Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 24
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 22. April 2011, kl 12.50

Tere kõigile,olek pole üldse rõõmus,käisin lausa kolm korda kaalumas ja midagi pole teha75,800.seega +300sad smiley,lootsin nii miinust näha,aga ju ikka peab trenni rohkem tegema ja kõndimas ka käima ja söögikorrad üle vaatama,aga teised kõik nii tublid,loodan ka järgmine nädal ennast rõõmustada miinusegawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. April 2011, kl 13.16

Ära kurvasta, Aivi. Nädalad pole kahjuks vennad...nt siin paar nädalat tagasi ma üritasin säilitada ja sõin üle 1800, ja siis langes kaal peaaegu kilo - nüüd aga sõin päevas paarsada kcal vähem ja napilt tuli see 100 g miinus. vahel esineb selliseid anomaaliaid...Peaasi on ikka positiivselt edasi minna! Nt Londiste just rääkis, et tal oli eile tunduvalt suurem number! See naistel tsükli ja veel saja asjaga seotud...vbla juba paari päeva pärast oled miinuses!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. April 2011, kl 13.31

Päris huvitav, et 3-el on see nädal kaalu kadunud 700grammi smiling smiley Huvitav.

Aivi- Kuna mul naiste asjad käsil siis kaal kõigub palju mul... üleeile oli 65.4, eile 66 ja täna 65.6... Keha hoiab siis laseb lahti ja hoiab jälle... Järgmisel nädalal on sul juba kindlasti miinus... Peaasi, et sa alla ei anna... Küll siis kaal ka langema hakkab... Mul mõnikord on ka 3-4päeva kaal seisnud ja siis robinal kukkuma hakanud...

Kõige tähtsam on langetuse juures PÜSIVUS... Kui on püsivus siis on ka tulemused... Ma tean seda omast käest smiling smiley Usu mind ja teisi...

Aretha- isegi tore, et tibutama hakkas... Said kapid korda ja kui homme on päike saad palju rahulikuma südamega logeleda smiling smiley

Endal mul täna õhtul sõpradega grillimine plaanis... Arvutasin juba jogurtiga kana (200g) ja kurki+tomatit toitumisse ja kaloreid jääb veel järgi... Küll ikka sellised asjad tõstavad tuju... Kuigi ma ei usu, et nii palju seda kana söön õhtul.... Aga ma tean, et ma võin süüa, kui peaks isu olema smiling smiley Ja kaloreid on veel varus umbes 200 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. April 2011, kl 15.14

TERE siis jälle,vihm ajas tuppacool smileyLugesi kõiki mitu korda kohe läbi et kes millega täna tegeles või hakkab tegelema.Esiteks oleme ikka maru tublid kõik kes +,kes - pole üldse oluline eesmärk on ühine ja varem või hiljem igaüks meist sinna ka jõuab,kindlastismiling bouncing smileyTeiseks te vaadake vaid kui hüper-super tüdrukud me oleme koristeme,peseme,keedame,trennime,langetame kaalu ja tuhat muud toimetust,no kas pole vaprad naisedthumbs upja mitte üks ei virise,no me oleme tegijadhot smileyAivi ära mõtlegi meelt heita ka mina olen plussis olnud ja mis siis,pärast tuli ikka miinussmiling bouncing smileyLondiste siis täna meil peo peal,ole siis ulakas ja vahva!Arethe need kapid ajavad mind hulluks,kuna mees oskab mõne päevaga segamini teha,ometigi kõik nähtaval ja omas kohas no kuda küll nii saabmoody smileyaga ikka ta mulla jube kallis.Nõõd käin saunas ja aitab siis tänaseks!Ilusat õhtut teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 22. April 2011, kl 16.52

Oi aitäh teile,toetus on väga hea ja ei anna alla,pingutama paneb rohkem,ilusaid pühi kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 22. April 2011, kl 16.59

Minul ka terve esimene kuu siin kaal kõikus - mõnikord miinus, siis jälle pluss. See aeg tuleb lihtsalt üle elada, sest langus tuleb ALATI. Mul nüüd õnneks väga püsivalt langeb smiling smiley

Riietel on mõnus suitsulõhn, terve päev aias riisudes ja lõket tehes. Toitumises olen täitsa tubli olnud - tugev hommiku- ja lõunasöök. Õe kõrvalt olen talt mõne krõpsu ja koka lonksu võtnud (õde on mul 173cm ja 55kg ja võib kõike süüa smiling smiley ), aga kõik ilusti graafikus. Õhtuks planeeritud veel kaks õuna.

