Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 31. May 2013, kl 11.46

Porthita - väga uhke! Eks riiete järgi ole jah hästi näha. Mul on ka igapäevased riided suureks jäänud aga uusi ei ole ka veel tormanud ostma, päris seljast ära veel ei lange. tongue sticking out smiley

Minul on siuke nädal et... oli kohe nädal! Tegin trenni - kiidusõnad mulle selle eest. Kaal ei ole pärias 89 AGA vääääääga lähedal sellele ning oma kaalueripärast lähtudes luban panna sel nädalal 89 kirja. Annab motti äkki veel juurde veidikene. Minu jaoks parim uudis kaalulangetamise ridadelt oli aga see, et kleit mis oli muidu ümber nagu väike kile suurel sardellil on nüüdseks seljas laitmatult perfektne (kleit pidi selga mahtuma ideaalselt juunis lõpuaktusel).

Trenniga seoses olen märkand, et kui alguses võttis ikka võhma väga kiiresti välja siis tänane trenn tuli juba raskem teha selleks, et saada vajalikku pulssi, lisaks pean paremini vastu.

Siiski on mul probleem. Nimelt, kui teen trenni tuleb ka rohkem süüa - loogiline. Proovin järgida seda, et baas saaks ikkagi täis ka trennipäevadel aga no.. mitte ei taha õnnestuda. Ja siis ongi väga kerge igasuguste kommikeste ja küpsiste järgi haarata, et vähemalt baas täis saaks... Ehk peaksin suuremad portsud tavatoitu tegema, või lisama mingi vahepala kuskile nendel päevadel...
Üldiselt, kuidas teie teere trennipäevade toitumisega? Kas liidate baasile otsa trennis kaotatud kalorid ja vaatate et sööksite vähemalt selle ei arvesta trenni üldse ning järgite lihtsalt, et baas saaks täis (trenni arvesse võtmata) või...? Meil oli see teema siin ka hiljuti aga mul jäi seal midagi segaseks mulle tundub.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. June 2013, kl 09.05

Tere, Minu kaal 111,3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. June 2013, kl 12.09

Tere!

Liz, kaalu paigalseis on parem kui tõus, aga kuidas nädal läks? Said lõpuks arsti juurde?

Violet - väga rõõmustav oli tabelisse uut numbrit kirjutada smiling smiley Trenni päevadel söömisega on nii et ma arvestan ette, et on trenni päev ja arvestan kohe päeva menüüd tehes suurema kaloraažiga ning lisan väikese snäki ning ka toidukorrad on veidike suuremad. Oma hetke trenniga söön trenni päevadel ca 400 kcal rohkem.

TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 02. June 2013, kl 12.14

Arsti juurde on lootust saada alles august-september, ajad kõik täis. Aeg-ajalt helistan, et ega keegi mõnda aega ära pole öelnud.
Aga palav on ja nende ilmadega on jube. Erinevalt teistest inimestest ma seda kuumust ja päikest üldse ei kannata sad smiley Kui väljas ikka 24kraadi, siis mul olla ei kannata üldse, ei tea kas vererõhu pärast või miks.
Täna öösel sain ka paar tundi ainult magada, õhtul hakkas halb ja nii palav ja vastik, lõpuks kuuma ja külma hood vaheldumisi. Ma tõesti ei tea mis toimub ja ma olen sellest juba niiii väsinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. June 2013, kl 08.19

Oeh, tean, mida need arsti järjekorrad tähendavad, isegi siin ootan üht ja teist aega, aga no küll see järjekord ükskord kätte jõuab smiling smiley

Kurb, kui soojade ilmadega on kehv olla. Mul on vastupidi, kui väljas soe, siis on kõik hästi, kui aga külm, siis ei taha üldse väljas olla ja lihtsalt füüsiliselt on valus lausa. Ma ikka soojama juurtega vist.

