Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 28. January 2013, kl 10.06

Oh Memm, vahest kui midagi söön siis peale söömist olen küll vihane olnud,et miks ma seda sõin pole ju vaja jne.. või kui pole trenni viitsinud minna siis olen õhtul kodus mossitan ja mõtlen,et teen endale kahju. Samas on hea kui vahest endas pettunud oled ja vihane, siis tead,et teinekord ei tee enam nii smiling smiley No ilmad eriti selle nädala omad on küll jubedad ja jalutama küll ei taha minna... selline tuul ,et kohutav! Igatahes peale minu jubedat nv on mu kall 63,3 kg ehk siis midagi erilist nagu selle suure söömiguga lugege siis: Reedel pool Steffani pizzat ja natuke krõpse kodus, laup: väike tükk Steffani pizzat ja krõpse natuke . Samas pole ma endas pettunud,sest ma tõesti olen muidu korralikult toitunud smiling smiley See natuke oli küll suur ports kahe päeva peale kokku, aga vahest ju võib ennast hellitada winking smiley Olen niiiiii kade nende peale , kes võivad kõike süüa, aga midagi juurde ei tule. Ise peab pidevalt jälgima ja vaatama muidu on tulemus kohutav. See kaal on üks jube asi grinning smiley Mõnusat tuulist esmaspäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 28. January 2013, kl 11.30

Seda ma teile tüdrukud ütlen,kui te oma kehakaalu pidevalt ei jälgi ja iga tõusule tõsiselt vastu ei hakka,siis olete samas seisus mis mina-paks ja ilus ümmargune,kui karu,kuid selle juures ise õnnetu ja mures,kuidas seda alla saadasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. January 2013, kl 14.34

Tuuline ja kole külm ning vastik on seal väljas täna tõesti, siiski ei loobunud ma välja minekust ja tegin oma iga lõunase pooletunnise jalutuskäigu kenasti ära. Mõtlesin, et kui ikka väga jube on siis tulen kohe tagurpidi tagasi, aga ikka pidasin vastu. Nüüd on nii mõnus tunne, olen ju midagi enda heaks ära teinudsmiling bouncing smiley

Nädalavahetusel olin vanematel külas ja kartsin hirmsasti hommikul kaalule minna, seal ju muud ei toimunud kui ainult söömine. Väljas oli ka nädalavahetusel tuuline ja külm. Aga kaalunumber täna hommikul ei olnudki midagi hullu, jäin täitsa rahule.

Ei teagi, kas see natukene kodune võimlemine või siis lõunased lühikesed jalutuskäigud mõjuvad, aga teksad on pisut lõdvemaks jäänud ümber kintsu ja tagumikucool smiley See teadmine annab vaid motivatsiooni juurde.

Memm - ka mina olen kogenud seda tunnet, kui kükitades kuuled mingit ebamäärast kärinat ja siis end uurima hakates selgub, et pükstesse on uus auk juurde tekkinud. Ja veel nii suur, et parandada pole enam midagi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 28. January 2013, kl 16.02

Minul sel nädalal veeeega keeruline, unustasin köögikaalu koju - nüüd siis neljapäevani umbes toitumine. PEAB igaksjuhuks rohkem liigutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 28. January 2013, kl 19.58

spinning smiley sticking its tongue outOh võib öelda,et päev on läbi,oli tegus..
jõudsin isegi käima,kuigi külatee oli nii sommis,kuid sain 5179 sammu,sammulugejaga.
jalg,pist valulik ,ehk annab homseks liigesest järgi.
toitusin kõik söögi korrad ja nihutasin väheke kella aegu-nii,et öhtu söön ma nüüd ,kell 7
on nagu väheke parem,kõht täis ja magama minekuni ligi 2 tundispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. January 2013, kl 08.29

Tahate teada, kuidas mul möödub tasapisi nädal ilma šokolaadita???
Nuh siin on hetke seis:
REEDE - hommikusöögi magustoit šokolaadipuding
LAUPÄEV - 3 Laima assortiikommi
PÜHAPÄEV - 2 Laima assortiikommi
ESMASPÄEV - ei midagi, null kogus šokolaadi

Veel 3 päeva sellest nädalast vastupidada. Muidugi jah assortiikomm on ju ka peaaegu nagu šokolaad, aga siiski andsin ma lubaduse mitte süüa JUST NIMELT šokolaadi ja seda lubadust olen suutnud siiani hoida. Nimelt nende kommidega ma suutsin tõesti nii piiri pidada, et võtsin ühe ja alles mitu tundi hiljem võtsin teise, nii öelda magustoiduks soolase söögi peale. Aga šokolaadiga on nii, et kui ma tahvli küljest ühe tüki tahan murda, siis tegelikult tuleb ju tahvli küljest lahti terve rida ja ega seda ei viitsi/ei raatsi sinna tagasi toppida ja nii kaobki väga kiirelt 100g šokolaadi 3 ruudukest ja kui juba maitse olen suhu saanud, siis kaob peagi terve tahvel...

