Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 29. April 2011, kl 17.07

Tere õhtust ka minu poolt.minu kaal 75 tänawinking smileyEdu kõigile, tublid oleme nagunii kõik,et selle ette võtsime,minul hea meel,et siia kampa sattusin,väga innustav on ja huvitav on lugeda teie postitusi,ma ise nii hea kirjutaja eiole,aga teie omasid loen suure huviga,kena nädalavahetust ja nõiatralli kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 30. April 2011, kl 03.57

Minu kaal 61,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. April 2011, kl 06.17

Tsau kullakesed!tongue sticking out smileyOlete kõik super tublid ja maru hea tiim!thumbs upLoodan et kõik läheb plaani järgi ja saan järgmisel nädalal -10kgeye rolling smiley siis saan ka enda jaoks uue eesmärgi pannatongue sticking out smiley.Praegu pole see kadu veel silmaga nähtav aga küllap varsti tuleb ka see aeg,eks ju!smiling smileyTäna võtan puhkepäeva ja lihtsalt tegelen endaga!smiling bouncing smileyIlusat ja vahvat nädala vahetust teile,kalli!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 30. April 2011, kl 08.06

Hommikust.spinning smiley sticking its tongue out
Ilus ilm tuleb,mul juba tunnine jalutuskäik tehtud.smiling smileySõbrake oli kohe stardi valmis ,nii,kui tossud jalga tõmbasinsmiling bouncing smiley
Ilusat ja rõõmsat päeva teilespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 30. April 2011, kl 08.21

Rokki sai tubli perenaise omale hot smileyMemmeke ja nii kilokesed hakkavadki sulama.Tubli oled!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 30. April 2011, kl 08.34

Hommikust,

Käisin siis eile sõbra sünnipäeval...
Ei söönud midagi, ei joonud ka midagi , jõin ainult vett või Cola Lighti... Otsustasin, et olen kaine autojuht hoopis... Mul selle joomisega on viimasel ajal kehvasti... Ei taha enam üldse... Samas on see ka nagu hea ju... Ei riku tervist ega midagi...

Aga järgmine reede-laupäev ja pühapäev olen ma Pärnus... Jah just Pärnus... Mõtlesime hea sõbraga, et läheme tema suvilat ja ümbrust korrastama... Kindlasti tuleb veel rahvast... Oma toidukaaluga jändamist ei saa seal lubada... Pean olema lihtsalt tubli ja silmaga hindama suurusi... Oi, kuidas ma neid 3-e päeva karda... Sest, kuna mul on juba eesmärk seatud siis ei tahaks sellest kuidagi loobuda...
Ja, kui oled juba Pärnus siis Olen ma 120% alati käinud sellises kohas nagu Steffani ja seal söönud Pizzasid... Isegi Tallinast on sellepärast Pärnusse mindud, et Steffani Pizzat saaks... Minu ja väga paljude lemmik Pizzeriaid grinning smiley
Ma juba hirmuga mõtlen, et mida ja kui palju süüa...

Eile sõin nii palju komplimente, et Uh kohe smiling smiley Kõik vaatavad, kiidavad, vaatavad veel ning kiidavad veel rohkem... Ja eriti minu sõbrannad... Ja kuna solaariumis ka veel käisin siis olen ma ka pruun juba... Ühesõnaga olen üks täitsa seksikas naine... Ja ise sellega väga rahul...

Karuke- Ma ka nii loodan, et saaksid oma eesmärgiks seatud 10kg kohe-kohe kätte... Ma ka juba nii õhinas, et nii palju kaotanud oled...

Memm- Nii tore, et see 200g on juba su kehalt kadunud... Ning Rokki tundub olevat tõeliselt mõnus tegelane... Et kohe on nõus välja mürama ja müttama minema... Nüüd jälle lisa stiimul juures, et miks rohkem liigutada...

Aivi- -800g Pole üldse paha... Kaks pakki margariini oled endalt maha raputanud....No ega kõik ei ole jah sellised kirjutajad... Tore, et ka rahul oled ja meist siin enegiat ammutad... Ole tubli...

