Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 24
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 24. April 2011, kl 10.53

Ma suur shapingu austaja. Sai peale esimest last ikka trennis käidud, aga nüüd pean kodustes tingimustes hakkama saama. Kui ma trenni saan teha, siis proovin u. 30 min crosstraineril uhada, siis peale seda teen lihastreeningut 40 min. Mu kaal ka minu lihastega rahul, sest lihastreeningut ta ei soovita teha, küll aga käseb vett tarbida ja dieeti pidadasmiling smiley Tark kaalthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 24. April 2011, kl 16.57

JEERUM kui väsind ma olenthumbs downTulin vaatama mis teete ja siis pesema ja puhkama,tänaseks küll!Londiste sa enne küsisid mis on PÕHJAKA see on Rakvere kaubanduskeskus,elan sealt paarkümmend km.eemal.No küll on raske selle söömisega,pean sinu nõu appi võtma ja pähkleid sööma,kuigi nad mulle väga ei maitse.Ilusat õhtut!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 24. April 2011, kl 17.14

No nii tüdrukud ,asjad kõik autosse pandudspinning smiley sticking its tongue outainult veel läppar kotti pannaspinning smiley sticking its tongue out
varakult voodi,et siis 2 liikuma hakata helsingi poolesmiling bouncing smiley
Ehk homme õhtu saan siia ka mahti tulla,kuid eks näis.
Katsun,end eestis taltsutada toiduga,kaalumisest niikuinii midagi välja ei tule
Kaalusin täna palju asju üle,et umbeski teada,kui palju suhu pistanspinning smiley sticking its tongue out
Kuid teie olge tublid ja kohtume peagi ja kirjutamespinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 24. April 2011, kl 18.14

KAruke, ega minagi neid pähkleid nii väga ei armasta... Aga aitavad mind hädast välja, kui vajadus tekib smiling smiley

Memm- Ole siis tubli ja ära toiduga liiga tee omale... Naudi eesti ilma ja oma perekonda... Soovin jõudu ja jaksu sulle smiling smiley

Täna mul rasvu ainult 6%- olen söönud palju õunu ja maasikaid ja juurikaid... Kalorid sain täis ilusti ning ei paanitse, et värviline ring mul tasakaalus pole... Kui kaal enam ei liigu siis arvatavasti tasub sellele mõtlema hakata... Aga seni lasen omas vaimus edasi smiling smiley
Täna oli ikka nii ilus ja päikeseline ilm... Käisin pildistamas ja patseerisin lihtsalt ringi... Nautisin ilma smiling smiley

Homme on plaanis päikest võtta, kui ilm ilus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 24. April 2011, kl 18.52

Kaalunumber näitab, et juurde pole midagi tulnud smiling smiley
Hommikul siis selgub täpsemalt, mis seis on grinning smiley Tunne on igatahes super, sain võitu endast ja olin tubli.

Mina ei tee üldse trenni. Ma armastan tantsida, olen tegelenud nii võistlus- kui rahvatantsuga, aga hetkel kusagil tantsimas ei käi. Plaan on kindlasti zumbat nüüd esimesel võimalusel proovida. Samuti tundub, et peaks natuke jõutrenni tegema, et kaduva peki asemel natuke ilusat lihast kasvatada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. April 2011, kl 21.37

Ahoi tüdrukud! ma nüüd kaua arvutist eemal olnud, aga mõtlesin teie pealesmiling smiley Olin kogu nädalavahetuse lõunaosariikides, nii mõnus, päikest saanud ja puhanud tunne on praegusmiling smiley Laupäeva õhtul käisin armsa sõbranna 30. juubelil, kus õnnestus valge veiniga liialdada - 5 klaasi peaaegu! - ja selle tulemusel ka sõin veidi rohkem kui planeeritud. valgud läksid kolossaalselt üle! aga kogusumma jäi 1700 ringi, nii et siiski mitte kõige hullem variant. aga tõsiselt õnnelik olin, et jätsin kesköise tordi söömata - isegi ei olnud väga isu - ja vett jõin liitrite kaupasmiling smiley Eriti koomilisena tundus mulle endale fakt, et käisin vahepeal wc-s menüüd märkmikku kirjutamas - pidude puhul on ju kerge midagi ära unustada..aga wc-s käisin nagunii tihti ka ohjeldamatu veejoomise tulemusenasmiling smiley Aga ma sain tõesti palju komplimente ja veel kõnekamaid pilke, nii et motivatsiooni jätkamiseks tuli kuhjaga!

