Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 24
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. April 2011, kl 07.26

Jipiii, Palju õnne Karuke... Mul südamest hea meel sinu saavutuse üle...

Tegid mu hommiku kohe iluaks...
Ja mis mõnus väljend "Püha peeretus kui lihtsalt see tegelikult tuli"- Selle üle sain veel ka hea kõhutäie naerda...

Kaalu langetamine ei olegi raske... Tuleb leida oma kehale õige rütm ja toidu kogus ning siis hoida oma piip ja prillid... Sest kaal hakkab robinal alla liikuma...

Väga tubli oled...

Karmeele ilusat puhkust emme ja issi juures... Ja loodame, et saab oma kaalu kas hoida või isegi langetada... Hoiame pöialt...


Mina isiklikult lähen täna oma Rullikatega hooaega avama... Pole veel sellel aastal rulluiske alla saanud... Eile jalutades tuli idee ja kahetsesin, et seda hooaega juba eile ei avanud... Nüüd jalad tsipake kanged kõndimisest aga mõned kilomeetrid ikka ära sõidan... Ja siis vaatan, et kuidas selle Crosstraineriga jääb (kas teen temaga täna midagi või lasen tal puhata)...

Päikest teile

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. April 2011, kl 08.06

AITÄH musirull!Tüdrukud mul uus uudishimu(naiselikmoody smiley)Mis tähtkujus me siin oleme.Ise olen veevalaja ja draakoni aastal,lugedes enda iseloomustust peab 110%paikaeye rolling smileyKuidas teiega on?spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. April 2011, kl 08.11

Mina olen roti aastal sündinud kalake smiling smiley Minu puhul peab ka peaaegu kõik paika...
Kuigi inimesed kes mind teavad ütlevad, et olen võimukas, sädistaja, energiline ja õudne siblija smiling smiley Ainult toimetaks midagi smiling smiley Ning kaladele vastupidiselt, ei meeldi mulle üldse ujuda... Olen käinud trennis ja puha aga enam ei saa mind väe võimuga ka vette smiling smiley

Kui minu tähtkuju arvatakse siis 99% rahvast arvab, et olen kas skorpion või lõvi smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 27.04.2011 08.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06eye popping smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. April 2011, kl 08.21

Olen ju ka veega seotud aga ega mulle väga vette minna ei meeldi,samas vee ääres olen rõõmugasmiling bouncing smileyTuld purskan ka üli harva,et seda saavutada peab mind jube pikalt piinamadrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 27. April 2011, kl 08.52

Karuke, sa oled nii tubli. Ma niiväga ootan ka oma numbrivahetust, loodetavasti see järgmise paari nädala jooksul ka juhtub smiling smiley

Mina olen härja aastal sündinud kaksik. Tundub, et härja rahulikkus tõmbab kaksiku tuure maha natuke smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. April 2011, kl 09.49

Nii suur rõõm, karuke, su saavutuse üle! Mul polnud eile kodus netti ja kohe läks päev käest ära. Ma olen ikka siinsest toredast seltskonnast nii sõltuvuses! Aga oma osa võis ka trennil olla - mul alati nii, et kui treenin palju, siis on hirmus nälg ka.smiling smiley

Londiste, ma vist peaksin ka proovima natuke vähem süüa...aga no mis teha, nii meeldib süüa! Sel nädalal olen ma kuidagi eriti hullult patustanud, mitu pidu ja eilne näksimine takkaotsa. Kui nüüd sel nädalal ikka kaalutõus on, mis näib praegu ääretult tõenäoline - siis see ehk natuke hirmutab mind ja katsetan ka näiteks 1500 kalorinormiga elamistsmiling smiley
Aga mõnusat rullitamist sulle! Mul on kodu juures mõnus rulluisurada, eile sealt mööda sõites just mõtlesin, et nüüd oleks aeg taas uisud muretseda, mu vanad on nii ära trööbatud, et nendega ei lähe enam kuhugismiling smiley

