Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 01. March 2013, kl 12.35

Hei hei! Minu kaal liigub jälle, tubli 62.6 kg smiling smiley Olen ülimalt rahul. Hommikul käisin veel enne tööd trennis. Toitunud olen ka enamvähem normaalselt smiling smiley Edu ja jaksju eesmärkide saavutamiseks !

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 01. March 2013, kl 21.42

Õhtust! Tänane päev on nii kiirelt läinud, et pole aega olnud kaalugi edastada. Minu kaal näitas hommikul 82.5 kg. Eelmine plussi nädal on teile tõeliselt motivatsiooni andnud, nii tublid tulemusedsmiling smiley mina lasen ikka tasa ja targusmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 01. March 2013, kl 23.21


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. March 2013, kl 15.16

Mina olen küll tänaseks läbi mis läbi. Ei käinud kuskil rühmatrennis ega suusatamas, vaid hoopiski koristasin kodu, jalutasin/kelgutasin lapsega väljas ja nüüd vedasin käsikäruga küttepuid tuppa. Kokku aktiivset liikumist, nii et higipull otsa ees pärlendamas, 4 tundi. MÕNUS!!!! Nüüd tahaks puhata ja magadawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 03. March 2013, kl 09.11

91

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. March 2013, kl 08.31

Üsna vaikne meil siin!!!??
Mina võtsin eilsest alates ette tatradieedi ja pean tõdema, et eilne päev läks küll täpselt plaani järgi. Muidugi kohandasin ma netist leitud dieeti natuke enda järgi, aga mitte oluliselt. Lõunase tatra portsu kõrvale luban endale ka pisut toorest salatikraami, õhtul naudin tatart koos keedetud punase peediga. Tarbin keefiri ja õuna ka päeva jooksul. Ja eile ei tulnud ühtegi patustamist ette. Lisaks siis veel ikka lõunane jalutuskäik ja eile õhtul kodus veel võimlesin ka 20min, seda polegi nii palju, aga higistama pani ikka. Hetkel on tunne mõnus. Eilse päeva jooksul ei tundnud küll kordagi tühja kõhtu, seega nagu ei ütlekski, et tegemist dieediga on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. March 2013, kl 11.05

Mina ei tea mis minuga toimub. Kõik on nii käest ära. Hommikul kaalule astudes jälle 63.6 kg Oeh, noh eile sõin muiduhi terve vau topsi jäätise ära confused smiley Niii allaandja olen ikka sad smiley Samas kui cm mõõdan siis need tagasi pole tulnud. Aga söögiga ikka üritan... neeed nõmedad näksimised on sad smiley Tänane menüü näeb ette siis 1 väike jogurt , karumisi kohuke, supp ja 1 õun ja apelsin. Ja ohtralt vett.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. March 2013, kl 16.07

Anett - kas see on kogu su päeva menüü???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 06. March 2013, kl 16.49

Ausõna ma tulen tagasi. Vahepeal on olnud suuremat sorti meeltesegadus ja deprekas, mis päädis öiste söömistega. Sain nüüd sabast ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 06. March 2013, kl 18.36

No tegelikult lisandus veel 2 kohukest , aga täna jah.Ma olen tööl ja pole võimalust süüa sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 06. March 2013, kl 20.14

Kohuke ei ole kaalujälgijale küll see kõige õigem toit. Aga tean omast käest, kui poes töötasin, siis liigagi tihti ostsin endale lõunaks kohukest, kommi, šokolaadi jne. Omaarust samal ajal nagu jälgisin kaalu??!!

Tore Merr sinust ka midagi kuulda!! Ootan reedel numbrit, olgu see siis selline milline tahes. Suusamaratoni läbijale on ühtteist head-paremat lubatud ka ju!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 07. March 2013, kl 00.08

*vahib häbelikult maha ja on ebakindel.

Ma ei ole 2 nädalat kaalul käinud suurest hirmust. Ainus, mis ma õigesti sel ajal tegin, oli nädalavahetuste jätkuv suusatamine. Ega mul ei jää muud üle, kui reedel v laupäeval (pole kindel, et ma reede hommikul kodus olen) see näit taas-fikseerida. Loll eit raisk.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. March 2013, kl 08.17

Kui nii võtta, siis oleme me ju siin olijatest enamus juba üle aasta kaalu üritanud alla saada ja see on meil ka mingil määral ju õnnestunud. Seega hakkab nagu tülpimus peale tulema, see on ju arusaadav.
Minu jaoks oligi kõige raskem just see, et eelmine aasta jaanuaris alustasin kaaluga 114,3 ja jõudsin kaalul näha 98kg, aga siis jälle kaal tõusis, nii et see aasta jaanuaris alustasin ma 106,1kg. Nii suure töö juba ära teinud ja siis peab jälle peaaegu uuesti nullist kõike alustama.