Täna hommikul avasime grillihooaja, lubasin endale ühe ülimõnusa toorvorsti ja õhtul ema juures sõin tükikese tema imemaitsvat pashat...ja oma suureks üllatuseks ei saanud isegi kcal norm täissmiling smiley

Mu viimase aja suur armastus on viigimarjad, võtan pea iga päev ühe vahepalaks. Ja pole ka väga kcal rikkad õnneks! Tasakaalu sain täna ilmselt surele võikogusele mu ema pashassmiling smiley

Spordiga on minu suhted väga soojad, eriti kui rohkem aega on. Täna tegin ühe ülimõnusa õhtuse metsajooksu mööda mereranda punase loojuva päikese taustal. Ohh kui mõnus, ma jumaldan jooksmist! pean end alati ohjes hoidma, et mitte palju joosta - minule mõjub see kohutavalt söögiisu tekitavalt! Kuna mul nüüd on ka see Easy Fitnessi kaart, siis käin 2 x nädalas pilateses ja plaanin ka joogasse vahel minna, ja eriti veel Zumbasse! Jumaldan tantsimist, olen teinud erinevaid stiile, nii klassikalist kui moderntantsu, eriti südameelähedased on igasugu latino stiilid. Saalitrennidest olen ka periooditi käinud Les Millsides, eriti meeldib Bodybalance. Peale esimest last tegin paar aastat shapingut, aga siis tüütas see lõplikult ära, ei kadunud mul seal grammigi, pilates aga kaotas mu viimsedki titekilod. Aga tants on muidugi empotsionaalselt alati parim!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. April 2011, kl 05.07

Tere kallikesed!Ilusat nädala algust!Aretha sa oled ikka super trennitajahot smileyTore et puhkamas käisid,see laeb nii keha kui vaimusmiling smileyLiisa sa oled väga tubli et said ei öelda,uskumatu kuidas nii väikesel sõnal on nii suur tähendus,tubli!smiling bouncing smileyMemm on vist juba kodumaal ja mine tea võib-olla ka juba uus pere liigegi käes.Londiste mina ka ei jälgi seda tasakaalu,sest kaal ju ikkagi langeb ja kui tõesti peaks just selle tõttu tekkima seisak küll ma siis vaataneye rolling smileyOlen nüüdseks aru saanud et minu keha väga suuri koormusi ei taha,kohe reageerib järgmisel päeval +100-+300eye popping smileyKui aga teen vaikselt ja pausidega(kuigi tahaks jutti materdada)siis on kohe -stes.Ma arvan et igale kehale on oma tase,mõnele aitab väga intensiivne,teisel jälle maru rahulik.Tüdrukud,palju te vett joote?Mul pole vee vastu midagi,siiski joon mitte just 8kl aga ikka joon kui on tahtmist,alustan küll hom. veega siis on lausa isu ta järele.Päev tõotab tulla jälle väga ilus.Ma küll täna pisut kurb, mu mehe.raasuke läheb jälle 2.ks nänalaks Soome tööle ja tütar ka linna ära,nii et pisut vesine see päevsad smileyPÄIKSELIST päeva teile!KALLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 25. April 2011, kl 06.53

Terekest kõigilesmiling smiley Taas on algamas uus ja töökas päevsmiling smiley Aiamaal palju tööd ja kodus ikka kasmiling smiley Selle vee joomisega on minul nii, et kui tahan siis joon kui ei, siis ka ei joosmiling smiley Ma arvan, et keha annab ise märku kuna tal midagi vaja onsmiling smiley Süüa küsib ta küll kella pealt...Ja füüsiliselt olen ma väga aktiivne - mind teleka eest leida ei ole lootust - terve päev ma liigun ringi ja tegelen kõigega - küll tööd, küll triikimist, küll riisumistsmiling smiley Kuigi nagu karuke03 räägib, siis tõesti igaühele raske füüsiline koormus ei sobi. Aga eks siis see reede paistab kuidas meil läinud onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 25. April 2011, kl 07.10

Tere hommikust ka minu poolt! Nädalavahetus läbi koos sünnipäevade, aiatööde ja saunaga. Kahjuks ei lugenud kaloreid ja täna oli pool kilo tõususad smiley Kohe pettunud iseenda peale, aga tean et ise olen süüdi. Ja siit tõestus, kui oluline on ikkagi oma suutäisi lugeda kui tahad kaalust alla võtta. See söömine on nii petlik tegevus, selle käigus ei saa üldse aru palju endale tegelikult toitu sisse ajad (vähemalt mina).Proovin nüüd paar päeva tibake väiksemad portsud süüa.