Liisa, sa naudi vallalise elusmiling smiley Abielluda jõuad eluaeg! Ma tegin selle nalja juba 21aastaselt ära, aga siis olin ikka noor ja loll küll! Mul on küll imetore mees ja lapsed, aga siiski tunnen iga kord sisimas väikest elektrilööki, kui tänaval võõras kena mees mulle naeratabsmiling smiley Flirtida on ägewinking smiley

Mina olen Kitse aastal sündinud Neitsi, nii et peaks olema selline ehtnaiselik lambapeagrinning smiley aga miskipärast mind peetakse hoopis Ahvi aasta Lõviks alatismiling smiley

Ma täna jälle Soome, kolima ja pakkima. Olge kõik tublid ja hoidke pöialt, et ma nüüd need 2 päeva suudaks enamvähem joonel püsida, muidu on reedel küll koledad numbrid ees ootamassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. April 2011, kl 13.41

Oi see rullitamine oli nii lahe... Tuul oli küll täiega vastu poolel rajal aga see mu tuju ei murdnud... Nüüd on kohe tunne, et olen midagi suurt saavutanud... Kannikad annavad ka tunda, tundub, et nüüd hakkan tihedamalt sõitamas käima... saan end ilusti vormi ka grinning smiley Soovitan teilgi sõitma minna...

Väikese flirdi vastu ei ole mul ka midagi, tekitab mõnusa tunde...
Hommikul rullikatel sõites mehed/kutid vaatasid mind väga kavala pilguga... Mõnus oli kohe... Tundub, et jäin rajal silma küll spinning smiley sticking its tongue out Ja motivatsioon sajaga laes...

Muidugi ma loodan Aretha, et suudad ilusti rajal püsida... Reede juba koho-kohe kohal... Aga sa oled muidu ka nii tubli, et see väikene tagasilöök sind ju veel ei murra...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 27. April 2011, kl 17.29

Tere kõigile,teate täna lausa super päev,kiire tööpäev ja üldse hästi tegus päev,käisin ka kaalumas,lausa lust ja lillepidu milline tore number oli ,eks juba see tegi päeva rõõmsaks ,
kuigi reedeni veel aegagrinning smiley Tähtkujult olen mina kaksik,kassi aasta kaksikgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. April 2011, kl 18.26

Oh, Londiste, ma ka juba tahaks rullitama!
Ja te ajate mulle oma ilusate numbrite jutuga nii kaalumise isu peale - aga ma ikkagi lähen alles reedelsmiling smiley
Täna suutsin ilusti 1400 kcal päeva teha, jooga ja k6ndimine ka, nii et olen endaga absoluutselt rahul. Kolasin täna päikese käes mitu tundi mööda linna ja poode..appi kui palju ilusaid riideid ma leidsin, aga sedapuhku jätsin suurem osa ostmata - et kavatsen ju veel alla v6ttasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 27. April 2011, kl 19.33

Õige, et eriti riideid ei ostnud... Mina tahaks ka osta, aga kuna ka plaan veel alla võtta siis ei saa veel... Muidu jäävad jälle seljas suureks (nagu maha visatud raha siis)...

Just siin mõtlen, et kas minna Volbri pidustustele Laupäeval või mitte... Siis pean hakkama juba praegu mõtlema, et mida söön ja joon (nimelt kas rumm on kavas või mitte) grinning smiley

Nii tore on lugeda, et kõigil meil läheb igal päeval aina paremini... See teeb nii palju rõõmu... Tore duell meil sattunud ja see ongi peamine... Sest me oleme siin ju kõik ühise eesmärgi poole liikumas ning toetus tuleb alati kasuks....

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 27. April 2011, kl 21.25

Just, seda minagi m6tlesin, Londiste, et j6aub neid riideid ota kyll ja veel!

Isver, ma peaaegu unustasin, et volber tulemas! Ma lähen pealegi veel 1 mail synnipäevale ka. Mulle isegi tundub, et ma vist seekord jätan volberdamise vahele. Neid piduid nagu liiga palju juba viimasel ajalsmiling smiley Lihtsalt natuke väsinud olemine. J6uan ju alles reedel koju nagunii.

