Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 28. January 2011, kl 22.09

nonii liina - mul siiralt hea meel, et vähemasti sina oled madalseisust välja rabelenud. Jätka samal kursil!
Mina olen madalseisu lainel. Kaal 86 kg. Kui mul oleks 100 grammi täpsusega näitav kaal, siis kindlasti näitaks ta veel paarsada grammi pealegi, õnneks mul sellist kaalu pole. Kõige vastikum on see, et ma ei saa aru ka mis viga on. Meeleolu on hea, ei ole stressi, masendust vms. aga lihtsalt näksin siit, näksin sealt, veepäevadest ei tule midagi välja.ei oska isegi ennast aidata kuidagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 28. January 2011, kl 22.48

tead, minul on ka mingid kaalunumbrid, kuhu pidama jään. Üks on 95, 88 ja siis 82. (allapoole pole õnnesutnud viimase 7 aasta jooksul saada).
võibolla lihtsalt on keha mingi rahulolu saavutatud ja keha tunneb, et hetkeks on vaja püsida ja peatuda (ja puhata).

Minul on töölaua juures suur tahvel, kuhu ma olen märkinud oma eesmärgid. Kui enne oli mul lihtsalt 1 eesmärk - 64 kilo. siis hetkel võtan asja vaheetappidena - 5%, 10%, 15%...40%(61.9kg)
98.0kg on minu 5% eesmärk. 92.8 10% eesmärk jne. Protsendid siis minu stardikaalust jaanuari algusest.
võimalik, et eesmärki täites tähistan seda, et end premeerida. ja preemiaks ei pea ma sööki vaid näiteks massööri külastust. (loodetavasti on mul põhjust aeg järgmine nädal kinni pannasmiling smiley
(varasemalt oli mul kombeks koostada graafikuid, ja see sik-sak mis sealt tuli võttis alati silma märjaks)

hetkel tunnen, et nii nagu ma praegu teen, on õige ja nii ka jätkan. Kui tekib seisak, siis arvatavasti võttan ette mõne karmi meetodi, et keha takka piitsutada.
Karmide meetoditena pean silmas sidruni-cayanne-vahtrasiirupi organismipuhastust või siis proteiinidieeti.
Olen mõlemaid varem läbi teinud ja ma tean, et need minu keha puhul töötavad. Eriti kui kehakaal on nii suur ehk mul on veel kehas piisavalt varusid, kust energiat võtta.
Ma tean, et on spetsialiste, kes ütlevad, et see on organismile paha ja halb ja bla-bla-bla. Ennast tundes tean, et see, mis mulle peeglist hommikul vastu vaatab, motiveerib kõige enam.
Nii et kui keha on seisakus, siis ma lihtsalt sunnin teda karmilt takkasmiling smiley

Proteiinidieeti tegin, kui olin 18. Olin 92 kilo, treenimata ja õnnetu. Siis lihtsalt vötsin kätte ja tegin ära. 2 nädalaga läks 14 kilo. (mu ema ei tundnud mind ära, kui peale 2 kuud taas koju läksingrinning smiley) Järgmise aastaga tuli 1,5 kilo tagasi, kuigi sõin endistviisi edasi. Proteiinikaga on lihtsalt see jama, et see läheb veidi kulukamaks, kui tavapärane söömine ja hetkel on mul raha kuhugi mujale panna, kui iga päev endale veisiliha osta smiling smiley Ja mõistlik on teha seda siis, kui turult/poest on rohkemal hulgal saada erinevaid salateid. Pragune olukord on nutune. Lehtsalat on malts, rukola on kibe ja nisuvõrsed puised. Tuleb oodata päikselisemat aega.

Sidruni-cayanne organismipuhastus on tegelikult midagi muud kui dieet. Ma tegin seda 1,5 aastat tagasi enne kevadet. 15 päeva ei söödud ma mitte midagi, kaotasin 8 kilo. ja mul on TOHUTULT energiat! Jama oli lihtsalt see, et ma ei tulnud sellest õigesti välja. Erinevatel asjaoludel olin sunnitud sööma asju, mis lihtsalt hopsti kõik tagasi tõi.