Eile sai peale sauna ka tiigis ära käidud, polnud üldse see vesi nii külm ja kui lavale tagasi läksin siis ei tundunud leil ka enam kuumsmiling smiley Ilagatahes kaunist ja edurikast nädalat teile ja pidage ahvatlustele vastusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 25. April 2011, kl 08.24

Hurrraaaa,
Minu väikene eesmärk oleks nagu täidetud... Kaal näitas tiba alla 65-kilo, aga ei julge seda veel suure kella külge panna... muidu pean jälle kahetsema, kui reede käes ja kaalu on lisandunud... Aga teile ikka mainin, vb siis on mul iseloomu ja jään ikka 65 peale...
Ma olen ikka südamest õnnelik praegu smiling smiley
Kõik läheb nii nagu vaja...

Mul eile oli palju puu- ja juurvilju menüüs, kalorid sain täis ja meel rõõmus... Ja kogused on ikka meeletud suured...

Minu ja vee suhe on nagu "esimene armastus"...
Me naudime üksteise seltskonda väga ning üle huulte läheb vägagi libedalt... Pigem peab meid jõuga lahutama, et küllust ei tekiks smiling smiley Nagu noored ja armunud...

Aretha- Sain rõõmuga naerda, kui sind vetsus ette kujutasin (märkmik käes ja mõtlik pilk ees, et mida ja kui palju) grinning smiley Puhkus lõuna osariikides oli kindlasti mõnus, laadisid oma patareisid ja said uut energiat... Ega see 1700 päev ei ole sinu liikumiste juures ju hull... Kindlasti oled selle juba maha raputanud...

Karuke- sulle kindlat meelt... Oled nüüd ise enda peremees ja naudi ilma smiling smiley Ära ole kurb, sest see võib viia liigsete ampsudeni... Ja ma ei teagi, et mis liikumine mulle sobib.. Ma arvan, et ma võin kõike teha... Kehale ikka meeldib smiling smiley Ma olen eluaeg olnud suur rahmeldis smiling smiley

Katre- Mind võib küll teleka eest leida... Eile just mõtlesin, et kuna õhtul midagi huvitavat telekast ei tulnud... Hakkasin Sõrmuste isandat DVD-lt vaatama smiling smiley Mõnus oli... Aga nüüd kevadel tahaks ka õues olla, aga oma aeda pole ja isegi rõdu mitte... Oi kuidas ma muidu seal ringi rahmeldaks... Kas sul nüüd meel rõõmsasm ja tusaseid mõtteid enam pole peas?

Kaisa- Siit said nüüd õppetunni, et kõik ampsud ilusti kirja panna... Nagu Aretha käib vetsus kirjutamas... Mina märgin tavaliselt seltskonnas istudes oma telefonisse (ei saa ju keegi aru, et mida ma seal toimetan)... Ja kalorites hea ülevaade olemas... Ja pea sinagi ahvatlustele vastu smiling smiley

Liisa- Kuidas kaal siis sinu tublidusele reageeris? Kas näitas ikka ilusaid numbreid?

Kõigile meile edukat päeva ja kindlat meelt

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 25. April 2011, kl 10.08

Kuulge, millal on silmaga näha, et kaal on langenud?
Ma olen alla võtnud 6kg. Kui mingi vöö on ümber piha, siis küll teised ütlevad, et olen alla võtnud (vöö ümbermõõt on ka kõige rohkem vähenenud), aga mujalt nagu eriti ei paista.
Ema teab, et olen alla võtnud, aga ilmselt ta seda nädalavahetusel otseselt siiski tähele ei pannud. Nägin küll, et piidles mind silmanurgast ja üritas aru saada, et kust siis... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 25. April 2011, kl 10.27

Igal inimesel on see erinev, et millal hakatakse märkama...
Minu oli kuskil 6-7kg pealt juba ja poiss sai veel varem aru... Aga nüüd on läinud juba 12kg ja väga hästi märgata... Eile just sõbranna mul FB-s kirjutas, et ma olen nii palju alla võtnud, et riided kõik suured seljas...
Ning uuritakse, et ega ma näljas ei ole... Peale seda, kui nähakse, milliseid portse ma endale sisse kühveldan, muututakse veel uudishimulikemaks smiling smiley Ei suudeta uskuda, et selliste kogustega on võimalik alla võtta...