Aga eks keha kah natuke harjub ilmaga ja ehk ikka läheb kergemaks. Pea vastu!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 05. June 2013, kl 12.26

On jah kurb, et ma ei kannata kuuma ilma.
Päikese valgust ka eriti ei taha. Peaksin uurima seda, mis see tähendab, sest ma pole veel kohanud inimest, kellel ka nii oleks nagu minul.
Eile nägin üht jalgratturit keset päeva trenni tegemas ja no ma ei saa aru, minu jaoks ikka jumala hull, et niimoodi kuumaga trenni teeb.
Ja aru ma ei saa, mis mul viga grinning smiley Imelik inimene olen järelikult.

Siin sai siis makstud aeg ka läbi, hetkel pikendada ka ei plaani, kuna soodukat ei ole grinning smiley
Selline kooner olengi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. June 2013, kl 10.02

Tere Reedet!

No läheb vaevaliselt, väga vaevaliselt. Täna hommikune kaal 106,2 ehk siis eelmise reedega võrreldes -500g. Ka täna hommikul vilgutas korraks 105t aga siis mõtles ikkagi ümber. Ta on nii juba mitu hommikut korraks vilgutanud ja siis ümber mõeld sad smiley

Natukene sai trenne muudetud see nädal, kuna ka treener leidis, et kuidagi vähe on läinud. Aga need muudatused muidugi avaldavad mõju alles järgmisel nädalal.

Samas ega ma ei tohiks viriseda, siiski ju langus ja suund on õige, aga eks süües kasvab isu ja tahaks ju ikka kiiremini ja rohkem.

Kuidas Teil nädal läinud?

Porthita.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 08. June 2013, kl 09.03

Tere,
Minu kaal 111,6kg.
Sellel nädalal hakkasin katsetama seda varianti, et iga paari tunni tagant süüa. Õnnestus.
Aga kuna ilmad olid meeletult palavad siis liikumist peaaegu, et polnudki, ja seega ilmselt see 0,3kg juurde tuligi.

Ja ma tõesti ei tea, kuidas end motiveerida jalutama. Jalad on endiselt haiged ja juba ühest toast teise lonkan, mitte ei kõnni.

15minutit suudan paar õhtut järjest jalutamas käia, aga siis järgmine päev on jalad nii valusad, et rooma või käpuli. Ja see 15minutit on ikkkagi vähe ka juu. Peale seda 15 minutilist ringi on vererõhk ka laes ja ensetunne halb. Teistel kõigil teeb trenn ikka heaks. Täiesti lootusetu juhtum olen ...

Mees on mul suht tubli, käib Viljandi järve ringi kõndimas ja tal alati nii hea olla pärast seda ja vot mina sellest aru ei saa...
Ja Sina Porthita, sa oled niiii tubli, ma ikka loen ja imestan. Ja tõesti see 0,5 kg on ju tegelikult normaalne langus, ära heida meelt selle pärast.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. June 2013, kl 12.21

Vabandust hilinemise pärast.

Lizette - see ei ole väga suur pluss. smiling smiley Ja eks 15 minutit on ka parem kui mitte üldse liikumist.

Porthita - Oh ma tean seda tunnet, kus kaal viimasel hetkel otsustab ikka suurema numbri kasuks, jube!
Üldiselt olete aga tublid mõlemad!

Minu nädal oli siuke, et... ohõudust. Stressi, närveldamist ikka mõnuga. Sai kaks lõputööd kaitstud, sai lõpueksamit tehtud... ning kõik see tingis ka selle, et söömine oli väga... kõik või mitte midagi stiilis. Trennipäevadel ei saanud isegi ilma trenni arvestamata kuidagi vajalikku kaloraaži täis, mittetrennnipäevadel sai see-eest rohkem kui vaja. Sageli ei olnud ka kalorite allikad parimad... Kaal kõigub 89-90 vahel. Paneme siis äkki 89,5.

Praegu on aga hea. Sain laupäeva puhul täna magada kaua soovisin ning... arvestades millist akrobaatikat ma olen teinud sääskede tapiseks, peaks mitu kilo juba kadunud olema.. grinning smiley Vapralt uuele nädalale vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. June 2013, kl 09.31

Hei hei!