Katre- -400g ob väga ilus tulemus... Jätka samas vaimus, sest sa oled nii tubli smiling smiley


Nüüd joon kohvi lõpuni ja kohe lippan toimetusi tegema... Kindlasti tulen veel piiluma, et millega tegelete...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. April 2011, kl 10.04

Hommikust kullakesed! Tõesti nii vahva, Memm, et sul nüüd Rokki olemas, kes sind muukui õue tiribsmiling smiley Minul toas alati nii palju teha, et kuidagi ei saa õue mindudtongue sticking out smiley

Karukesele hoiame kõik pöidlaid! Kindlasti saad oma 10 kg kaotuse kätte!

Londiste, ära karda Pärnut! Ma mõistan su Stefani-armastust, olen isegi seal väga sageli käinud. Aga Pärnu on üldse nii super linn, ja mis saaks parem olla kui nädalavahetus seal! Olen täiesti kindel, et suudad piiri pidada! Juba see, kui terve õhtu sõpradega väljas olles ilma joomata vastu pead, on ikka väga oluline näitaja! Kui seltskond on hea ja palju tegevust, siis pole ülesöömist karta! Oled ju üks ääretult kift naine, nagu su sõbrannade komplimendidki tõestavadsmiling smiley

Minu eilne päev oli kohutavalt kiire ja lõuna jäi söömata, õhtuks närisin autos Selveri pizzatgrinning smiley eriti terviuslik muidugi..aga õnneks oli ainult 75 g tükk ja hiljem üllatusin, kui vähe kaloreid sealt tuli. Kodus veel pistsin viinamarju peale ja kuigi kalorid jäid täis söömata, tuli süsivesikud hirmus palju. Tegin siis tänaseks omale menüü juba ette valmis, ja seekord õnnestus vähemalt planeerida nii, et kõik söögikorrad tasakaalus! Olen selle üle tõesti väga uhke, sest õnnestus samas sinna menüüsse toppida 10 g Lindti 85% mõrushokolaadi - ma olen nimelt mõrusokolaadi hullsmiling smiley ja ka 100 g minu oma tiramisut, mis annab 177 kcal 100 g kohta -see mul lemmikmagustoitsmiling smiley sest ikkagi laupäev ja võib ennast hästi tundasmiling smiley Planeeritud hommikusöök on söödud, lõunane borš podiseb pliidil, tiramisu on kapis ootel ja ise võtsin taas koristamise ette. Päike tuleb ka juba välja ja tõotab tulla üks ütlemata vahva päev!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 30. April 2011, kl 16.02

Tere kõigile.Londiste112 ma imetlen sind ,käisid sünnipäeval ja mitte midagi ei söönud,tead sul on super iseloom,loodan,et kunagi suudan ka niimoodi.Ise täna kavatsen tsipa nõiatseda ja nõiajooki juuagrinning smiley.Hommik polnud just kõige toredam,aga nüüd on tuju super ja soovin teile kõigile lahedat õhtutwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 30. April 2011, kl 16.09

Tere üle pika aja ka minu poolt.
Vanemate pool käik lõppes kõigi trummide, pulkade ja trummi mehest loobumisegasad smiley Kuidagi nii igav oli seal, sõin vaid ühe korra päevas (hommikul alustasin ja õhtul lõpetasin - vähemalt mulle tundus nii). Nädala sees näitas mul veel päris ilusat kaalunumbrit, aga reedeks tuli juurde, kaal näitas 70,9 ja täna hommikul oli veel juurde tulnud. Nii suur isu tekkis jooksma minna, aga laps ei soostunud kellegagi jäämasad smiley
Aga homsest alustan jälle ilusti toitude kaalumisega ja trennitamisega. Loodan, et homme nii suurt väsimust peal ei ole nagu täna. Ei saanud korralikult magada, laps oli ka nii vara hommikul üleval.