Ja komplimente tuleb igalt poolt (nii naistelt ja muidugi meestelt) cool smiley

Hommikul sain juba trenni tehtud, nüüd varsti päikest võtma... Elu on lill grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 25. April 2011, kl 10.27

Toredat esmaspäeva ka minu poolt.
Londiste palju õnne, rõõmustan koos sinuga hot smiley Ise ka pikkisilmi ootan nr 6. Aga võrreldes eilsega pole kaal liikunud, kuigi lootsin, sest eile sai korralikult trenni tehtud ning ka pikalt jalutatud. Õhtuks olin nii väsinud.

Liisa - Ega ise ja need inimesed, keda iga päev näed ei pruugigi kaalu langust märgata, võibolla alles siis kui juba rohkem on langenud. Aga need, keda nii tihti ei näe, nemad märkavad sinu saavutusi varem. Mina pole siiamaani veel kellegi käest komplimente saanud, aga eks varsti peaks tulema ka jubasmiling bouncing smiley

Vee joomisest veel nii palju, et minul viimasel ajal kipub päevas kokku tulema 9-10 klaasi vett. Ega ei sunni ka end jooma, lihtsalt juba loomulik tegevust, mida mõnikord lihtsalt mööda minnes teen.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 25. April 2011, kl 15.33

Kena ja ilusat esmaspäeva ka minu poolt,tore lugeda kui hästi kõigil läheb,endal täna suht kiire päev olnud,et pole isegi olnud mahti kaalu peal käija,homme käin kindlasti ära ja loodan ka rõõmustada,väljas lihtsalt super ilm ,sai palju jalutatud ja vett joodud , söögiisu õieti pole .Mis vanuses me siin muidu koos oleme,mina ise 36 aastane.Olge siis mõnusad ja käin varsti jälle siia piilumaswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 25. April 2011, kl 16.24

Oh,
ma nüüd ka päevitamast tagasi...
Selg punane ja meel rõõmus... Vett läheb ka väga palju täna... Nagu alati... Homme plaan jalutama minna, sest täna logelesin...
Minul ka söögiisu nagu eriti pole aga ma pean, kui tahan, et kaal ikka edasi langeks smiling smiley
Jõuga pigistan sööki sisse...

Mina olen 27-aastane...

Karmee- küll see 6-s ka tuleb... Näed vaeva ja siis ongi kohe-kohe 6-s ees smiling smiley


Ma nüüd sööma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. April 2011, kl 18.57

Ohjees Londiste, sa oled ikka super tydruk! Niiii palju oled alla võtnud! Küllap sa ikka näed ka reedel oma unistuste numbritsmiling smiley

Liisa - minu puhul ei märka paljud siiani, olen kaotanud 8 kg, aga see-eest olen saanud tohutult komplimente ka päris võõrastelt inimesteltsmiling smiley Parim sõbranna isegi mainis, et tema arvates ma olin kogukamana näost hulga ümaram ja soovitas mitte liiga palju enam alla võttasmiling smiley
Eks ma olen pikk ka ja alati olnud üsna proportsioonis, nii et siis ei paista nii välja vist.

Memm, naudi Eestit! ma ka kuni kolmapäevani veel siin, siis lähen Helsingisse välja kolima ennast. Niii mõnus on! Täna käisin Vabaduse kohvikus ja nautisin suurepärats lõhet..ja kui arve toodi, pidin pikali kukkuma - ei saa olla kesklinna imelise vaatega kohvikus nii odavsmiling smiley Helsingis ma muidugi väljas söömas ei käigi praktiliselt.

Ma ise loodan ka hirmsasti, et äkki sel reedel hüppab 59 ette...aga samas see on vist natuke utoopiline lootus. ka täpslet 60 oleks rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. April 2011, kl 21.25

ahjaa, seda unustasin mainida, et mina olen 31!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. April 2011, kl 06.02

