Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 11. January 2011, kl 14.31

Minu vaim on homseks veepäevaks valmis, lootus on suur, et seekord ka õnnestub. Magusaisu on endiselt suur, hetkel surun seda alla puhtalt tahtejõuga, eks näis. Mul on kogemus, et kui suudan paar nädalat magusaisu tahtejõuga ohjata, siis edasi pole probleemi.
Trinni - kas võtad ka homsest veepäevast osa?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 11. January 2011, kl 14.36

ma teen siis täna hoopis nii,et joon petti või natuke jogurtit ja puljongit, võibolla mahla, ja homme lõunast aiult vett.tegelikult oli mul plaan vastupidi teha.aga kui homme 13,30 on hea veejoomist alustada,siis alustame.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 12. January 2011, kl 12.26

Terekest!
Mul on niigi kogu aeg külmatunne ja ma arvan, et veepäevad pole päris minu jaoks. Küll aga innustab teie eeskuju katsetama nö. kompromisslahendust, millest lugesin Ayurveda spetsialisti Deepak Chopra raamatust:

Teha kord nädalas nn. vedela toidu päeva. Sel päeval tarbid kõiki toite vedelal kujul - teed, puuviljakokteilid, putrudest kördid, püreesupid jne. Et siis lasanjet ja pizzat just ei soovitata blenderisse panna spinning smiley sticking its tongue out

Seda võiks ka proovida teha kuufaasi vahetumise ajal, aga seekord olen juba hiljaks jäänud. Sean vaimu valmis.

Tänasest hakkasin jälle toidupäevikusse aineid märkima, sest reede on hirmutavalt lähedal...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 13. January 2011, kl 23.50

Terekestsmiling smiley
Kuidas siis veepäev õnnestus?
Minul läks normaalselt, ex vaatan mis homne kaal ütlebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.22

Tere kõigile.
pean oma kaalunumbriks ütlema 81,seega maha läinud 0.
aga... tahan teile ikkagi rääkida kui tubli ma sel nädalal olin.nimelt sain ma oma suurest õgimisest alles esmaspäeval üle,kui kaalule astudes näitas see 82.5. seega võtsin ma tegelikult 1.5kg alla ja olen enda üle väga uhke. tühja see 0. peaasi et olen taas järje peal.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 14. January 2011, kl 09.38

Hommik,
Minu madalstart on aeglane, aga vähemalt spurdin ma õiges suunas.
Kaal 102.2 (-0,9kg)

Järgmisest nädalast olen trennis ka tagasi. Esialgne plaan on mudiugi eriti roosiline aga katsuks vähemalt 4 korda nädalas trenni jõuda.

Söömistega on viimasel ajal suhteliselt ok. Üllatav on see, et mul on kadunud shokolaadi isu. Kodus vedeleb nii mõnigi tahvel, aga ma isegi ei taha neidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 14. January 2011, kl 17.03

Tere kõigile
Kaal näitab 88,5 ehk siis -0,5 kg.
Loodan, et sünnipäevalaua ahvatlused mulle järgmiseks nädalaks seda tagasi ei toogrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 14. January 2011, kl 21.33

minu uue aasta start on aeglane - kaalunumber 84,3 ehk siis -0,2 kg (seoses väikese pealinna reisiga ja ööbimisega sõbranna pool, õnnestus mul seekord saada 100 grammise täpsusega kaalunumber, endal kahjuks nii täpset kaalu ei ole).
Veepäev ei õnnestunud, no lihtsalt ei pea õhtuni vastueye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 14. January 2011, kl 22.21

Minul ka sama jama, mis kraumjaul. Olin siis eile hirmus tubli ja alustasin oma vedela toidu päeva. Algus oli hea, aga pealelõunasel ajal läks asi käest. Lihtsalt täiesti keerasin ära sest tekkis nii hirmus tahtmine midagi tahedamat kõhusoppi saada. No ja kui siis juba ust paotatud oli... Vist oleks olnud targem lihtsalt terve päev rahulikult võtta, kõik kirja panna ja rohkem juua.
Aga järgmisel nädalal proovin uuesti!

