Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 5 / 11
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 03. May 2011, kl 07.37

Mul ka hetkel madalseis ja kaal on plussis sad smiley Ma üritan mitte väga nässu kõike oma saavutusi ajada, aga ilmselt tuleb see nädal pluss nädal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 03. May 2011, kl 07.57

Jkrissu, sul on praegu eksamite tõttu lihtsalt pingeline periood. Aga see saab varsti mööda winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 03. May 2011, kl 09.14

Ka minul on madalseis...kaal püsib ühes kohas...liigun ka vähe...tervis on veits kehva...ja tahan vaid teki all keras olla...sad smiley
Nädalavahetus oli mul raske...üks sõber tegi nii haiget...ja mina vajusin justkui musta auku...nüüd pean hakkama sealt uuesti välja ronima...
Ja kuna olen augus...siis on ka söögiisu kadunud...ja see ei ole hea...ma ei suuda oma kaloreid täis süüa...ja eks sellepärast see kaalu number seisab ka...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 03. May 2011, kl 10.01

Ainultmina, mul on umbes sama seis, et keegi tegi nädalavahetusel jubedalt haiget ja sellega ma sinna auku ka kukkusin.
Oeh, õnneks tuleb varsti suvi ja ilmad lähevad taas soojaks ja küll hakkab meil kõigil jälle paremini minema. Elu käibki ju tõusude ja mõõnadega ja mõõnaperioodi eelis on see, et peale seda tuleb alati tõus (mitte kaalutõus winking smiley).

Mul on viimased kaks päeva kogu aeg konstantselt külm. Kütan küll tuba soojemaks, aga minul soe ei hakka. Samas haige ei ole. Eks seegi käib ilmselt selle madalseisuga kaasas hetkel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. May 2011, kl 14.43

Minul on ka hirmus külm koguaeg ja igal pool, aga oleme tublid ja tugevad. Hoian meile jätkuvalt pöidlaidtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 04. May 2011, kl 09.11

Hommikust kõigilegrinning smiley

Mina sain eile oma motivatsiooni tagasi ja tublisti juurdegismiling smiley
Nimelt käisime eile perega Tartus tuttavatel külas ja nägin seal ka oma tädi, keda pole juba 2 kuud näinud(tema abiga ma kaaluabini jõudsingi), uskumatu aga ta on nii peenike. Ma pole kunagi teda nii saledana näinudkigrinning smiley Nüüd on motivatsioon laeshot smiley

Me suudame sedagrinning smiley

Huvi pärast küsinsmiling smiley Kus linnas elate ja mis tööd teete?
Mina ise elan Tallinnas kristiines jA hetkel olen lapsehoolduspuhkusel, enne töötasin puuetega laste koolis õpetajanagrinning smiley

Oleks tore teid kõiki tundma õppidathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 04. May 2011, kl 12.07

Sipu, super et sa motivatsiooni tagasi said thumbs up.

Mina elan Türil, töötan Tallinnas, st sõidan kahe linna vahet igapäevaselt (mõned korrad nädalas on kodukontorit ka), sest laps käib kodukohas lasteaias ja mees tööl.
Töötan IT firmas ja olen konsultant.

Ma sain täna isiklikku elu puudutavaid häid uudiseid ja need uudised motiveerivad mind veel rohkem kaalu alla võtma, sest need uudised on otseselt seotud kaaluteemaga. Nii et minu motivatsioon pole mind ka maha jätnud ja ma pigem juba mõtlen milliseid ilusaid riideid ma varsti kõik kanda saan. Ühe musta kleidi, mis hetkel veel väga kena seljas välja ei näe (aga selga läheb), võtan juba täna tuunimisse ja tikin ilusamaks grinning smiley

Ja kaal, mu kallike, on nüüd langemisega hoogu sattunud. Eks näis, kas ta reede hommikuks ka samal lainel veel on smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 04. May 2011, kl 12.40

Mul kadus motivatsioon ära.Aga ma väga püüan mitte algusesse tagasi langeda.Kaalu on igastahes 2 kilo juurde tulnud sad smiley

Riigieksamid tehtud, nüüd veel koolieksamid smiling smiley Inglise keele suulise osa eest sain siis 19 punkti 20st grinning smiley juhuuu..

