Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 26. October 2011, kl 14.44

Undukas, panen lingi kana-kodujuustu kotlettide kohta:
[www.toidutare.ee]
ma täna tegin jälle, aga et mitte praadida ja saada rasvast nõretavaid kotlette, selleks tegin ahjus ja panin muffinivormi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 26. October 2011, kl 14.55

Aitäh Ookean retsepti eest - tunduvad hirmus ahvatlevad. Suu läks kohe sülge täis. Esiteks olen täiega kodujuustufänn smiling smiley. Nädalavahetusel kindlasti proovin järgi winking smiley. Kui kellelgi on veel ahvatlevaid retsepte, siis olge lahked jagama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 26. October 2011, kl 20.32

Ookean - aitäh retseptilingi eest! Mul just on isu midagi uut katsetada smiling smiley

Vesiaeroobikas käidud. Pingutasin ikka täiega. Kalorikulu 50 minuti sulistamise järgi sai 549 kcal. Keskmine pulss suhteliselt kõrge. Esialgu plaan järgmine kolmapäev ka minna. Söömine jällegi kõigest 46% päeva kalorinormist. Mõtlen nüüd, kas süüa veel midagi või juua ainult tass teed ja vaadata mehega koos mõnusat sarja.

Tabeli kohta - KMI numbrid oleks minu meelest väga hea idee! Lisasin need tabelisse. Kui keegi meist selle vastu on, siis palun andke teada.

TABEL


Mõtlen, et mul on NII hea tuju - liikumine annab täiega õnnehormoone smiling smiley Esiteks olen üha enam enda kehaga rahul ja teiseks on lihtsalt tuju nii hea. Tantsiks kohe mööda tuba ringi ja laulaks Tina Turneri häälega You're simply the best, better than all the rest... smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 27. October 2011, kl 11.30

Tere, mul siin teemasid lugedes tekkis küsimus, et kuidas siin kaaluabis on...
Kas ideaal on süüa võimalikult vähe? St, et -3% päeva kaloritest õhtuks, või 45% päeva kaloritest vms?
Figuurisõprades öeldi, et tuleb oma punktid täis süüa, muidu ei ole õige ja kaal perspektiivis ei lange.
Ma olen siin ka söönud nii, et õhtuks ikka kõik 1400 oleks kulutatud, aga äkki peaks ka vähem sööma nagu teised?
Ühesõnaga, palun nõu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 27. October 2011, kl 12.43

Tegelikult see on minu meelest sisetunde küsimus. Kui ikka kõht tühi ja kaloreid veel järgi on, siis tuleb süüa. Kui aga kõht täis ja kaloreid ikka järgi, siis mina küll ei söö grinning smiley Ja kui kaal liiga kiirelt langebki või siis ei lange üldse, eks saab korrektuure teha.

Kui ma näiteks mõni päev tagasi tegin tugeva trenni ja õhtul veel 2 tundi rahmeldamist koristamisega, siis mul jäi 50% veel söömata. St et sõin ära päevase lubatud kalorinormi, kuid trennide eest lisaks ei söönud. Samas kui trenni ei tee päeva jooksul, siis lubatud kalorinormi söön küll täis (tavaliselt isegi liigagi kähku). Teinekord võib natuke rohkem ka endale lubada - eriti siis, kui kaal langeb suhteliselt kiiresti. Ideaal on süüa nii palju, et võtad tervislikult alla - nädalas 0,5-1 kg smiling smiley

Tänase hommikuse seisu järgi ütleks, et homme saab tabelisse ilusa miinuse. Nädal aega ikka väga tubli olnud ja keha premeerib iseennast smiling smiley

Täna tuleb trennivaba päev. Vanavanemad lähevad lapsega ise välja ja mina saan rahus diivanil end kerra tõmmata ja kududa tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 27. October 2011, kl 20.59

Nii vaikseks kõik on jäänud... Ärge siis täna sööma hakake - homme hommikul vaja kaaluda! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 04.48

Hommikust!
(Jah, mõnedel inimestel algavad hommikud kell 5 - väikesed inimesed ei mõista magada).
Edastan uued andmed - kaal 72.6kg, vööümbermõõt muutumatult 80cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 08.02

Minul 67.7 (ehk siis nädala miinus 0.7 kg) ja vööümbermõõt 85 cm tongue sticking out smiley Tegelikult nägin nädala sees ilusamaid numbreid kaalul, aga eile õhtul sai kooki ja küpsist söödud... eye rolling smiley No oli seda siis nüüd vaja cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. October 2011, kl 10.09

Tere hommikust

Esmalt vabandan, et eile teie seltsis ei olnud. Läks nii kiireks, sest kohtusin sõbrannaga ja nii sai muude toimingute vaheline aeg otsa. Aga mõtlesin küll teie peale ja tegin korraliku jalutuskäigu.

