüüd arvutisse.Mul ei õnnestu kuidagi varem näite siia saada ,sest tavaliselt jõuan ma koju 8-9 ja hommikul ärkan ka vara ning siis on iga minut kallis.Hea ,et kaaludagi jõuan...tongue sticking out smiley
Nüüd siis näitudest. Nädal läks päris hästi.Oli rohkem liikumist ,kui tavaliselt ja olen tulemusega rahul.smiling bouncing smiley
Kaal oli hommikul 90,4 kg ,s.o. -1,1kg.the finger smileyOleks võib -olla rohkemgi ,kui see eluaegne kõhukinnisus ei kimbutaks...
Oleme siis sama tublid edasi!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 03. April 2011, kl 21.32

Tere õhtust!

Meil siin nii nii vaikne. Kas igaüks nokitseb omaette?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 04. April 2011, kl 06.53

Hommik!
Tundub küll, et meil kõik omaette nokitsejad. Jagan oma nädalavahetust siis. Laupäeval käisin tütre võistlust vaatamas, närvipinge oli nii suur, et päeva jooksul ei tulnud tühi kõht meeldegi. Õhtul sõin küll veits rohkem, aga ikka normi piires. Pühapäeval käisin sünnipäeval. Sõin normaalselt, aga see vein rikkus asja natuke ära. Enne sünnipäeva hakkasin uurima, et millise alkoholi tarbimisega kõige vähem plussi lähen ja tegin ühe avastuse: 500ml punast veini andis 350kcal, aga 500ml šampust 20kcal. Seda ma loomulikult ei usu ja ennast petma ei hakka. Kirjutasin sellest kaaluabile ka, aga vastust pole veel saanud.
Kuna eelmisel nädalal olid kõigil ilusad MIINUSED, siis on kõigil kindlasti ka rohkem motivatsiooni selleks nädalaks.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.23

Tere

Jälle üks tore nädalavahetus möödas, tütreke sai 1 aastaseks spinning smiley sticking its tongue out. Ja oh seda sööki, õnneks jooki ei olnud thumbs up. Tänasest jälle korralik. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 04. April 2011, kl 14.10

Huhh ma näen ikka vaeva küll, et säilitada eelmise nädala kaalulangust, see nädal tuleb vist pluss hoopiski, hakkasin trennis ka jälle käima, siis muutuvad ju lihased ka raskemaks... Tahaks juba eesmärgile lähemal olla...

Meil on siin küll vaikne aga ma käin siin ikka päris tihti piilumas, esmatähtis muidugi mu toidupäevik, siis suudan söömist ikka tagasi hoida, väga nõme harjumus on kodus olles külmutuskapi ukse vahel kõõluda, endal nagu kõht tühi polegi aga midagi ju võiks võtta, hea et porgand valmis hakitud on smiling smiley

Aga täna jälle trenni, äkki ikka ei tule plussi see nädal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 04. April 2011, kl 14.11

Tereee smiling smiley
Olen juba sügisest saati tahtnud trenni minna (sügisel kolisin uude linna), aga oma peas olen pidevalt mõelnud mõtetuid ettekäändeid, miks mitte seda teha. Küll oli vaja linnaga tutvuda ja siis ühistranspordiga ja inimestega jnejne ja siis oli koolis liiga kiire grinning smiley agaa.. pühapäeval otsustasin käituda radikaalselt: võtsin rahakoti, sõitsin spordiklubisse ja maksin kuu ajase arve ning panin end veel sama päeva õhtuks trenni kirja smiling smiley see toimus kõik eile ja esimene trenn üle pooleteist aasta ka tehtud. Trennis oli päris raske, ikkagi pole nii kaua ennast liigutanud. Aga tunne oli/on supermõnus, mitte midagi muud sellepärast (ajakulu) tegemata ei jäänud. Uus trenn on juba homme hommikuks smiling smiley soovitan kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 04. April 2011, kl 15.06

Leenu7! Palju õnne tütretirtsulesmiling smiley

Minul läks ka eile veidi käest ära, samuti olin sünnal. Ja imestasin samuti, et sampus siin tabelis näitab nii vähe kaloreid.

minul ka täna saavutus, nimelt pühkisin käimiskeppidelt tolmu ja õhtul siis sõbrantsiga kõndima. Muide, häbi tunnistada, aga pärast ostmist ei ole neid kordagi kasutanud. Mul kohe selline eriline ärevus seessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 04. April 2011, kl 16.31

Agneseke väga tubli!!! Mis trennist ka alustasid???

tervisennekõike- anna teada kuidas kepikõnd läks, ma olen alati mõelnud, mis mõju see kehale avaldab niiet jaga kogemusi võibolla tuleb ka need endale ikka soetada... varsti ju soojad ilmad ka ei taha ju iga õhtu "umbses" spordiklubis istuda.