Aga duell on jah meil super. Ma isegi m6tlesin, et kunagi, kui oleme k6ik oma ideaalkaalud saavutanud, peaks kokkutuleku tegema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. April 2011, kl 05.44

Tere hom.kallid tüdrukud!Te olete super kaaslangetajad,me suhtleme me toetame jne.see aga oma korda aitab jube palju kaasa.smiling smileyArethal oli minu mõte tema suus,et vabalt võiks kunagi kui oleme oma nr.rahul kuskil kas või paariks tunniks kokku saada,sest juba praegu olete mulle nii armsaks ja lähedaseks saanud!smiling bouncing smileyMinul muidugi veel pikk tee käia et rahule jääda aga kui te mu ära ootate siis täiega poolthot smileyMa olen ka väga vähe riietele kulutanud,kui siis ainult hädavajaliku,enamus kapis olevad riided on ikka norm.kaalu omad ja nii mõnigi ootab oma aegaeye rolling smileyVäike flirt sobib isegi minu vanuses see annab nati vürtsi(nii hea tunne kui sind märgatakse ja see on suur motivaator)Liisake sa juba oled oma härjal sarvedest kinni haaranud,nii et varsti rõõmustad end ja meid ilusa uue nr.Londise sa jõuad ka kõikesmiling bouncing smiley.Ühesõnaga oleme kõik väga tublid!grinning smileyOlen endiselt väga õnnelik ja aina õnnelikumaks lähen!Ilusat päikest südametesse ja õue,varsti näeme jälle,seniks suured kallid!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 28. April 2011, kl 10.18

Nii,
homme hommikul siis jälle kaalumine... Kuigi kaalun end igal hommikul siis reede hommik on alati kuidagi nii lõplik ja hirmutav... Vb just fikseerimise päeva viskab mul kaal mingi vimpka sisse smiling smiley Hetkel tundub see homne kaal suht ilus ja maagiline... Ja pean mõtlema omale uued-pisikesed eesmärgid... Mul on nii palju kergem langetada, kui mingid märgid kirja panen... Aga nendest teatan homme lähemalt, kui olen need paika pannud... Siis olen ma need välja öelnud ja ei saa enam taganeda smiling smiley

Trenn sai tänaseks tehtud... Proovisin ka oma teksaseid, mida kandsin ammu-ammu... Ja sa püha püss- need läksid mulle jalga spinning smiley sticking its tongue out Kui mõne kilo veel kaotan siis istudvad ideaalselt... Aga ma juba saan neid kanda... Lahe...

Ma ei tea, et mida ma tegema peaks...
Aga tagumik võiks juba kiiremini kahanema hakata... Kaua võib, võtku rindadest ja kõhust eeskuju grinning smiley

Aga poes on ju nii palju ilusaid riideid, et mida kõike juba tahaks... Vaatasin eile oma garderoobis kleite ja pidin tõdema, et ootan juba huviga suve... Siis panen kleidid selga ja lähen pilke püüdma grinning smiley

Iga kaotadud kilo ja cm-ga tõuseb mühinal mu enesekindlus ja armastus enda vastu... Kunagi pole hilja, kui on soov ja tahtmine... Ning, kui teised näevad su enesekindlust ja armastust siis tõuseb ka nende respect sinu vastu... Ja, kui saad nii veel kellegile eeskujuks olla siis ongi ju kõik hästi...

Hoiame oma duelli lipu kõrgel!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 28. April 2011, kl 11.07

Minu meelest olete te ka kõik lihtsalt äärmiselt toredad smiling smiley

Mul häid uudiseid ei ole. Külmetus ja palavik, nii et tänase päeva veedan kodus teki all. Hommikune kaalunäit ka homseks suurt miinust ei luba, aga vähemalt kaal koguaeg langeb ja sellist rahulikumat perioodi oligi oodata.

