Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 30. December 2010, kl 12.39

Kuhu te kõik jäänud olete? Vitsutate või teete trenni? Mina ei tee otseselt kumbagi. Panen kõik hoolikalt kirja ja käin praegu igal hommikul kaalu peal, et homseks vahepeal tagasi võetud kilo uuesti alla saada. Siis oleks vähemalt sama näit. Eks muidugi aastavahetusega läheb asi ilmselt jälle käest ära ja järgmisel nädalal on sama pingutamine...

Minu kõige suuremaks katsumuseks saab aastavahetusel ilmselt olema näksimine. Nii tahaks pähkleid, rosinaid, piparkooke. Ega ma nüüd neist ei loobu, aga üritan mingil hetkel endale piirid peale panna.

Lõbusat aastavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: Sayana
Kuupäev: 30. December 2010, kl 14.58

Tervitus,
kas võid öelda, palju siis 90 kg maha on läinud aasta lõpuks ja mis ajaga?
Minule tundub asi suht lootusetu aeg-ajalt, kaal kerkis 90lt 95-le paari kuuga nagu iseenesest.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 30. December 2010, kl 15.49

OI KEEGI UUSTULNUK ON MEID SIIN JÄLGINUD. Tere Sayana. meil on meeterseitsmekümneste all kaalutabelid üleval,sealt näed palju me sügisest siiani maha oleme võtnud,
mina olen vahepeal kõvasti tööd teinud .nüüd siis selleks aastaks kõik.
paar päeva puhkust kulub ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 31. December 2010, kl 13.04

eks see aastalõpusagin on kõikidel käes, pole aega netis istuda. Ma pole sel nädalal absoluutselt kaalu peale mõelnudki. Organiseerisin oma kalli memme matuseid ja kui need eile siis ühelepoole said, siis tundsin kuidas mingi koorem sai õlgadelt maha raputatud. Nüüd siis tahaks loota, et uuel aastal läheb kõik paremini, helgemini jne. Ja kaal kukub kiireminismiling smiley A muide lugesin ennustust, et eelolev suvi tuleb taaskord väga kuum, teadagi mida see tähendab - väga vähe riideid seljas. On mille nimel pingutadasmiling smiley
Minu tänahommikune kaal - 85 kg.
Head aastalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 31. December 2010, kl 13.10

Saavutasingi suure vaevaga oma eesmärgi. Täna kaalusin jälle 79,5 kg nagu eelmiselgi reedel. Jõuluvorstid sai maha võetud, aga eks näis, mis see kaal peale neid pidusid näitab. Ma arvan, et kaloreid hakkan lugema jälle esmaspäevast, seni üritan niisama mõistlik olla, aga ega ma otseselt ei kavatse millestki loobuda. Õhtuks juba palju puuvilju näksimiseks ostetud...

Eks siis alustame uuel aastal uue hooga!
Head vana aasta lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 01. January 2011, kl 13.20

HEAD UUT AASTAT TEILE KÕIGILE!
minul kaalu seisak 80kg.hakkan ka vaimu valmis seadma,et suvel saaks tõesti vähe riideid selga panna ja sealjuures superhea välja näha.
ideaalis oleks mul jaanipäevaks veel 10 kilo vaja kaotada ja 70 olekski minu ideaalkaal. tundub lihtne,2 kg kuus, so pool kilo nädalas,täiesti teostatav,aga seljuhul,kui pluss nädalaid ei tule.
edu meile kõigile ja ilmselt olemegi suveks kõik ilusad tüdrukud valmis

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. January 2011, kl 22.05

Head uut aastat kallid sõbrad ka minupoolt.
Mul ka 70 kilo ideaalkaaluks, aga pingutama pean rakust rohkem, sest sina olid esimesel poolaastal tublim.
Aga - me kõik saame hakkamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 02. January 2011, kl 01.09

