Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 20. November 2010, kl 14.35

Teresmiling smiley
Eelmise nädala kadu -0,5 jälle ehk siis 86,7 kg.
Eile ei jõudnudki siia foorumisse, lähen nädalaks puhkusele ja oli palju tegemist.
Järgmine nädal annan oma näidu siis 28.novemri õhtul.
Praegu ei oska öelda kas nädala sees ka netile ligi pääseb.
Kuidas Teil läinud on?
Edukat langetamist siissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 20. November 2010, kl 15.01

-0.5 kg läinus.kaal 80kg.
Anne ,ilusat puhkust sulle.kuhu põrutad?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 20. November 2010, kl 17.33

-0,5 ehk siis 84,5 kg
Ilusat puhkust jah, kadestan kasmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 20. November 2010, kl 17.35

a raku tahtsin öelda, et tuleval nädalal tähistame siis sinu jõudmist nr 7 klubisse ekshot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 20. November 2010, kl 18.44

loodan väga et on,mida tähistada.sul krjaumjau endal ka päris ilus number juba

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 23. November 2010, kl 07.56

Jumaluke küll,mul ju 10 kilo maha võetud.kuidas ma sellesiis nüüd ära unustasinhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 23. November 2010, kl 11.45

te lihtsalt eikujuta ette kuidas ma viimasel ajal keedan ja küpsetan.olen terve pere suutnud tervislikule toidule suunata.lõunaks teen tavaliselt suppi,mitte küll lihtsalt juurvilja,aga ikkagi lahjemat.kas kanafileega vms.oleme palju prokolit ja lillkapsast sööma hakanud ja närime tooreid porgandeid.täna juba mõtlen,et mingi lahja koogi peaks ju ka saama teha.kaerahelvestega näiteks

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 26. November 2010, kl 22.24

njah raku, saaks ma tsipakesegi sinu hoost endale. mul on totaalne madalseis. kaal täna hommikul 85 ehk siis +0,5 kg Masendav

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 28. November 2010, kl 10.21

ma olin paar päeva kodust ära .tänane kaal siis 79,5kg.maha -0.5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 28. November 2010, kl 19.01

ootan anne näidu ka õhtuks ära, siis panen tabeli üles. Raku - sa oled tubli!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 28. November 2010, kl 20.43

Õhtustsmiling smiley
Minu kaal näitas 89,6 ehk siis +2,9kg. Esimest korda pluss. Kui juba juurde, siis ikka tõsiseltsmiling smiley
Rootsi laud on saatanast aga nädal rootsi lauda 3 korda päevas on põrgu. Mõjub kaalunumbrile "hästi".
Nüüd siis tuleb pattu kahetseda ja edasi teenidaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 29. November 2010, kl 09.08

Anne, sinu positiivsus on lausa hämmastav, ma siin masendun juba pluss poole kilo pärasteye rolling smiley
Ega vist polegi muud, kui edasi rühkida, kevadeni on veel aega, selleks ajaks tahaks küll tulemusi näha.
Raku - palun kirjuta mulle siia oma mõne päeva menüü kui viitsid. Sul lihtsalt läheb nii hästi, tahaks õppidasmiling smiley
Liina - kuidas läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 29. November 2010, kl 09.32

1.hommikul - kohvi piimaga,1viil täisteraleiba,virtuosso või 25%, lahja veisesink,kurk

lõuna -isetehtud supp,kanarinnakust,ilma nahata,porgand,kartul,nuudlid,juurde ei võta ei leiba
ega hapukoort ega midagi.söön seda ikka suure kausitäie.

vahepala- tööl teen endale teed ja näiteks 3 piparkooki,paari tunni pärast mõned mandariinid

õhtu- tavaliselt söön lõunast suppi,ja veelmõned mandariinid.

2.hommik- alati üks jasama,vahest singi asemel juust
lõuna - selveri juurviljapüree u300-400gr ja klaas petti
vahepala-tee ja küpsis
õhtu- praen kanafileed natukeses õlis u 150gr.juurde külmutatud prokoli ja lillkapsas hautan ja lisan virtuoso võid u 3 spl.see meie lemmik toit.
vahepeal ikka mingid puuviljad ka.ja õhtul hiljemveel joome teed,suhkruga

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 29. November 2010, kl 11.22

hei,
mina hakkasin täna hommikul kaalule astudes lihtsalt nutma.
102,6
söön 1600kcal päevas(kaalulangetamise kalorihult), hoidmiseks peaks sööma mingi 2600kcal.
joon vett u 2l päevas. Jalutan päevas mingi 1,5-4h kokku. Roogin lund.
Kõik on justukui nagu ok...