Liz, aga ära püüa iga päev 15 min kõndida. Proovi üle päeva ja iga paari nädala tagant lisa ringile 1 minut, sedasi liigud edasi piisavalt aeglaselt, et mitte organismi ära ehmatada eriti veel kui on tervisega probleeme. Kui lõpuks arstile saad ja kõik oma diagnoosid selgeks saad, siis küsi kindlasti arstilt soovitusi, mis moodi selle kaaluga tegeleda ja kuidas füüsilist koormust teha. Kindlasti oskab ta mingid suunised anda arvestades just nimelt Sinu erisustega.
Ja tõesti 15 minutit on parem, kui üldse mitte ning 300g on ju tegelikult umbes klaas vett, nii et pole hullu midagi.

Violet, Sa oled ikka mega tulbi, et oled suutnud sedasi koolistressi kõrvalt siiski ka veel kaalu langetada! Aplaus, ma tean mida thäendab tööl ja koolis korraga käimine ja kui raske ja väsitav see on, ma sel ajal ei suutnud isegi mitte mõelda, mida suhu pistan, vaatasin ainult, kuidas saaks kuidagi energiat, et mitte päris saba anda.

Igatahes siit ka TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. June 2013, kl 07.53

Hei hei!

Minu tänahommikune kaal oli 104,9 ehk siis eelmise reedega võrreldes -1,3 kg.

Söömine oli plaanipärane. Trenn oli kah plaanipärane ja kõik sujus.

Täna aga ootavad ees suvepäevad töökaaslastega koos toitlustamisega. Njah, keeruline. Pakkisin endale sobiva toidu kaasa, aga kuidas see tegelikkuses välja kujuneb, ei tea, eks tibusid saan lugeda homme hommikul.

Pean vist hakkama jälle oma vererõhu rohtusid korrigeerima, sest vähemalt täna hommikul käib pea üsna ebamugavalt ringi, nagu midagi oleks selle rõhuga valesti. Püüan siin nüüd mõned päevad jälgida, mida see rõhk teeb ja kuidas enesetunne on ning selle järgi otsustan, kas jätan ühe vererõhu rohu üldse ära või pean annust hoopis suurendama.

Kuidas teil see nädal möödunud on LiZ ja Violet?

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 14. June 2013, kl 08.57

Hommikust!
Nagu ikka olin tubli ja kaal hoopis tõusis.
Käisin jalutamas, eile isegi pingutasin vist veidi üle, kõndisin kiiremini ja rohkem, lõpus läks silme eest mustaks. Ja siis ma ei tea, kas selle tagajärg või miks, õhtul oli kõht lahti.
Püüdsin ikka süüa nii 5 korda ja väiksed kogused, mõni päev sõin 3 või 4 korda.
Muidu nagu oli korras.... Ja lootsin tänaseks kasvõi väikest langust...

Porthita, Sa oled ikka nii tubli, sa kaalusid alguses rohkem kui mina ja nüüd juba tunduvalt vähem kui mina. Sa liigud millegi hea suunas. Violet samuti, ma tean ka, mida tähendab töö ja kool korraga. Tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. June 2013, kl 09.36

Liz, mul on sulle soovitus, et kui nüüd lõpuks oled oma arstiga saanud rääkida ja kõik asjad sealt poolt selgeks, siis leia kas endale lähedalt omale personaaltreener, kes toitumiskava koostaks ja liikumissoovitusi annaks või võin sulle ka enda treeneri kontaktid saata, ta konsulteerib ka meili ja telefoni teel hea meelega, odav see muidugi ei ole, aga kui nüüd võrrelda seda kasu, mis kaalulangus annab ja mis raha kulub, siis kaalulangus ja tervise paranemine on ikka oluliselt odavamad.
Nagu ka varem olen öelnud, kindlasti küsi ka arstilt, et kui palju ja millise intensiivsusega sa liikuda tohid.