TERE,TERE KALLIKESED!Teate mul oligi õigus oma keha suhtes.Kui rabeled 7-8 tundi ja puhkad arva siis seda minu keha ei tahasad smileykohe oli +100.Nüüd tegin kokku 5 tundi ja iga poole tunni tagant tegin 10 min. pausi langus oli -400grinning smileyNii et pean pidama piki-vahetsmiling bouncing smileyOlen 47,alla võtnud 7,7 aga olen ju lühike ja paksmoody smileyseega pole märgata veel suurt essugi,sest tundub et kogu rasv mis oli näos see on kadunudeye popping smileyOlen suht naljakas praegu suur kere ja tilluke nägutongue sticking out smileyOstsin linaseemne õli nüüd olen õnnelikhot smileyTOIMIB!Oootan ka väga 7 ette siis jääb paar kilo ja võin tähistada 10kg juubelit!Kuram!Toimib see värk nii et minu põhi viga oli alla norm. söömine,sest rohud tõstsid üles kaalu aga alla ei läinud ja avastus ju absurdne et söö rohkem ja langebtongue sticking out smileyNüüd võin pea anda et täiega õigus!!!!!!!!!!!Nüüd püha sööma aeg,see nüüd mu lemmik!smiling bouncing smileysiis sutsu blogis ja aeda!Kaunist päeva algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 26. April 2011, kl 08.57

Täna alles teisipäev aga ma juba nii ootan reedet... Täits hull, kuidas tahaks oma kaalu juba ära fikseerida, et uusi kaugusi vallutada...

Kui ma üleeile pildistamas käisin siis peale kõige ilu, nägin ma ka nastikut... K***t, kus ma ehamtasin, oleksin talle peaaegu peale astunud... Tegin pilte ka temast (mõni täitsa pädev kohe), aga endal süda nii värises, et jube smiling smiley Siis tulin väikesest metsakest välja... kummikud olin autosse jätnud ja jalas ainult ketsid... Enam seda viga ei tee...

Aretha- Ma olen sinus suht kindel, et sa näed 59 juba sellel reedel... Tunne on kohe selline grinning smiley

Karuke- Aga siis sa pead hakkama puhkama oma aias müttamiste vahepeal, et kaal ikka langeks... Sest tundub, et see sinu kehale sobib... Ja ma joon/söön ka Linaõli... Kõhuga nagu probleeme pole ning arvan, et see on just sellest... Ja ega see 7 sul tulemata jää... Läheb tsipa aega ja ongi juba varsti käes...

Päikest ja sulavaid kilosid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 26. April 2011, kl 08.59

Nii, mina ka täna siis linaseemneõli ostma smiling smiley
Kaal näitas täna hommikul nii müstilist numbrit, et kui reedel midagi sinna lähedalegi on, siis on ikka kohe väga-väga hästi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 26. April 2011, kl 09.33

Mina ka eile ikka ajasin vägisi toitu sisse, et norm täis saada. Tundsin ennast küll kuidagi paraja pallina, arvasin, et kaal vast veidi tõuseb. Aga kus seda, hoopis veidi alla tulnud. Nii, et vaja ikka korralikult norm täis süüa.

Mina argpüks, kardan igasuguseid ussikesi (no vihmaussi ei karda). Kusjuures see kevade nägin esimest korda rästiku poegi. Uh, kole...peesitasid päikese käes. Ja londiste, kas puugisüstid tehtud. See aasta pidi ka neid väikeseid va kurjameid ohtrasti ringi liikuma.

Ja mina hetkel veel 29, hirmuga ootan aasta lõppu, et see 30 vastu võtta. Ausalt, ega ei olegi soovi sünnipäeva pidada, ei taha enam vanemaks saadasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. April 2011, kl 09.56

Mul juhtus sama peale 30-et hakkasid aastad tulema paari-kaupa korraga,enam ei taha ühtegi sünnatmoody smileySamas tõsiasi seegi et igas vanuses on ja oli midagi omapärast ja kordumatudsmiling bouncing smileyKardan usse ämblikke kohutavalt ja maal neid päris palju,mul aia kõrval suur kivide kuhila põldudelt kokku veetud ja sinna ma ikka ei lähe küll nii sama kui siis jälle kivide järgi ja suure kolinaga et nad mind ikka kuulekssmiling bouncing smileyNüüd tööle!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 26. April 2011, kl 11.10

Hihii, karmee, ma arvasin ka 29sena, et see on hirmus..aga tead, peale 30 läheme kõik aina nooremaks ainultsmiling smiley See on küll uskumatu, aga ma pole kunagi oma elus nii õnnelik, enesekindel ja ..vist ka ilus olnud - kui nüüd - sest saan tohutus koguses meeste tähelepanu...smiling smiley

Londiste - see sul nii põnev hobi! nastikud on jõledamalt suured, ma esimest korda nägin paar aastat tagasi ja ehmatasin ka õudselt. Hea, et rästik polnud!