Väga tubli tulemus, liinak! Restart igal juhul tehtud.

Minu tulemus on kesine 79,6 kg, miinuseks tuleb 0,2 kg. Asi seegi, aga järgmisel nädalal tahaks rohkem!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 17. January 2011, kl 08.44

tere esmaspäeva hommikut
ma ei tea küll mis sest elust niimoodi saab.laup.käisin sünnipäeval,teate küll sellist kodupidu,et istud laua taga ja sööd.algul praad ja siis külm laud ja lõpuks tordid ja kringlid.vahele veel mõned napsud.kas teie ütlete sellises olukorras,et tänan, ma ei soovi .
ma küll ei tunne et asi jälle käest läheb,lihtsalt liiga vähe aega on reedeni

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 17. January 2011, kl 13.59

Raku - ma tean, mida sa tunnedspinning smiley sticking its tongue out.
Mul möödus nädalalõpp igapäevase sünnipäevalauaga (3korda) ja see nädal on järge oodata. angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 17. January 2011, kl 15.04

oi Raku, seda tunnet tean ka mina väga hästiwinking smiley
aga hea on see, et sa ise ütled, et asi on kontrolli all veel.
Mina ise näiteks olen iseenda peale hoopis pahane sellepärast, et mul libiseb söömine kontrolli alt välja ainuüksi tavalises argielus, ei ole pidusid vajagisad smiley
Ja reeded tulevad alati ruttu...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 17. January 2011, kl 15.23

Teil paistab, et käib pidu peo otsasmiling smiley
Kuidas teil see kaal siis langeb??!?!? smiling smiley)))

minul on lihtsalt tore olla ja raha vähe ja külmkapp tühigrinning smiley
Tänasest käin koolis ka veel, nii et tegemisi rohkem kui küll. Auto panin seisma, nii et suurem osa käike teen jala (ja nii need 5h ja 3h jalutamist tulevad. võtan aga koera rihma otsa ja tatsame).

Täna hommikul läks kell 5:30 uni ära, nii et ei osanud misgi muud teha kui võimlesin tund aega. Siiamaani on ikka jube hea olla smiling smiley
Võiks iga hommik nii!

Kolmapäeval mul üks tõsine kaloripomm-õhtusöök kavas. Aga eks paistab. Äkki ikka tuleb miinus. Tänane kaal näitas 101.6 nii et ka juba hästi.


Pidulaudades aga tuleb teha nii, et süüa häääääästi aeglaselt ja võtta kõike AGA minikoguseid. Siis võib veel midagi päästa.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 18. January 2011, kl 10.02

Tere pidutsejad! smileys with beer

Ärge heitke meelt! Elus peab ju pidupäevi ka olema. Minu kogemus näitab küll seda, et kui endale mingit toitu tohutult keelad, siis just tekib suurem kiusatus. Näiteks too vedela toidu päev vallandas hoopis tõelise söömatuhina. sad smiley

Võtsin kah ludinal nädalalõpuga juurde ja just täna hommikul otsustasin, et maksku mis maksab, aga kasvõi paarsada grammi peab kaalulangust olema! Strateegia nendele järelejäänud päevadele on hetkel see, et panen toitumispäevikusse kõik kirja ja üritan peale seitset mitte süüa.

Iga päev võib olla uus algus!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 21. January 2011, kl 08.52

hommik, hommik.
Tänased uudised - 100,6.
Nii, et ma ikka spurdin...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 21. January 2011, kl 13.44

MINU KAAL TÄNA 80KG läinud-1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 21. January 2011, kl 21.47

Tere! Kuidagi nutuseks kisub asi. Minul kaal sama, mis eelmisel nädalal - 79,6 kg.
Asi pole üldse selles, et mina muudkui teen trenni ja näljutan - oh ei, lihtsalt pole olnud enesedistsipliini. Hommikut alustan väga tublilt, aga kuskil pealelõunal läheb asi käest ära ja ma hakkan ohjeldamatult sööma. Ja ikka täiesti ükskõik mida sad smiley