Mina elan Maardus viimased 5 aastat, enne elasin mustamäel/tallinnas.Töötan lasteaias õpetajana ja sügisest tahan siis minna eripedagoogiks õppima.Laps mul saab suvel 3, nii, et minu lapsehoolduspuhkus on juba läbi confused smiley Jube ruttu sai kuidagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. May 2011, kl 15.14

Tere, tore lugeda, kuidas kõik on oma motivatsiooni tagasi saanud, mina kardan veel siiani oma nädlavahetuse grilli tagajärgi.smiling smiley Aga elan ka Järvamaal ja olen ühe väikese maakooli õpetaja, lisaks õpin Tartus logopeediks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 05. May 2011, kl 08.07

Jkrissu mul ka plaanis sel aastal eripedagoogikat õppima minnasmiling smileyMagistratuuri siisgrinning smiley Loodan, et õnnestubthumbs up
Megi käin türil suhteliselt palju, kuna sugulased elavad sealgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 05. May 2011, kl 11.46

Mul vaja kõigepealt bakalaurus ära teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 05. May 2011, kl 13.05

Ja mina elan lääne-virumaal ja töötan turismialal...smiling smiley
Kuna suveperiood on just hooaeg...siis minul vehkimist kui palju... Olen ka bakalauruse kraadiga ja kunagi kindlasti plaan minna ka magistrit tegema...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 05. May 2011, kl 20.50

Oh, ma olen nii uhke enda üle.Leidsin oma motivatsiooni ülesse ja käisin eile kõndimas ja täna ka smiling smileyLoodan, et homme ikka saan need 2 lisakilogi vähemalt alla, mis ma vahepeal suutsin juurde saada, et ei saaks plussi kirja panna confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.15

Tere hommikust!
Minu tänane kaal siis 89,3...ma olen justkui lõksus...300siia sinna koguaeg...confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 06. May 2011, kl 07.30

ainultmina 400g on ju väga hästi tegelt smiling smiley Mina olen õnnelik, et sain oma lisakilodest lahti, pluss veel 100 g boonust tuli ka juurde.Uh, jumal tänatud, et mul ikka poole nädalapealt mõistus koju tagasi tuli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 06. May 2011, kl 09.42

Tere, täitsa jama, aga minu tänane kaal näitas 82,0sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 12.25

91,6 täna hommikul. Tänane päev läheb muidugi täitsa metsa, sest ma sõin hommikust kell üks päeval ja sellistel päevadel läheb mul tavaliselt õhtul käest ära confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 06. May 2011, kl 13.59

99,2grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 06. May 2011, kl 21.34

No nii, päeval oli nii kiire, et polnud aega kirjutadagi. Lisaks polnud aega ka süüa ja õhtuks said seekord lauale poesalat ja pihvid, mis üldjuhul minu menüüsse ei kuulu. Üritan ikka ise süüa teha tavaliselt. Aga see kõik mahtus kalorite piiresse ja võib rahul olla.

Jkrissu, super et oma motivatsiooni nii kiiresti uuesti üles leidsid ja tulemus on ju väga hea.
Tegelikult oleme me kõik ju tublid olnud ja saame hakkama. Suvi läheneb kiiresti ja aeg on end jõupingutusteks kokku võtta winking smiley

Minu eelmise nädala kogemus: kaal langes ülihästi, kuigi ma ei käinud mitte kordagi sporti tegemas, sest selle külma ilmaga ei olnud see minu jaoks lihtsalt mõeldav. Tõstsin lisaks ka oma kaaluabi kaloraaži (eesmärgi muutmisega) ja söön selle ka üldiselt ära. Ime küll, aga kaal langeb winking smiley. Nii et tasub proovida - eriti võiks (kui te seda juba teinud pole) uurida välja oma BAVi ja vaadata ega kaaluabi eesmärk sellest vähem süüa ei luba. BAV tuleks igal juhul täis süüa, et kaal langeks.
Hah, ma parem rohkem ei targuta, mine tea, mis mind järgmine nädal kaalul ootab. Võib-olla pean oma sõnad ja mütsi takkajärgi ära sööma eye rolling smiley.

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 08. May 2011, kl 08.51

Ilusat emadepäeva!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 08. May 2011, kl 20.56

Aitäh Jkrissugrinning smiley
Ilusat emadepäeva ka minu poolt!

Tänane päev on möödunud süües...aga õnneks ei ole päevanormi ületanudthumbs up. Natuke kurb olen, sest pole saanud 2 päeva trenni teha(jilliani), nimelt põlved valutavadsad smiley tuleb jälle trennist väike paus teha...seda ikka juhtub mõnikord

Muidu kõik okgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 10. May 2011, kl 07.31

Kas te olete pannud oma liikumiseks väga vähe või üldse mitte, või see 1-3 korda nädalas? Või rohkemgi? Ma nüüd olen siin üritanud ikka käia kõndimas ülepäeviti, aga liikumiseks panin, et väga vähe või üldse mitte, kas peaksin selle ära muutma?Kui ma paneks 1-3 korda nädalas, siis ma peaks nagu nii palju sööma eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 10. May 2011, kl 08.18

Mina panin 1-3 korda nädalas ja üritan nii, et trennipäevadel söön selle normi ka ära, aga nendel päevadel, kui ma trenni ei tee, siis söön 80-90% lubatust.