Seni aga võid katsetatada seda, et jäta kõik suhkrud (ka gluteen ja laktoos) menüüst välja ja ehita oma toidukorrad üles värske salati ja valgu peale. Kindlasti ei tasu karta õli. Ehk aitab see.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 14. June 2013, kl 10.03

Liz - ma soovitaksin sama, mis Porthita. Sa juba pikka aega jälgid toitumist ja ikka ei lange - kuskil peab midagi valesti olema. Hea oleks kellegi teadjamaga konsulteerida.

Porthita - ilus tulemus! Ja suvepäevad... ma usun, et sa saad hakkama! winking smiley

Mina suutsin oma 90 jälle ette saada ning ma tean ka täpselt, millest - toitumisest. Kogu nädal oli siuke isu, et söö võid pildituks end. Käisin eile arsti juures ning lasin eemaldada ühe sünnimärgi - oli kohas, kus tema vigastamise tõenäosus on üpriski suur. Mis tähendab nüüd seda, et nädal aega ei tohi trenni teha. Aga proovigem asja positiivset poolt vaadata - ehk see motiveerib korralikum toiduga olema?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. June 2013, kl 10.09

Violet, pole hullu, see pisikene tõus.

Liz, mis Su kaalu number oli? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 16. June 2013, kl 09.44

Sorry, ma ei tea miks kaalunumbrit ei kirjutanud. 111,9kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. June 2013, kl 10.15

TABEL smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 21. June 2013, kl 09.26

Tere,
Minu kaal täna 111,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. June 2013, kl 09.49

Hei hei!

Minu kaal täna 104,8 ehk siis sedakorda vaid -100g. Pole hullu. Ise tean, et tegin kõik õigesti ja tõenäoliselt lihtsalt vesi organismis kinni. Küll üle läheb smiling smiley

Nädal ise oli rahulik ja rutiinne. Eelmise reede suvepäevad möödusid ilma igasuguste äpardusteta. Elu on Lill! smileys with beer

Kaunist Suve algust teile!

Päikest ja mõnusat Jaani kah!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 23. June 2013, kl 16.44

Nii - mina nüüd jõudsin ka siia korraks. Reede hommikul oli veidi alla 90'ne. Aga mitte piisavalt, et 89,5 kirja saada. Viimase kolme päevaga on tähistatud viit erinevat sündmust, uuel nädalal võib see kaalule põntsu anda. Aga vähemalt võin jälle trenni teha! smiling smiley

Ilusat jaani ja tublid olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. June 2013, kl 11.21

Hei hei!

Siit ka TABEL

Loodetavasti eilse õhtuga oma kaalu väga suureks ei söönud.
Enda kohta saan öelda, et sõin veidike rohkem, kui muidu ette nähtud ja ka shashlõkki äädika marinaadis, mida ma tegelikult süüa ei tohiks, aga esialgu tundub, et kõige hullemini siiski see kaalule ei mõju.

Ühtlasi teatan, et minu järgmise nädala kaalunumber tuleb millalgi hiljem ja see ei pruugi üldse ilus olla, sest ees ootab kolme päevane töö seminar, kus toitlustamine on kohapeal. Loodetavasti kõik ikka soujub smiling smiley


Porthta

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 28. June 2013, kl 08.48

Tere,
Mul vist see masendus hakkab vaikselt üle minema smiling smiley
Sain oma äriplaani kah tehtud, ehk seepärast...

Igatahes tänane kaal 111,1kg

Ja ma juba ootan huviga, mis te see nädal korda olete saatnud? grinning smiley
Te ikka nii tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. June 2013, kl 12.16

Hei hei hei!

Selle nädalaga nüüd siis ühel pool. Vahepeal ka enda vananemist tähistatud ja siis veel see töö seminar. Kaalul tulemus +200g ehk 105,0. Nooh, kui nüüd tegelikult mõelda, siis polegi kõige hullem ja ehk järgmiseks reedeks saan juba oluliselt ilusamad numbrid ette, kuna eesolevatel päevadel ei terenda ühtegi reziimi häirivat tegurit.
Seminar oli vinge ja väga lahedas seltskonnas, kolm päeva kõhu ja näolihaste trenni naeruteraapias oli igatahes kindlasti. Seda ka ei kahtse, et sünnipäev langes selle seminari ajale. Igatahes mul on megasupervingelahe nädal olnud ja see kaalunumber ei morjenda mitte üks teps the finger smiley
Tegelikult on elu lill smiling smiley Ja isegi kümnendi vahetus ei ole mu arusaamu muutnud spinning smiley sticking its tongue out

Liz, Sul see nädal väga vinge tulemus thumbs up Muideks stress ja masendus kaaluvad jube palju ja kui neist üle saada, siis läheb kaal kah kergemaks winking smiley

Violet, kuida Sinu nädal läks?