Vist peaks välja mõtlema mitme päeva menüü, et ei tekiks seda olukorda, et kodus on ainult pakuks tegevad toiduained või siis et nälg on liiga suur, et kokkama hakata. Äkki peaks katsetama seda, et teed mingid portsud tervislikku toitu valmis ja siis kasvõi külmutad. Kuidas teie kiiret nälga peletate?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 21. January 2011, kl 22.00

kiire nälja peletab vesi - sisse sidrunit või laimi või kurki.
ja lihtsalt jood 2 klaasi ära.
või taimeteed...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 21. January 2011, kl 22.32

Tere kõigilesmiling smiley
Tänane kaal 88,2 ehk siis -0,3kg. Nirult läheb, aga ex ma siin lunastan sünnipäevapattusidtongue sticking out smiley
Veepäev õnnestus hästi, tänu sellel ka miinus. Veepäeva õhtu veetsin sellega, et lugesin kokaraamatuid ja vaatasin hõrgutiste pilte. Massohistgrinning smiley ex. Aga ausalt esimene Pavlovi refleks tuli kala peale ja teine seente peale - nii et minuga on kõik korrassmiling smiley
Trinnile soovitan nagu ka Liinak ütles vett, mingit teed või tomatimahla (minu lemmik) ning juurviljanäksid ka hea võimalus, kui vajadus millegi tahke järgi.
Liinak teeb siukest spurti, et varsti oled meist ees nagu niuhti. Tubli!
Edu kõigile meilethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 22. January 2011, kl 09.07

Mul oli laps nii-nii haige,et täitsa lõpp.ega ta veel praegugi terve pole,proovid näitasid isegi seagripi kahtlust.olin nii pabinas et ei saanudki täpselt aru.arst ütles,et kui oleks kohe esimesel päeval proovid teinud,oleks täpsema vastuse saanud.nüüd valutavad tal neerud ja ma ei teagi mis veel.
teate seda tunnet,et suurest murest on selline klomp kurgus,et toidule ei taga mõeldagi.sellepärast ma nii palju alla võtsingi .

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 22. January 2011, kl 15.43

nojah, teie kõik olete nii tublid, et ma ainult punastan. Ilma igasuguste kommentaarideta ja püüdes anne moodi optimist olla- kaal 86 kg ehk +1,7 kg.eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 24. January 2011, kl 11.17

Ma vaatasin jaanipäevaduelli koondtabelit ja Raku on meid kiidunimekirjas esindamas. Ainult kurb kuulda, et see kaal lapse haiguse pärast alanes. Vaesekesed (laps ja vanemad kah)! Kui pikalt tal see haigus kestnud on ja kas on juba paranemise märke?

Ma siis lõikan pärastlõunaks aegsasti juurvilja valmis ja joon vett või teed. Kuidagi ju peab sellest 79 ja poolest allapoole saama. Ma olen juba mitu kuud 79,5 - 80,5 vahemikus kõikunud. Nagu kummipael, mis selles ulatuses venib...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 25. January 2011, kl 15.08

Homme veepäev kell 14.57. Kas on liitujaid?drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 25. January 2011, kl 16.47

Mina proovin küll veepäevaga ühineda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 25. January 2011, kl 19.19

haha... ma ühineks. Aga mul sõpradega miiting ja isegi menüü juba välja mõeldudsmiling smiley

Kaal oli täna hommikul minu sõber.
Käisin ostsin endale 3 paari uusi pükse täna. 2 paari siiski veel 46 aga ühed ka 44 (mis natuke vajavad veel kehalihvi). Ma lihtsalt olen suutnud oma korralikud püksid täiesti auklikuks kanda oma kangekaelsusega, et enne uusi pükse ei osta, kui saan osta väiksemadgrinning smiley

Muidu enesetunne enamvähem. Köha kimbutab ikka aga vot arstile ka ei lähe. Pole veel uut perearsti leidnud ja vana juurde mitte ei lähe.

