Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 18
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 30. September 2010, kl 19.57

ja pidasin küll veepäeva lõpuni.ja täna alustasin ka hommikul teist veepäeva.aga olen täna söönud paar õuna,viilu leiba meega ja mõned tassid puljongit.eks homme paistab siis kuidas kaal on.aga mul ka selline seisaku tunne.keegi kuskil siin foorumites seostas päevadega sellist kaaluseisakut.ehk on õige jutt.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 30. September 2010, kl 20.04

ma teatan juba ette, et ma järgmised 4 päeva magan. töö sai valmis ja tõmban linnast veidikeseks uttu. ja maal kaalu pole.
nii et minu kaalunumber jääb homme sisestamata. ja vaevalt, et ma silma vahepeal üldse lahti saan - ma raporteerin uuesti teisipäeval.

Katsuge see homne tabel ilma minuta üles saada.

Siis mul on põhjust järgmine reede olla "nädala üllataja!"
loodetavasti miinust mõttes.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. October 2010, kl 07.23

Imede ime, kaal täna hommikul 86,5, seega -0,5 kg. Ei tea mis sellele kaasa aitas, võib-olla eileõhtune pikk jooksuring. Ma igatahes väga rahul, olin juba arvestanud ka sel nädalal seisakuga.
Paneme siis kõik oma kaalud siia üles ja ma katsun need sinna tabelisse saada. Linna meil puhkab sel nädalalsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. October 2010, kl 07.23

Liina ma tahtsin öeldasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 01. October 2010, kl 07.28

ma ka väga rahul.kaalunumber täna 84.seega -1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 01. October 2010, kl 12.13

võiksime väikse vaheesmärgi teha.mis arvate.
jõulud ju kaugel...........
mina sooviks näiteks seitsmega algavat numbrit näha selle kuu lõpuks.
annab ehk motivatsiooni juurde.ja ma tahtsin veel seda öelda,et peeglist polegi enam ennast nii vastik vaadatawinking smiley 6kg läinud ikkagi.
üksi ma poleks seda iial suutnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 01. October 2010, kl 12.30

Tänane kaal 90,7 ehk siis -0,2 eye rolling smiley
Jumal tänatud sellegi eest, ma nii paduhaige, et ei suuda praegu midagi jälgida - k.a kaalu. thumbs down
Loodame siis, et järgmine nädal on helgem ja edu meile kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. October 2010, kl 13.17

ma katsun need numbrid kuidagi sinna duelliteemasse üles saada. Raku sina saad oma 7-ga algava numbri küll kätte, sa oled ikka erakordselt tubli olnud. Mis minusse puutub, siis ma olen olnud vähem tubli kui ma lootsin, kuid siinne seltskond on ikka kõvasti aidanud, et niigi hästi on läinud. Oleksin täitsa rahul, kui selle kuu lõpuks oleks kaalunumber 83 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. October 2010, kl 14.05

anne - sulle head paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. October 2010, kl 09.05

appi,need nädalavahetused.kustutaksin kalendrist need mõneks ajaks ära kui saaks.jõuludeni näiteks

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 04. October 2010, kl 07.38

nädalavahetused on paras proovikivi jah. aga minul siin ilmnes, et mees ka süüdismiling smiley Ta oli sel nädalavahetusel komandeeringus ja mina kohe hoopis tublim, ei mingit niisama näksimist ja maiustamist. Päris ideaalne see söömine ka polnud, aga võrreldes varasemate nädalavahetustega ikka hoopis teine lugusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 04. October 2010, kl 09.23

oh,vedas sul.eks sa peadki mulle järgi jõudma.,ma paari kiloga ju ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 05. October 2010, kl 10.21

Kui sa raku sellise tempoga jätkad nagu seni, siis sa oled varsti päris mitme kiloga minust eessmiling smiley ma tiksun ikka poole kilo kaupa. aga pole hullu, asi seegi. Homme siis proovime jälle õhust, armastusest ja veest elada eksjusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. October 2010, kl 13.21

ikka õhust ja armastusest.mitte toidust.ja vaatame et siis mees käeulatuses oleks!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 05. October 2010, kl 18.18

nonii...ma elusalt maalt tagasi.
kellele on komistuskiviks nädalavahetus, kellele nädalavahetus ema täis külmkapiga kodussmiling smiley

ega kaalu peale väga astuda ei taha. enesetunne on samas väga hea.
Hommikul tegin koeraga sellise 2h jalutuskäigu. Maal sai ka ikka parajalt ringi trambitud.
Homme hommikul sama plaan e vähemalt 2h kõndi.

Veepäev... ma ei teagi. Kahtlustan, et jätan vahele. Aga eks hoolikamalt vaatan, mida söön.
Tööplaanid muidugi viivad mind nüüd 3 päevaks kodust minema. Siis dikteerib mu söögikorrad rahakoti paksus (mis on õhuke) ja ringitrampimist tuleb ka küllaga...
vaatan kuidas ma reedel jõuan. Võimalik, et panen oma kaalu laupäeva hommikul üles.

Eks mul ole vaja siin kõva järelerebimist teha. Te siis spurditesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 06. October 2010, kl 00.01

Teretulemast tagasi Liinak.
Üks korralik spurt Sinu poolt ja meie sörgime järelesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. October 2010, kl 02.09

Ma tean, mida mul korralikuks spurdiks vaja on - meest!