Seda sidruni-cayanne-vahtrasiirupi asja muidugi võib teha ka igapäevase söögi kõrvalt. Ehk vee asemel juua seda. Võibolla uurid selle kohta.
Maitse on alguses võõras aga cayanne pipar hoiab seedimise ilusti töös ja sidrunist tuleb vitamiine.
Üks, mis selle puhastuse juurde käib on soolvee joomine, mis lihtsalt "lööb põhja alt". Kui ma jõulude-aastavahetuse paiku oma kohvist loobumise tõttu tõsise kõhukinnisuse käes vaevlesin, siis see aitas. Ei ole vaja sisse ajada mingit dupalaxi või minugit muud lahtistit, mis võibolla "hakkab töötama järgmise 24h jooksul". Lihtsalt 1,5liitri vee kohta 2 tl meresoola. Kõik endale sisse juua (mis on tõsine katsumus, sest see lihtsalt ajab oksele) aga võib kindel olla, et järgmised 3-4-5h on WC sinu lemmikkohtgrinning smiley
(on vist tõestatud, et normaalse inimese seedekulglas on 5-6 kilo seisnud s****. vabandust väljenduse eest. aga nii on. See on sinna lihtsalt seisma jäänud ja katab soolte seinu).

Ja peale seda soolvee on lõunaks kõik normaalne. (ravimite puhul ongi see pikk ja mahe ooteaeg see, mis mind närvi ajab. Soolvee puhul tean, et kui mul on päev koosolekuid täis, siis ma seda ei tee. Kui ma saan vähemalt lõunani kodus olla, siis teen kui vaja. Peale lõunat on oraganism ok ja võib normaalse tempoga edasi minna).

Hoian aga karmid meetodid tõesti ainult sellisteks puhkudeks, kui keha kaalu seisma tahab jätta.
Hetkel tunnen et olen sõiduvees.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 29. January 2011, kl 14.03

Tere
Kaal näitab 88 ehk siis -0,2kg.
Tasa sõuan, kaugele jõuansmiling smiley Ma vähemalt loodanthe finger smiley
Liinakul väga hea hoog sees, varsti saab meid kättethumbs up.
Peab ennast tõsiselt kätte võtma, varsti Jaanipäev käescool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 31. January 2011, kl 14.44

ma sain eile kaaluabilt meili pealkirjaga Pole ammu näinud! See tähendas siis seda,et ma pole mitu kuud sisestanud sööke.ja siis ma mõtlesin,et ma tõesti ei teagi,mida ma teen kaaluabis juba novembri kuust saati. päevikut ma ei täida,kaloreid ka muul moel ei loe,vett ei joo,liikuda ka enam pole viitsinud,mul on jäänud 2 võimalust.kas hakata seda kõike tegema,või siis pole tõesti mõtet enam siin olla.proovin esialgu seda esimest.tänased toidud juba kõik kirjas ilusti.üle pika aja
kuidas teil läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 31. January 2011, kl 16.34

Mul ka probleem selle sisestamisega, mingi "laiskuskondiides"yawning smiley ründab. Aga vähemalt kirjutan ma märkmikku üles ja kui aega saan täidan päevikud tagantjärgi ära. Siinne süsteem on mul juba nii selge, et kui hiljem söögid sisestan, on need enamasti tasakaalus ja kcal normis.
Raku - loobuda nüüd küll mõtet pole, varsti suvi ja bikiinihooaeg käes cool smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 31. January 2011, kl 17.01

teate, ma ei märgi juba mitu kuud siia korralikult toite. mu periood sai läbi ja pole viitsinud uut maksta ja ma ei te kas peab.
Mina käingi siin ainult foorumis ja peamiselt me vestlust jälgimas.

Ma arvan, et loobumine oleks vääääga vale.
Näed, ma ka ikka veel siin, kuigi vahepeal olin ikka väga kadunud.
Te olete siin lihtsalt kõik nii toredad, et ärakadumine tundus reetmisena grinning smiley

Nii et Raku, ära kao kuhugi, sa oled me alustala!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 31. January 2011, kl 20.41

See alustala võib pealtnäha olla tugev,aga lähemal vaatlusel selgub,et vähe pehkinud

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 31. January 2011, kl 22.11

Ära nüüd!

Mis tegema peab, et sind uuesti rajale saada?
Mis turgutab?
Ma siiani ootan seda ühist õhtusööki muide! Mingi hetk peaks selle ära tegema!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 03. February 2011, kl 00.24

kuku,
kuidas edeneb?
kes veepäevatas?