Värske õhk on niii mõnus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 22. April 2011, kl 18.21

Minul 61,6 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 22. April 2011, kl 18.47

Te olete kõik tublid, andmed said kõik kokku tänase päeva jooksul.

Siin tabel seisuga 22. aprill:




Järgmine kaalumine: 29.04.

Mina sain oma möödunud nädalasest seisakust üle tänu teile. Peaaegu oleksin pillid nurka visanud. Aga sain hoopis indu juurde. hot smiley Suured tänud.

Edukat uut nädalat kõigile ning häid pühi.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. April 2011, kl 20.14

Nii ilus meie tabel ikka! Kõik nii tublid! Annab indu jätkata!
Liisa, ma tahaks olla nagu su õde! Olen küll 174 pikk, aga elu sees pole 55 kaalunud..ja siiski olen mõelnud, et see on mu unistuste eesmärk...aga vist siiski ebareaalne, sest ametlikult on see alakaal...aga ikka nii tahakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 22. April 2011, kl 21.27

Aretha, mind ajab eriti närvi just see, et ta ei pea mitte midagi selleks tegema, et nii peenike olla. Isa on mul täpselt samasugune kont. Ja siis istuvad rõõmsalt ja pugivad öösel veel saia smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. April 2011, kl 05.22

Tere hom. mu tublikesed!No te vaadage vaid kui ilus meite tabel on ja kui tublid oleme me ise!Kaisake on meie nädala SUPERSTAAR!Mina olen küll väike junn aga 55 enam kaaluda ei saa,sest siis ma peaks näo ka rulli hakkama keerama nagu rindugi,nii et üritan õigel ajal stopp öelda 58-60.Praegu niiiiii paks udu aga päev tõotab tulla fantast.Ah jaa tänane kaal meeldib mulle rohkem,vaatasin ju oma eesmärgi üle ja pidin kcal tõstma ,oi ,oi,oi kui kurja vaeva ma nägin selle täis söömisega jäi veidi puudu aga mitte nii hullusti kui eelmine nädal,koguaeg oli 700 kcal vähem.Ja näe kohe jälle hakkas liikuma,kuula ikka targemaid!smiling bouncing smileyTänane päev siis aiamaal,ehk täna vihm ära ei aja minema.Jessas kui ilus on ikka elu!!!!!!!!!!!!!Tulen teid vahepeal vaatama,ärge ära kaduge olen teist sõltlane,vot!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. April 2011, kl 05.51

Terekest

Olen laus nördinudangry smiley,Täna siis otsustas kaal mind narridaeye popping smiley
10 korda astusin kaalule ja iga kord näitas erinevat kaalu,küll näitas 2 nädala tagust kaaluangry smiley
nii et kaal kõikus 86,5-85,5.
Kõht pole ka järgi andnud,kuigi pisut parem jubaeye rolling smiley
Esmasp.tuleb mul pikem reis,see tähendab tulen mõneks päevaks eesti,pole juba sept.saati koju käimale saanud-eks see tekitab ka veel pisut stressi
Kuigi ma pelgan ,seda mõnda päeva eestis,peaasi,et kaal paigale jääks,mitte tõusma hakkaks.
spinning smiley sticking its tongue outMinu mamma on ju paras kanaema,juba nüüd helistab iga päev,millal tuleme ja mis ta söögiks teeb ja kas seda või teist soovimewinking smileynagu arvaks,et me oleme siin nälgas.
Soomes tuleb ilm ka ilus,kaunist päikselist päeva teilethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06eye popping smileyMinulyawning smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. April 2011, kl 06.04