Lugesin siin teie postitusi, nii põnev ikka. Mina muideks kuke aasta ambur. Minu horoskoobid on küll kuidas kunagi. Aga üldiselt väga ei usu selliseid asju, kuigi mõnikord isegi tahaks.

Tabeli panen ka kohe üles, numbrid on ilusad, kõik on ikka tublid. Järgmine nädal olen mina eriti tubli (vähemalt püüan spinning smiley sticking its tongue out )

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karmee
Kuupäev: 30. April 2011, kl 16.12

No nii, meie tabel on siis järgmine:



Järgmine kaalumine 06.05.

Kõigile ilusaid numbreidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. May 2011, kl 05.27

Tere vara homikust kullapaid!spinning smiley sticking its tongue outKüll me oleme usinad,Karmee on nii tubli ja pani tabeli juba üles,MÜTS MAHAthumbs upNeid igapäeva horoskoope ei loe üldse,vaid rääkisin iseloomust see läheb küll täppi.Olen jube uhke TEIE üle ja enda üle,tundub et tõesti on kõik võimalik vaja ainult tahta!Minu puhul tuleb kuidagi väga kergelt kätte(vähemalt praegu)tongue sticking out smileyEile ei teinud essugieye rolling smileylihtsalt tegelesin endaga ja logelesin,mõjus hästi -300hot smileyÕnneks oli meie kandis külm ka nii et ei kiskunudki välja minema,ainult natuke sai koertele palli loopida.Suur kaukaaslane on mul pull kuju kui ära väsib,ronib koos oma palliga aiamaa vanni ja sulistab,siis sukeldub otsib oma rõnga jälle üles ja minekhot smileyTilluke koera tüdruk Nelli aga on mimmu,ei see ennast märjaks ja poriseks tee.eye rolling smileySuure koera nimi lihtsalt Paksu ta on igati oma nime vääriline.Täna võtan jälle suurema koristuse ette,kuigi kedagi pole ja segamini ei aeta ikkagi käin üle!smiling bouncing smileyVäga ilusat kevadist päeva teile tibukesed!tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. May 2011, kl 06.22

Hommikustsmiling smiley

Rõõmustan teie kaalu languse üle,kuid samas teeb kurvaks see,et minul miski pärast ei lange.
Nii nagu reede õhtuks see üle arune 200gr.kadus,nii kaal seisab ka paigalmoody smiley
Ei aita siin liigutamine ,ega logelemine.
Ei oska kohe miskit peale hakkatamoody smileyeks näis ,kui kaua selline seis nüüd on

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 01. May 2011, kl 06.54

Hommikut,oh minu tänane kaal rõõmustas mind,kuigi eile sai patustatudgrinning smiley Memm52 ära kurvasta küll kaal langema hakkab,mul esimene kaalumine oli plussis ,siis oli selline masekas aga kõik olid nii tublid ja see innustas,et võtsin end kokku ja praegu läheb väga hästi,liigun rohkem ja vaatan mida suhu pistan,kuigi arvestuse järgi söön jumala metsa ja süsivesikud möllavadsad smiley..Kuidas teistel on? Kas veel kellegil süsivesikud ülekaalus?

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. May 2011, kl 07.19

moody smileyEga ma saagi aru,miks ma selline potsakas olen-ma tea ,mis tööd teie teete,kuid mul on liikuv töö
suurem osa päevast ma liigun-talvel koristasin ma lund
nüüd on kevad tööd,lasteaedades ja koolide ümbruses koristame liiva ja lehe prügi ,mis sügise koristamatta jäi
kuid kaal ei liigu ja kõik,õhtuti käisin veel kepikõnnil,kui väga väsind ei olnud
nüüd ei tule muidugi keppidega kõndimisest midagi väja,sest rokkiga on võimatu kepikõndi teha
vee joon ka päevas ära,söömine on ka kontrolli all,vanasti oli nii,et sõin siis,kui meelde tuli ja kohe korraga palju
ei,tea,eiteayawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 01. May 2011, kl 07.35

