Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 22
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 12. September 2012, kl 08.47

Esmaspäev on minu meelest parim kaalumispäev. Reedesel kaalumispäeval on see viga, et nädala sees on kontroll juba iseenesest parem, aga nädalavahetused kipuvad lõdvaks minema ja tunne, et järgmise kaalumiseni on veel palju aega, võib saatuslikuks saada. Seega on esmaspäevastel kaalumistel rohkem motiveerivat jõudu grinning smiley Vähemalt minu meelest...

Samas sobib mulle praegu ka reedene kaalumine, kuigi pahatihti pean alles laupäevase numbri andma kuna olen tihti komandeeringutes ja jõuan koju kaalu juurde alles reede õhtuks. Sobib just selle pärast, et mul on ka see esmaspäevase kaalumisega duell kõrval ja seega pean lausa 2 korda nädalas pingutama kaalu nimel winking smiley

Alternatiivselt võiks ju siin duellis olla ka 2 kaalumispäeva - reedene põhikaalumine ja esmaspäevane vahekaalumine. Siis saab igaüks ka ise pisut valida kas paneb kõik näidud kirja või kaalub ainult reedeti või esmaspäeviti. Mis te sellest arvate? See muidugi lisab tabelipidaja töökoormust ja seega peame lõpliku otsustamise õiguse kindlasti Kairkale jätma

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. September 2012, kl 09.11

Hommik!
Kuna duell on suht suur ja kestab pikka aega, siis paneksin ette, et jätaksime kaalumise siiski reede peale. Siis on kõigil aega oma numbrid edastada kuni esmaspäevani ja minul aega tabel valmis meisterdada ja meie numbrid jõuavad ka ilusti teisipäevasesse üldisesse edetabelisse. Kahte korda kaaluda ka ei tahaks, tabel muutuks liiga suureks ja segaseks ja kui suur see kõikumine ikka reede ja esmaspäeva vahel on... Igaüks võib ju ennast kasvõi iga hommik kaaluda (isiklikult eelistan ka kaaluda igal hommikul, et teada kas on veepeetus, vale toit eelmine päev jne) ja vahekokuvõtteid teha smiling smiley
Kuna paljudel lähevad ka numbrid paratamatult erinevatel põhjustel (peod,perelõunad, tähtpäevad, pühapäeva hommikused pannkoogid jne) paigast veidi nädlavahetusega siis oleks ka neile veidi demotiveeriv suuremaid numbereid edastada. Eesmärgiks ju siiski motiveerida ja ilusaid tulemusi edastada.
Samas kui enamus soovib teistmoodi siis minugipoolest smiling smiley
Ilusaid seenepühi soovides,
Ksmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 12. September 2012, kl 12.15

Mina ei poolda kahte kaalumiskorda. Nagu siitki tabelist näha, et paljud annavad oma numbri hoopis laupäeval või alles pühapäeval siis oleks esmaspäevane numbrite kogumine Kairkale mõtetu lisatöö ja tabelist saaks ka üks suur auguline (loe: andmata numbritega) pudru ja kapsad.
Jääme ikka ühe ja ainsa REEDE juurde !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. September 2012, kl 12.28

Ma arvan ka, et jääme ikka ühe päeva juurde. Isiklikult küll vahet pole, kumb päev see on, aga Kairika põhjendab asja hästi ära. Ja tabelimajandust pole tõepoolest mõtet keerukamaks muuta - lisatööst tasub hoiduda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 12. September 2012, kl 15.01

Muidugi jätame reede kaalumise päevaks - olen Kairkaga 100% nõus.
Ja ei mingit nädalavahetuse lõdvaks lasmist - me peame oma kehad väiksemate toidukogustega ära harjutama - kellel see õnnestub see ei tahagi enam ennast nädalavahetusel täis parkida. Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 12. September 2012, kl 16.08

MIna oleks sellega väga, väga nõus, et muuta esmaspäevaks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 12. September 2012, kl 18.51

Marleen77 - kui sul on kõva huvi esmaspäevasesse duelli pääseda, siis arvan, et mu duellikamp ei pahanda kui kutsun sind liituma meie duelliga "Juuliks rannavormi". Oleme seal juba pikalt pusinud ja juuli läks kahjuks sel aastal mööda ilma rannavormita grinning smiley, aga jonni me ei jäta ja järgmiseks juuliks oleme kindlasti rannalõvid cool smiley. Ja värske veri on alati teretulnud winking smiley

Kui on huvi, siis kirjuta sinna duelli oma algkaal, pikkus, eesmärk 1.12.2012 ja lõppeesmärk - siis lisan su tabelisse

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 12. September 2012, kl 20.41

Suur aitäh Murumumm ja kirjutasin teemasse ja osalen hää meelega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 12. September 2012, kl 21.54

Tere.
Sooviks ka liituda, kui veel võimalik. Hakkaks tasa ja targu titekilosid seljast raputama. Külm aeg on tulemas ja riided selga ei mahu, aga ma olen nii jonnakas ka, et suuremaid nõus ostma ei ole smiling smiley
Algkaal on hirmsad 100,2 kilo eye rolling smiley
Aitäh

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 12. September 2012, kl 22.17