karuke, sa ära jah üle pinguta - ma ka käisin täna jooksmas ja nüüd veel pilatesesse ja ma kohe ei tea, kui palju ma siis julgen süüa. kõiki tagasi süüa ei taha, et ehk palju. samas kui üldse ei söö, siis võib ju sässturezhiim tekkida confused smiley siiani on kõige paremini toiminud see, kui lihtsalt söön normi täis ja liigutan minimaalseltsmiling smiley aga trenn on ju nii mõnus! Kuidas sa, Londiste, oled teinud? Mul preagu kcal norm 1600, bav on 1400 - loogika ütleb, et 1600-1400 -200 st kui treenides kaotan üle 200, peaks veidi rohkem nagu sööma..või mis te arvate?

aga nautige päikest ja kaunist elu, tüdrukud, ja andke ikka teada, mis teil toimubsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 26. April 2011, kl 12.46

grinning smileyjust just peale 30 lähme kõik nooremaks,mulle nii meeldib see lausetongue sticking out smiley.Tere ka kõigile,endal kiire tööpäev,lõunaaeg käes ja kohe kiskus siia piiluma,mida kirjutatud on,lähengi nüüd söön natukene,täna nii kiire ,et hommikusöök jäi vahele ,katsun nüüd mitte ülesüüa,rohkem salateid värskeid ikka võtta,kena päikselist päeva winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 26. April 2011, kl 13.24

Mina olen viimaseid nädalaid 25. aastane. Ka ikka päris hirmus see vanemaks saamine. Isa muretseb juba, et nii vana, et ega enam mehele ei saa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 26. April 2011, kl 14.21

Liisa jätagi isale see mure,sina aga naudi kevadet ja elu selleks noor oledki.Iga asi omal ajalsmiling bouncing smiley 25 olid samad mõtted,nüüd lihtsalt vananen väärikalt ja elu on ikkagi ilus!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 26. April 2011, kl 15.21

Aitäh karuke, ega mina ei muretsegi, mul neid kandidaate ikka jagub veel grinning smiley
Ja suveks saan saledaks ka veel!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 26. April 2011, kl 16.06

Aretha- Minu Bav on 1440 ja kaloreid söön igal päeval 1460 smiling smiley Mul nende kalorite arvestamine tänu trennile on ka nii nagu on... Ei tea isegi, et kas õigesti, et nii vähe söön grinning smiley

Trenn mul crosstraineriga 3-päeva järjest 45 min siis üks vaba päev ja jälle 3-päeva trenni... Ning vahest ka jalutan...
Trenni ja üldse lisa kaloreid juurde ei arvesta... (ehk teen mis ma teen aga kaloreid söön ikka ja ainult 1460). Ja kaal langeb väga ilusti... Isegi olen üllatunud, et seisma ei ole jäänud... Ning alates 11.veebruarist ainult langeb...
Täna siis pidi mul olema trennist vaba päev aga läksin jalutama... 4h ja 20km... Ise pean end täitsa hulluks... Nüüd söön kiiresti, sest varsti juba õhtusöök ka ees ja kaloreid pean jälle pähliktest juurde võtma smiling smiley

Karmee- ei ole puugi vastu süste saanud... Aga peaks sellele mõtlema... Ja ära seda vananemist karda... See nii loomulik asjade käik, et ei ole vaja üldse muretseda smiling smiley

Karuke- Ma kardan vist isegi ämblikuid veel rohkem, kui usse... Ja igasugused vaglad ja olevused- neid kardan ka hullult smiling smiley

Liisa- Isa võid lohutada, et ega see tema muretsemine sulle meest ei leia... Ja ütle, et sa naudid elu ja ega mehed maailmast veel otsa ei ole saanud...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 26. April 2011, kl 20.33

Homme lähen paariks päevaks vanematele külla, nii et pole võimalik siia piiluma tulla. Vaatan, ehk vaja oma kaal kaasa võtta, millega reedel kaaluda. Aga oma 6 võin selleks nädalaks unustada. Panustan uuele nädalale.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. April 2011, kl 06.22

Tsau kullapaid!Ma sain 7 ette,küll tillukese aga ees!hot smileyPüha peeretus kui lihtsalt see tegelikult tulismiling bouncing smileyKahju ainult sellest et varem ei leidnudeye popping smileyJäreldus,minu keha tahab rohkem sööki kui talle varem andsin ja natuke liikumist,hirmsat rabelemist ta mul omaks ei võta.Olen lausa õnnelik!smiling smileyEsimese eesmärgi saavutamiseni jäänud 1kg sentidega JUHUU!Teile soovin sama õnneliku päeva ja ilusaid hetki!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 24


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.