Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2012, kl 20.26

No siis tee kodus lihastele harjutusi.Mina ei käi kuskil klubis. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 27. January 2012, kl 20.57

Teeks siis kaks veergu. Üks võrreldes eelmise nädalaga ja teine võrreldes algkaaluga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 28. January 2012, kl 10.58

Kui kedagi võiks huvitada, siis annan teada, et täna saab osta Cherry.ee-st voucheri 15.75 euroga aastase liikmestaatuse pikenduse Kaaluabi.ee lehel.
Minu jaoks tuli see pakkumine väga õigel ajal, sest veebruari alguses oleksin pidanud seda niikuinii tegema...aga siis oleks see lõbu maksma läinud 35 euri. grinning smiley Vihje vist, et peaks ennast kätte võtma... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 28. January 2012, kl 11.39

Ma tahaks küll väga loota, et ma ei pea aasta aega kaalu langetama, vaid saan ikka mõne kuuga hakkamasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 28. January 2012, kl 14.41

Sedand küll. Aga võibolla kellelgi on vaja pikendada... See voucheri hind on praegu praktiliselt sama, mis muidu 3 kuu liikmemaks. Kuna mul saab kohe aeg täis, siis vastasel juhul kaoksin lihtsalt nädala pärast teie seltskonnast ära. Nii, et minu jaoks tuli see pakumine õigel ajal. smiling smiley Kaalu olen kaotanud selle aastaga u 8kg, peale mida on kaal püsima jäänud (kõigub +/- 1kg). Eesmärgid pole veel käes ja nüüd duell käsil. Loodan siit ikka motti saada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 28. January 2012, kl 23.20

Mina just ostsin 3 kuulise, aga kaalun seda pakkumist, sest see tõesti hea ja nagu ma aru sain, siis see aasta tuleb mu 3kuulisele lisaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: maalu
Kuupäev: 29. January 2012, kl 22.54

ikka veel 67 :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 30. January 2012, kl 10.52

Oehh... nädalavahetused kipuvad nässu minema.
Häda, kui oled kodus ja seal on nii palju, mida süüa sellist, mida ei tohiks.
Tööl on oluliselt lihtsam, kõik mis kaasas on, on ka lubatud.
Aga tänu sellele, et sai paari päeva eest velotreener hangitud on ehk saab trenniga kuidagi ikka reedeks kaalu miinuspoolele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 30. January 2012, kl 11.01

Jah nädalavahetused on jah ühed kurjajuured, mina kipun ka ennast ikka premeerima smiling smileyMuidugi peab ka seda tegema, aga kas ma suudan teha seda mõistuse piires, eks see näha ole, pikemas perspektiivis.

Maalu: küll sa saad selle kaalu liikuma ja ikka allapoole, ma täna ka piilusin oma kaalu ja noh nädalavahetus andis tunda, aga reedeks peab see jälle paika saama. Küll me koos saame hakkama smiling smiley

Kaunist uut nädalat hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 30. January 2012, kl 14.31

Kas keegi oskab nõu anda, kuidas siin paremal pool ääres (kui olen oma Kaaluabi blogi lehel) neid Sõpru ja jälgijaid valida saab või saan mina teisi valida?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 30. January 2012, kl 15.47

Ma ka kipun just nädalavahetustel söögiga liialdama. Ka see nädalavahetus läks niismiling smiley. Lisaks olen omal lihase ära rebestanud ja trenn ei tule mõnda päeva üldse kõne allagi. Üritan söömist väga piirata, et kaal langeks, kuigi ei kujuta hästi ette, kuidas see mul välja tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 31. January 2012, kl 11.33

Lisaks nädalavahetustele pole midagi hullemat kui külalised ja külaskäigud...
Pakkusin küll eile külalistele oma "dieettoitu", mis neile hästi peale läks, aga ikkagi tõid ka nemad kaasa head ja paremat, millest ma kahjuks loobuda ei suutnud... iseloom ei kasva teatavasti iseenesest vaid vajab pidevat tuge, et areneda. smiling smiley
Kui ma nüüd see nädal plussiringis olen, siis olen küll väga kuri enda peale.
Aga see ongi see koht, kus tuleb igal hommikul seada omale pisike eesmärk - täna pean plaanist kinni. Ja kui see on õhtul õnnestunud, siis tuleb endale pai teha ja öelda, et näed Sa saidki hakkama!
Päev korraga!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 01. February 2012, kl 16.20

Astusin täna huvi pärast kaalule, midagi meeldivat seal ei olnud. Enda arust olen korralikult kaloreid jälginud, iga päev teinud oma tunnise metsatiiru, aga kaal on hakanud liikuma üles, mitte allapoole sad smiley ma ei tea kas see on külmas, et keha hakkab kõigest võimalikust kinni hoidma või millest.Ühe sõnaga masendus tuli peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 01. February 2012, kl 17.05

