Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 13 / 16
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 18. July 2012, kl 09.09

LiinaA´le-
Saiakestest olen ma juba ammuilma loobunud, saiasöömisest ka (kui mitte arvestada vahel harva mõni amps head kodutehtud kringlit winking smiley ), sööngi põhiliselt teraleiba ja rukkileiba, pähklid mulle eriti ei maitse, sealiha muidugi on meie pere toidulaual sagedasti (mees seakasvataja, no kuidas siis muidu.. winking smiley), kana ja kala püüan ka nii tihti süüa, kui võimalik (eriti väljas süües), minu nõrkuseks on kindlasti see, et praegu, suvisel ajal maitseb palava ilmaga hästi limps ja ka 1,2% -line siider (Fizz´i oma), kuigi ma tean, et peab just vett palju jooma, ei lähe see mulle niisama lihtsalt sisse.. tongue sticking out smiley sunnin end tihtipeale seda vägisi jooma. Ja noh- olgem ausad, eks ma küpsetan ka ju perele parasjagu siin suvel igasugu kooke ja pirukaid, ega siis ise saa ju külma kõhuga neist mööda minna..eks see mu häda ongi.. tongue sticking out smiley Aga kui on head ja motiveerivad sõbrad, siis saab vast sellestki üle, eksju! Jõudu ja kindlameelsust teile kõigile ja ehk hakkab ka ükskord kaalunumbergi soovitud tulemusi näitama!! winking smiley (kus ta ika pääseb!)

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 20. July 2012, kl 08.21

Hommik!
Minulgi üle pika aja ka midagi rõõmustavat!! 66,5 seekord, juuuuhuuuuu! Ta liigub siiski! Eile õhtul tegin veel kerge sörgi ka ennem und..mõnuus!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 20. July 2012, kl 09.26

tubli anny22 smiling smiley
minul ei ole ei kaalu ega ka kaalulangust ma arvan
Mul on see kaalulangetamine tänu tööle nii unarusse jäänud, et jube kohe mõelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 20. July 2012, kl 09.27

Täna hommikul siis 56 kg

ja minu eelmine kaal vist on kahe silma vahele jäänud, et tabelisse pole märgitud confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 20. July 2012, kl 18.23

Minu hommikune kaal 66,7

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 23. July 2012, kl 07.23

Tere!
Kadud hing ka jälle tagasi. Maksin täna 3 kuud ja olen Teiega taas kambas .Teatan oma kaalu hilinemisega ja palun andeks !! 73,8

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 23. July 2012, kl 09.02

Tere
Mul on siiamaani väga kiire elutempo olnud ja pole eriti võimalust olnud diieti pidada. Nüüd tänasest alustan uut dieedikuuri ning loodan et seekord lõpetan diiedi alles siis kui olen saavutanud kaalu millest unistan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 27. July 2012, kl 15.43

Tere!
Puhkus läbi ja esimene töönädal ka läbi. Ja kaal langeb. Täna hommikul 65,9 smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 27. July 2012, kl 18.24

tubli ingeri.
Ma pean tunnistama, et pole kaalule jõudnudki
Éi tea mis see kaal üldse teeb
Täna kindlasti on kaal langenud sest tööl ma olen ainult jooksnud ja süüa ei olegi veel jõudnud. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 27. July 2012, kl 21.37

Oi, emps sa tubli olnud!
Ma sain see nädal -100 g hakkama, et siis 55,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 29. July 2012, kl 23.14

Oi, Liina nii tubli olnud, teised ka muidugi!
Mina olen jäle unustanud siia oma näitu teatada..rõõmustavat jällegi pole, seekord jälle plussis, ehk siis 67,5... tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley
saaks juba sellest koera sabast kah üle..

