Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. July 2013, kl 10.18

Tere!

Minu tänane kaal siis 103,1 ehk nädala peale siis -100g.
Tegelikult olen rahul, sest nädalavahetusel oli pikale veninud sünnipäeva tõhistamine, mis tähendas siis kolm päeva päikest grilli ja chilli ja absoluutselt mitte toidu jälgimist. Kolme päevaga kogusin juurde 3,4 kg ja nüüd reedeks siis sain neist kõigist jagu. Siit edasi saab ainult uusi langusi tulla smiling smiley

Violet, rumal jutt suhu tagasi, pea püsti ja jätka jonnimist. OK no nädalakese luban rahulikult võtta ja vb veidi vabamalt süüa, aga siis pead end ikka kokku võtma ja edasi jonnima, küll ta ükskord ikka alla läheb.

Liz, kuidas sul on läinud?

Porthita!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 13. July 2013, kl 10.14

Tere,
Lizil ei lähe kuidagi.
Minu kaal 112kg.
Uskumatu.
Ja ma ei tea, mille arvelt see tuli.
Ehk see stress ja masendus mõjutavad? Või see minu jaoks lõputult kuum ja vastik ilm?
Muidu oli kõik samamoodi nagu eelmistel nädalatel, ka toitumine.

Porthita on tubli nagu alati.
Violet, sa parem täna jumalat, et juurde kaalu ei tule. Kuigi seisak on ka jama jah.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. July 2013, kl 13.02

Liz, sõltumata kaalunumbrist ei tohi alla anda, ma tean seda omast käest väga hästi. Nii kui lõpetad jälgimise, siis korraks võib tunduda, et kaal ei muutu, aga aja jooksul tuleb siis siiski kaalu juurde. Nii et püüa see suvi üle elada ja jätka ikka kõige jälgimist ja võimalust mööda liikumist!

Tabeliga sedakorda nii, et panen kahe nädala tabeli korraga peale seda reedet, kuna praegu kasutada oleva arvuti taga ei saa näe ma mingil arusaamatul põhjusel seda tabelit normaalselt, aga reedeks tavapärase arvuti taga tagasi.

Põikest ja rõõmsat meelt!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 19. July 2013, kl 09.08

Tere,
Minu kaal sel nädalala 111,9kg

Teil on ilmselt parem nädal olnud, kui minul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. July 2013, kl 09.28

Tere!

Minu kaal täna 103.3 ehk +200g. Tean väga hästi, millest see kaal juurde tuli - söömisest ikka. Trennis olen isegi täidsa plaanipäraselt käinud. Aga kuidagi ei ole oma söömist suutnud kontrolliall hoida, komm siit, präänik sealt, jäätis kuumal suvepäeval, magus mahl janu kustutamiseks ja nii on seda suhkrut kogunenud ja eks sealt ka kaal juures. Tuju on kah kuidagi kehva ja loid, ei teagi miks. Loodetavasti läheb ikka varsti üle ja ka kaal hakkab allapoole kihutama taas jällegi. Uuest nädalast igatahes püüan oma söömise kontrolli alla saada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 19. July 2013, kl 10.24

Mul - oh seda suurt suurt üllatust eksole - on sama mis eelmine reede. Kuigi, ajaloo huvides olgu öeldud, et kui pühapäeval tahtis kaal 91 poole liikuda siis täna oli grammike alla 90 ja ka pärast igasugust kõigutamist kaalu peal.

Mis ma siis tegin? Asendasin jooksmise rattasõiduga. Kirjutasin IGA väiksemagi toidupala üles ja sain oma toitumisest seetõttu täpse ülevaate. Lisasin sidruni ja piparmündiga maitsestatud vee (ise lisatud sidrun ja piparmünt, mitte poest saadav suhkruollus) oma igapäevaellu. Samas, naissoost tulenevad eripärad võivad sel nädalal kaalu natukene tõsta...

Igatahes. Nüüd ma ei teagi. Kas jätkata rattasõiduga ja loota, et keha reageerib uudsele asjale langetaval moel. Või pöörduda tagasi jooksmise juurde. Või võtta mõlemad kavva. Peas kõlgub ka idee liitumist veebilehega www.veebitreener.ee/ kus siis pakutakse eratreenerit ja toitumiskavasid jms. Ei tea kas on mõtet - ei taha ka niisama raha maha visata... küsitaks ikkagi ju arvestatav summa...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. July 2013, kl 12.44

Violet, proovi nüüd ikka paar nädalat ainult rattasõiduga, ennem ei saa midagi kindlalt väita.