Päikest ja lusti hot smiley

Porthita smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. July 2013, kl 09.03


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. July 2013, kl 19.56

Vabandust, vabandust, vabandust!

Väga meeletu nädal oli. Eriti nädalalõpp. Vähe und, palju tegemisi ja kaal seetõttu täpselt nagu Porthita tabelisse kirjutas - grammike alla 90 aga mitte piisavalt, et 89 kirjutada. Nagu eelmine nädal. Kui aus olla siis hakkab natuke üle viskama küll juba. Kui ma söön end lollakaks siis korraks kaal tõuseb ja siis on tagasi see mis ennem. Ja kui ma ei söö üldse siis on sama. ja kui ma söön tervislikult siis on ikka sama. No kaua võib. Vaatasin tabelit - nullirida on siuke, et hakka või nutma. (Nii katastroofiline ei ole veel). Lihtsalt on siuke.. nõutu olek, et mis ma siis tegema pean.

Kui stress kaalub palju siis juuli keskpaigaks peaks ma kohe mitu kilo alla võtma korraga. Või siis mitu juurde tulema - oleneb kuidas läheb! Vist proovin teha sedasi, et teen endale eelmisel õhtul järgmise päeva toitumiskava ära ja püüan ikka ülitähelepanelikult seda jälgida. hetkel on probleem see, et kui ma trenni ei tee siis söön oi kui palju. ja nii kui trenn teen kaob söögiisu täielikult ära. Mis iseenesest ei aita kuidagi kaasa.

Lizette - väga ilus tulemus! Tubli!
Porthita - siukse nädala kohta on ka sinul väga ilus tulemus!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 05. July 2013, kl 10.08

Tere,
Minu kaal sellel nädalal 110,8kg.

Nädala alguses oli tegemist hullult sai maasikaid korjatud ja sisse tehtud. Ja ei teagi millest, kaks päeva oli kõht ka lahti, kas üle pingutusest, või maasikatest grinning smiley

Igatahes, ma loodan, et see langus polnud ajutine. smiling smiley
Teie numbritega, muidugi võrrelda ei anna, aga asi seegi, et juba paar nädalat plussi pole olnud. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. July 2013, kl 12.24

Hei hei!

Liz, väga super thumbs up Jätka samas vaimus!

Minul näitas kaal täna 103,2 ehk siis -1,8kg. Organism sai sellest eelmise nädala shokist üle ja andis veel järgigi smiling smiley
Eilsest algas puhkus ja olen üsna puhkuse lainel ning võtan asju rahulikult. Homme on vaja veel üks mõnus sünnipäeva pidu maha pidada ja siis saab taas täielikult keskenduda kaalu alandamisele. Igatahes on kõik väga super! Ja lõpuks on vist suvi kah Eesti maale jõudnud smiling smiley

Violet, kuidas Su nädal oli?

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 05. July 2013, kl 14.37

Minul ei ole teie numbritele midagi vastu näidata. Jälle. Sama seis. MITTE MINGIT MUUTUST. Nüüd on küll masendus. Isegi need parmud, kes minu juurest ära lendasid suurte tükkidega minust ei suutnud alandada miskit. No mitte ei saa aru. Näljapaistetus. Muud selgitust ei ole. Või organism ei võta alla kuna ei suuda muidu minu meeldivat iseloomu ära mahutada kuskile...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. July 2013, kl 09.45


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 12. July 2013, kl 08.50

0. Võib vist pillid kokku panna ja alla anda. :/

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.