Minu kaal tõusis kui suitsetamise maha jätsin ,siis tuli metsik söögiisu ja ka magusat olen eluaeg armastanud,lisaks olid lapsed tihti haiged,siis kodus istudes ja pugides see kaal vaikselt tuligi.Nüüd vaatasin,et suvi tulemas ,riided kõik seisavad kapis,et kui nüüd enam kätte ei võta end kuna siis veel,kuigi olen tegelt üritand palju kordi aga tulutult,nüüd loodan,et pean ilusti vastu, hea seltskond siin koos,teiste head tulemused innustavadwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 01. May 2011, kl 08.32

Tabel väha kena, nagu ikka... 5+ töö on tehtud smiling smiley

Aretha- Ma ei saagi aru, et miks rahval nii suur Steffani armastus on... Pärnu ja Tallinnast kaugel on supper, sest muidu oleks ikka päris keeruline...
Ja sellest tasakaalust on minul jälle palju õppida... Vähemalt oleme me sinuga omavahel tasakaalus... Sinul toidud alati tasakaalus ja minul pole veel kordagi need korras olnud smiling smiley

Aivi- Muidugi suudad sa kunagi peol ahvatlustele ei öelda... Aretha kunagi vist blogis kirjutas, et ütles peol: Mina ei saa majoneesi ja nisu süüa (Valeks oli, et tervis ei luba)... Ja seega ei saanud ta kohe salateid ja kringleid/torte süüa... Siis ei pea kellegile selgitama, et miks ta neid toite väldib... Sellised hädavaled on ju supper... Kõik mõistavad sind siis ja ei pressi peale smiling smiley Minu kaal hakkas ka tõusma just suitsetamise lõpetamisega ning ka hiilides smiling smiley See on tore, et sa oma masendusest üle said ning nüüd oled kaalu saanud oma kontrolli alla... Edu...

Karmee- kui sa end nüüd ilusti kokku võtad siis on võimalik need trummid ning pulgad sealt metsast jälle ilusti välja tuua... Need pole veel hukka läinud seal grinning smiley
Ja see on nii armas, et sa oeld järgmisel nädalal tubli, et sa vähemalt püüad olla tublim grinning smiley

Karuke- sul ju müttamist küllaga, kui 2-ks koera toimetamas on... Sul tundub nii põnev, selle Paksu (suure koera) tegevus on armas seal vannis smiling smiley

Memm- Aga vb keha praegu mõtleb, sest oli alles eestis ja nüüd soomes... Sa ei ole saanud keppidega kõndima ka ju minna... Loodan, et saad kohe-kohe kaalu liikuma... Ega su kõht jälle korrast ära ei ole? Vb ka selles asi... Ole tubli...


Mina siis eile käisin Vanalinnas sõpradega, Oleviste kirikus üleval tornis Tallinna vaadet nautimas, Geopeitust mängimas, kontserdil, õhtul väljas pubis istumas... Oli päris toimekas ning lahe päev...
Täna plaanis ka geopeitus, Tallinna linnas "Turistide" mängimine (jalutada ja pildistada), grillimine ja saun...
Trenni ei teinud ma eile ja ka täna ei tee... Mõnikord mul jääb 2-päevane auk trennide vahele... Aga, kui kaal langeb siis ei ole ma sellest suurt numbrit teinud...

Mine neid päevaseid horoskoope ka ei usu... Aga tähtkujude iseloomud on huvitavad ja üldiselt astroloogia on põnev.

Kuidas teile lugeda meeldib? Mina isiklikult loen palju ja mulle kohe meeldib lugeda... Apollost ja Rahva Raamatust on mind raske eemale hoida... Ma tahaks seal kõike vist vaadata, katsuda, lugeda ning ka omada grinning smiley Ühesõnaga on raamatud mu suur nõrkus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. May 2011, kl 08.40