Ma olen see nädal olnud sunnitud tegema küpsetisi ja siis ma neid loomulikult olen ka ise söönud. Eriti trenni teha ei saa tänu lihaserebendile, nii et ma pakun, et ka mul on kaal üles liikunud. On jah masendav.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 01. February 2012, kl 20.45

Aga võtke nüüd ennast kokku enne reedet.
Jonneä - loogiliselt võttes on ikkagi olemas energiajäävuse seadus. Vahel võib kaal alaneda niimoodi hopsti - tuleb lihtsalt kannatlik olla ja reeglitest kinni pidada. Kas Sa ikka vett jood?
Ma siin ise ka rassin reede nimel ja hoian pöidlaid pihus, et vähemalt mitte plussiringi jääda, aga ega see kerge ja kindel ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 01. February 2012, kl 20.55

No vot, vee joomine jah mul väga, väga vaevaline sad smiley aga võtan selle hoolikamalt käsile. Täna ma jälle libastunud, päev otsa olnud korralik ja nüüd õhtul selline õgardamisehoog. Aitäh teetigu, et süstisid veits optimismi jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 02. February 2012, kl 08.06

Nojah, nende õgardlushoogudega on kindlasti raske. Tean omast käest.
See peab olema selline hästi teadlik valik, et kui suur isu peale tuleb, peab võtma ja hoopis treenima minema või midagi muud väga meeldivat tegevust leidma, mis asendaks söömist - või siis eks ole kulutada see söömistung mingisuguse lubatud asja peale - kurk või pähklid või ma ei tea, mis sinu dieedis sellised süütud asjad on.
Sul mingit treeningriista ei ole kodus? vahel aitab ka see, kui lihtsalt istud ratta selga vms. siis läheb söömistuhin üle.

Mul on 2 päeva tublit vastupidamist ja trenni tegemist igal juhul aidanud. Täna hommikuks näitas kaal -400. Ja ketostix, millega oma rasvade lagunemise astet määran, oli ka kenasti punases - ehk siis rasv laguneb.

Jõudu Joanneä ja kõik teised ka - homme loeme tibusid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 03. February 2012, kl 06.57

Minul ongi täna 0, suur, suur tänu teetigu sinu kihutuskõne eest, panid mulle mõistuse päehe smiling smiley
Ei oleks uskunud, et ka 0 võib teha nii õnnelikuks, nüüd vähemalt tean, et ei mingit premeerimist enam nädalavahetusel vaid vapralt edasi,et järgmine nädal oleks jälle -. smiling smiley
Edu teiel kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 03. February 2012, kl 10.18

Mul -200g nädalaga. Arvestades, et trenni ei saanud eriti teha ja toitusin palju saiakestest, siis pole pahagrinning smiley. Kokku kolme nädalaga 1,6kg maha läinud. Väga hea ju, kuid siiski tahan, et järgmise kaalumise miinus oleks suurem kui 500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 14.57

Minul see nädal -100g. Arvestades sellega, et trennis ei käinud ja isegi hommikused jalutuskäigud jäid ära, kuna laps lasteaiast külma tõttu kodus, siis pole midagi viriseda winking smiley

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 04. February 2012, kl 09.00

Tublid miinused inimesed!
Ja tubli 0 Joannea!
Eks tegelikult ongi ju nii, et põhiline kaalulangus tuleb ikka õige söömisega. Trenn lihtsalt aitab seda protsessi kiirendada ja tulemust maksimeerida + on ikkagi lihaste kasvatamiseks äärmiselt oluline. Niiet Kätlin ja MariKarus on järelikult kenasti kaloraazi piiresse jäänud.
Väikesed eesmärgid on minu meelest väga olulised. Te võiks need omale selleks nädalaks paika panna ja meile ka teada anda.
Näiteks:
Joanneal kasvõi pisike miinus. Kätlinil -500. MariKarus liigutab smiling smiley vms...

Minu pisikesed eesmärgid järgmiseks nädalaks on:
* igapäev pisike liigutamine - mõned olulisemad võimlemisharjutused
* 4 päeva vähemalt pool tundi tugevamat treenimist
* toit kõik päevikusse kirja
* kaaluks: -400 - see tähendab, et saaksin kaalu alla 78-t.

Olen taas sel nädalavahetusel koolitusel, kus on kohvilauas kõik see, mida ma ei tohi võtta - tuleproovi esimene päev on juba edukalt läbitud, näis kuidas laupäeva ja pühapäevaga toime tulen.

