Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 11. December 2010, kl 10.29

ma täitsa haige.mitu ööd juma magamata,kurk haige ja köha,nohu kallal.jube vastik olla.
kaal muutusteta 79,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 11. December 2010, kl 21.45

minu kaal 84,5, kah muutust pole. Hoolimata kordaläinud veepäevast.
Viimasel ajal on nii kiire olnud, et pole õieti netti jõudnudki. Mul on tunne, et ma ainult kütan ahjusid ja roogin lund. Ja nii päevad otsa.
Head paranemist raku! Ja et leida üks pisike positiivne iva haige olemises - vähemalt minul puudub haige olles söögiisu täielikult.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 11. December 2010, kl 21.48

Liina - kuidas sinul läheb? Ma panen täna duellitabeli üles, kuna ma vist homme arvuti taha ei saa. Kui sa vahepeal nüüd oma näidu ka paned, siis võin esmaspäeval uue tabeli veel panna või siis koondame su näidu järgmise nädalal tabelisse, nii nagu soovid.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 11. December 2010, kl 23.51

meeldetuletus krjaumjaule - pane oma näit jõuluduelli ka kirjaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 12. December 2010, kl 15.36

hea et meelde tuletasid annesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 13. December 2010, kl 11.44

Heismiling smiley
Täna üritan siis veepäeva teha, algus kell 15:58 ja 24h.
Loodetavasti õnnestubdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 16. December 2010, kl 19.31

kas õnnestus veepäev, anne?
Ma sel nädalal ei pidanud veepäeva, jälle on elu nii kiireks läinud, lihtsalt pole aega korrapäraselt süüagisad smiley
Kuidas teistel läheb? Vaikseks meil siin jäänud kuidagi. Saan aru - aastalõpu värk, kõigil kiire. Eks uuel aastal laseme ju uue hooga kaalunumbritel väheneda eks?smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 17. December 2010, kl 21.12

Mina olen nüüd siis enam vähem terveks saanud.pole arvutit lahtigi teinud vahepeal,
tahtsin teile rääkida sellisest asjast,et sain täna teada,et minu tuttav on ka kaaluabiga liitunud,aga pole siin veel sõpru leidnud.mis te arvate kui võtaksime ta endi kampa.sellest poleks ju midagi kui ta poolepealt liituks,võimis te arvate.

ja tänane kaal ka .küll need reeded tulevad ikka ruttu kätte.
79.5 endiselt 0,vähemalt juurde pole tulnud,olen sellega väga rahul

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 18. December 2010, kl 16.46

Teresmiling smiley
Minu kaal 88,8 ehk siis -0,2kg. Visalt läheb aga jonni ei jätaangry smiley
Veepäev läks nats "vett vedama", sai küll vett rohkem joodud aga sõin ka.
Viimased kaks nädalat käsi eriti ei tõuse siia oma päevikut täitma - jõulud juba mõjuvadeye rolling smiley
Vähemalt on mul väike märkmik, kuhu oma söömised kirja panen, nii et tegelikult on asjad ikka enamvähem kontrolli all.
Ega eriti ei põe, ex uuel aastal tuleb tõsisemalt kätte võtta.
Raku tuttav võib minu poolest meiega liituda. Kas ta on sama pikkuse ja kaaluga mis meie (80-90kg)?
Ainuke asi, et uut teemat küll ei taha teha - me siin juba veteranistaatusessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 18. December 2010, kl 17.20

Anne,ma olen sinult siin oldud ajaga nii mõndagi õppinud.pole tõesti mõtet põdeda.mul ka kaalulangusega viimasel ajal kehvasti,mõtlesin,et pingutan slle viimase nädala et ikka 10 täis saada.nüüd täna juba sünnipäevaleminek,järgmine teisip.jõulupidu jne,ah mis sealikka,ei saa,siis ei saa.jaanuarist algab jälle uus elu.
muidugi me uut teemat ei teeks,ikka vanaga edasi.kui krjaumjau ka nõus on.ta meist vähe lühem aga kaalu ma ei tea.
ilusat jõulueelset aega teile.ma olen piparkoogi sõltlane

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 18. December 2010, kl 18.51

mul pole ka miskit selle vastu, kui su tuttav meiega ühineb raku. Ongi uuel aastal põnevam uue hooga käima minna, kui värsket verd juures onsmiling smiley
Minu kaal 84,5, seisab täielikult. Loodan ka uuele aastale. Põhieesmärk praegu on aastalõpuga kaalu säilitada ja mitte juurde lasta tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 20. December 2010, kl 20.15

Ma jätan tänase õhtusöögi vahele ja homme proovin veepäeva teha,kuna kolmap.lähen ma restorani head ja paremat sööma.kas keegi ühineb minuga

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 20. December 2010, kl 20.22

Mul homme töine jõulupidu, nii et vaevalt veepäeva enne järgmist nädalat üldse katsetan. Aga edu Sulle Raku.
Kus Sinu tuttav siis jääb, või liitub meiega järgmisel aastal?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 21. December 2010, kl 09.42

No vot,ma tõesti ei tea,kuhu ta jääb.võtab ehk hoogu veel.ega siin meiega ju nalja pole.kui juba ühined,siis vaja ju alla ka võtta.
aga kuhu meie liina kadunud on,uu liina ,anna endast ikka märku

Valikud: VastaOsunda
hot smileyRe: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 21. December 2010, kl 13.57

tere kõigile!