Ka mina ootaksin hea meelega siia teie lemmikretsepte (muidugi neid, mida võime endale rahus südamega lubada praegusel kaalulangetamise hoos)!

Vee joomisest oli siin juttu. Ma küll joon päeva jooksul korralikult teed ja puuviljavett ja marjavett, kuid varem ma tarbimise kellaaegadele tähelepanu ei pööranud. Eile alustasin ka sedasi, et ei joo söögi kõrvale vaid joon hiljem ja varem. Tarvo Krall, kes on viimase aja üks tuntumaid kaalulangetajaid on korduvalt meedias rääkinud, et tema teeb nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 28. October 2011, kl 10.16

Kaalunäidud ka nüüd. Laps enne katkestas mind ja saatsin pool kirja ära, et kõik kaduma ei läheks. Kaal näitas täna hommikul 65,2kg st et -500g. Tundub vähe, sest olen palju vaeva näinud, aga see ei ole ju tegelikult minu kaalulangetamise esimene nädal, niiet kaal ei langegi nii kiiresti. vöö oli 79

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 11.59

Tere päevast smiling smiley
Olen viimased 2 päeva töö juures hirmus töine olnud ja ei ole olnud aega kirjutadagi. Küll olen kiirelt piilunud, mida uut ja põnevat olete teie lisanud. Kodus õhtuti ei ole jälle aega ega tahtmistki arvuti taha istuda.
Olen viimasel nädalal oma õhtust füüsilist koormust lisanud, sest kiirkõndijast sõbranna on saanud minuga käimas käia smiling smiley. Eile ja üleeile tegime mõlemal päeval täpselt 2h kõva tempot. Ja kui ma olen käinud alates 05. septembrist iga päev, siis võrdluseks see, et selle kahe päevaga on lihased ikka täiega haiged - eriti kannikad ja reied eye popping smiley. Täna teen siis sellise inimlikuma tempoga jalutusukäigu. Sõitsin eile ka autoga käidud distantsi läbi, et teada saada pikkust. Kokku oli 15,2 km ja aeg täpselt 2h - seega 7min 89sek 1km.
Kokku olen siis tubli olnud juba 7 nädalat. Alustasin 93kg-st. 5 nädalat järjest võtsin iga nädal 2kg alla, 6-ndal nädalal 2,5kg ja 7-ndal ehk sel nädalal 3kg. Seega minu kaal oli täna hommikul 77,5 ja vöö 82.
Isegi imestan, et kuidas nii kiiresti on võimalik, sest organism peaks ju olema harjunud vähema söömisega st et ainevahetus peaks ju olema aeglustunud ja hakkama miskit talletama/varuma. Ehk peaksin ikka siis õhtuti midagi kobedamat sööma hakkama, sest hommikusöök, vahepala, lõuna on tõesti väga korralik. Küll aga ei söö ma absoluutselt magusat ega miskit, mis sisaldab valget jahu jne. Joon vähemalt 1,5l vett päevas ja mitte söögiajal. Ei söö ka viimasel ajal enam koos liha ja kartulit-riisi-tatart. Vaid ikka lihatükk ja salatid või tatar ja salatid. Tundub, et selline variant ikka tõesti aitab kaalulangetamisele hästi kaasa.
Ja kui ma tööpäevadel al 7.30-17.30 ainult istun, siis al 18st ikka toimetan füüsiliselt kuni 00.00ni. Peale käimist sellest nädalast alates usinasti venitan ja võimlen. Siis dušši alla ja siis kreemitan ennast tselluliidikreemiga, mille sissehõõrumine on ka parajalt võhmale võttev. See-eest olen magamamineku ajaks (00.00-1.00) täiega sombi, et enam ei vaevlegi väga unetusega, vaid õhtuti teleka ette üldse enam ei jõuagi, sest silm juba vajub kinni. Tegelikult vaevabki mind meeletu uni, sest magamisaega on nii vähe.
Olen jätkuvalt indu täis ja jõuluks vormi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 12.17

Vau nurmekas! Sa oled tõelisel kaalurallil! Mäletan, et kui ma kunagi esimest korda kaalujälgijatesse läksin ja terve nädala hiiglama korralikult sõin, tuli kaalulangus 2,7 kg ja sain grupijuhilt riielda. Vaatas veel kogu mu kirja pandud toitumise üle ja ütles, et ju ma siis pean natuke üle punktide sööma - et nii kiirelt pole alla võtta kasulik. Samas järgmised nädalad läksid poole kilo-kilo kaupa. Aga kui sul enesetunne hea, siis lase aga edasi! smiling smiley Kui samas tempos jätkad, siis oled 5 nädala pärast minust möödas grinning smiley Ja enda eesmärgist ka!