Äkki sul on patareid vanad kaalul?Minul nüüd 8-sas päev toit ilusti seesyawning smiley.Ära nüüd narveeri,tuled ju kodumaale ja meil ka kevad ja linnud jne.Mammale ütle et teil pole juurikaid saada küik puha väetist täis ja nii ta sulle kapsarulle keedabki!smiling bouncing smileyja ütle et sul on nüüd magusa vastu allergia et ei tohigi neid enam nuusutadagispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. April 2011, kl 06.18

Oh karuke,mul ongi magusa vastu allergia juba aastaid,kuid vahel ikka söön midagi ,siis kohe on rohud tagant järgi,nii ka paljude toiduainete suhtes ja ilmastiku suhtes ja kes teab veel mille üle ja mamma teab seda
Vahel ei taipa ise ka ,kust midagi tuleb,eelmine päev ei pruugi see toiduaine midagi teha ja täna võin ma end sügada igalt poolt,mul pole isegi küüni,et end ööse kaitsta,kratsimise eest.
Ma vahetasin alles kuu aega tagasi patareisid,juba otsas ,küll ei tohiks olla,kuid,kes teab,kui vanad nad poeski on
Kui ikka seier paigale ei jää, tuleb poodi minnawinking smiley
Ega kaalu pärast sa asja pooleli jätta, mul aasta winking smileymaks makstudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. April 2011, kl 06.29

Ei tohi sa midagi pooleli jätta,me ju ühes kaalus,kus siis solidaarsus jääb?smileys with beerSee vist küll on väga raske kui allergia piinab,mul pole elu sees olnud aga siin juba teist kuud järjest nina jookseb vett,kust tulnud ja mille vastu pole õrna aimumoody smileyÕnneks mul ei sügele aga tont teab mis see on ja küll ta läheb oma teed nagu tuligidrinking smileyMul maks aasta ja paar kuud peale,aga arvan et järgmine aasta naguinii tuleb pühade aeg ka mingi soodukas ,siis liitun veel.Sest pean õppima ka korralikult säilitama kaalu,teiseks olen tava elus erakeye popping smileyseega mul jubedalt meeldib siin suhelda,eriti kui satub nii lahe tiim kui meil praegu on.Teised kõhnukesed meilt tuleb paksuks söötasmiling bouncing smileysiis nad on kaua meiega!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. April 2011, kl 06.33

spinning smiley sticking its tongue outNii ta on,tuleb edasi trügida,isegi,kui on nii,et üks samm edasi ja kaks tagasispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 23. April 2011, kl 08.39

Hommikust,

minul siis selle aasta esimene grill tehtud... Kana sõin 300g, tomati-kurgi salatit kõrvale ja kaloreid jäigi puudu eile... kuskil üle 200 smiling smiley
Ja need teiste lihad, vorstid ei isutanud kohe üldse... Minu kana (jogurti-tilli marinaadis) oli lihtsalt supper... Alkoholi ei tarvitanud, sest seegi enam ei isuta... Kohe tekib selline hea ja tubli tunne, et mitte miski ei saa viltu minna...

Täna plaanis peale crosstraineriga uhamist vist pildistama minna... Lappasin oma objektiivid kotti ning statiivi tõstsin ukse juurde ... Teoorias olen ma kõva, praktika ei taha minu enda arvates, kuidagi järgi jõuda grinning smiley Aga, kui ei katseta siis ei saagi ise ju rahul olla... Lähen vaatan kuhugi metsa alla või aasale, vb leian midagi huvitavat... Sügisel on loodus nii ilus, et siis ainult ole hea ja pildista... Aga kevadel on kõik valgus liiga valge, loodus hall ja elu veel vähe...