Memm tundub et oled ju väga füüsiliselt koormatud äkki on kcal vähe?Samas oled ju ikkagi väga tubli ja keha peab jälle uue toiduga harjuma,ära ole kurb siis olen mina kaeye popping smileyAivi minul süsikaid alati palju puudu ja valku palju aga kui kaal langeb siis olgu kuidas on,põhiline ju et langeb!smiling bouncing smileyOlen ka iagasuguseid asju 2 aasta jooksul proovinud kuid kõik oli asjatu ja lühiajalineyawning smileyMinu suurim viga oli et sõin liiga vähe ja hommikuti üldse ei söönud,Praegu olen just hommikuti karu isuga ja ei keela essugi endaletongue sticking out smileyNüüd olen leidnud endale sobiva maks. tulemuse saamiseks isegi liikumise skaala ja olen õnne-junnis!smiling bouncing smileyNimelt pean iga poole tunni tagant 10min.puhkama,minu keha ei taha mitte jutti rabelemistgrinning smileyMa arvan et peame kindlasti vastu,sest meil on nii tublid eeskujud,tublid toetajad ja me ise jube tublid!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 01. May 2011, kl 16.18

Juhuhuu, kallikesed, ma nii õnnelik! Murdsin küll lubadust mitte muul ajal kui reedeti end kaaluda, aga tahtsin näha, kuidas mu eilne magusaga ülekuhjatud päev mõjus. ja nägin numbrit 59,5! Eks siis saab näha, kas järgmiseks reedeks tõusebsmiling smiley

Memm, sa oled väga tubli, et suudad mmotivatsiooni üleval hoida ka siis kui pole nii kerge periood. Ma arvan ka, et sinu puhul võib just see olla põhjuseks, et liigutad nii palju ja sööd ehk vähe. Proovi kasvõi natuke aega süüa nt rasvasemat toitu. Muide, kui sind peaks veel seedimishäired kimbutama, siis ma igaksjuhuks ütlen, et ostsin ükspäev jälle Kubija Ürditalu paastuteed apteegist ja minuarvates see on parim lahtisti (mul ka reisiga läks vahepeal korrast ära veidi) See ei mõju kohe, ööpäev läheb aega, aga siis mõjub ikka täiegasmiling smiley

Aivile veel - kindlasti suudad ei öelda! Muide, mul on sõbranna, kel on laktoositalumatus. See tähendab, et ta ei söö ühtki piimatoodet. ja ta on tõeline pilbas, ca 50 kg, kuigi ta ei jälgi midagi. Sealt mul tuligi kunagi see idee, et pean nisuga vahet ja ütlen, et ma seda süüa ei saasmiling smiley ja tõepoolest, olen ise teinud piimatoote-vabasid nädalaid kunagi - tohutult mõjutab kaalu, sest reeglina kõik maitsev ja rasvane sisaldab piimasmiling smiley

Karuke - tore, et sellise avastuse tegid! Igaühel ongi vaja enda keha tundma õppida, et mis sobib. Ja sa ise oled ju nii hea toetaja meile, nii sõbralik, positiivne ja armas!

Londiste - sa nii tubli ja aktiivne! Aa, ma kunagi juba tahatsin öelda, et kuigi sa ujumist ei armasta, oled ju kõva veejooja, nii et ikkagi õige Kalasmiling smiley ma ka 100% ei usu horoskoope, aga ikkagi mingid iseloomujooned on tüüpilised samade tähtkujude esindajatele minu arvates.

Muide, ma ka lugemishull. Mu kodus on alati liiga palju raamatuid, kuigi ma ostan muudkui riiulid juurdesmiling smiley Ma ükskord unustasin end Apollosse 5 tunniks grinning smiley Liiga palju on häid raamatuid ja kõike ei jõua osta, aga kui mul oleks poole suurem maja, siis sisaldaks see põhilislet raamatuidsmiling smiley Ma käin palju antikvariaatides ka.
Mida praegu loed? Mul üks Dostojevski novellikogu pooleli preagu, aga veel paar põnevat elulooraamatut järge ootamas. Muide, lugemine on üks minu kunagise ülekaalu põhjus. Lapsest saadik olen armastanud süüa ja lugeda koos. Kunagi istusin õunapuu otsas ja pistsin muudkui õunu lugemise ajal, öösel ronisin taskulambiga teki alla, leivakannikas pihus, et 100ndat korda järjest Kadri.Kasuema või Jane Eyre´i lugedasmiling smiley Nüüdki, alati kui raamatu võtan, tahaks kohe näksida. Aga ma olen nüüd teinud reegli endale, et korraga ei söö ja loe. Siis ei teki ka korralikku täiskõhutunnet. Joon siis muudkui teed raamatu kõrvalesmiling smiley Ja huvitav ka see, et nt raamatupoes või -kogus ei tule isu, aga kodus sirutaks käe kohe küpsisekaussi. Seega olengi viimastel kuudel hulga vähem lugenud kui tavaliselt. Kodus olen aktiivne ja siblin ringi ja lugemise jätan reisidele, seda on mul piisavalt palju. Aga loodan, et suudan kunagi end ümber harjutada!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 01. May 2011, kl 20.21