Ma ei tea kuhu ma pöörduma peaks või mida tegema. Ma lihtsalt ei jaksa enamconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 29. November 2010, kl 21.47

Tead liina, mind valdavad üsna samad tunded.
Erinevalt sinust, kes sa oled korralik ja ei suuda seetõttu leida põhjendust oma kaalutõusule, olen mina piisavalt mugav ja laisk ja liialt oma vanades söömisharjumustes kinni. Sellepärast uurisin ka rakult ideid söömise osas.
Ma ka ei tea, mis oleks see "krõps", mis lükkaks mind taaskord ja lõplikult õigele rajale. Vahel täitsa tahaks, et keegi suvaline võõras inimene sõimaks mind paksuks, et äkki hakkaks siis häbi...eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 30. November 2010, kl 08.00

tead mis,krjaumjau.ma võiksin sind paksuks sõimata ja seda sa ka oledki,ja mina olen ka[enamus ajast oma elus},aga tegelikult on minu arust nii,et ükski paks ei taha paks olla.kui kaalust alla võtmine oleks käkitegu,sõrmenips,ja valmis,siis poleks maailmas ühtegi paksu inimest.
sellele õigele rajale saamine ja jäämine ongi põhiline.üks,mis kindel,kui oled masendunud ja enda peale tige,et ei suuda,siis ei tulekindlastimidagi välja.võtta tõesti Annest eeskuju.puhkas,sõi,ja 3kg juures,ja mis siis,sellesaab ju jälle alla võtta.
mul on näiteks küpsiste ja piparkookidega selline lugu,et ideaalis kirjutasin sulle et 3tk tee juurde,aga tegelikult on mul targem neid mitte osta,sest ma ei suuda neid võtmata jätta.
Liinale ei oska midagi soovitada,sul peab seesmiselt mingi jama olema ,kui sa just iseendale ei valeta.äkki ei sobi sulle nii palju vett juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 03. December 2010, kl 14.30

njah, raku sinu sõimamine ei mõju, sest sa juba nagu sõbersmiling smiley)
aga - tänane kaal 84,5 ehk siis -0,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 03. December 2010, kl 15.19

Terekestsmiling smiley
Kaalutõusule on pidur peale pandudthumbs up Tänan kaal 89,4 ehk siis -0,2kg.
Pole just suur langus aga see vana tõde, et juurde tuleb lihtsalt ja maha läheb vaevaliselt.
On päris kindel, et Jõuluduelliga ma seekord 1o kilo maha ei saa aga igal juhul jätkan võitlust.
Uuel aastal võiks Jaanipäevaduelliga alustadasmiling bouncing smiley Kui üks eesmärk ei täitu, tuleb lihtsalt uus eesmärk püstitada.
Ükskord me võidame nagunii!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. December 2010, kl 20.33

mul täna 0 langus.endiselt kaal 79.5kg
Krjaumjau,mul on hea meel et minu sõim sind külmaks jättis.oleme tõesti siin nagu sõpradeks saanud.ja anne ,ma ka vist ei saa 10kgmaha jõuludeks,aga eks see oligi liiga suur amps võtta.jaanipäevaks on meil kõigil 10 läinud,veel ,ma mõtlen praegusele langusele otsa.onju.alla me ei anna mingil juhul

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 04. December 2010, kl 01.19

njah. tänane kaal näitas 102,1.
aga see eriti ei rõõmusta.
Kolmapäeval käisin perearsti, et ortopeedi ja dieediõe poolt "tellitud" vereproovid lasta teha.
Kogu käigu tulemusena olen ma sunnitud endale otsima uue perearsti, sest praegune keeldub minusuguse õudusega edasi tegelemast!
Juhtus see nii, et mainisin, et dieediõde (kes ise ei saa analüüsidele inimesi edasi suunata) palus perearstil lasta teha vereproovi, mis näitab kusihapet. Perearst ütles, selle peale, et unustagu ma ära, ja mul ei ole seda analüüsi vaja! et "tema ei täida mingi suvalise dieediõed käsku!"
Ise ta suunas mu sinna.
Kui mainisin, et tema toitumisalane soovitus, peale 13 enam mitte süüa, on nii minu kui dieediõe arvates lollus ja toimiva seedimise konkreetne surm, sai perearst vihaseks ja ütles, et tema ei ole mingi poisike, ja tema teadvat asjadest nii mõndagi. Unustagu mina ära kõik podagrad ja reumad ja muud "vanainimeste" haigused ja hakaku korralikult jälgima mida ma oma PAKSU(!) kehaga teen!!!!

sry aga FAAAAKKKKKKKKK... mismõttes üks perearst ütleb oma patsiendile nii!
Ta teab mu kehakaaluprobleemist aastaid (!), pika nurumise peale saadab ta mu kuhugi edasi, kuhugi kelle arvamus talle korda ei lähe!