Proovisin ka eile vanu teksaseid ja läksid ilusti jalga, plaanisin nendega täna tööle minna, aga noh nüüd jäi ära. Aga kindlasti homme siis smiling smiley

Ma pole üldse liikuma jõudnud paar nädalat - kool ja töö võtab kogu aja. Peab ikka kuskilt leidma selle aja.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 28. April 2011, kl 12.00

Mul ka väike ärevus homse suhtes, Londiste. Mul ka puusaymberm66t ei taha väheneda, pysib aina 97 peal...aga pesu olen juba mitu uut komplekti ostnud ja kahjuks mitte suuremaid! Mul on kapis reliikviana alles elu esimene päris pesu, nr 75B ja see on igatahes juba lootusetult suur confused smiley

Mina alustasin hommikut 5 km k6ndimisega. Ratta kumm tyhi ja ei saanud seda kuidagi muidu remonti viia, aga ilm siin Helsingis ilus ja miks mitte jalutadasmiling smiley Seejärel s6in sööklas korraliku l6una, täisterapasta juurviljade, toorsalati ja rohke oliivi6liga. Siin on 6nneks toodud alati k6ik koostisained ja toitainete sisaldus ilusti väla, selle pasta 100 g andis 114 kcal ja 4,6 g rasva...aga kuna toitu t6stad ise ja kaaluda ei saa, siis ikkagi on kahtlane, kas suudan 6igesti arvutada. Kodus mu portsjonid on ikka 250 g, nii et panin ka selle kirja. Juurde s6in veel värsket rukkileiba ja lehtsalatit ja brokkolit k6rvitsaseemnetega, nyyd on k6ht hirmus täis, aga siis saab
ehk 6htul kergemalt läbi. Eks homme siis näis, kas arvutasin 6igesti v6i siiski alahindasinsmiling smiley

Liisa, saa ruttu tervekssmiling smiley

K6igile kena ja m6istlikku kaalumiseelset päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 28. April 2011, kl 12.58

Tere pealelõunat ka minupoolt. Mina koera aasta kala ja peab paika küll see teadjameeste jutt tähtkujude kohta, vähemalt minul. Kuna ma eelmisel nädalavahetusel kalori-kirjutamis-vaba elu elasinsmiling smiley siis nüüd on mul tükk tööd olnud esmaspäevast saadik, et end raja peale tagasi saada poole kiloga. Õnneks olen igapäev suutnud kalorinormist kinni pidada. Mõtlesin küll, et teen esmaspäeval mahlapäeva, aga ei julgenud, kuidagi psühholoogiliselt hakkas vastu. Eks need nooruspõlve dieeditamised on kehal meeles ja kui ma mõtlen sõnale DIEET, MAHLAPÄEV, sis ma kohe tunnen, kuidas mu keha šokki läheb. Niiet ei hakka parem teda traumeerima.
Kusjuures naljakas see, et kui ikka õigesti toituda (parajas koguses juurikaid ja puuvilju süüa) siis tunduvad päeva jooksul tarbitud toidukogused päris suured. Aga kui süüa toiduks n lehttaignapirukat, on kerge kalorinorm üle arvestuse viia, sest väike tükk annab niipalju kalorreid, aga väikese tühikesega on tavaliselt raske piirduda...
Ma ei tea nüüd, kas te saite mu mõttekäigust aru, aga sellised mõtted on tulnud mul nende kalorite lugemisega. Varem arvasin, et 1500 kaloriga päev on dieet ja sellega küll kõhtu täis ei saasmiling smiley Hea on mõelda, et olen eksinud.

Vaatasin, et aias rabarberivars juba küünarnukini. Tahaks kooki teha sellest, aga millises koogis on vähem kaloreid? Biskviittainas vist.

Igatahes kaunist päeva teile ja mul on ikka väga hea meel et on olemas See koht, kus me saame teineteisele toeks olla ja oma mõtteid vahetada. Üksi pole mul seda tahtejõudu ja eesmärgikindlust kui siin, praegu teiega.