Aga tundub, et minu sisetunne selle kohta, et minu langused ei käi mitte nädala, vaid 2 nädala tagant, hakkab paika pidama. Reedel oli päris ilus number, aga tänaseks pole see kuskile langenud rohkem. Eks näis, tööl tuleb ülikiire nädal ja see tähendab, et liikuma sel nädalal ka praktiliselt ei saagi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 12. May 2011, kl 14.32

Nii, täna siis tegin matemaatika koolieksami.Uh, kus oli alles pähkel, hea, et ma ikka mata riigieksamit ei võtnud grinning smiley Need eksamid ajavad jubedalt stressama..ja kuidagi poole päeva pealt tuleb mingi hull isu ma ei tea mille järgi sad smiley Tahan siis sellega öelda seda, et see nädal ka ilmselt tuleb kaalurindel muutusteta, aga eks homme näeb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 13. May 2011, kl 06.59

91,2 (-400) - ei saa öelda, et just väga rahul, aga kes käskis mul eile õhtul kartulikrõpse kell 11 süüa grinning smiley . Üldse on raske nädal olnud, mitte küll söömise mõttes, aga muudes asjades. Liikuma pole ka saanud. Oh, üldiselt on ikkagi tore, et üldse langeb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: Sipu
Kuupäev: 13. May 2011, kl 07.23

Mitte midagi positiivsetsad smileysel nädalal on õnnestunud kuidagi 2,4 kg juurde võtta....uskumatu ei saa aru kust see kaal tuleb või mida ma valesti teen? Ehk siis kaal 101,6angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 13. May 2011, kl 08.15

Mina ka ei saa aru, kuidas see värk käib.Mul viimased 2 nädalavahetust olnud päris kaloririkkad ja 2 kilo on ka juurde tulnud ja ausalt öeldes ei ole saanud kohe nädalaalguses pidama ka.Aga reedeks suudan ikkagi midagi veel alla võtta..Kaal siis täna 112,1 -400 g, olen rahul ausalt öeldes, sest sain jälle imekombel lahti nädalavahetuse kilodest ja siis veel natuke peale smiling smiley

Sipukene, see jama lugu küll sul ju, kui sa tead et sa pole nagu midagi valesti teinud..Sa teed trenni ka onju? Äkki peaksid ka trenni päevadel natuke rohkem sööma.Mina teen ka nüüd nii nagu megi ütles, et muutsin eesmärgi juures ära selle, et teen 1-3 korda nädalas trenni..ja kui teen, siis söön kalorid täis ja kui ei tee trenni, siis söön mingi 80%..või siis peaksid seda mingit BAVi vaatama..et äkki kaaluabis liiga vähe kaloreid sinu jaoks..BAV näitas mulle, et ma peaks 200 kalorit rohkem sööma, kui kaaluabi pakub..Rohkem ma ei oska vist midagi soovitada..

Igastahes pea vastu kallike ja ära heida meelt! Me toetame sind!!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: megi
Kuupäev: 13. May 2011, kl 09.23

Mina vaatasin ka, et kui ma liikumist üldse ei pannud, siis oli minu lubatud kalorinorm väiksem kui BAV, aga siis otsustasingi BAVi vähemalt täis süüa ja ausalt ikka liikumist ka arvestada. Ma üksikute liikumiste kaupa ei taha panna, sest ma elus ei usu, et ma rulluisutamisega nt 1000kcal kulutan ja seega ei taha ma ka seda tagasi süüa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Kuupäev: 13. May 2011, kl 11.03

Minu kaal 89,2...nii et langus väga väike...aga ma ei ole ka palju liikunud..tervis jupsis...Üritan nüüd jälle liikumist suurendada...
Kas keegi teist läheb SEB jooksule- ehk siis kõndima 7 km? 21 mai?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: jkrissu, ainultmina, sipu, megi
Saatis: jkrissu
Kuupäev: 13. May 2011, kl 12.09

Mina ei lähe SEB jooksule..alguses mõtlesin, et lähen ka kõndima..aga..muutsin oma meelt smiling smiley

megi Miks sa ei usu, et rullitamisega võib teatud ajaga kaotada 1000 kcal? Mina kui olen teinud tund aega kiirkõndi ja pannud selle kirja näitab ka et kaotasin sellega 1000 kcal..tundub nagu okei olevat..aga ega ma ise ei tea küll, palju tegelikult..sammulugeja näitab mul, et kui ma tunniga teen umbes 8800, siis kaotan ainult 330 kcal,mis sest, et 8800 on umbes 7500 aeroobseid samme,mis peaks nagu rohkem kulutama,tundub ebareaalne nagu..vähe kuidagi.. ei tea..Liiga kõrge matemaatika minu jaoks hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011Järgmine
Asukoht: 5 / 11


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.