Tere kõigile ja Head Uut Aastat!!!
Pole siia juba ammu jõudnud, sai jõule ja vana-aasta lõppu täiega nauditud.
Nüüd siis kahetsen pattu smiling smiley ja tunnistan, et jõudsin jälle 90 kilo juurdeeye rolling smiley
Egas midagi - pühad läbi ja hakkab jälle enesepiitsutaminewinking smiley
Esialgne eesmärk siis ka -10 kg maha saada, loodetavasti jaanipäevaks. Elame näemesmiling smiley
Soovin siis Teile kõigile lahjat aastat ja et jaaniks ilusad bikiinid selga sobikscool smiley

Ja minu kaastunne Sinule Krjaumjau.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 02. January 2011, kl 13.24

Hei,
Ärge nüüd pahandage mu peale, et ma teid maha olen jätnud niii pikaks ajaks.
Aasta lõpp oli ikka täiesti õudne - tööd tekkis meeletult, raha selle eest eriti ei saanud, tervis andis tunda. Siis tulid järjest jõulupidu, sünnipäevapidu, vahele 5 päeva täiesti mõistetamatutel põhjustel ebaõnnestunud tervisepäeva, ja nüüd siis aastavahetusepidu. Enamik ajast maal konutanud, nii et sealt väga internetiavarustesse tuhlama ei jõua.

Igatahes - jätkan!
Uusaastalubadusi ma endale see aasta ei teinud. Kui siis ainult ühe - kui liiga palju süüa teen, siis kutsun sõbrad küllasmiling smiley

Igatahes - eesmärk ikka sama - suveks seelik selga!
Juuli lõpus on sõbranna pulm ja sinna olen ma kutsutus siis, kui ma suudan loobuda oma lemmikvärvist mustast ja oma lemmikriietusesemest pükstest. Nii et on mille poole püüelda. Hetkel veel maal, nii et kaalu näen järgmine reede. loodetavasti on ta mu vastu helde.

Täna igatahes vedelikupäev, sest ilgelt raske on olla.
Toitumisspetsialisti soovitusel ka piimatoodetevaba kuni 11ni. Kohvi peale ikka väga tahaks sortsu piima valada. Ja kuna piimata kohvi eriti alla ei taha minna, siis olen rohkem rohelist teed jooma hakanud.

Jõudu ja jaksu meile kõigile sel aastal.
Katsun olemas olla ja mitte ära kaduda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 02. January 2011, kl 15.21

Head uut aastat! Jäägu 2011. a. meile kõigile meelde kui aasta, mil me kaalus alla võtsime ja lasime oma sisemisel ilul paremini välja tulla!

Lugesin kuskilt, et õnnestumiseks on vaja vaimusilmas ette kujutada lõpptulemust. See toimib nii reiside, eksamite, pidude kui kõige muuga. Miks siis mitte ka selle aastaga! Pange silmad kinni ja kujutage end 2011. aastat ära saatmas hulga saledamana...

Ma proovisin ja oma ettekujutustes ma liikusin ühest toast teise kuidagi palju kiiremini ja kergemini - ju siis nii ka läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 02. January 2011, kl 20.41

Liina - rõõm sinust kuulda, et ikka jätkad. Järgmine nädal saab siis sulle ka tabelisse numbri kirja, siis ehk saab tabel parema väljanägemise ka, praegu ikka jooksis mul Trinni üks näit natuke nihkesse.
Ma ise ikka veel looderdaneye popping smiley Magusat küll enam ei tarbi, aga seda pühadenäksi on liiga palju veel majapidamises. aga loodan ikka ree peale saada ja reedeks väikese miinuse pingutada. Trennid algavad ka jälle see nädal, jess.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 05. January 2011, kl 12.20

Terekestsmiling smiley
Kuidas kõigil läheb? Kas olete pidutustest toibunud? Uued sihid silme ees?
Minul õnnestus lõpuks veepäev teha 100%-lt.the finger smiley Üritan seda järgmine nädal korrata.
Nii et mootorid käima, sest varsti on suvi käesthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. January 2011, kl 15.31