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06sad smileyLiisa parane ruttu,kodumaa ootab tegisid
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. April 2011, kl 14.34

Tere taas,oi kui tuuline täna aga mõnus ikkagi!smiling bouncing smileyEi tea kas me Memm on varsti ka eetris?Kaisa sul tuline õigus ka mina üksi olen suht nõrguke,ma ei taha et keegi lauas suu täisi loeb kuid siin ilma teieta ei oska enam üldse ollagi!Ma arvan et biskviit ilmselt,pean ka perele tegema kui koju jõuavad sutsu üle nädala veel.Liisa parane ruttu,kodumaa ootab tegusid ja kevad ootab sind!Aretha ka minu kumm ütles täna üles(ei pidanud vist mu suksu sellele kaalule vastusmiling bouncing smiley)Mis ilusad mõõdud mul keskel nagu rattarumm veel ja pea samas mõõdus mis teil puusad!moody smileyKa mina ootan homset Londiste,enam vähem tean aga tahan lõplikku otsusu!Ilusat õhtut!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aivi
Kuupäev: 28. April 2011, kl 17.26

Tere kõigile. Liisa85 kiiret paranemist,need ilmad hetkel suht salakavalad.Endal väga väsitav päev täna,alles nüüd sain arvuti taha aga tööl mõtlesin mitu korda teile,et mida keegi kirjutanud ja tõesti kohe kisub siiawinking smiley Toiduga olen suutnud see nädal ilusti piiri pidada aga liikumist on väheks jäänud,eks näis mis homme toobwinking smileyKaunist õhtut kõigilewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 28. April 2011, kl 21.11

Tere kullakesedspinning smiley sticking its tongue out

Olen siis nüüd jälle eestist tagasi soomes.
Rõõmustasin siin teie tekste lugedes ,olete väga tublid olnudthumbs up
Mina siis olen 52 saamas ja olen lõvi tähtkujus ja sea aastal sündinud,minul läheb ka täppi,kuid samas ,et olen nii ääre peal sündinud,lööb palju eye rolling smileyneitsi iseloomu jooni välja.
smiling bouncing smileyMina ka olen väga tubli olnud patustamise teel,,,,,vett olen need päevad vähe joonud,söönd rohkem,kui vaja.
Homme kaalumine,moody smileyega sealt midagi head ei tule,kuid sellest olen õnnelik,et kodus käija sain,ma polnud 9 kuud eesti saanud.
Homsest hakkan jälle korralikuks,olen juba selle sihi võtnud,eks tuleb seda siis ka täitma hakkata,kuigi jahmoody smiley see 4 päeva keeras kõik minu pingutused pea peale.
Oma koera beebi sain kätte,on nii püsimatu ,ainult hullaks ja nii,kui silma piirilt kaon ,on kohe kisa lahti,nagu väike laps..
loodan,et homme te mulle vitsa ei anna,eye rolling smileykui kaal on tõusnud,sest ma isegi ei lähe täna seda kontrollimagi,tulgu,mis tuleb,
nüüd tagasi ja eks ma hakka jälle pingutamaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. April 2011, kl 04.50

Hommikusteye rolling smiley

eye rolling smileyminu tänane kaal siis 85.9eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. April 2011, kl 05.35

Tere hommikust musirullid!Olen jätkuvalt õnnelik ja näol väike totra võitu naeratus näoltongue sticking out smileyMinu nr.79,4 juhuuuuu!Memmeke tere taas!See väike + on nii väike et peaksid tegelikult enda üle uhke olema,thumbs upIlma kaaluta ja teise toidu peal oleksin ise päris ämbrisse astunudthumbs downPeake püsti ja su koerake teeb su elu vahvaks ja usu mind koos sellise selliga hakkavad nüüd kilod minema!Soovin kõigile sama ilusat päeva algust!Elu moto OLEN ÕNNELIK JA TAHAN TEILE SAMA!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: doucier
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.12

Tere!

Mul täna kaal 69,7. Pähh. Ma ei oska portsude suurust mõõta - võtsin täna nyyd toidukaalu välja - teie innustaval eeskujul ei kavatse ma küll alla anda. Muidu on läinud kenasti, olen õhtusöögiks jätnud alati salati, feta või muu ja pärast kuute ei söö, minu puhul on see alati aidanud aga nyyd mitte eriti...