59,5 on ju lausa supper tulemus ja kui ka mõni gramm juurde tuleb, ei ole sellest hullu… Number on juba alla 60-ne… See on küll äärmiselt mõnus…

Kunagi sai Kadri ja Jane Eyre ka ise päris mitu korda lugeda… Lapsest saati olen lugenud ja unistanud… “Maailm ja Mõnda” sari on ka päris hoolega loetud… Keskkoolis olid mu lemmikud Kafka “Protsess”, Läänerindel muutuseta ning Kuristik Rukkis. Ja muidugi “Tõde ja Õigus” – lihtsalt supper raamtud… Eelmisel aastal sattusin vaimustusse Stieg Larsson’i “Lohetätoveeringuga tüdruk” triloogiast- see oli nii põnev, haarav ja kergelt loetav.
Muidu on minu lemmikud krimkad, põnevikud, valitud elulood, ajalugu , põnevikud, teadus (mõnusalt ja loetavalt kirjutatud).
Hetkel on kaks raamatud käsil: “Marilyn Monroe Salajane elu” ja “ Härrasmehe kirves”.

Kunagi meeldis ka nosida raamatu kõrvale… Nosiksin vist praegugi suurima rõõmuga, kui ma ei kontrolliks, et mida ja millal ma sööksin… Aga pakk krõpse, mõni hea tükk kooki, kuivatatud puuvili või lihtsalt leiba… Need olid raamatu head kaaslased ☺

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. May 2011, kl 05.01

Tere hommikust mu armsad!Nagu ühele mõmmile kohane on äratus kell 5,no normaalne inimene magakseye rolling smileyLugesin teid ja südame alt on soe ja hell tunne!Olete maru hakkajadsmiling smileyLoen ka ise palju ja naudin täiega!Teate tüdrukud mul väike mure ka seekord,nimelt hommikul käisin kaalul ja nr on 78,4 seega jälle kiloeye popping smileySöön rohkem kui kunagi varem,ikka ilusti küik mis peab aga kuhu see kaal nüüd tormab?Kus juures pole 2 päeva praktiliselt liigutanud endmoody smileyKas mul jama majas või lasen olla!eye rolling smileyKaal ei saa valetada sest neid mitu ja vahe on + - 50g.Te minust kõvasti targemad kas peaksin midagi muutma?Praegu aga ilusat ärkamist norm. ajal!ja siis mulle appi kui aega jääb!Kalli,kalli!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.07

Ei ära muuda midagi...
Keha on saanud aru, et saab rohkem toitu ja ei pea enam kõike säilitama... Tundub, et nüüd on hea tempo omale saanud ja hoia sellest 10-küünega kinni... Kui sa kõik ilusti täis sööd ja kaal langeb siis on väga hea ja ei pea muretsema...