Raku, oled sa leidnud uut energiat?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 04. February 2011, kl 14.19

Paistab tõesti, et Liinakust on saanud meie innustaja ja utsitaja - tubli! Mina püsin kindlalt sabassörkijate (et mitte öelda lohisejate smiling smiley) pundis. Pärast pluss-nädalat näitas kaal 80,1 - langus kõigest 0,2. Tegelikult oli nädala keskel juba rohkem langust, kuid siis muutusin ülbeks kätte ja tagajärg ongi käes. Ja toidupäevikut ka ei täitnud... sad smiley

Kuna meil on siin enamikel probleeme, et muudkui tammume ühes kohas, siis äkki oleks kasu ühest võttest, mida kunagi ühes Kaalujälgijate grupis kasutati. Kirjutame igaüks reedel koos kaalunumbriga ka selle, mis meil järgmise nädala eesmärgiks on. Ja ma ei mõtle kaalunumbrit, vaid et näiteks söön päevas 5 eri sorti juurvilja, täidan korralikult toidupäevikut vms. See peaks olema mingi mõõdetav/kontrollitav asi ja korraga võtab igaüks endale ühe eesmärgi. Ehk aitab see kuidagi keskenduda. Mis te arvate?
Mina võtan järgmise nädala eesmärgiks toidupäeviku täitmise ja annan teile ka teada, kuidas mul läheb.
Rakut näen esmaspäeval ja teen talle ergutava süsti. Süstalt ei ole, seega ilmselt näpistan the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 04. February 2011, kl 14.42

No ma ei tea kas ma nüüd olen suurem asi innustajasmiling smiley
minu tänane kaal näitas mulle 99.4 (+0,2).
ei teagi miks. võibolla selle ärast, et ma suutisn eile isegi 2 korda korralikult süüa, mida pole juba ammu juhtunud.

Eile käisin endokrinoloogi juures ja ta arvab, et kilpnäärmega mul kõik õnneks korras.
Aga lihtsalt - võibolla minu seedimine ongi selline, et ma vajangi kõigest 1000kcal päevas, isegi kui ma liigun mingi 2-5h päevas. Mis on mudiugi müstika aga noh.
1000kcal sisse juu ei jää peaaegu mitte ühtegi mõistliku toitugrinning smiley


Järgmiseks nädalaks - kuna mul on meeletult tööd peale tulemas, siis pean tõsiselt läbi mõtelma mida ja mis ma söön. Ehket tõotab minna hulluks.

Selle tänase numbri peale tahaks mudidugi selle puhastuskuuri ette võtta - aga ootan veel paar päeva. Vaatan mis kaal teeb ja siis otsustan.

Minu ülekaalu juures võiks ikka vähamalt kilo nädalas kukkuda. paarsada grammi ei motiveeri ikka üldse.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 05. February 2011, kl 16.39

Teresmiling smiley
Kaal 87,8 ehk siis -0,2kg.
Ikka tasa sõuan...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. February 2011, kl 17.04

TSAUKA TEILE KÕIGILE.
ma pole leidnud uut energiat,aga sellele vaatamata olen suutnud natuke alla võtta.79,5 kg,langus 0.5 kg.ma mõtlen sellele järgmise nädala lubadusele ja homme annan teada.see on väärt mõte.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. February 2011, kl 17.09

Trinnile,minu arust on Anne kõik oma kümme ja rohkemgi kilo maha võtnud 200 grammi kaupa.vahest tiba rohkem u 300gr.[no väikeste liialdustega]

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 05. February 2011, kl 17.48

Täna juba peaaegu oleksin libastunud. Hommikusöögi ja vahepala panin kenasti kirja, aga lõunasöögiga tundus, et oh nii raske on mõelda, mis mul taldriku peal täpselt on. Üritan lihtsalt nii, et täna ei söö, aga siis tuli meelde minu selle nädala eesmärk. Jube mage juba esimesel päeval ära vajuda. Ja nüüd on hea meel, et ikka kõik kirja panin (vähemalt umbmääraselt), sest selgus, et mul ei tulnudki veel päeva kalorinorm täis! Juhhuu!

Head vastupidamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 05. February 2011, kl 18.11

oi oi, mul on täna täielik low-point. mitte isegi meeleolu suhtes aga täna ma lihtsalt söön. putru ja praadi ja kooki ja kõvasti kohvi ja varsti tuleb veel mingi õhtusöök otsa.
Lubadus, et see on täna! ja homsest olen jälle korralikgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 05. February 2011, kl 20.36