Mina olengi see Raku tuttav, kes väga soovib teiega liituda. Ootasin nimelt tänase täiskuu ära, et ehk siis on loodusjõud minu poolt kui on kahanev kuu... Kaalusõjas on kõik relvad lubatud winking smiley

Olen 162 cm pikk ja kaalun hetkel 80,5 kg. Vanust on 43 aastat ja olen kaaluga maadelnud juba tükk aega. Suurim edusamm oli 5 aastat tagasi, kui võtsin Kaalujälgijates 5 kuuga 10 kg maha ja siis suutsin seda ka paar aastat säilitada, aga nüüd olen jälle samas kaalus, kust toona alustasin. Kuna siis oli kõrval tädiütar, kelle ees ei tahtnud häbisse jääda ja võtsin nö. hirmuga maha, siis loodetavasti mõjub teie punt mulle sama motiveerivalt. smiling smiley

Minu suurimaks probleemiks on ilmselt see, et ma küll korraga ei söö suuri portsjone, kuid see-eest tahaks pidevalt midagi põske pista... Ja ka see, et olen väga passiivne ja üldse sporti ei tee. Päh-päh!

Eks enne jõulu alustamine tundub veidi enesepiinamisena, aga nii see võibki muidu venima jääda.
Igal juhul reedel panen oma numbrid ka kirja!

Ah jaa - eesmärgiks võtan juuni alguseks 10 kg alla võtta, aga vaheetapiks prooviks veebruari lõpuks 5 kg maha saada. Ma saan aru, et minu eesmärk 70 kg ei lähe minu pikkuse jaoks ettenähtud normidesse, aga see mind muretsema ei pane - selline number kõlab minu kõrvus kui muusika. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 21. December 2010, kl 15.09

teretulemast trinni!
Kaalusõjas on absoluutselt kõik relvad lubatudsmiling bouncing smiley
Eesmärgid on sul minu meelest täiesti reaalselt teostatavad, meie siin sinuga praktiliselt samade eesmärkidega.
Lisaks reedesele kaalunumbri kirjapanekule anna vahepeal ka ikka teada, kuidas läheb. Meie seltskond on viimasel ajal küll vaiksemaks jäänud, eks seoses aastalõpu saginaga jms, aga sinu tulek lisab kindlasti särtsu juurde ka meie tiimile.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 21. December 2010, kl 15.10

Ja raku - mul ei tule veepäevast midagi välja see nädal. Pidevalt mingid koosviibimised. pärast jõulu ehk.
Liina - anna endast ka märku!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 21. December 2010, kl 22.11

Mul ka veepäev läks hommikust juba nahka.ei tea,olen kohe söömise laine peal ja pole midagi teha.
trinni,jõuludega on ju selline lugu,et eks meil kõigil on see selline aeg,kus katsume põhiliselt juurde mitte võtta.välja arvatud meie anne,tema võtab ikka alla.nii et ma arvan et see pole paha aeg meiega liituda.
mul on üks väike mõnus patt mida ma teen ja mis kaloreid ei anna.ma joon aegajalt koka-laiti.ja mitte pool liitrit vaid ostan kohe sure pudeli.see on nii gaase täisja võtab söögiisu ära.ma tean.ma tean,see pole kasulik.te ei pea mulle seda ütlema

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 22. December 2010, kl 13.48

Väikesed patud just teevadki elu huvitavaks...
Esimene päev oli ilusti normis, aga vett ei saa kuidagi joodud. Kogu aeg on külmatunne sees, siis ei liigu käsi kohe kuidagi külma vett endale kallama. Kas mingid muud joogid ka vee alla käivad - näiteks tee?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 22. December 2010, kl 19.49

mul ka veejoomisega külmal ajal probleem. No ei lähe. Ma ei tea kas teega võib asendada, ilmselt sel juhul kui magustajat sinna sisse ei pane.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 23. December 2010, kl 00.07

Tere kõigilesmiling smiley
Teretulemast klubisse trinnismiling smiley värske veri mõjub meile kõigile kindlasti positiivselt.
Veejoomisest ütlen nii palju, et kuskil pole öeldud - tuleb juua külmalt. Mina joon tavaliselt leiget või sooja vett ja korraga vähemalt klaasitäie. Suvel muidugi läheb jahe vesi paremini peale. drinking smiley
Kahtlen, et jõulude ajal siin suurt mahavõttu tuleb aga uuel aastal võtan end tõsiselt käsile.the finger smiley
Seniks aga edukat vastupidamist jõulukiusatustelethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 24. December 2010, kl 11.08