Olen kala tähtkujus kuke aastal sündinud. Nii tahaks pikemalt kirjutada, aga no kyll on kiired ajad, nüüdki kiirustan lapsega välja, läheme suvilasse, seal saab ehk natukene kaloreid kaotada... Mind pani täna mõtlema see, mida siin rääkisite kalorite täissöömisest... Kõlab igatahes positiivselt :-)

Yhest asjast ei saa ma aru, täna märkisin hommikusöögiks 100 g müslit (ilma piimata, sest piima ei osanud lisada) ja sain juba 100 yle oma hommikuks ettenähtud kalorinormi - kuidas see on võimalik? Ehh, kui oleks võimalik teha läbi yks kalori-portsu-kaalu koolitus, enne kui siin omapäi tegutsema hakata ;-)

Kallistused teile kõigile, vahva on teiega!

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.12

Hommikust! Minu kaalunumber 68,6kg. Tunne on väga hea, kõht on täis. Olen harjutanud end 2 nädalat juba hommikusööki sööma ja uskumatu, aga see vist aitab kõvasti kaalulangusele kaasa.
Ja memm, pole hullu kui sul tänane kaalu nr ei meeldi, homme ka päev ja kindlasti aitab kutsikas sportlikumale eluviisile ja sellest tulenevale kaalulangusele kaasasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.28

Kaisa tubli!Minu näide et hommikul söömine on Edu!smiling bouncing smiley ja lisaks söön hommikul 600 ja tenekord rohkemgi siis ei tunne enam vähimatki tahtmist õhtul süüa.thumbs upDoucier oled ikkagi väga tubli!Olen tähele nüüd pannud et Kalakesi on meil kõige rohkemeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: Kaisa01
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.31

Jaa kalakesed on siis pehmemad. Võtavad kõike kergemini hinge ja tagumikulesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 29. April 2011, kl 07.55

Hommikust naised,

Tegin hommikul kaalule pika pai, astusin siis kaalule ja mida ta mulle näitas: 64,3 ehk ma olen nädalaga kaotanud -1,3kg... Ma ei ole midagi muutnud, söön nii nagu alati, teen trenni ja nüüd siis nii suur miinus... Ega ma ei protesti, kohe kindlasti mitte... aga nii suur miinus... Päris hea tunne...

Seega siis täna pean mõtlema oma ülejäänud väikestele eesmärkidele ja siis postitan ka teile, et ei oleks taganemis võimalust... Te siin nii motiveerite ju smiling smiley


Memm- see 200g ei ole küll midagi kurvastamist väärt... Sa olid ju kodumaal ja see kaalub selle plussi kõvasti üle... Mis nime sa pisikesele panid... Ma muidu koera sõber ei ole... Aga Spanjelid on nummikad... Kindlasti toob ta sulle palju rõõmu ja kilod hakkavad ludinal sulama...

Karuke- Milline tubli saavutus, sa oled kaotanud nädalaga 1,6kg... Minu aplaus sulle ja jätka samas vaimus... Tundub, et oled oma tee leidnud, et kuidas kõige mõnusam kaalu on langetada... Ootan juba su järgmist nädalat, et mis tulemuse sa siis saavutad...

Doucier- 100g on on ka miinus ja kõik miinused on ilusad... Kuidas sa piima ei osanud lisada... Ma ei saanud sellest aru... Aga mina neid päeva ära jaotatud (hommik-lõuna-õhtu-vahepala) %-te ei jälgigi... Mul on hommikul umbes pooled kalorid kasutuses, lõunal 30% ja õhtu ja vahepalale jääb 20%... Sest hommikul on mul alati hundi isu ja nii on minu organismile parim... Päevade lõikes need vahemikud võivad mul ka kõikuda, aga umbes sedasi söön mina... Tasakaalu pole veel kordagi saavutanud ja ega ma seda taga ei aja ka... Kui enam ei langeks kaal siis jälgiksin seda küll... Loodan, et said must aru smiling smiley

Kaisa- Sa oled nädalaga kaotanud mõnusad pool kilo... Tubli saavutus... Ning eriti tubli, et oled hommikust sööma harjunud nüüd... Mina ka kunagi ei söönud aga nüüd ei oskaks vist enam teisiti... Hommikusöögil on kaalu langetamisel väga tähtis roll... Imelik, et me seda muidu uskuda ei taha...

Nüüd siis ootame ka teiste tublide duellitajate kaalud ära... Aga päris tubli nädal on olnud...