Mees tundub aga vahel sama ebatõenäoline kui minu seelikuselgaajamine jõuludekssmiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. October 2010, kl 06.50

liinak,tuleta endale meelde,miks sa siin kaaluabis üldse oled ja sa võtad osa duellist. meil kõigil on vaja väga-väga pingutada et kaal langeks.
mõtle sellele,et kevadel,so poole aasta pärast,läheb soojaks,sina paned seeliku selga,oled 10 kilo kergem ja valid endale mehe,kõikide nende austajate seast,kes sulle järgi jooksevadsmiling bouncing smiley
kokkuvõttes tahan sulle öelda,vöta ennast kokku ja tee see ära.oled meie tiimis ja me aitame sind,kui sa vaid meid kuulda võtaks

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. October 2010, kl 19.26

kuidas veepäev läheb.mul läks nii et lõunapaiku sõin õunu 3tk.siis hakkas kõht nendest nii valutama et valutab siiamaani.muud toitu pole söönud ja ei söö ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 06. October 2010, kl 21.58

raku sa oled tubli, ma ausalt imetlen sind juba. mul seekord tahtejõud vedas alt. Õhtuni oli kõik ok, enesetunne hea. Noh ja siis laekus perekond koju ja hakkas sööma. Ja ma andsin isudele järele. Kokkuvõttes sõin 30 % päeva kaloritest. Ise olen enda peale praegu kole pahanesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 07. October 2010, kl 08.02

astu täna hommikul kaalu peale ja vaata mida see näitab.selle järgi otsusta kas täna äkki saad ka ainult õhtusöögiga piirduda.30 prossa on ju tegelikult väga hästi.
sul on just see õhtu vist raske,arvesta siis sellega ja katsu päeval minimaalselt süüa.täna ainult veel see pigutus ära teha, siis on homme ilus number.
ma tõesti väga tahan et sa mulle järgi jõuaks.päris ausalt.siis me alles rõõmustame jõulude aeg.
Anne!! sa kuidagi omaette jäänud,kirjuta ka meile oma päevadest ja veejoomisest ja rasketest hetkedest

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. October 2010, kl 07.28

ma jätkan ikka samas vaimus. Tänahommikune kaal 86 kg ehk siis -0,5 kg. Tore muidugi, aga nii tahaks üheks nädalakski sellist spurti, see oleks kohe hea motivaator.
Söögiisu on endiselt liiga hea, tahtejõud väike, mida näitavad ebaõnnestunud veepäevad. ainuke positiivne asi - veejoomise isu on tagasi tulnud. Poolteist liitrit vett päevas pole mingi probleem.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 08. October 2010, kl 07.50

ma ka sel nädalal sinu grupis.kaal langenud -0.5 kg seega tänane kaal 83.5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 08. October 2010, kl 15.37

Tere
Mina ikka veel haige, suuri saavutusi pole aga köhimisega olen ikka -0,2 alla saanud ehk siis 90,5.
Veepäevi pole ka suutnud teha, eks võtan siis ette kui terveks saan.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 09. October 2010, kl 17.32

Liina pole endast märku andnud, panen duellitabeli üles. Kui sa Liina pühapäeva õhtuks arvuti taha saad, siis tee sinna enda kohta täiendusi ekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 11. October 2010, kl 08.04

Nii, kuidas nädalavahetus läks kallid kaasduellitajad? Mul läks hästi kuni eileõhtuni, mil hirmus pitsaisu peale tuli. Loodame, et see kogu nädalat ära ei rikkunud.
Ja Liina hei, kuhu sa kadunud oled? Loodetavasti pole sa alla andnud võitluses kaaluga. Tule ikka meie sekka.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 11. October 2010, kl 13.40

Nädalavahetus läks suht normaalselt, tervis ka juba parem.
Üritan nüüd ennast kokku võtta ja kaalunumbrile ikka see kaheksa ette saada.
Loodan, et Liinak ka ennast ilmutabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 11. October 2010, kl 15.18

mul läks nädalavahetus hästi,aga täna täitsa jamasti.ma vaatasin juba eelmine nädal,et kui ma nädalavahetuse ilustivastu pean,siis esm ja teisip,ikka kisub jamaks.ja tulemus oligi käes.eilangenud kaal enam kilo korraga.pean vist vana rütmi juurde tagasi pöörduma,et siis nädalavahetusel täiega luban endale head ja paremat ja esmaspäevast on kõik kuni reede hommikuni,mitte ühtegi üleliigset ampsu ja ega ausaltöeldes ei tahagi siis kui 3 päeva söödud kõike mis meeldib.mulle vist sobib nii.või on mul lihtsalt mõõnaperiood.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 11. October 2010, kl 15.31

kaste ikka märkasite kui headel kohtadel me kolmekesi jõuluduellis oleme!!!!!!!!!!!!!!!isegi anne sina oma 200 grammi kaupa.super lahe.sedama pole jälginud,aga äkki oleme me parim tiim kes jõuluduellil osaleb.peaks järgi uurima kui rohkem aega on.SEE peaks meile suur motivaator olema.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 11. October 2010, kl 21.19

Sul Raku võib õigus olla. Üritan siis edaspidi tublim olla ja meie kubi lippu kõrgel hoidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.