Mul endal tegelikult selline poolenisti pettumus. Tean, et homme nagunii ilusam number jälle kaalul, aga no pidi see täna siis nii minema. Samas -0,7 kg pole üldse paha number aga ikkagi. Esimene nädal korralik olla ja nii vähe... Vigin-vigin... cool smiley

Aga tabel on ilus smiling smiley PlärtS ja Mirell võiksid ka nüüd oma suured miinused letti laduda ja olekski üleni roheline! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 12.18

Mul jäi kirjutamine pooleli .... Tahtsin hakata emotti lisama, kuid vajutasin kogemata saada sõnum smiling smiley
Tahtsin veel kirjutada sellest, et mu lapsed on ka ülihea söömisega ja üritan nende kaaluga ka samal ajal natukenegi võidelda. Nimelt ei osta ma koju üldse ei saia ega võid, sest meie pere armastab väga võileibu. Jumal tänatud, et magusasõbrad meist keegi ei ole. Lihtsalt süüakse palju. No päevasel ajal ma ei saa seda nende söömist väga jälgida, kuid õhtuti tõstan parajad portsud ise taldrikule ja juurde ei luba võtta. Küpsiseid-komme ja muud niksi-näksi, mis ahvatleks ei ole meil peaaegu kunagi. No ainult siis, kui mingid külalised toovad külakostiks smiling smiley
Kõige lihtsam nipp ongi ahvatlustele vastu panna nii, et külmkapis ei ole valesid asju!
Ahjaa . . või asemel on meie kodus oma koha leidnud Felixi 3% kerge majonees! Arvestades rasvaprotsenti, on ta täiesti normaalse maitsega smiling smiley
Undukas - sa oled tõesti tubli ja korralik tabelitäitja ja usin kohalolija/kirjutaja! Kiidan tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 12.31

Väike ettepanek!
Undukas - tundub, et KMI numbrid on muutmata tongue sticking out smiley Arvutasin, et kuulun ikka veel ülekaaluluste hulka smiling smiley Ja ehk ei ole vaja neid kajastada ka kahes kohas winking smiley
Parimat winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 12.32

Nurmekas - mul lihtsalt peab asjal pilk peal olema... Muidu avastan end söömast grinning smiley

Aga ma tänan!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 28.10.2011 12.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 28. October 2011, kl 12.41

Ma just mõtlesin, et kuidas KMI-ga teeme - et kas muudame iga nädal ära. Sel juhul ma paneks selle tulba siis tabeli lõppu - tabeli alguses on ju need algandmed. Või teeks üldse lisatulba lõppu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: PlärtS
Kuupäev: 28. October 2011, kl 22.32

-500 patuga poolexgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 29. October 2011, kl 11.52

Nii vaikseks kõik on jäänud . . . . smiling smiley
Kogu aeg olen leidnud meie duelli viimati foorumis alt, kuid nüüd vaatasin, et enam polegi st kirjutatakse üha harvem ja harvem. Ei osanud esimese hooga otsidagi, kust meie teema uuesti üles leiaks - nii algaja ma vist grinning smiley
Plärts tegi ka ühe kähkuka siin - 3 sõna grinning smiley Aga kus on muu info grinning smiley Vööümbermõõt ja miks see -500g patuga pooleks on?
Tundub, et õues on lihtsalt super - läheks oleks ka päevavalges õues. Aed on lehti täis - marss riisuma! Lisa füüsiline tegevus ja pärast muidugi ikka jalutama ka winking smiley
Edu Teile ja andke oma tublidusest ikka märku!
Kiitke siin ennast grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 29. October 2011, kl 13.09

Muutsin natuke me tabelit - võtsin vöö ümbermõõdu tabelist KMI tulba välja. Ettepanekud alati oodatud smiling smiley

Eile õhtul sõin hiinakat, tõenäoliselt üle lubatud kalorite. Täna sõin lõunaks ka, kuid ei oska kuidagi kirja panna. Pean veel uurima. Vähemalt tean täna portsjoni kaalu smiling smiley Ja õhtul püüan korralikuks jääda. Trenni ei tee kui just kerge šoppamine sellena kirja ei lähe grinning smiley Homme saab tennisesse. Loodan, et järgmine reede läheb vähemalt sama hästi kui seekord - nii tore oleks näha 66 juba kaalul...