Mina olen nüüd ka reaalsuses tagasi.3 päeva tegin kõvasti sporti.suusatasime perega kuutsemäel aga mitte murdmaad,vaid mäest alla.see nii palju pingutust ei vaja,aga ikkagi,eks õhtul sai siis ikka söödud ka.,kaal igal juhul ei muutunud.tänasest jälle töö ja uus algus.proovin ka veepäeva teha,ehk homme.
minuga juhtus veel selline väike asi,et sain jõuluvana käest udupeene mobla ja eile hommikul järsku näitas ta mulle .et alusta dieeti! Ja andis valiku ,kas lõpeta või alusta

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 05. January 2011, kl 21.34

Raku, vot nii tarka mobiili oleks mul ka vaja, mis mulle dieeti meelde tuletaks!
Loomulikult võtsin oma vaevaga maha saadud kilo aastavahetusega tagasi. Vea tegin selles, et siis ei märkinud ka paar päeva oma söömisi üles ja nüüd on jube raske jälle ree peale saada. Kohe ei suuda hakata jälle märkima sad smiley
ootan reede ära ja siis hakkan jälle tubliks. Oeh...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. January 2011, kl 20.37

Oi oi...ma mitte ei taha kaalu peale astuda homme.
Minu dietoloogi katsetus "kuu-aega-piimatoodeteta" on mu seedimisele jube halvasti mõjunud. Võibolla mitte otseselt piimatoodete ärajätmine, vaid see, et kohvi välja jätsin(kohvi ilma piimata juua ei suuda).
Ja nüüd istun siin oma seisva seedimisegaconfused smiley
Roheline tee ikka ei mõju nii nagu kohvi.

Teine ühest küljest hea - teisest halb asi on see, et on suitsetamises väike paus(loodetavasti muidugi ikka vÄÄÄÄÄga pikk paus). Aga minu suitsetamise mahajätmised on ikka ja alati olnud sellised "3nädalaga+7kilo" jne teemad. Ehk suitsetamine ikka mõjub mu seedimisele positiivselt.
Ja ma EI OLE söömisest teinud omale asendustegevust (kõik kirjas ja puha).
Igatahes, kui homne kaal mulle näkku karjub "2nädalat-suitsuta+4kilo" siis lähen podi ja ostan paki sigarettesmiling smiley

Oeh.. masendav

Otsustasin ka natukene oma toidulauda rikastada ubade ja kikerherneste läbi.
Kellelgi on äkki miskit head retsepti?!?!

Tavalislt ube panen supi sisse ja kikerhernestest saab igast saia/leivakatteid teha... aga veidi tüütu juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. January 2011, kl 20.50

meie pere lemmikud on rohelised oad.kas sa mõtledki neid,või aedube.rohelisi sööme me tavaliselt hautatud vähese võiga,aga saab ka üldse ilma võta,kas liha kõrvale,või snäkiks ka hea.
eks meil on kõigil see aasta lõpp raske olnud,mul ka kilo juures .täna plaanisin veepäeva teha aga ei suutnud, ise tööl mõtlesin et kui ma täna ei suuda,ei veepäeva teha ega ka ennast korralikult sööma sundida,kuidas ma siis hommegi või ülehommegi seda suudan,
kuidagi nagu väike masenduse-ussike hakkab hinge pugema.....

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. January 2011, kl 22.38

ja pealegi.... kaotaja pidi tegema jõulude aegu õhtusöögi.
Et nagu miks ma teile juba ei kokkasmiling smiley))))

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 07. January 2011, kl 14.35

nii. tänane kaal karjus mulle 103.1.
mulle aitab.
ma nüüd spurdin järgi teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 07. January 2011, kl 18.05

Ikka julgesin kaalule astuda ja õnneks kõik ei olnudki tagasi. Kaal näitas 79,8 kg. Kusjuures eile käisin lastega väljas, et midagi ikka vaheajast meelde jääks. Põhimõtteliselt oleks pidanud olema tohutu põnts kaalule, sest käisime kinos (mina muidugi ostsin nii lastele kui endale šokolaadi -lapsed oli hea vabandus the finger smiley Ja pärast veel käisime pizzat söömas... Aga ju vist sai sellest kõht nii täis, et ei tahtnud enam midagi näksida.
Aga täna pole ikka veel midagi toidupäevikusse kirjutanud! Ai-ai!