Tsau!
esimene ametlik kaalumine tehtud ja kirja läheb 79,5. See siis läheb vist minu algkaaluks, aga tegelikult olen nädala ajaga 1 kg maha võtnud, sest 80,5 oli eelmise reede seisuga. Jippii!!
Nüüd oleks mulle hästi omane koostada tabel, et kui ühes nädalas võtan kilo alla, siis a' la sügiseks kaalun 10 kg. eye rolling smiley

Ja piparkoogisöömist ohjeldan telekast kuuldud salmikesega, mille minu ema olevat mu pojale õpetanud (uskumatu, ta ise väga täissale - s.t. poeg kõhn, ema mitte)

Meeldib piparkoogilõhn,
küll ma alles olen kõhn.
Võtaks ühe, võtaks kaks -
nüüd ma juba olen paks. winking smiley

Häid jõule kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 24. December 2010, kl 16.45

Tere!
Tänane näit 88,2 ehk siis -0,6kg.
Nüüd võib sööma minnaspinning smiley sticking its tongue out
Ilusaid Jõule kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 24. December 2010, kl 18.06

TE OLETE USKUMATUD,minul täitsa aut,olen 0,5 kg juurde võtnud.aga ilus number vähemalt.80 loodan,et krjaumjau minuga sammu peab,tegelikult oleks mulle paras,kui ta ka alla oleks võtnud.
ilusat jõuluõhtut teile

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 25. December 2010, kl 18.58

nojah raku, ma olen sinuga ühes paadis - 85 kg ehk + 0,5 kg
Kahjuks on selleaastastel jõuludel minu jaoks kurb varjund - jõululaupäeva õhtul suri minu armas vanaema.
Teile kõigile aga häid jõule.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 25. December 2010, kl 19.17

Kallis kraumjau!

Seda on nii kurb kuulda! On vanaemasid, kes ei jäta peaaegu mingisugust jälge oma lapselapse ellu ja on neid, kes on tõelised "lapsepõlve soojendajad päikesed". Minul on ka olnud õnne sellist vanaema omada ja kuigi tema lahkudes võib mingi ajajärk sinu elus otsa saada, siis aastate möödudes ei tule enam nii palju kurbust hinge, vaid pigem rõõmu temaga seotud mälestustest. Ole vapper!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 25. December 2010, kl 19.38

mina kaotasin oma kalli vanaema,kes oli mulle peaaegu et ema eest juba 20a tagasi,kui olin 20.
sul krjaumjau ju on tegelikult hästi läinud,et ta sul nii kaua olemas oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 26. December 2010, kl 13.44

aitäh kallid sõbrad. Eks raske on, olgugi et ma teadsin ette et see lõpp tulemas on. Midagi ei ole teha, elu on selline.

Tahtsin öelda, et anne ja trinni on ikka erakordselt tublid olnud. Raku sul oli õigustatud väike puhkepaus kaalulanguses, sest sa terve see sügis olid nii tubli, me sinuga jätkame oma tublidusega uuel aastal eksjusmiling smiley

Panin tabeli üles, trinni näit läks natuke seal nihkesse s.t ei ole nii ilusasti kirjas kui võiks, selle proovin tuleval nädalal ära parandada.
Ja küsimus Liinale ka - kas jätkad meiega? Sa oled lihtsalt nii kadunud. Kui sa lõpetad siin, siis anna teada ja kui jätkad, selle üle meil ainult hea meel.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 27. December 2010, kl 11.39

Tere kõigile.jõuluduelli koondandmetes olime me kolmekesi ikka väga -väga edukad.esikümnesse tahtis anne jõuda ja jõudiski ja ega krjaumjau talle palju alla ei jäänud.
minuga on lood ikka päris halvad.olen küllsügis otsa tublit tööd teinud,ja väike puhkus ei tee paha.,aga kuidas jälle ree peale saada ja uuesti alustada,see on raske.õnneks pole ma üksi,krjaumjau on ju minuga ja anne ja trinni toetusel me lihtsalt peame sellega hakkama saama.muud võimalust pole.
ilusat aasta lõppu teile

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 27. December 2010, kl 12.47

Ega muud üle ei jää - tuleb elada nädalast nädalasse ja kui on halb nädal, siis järgmist nädalat on võimalik alustada jälle uue energiaga. Alustamisega seonduvat entusiasmi on muidugi raske taastada, kuid see-eest on ju tulemusi, mille üle juba uhke olla!
Võtsin jõuludega rõõmsalt oma kilokese tagasi ja nüüd suhtun kaalulangetusse jälle täie tõsidusega, sest reedeks peab olema vähemalt see juurde võetud osa maas - maksku mis maksab angry smiley
Praegu tunnen küll, et siia gruppi kuulumine on mulle selles suhtes taganttõukavaks jõuks!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.