Aga mina ka nüüd trenni ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 04. April 2011, kl 16.51

oo thumbs up tublid olete, te trenniskäijad, hakkan ka kindlasti järgmisest nädalast tubliks.

Mina käisin eile lastega Russalka juures luiki söötmas ja siis kihutasin täna hommikul mööda elamist ringi ,et pakkida "vennasvabariiki" Ukrainasse-minekuks asju. Üldiselt arvasin ,et siin on soojem cool smiley
Nüüd kükitangi hotellis, joon vett ja kohvi ja mõtlen, millega oma lennukis vaevatud keha (lõuna jäi ju vahele) õhtusöögiks turgutada.
Siin on üllatavalt palju hiina ja jaapani söögikohti, peaks ikka üht-teist tervislikku menüüst leidma.

Mul oli möödunud kuu lõpp tööl mega-hull, seetõttu olin ka nii vagane, üldiselt mulle meeldiks siin rohkem muljetamas-jutustamas käia. Aga kuna te kõik minust nagu rongiga üle söitsite grinning smiley (ma pean ikka kaalulangust silmas), siis püüan komandeeringus olles viisakalt käituda/ toituda ja ehk on siis mul ka selle nädala lõpuks rohkem miinust ette näidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Agneseke
Kuupäev: 04. April 2011, kl 19.29

Banda, alustasin Planetspordis rühmatreeningutega, täpsemalt käisin pühapäeval easystepis ja homme hommikul lähen bodybalance-sse. Alguses üritangi proovida kõike, küll ajapikku lemmikud ka välja kujunevad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 05. April 2011, kl 08.23

Tere hommikust!

Sai siis eile käidud kepikõndi tegemas. Mõnus oli. Õhtul tundus, et mu pepu oon prinksmiling smiley Täna on küll jalad valusad, just kintsu ja pepu juurest, aga no me läksime eile nii jutuhoogu ja siis muudkui vantsisime ja vantsisime.... Aga pean uurima korralikult veel selle tehnika kohta, sest mulle tundub, et ma ei kasutanud keppe ikka nii nagu vaja.Ma pole enam nii nii ammu end nii hästi tundnudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 05. April 2011, kl 12.03

Hei!
Küll on tore kuulda, et meil nii tublid trennitajad-liikujad. Kadedaks teeb. Minul tuli eile mingi vastik masendus- midagi ei tahtnud teha (padi paha ja tekk torgib tunne). Nii ma siis eile vegeteerisin ja sõin ja sõin ja sõin... . Täna hommikul panin kõik korralikult kirja. Kõik peale süsivesikute totaalselt lõhki. Täna enesetunne parem. Eks näis,mis kaal reedel näitab. Mulle igapäevane kaalumine ei sobi. Teen seda korra nädalas.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 05. April 2011, kl 12.52

Tere

Ka minul hea meel trennitajate üle. Kuigi ise olen praegu veel seisukohal, et võtan kaalust alla siis hakkan tõsisemalt trenni tegema, seega ehk siis sügisest grinning smiley. Arvan, et oleks ülekohus oma liigeseid ja konte liigse koormaga veel koormata, nad saavad nagunii vatti näha päeva jooksul. Nii kaua kui kaal liigub alla poole tänu söömisele on kõik ok. spinning smiley sticking its tongue out
Mõtted on küll juba ammu, et läheks joogasse winking smiley, eks paistab, st. päike thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 06. April 2011, kl 11.25

Mitu kalorit te päevas sööte?? Loen teiste blogisid siin ja enamusel mingi 1200 ringis ja mul lubab siin kaaluabi u.1600 süüa. Tundub nagu söögiks mega palju võrreldes nendega aga kaal ikkagi langeb....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 06. April 2011, kl 15.12