Liz, sa olid see nädal meist kõigist kõige tublim thumbs up

Selle veebitreeneri osas ma ei oska midagi kommenteerida, ei ole endal nendega kogemust. Samas kui isiklikku kontakti väga palju ei ole, siis peab endal sihikindlust, motivatsiooni ja jonni olema päris palju, et sellised süsteemid toimiksid. Eks pead kõhutunde järgi ise otsustama, mis õige tundub.

Siit ka siis TABEL

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. July 2013, kl 09.48

Tere,
Minu kaal sel nädalal 112,8kg.
Kõrgeim kaal üldse vist sad smiley
Vabandus on vaid see, et tsükkel seal maal, et kaal võib tõusta.
Loodan, et sellest....
Eks see näha ole.
Loodan, et Teil paremini läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. July 2013, kl 10.38

Hei hei!

Minul näitas kaal täna hommikul 102,5 ehk siis eelmise reedega võrreldes -800g. Pole paha. Eriti arvestades, et eile nätas kaal kilo jagu suuremat numbrit ja olin juba peas leppinud, et see nädal tuleb +, aga üle öö organism üllatas mind.
Nädal ise oli nii ja naa. Nädala alguses võitlesin veel söögiisuga, aga kolmapäevast sain kõik kontrollialla. Kuigi lootsin esimeseks augustiks kahekohalise numbri ette saada, siis tänasega see lootus kustus - viie päevaga kahte ja poolt kilo alla ei võta ka parima tahtmise juures. Igatahes kui soolisest iseärasusest tulenev häire on möödas, siis nüüd peaks mõnda aega siiski see kaal üsna ludinal langema, vähemalt ma loodan smiling smiley

Liz, ma usun küll, et vast on kaalu tõus ikka tsüklist tingitud. Igatahes ära anna alla, ma tean kui raske on jätkata, kui tulemused on ristivastupidised, aga alla anda ei tohi. Oota arstilt kõik vastused ära ja võta tema soovitused ja isegi kui sporti teha ei saa, siis ka toitumisega annab väga palju ära teha. Siinkohal tuletan meelde saadet "Kaalul on rohkem kui elu" kus üks enim kaalu kaotanud mees tegelikult pool aega ei saanud üldse trenni teha tervislikel põhjustel. Tahe ja järjepidevus ja sihikindlus peavad aga väga tugevad olema. Eks see ole tegelikult kõik üks nõiaring - haigusest tulenevalt tõuseb kaal ja kaal võimendab haigust. Samas kui saaks kaalu väiksemaks, oleks ka tervis parem ja organismil kergem olla ja probleemidega tegeleda jne. Omast kogemusest võin soovitada pöörduda kasvõi selle sama "Kaalul on rohkem kui elu" treeneri poole või otsi endale lähemalt mõni tunnustatud treener, kes aitaks ja tegeleks. Tõesti see ei ole üldse odav lõbu, üks kulu on see, mis sa treenerile maksad, aga veel omaette kulu on see tervislik ja värske toit. Aga ma siiski arvan, et tervise nimel on see väike kulu.

Päikest ja rõõmsat meelt!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. July 2013, kl 18.41

Violet, UUUUUU!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 28. July 2013, kl 19.04

Tere neiud!
Mul olid sõbrad kaugelt külas ning siis ei tahtnud seda vähekest koosveetmise aega neti alla panna. Põhimõtteliselt on tulemus täpselt nagu ma ennustasin, sain nüüd 91 kilo kätte. Jälle. Kogu nädal piinas MEELETU suhkruisu. Ja üldse nälg. Unegraafik oli segamini. Trenni ei jõudnud. Seega täpselt see, mis ära teenitud sai. Millest siuke näljahoog, ei tea. Igatahes paar nädalat veel proovin omal käel, kui muutusi ei tule siis hakkan kuskile poole vaatama abi saamiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. July 2013, kl 10.38

Niih siit ka TABEL

Violet, õige mõtlemine, et mitte alla anda vaid abi otsida!

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 02. August 2013, kl 08.17

Nii, see nädal on sama nagu eelmine, aga ma ei ole üllatunud ega pettunud. Nädala alguses sai raskelt viga tehtud oma seljale, mille sain paika väänatud alles eile, seega kuni eilseni ei liikunud ma põhimõtteliselt rohkem kui wc ja külmkapp. Aga nüüd saan liikuda ja mot on oh kui laes! smiling smiley Täna lähen tööasjus väljamaale, kuid ei karda seda toitumise osas üldsegi. smiling smiley

Kuidas teil tüdrukud läks? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. August 2013, kl 10.23

Hei hei!