Ubadega on muuseas nii, et nad on küll igati kasulikke aineid täis, aga kõhu panevad kergesti kinni. Ma olen aastaid tagasi ka piimavabal dieedil olnud ja siis kasutasin sellist varianti, et panin kohvile (tookord jõin õige kohvi asemel ka Inkat) peale sojapiima. See on küll võõra maitsega, aga seisab külmutuskapis kaua ja mul õnnestus endale ette kujutada, et joon siiski kohvi...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 07. January 2011, kl 18.27

see toitumisspetsialist käskis(!) mul ube ja herneid süüa rohkem.
oad peaks juu olema täis kiudaineid - miks nad kõhu kinni panevad?

Igatahes, minu otsus on, et kohvi ma joon ja sorts piima käib sinna juurde. Eks ma siis pean oma kehale selgeks tegema(juhul kui mingi laktoositalumatuse asi leitakse), et see sorts piia ei tee mitte kui midagi.
Hetkeseisuga võin aga küll öelda, et piimavaba asi ei tööta. Muidugi jõulud ja aastavahetus ja sai söödud küll või nii. Aga siiski mõistuse piires. Mingeid jahukooke ka endale näost sisse ei ajanud.
olen teinud küll sepikut ise. Aga mitte seda pärside viisi sisse ajanud.

Aga jah - arvestades, et minu stardi 96st kilost on hetkel saanud 103 ja te kõik olete seal 7ga numbri kandis... ma pean ikka päris kärmet spurti tegemasmiling smiley

Tänane menüü on olnud laitmatusmiling smiley Õhtusöögiks tuleb veel väike peedisupp ja võibolla mõni mandakas või õun. Jalutanud olen täna ligi 3h, mis sellise kõnniteedepuuduse tõttu klassifitseerub pigem sumpamisekssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 07. January 2011, kl 20.17

Teresmiling smiley
Tänane kaal 89 ehk siis -1kg. Veepäev mõjus väga hästi.
Edukat langetamist kõigilethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. January 2011, kl 12.44

nonii, ma ka jõudsin siia lõpuks, mul endal polegi teab mis kiire olnud, aga vot ülejäänud vahmiil vallutas vahepeal arvuti, nii et mina peaaegu et ei saanudki netti.
aga kaalust siis niipalju, et veepäevaga ma sel nädalal ennast veel ei ehmatanud, aga tuleva nädala kolmapäev on selleks planeeritud. Muidu kujunes nädal selliseks harju keskmiseks, ühte trenni (aeroobika) jõudsin ka kohale, neljapäevane trenn jäi ära, sest olin selleks ajaks suutnud hankida endale kurguvalu, millest praeguseks on arenenud nohu ja köha.
Kaal näitas eile hommikul 84,5 ehk siis -0,5 kg
Ja Liina - ei ole me kõik 7-ga algava numbri lähistel. Mina näiteks kõigun juba kuu aega ühes ja samas kaaluvahemikus, ei mingit edasiminekut. aga spurdiks sulle edu. ja teistele meile ka. Ja raku pane sina ka siis kaalunumber kirja, siis klõbistan tabeli ka valmis.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 08. January 2011, kl 13.04

MUL 81KG.veel lisa tulnud.eile juhus minuga veel selline lugu,et meie perekond,ma mõtlen minu ema ja õe pere, jäime natuke hiljaks oma jõuludega.eile kogunesid kõik meile ja mina tegin õhtusöögi,õde tõi veel magustoiduks kooke ja no kujutate siis ise ette,mis juhtus.
no nii,nüüd siis tegin täna plaani endale.mulle sobib kiire mahavõtmine ilma järeleandmisi tegemata.seega vaja kiirelt 10kilomaha võtta.
ei no nali ,mis nali, hea siin kirjutada ,aga eks katsu maha võtta