Minul lubab siin süüa 1494, aga mingi arvutuse järgi on ka 1600. Laveerin siin kahevahel. Vähemalt püüan.
Käisin täna ehitusmessil- küll sai palju jalutada, aga jalg nüüd jäme nagu pakk. Hakkan kohe kompressi tegema. Saab ehk inimese tunde jälle tagasi.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 06. April 2011, kl 15.28

Minul lubab 1821

reedel saan omale köögikaalu ka, eks siis paistab, kui palju ma tegelikult puusse paninsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 06. April 2011, kl 21.24

Mul näitab siin kaloreid 1650, olen arvutanud ka [ [www.struktuur.net] ] selle järgi, seal näitab 1680, nii palju mul siis eluks kaloreid vaja. Ma ei tea, need kes 1200 kalorit söövad on vist väikest kasvu ja väikse kaaluga. Ma ei kujutaks üldse ette, nii väikse kalorite kogusega ma sureks nälga ja keha hakkaks igat ampsu talletama, koguma ja kaalu langetamisest oleks asi kaugel.
Tundub, et mul tuleb see nädal + nädal, ei taha need eelmise nädalavahetuse sünnipäeva +-d kuhugi kaduda thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 07. April 2011, kl 20.15

Mina tohin süüa 1500 ,aga ma ei võta seda väga tõsiselt.Ma ei ole ka nii korralik, nagu teie olete.moody smiley
Ma ei viitsi toitu kaaluda.Olen juba staazikas kaalulangetaja - 2 korda olen käinud Kaalujälgijates ja edukalt.Kunagi varem ma ikka kaalusin ja ostsin Kaalujälgijatest isegi kaalu ,aga see oli aastal 1995 s.o. siis 16 aastat tagasi ja siis olid kaalud hoopis algelisemad - see on tavaline mehhaaniline kaal ja mul pole tema õigsusesse enam eriti usku.Seni kuni kaal langeb ,pole ju probleemi...smiling smileyJa trenni ma ei viitsi ka teha - olen pea iga päev 12 tundi tööl ja kuigi istun suurema osa päevast arvuti taga,ei viitsi ikkagi õhtul kuskile uitama minna - veel vähem trenni.Eelmisel kevadel proovisin käia Power Step peal ennast väristamas ,aga jäi pooleli ,kuna kippusin sinna töö tõttu kogu aeg hiljaks jääma.smiling bouncing smiley
Ja nii ma loengi ainult kaloreid silma järgi ning tundub ,et eriti puusse pole pannud.eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 08. April 2011, kl 06.03

näidud siis 95.5kg ehk -2.1kg vöö 79cm

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Leenu7
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.13

Mina siis plussis. 90,6 kg (+0,2)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Banda
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.37

Hommikust, ma olen suutnud oma kaalu peale haigust ja trenniga alustamist säilitada küll pluss 0,2 aga järgmisel nädalal ootan suuremat langust, vöö ja puus on miinuses smiling bouncing smiley

Kaal: 103,8kg (+0,2)
Vöö: 111cm (-4cm)
Puus: 113cm (uskumatud-7cm)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.52

Tere hommikust

Minul siis sel nädalal kaalukadu -400gr (106,6), vööümbermõõt on kahanenud suisa 5cm, seega 101, ainult puus on veel sama, kummaline. Kuid mina olen rahul.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Saatis: Aki
Kuupäev: 08. April 2011, kl 09.03

Hommik!
Kaal 88,9 ehk -0,2
vöö 102 ehk -3 ja
puus 118, aga puusaümbermõõdu andsin ma vist alles eelmisel nädalal.
OHH! Kaal langeb ikka väga vaevaliselt.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- SAJASED HAKKAVAD LANGEMA: Aki/ Kadrike27/Leenu7/tervisennekõike/BeetleBum/ Banda/lilluke/Agneseke/ Metzkass
Kuupäev: 08. April 2011, kl 19.50

Tere!
Mina jälle hiline.
Kaal 90,1 kg ,seega -300g . See nädal ei läinud üldse hästi - kogu aeg oli kõht tühi ,aga kaalulangus nii pisike.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.