Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.25

Hommik.
No nii - mõtlesin, et häbi saab olema - kõigest 200g maas, aga "õnneks" on teisigi, kes samas seisussmiling smiley. Seega kaal 79,3. Aga asi seegi.
Ega muud midagi, rühime koos edasi. Jõudu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.38

Tere !!
Minu kaalunr täna 79,6 smiling smiley langust 400gr. Üritan nüüd ikka 7 lainel püsida tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 03. June 2011, kl 08.41

75,8 kg ehk -1,2 kg
Tore!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.15

Tere hommikust või juba lõunat!
Hommikune kaal oli siis 69,5 ehk -0,5!!! Langus on väike aga õnnelik olen selle üle, et kaalunumber algab nüüd 6-gawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.51

Minu kaal hommikul 69,5, seega nädalaga läinud -0,5 kg. Asi seegi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: essukas
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.57

Tere!

Minu kaal täna hommikul 83,7 kg ehk siis -1,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 03. June 2011, kl 11.58

Minul see nädal siis pluss nädalsad smiley Täna hommiku oli siis kaal 79,5 ehk siis +600 nii kurb....

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 03. June 2011, kl 12.05

Tervitus kaasvõitlejadsmiling smiley

Minu kaal täna 71,9, seega - 1,1 kg. Iga pala mille suhu pistan, see ka kirja saabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 03. June 2011, kl 12.19

tublid olete!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati marliis15 03.06.2011 12.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 03. June 2011, kl 15.21

Minu kaal oli 79,6, seega 0ring,aga rahul smiling smiley

Kaunist nädalavahetustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 03. June 2011, kl 15.46

Loodan et järgmine nädal tuleb - nädalsmiling smiley nüüd saab uueti tööle ja ei ole külmkappi kogu aeg käeulatuses..smiling smileyMõnuat nädalavahetust teilesmiling smiley ie ilmselt jõuan ainult kiiruga siia laupäev ja pühapäeb..12tunnised tööpäevad ootavadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. June 2011, kl 16.25

Tsau, tublid, väga tublid, minul pöörane nädal ja kaal +sad smiley Aga pole hullu, tuleb uus nädal ja ....paremsmiling smiley Aga tänanae kaal 82,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: ilenna
Kuupäev: 03. June 2011, kl 19.19

Õhtust!
Minu hommikune kaal oli 88,2, seega lisa 200gconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: ilumerka
Kuupäev: 04. June 2011, kl 09.09

Minu sellenädalane kaalunumber on 81,4 (-0,600)
Ma väga vabandan et ei saatnud eile hommikul andmeid,kuid olin 24 tundi tööl ja seal ei ole usutavat kaalu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 05. June 2011, kl 09.02

Tere hommikust, nagu ma aru saan, siis selle nädala parim langetaja oli väga tubli katake, aplaus talle. Väga tubli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Real
Kuupäev: 05. June 2011, kl 17.45

Hei!

Minu kaal oli reede hommikul 81.9 kg. Niiet -0,6.

Meil ikka kehtib reegel, et kaalu võib öelda reedest pühapäevani?

Nii tore on näha, et ikka miinusmärgid on valdavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 06. June 2011, kl 06.39

Jajah ikka, reedest, pühapäevani aga mida varem seda parem smiling smiley


Kui esimesel lehel lingile klikata siis näeb ka juba täiendatud tabelit.

Siia võib ka vajutada

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 06. June 2011, kl 09.06

Loodan et ei jäänud liiga hiljaks oma kaalu ette kandmisega ja olen siiski ka tabelis. Tänane kaal siis 79,1

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 06. June 2011, kl 10.48

Tere tüdrukud, olen ilusasti tagasi ja minu kaal on 87,8 kg, nii et peaks olema -200 gr, mis ei olegi nii paha, arvestades et olin lähetuses ja eriti korrapäraselt toituda ei saanud, samuti ei saanud märkida toidupäevikut.
Kaunist suve kõigil!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Muutused
Kuupäev: 06. June 2011, kl 11.36

Tegin muudatused ära ga johannamaria, mul juba oli sama kaal kirjas eye popping smiley , vaata teema alguses teist postitust

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 07. June 2011, kl 14.30

Hei sõbrakesed!
Kuidas teil kõigil läheb?
Tore päike on lõpuks ometi meid leidnud ja suvi on vahvathe finger smiley Kuidas te selle palavusega veel mingit trenni teete? Pean just silmas neid välialasid- jooksmine,kepikõnd jm. Mina küll suudan ainult kas hommikul vara või õhtul hilja midagi liigutada. Ja ausalt öeldes on mul praegu nö vabareziim,ma ei täida toidu- ega trennipäevikut. Korra nädalas kaalun. No õnneks juurde pole tulnud midagi,aga ega langust ka eriti näha pole. sad smiley
Toiduga on nii,et selle poole aastaga olen tõesti õppinud silmaga hindama koguseid ja vaatan ikka,mis pakenditel kirjas. Ühesõnaga nagu normaalne inimenespinning smiley sticking its tongue out(mu mees ütleb nii)
Aga kui soome koju tagasi lähen siis hakkan jälle tubli(ma)ks ja korraliku(ma)kseye rolling smiley
Jätkuvat päikest teile sõbrakesed!
Andke ikka endast märkuhot smiley

camomillasmiling smiley
Minu maailm suureneb võrdeliselt sellega,kuidas mu tagumik vähenebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Kuupäev: 07. June 2011, kl 15.01