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: liisa85
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.23

Tere hommikust! Minu näitajad täna: kaal 71,7 (-300g), palavik: 38,6
Teisipäeval näitas kaal 71,0, nii et süüdistan madalas languses haigust. Praegu väga ennast ei piira, organism vajab energiat, et haigusega võidelda.

Tellisin omale miljon apelsini, nüüd ootan, et need mulle koju tuuakse smiling smiley (hea kui on sõpru).

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. April 2011, kl 11.19

Juhuu, Londiste! sa oled lihtsalt super! Nii tubli! ma olen tõesti 6nnelik su üle. Karuke meil ka nii vahva! Positiivsus ikka viib edasi, kallikesed! Ja Memm, ära põe, tavarezhiimist väljas olemine ongi alati katsumus. Kaisal ka täiesti ideaalne kaalukadu minu meelest! Ma ise just alati plaanin nii, et kaotada max pool kilo. Ja Liisa, 300 g pole ju sugugi nii vähe, mina sinu asemel oleks küll hirmus õnnelik! Doucier-ga oleme yhes paadis smiling smiley Ma ise olin nii ärevuses, et läksin juba 6htul kaalule ja siis näitas 60, seega nädalane kadu -100 g. tavaliselt mul alati õhtul näitab kaal peaaegu kilo rohkem, aga võta näpust - esimene hommikune number küll, mida ma nägin, algas 59ga..aga siis korduval kaalumisel näitas ikka täpselt 60. Nii et narritab mind see 59, ei anna end nii hõlpsalt kätte. Teisalt, ma olen juba varsti alakaalu piiri peal ja ei tasugi liiga kähku minna, hakkab tervisele. Mees eile vaatas mind ja ytles, et võiksid ikka 10 kilokest juurde võtta grinning smiley
Aga 100 grammist enam rõõmustab mind, et puusalt on natuke maha läinud yle mitme nädalasmiling smiley Ja minu eesmärgi, 59 kg ni on veel jäänud 7 nädalat, nii et mul ongi paras seda 100-200 g kaupa kaotada, siis on kehal aega harjuda. Kallikalli kõigile ja ilusat mõõdukalt patust nädalavahetustwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Kuupäev: 29. April 2011, kl 12.22

Ma tänan-ma tänan smiling smiley

Aretha- kui sul juba nii väikene kaal, siis 100g on ikka meeletu saavutus... Ja eks nende cm-te kadumine ongi märgatavam, kui kaalu kaotus smiling smiley

Liisa- Kiiret paranemist ja isukat aplesinide söömist grinning smiley


Endal siis selline plaan, et 27.Mai sooviksin ma olla 61kg smiling smiley Nüüd olen ma selle välja öelnud ja sean sammud nii, et ma selle ka saavutaksin...
Eks siis sinnani on täpselt 3,2kg... Ikka veel ma kardan, et millalgi jääb mu kaal seisma või tuleb pluss nädal...

Edu meile kõigile, et oma eesmärgid saavutaksime ning kaal kõigil ilusti sulaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: smileys with beer DUELL: Saledad suvetüdrukud 15.04-17.06
Saatis: memm52
Kuupäev: 29. April 2011, kl 15.24

spinning smiley sticking its tongue outJah ,tësti,see 200 gr.on köki ,möki,tulin töölt 200gr,oli kuskile ära jalutanudsmiling bouncing smiley
Mõtlesin,et on hullem seis,sest sõin isegi selliseid asju,mida ma tavaliselt ei söö.
spinning smiley sticking its tongue outJa see polnutki nagu söömine,rohkem t(d)egusteerimine,näe nii juhm ,et tea,kuidas sõna kirjutataksemoody smileyKuid eks liikumist oli ka,eks see vist päästiski suuremast paugustgrinning smiley
Kutsa nimi on Rokki.
Täna töölt tulles nägin,kui suur võib looma armastus ollasmiling bouncing smiley,ta oleks mind kummuli vedanud ja küll siis hüppas ja keerutasgrinning smiley
Kuid teie olete küll nii tublidthumbs up,et loe ja imestaeye rolling smiley
Olge siis ikka tublid ja päikselist päevaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 24


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.