Nurmekas - me kahekesi siin lobisemegi. grinning smiley Ja siis lõpuks lobisen üksinda siin, sest sa kihutad meist mööda ja saavutad oma ideaalkaalu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 29. October 2011, kl 18.32

Tere!
Vaatan, et kipun aina viimasena oma andmeid andma, aga nii kiire on olnud, et söömise jälgiminegi on kannatanud. Ehk esmaspäevast läheb elu jälle normi?!
Kaal on tõusnud - 86,4 kg, vööümbermõõt 105 cm. Rikkusin meie ilusa tabeli ära, aga küll järgmisel nädalal olen tublim.
Tegelikult ei saagi ma aru, mida ikkagi valesti teen. Praegu trennis ei käi, saan nii hilja koju, väljas on pime ning pean kütma hakkama. Vett joon küll rohkem kui varem. Kas teie sööte õhtul pärast kuut? Mina söön porgandi või õuna, kui päevanorm lubab. Masendus tuleb peale. sad smiley( Suvi läbi olen 87-85 vahel pendeldanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 29. October 2011, kl 19.06

Oh sa pagan, ma sõin just mõõdetamatu koguse pannkooke maasikamoosiga. Muidu oli nii ilus päev, aga siis kutsus tütar sõbranna külla ja hakkasin neile kooke tegema ja nii see läks... 128% lubatud kaloritest (ja kõndimise omad ka kulutatud sealhulgas). Oeh, masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 30. October 2011, kl 09.05

No kena, nüüd olen ma eilse söömise tagajärjel läinud 100g paksemaks. Enam ei kaalu ennast :-S, lähen teen ühe figura tee, ökk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 30. October 2011, kl 11.26

Undukas, ega siis need nädalad nüüd päris vennad ka ole smiling smiley Muide, kaalusin juba kolmapäeval sama palju kui reedel ja samuti näitab kaal täna hommikul sama, mis kolmapäeval st 4 päeva paigalseisu! Aga ma tean, millest see ka tuleb, sest mul hakkasid päevad sad smiley ja siis on kindel, et see kaal toppab - kõht punnitab ja valutab.
Samas oli eile järjekordne sünnipäevalkäik. Läksin sinna alles 19.00ks(jusktui lastele järgismiling smiley) ja nii see kestis 00.00ni. Võtsin oma veepudeli kaasa ja mitte ühtegi patust näksikest. Olin siis jälle kaine autojuht, täitsa naljakas kohe. Kõik muidugi norivad ja on hirmus "lahked" mulle kõike pakkuma, aga mina tänan viisakalt ja ei soovi grinning smiley grinning smiley grinning smiley.
Nüüd siis elamist koristama, pärast jälle õue riisuma, laste kooliasjad üle vaatama ja siis jalutama ja õhtul veel sauna, kus saab mõnusalt lõõgastuda ja protseduuritada grinning smiley. 19.30ks sätin end teleka ette laulu ja tantsu vaatama. Need on ka nädalas ainsad telekasaated, mida vaadata tahan winking smiley.
Ilusat uue nädala algust oodates,
Nurmekas tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 30. October 2011, kl 11.26

Sipelgasiilike - ära muretse. Ma ka reedest saati söögik. Õunakook, šokolaad, rummikook, hiinakat hulgim. Täna olin raskem kui eile. Aga praegu just tulin tennisetrennist ja tunne on hea. Reedeks peab lihtsalt jälle miinus tulema, sest kavatsen jalutada, jalutada, vesiaeroobikas käia ja siis veel jalutada ja jalutada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 31. October 2011, kl 00.45

Uus nädal ees ja kõva tahtmine sel reedel miinuseid raporteerida. Sel nädalavahetusel oli laps kodus ja see tähendas suurt vaaritamist. Mina ise sõin natuke kartulit ja heeringat. Seal pidid head rasvad olema. Siis tõi naabrinaine kausitäie mannavahtu ja selgus, et keegi perest ei soovinud seda süüa. Ei kõlba ju naabrimemme toitu ära visata. Nii sõingi päeva jooksul kaks portsu mannavahtu. Ja mõned õunad pistsin nahka, hakkavad teised plekiliseks muutuma. Homseks keetsin kapsasuppi, see peaks ometi lahja asi oelma. smiling smiley
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 31. October 2011, kl 06.09