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 08. January 2011, kl 13.20

kas sa krjaumjau liitud ikka ka jaanivõistlusega

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. January 2011, kl 15.39

ma liitusin jah jaanivõistlusega ka, ma ei pannud enne seda teemat tähelegi seal. Panin meie duellitabeli ka üles ja no tee mis tahad, ei saa Trinni näitu kuidagi sirgeks tabeliks, ausõna ma üritan veel, eelvaates on kõik korras ja kui tabel üles pandud, siis avastan, et ikka read sinka-vonkaeye popping smiley
Raku -mida su plaan ette näeb? Kas ainult ranget toidusedeli jälgimist või on sul veel mingeid kavalusi? Kolmapäev teeme veepäeva koos eks?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 08. January 2011, kl 17.40

Minul ka kolmapäev veepäevdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 08. January 2011, kl 21.23

Teme jah veepäeva koos.äkki trinni ühineb ka meiega
mingit kavalust mul pole .,lihtsalt proovin enne veepäeva ,teisip. õhtusöögi ka vahele jätta ja neljap.ka võrdlemisi lahjalt toituda.siis reede hommikul ok.nii ma vähemast tegin, sügisel ma mõtlen,enam ei tea kas õnnestub
ja stepper on mul kodus,sellel sai ka päris palju tallatud,vett peab ka muidugi palju jooma,selles ma tugev pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 09. January 2011, kl 00.17

ma vist teen endale veenädala. või veel parem veekuusmiling smiley
homme on lapse sünnipäevapidu. ja mina olen köögis. ja mulle väga meeldib olla köögis...see tähendab, et laud on lookassmiling smiley
esmaspäeval dietoloogi aeg, nii et kindlalt saan sõimata.

ma igast muude asjadega ei liitu. katsun siin hakkama saada ja olemas olla.


tabeli koha pealt...pane minu tühjadele kohtadele nt _ või ... või XXX
küll siis paika jooksebgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 11. January 2011, kl 07.48

tere kõigile.
kas see jaanilahing hakkas juba pihta,ma sain aru et saa algab 14 jaan,või sain ma valesti aru
teate,ma ei tea kuidas ma järsku nii nõrk olen,et üldse enam ei suuda ennast kätte võtta.eile sõin jälle liiast.ja täna hommikul ärkasin sellise mõttega,et mul juba täna veepäev.olen selle mõttega palju hommikuid ärganud,aga see kaob koos kohvi valmimisega,siis teengi lihtsalt endale võileiva ja ongi otsas see veepäev.
täna aga on teisiti.kohvi juba joodud ja ei mingit sööki.nüüd lähen juba tööle ja proovin veepäeva teha.ja homme ka ühinen teiega.see ehk aitab mul sellest õgimisest üle saada.
reede pole ju enam kaugel.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 11. January 2011, kl 12.39

Raku - ära siis üle pinguta veejoomisega. Minu meelest 24 tundi vett juua on piisav.
Mina nagu tead, pean veepäeva kuufaaside järgi kellaajaliselt. Eriti hästi õnnestub siis, kui algus on peale hommikusööki. Nii et sööd hommikusöögi ära, terve päev jood vett ja järgmine päev sööd esimese söögina lõunat. Näiteks homme algab 13.31 - mis annab valiku, kas sööd ainult hommikusöögi või ka lõuna ja vastavalt sellele, järgmine päev sööd kas ainult õhtusöögi või ka lõuna. Järgmine nädal muidugi tuleb raskem veepäev, sest algus on kolmapäeva õhtul kell 23.21 ja öösel ju sööma ei hakka - nii et see venib küll pikemaks kui 24 tundi.
Jaani võistlus algas jah 7.jaanuaril ja 14 on esimene kaalumine, teatama peab reede kuni laupäev ja pühapäev tehakse tabel.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.