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 04. February 2012, kl 11.54

Teetigu: väga head ettepanekud, et paneks väikesed nädala eesmärgid kirja, siis äkki lihtsam kinni ka pidada neist. Annan siis oma lubaduse: Iga päev kõik toit kirja panna ja üritada mitte ületada kaloraaži, iga päev mingitki trenni teha (2 korda nädalas spordisaalis, ülejäänud aja kodus), nädala eemärk vähemalt -500.
Teetigu, kui saladus pole, siis mis koolitusel käid?
Huvitav, kas meid ongi nüüd ainult 3 alles jäänud. Kus kõik teised on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 04. February 2012, kl 12.37

Nonii, mul väheke liikumist olnud ja tegemist vahepeal, sestap pole siia oma nina väga tõsta saanud. Miinus küll eile väikene -200, aga midagi siiski. Sai suure külmaga sel nädalal lumelaudamas käidud, uisutamas ja atv rallit tehtud, mis võttis lihased päris läbi. grinning smiley Söömisega on nii nagu on, seetõttu pole ka miinus suurem. Ma kardan, et see suur külm tekitab minus nii suurt stressi kodus olles, et külma "peletamiseks" siis sööngi. confused smiley Tahaks nii väga sooja juba ja sooja tuba. Samas talispordi mõttes on väga mõnus olnud ja õues õigete riietega külma ei karda.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 04. February 2012, kl 12.41

Ei ole saladus - muinsuskaitset tudeerin smiling smiley
Ikka vist 5 inimest on olemas. Võimalik, et teised ei julge oma plusse kirja panna. winking smileyAga see suhtumine ei ole väga mõistlik. Tuleb pluss kirja panna ja selle varal end motiveerida järgmine nädal tublim olema.

Niiet - üleskutse kõigile, kes te pole veel oma tulemust tabelisse kirja pnnud - võtke ennast kokku ja tehke ära - meie toetame teie eesmärke miinuse suunas liikuda!

Ma märkasin, et Lamiate on ka tublisti miinuse seekord kirja saanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.31

Mina olen ka olemas või jäi Kätlin loendamata. Ma omavoliliselt natuke toimetasin tabelis:
[docs.google.com]
Mina käin siin iga päev lugemas.Ma ei tea, kas Teid huvitavad minu jooksud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2012, kl 20.40

Siuts vist ei taha enam kaalu langetada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 05. February 2012, kl 08.37

Pirle, muidugi kirjuta meile ka mis teed. smiling smiley
See on ju hea, kui keegi meist on ka nii tubli, et korralikult liigutamisega tegeleb, annab ehk teistelegi indu enam trenni teha.
Kas külm ei ole joosta?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.04

Mina kaa teen iga päev trenni. Mõni üksik päev jääb vahele. Eile sõitsin 45min crosstraineril. Tahtsin tegelt rohkem, aga ei viitsinud enamgrinning smiley. Praegu panin just lapse magama ja lähen kohe veloka selga. Loodetavasti teen 60min täis, aga ei garanteeri midagi. Kui vähem teen, siis õhtul hulatan veel. Esmasp lähen zumbasse või aeroobikasse.
Muidu, kui sõbrannadega sügisel kaalulangetamist alustasime, oli tavaline, et iga päev vähemalt 120min sai trenni tehtud, mõni päev ka 180min ja rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 05. February 2012, kl 12.39

Ma püüan ka iga päev teha, aga nii palju siiski ei õnnestu, kui Sul, Kätlin.
60 minutit päevas on küll selline, millega püüan vähemalt 3-4 korda nädalas hakkama saada.
Mul on sellised mitte eriti aeroobsed harjutused mida teen erinevate lihasgruppide tugevdamiseks ja enne sõidan velo või sõudemasinaga ca 20-30 min. Välja kuskile trenni ei jõua, aga olen füsioterapeudi abiga saanud endale päris mõnusa ja tõhusa individuaalse programmi teha. Kasutan hantleid ja kummiriba ja käsi tugevdan lisaks veel powerballi abil. Väga mõnus vidin, soovitan kõigile, eriti neile, kes palju hiirega peavad töötama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. February 2012, kl 21.33

Selle nädala kokkuvõte E-L:

E - sörk 47 min.+lihastrenn 17 min.+venitused
T - sörk 71 min.+lihastrenn 13 min.+venitused
N -soojendussörk 10 min.+lihastrenn 28 min.+sörk 46 min.+ venitused
L- sörk 69 min.+lihastrenn 12 min.+ venitused

kardio- 243 min+40min venitusi
jõudu- 70 min.
Kokku: 353 min.= 5h 53 min.

Lihastrenni teen kodus oma keharaskusega(näit.kükid kätekõverdused,plank jne.)
Eilsest hakkasin jälgima ka söömist.Leidsin programmi ,kus ei pea toite kaaluma.No vaatab ,mis nädala pärast kaal näitab winking smiley
Teetigu, siin on praegu temp.-5,ainult tuule jahedus on -15. Öeldakse,et pole halba ilma,vaid kehv riietus. winking smiley Suure tuulega on mul nägu kaetud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.