Teate, et selle teksti siia kirjutamine on nagu teraapia, väga piinlik on oma kirjutatut üle lugeda (ma selline pedant, et ikka enne kirjutise avaldamist otsin võimalikke trükivigu) ja hetkel mõtlengi, et miks ma siis ei suudaks piirduda ühe ruudukesega??? Aga see on nii, et ikka terve rida saab ühekorraga söödud ja kui juhtub veel käes olema 300g šokolaad???!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. January 2013, kl 10.52

Niiiiii räige uni on sad smiley Tööl kohe nii raske olla. Täna peale tööd jälle trenni. EIle lihtsalt ei jaksanud õhtul enam hularõngaga keerutada sad smiley Täna siis annan endast parima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 29. January 2013, kl 17.00

Magusat tuleks süüa enne sööki, mitte pärast.
Magusat võib süüa hiljemalt õhtusöögini, edasi null tolerants.


grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 29. January 2013, kl 20.18

Mina ei tea mis minuga toimub! Söök on kinnisidee peale nv... Kohutav enesetunne, ainult söön.confused smiley Ma ei tea mida teha. Reedel kujutan ette,et on 1 kg raudselt juures. Aga noh, eks neid tagasilööke peab ka tulema.. muidu ei saakski ju .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 31. January 2013, kl 11.45

Tsaueye rolling smiley
Tänane hommiku poolik täitsa pees,ööga oli nii palju lund sadanud,et tuli koristama hakkata-muidugi unustasin hommiku söögi söömata
siis sammulugeja vist ehmus selle tampimise peale mööda hoovi,läks lolliks,ma teadi ,kui palju ma siis maha käisin lumelabidaga-number mis peal oli,oli ka enne ja tund peale selle,kui lõpetasin.
oli selline nõrkus,et käisin poes ja ostsin ühe toffe jäätise 69 gr,187 kcal ,siin ma nüüd limpsin seda ja hakkan juba kosuma
varsti lõuna käes,pean miskit lõunaks mõtlema,peaasi,et õhtu kella 7 saaks oma kcal täis
Ilusat päeva teile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 31. January 2013, kl 22.32

Tegin just pool h hularõngas. Homme hommikul või siis lõunal lähen trenni smiling smiley Eile käisin zumbas ja kõht,selg, tuharad trennis.. väga mõnus oli. Olen ikka üritanud iga päev hularõngast teha smiling smiley Enne pilt tehtud. Varsti võib saada juba pärast pildi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.38

Hommikut!!
Heameel oli kaalul näha taaskord ilusamat numbrit, seekord kaal 103,8 ehk -0,8kg. Ikka sellises tervislikus rütmis minu kaal kukub, igati tore ju, kui ainult kuskil sügaval ei kiheleks soov, et kukuks ometi kiiremini...
Täidan kenasti toidupäevikut ja kui möödub mõni päev ka ilma kirjapanemata, tean ikkagi, et olen olnud korralik, selline mõnus kindel söögiaegade/tervislike menüüde rütm on sisse tulnud. Šokolaadiga on ka nii, et eile ja ka üleeile lubasin endale peale õhtusööki 1 assortii-šokolaadikommi ja see oli niiii mõnus. Kuid mis peamine - ühest kommist täiesti piisas!!!!!hot smiley

Aga nagu ma lubasin - šokolaadi ei ole ma terve nädal puutunud. See mõni komm on lihtsalt super tulemus võrreldes eelneva ajaga, kui tahvel šokolaadi päevas oli minu miinimum normdrinking smiley
Ja täna siis võiks ju asuda sokolaadi sööma, sest lubatud nädal ju läbi, kuid tabasin end mõttelt, et ma ei tahagi seda, päris ausalt. Võibolla päeva jooksul tuleb mingi tahtmine, aga siis kas ei söö üldse või piirdun ühe tükiga, vähemalt ma loodan, et nii läheb. Aga see nädal on ju ka kaal kukkunud kenasti, seega šokolaadi söömise ohjeldamine ikka mõjub!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.42

Tere,

minu nädal oli käest ära, nädalavahetus kodust ära seltskonnaga, alkohol. Nädalasees ei olnud kaalu, kirja midagi ei pannud, kuni õhtuni oli kõik ok, siis läks ära. 77,8. Hakkan aga otsast peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.56

Hommikust

Minu hommikune kaal on 90.2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.39

Hommikust! Minu kaalunumber näitas täna 84. Lootsin küll paremat, aga ilmselt eilne kolleegi sünnipäeva tähistamine jättis oma jälje. Olge tublid ja uuele nädalale reipalt vastu!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.11

Minu kaal täna 63,1 kg... ehkl siis 100 grammi plussis... terve hommiku mossitasin,et juurde oli tulnud mitte alla läinud, aga tean et nv olin hullumas ja sõin igast jama. Samas nüüd on uuel nädalal suurem motivatsioon trenni teha ja süüa ilusti smiling smiley Olete kõik tublid! Mõnusat reedest ilma teile smiling smiley! Muideks, kes teist on Pärnust ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.33