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 29. July 2012, kl 23.22

Õhtust.. sain tagasi oma reisilt.. ja nüüd paar nädalat näidu vahele jäänud.. enne reisi kaalusin 61,8... ja tänaseks 63,3... ÄGE sad smiley


tuleb jälle pingutama hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 30. July 2012, kl 09.55

Tänud, tänud! Sai üks 90 päevane treening programm otsitud, mis on üsna raske. Kaalu poolest olen sellises punktis, kus ainult toitumisega eriliselt alla ei võta. Ja muidugi tahaks lihast ka vähe juurde, siis tundub keha rohkem toonuses grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 04. August 2012, kl 08.24

Lääne rindel muutusteta. Kaal endine - 55,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: nikita99
Kuupäev: 04. August 2012, kl 09.41

ja minu kaal on tõusnus.. sad smiley 64 jälle....hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 04. August 2012, kl 16.11

võin rõõmustades õelda et mul on kaal langenud kuna cm on vähenenud, aga kahjuks ei ole kaalu millega ennast kaaluda.
Suve lõpus ma lähen jälle linna elama siis saan jälle ennast kaaluma hakata, siis annan teada mis on minu täpne kaal

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 06. August 2012, kl 15.29

Nädal aega istuvat tööd ja reedel oli kaal sama mis eelmisel nädalal 65,9

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. August 2012, kl 10.58

Heips!
Sorry, et pole oma kaalu andnud, kuna pole arvuti ligi saanud- keegi peab ju tööd ka majas tegema! winking smiley aga kaal on seekord 67,0 ilusat suve kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. August 2012, kl 08.06

Hommik!
Täna jälle 67,3 tongue sticking out smiley, ajan "punaste pühade" kaela,mis muud.. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 10. August 2012, kl 11.16

Nii siis minul täna 55,6 kg
Sammuke eesmärgile jälle lähemal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 10. August 2012, kl 18.44

minul küll kaal langeb. tunne on kohe selline, aga jätkuvalt ei saa kaalu õelda kuna ei ole omas kodus. Ehk ülejärgmisest nädalas olen tagasi kodus ja siis saan hakata ka ütlema, et mis on minu tegelik kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 12. August 2012, kl 09.32

Nii kallid duellitajad, tegin tabeli veidi lihtsamaks... Muidugi on ka vana tabel alles..(all vasakus nurgas "sheet1" ) . Palju õnne nädala tegijale LiinaA ! smiling smiley

Tabel

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 12. August 2012, kl 10.59

Oh, see 300 g pole küll märkimist väärt. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 12. August 2012, kl 13.18

Reedel kaal sama 65,9 Nüüd mahlad tehtud, ehk saab end ka rohkem liigutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 17. August 2012, kl 07.43

hommik!
66,5 täna- tasa-tasa, aga liigub siiski!! winking smiley thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: LiinaA
Kuupäev: 17. August 2012, kl 07.53

ma ka see nädal tagasihoidlikult -100g, ehk siis 55,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: ingeri
Kuupäev: 17. August 2012, kl 15.57

Täna siis 65,8 pisut siiski allapoole liigub see kaal

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Kuupäev: 19. August 2012, kl 10.36

Terekest kaasvõitlejad! Meie kena tabel. Järgmisel reedel ootan teie kaalusid, eriti nende omi, kellel praegu X rida.

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: getu5
Kuupäev: 19. August 2012, kl 21.48

järgmisest nädalast saan mina ka teiega taas ühineda. Homme lähen koju ja siis hakkan ilusasti kaalu jälgimasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: deullitajad
Saatis: anny22
Kuupäev: 22. August 2012, kl 14.49

Hmm!
Vaatasin üle pika aja tabelit ja avastasin, et minu reas pole soovkaalu märgitudki?? Kas ma tõesti olen jätnud selle nimetamata siis?? Igatahes, minu eesmärk on jõuda 62 kg-ni, nui neljaks, ükskõik, kui kaua see peaks ka aega võtma- otsus on lõplik!! Loomulikult, kui läheb rohkem, siis teeb see ainult rõõmu mulle!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...678910111213141516Järgmine
Asukoht: 13 / 16


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.