PS! Tabel on meil tõesti 5+

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. April 2011, kl 08.58

Loen siin ja mõtlen,meid on huvitav seltskond siin kokku saanud,spinning smiley sticking its tongue out
Midagi on meil ühist,küll meeldib,meil rõõmu tunda elu üle,mis meil antud, küpsetada,pildistada,lilled jne.....spinning smiley sticking its tongue out
Kuidspinning smiley sticking its tongue outsamalt oleme nii erinevad,nii vanuselt,kogemuselt jne.....
Tahtsin öelda,et meie duellis on soojad hinged,isegi,kui päikest pole,on siin ikkagi soojust,päikest ja hoolivustsmiling smiley

Kuid ,mul hommiku söök söödud ja täna tundsin juba toidu maitset,see oli tõesti heamoody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 23. April 2011, kl 14.05

Ma olen ilma oma kaaludeta nagu peata kana smiling smiley Pole õrna aimugi kui palju ma söönud olen ja kuidas see kõik mu kaalu mõjutab. Poleks elus uskunud, et must kaalusõltlane saab grinning smiley

Lõpetasin just lõunasöögi, mis koosnes pitsast, dr pepperist ja jäätisest. Õhtuks on õnneks salat, nii et üle mu kalorid tegelikult minna ei tohiks.

Ahjaa, ostsin omale uued saapad täna grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. April 2011, kl 04.38

Tere hom.Salenejad tüdrukud!Mina ikka nagu I pea üleval!Eile tulin,ei valetan roomasin aiamaalt tuppagrinning smileyoh sa jutt kui väsind ma ikka olinthumbs downAga päev oli mõnnathumbs upnii ilus ilm et ei suutnud varam lõpetadathumbs upMul oli siis eile grilli ava pidu küll oli hää,jäi küll puudu 200kcal ei mahtunudmoody smileyKäisime õhtul veel paekive noolimas,ehitame suurt kaminat ja mu nõudmised on suht suured,aga tulemus saab olema ilussmiling smileyLiisake palju õnne ostu puhul!Olen surm kindel et ei ületanud sa midagi sest mingi ettekujutus meil juba on koguse suurusest.Memm sul jumala õigus oleme täiega lahe punt!smiling bouncing smileySind ootab homme kodumaa koju käima,kas pakid juba asju?Londiste kas rakendasid teooria ellu ja käisid fotohooajal äraÕKes või mis objektiivi ette jäi?Ei tea kus meil teised tüdrukud küll on?nii vaikselt sahistavad omi asju aga küllap nad on mõttes meiega ja on lihtsalt väga hõivatud!tongue sticking out smileyTäna tuleb ka õue päev,tööd on palju ja see teeb tuju heaks.kõik mis teed,teed paremuse poolethumbs upMinu kõht hoiab endiselt kõik omale aga nüüd 9 päeval hakkab kitsaks minemamoody smileyIlmselt pean seekord Senna appi võtma sest muu pole aidanudmoody smileyIlusat ärkamist ja ma endiselt ootan teid eetrisse!Palju päikest hinge ja õue!!!!!!!!!!!cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. April 2011, kl 06.56

Memm ja Londiste teil väga armsad uued näodsmiling bouncing smileyArethal oli ka mõni aeg tagasi ilus uus kevadine ilmesmiling bouncing smileyMa jään endaks,mulle õudselt meeldivad jääkarudeye rolling smileyKuulge kell on juba palju,päike ju ammu ootab teid ja mina ka!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.33

Kauneid Pühi kõigilewinking smileyEile sai tantsu löödud ja peol käidud,kuidas teistel?Kas munad värvitud ja koksitud?Homsest võtan ennast kokku ,rohkem trenni,samuti vaatan ka mida suhu pistan.Rõõmsat päeva kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.33