Mulle just meeldib palavusega trenni rassida. Joogipudel käes sörkida on mõnus, higistama ajab hirmsasti küll jah. Elan lõuna pool Euroopat, siin selline palavus juba pea 2 kuud valitsenud. Kuu aja pärast kolin puhkuseks Eestisse, ei tea kuidas siis suudan tubli olla, elukaaslane mugib õhtuti krõpsu, kooki ja mida iganes veel... ta võib. Samas Eestis on palju rohkem tervislikke alternatiive, näiteks kasvõi leib, mida siin lihtsalt ei ole, ikka kas ciabatta või croissant vms. Trenniga tuleb jätkata ka puhkuse ajal, sest praegu olen täitsa heas vormis, võhma on kõvasti. Leppisime juba kaaslasega kokku, et hakkame iga hommik jooksmas käima, ei tea mis sellest välja tuleb ("täna ei viitsi"winking smiley. Lisaks olen puhkuse ajaks plaaninud igasugu tegevusi. Kanuutama, rattamatkale jne.
Terv

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. June 2011, kl 15.59

Mina jõudsin just tagasi Bulgaariast kust olen endale kaasa hankinud mingi kõhuviiruse eye popping smiley vedelikud mis igast kandist välja punnisid sain pidama aga kõhuvalu on jäänud nii, et trenni teha ei saa. sunnin ennast ikka sööma oma asjad ära, et jõud ära ei kaoks aga isu küll ei ole. muutsin ka eesmärgi kohe nädalaks ära kust jätsin trenni välja, et ennast liiga palju sööma ei sunniks. Siiamaani paistab plaan toimivat, kui esimestel päevadel kui ei söönud olin väääga nõrks siis nüüd jõud taastub aga kõhuvalu ei taha ikkagi kuskile ära kaduda. Hakkan nüüd probiootiliste jogurtite rallit tegema lootes parimatspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. June 2011, kl 16.47

Tsau, just jõudsin kepikõnnilt tagasi, meeletu palavus, aga nagu öeldakse, pole sobimatut ilma, vaid ebasobiv riietustongue sticking out smiley Igaljuhul olen üritanud korralik olla, et see reede ikka miinus tulekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: joanneä
Kuupäev: 08. June 2011, kl 16.48

Mina ei ole veel palavust näinudkisad smiley järgmine nädal Eestisse, lõpuks sooja suve nautima. Otsest trenni ei tee, aga lapse vankriga ringi uhamine ka paras trenn, tänagi sai 6km ring tehtud, vahe peal oli küll tunne, et anna otsad ära, sest pool teed tuli mäkke ronida. Nüüd see vastu hea enesetunne winking smiley Päevikut ei ole ka praegu täitnud, seni kuni suurt plussi ei tule, katsun praegu nii hakkama saada the finger smiley

Ilusat suve teile tüdrukudspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 09. June 2011, kl 08.29

Tere.
Teadmiseks kõigile - ja eelkõige iseendale - ei ole vaja nädalavahetusel patustada nii, et terve nädala võitled sellega, et saaks kaalu vähemalt nulli tagasi. Tean seda väga hästi ja eks minu organism teab ka - mis aga head antakse, ei seda saa ju loovutadasmiling smiley Treeningperioodil ma kasutasin tihti nn patupäeva, kus sööd 2 toidukorral niipalju kui isu on. Nüüd suvel trennis ei käi ja kohe mõjus asi hullult. Et siis suviseid patupäevi ei tulesmiling smileysmiling smileysmiling smiley Eks homme paistab, kuidas läks.
Aga jõudu kõigile ja homseks ilusat kaalulangust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: isu
Kuupäev: 10. June 2011, kl 06.38

Tere varahommikust smiling smiley Teen siis selle nädala kaalumisega algust. Oli 71,9, täna 70,8, seega - 1,1. smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.24

Tere hommikust!
Kahjuks pole minu meeleolu just kõige rõõmsam sest võrreldes nädala algusega, kus kaal näitas palju väiksemat numbrit on viimaste pöevadega toimunud kummaline kaalutõus sad smiley Kõht kinni ja käed-jalad ka paistes. Joon päris palju, trenni ka olen teinud ja patustanud nagu polegi aga... No ei tea, mis lahti.
Õnneks siiski pisikene langus nädala lõikes- eelmise reede kaal oli 69,5 aga tänane kaal 69,3- seega -0,2 kg. Asi seegi, kuigi lootsin südamest tõesti parematsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. June 2011, kl 08.07

Hommik.
Sain siiski miinuse - küll 100 g aga siiski - seega 79,2smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Kuid nagu öeldakse - suured asjad saavad alguse väikestestsmiling smiley
Jõudu ja vastupidamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Suur DUELL: Koos on toekam!
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.32

Tere, minul oli vist eelmine nädal vesi organismis kinni, sest tänane kaal üllatas mind totaalselt, pidin lausa kaks korda vaatama, aga 80,4 see näit oli. Aga ma olen ka väga tublilt kõik päevikusse ära märkinud ja korralikult vett joonud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 2 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.