Mul just ei taha hetkel minna eriti hästi languse poole... Hoiab end jälle paar päeva- ma loodan, et mitte kauem... Mul mõnikord juhtub see... Kuigi söön ja joon ka ilusti nii nagu peab... Eks reedeks üritan jälle asjad liikuma saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 02. May 2011, kl 08.58

Sul kullapai ju kaal väike ja ega sealt suurt ju võtta pole sellepärast ilmselt ka väiksed seisakud.Aga sind tundes nagu nii saad oma tahtmisesmiling bouncing smileySöön tõega palju eriti hommikul,sest peale 6 toit enam ei mahu.eye rolling smileyAitäh sulle kullake nõu eest(või terve anuma eest)Hoian sulle pöialt!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 02. May 2011, kl 09.13

Ei ole mu kaal sugugi veel nii tilluke smiling smiley

Koos teiega ma saan muidugi hakkama, selles olen ma täiesti kindel... Me siin siin toetavad, et kaalul polegi muud pääsu, kui ainult langeda grinning smiley

Ma vist eile grillides ikkagi külmetasin... Pea paks otsas, nagu hakkaks nohu ka veel tulema ja kurgus midagi kriibib... Loodame parimat, et haigus mulle külla ei tule grinning smiley

Mina hoian sulle ka pöialt, et kõik läheks selles suunas nagu vaja...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 02. May 2011, kl 09.24

Tere hommikust!

Karuke, ma ka alati vara yleval, enamasti kuuest, sest esimene laps (11-kuune) ajab yles, et saaksin teise lapse (17-aastase) kooli saata :-)

Ma olin tubli ja tegin reede-laup kogu päeva suvilas aias tööd, ei jõudnud syyagi ja kaal kadus tervelt kilojagu. Sealt edasi olen söönud vaikselt, et mitte kõike kohe tagasi süüa. Aga ma olen nii saamatu oma söökide kirja panemisega ja kalorite arvestamisega, mysli ja piim tuleb eraldi lisada, sellest sain juba aru, aga ei võileib ega heeringas ei andnud täna yhtegi valikuvarianti ja ise ma kaloreid toidule lisada ei oska. Oeh.

Olin lapsena ja koolis väga suur raamatulugeja, meil kodus olid seinad kõik raamaturiiuleid täis ja minul läbigi loetud. Siis ei lugenud ma vahepeal 10 aastat, ainult kogusin raamatuid koju, sest raamatupoodi ei saa mind lasta, kõike tahaks! :-) Kuna aga vahepeal olen kolm korda kolinud koos raamatukastidega, siis tegin raske otsuse - enam mitte üht raamatut osta ja suure osa andsin ära sõpradele. Suvilas vahetasime nyyd nädalavahetuselt just põrandat ja kuna ma ei taha põhimõtteliselt raamatuid ära visata, siis tassisime kottide kaupa raamatuid sauna, kuigi enne olime need saunast tuppa tassinud ja siis seal yhest toast teise - nii et minu viimase aja suhe raamatutega on suhteliselt füüsiline :-) Naersime just õega, et selle ajaga, mis me neid raamatuid tassinud oleme, oleksime jõudnud mõned neist läbi lugeda, lugemiseks muidu paraku aega ei ole :-/
Saunast peab varsti need raamatud siiski ära viima, aga siis joonelt vanapaberisse...

Ilusat esmaspäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 02. May 2011, kl 14.32

Karuke,nii tormad minust väga palju ettethumbs up,kuid olgu,ega ma kade pole,mul hea meel,et sul hästi lähebsmiling bouncing smiley
Raamatuid loen minagi ,kuid jah nüüd juba vähem,silmade pärasteye rolling smiley
eye rolling smiley
tegin siin pisut kontrolli,kõik,mis olen söönud siia maani,kõik olen ka ära kulutanud tööga ,nii,et enne õhtu sööki olen juba miinusteseye rolling smiley
paras jama kohe,mul pole enam mõtteid,ehk keha hakkab lõpuks tööle ja kaal hakkab langema
isegi ma ei vaata kaalu poole,ei taha end kurvastada,eks reede näeb
Kõhuga on ka momendil okey,täis ei ole ajanud

Olete väga tublid,thumbs up,see on nii tore

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 02. May 2011, kl 17.10

Tere,sain korraks arvuti taha ja kohe jooksuga siia piilumawinking smiley..Mina suur lugeja pole aga olin seda lapsena ,järelikult lugesin kõik ette ära grinning smiley Nüüd aga lastele süüa tegema,ilusat õhtutwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 02. May 2011, kl 19.54

Tsauki! Ma ka nüüd jälle vaikselt ellu ärkamas. Palavik on lõpuks selline, et mõtlemisvõimet enam ERITI ei sega smiling smiley
Kaalule on see haigus õnneks pigem positiivselt mõjunud.