Hetkel aga motivatsiooni jagub, tatradieet sai täna hommikuga läbi. Tulemustest räägime homme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.31

Ilusat naistepäeva armsad kaasvõitlejad!smiling bouncing smiley
Minu kaal tegi mulle ka täna hommikul ilusa naistepäeva üllatuse ja näitas 81.5 kg ehk siis tervelt 1 kg vähem kui möödunud reedel. Ja see lähenev 80 piir motiveerib ka praegu tugevalt, tahaks ikka märtsi kuus 7-ga algava numbri ära näha.
Palju lilli ja vähe torti teile pidupäevaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.48

Imeilusat päikselist naistepäevad kallid naised!!!

Alustan täna oma kolmepäevase tatradieedi kokkuvõttega. Esmaspäeva hommikul alustasin kaaluga 103kg, mis on pisut suurem eelmise reede kaalust, kuna nädalavahetus kujuneb ikka raskemaks kui tööpäevad. Esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval sõin hommikuks/lõunaks/õhtuks tatart, sinna kõrvale paprikat ja punast peeti ning jõin keefiri, vahepalaks õun. Neljapäeva hommikul näitas kaal 100,9 ehk -2,1kg vähem. Super!! Väga rahul sellega, kusjuures näljatunnet ei olnud, polekski nagu üldse tegemist dieediga.

Ja nüüd siis täna hommikune kaalunumber, mis natuke suurem kui eile, sest lubasin õhtul endale natuke head paremat.
Kaal täna 101,3 ehk eelmise reedega võrreldes -1,3kg. Olen rahul!!
Motivatsiooni jagub ja oleksin endaga väga rahul kui järgmine reede saaksin siia kirjutada kahekohalise numbri.
Muide ma vaatasin, et eelmine aasta oli mul ka kõige suurem kaalulangus just märtsikuus. Ilmselt on see seotud selle faktiga, et päike käib aina kõrgema kaaregasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. March 2013, kl 10.32

Tere naised!
Minul on ahastus peal sad smiley Kaal oli täna hommikul 63.8 kg. Samas , nv lasin end lõdavks. Käisin sünnal ja tarvitasin alkoholi ( ei kuritarvitanud seda grinning smiley ) . Hommikul käisin jooksmas. Mõtlesin,et panen oma enne nüüd pildid siia, siis saate ehk teie ka öelda kas on siis midagi muutunud või ei ole. Cm järgi nagu juurde pole enam midagi tulnud. Pigem läheb vähemaks. Kevade ootus on juba nii sügaval hinges,et iga hommik kui kraadiklaasi vaatan läheb hing täis,et kus siis + kraadid on ? ? Tahaks sellest lumest ja külmast lahti saada.
Muideks, kas keegi on sela Pärnus Tennishalli solaariumikeskuses Päike käinud proovimas seda uut solaariumi , mis on palju ohutum ja päikesele väga sarnane. Pidi andma mõnusa energia jne... Peaks ära proovima. Hirmsasti kiidetakse.


Mõnusat päikese nautimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. March 2013, kl 12.46

Anett, aga kus on reede hommikune kaalunumber???
Ja teised ka??? Naistepäev ei ole vabandus!!!!
Merr - sa ka lubasid oma numbri teiste omadega ritta panna, tähtis ei olnud numbri suurus???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 11. March 2013, kl 13.13

Tere tüdrukudeye rolling smileyeye rolling smiley

Pean kohe vabandama,seoses kolimisega,ei ole mul kaalu,kus kaaluda.Eile käisime uue koorma järgi ja täna kastide lahti pakkimisega,ei leidnud ma jälle kaalu.ja enne nüüd lähe,kui nädala lõpus,sest peremees tööl ja üks ots on 200 km.Hea ,et pisike toidukaal oli ikka kastis,vähemalt toiduga ei liialda.Nädala lõpus kindlasti annan kaalu,st.pühapäev.
Loodan,et ikka annate armu....eye rolling smileyeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. March 2013, kl 14.07