Eelmise reede kaalumine lõppes minul neutraalse nulliga...või siis pigem negatiivse nulliga smiling smiley. See nädal üritan kahte asja--esiteks: suust kõhtu rändavate kcal'ite hulgal mitte eriti kõikuda lasta, üritan süüa võimalikult täpselt ette antud normi. Ja teiseks üritan selle kena värvilise palli kõrvale teksti saada mis väidaks, et toitumine on tasakaalus. Aegajalt küll tunne, et õli tuleb suisa toidu kõrvale rüübata, et rasvaprotsent tõuseks. Saab näha, kas hakkab kaal langema.
Kuidas teil nädal edeneb?
Ja muidugi---Müts maha kõigi ees kes maratonidel jooksmas käisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 13. September 2012, kl 13.06

Tere,
Soovin ka liituda, kui võimalik. smiling smiley Täna on kaduneljapäev ja sel päeval on hea aeg alustada ka kaalulangetamisega. Üksi on raske seda teekonda läbida. Minu algkaal on 95 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 14. September 2012, kl 06.04

Minu tänahommikune kaal on 72,2 kg (-2,2 kg) Juhuu!! Mul läheb hästi, suudan oma toitumiskavast kenasti kinni pidada ja kohe on tulemused olemas. Olen väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 14. September 2012, kl 06.08

Tere!
Minu kaalunumbriks siis 71,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 14. September 2012, kl 06.21

Minu täna hommikune kaal on siis täpselt 68kg (-2kg )

Korraga on seda ikka palju ju... näljutanud jällegi pole ka ennast. aga no mingi aeg siis võib see kaalulangus seisma jääda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 06.49

Ma eile olin ikka päris tubli, aga kuna siiski sai söödud päris hilja õhtul, siis on see näha ka kaalunubril eye rolling smiley aga ma lohutan ennast sellega, et täna on 5s päev tongue sticking out smiley ja ma proovin kindlasti järgmisel nädalal rohkem jälgida ning trennis proovin käia rohkem kui 2 korda smiling smiley

Kaal 90,1 (-o,5 kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. September 2012, kl 07.16

83,5 the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.01

Olin küll tubli, kuid tulemus 91,8 (-0,2)sad smiley
Pean rohkem pingutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.02

Jippiii, kaal langeb endiselt, kuigi toidupäevikut ma hetkel ei täida ja trenni pole ka jõudnud teha - ju siis on toitumine hetkel korras. Igatahes nägin täna kaalul 71,4 kg, mis on täpselt kilo vähem, kui nädal tagasi smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.13

Palju õnne neile kellel kaal on langenud. Mina kahjuks ja samas õnneks pean tõdema et kaalu number on sama 89kg. Natuke tegi kurvaks mind kuid samas ei saa ju nuriseda kui ei ole vaadanud mida ma söönud olen või pole olnud ka aega trenni teha sest põhjuseks korteris kus elan vahetati nädal otsa põrandaid ja see oli päris närviline aeg minu jaoks. sad smiley Kuid nüüd saan edasi minna juba rahulikumalt . smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.19

71.7 kaalu nr smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.20

88,0 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Marihen
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.20

Hommikust!

Minu kaalunumber 89,4 kg.

Ja tervislikku toitumist kõigile nädalavahetuseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.28

Hommik!
Väike aga siiski miinus, 83,9 (-0,1)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.32

Minul 98,7 seega alates esmaspäevast -1,5. Ise olen rahul smiling smiley (ei oleenam kolmekohaline number the finger smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 14. September 2012, kl 09.14

Minu kaalunumber on 130,4 kg (-0,1 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 14. September 2012, kl 09.18

Minu kaalunäit täna 78,1 ( -1 kg) - lubatud normist läksin 15 % üle kahel päeval - liikusin parajalt. Olen ise tulemusega rahul.
Palun kallid duellitajad pange näite teatades kirja ka kui palju kaalukaotus oli - nii on meil parem jälgida teie kaalulangust (Mariann,Tammekad,Belissimo).
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 09.22

Tere minu seekordne kaal on 96 seega-0,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 14. September 2012, kl 11.13

Tervitused, minu kaal näitas 82,6 kg (-0,2), ikkagi miinus. Laisk nagu ma olen, suutsin vaid ühel päeval oma toidupäevikut järgida, nii et järgmine nädal juba kaks päeva või? Kahjuks pole liikuda ka saanud, üksi ma ei viitsi ja kõnnikaaslane haige. Loodame, et uuel nädalal puhuvad uued tuuled....Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 14. September 2012, kl 11.29

Tere-tereee!! Minu kaalunr täna hommikul 63,7kg (eelmise nädalaga -0,6kg) Juhuuuu!! Loodan vaikselt püsivale langusele. Nädalavahetuseks tugevat iseloomu kõigile!! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. September 2012, kl 13.52

tere liituksin ka väga hea melega jõuludelliga ja loodan siin kohata vanu kangelasi UUU mõnusmees, tule püksirihma pingutama!
minu sellenädala kaal 107,5 ja et tabel ilus püsiks võib minu andmed maha kopida teisest lahingust kus eelmine nädal oli siis 109,0 ja üleeelmine 109,2



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Saaremaatramm 14.09.2012 13.54.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.