See reede tuli kuidagi ootamatult kätte smiling smiley Kaal, see on kenake. Täna näitas 101,6 ehk nädalaga -0.9 kg. Täidsa rahul olen tulemusega. Muidugi tahaks rohkem ja kiiremini ja kaugemale, aga arvestades, kus ma varem olin, siis olen õnnelik, et ta liigub siiski ja liigub allapoole smiling smiley

Sai toiduga ka patustatud. Kuidagi keeruline on praegu seda päris õiget toitumist hoida ja nii ikka lipsavad mingid keelatud asjad sisse, aga küll ma neist kah üle saan jälle ja näpuga toitumiskavast järge ajama. Enamik ajast siiski ka järgin ikka seda kava smiling smiley
Trenniga on hästi. Nii nagu plaan ette näib, nii end ikka sinna ajanud olen 3 korda nädalas. Vahest on küll vastik, sest õhku ei ole, aga ilusa eesmärgi nimel kannatan ära smiling smiley

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 03. August 2013, kl 09.48

Tere,

Minu kaal sel nädalal 113,8kg.
See on üüratu pluss ja ma ausalt ei tea, mis selle põhjustas.
Kas see, et eile oli mu õhtusöök kell 12 õhtul alles ja selleks oli ainult 2 kiiret vorstisaia.
Või on see nohu, mis nii palju kaalub? grinning smiley
Ma ei kujuta tõesti ette. Söömisega paigas nagu üldiselt, eile oli selline mega kiire päev, aga muidu normis.
Ja liikumist ka nagu on olnud, ainult ühel õhtul oli peavalu ja siis ma olin 2 tundi pikali, siis ajasin ennast püsti ja hakkasin ikka mahla ja moosi tegema.
Ma isegi ole mures, mul nagu naer tuleb peale, sest see pole reaalne...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. August 2013, kl 11.19

Tere!

Siit siis TABEL

Liz, selliste ebareaalsete tõusude puhul on enamasti asi vees. Küll ta ikka väheneb lõpuks.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. August 2013, kl 08.12

Tere,
Minu kaal täna 113,5kg.
Nädal on olnud hull, liiga kuum ja palav minu jaoks.
Olen magamata ja uimane koguaeg.
Tegutsenud olen ikka, aga see nagu nii vaevaline ja raske.
Joon meeletutes kogustes sidruni vett ja jäätis on ka ikka söödud.
Ah, eks näha ole kui see troopika mööda saab ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 13. August 2013, kl 21.21

APPI-AAAPPPIIIII!!!
Olete mu üksi jätnud? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 14. August 2013, kl 18.06

Lizette! Ära muretse. Mina jõudsin igatahes väljamaalt tagasi ja nüüd olen ka siin jälle olemas. Üksi sind nüüd küll me ei jäta! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. August 2013, kl 13.37

Hei Hei!

Tänasest minagi arvuti juures tagasi!
Vahepeal olin kodust ja kaalust kaugel, söök oli see, mida kuivalt autos sõidu pealt närida saab ja nii 4 päeva järjest. Nädala alguses paar päeva magasin lihtsalt ja puhkasin reisist välja. Homme fikseerin kaalulaose. Tõus on kindel ja päris pirakas.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. August 2013, kl 09.44

Nii nii, tere reedet!

Fikseerime siis kaose. Täna hommikul näitas kaal 103,7 ehk siis + 2,1kg.
Nagu ka eile kirjutasin, siis eks teadsin ette, et pääsu ei ole kaalutõusust. Eelmise nädala lõpp elasin autos ja iga minut oli arvel ja söödi siis, kui oli pikem vahemaa ja seda, mida autos kähku põske saa pista. Olgu selle kaaluga kuidas on, see eest emotsioon ja elamus, mille seiklusest sain on igatahes rõõmustavad ja seda kaalutõusu ilusti tasakaalustavad. Nüüd esmaspäevast rangele režiimile tagasi ja saan kogu sellest kogunenust ja ka veel pealegi kaalust lahti varem või hiljem smiling smiley

Liz, sinu eelmise nädala tulemus ju täidsa kena! Aplaus.

Liz, Violet, kuidas teil sel nädalal läks?

Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 16. August 2013, kl 09.55

Mina olen ka tagasi. Sai ka kaalule astutud, 89 vaatas vastu! Välismaal oli ikkagi kolm korda päevas söök ja snäk siis kui ise hankisid - kuumalaine (kohati 40 kraadi!) surus meid ikka igapäevaselt poodi, kust sai jäätisega tagasi tuldud. (Väljamaal ei koonerdata jäätise sisse šokolaadi panekuga mitte üldse!) Seega ma usun, et võlusõna oligi kolm korda päevas söömine ning ehk tuli liikumist ka rohkem. Igatahes, palju õppida sealsest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 16. August 2013, kl 11.46

Tere,
tänane kaal 113,4kg.
Ikka nii palju...
Aga ilmad nagu juba head mu jaoks. Hakkan jälle õhtuti jalutamas käima, kui just paduvihma ei saja.
Eile käisin Tartus arsti juures ka, nüüd siis veidi uuringuid ja paari nädala pärast peaks juba midagi selguma.

Küll te olete tublid ja rändate ringi.
Porthita saab kindlasti oma plussist kiirelt lahti ja Violetil, ehk enam 9-ga algavat numbrit ei tulegi smiling smiley
Ma saatsin koolidesse ka dokumente, vastuseid on järgmisel nädalal oodata!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. August 2013, kl 08.42

Teil olid väga ilusad tulemused smiling smiley

Siin TABEL

Päikest!

Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 22. August 2013, kl 08.58

Tere,
annan oma hirmsa kaalunumbrit täna, sest ei tea, kas homme arvutisse saan.
113,7kg.
Ilmselt on toitumises asi, lihtsalt rahaliselt on s**t seis ja sööd seda mida on ja mis odavam on.
Ja veidi annab juurde ka algav tsükkel ilmselt.

Pole hullu, uus nädal algab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 22. August 2013, kl 17.10

Lizette, et ole see üldse "hirmus kaalunumber". smiling smiley Võrreldes eelmise nädalaga VÄGA väike tõus ju. Selle pärast küll ära pahane ole. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 23. August 2013, kl 10.45

Nii, minul on kaalumuutus tuttav number null. Mis oli ka sel nädalal suuremaks eesmärgiks kui miinus. Las keha harjub natuke. Eks näeme, mis uus nädal toob. smiling smiley Ise ootan hüsteeriliselt septembrit tegelikult, siis oleks liikumist tunduvalt rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. August 2013, kl 12.17

Niih,

mina teatan täna täiesti hirmuäratava kaalunumbri nagu 105,5. Kuna reegel oli, et reedehommikune kaal, siis sellist numbrit see kaal mulle täna näitas. Tean küll, millest see on, eile õhtul olid töö suvepäevad ja sai natuke söödud kah ja ka morssi joodud jne. Eks see üsna ajutine ja lühiajaline nähe ole, aga oleme siis lõpuni ausad ikka kõigi vastu smiling smiley

Liz, su tõus on ikka tõesti pisike. Sellest nüüd midagi hirmasat küll ei ole smiling smiley

Annan kohe ka TABELi smiling smiley

Päikest Teile!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. August 2013, kl 08.50

Hei hei!

See nädal tuli tõeline ämbritäis küljest ära smiling smiley Ehk siis kõik see, mis siin mõne viimase nädalaga oli juurde kogunenud, kadus. Täna hommikul näitas kaal 101,3 ehk siis nädalaga -4.2 kg. smiling bouncing smiley

Sain selle nädalaga lihtsalt oma söömisrütmi, trennirütmi ja kõik muud asjad kuidagi õigeks ja organism premeeris mind kohe kogu patus elatud aja jooksul juurde kogunenust lahtilaskmisega.

Eks muidugi oli kummaline vaadata neid numbreid ja üle öö kamakate ära kukkumist sellelt kaalult ja nädala sees kahtlustasin, et kaalul patareid rikkis või midagi, aga ei kõik oligi õige.

Enesetunne on hea kõik on kõige suurepärasemas korras smiling smiley Järgmisest nädalast muutub ka minu trennirutiin ning hakkan 2 korda nädalas oma treeneriga koos trenne tegema, eks siis ole näha, mis tulemusi see annab smiling smiley

Kuidas teie nädal läks?

Päikest
Porthita hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 30. August 2013, kl 09.09

Tere,

No Porthita, sa oled ikka super!

Minul nii hea nädal ei olnud.
Arvasin, et tuleb plussiga nädal,sest endiselt on kehvad lood siin selle tervislikuma toidu ostmisega, aga kaal täna hommikul 113,1kg.

Loodan, et Violetil ka langus, siis meil kõigil oli hea nädal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.