Nujah, kuna ise täidan tabelit, siis pean ju olema igati eeskujulik ja iga nädal kaalu esitama. Eks siis loodame see reede rohkem numbreid näha ja loodame ikka ilusad miinused kõigile.
Täna on see ilm ka jälle kahepalgeline, päike on soe, aga õhk on miinuskraadides. Tegib jälle tahtmine hakata pekikihti kasvatama, et sooja saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 11. March 2013, kl 15.01

Reedest kaalu ma ei tea kahjuks, sest et polnud kodus ja polnud võimalust kaaluda ka sad smiley Annate andeks eks ? Pane minule see 63,8 kirja.. mis seal ikka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. March 2013, kl 08.15

Tundub, et eelmine nädal saigi siis vaid 3 numbrit kirja, aga nuh pole midagi. Tavaliselt sellisele mõõnale järgneb suur tõus ehk siis see reede on kõik siin ilusaid miinuseid jagamas, eks???
Eelmine aasta kaalu langetades andis ühe nädala pluss ikka kõvasti motivatsiooni, ka seekord on see nii. Nähes rammusat punast plussi oma rea peal tabelis, sellele on mul nüüd järgnenud kaks kena miinust. Aga hetkel on kuidagi meeleolu teine, šokolaadiisu jälle kimbutabsad smiley Lihtsalt sunnin end sellest mitte mõtlema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 13. March 2013, kl 16.58

Kiikan pm iga päev siia, aga mida ei näe esilehel , meie teemat :// Naised naised, kuhu kadusite ??? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. March 2013, kl 19.10

Ma olen šokolaadiori, nii kui tüki võtan, siis on kõik läinud, kõik mu motivatsioon ja tahe kaalu langetada. Silme ees on ainult šokolaad ja mõtteis küsimus, kust saaks. Sõltlane, mis muud. 2 nädalat pidasin kenasti vastu, aegajalt võtsin tükikese, aga nüüd juba mitmes päev ainult šokolaadi söökski. Ei tea enam ühtki nippi, kuidas saaks sellest sõltuvusest lahti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 13. March 2013, kl 20.17

Minul nädal ei ole ka sugugi soovitud suunas liikunud...kes krt on need shokolaadid ja muud ahvatlused välja mõelnudsad smiley ja kui üks päev on valesti läinud, siis kipub kohe teine samasugune tulema. Reedeks midagi head loota ei ole. Loodan, et saan uuesti õigele reale, alla anda ei tohi. Koos suudame isegi shokolaadist üle saadathe finger smiley Jõudu ja kindlat meelt meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 15. March 2013, kl 07.51

63,4 kg ... 400 grammi läinud... no on sigadus sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.20

Hommikut!!
Ma olin täiesti valmis kirjutama siia plussi, eriti peale sellist sokolaadi hävitamist, aga juba eile hommikune kaalumine tõotas vähemalt väikest miinust ning tänane hommik peale eile õhtust rassimist crosstraineril oli kaugel plussistgrinning smiley
Kaal täna 100,6 ehk -0,7kg. ÜLILAHE!!! Ei jõudnud soovitud kahekohalise numbrini, kuid siiski rahul tulemusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.47

Minu kaal 76,6. Ausalt, ma nägin vahepeal ka 80 ära. Ei kommentaari.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 15. March 2013, kl 15.19

No rassisin minagi, mis ma rassisin, aga jäin seekord ikka plussisad smiley Kaal 81.9 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. March 2013, kl 19.38

Oujee, ma olen tabelis esikohal. Seda imet poleks küll oodanud.
Muide, hetkel on meil tabelis selline seis, et kamba peale on nädalaga kadunud täpselt mittemidagi ehk O.

Merr - kui su kaalul oli vahepeal 80 näha, siis oled sa ilmselt metsikult tööd teinud ja võidelnud, sest 76,6 on üle 3kg vähem 80-st!!! Tubli, väga tubli!! Hoia seda joont!!!

Võitleme edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 15. March 2013, kl 21.33

See oli lops mulle endalegi. Järgmisel nädalal 3 päeva Leedus ülalpeetav (loe, ise menüüd ei koosta) ja siis puhkama.
Eelmisel aastal 16.märtsil oli mu kaal 82 kg nii et ma olen ikka paremas vormis (muidugi ka lihaselisem). Jätkan nädalavahetusel suuskadel ja loodan ikka suveks oma 5 kg ikka kaotada ühte kohta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.