Hommikust kullakesedspinning smiley sticking its tongue out
Jah karuke,mul kotid ,kõïk rivis,mis tuleb kaasa võtta.
Päeval pean auto üle käima ja kõik peale pakkima,sest ööse kell 3 sõidame juba välja,et Helsingisse õigel ajal jõudasmiling bouncing smiley
Tallinnas ootab mind kohe minu uus sõber,kelle võtan pealespinning smiley sticking its tongue outKindlasti olete põnevil ,mis ,või ,kes see olla võikseye rolling smiley
Minu uueks sõbraks on ime armas tiibeti spanjeli beebi poissspinning smiley sticking its tongue out
Olen nii õnnelik,et see päev lõpuks kätte jõuab,kui saan tema armsatesse silmadesse vaadata ja ninnule musu anda,OLen seda hetke oodanud juba 7 kuudspinning smiley sticking its tongue outhot smiley
Täna tuleb ka kaunis ilm,rõõmsaid hetki sellel kaunil päevalspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.36

Aivi mina ei värvinudki mune,tegin hoopis täidetud mune pisut,arvasin,et meil 2 vanakesel sobivad sellised munad pühade puhul pareminismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. April 2011, kl 07.47

Oh jessas ära ootasin teid!hot smileyAivi kõik munad kõksisin puruks!smiling bouncing smileysiis oli ju sul igati tegus õhtu,sest puhkama ja mängima peab ju ka!Mina võtan natuke tempot vähemaks rahmeldamise osas,kuna kaal nätab üle töötamist ja näitas +.Oi Memm mul siiralt häääää meel su üle ,mul endal 1kauka ja siis võtsime varjupaigast ühe tillukese 15 sm kõrguse puhast tõugu krantsikese(ta oli seal nii väike ja nii üksi)Nüüd on nii et kauka arvab et tema on sülekoer ja see tillu süda oleks nagu lõvilhot smileyMa ei kujuta ette et neid polekseye rolling smileyNüüd sul jalutamised kindlustatud!Tore ja armas uudis!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 24. April 2011, kl 08.40

Hommikust...

Hetkel joon kohvi ja vaatan telekat... Ilm on ilus ja seega ka täna välja ja pildistama... Mu poiss ütles, et nii ilusad pildid (põhiliselt konnad jäid ette) aga ma ise polnud ühegi pildiga rahul... Mis valesti- see uuesti smiling smiley
Eile pidin jälle peoga pähkleid lisaks sööma, et kalorid täis saaksin... Kunagi ei oleks uskunud, et alla võtta, pean rasva sööma... See tundub mulle siiani suht kentsakas...

Memm- Palju õnne uue pereliikme puhul... See väikene Spanjeli poiss on kindlasti ääretult armsake... Ja ilusat kodumaal viibimist smiling smiley

Karuke- Tänud, ma olen oma uue avatariga ka väga rahul... Loodan, et saad oma kõhu ikka käima lõpuks... 9-päeva on ikka meeletu... Ja küll need kilod siis sulama hakkavad smiling smiley

Aivi- Mina ei värvinud ühtegi muna, koksinud ka ei ole... Aga ma arvan, et täna, kui ema juurde lähen siis 1-muna pean ikka ära koksima smiling smiley Ja loodan, et saad oma trenni ja toitumise jonksu...


Muidugi sai eile käidud ka jalgpalli vaatamas... Ma nimelt suur jalka fänn... Koondise mängudel olen ikka väga sage külaline (peaaegu kõik mängud nähtud v.a. Brasiilia ja Inglismaa)... Ja liiga mänge käin ka ikka vaatamas smiling smiley Ja patt oleks lihtsalt toas istuda, kui õues toimub nii palju erinevaid asju smiling smiley Veel vaatan palju suusatamist, kergejõustikut ning Kõik MM-id ja OM-id olen teleka ees häält ära karjumas smiling smiley
Kuidas teie üldiselt sporti suhtute? Kas vaatate ja milline sport eriliselt hinge läheb?