Mina Sindis ja kopsiine Paikusel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. February 2013, kl 15.43

Oho.. siis elate veel päris linnas grinning smiley Mina elan Audrust natuke alla grinning smiley Kuidas teil tänaste söökidega? Mida sõite ja palju grinning smiley ?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. February 2013, kl 16.03

Hommikupuder:35 g kaerah-d, 5 g seesamiseemneid, 1 spl. oliivõli
3 kohvi piimaga
1 kl vett
1 õun
1 banaan
100g kodujuustu

Kirjas pole midagi - veel, ilmselt on mu söök liiga väike - kell on juba 16. Aga töö eelkõige. Vb jõuan suusatama. Täna ma raudelt jään normist maha ona söögiga sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. February 2013, kl 16.33

Aga eile ..... kohtusin ekskolleegiga, kes surus mulle pihku Leiburi uue Trimmi. Mina: ma ei söö nisujahuga tooteid. Tema: vii siis lapsele! Sõidan mina trassil Tallinn-Pärnu ja kere helendab. Võtaks õige Ühe Viilu prooviks. mõeldud-tehtud. See oli NII hea, pehme, seemnetega - koju jõudsin, siis oli pakis alles seesama Üks Viil. Ma igaks-petteks ei vaadanud, palju see päts kalureid sisaldas... vähemasti ma kodus enam ei söönud. 5 h enne magama maandumist.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 01.02.2013 16.34.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. February 2013, kl 21.38

Seda Trimmi olen minagi maitsenud, aga proovi seda veel röstitult, nii mõnus krõbe....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 01. February 2013, kl 23.28

Viisin ennast karistuseks öösel suusklema jälle, lipe oli nii hea, et kümneka asemel tuli 15 km smiling smiley 21:30 - 22:45. Ühtegi nii lolli Raekülas rohkem ei kohanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 02. February 2013, kl 09.38

minu kaal 90,4. 8 juba paistab, ainult natuke veel. kui hästi läheb siis juba järgmine kord ehk.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 02. February 2013, kl 10.17

Me elame sulle kaasa, et reedel 8-saga algav nr ees oleks!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. February 2013, kl 11.26

Minu kaal naeratas mulle täna, number väiksem, kui üleeelmisel nädalal - ma peaks vist laupäeviti kaaluma grinning smiley grinning smiley grinning smiley Leidsin uue motivaatori ka.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Merr 02.02.2013 11.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. February 2013, kl 17.58

Merr - sinu uueks motivatsiooniks on viimaselt kohalt kõrgemale ronimine tabelis!!! Ja pean uhkusega tõdema, et ma olen hetkel tabelis teine, kuigi see võib iga hetk muutuda, kui Nartsiss mu allapoole lükkab. Kogu duelli jooksul ei ole ma veel teisel kohal olnud ja kui imeline tunne oleks veel olla esimene?? See fakt annab mulle igatahes jõudu juurde ja paneb piinlikult tunnistama, et eilne õhtu läks käest ära kohe peale seda, kui esimese šokolaadi tükikese põske pistsinangry smiley Terve tahvel ja veel teisest pealegi kadus nagu niuhti.... Seega peab ülejäänud aja kuni reedeni ekstra tubli olema, kui tahan tabelis oma kohta veel säilitada.

MEIE TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 02. February 2013, kl 23.31

Mina pole varem viimasel kohal olnud, seega ka uus tunne. Käisin külas, ja olin suhteliselt korralik smiling smiley Rohkem komistuskivisid lähiajal ettenäha ei ole, reedel näeme rsk!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. February 2013, kl 09.28

"Lausvihast" teiste kaasvõitlejate vastu, kes minu kohta tabelis hõivata tahavad, surun hambad risti, enam ei söö, ei joo, ainult treenin, et vaid reedel kõige-kõigem ollathe finger smiley

....eh naljaga pooleks, aga loodan vähemalt mitte plussi ette näidata....smoking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 03. February 2013, kl 11.04

Ohoh, mina olen essa w ? Kuradi hea tunne! tongue sticking out smiley Muideks... ma pidevalt vaatan end peeglist ja mütlen ,et issand jumal pole ju kuskilt midagi läinud jne. Tegelikult kui ma kaalulangetamisega alustasin kaalusin üldse 67 kg ja nüüd 63.1 kg. Ehkt tegelikult ju töitsa tublisti alla läinud smiling smiley EI tea mida mossitan. Elukaaslane ütles ka ,et ikka märgata juba. Eile käisime Estonia spaas... niiii niii mõnus oli... väljas sadas laia lund ja meie mõnnatasime smiling smiley Ilusat pühapäeva teile !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 03. February 2013, kl 18.30

Mõnnast pühapäevast. Kuna mulle otsa näkku visati kinnas - mina ja VIIMANE - ma täna suusatasin, valges alustasin, 31 km - 3 h ja 1722kcal, Ostke ära või tehke järgi, reedel näeme rsk! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.