no tere sõbrad, ma olen ka ükle hulga aja siin foorumis. Mul on madalseis ja seda mitte ainult kaalulainel. Viirused ründavad. Mu noorem, kohe 2 aastaseks saav poeg jäi sel nädalal nii karmilt kõhugrippi, et teisipäeval sõidutati meid kiirabiga haiglasse. Õnneks oleme nüüdseks kodus ja asjad sujuvad tasapisi paremuse poole.
Lugesin siin teie postitusi kaaluteemaga tegelemisel. Mina pole kaaluga üleüldse sel nädalal tegelenud, isegi mõelnud ei ole sellele teemale, kogu nädal on ainult üks suur rabelemine olnud, mingist korrapärasest toitumisest pole juttugi.
Kaalumine ununes reedel täiesti, täna hommikul näitas kaal jonnakalt 86 kg.
Raku - ära sa alla anna eksju, sa mu suur eeskuju senini olnud oma vägeva spurdiga sügisel.
Ja trinni - ei ole sina üksi see "kaasalohiseja", ma täpselt sama, kõigun oma kindlaksmääratud kaaluvahemikus ja ei saa edasi liigutud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 07. February 2011, kl 07.56

ma ühinen ka täna hommikust trinni soovitusega nädala eesmärgi osas. Mina sean selleks toidupäeviku täitmise. Edu meile!
A ja kolmapäevane veepäev on mul ka sel nädalal jälle plaani võetud. Kes ühineb?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 08. February 2011, kl 08.27

MINU EESMÄRK OLEKS liikumine.tean seda,et kui malähen välja kõndima,siis
1. võtab see aega vähemalt tunni ja selajal ei saa ma midagi suhu pista
2. kui koju tulen,ei raatsima eriti paju süüa et seda käimist ära nullida
3. tekib joogijanu ja ma hakkan vett jooma.
4. annab energiat.peale liikumist tahan ma kodus ka kohe midagi toimetada,mitte potsti diivanile istuda ja sinna jäädagi.
ainuke probleem on see kuidas sellega pihta hakata.ennast sundida tõusma ja välja minema.ma igal juhul üritan.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 11. February 2011, kl 22.46

hallo hallo.
kas täna mitte ei olnud kaalumise päev?
jube vaikus valitseb siin. kus on mu piitsutajad?

minule näitas kaal täna hommikul 99,6, mis on küll mitte just see, mida ma lootsin.
Aga arvestades seda, et minu ühest päevast söömisorgiast sai 3... ja vahepeal näitas kaal 101,9...siis on ikka jube hästi.

söömine, tuleb väla, on minu puhul täiesti mõttetu tegevus, sest ma ei võta lihtsalt kaalus alla, kui ma söön. lihtne ja loogilinegrinning smiley

igatahes, sai end motiveeritud tervelt kahe uue pluusi-laadse kehakattega, mis on suht ümber - nii et kaalulangus peab jätkuma, sest muidu paistab üle värvliääre voolav pekk väljagrinning smiley

ja tumesinine on minu uus lemmikvärv!

jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 12. February 2011, kl 11.33

Kaalurindel muutusteta - 80,1 kg.
Kuigi eesmärgi täitmine (toidupäeviku täitmine) läks nigelasti, olen siiski optimismi täis. Kaks viimast päeva on söömine olnud kontrolli all ja läbimõeldud - hommikul rõhk teraviljal, lõuna ajal peamiselt juurviljadel põhinev toit ja õhtul puuvili või juurvili. Vahel sekka ikka liha või kala ka, aga neid rohkem maitseks. Üritan nüüd selles tuules liikuda ja võimalikult kaua vastu pidada - küllap see kaalgi langema hakkab. Eile poes käies tõstsin mitu asja ostukärust riiulitele tagasi ja olin väga uhke enda üle smiling bouncing smiley

järgmise nädala EESMÄRK: jälgida eelpool kirjeldatud söömiskava.

Ja ärge ära kaduge!!!! Minul oli ka eelmisel nädalal just selline tunne, et kui ma seda ise teeksin ja anonüümsena kuskil grupis oleksin, siis rohkem ei käiks. Aga meil on nii tore seltskond, et sellest ei tahaks loobuda. Mis siis, et vahepeal kehvemini läheb. Ce la vie!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 12. February 2011, kl 16.11

Teresmiling smiley
Mul "supertulemus" -0,3kg ehk siis kaal 87,5.
Kui jätkan 200 grammi kaupa, siis saan 2 aasta pärast vormithe finger smiley aga 300 grammi kaupa oleks parem variant.
Peaasi, et ära ei tüdine sellest tigusammust.grinning smiley
Päeviku täitmine lonkab ikka, täidan tavaliselt nädala lõpus.
Üritan ennast kokku võtta ja iga päev täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 12. February 2011, kl 19.40

eilne kaal 85,5 ehk siis -0,5 kg. Minu puhul supertulemus. Kahjuks on varasem aeg näidanud, et oskan sellise hea tulemuse ühe nädalaga edukalt ka ära nullida, nii et liiga vara ma veel ei rõõmusta. Vaatame, kuidas tuleval nädalal läheb.