Jõudu ja jaksu teile homseks!
Ma istun terve päeva mingil konverentsil ja ma tõesti loodan, et seal ei ole ainult kohvi ja pärmitaignasaiaksesedconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 25. January 2011, kl 21.15

Mina katsetan praegu seda, et peale seitset ei söö. Esimene päev ehk eile oli jube raske - ma hakkasin koduste peale pröökama, kui nad minu lähedalegi toiduga tulid. Täna pole nagu vigagi. Hommikul küll kaal näitas kilokese rohkem kui reedel, aga ma loodan, et see oli lihtsalt väikesest šokist, et õhtul midagi näksida ei lubatud. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 27. January 2011, kl 08.37

tere kõigile. ma oleks nagu 10 päeva vati sees elanud.algul ei tahtnud süüa,siis vastupidi. nüüdpaistab enam vähem lapsega kõikkorras olevat ja tavaline igapäevaelu võib jätkuda.
kuule krjaumjau,me teame kõik kui lihtne on 2 kg nädalaga juurde võtta.see polegi ju midagi erilist.peaasi et sa alla ei anna. ära meil siin ära kao.
mul on tegelikult juba mitu kuud selline kaal,80-83,ja ei taha eriti kuhugi liikuda.ma olen sellises kaalus hästi kaua oma elus olnud ja mu kehale vist meeldib selline kaal.ja ega ma ei saa ka öelda,et ma ei söö ühtegi kalorit üle,liigun ja joon vett aga kaal ei lange.vastupidi,.ju see on mulle selline omane ja mugav olek,
aga vot mina ei taha kaaluda 80 kilo .tuleb ennast sundida.veepäev läks mulvähe nahka.proovin täna uuesti.
kuidas teil läheb

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 28. January 2011, kl 12.39

ei lähe kohe kuidagi see kaal enam alla.80 kg endiselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 28. January 2011, kl 13.44

Mina pendeldan ka oma sisseharjunud vahemikus - nüüd siis on mul + nädal. Täna näitas kaal 80,3 kg (+0,6). Ja seekord ikka pingutasin - õhtuti ei söönud, mis minu jaoks oli paras katsumus. Huvitav, et kohe kui seda tegema hakkasin, tuli kaalu peal hopsti kilo juurde. Mul hakkab tekkima tunne, et kui ma midagi väga äkilist muutust teen (see vedela toidu päev või õhtul mitte söömine), reageerib mu keha hoopis sellega, et läheb nagu šokki ("Issand, äkki ei antagi enam süüa!"winking smiley. eye popping smiley No seda muret ei tohiks olla...

Nüüd ma siis üritan lihtsalt vaikselt oma toidupäevikut täita ja hoida kogused lubatud kalorinormi piires.

Võtame iga nädalat kui uut algust - see, kellel on hästi läinud, ei tohi loorberitele puhkama jääda ja kellel kaal sugugi ei alane, on uus nädal jälle uus võimalus! Ärge andke alla! Kui ilmad vähe soojemaks lähevad, küll siis hakkab kiiremini alla ka minema!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 28. January 2011, kl 21.27

Neiud, neiud - mul on selline tunne, et te olete liialt viisakadgrinning smiley
Te ei pea mind viisakusest järgi ootama, ma saan ise ka spurditud!

Minu kaal täna 99,2. (nii et miinust nädalaga 1,4kg)

Minu saladus vist hetkel on lihtsalt see, et kui mu kalendrisse vaadata, siis see on hommikust õhtuni täis igast tegemisi (ehk niisama näksimiseks lihtsalt aega ei jää). Koer hoiab ka mind rõõmsalt pingul rihma otsas ja tagasi on tulnud mu "tere, ma olen täna hommikul ilusam kui kunagi varem" tegevus peegli ees igal hommikul.

Täna panin nr 44 püksid jalga ja oli eriti hea tunne. (mis siis et ülevoolavad kõhuvoldid tule katta lohvaka pluusiga, aga ikkagi nr 44 mitte 46!smiling smiley)))))))))))))


jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.