Ma ei söönud eile kaloreid lõhki, jõin figura teed, kõndisin, aga oh üllatust - täna veel 100g juures. Mis toimuuuub? :-S Nii võtan ju kaotatud kaalu reedeks kõik tagasi. Masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 31. October 2011, kl 16.14

Tere ilusat alanud uut nädalat grinning smiley
Ilm on jällegi super ja lubab õuesolekut nautida - vähemalt teil!!!
Mina nagu ikka ööpimeduses taas kondama grinning smiley. Õnneks osaleb mul sõbranna hetkel mingis sammulugemisvõistluses erinevate pealinna ametkondade vahel ja on mulle usin seltsiline selles paaritunnises öises retkes spinning smiley sticking its tongue out
Mind on vaevamas viimased päevad meeletu unisus-väsimus. Võimalik, et veresuhkur on nii alla läinud? Kuna tundsin eelmise nädala tööpäevadel ka ennas suht väsinuna, siis magasin mõnusalt laupäeva ja pühapäeva hommikul kella 11ni. Kuna tavaliselt magan ööpäevas 6h ja nädalavahetuse mõlemal ööl 10h, siis on vist organism harjunud vähesema magamiseg. Mis tähendas automaatselt, et tänane öö so pühapäeval vastu esmaspäeva möödus öö täiesti unetult. Ülepuhanud vist smiling smiley!? Ja täna siis jälle haigutan ja silmad kipitavad sad smiley Tahaks juba õue (jalutama) ehk annab erksust juurde.
Söögienergiat ka ei saa endale miskit suurt täna õhtul enam lubada.
Õnneks on reedeni aega ehk koguneb ka miskit miinust kaalule .... Harjunud juba nagu grinning smiley grinning smiley grinning smiley Miks peaks see nädal teistsugune olema grinning smiley ? Mul ei ole mitte ühteainumasti patupäeva JUBA 57 päeva smiling bouncing smiley
Loodan, et minu enesekiitus süstib Teissegi tublidusetahet - ma vähemalt üritan tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 31. October 2011, kl 16.28

Muide - tegin nädalavahetusel neid Ookeani soovitatud kalkunihakkliha-kodujuustu kotlette. Täiega head! Eriti kui armastate ka sibulat ja küüslauku. Valisin kana asemel kalkunihakkliha, sest see sisaldas ka vähem kaloreid 100g 107kcal winking smiley Ja tegin ka ühepajatoitu kalkunihakklihast. Üritan lingi saata - loodan, et näete:
[www.toidutare.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 31. October 2011, kl 19.18

Tere õhtust
Jälle ei ole mitu päeva siin käinud. Täna võttis kohe aega, et läbi lugeda teie postitused, mis vahepeal tekkinud. Nädalavahetusel olin hästi hõivatud sünnipäeva korraldamise abistamisega ja nüüd uuel nädalal jälle uue hooga! Käisin korralikult oma õueringi ära.

Vaatan, et enamus teist piiravad oma toitumist ikka päris palju, peaksin ka rohkem piirama hakkama. Ja mõtlen, kuidas oma jalutusteekonda pikendada. Praegu on umbes 12 km, aga kuna laps magab kauem, kui selle maa käimiseks kulub, siis kasutaks seda vähest aega optimaalsemalt. Nii head ilmad ju ka veel.

Tegin täna uusi kotlette, nimelt veiseliha ja maksaga segakotlette. Meeldivalt mahedad võrreldes tavaliste maksatoitudega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 31. October 2011, kl 21.36

Tulin äsja oma öiselt jalutustuurilt sõbrannaga. Sai jälle kihutatud mööda alevikku 2h 20min - mingi üle 19 000 sammu tuli. Nüüd asun võimlema, sest jalad ja kannikad ikka täiega kanged sellest tempost smiling smiley Nii hea tunne - tahtmine on meeletu winking smiley Ilm oli muidugi super-super - mitte ükski päev ei lähe jalutama vastumeelselt, kuigi nii pikalt on juba käidud - alati ootan õhtut, millal jälle saab.
Olge teiegi tublid ja nautige ilmasid! Minge õue - eemale ahvatlustest!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.