Aga kõigile energiat, head tuju ja positiivset meelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. April 2011, kl 09.00

Minu üle küla lemmik on jalgpallhot smileysiis vormel,suusatamine ja muidugi OM ja MM kaasa arvatud.Ise olen suuremat sorti tugitooli sportlanemoody smileyHead tegutsemist,lähen ka aeda!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 24. April 2011, kl 09.40

Kõik on nii tublid ja rühmavad aias tööd teha. Mul muru riisutud ja kasvuhoones ei saa veel suurt midagi teha. Eks lubasin täna endale hea trenni päeva. Panengi varsti lapse tuttu, siis hakkan crosstrainerit piinama.
Eile sai 1,5 tundi jalutamas käidud ja pool tundi crosstraineril enne magama minekut. Nii tahaks mai kuuks kaalunumbril 6-te ees näha. Aga ei tea, tuleb vist kaalukaotus liiga suur, eelmine nädal läks 700g ja kui see nädal peaks veel 1,2 kg minema, siis seda ikka palju. Tuleb selle 6-ga natuke rohkem oodata.
Mina kõige suurem spordihuviline ei ole, aga muidu meelsasti vaatan suusatamist ja OM-del neid alasid kus eestlased osa võtavad - ikka süda tuksub neile kaasahot smiley

Ahjaa, tunnistan patu üles, eile sõin küpsiseid pea 100g ette vist, selle pärast sai ka enne magama minekut pisike trenn tehtud.
Trennidest rääkides, kui palju teie nädalas trenni teete? Minul võibolla heal juhul kui veab õnnestub nädalas 3 trenni teha, aga lapse kõrvalt veidi keeruline.


Olen mõtetes teiega ja hoian pidevalt teie tegemistel silma peal. Ma eriti suurem jutumeister ei ole, aga käin tihti teie tegemisi lugemas.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 24. April 2011, kl 10.24

Minu trenn nüüd tehtud, uhasin 45min crosstraineril...

Karmee- mina teen trenni 3päeva järjest ja igal päeval 45min crosstraineril siis üks vaba päev ja jälle 3päeva ... Ning käin ka jalutamas, kui tahtmist ja viitsimist on... Ning mul kodus ka DVD'd... Aga nende järgi pole juba mõned nädalad end liigutanud... Ilm ju väljas nii ilus ja mahe... Eks need DVD-d jäävad talve ootama, siis on toas hea vehkida nende järgi...

Ei ole see -1,2 kg nii hullu midagi... Mul siin ka langeb vahest 0.6kg ja siis jälle 1.1kg... Ära seda karda, kui sa sööd kalorid ilusti täis, liigutad ennast siis keha teab, et mis tempo talle just õige on... Ära sellepärast muretse nii väga smiling smiley Peaasi, et langeb...
Ja see 100g küpsiseid jäi arvatavasti eile crosstrainerile ja ei jõudnud sinu tagumikul kohta sisse veel võtta... Kui patustamist väldid siis maiks võid juba 6-te klubisse astuda smiling smiley

Mul on vaja oma planide täitmiseks saada 29.Aprilliks (reedeks) täpselt 65 või alla selle... Ega ma nüüd eriti midagi muuta ei saagi... Teen ikka nii edasi, kuidas ma siiani olen teinud ja loodan, et keha tahab ka maagilise 65 kätte saada smiling smiley Ja siis edasiseks minul plaane veel tehtud ei ole, et mis kuupäevaks ma mingit kaalu soovin... Aga enne jaanipäeva tahaks ikka 61 või vähem juba olla... Jälle oleneb kõik minu kehast ja tema tahtmistest... Aga ma arvan, et me suudame koos kehaga oma plaanid täide viia...

Kas te teete ka omale plaanid, et mis kaal peaks teatud kuupäevadel olema... Et kõik oleks kooskõlas oma mõtete ja tahtmistega?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 24. April 2011, kl 10.29

Noorena tegelesin mitmete asjadega,küll kergejõustiku,võrkpalli ,kossu,ja sellega seoses jälgin ma neid kõiki vahelduva eduga
suur pluss on see,et oma lastele olen süstinud spordi armastus,mõlemad pojad mängivad kossu ja tütred võrku,kuigi nüüd juba mängivad oma lõbuks,sest muud asjad,mis tähtsad tulevad peale
Suusatamist vaatan ka mõnugasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 24


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.