Mul olid vahepeal ka loobumismõted, et lõpetan siin keskkonnas kirjutamise. Aga ka mind hoiab siin seltskond. Justkui vanad sõbrad juba, nii et ei lõpeta, ikka edasi!

P.S! Liinak - mulle kohe meeldib sinu uuesti leitud positiivsus. Lase edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 12. February 2011, kl 19.41

A ja Trinni - kui ma ka ükskord jõuaks sinnamaani, et tõstaks poes mõne asja ostukärusse tagasi..... Sa oled eeskuju!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 12. February 2011, kl 20.22

79 -0,5 homme kirjutan pikemalt

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 14. February 2011, kl 15.48

Kaunist sõbrapäeva, mu kallid kaasvõitlejad!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 15. February 2011, kl 07.49

LOODAN ET TEIL OLI KÕIGIL ILUS SÕBRAPÄEV.mis mul muud siin takka-järgi ikka kirjutada on.
nädalavahetusel juhtus meil selline lugu et meid kutsuti reisile.ja väga kaugele.nimelt keeniasse.läksime jube ähmi täis.ei teadnud kohe kas minna või mitte.ja siia-maani oleme kahe-vahel.pole me isegi kunagi kaalunud sellisesse kohta minemist,mis ei tähenda,et seal väga äge ei oleks.Otsisime kohe välja oma reiside pildid ja hakkasime läbi teleka vaatama. no küllmaolen ikka mõnede piltide peal ilus ,st.sale, rannariietega ja lühikese seelikuga,ja küllma olen ikka mõnede piltide peal kole ja paks.
see andis mulle tohutut motivatsiooni.1kuu on mul aega . isegi kui seda reisi ei toimu,on mul märtsi lõpus sünnipäev ja siis võiks ju hea välja näha.
tegelikult paistab teil ka hea hoog sees olevat.Liinak,mulon sama lugu,mina ja söömine ei sobi kokku.
selle nädala moto on mul selline.liikumine ja vesi. kodune stepper seisab keset tuba ,sest väljas on liiga külm

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 18. February 2011, kl 22.51

Teresmiling smiley
Kaal 87,4 ehk siis -0,1kg.
Pingutasin eelmine nädal vist üle selle 300 grammigasmiling smiley
Nüüd ei saa öelda, et tasa sõuan - pigem loksun lainetel.
Aga vähemalt on languseprotsent nullisthumbs up, vahepealsete juurdevõtmiste ja eesmärgi muutmisega läks see juba miinustesse.
Arvatavasti mõjub see tore külm ilm ka - tahaks ikka korralikult süüa. Isegi veepäeva ei suutnud teha.
Kuigi kaal alaneb visalt, ei jäta jonnithe finger smiley. Ikkagi 13 kilo kergem kui aasta tagasi.
Edukat langetamist meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 19. February 2011, kl 11.31

Ma sõuan ka teile järele, kellel siin eelmisel nädalal kena tulemus oli - kaal 79,6 kg (kaalukadu -0,5 kg). Kuna see on veel endiselt minu lemmik kaaluvahemikus, ei hakka rõõmust kukerpalle tegema tongue sticking out smiley
Selle nädala eesmärk: mul on nii mehel kui pojal sünna ja olen otsustanud, et midagi endale otseselt ei keela, kuid võtan väikese tüki. Maiustada on hea, aga see on ka nii hea tunne, kui oled kiusatusele vastu pannud ja oma söömist kontrollid smiling bouncing smiley

Ja mis veel poeskäiku puutub, siis eile proovisin sama taktikat, mis varem. Alguses ladusin korvi seda, mida tahtsin, siis ladusin kõik sellised asjad tagasi, millest suudan loobuda ja siis kimasin ruttu kassasse, et ümber mõtelda ei saaks. Ilmselt mu aju registreeris ära nende asjade võtmise ja tekkis tunne, nagu oleksin neid endale lubanud.Tõeline enesepettus - ha-haa!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 19. February 2011, kl 14.09

minul seisak. 99,6 ka täna hommikul.
Eile hommikul lihtsalt unustasin kaaluda. Viimane nädal on olnud selline tõsine töörügamine ehket magamise ja töötamise vahele käib väga kaootiline söömine.

Nüüd jälle rahulikum, nii et vaatan mida suhu pistan.
See külm võiks taanduda. Ma ei saa koeraga liikuma eriti, ta üle poole tunni naljalt vastu ei pea...aga tahaks rohkem ringi kõmpida.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.