Mina olen ka hull lugeja. Kahjuks viimasel ajal jääb aega selleks ainult niipalju, et enne magamajäämist paar minutit.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. May 2011, kl 05.58

Tere mu väga kallid tüdrukud!smiling smileyEile ei jõudnudki siia ja päev selle tõttu veidi kurbthumbs downAga täna tahan et rõõmustaksite koos minuga -10,2 hot smileyJummi missugune super tunne!smiling bouncing smileyseega 48 päevaga,see on mulle uskumatu siiani,kuigi kaalusin mitu korda üle,aga tõsi,mis tõsitongue sticking out smileyLihtsalt söön ja kõiktongue sticking out smileyMemm mina usun küll et sul napib toitu,ma küll tahaks sind järgi oodata,aga olen kuram nii leilis et tahaks muudkui edasi minna.Panin täna uue väikse eesmärgi endale 75 kolme nädalaga,eks näiseye rolling smileyMulle meeldivad väikesed eesmärgid!smiling smileyLiisake parane rutem,mul jube hea meel et ka sinul ilusti lähebthumbs up Te mu tibukesed,kalli teile ja musi kasmiling bouncing smileyIlusat,ilusat päeva algust!!!!!!!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.10

Supper Karuke thumbs up Kus su kaal nüüd ikka kihutab ja seda just miinuste poole...
Mul on nii hea meel... Ja eriti veel selle üle, et sa sööd kõike ja päris palju... Nii tore on siis koos teiega rõõmustada grinning smiley

Ja mina ju panen ka omale mõne kilosed eesmärgid, et siis paneb nagu rohkem pingutama, et näed, et eesmärk on kohe-kohe käes smiling smiley Ise liigun ka veel oma eesmäegi graafikus grinning smiley

Vb tõesti siis Memmel on liiga vähe toitu menüüs ja sellepärast kaal liikuda ei tahagi... Sest sa ju teed füüsilist tööd ja liigud ikka ka. Palju sul Memm ühes päevas kalori norm on?

Liisa- tore, et oled juba terveks saamas ja kaalule pole see hullu teinud... Nüüd loodame, et nii see ka jääb ja saad ka reedel rõõmustada.

Ma siin ise ka just rõõmustasin, sest ka minu kaal hakkas liikuma... reedel võib vist jälle ilusat numbrit näha kaalul...
Kui suudan hoida seda või isegi veel natsuke alla saada siis supper... Kui imeline tunne see on, kui kaal langeb...
Ma pole nüüd 3-päeva trenni teinud smiling smiley Puhkasin ning toimetasin muidu ringi... Täna siis uue hooga jälle edasi... Aga peaks mainima, et tundsin sellest puudust kohe... Ja energiat ei olnud nii palju, kui trenni päevadel... Siit siis jälle õppetund, et trenn annab tõesti energiat tervesse päeva smiling smiley

Aga edu meile kõigile ja loodan, et see reede saame kõik Supper ilusad tulemused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 03. May 2011, kl 08.12

Tere hommikust ka minu poolt. Eila käisin juubelil ja kalorihulk läks natuke üle päevanormi, aga püüan täna natuke kergemalt toituda. Täna vaatasin kaalu, et pool kilokest oli juures, aga mul see jama, et kõht ei käi eriti läbi ja 0,5-1 kilosed kaalukõikumised mul pidevad, olenevalt sellest kas mul on WC-sse asja või mitte. Olin eile tubli ja käisin jooksmas ka. Ilm oli nii tuuline et aiamaal ei tahtnud rassida, aga joosta oli super, ei kuumene üle vähemaltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.