Lubaduse peale, et ma otsin omale uue perearsti ja teda enam ei tülita, andis ta mulle saatekirja endokrinoloogi juurde. Aja sain veebruari alguseks, mis on vast täitsa mõistlik ooteaeg meie kauni kodumaa hästitoimivas arstisüsteemis.

Igatahes... ma ei tea. Vihast sinine ja kogu selle jura peale veinist vindine.

Selle kogu jama peale on plaan minna Holistilisse kliinikusse, joogasse, ujuma....ja leida endale keegi, kes "buustiks" veidi mu enesehinnangut ja aksepteeriks mind sellisena nagu ma olen.
Võibolla tõesti on mu kehast puudu "õnnehormoon", mis mind aitaks 1600kcal asemel tarbima 600 kcla päevas ja alles siis näitaks mu keha salenemise märkesmiling smiley

huh.
magama nüüdsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 05. December 2010, kl 17.42

Ei alla anda ei kavatse ka mina. Pealegi tegin ma kunagi ühe soojaga aastase kaaluabi makse ära ja nii olen kasutaja vähemalt tuleva aasta augustini. Ja jaanipäev on hea motivaator, mina isiklikult ilmselt sõnastan uue eesmärgi - sünnipäevaks miinus 10 kilo, mul see päev mõned nädalad enne jaanipäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 05. December 2010, kl 18.39

Õhtust kõigilesmiling smiley
Raku - meie duellis saad sa kindlasti -10 täis, jäänd ju ainult pool kilo. spinning smiley sticking its tongue out
Krjaumjau - ma arvatavasti panen ka enda järgmiseks eesmärgiks näiteks juuni alguse ,
kuigi esialgu jätkan praegusel kursil märtsini.smiling bouncing smiley
Liinak - loodan, et leiad ikka "normaalse" arstithumbs up
Mina - üritan oma vahepealse kaalunumbri taastada. Kui ei õnnestu jõuludeks, ex siis võtan uuel aastal korralikult ette.
Jonni ei jätathe finger smiley

PS! Üldgraafikus peaks mul küll langust näitama -3,1kg. Praegu las ta olla, ex järgmine nädal saab ära parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. December 2010, kl 19.04

tsauka kõigile. meil oli täna sõpradega selline lahe üritus metsas.räätsamatk.4 tundi olime kuskil Tapa kandis.rätsad jalas hullult sumpasime lumes.sõime hernesuppi ja jõime teed ja muutkui edasi.päris äge.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 06. December 2010, kl 08.53

Sry Anne, järgmine nädal parandan vea (siis sul see miinusnumber oluliselt suurem ka juba eksjusmiling bouncing smiley) Eile oli kiire ja nii kähku-kähku lükkasin tabeli üles.
Aga Raku - mulle meeldivad sellised üritused. Eriti lumises metsas. Pärast on endal nii hea tunne. Ja praegu on ikka lund antud. Mina elan Saaremaal ja meil on seda lund mõistlikult, põhja-eestlased ilmselt varsti upuvad. Täitsa kaalun sel aastal suusavarustuse ostmist.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 06. December 2010, kl 16.27

a muide tahtsin küsida, et kuidas veepäevadega on? Ma pole viimasel ajal isegi mõelnud nendele, aga nüüd, vahetult enne jõulu, võiks ju teha. Kolmapäev sobiks mulle endiselt. Kas keegi ühineks sel nädalal?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. December 2010, kl 16.46

veepäevaga ühinen mina.läbi suurte,suurte raskuste,aga üritame kolmapäeval.
ma muideks eelmine talv proovisin suusatada mõned korrad.lapsel oli koolis vaja ja läksime koos harjutama.laenutasime nõmmel suusad.meil kodu lähedal päris . olime liikunud vaevalt 100m ,mina olin ülekere higine ja väsinud ,tundus,et kõik,võtan suusad alt ära,aga siis hakkasime leiutama midagi uisusammu taolist ja sõitsime ikka 3-4 kilti ära.jube hea rasvapõletus ma arvan.peakski proovima sel talvel ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 07. December 2010, kl 21.38

homme me ei söö,joome ainult palju vett

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 07. December 2010, kl 23.34

ma teeks ka katse.

ma siin 2 päeva õgisin nagu hull. ka katse eesmärgil, et mis saab.
ja mitte midagi ei saanud. Kaal näitab sama...täna isegi veidi vähem kui eile.
menüü koosnes siis peamiselt kahest koogist, mis külmikus ärasöömist ootasid (kahe päeva peale sõin kokku ma arvan, et mingi 8-10 koogilõiku. mõlemad koogid parajad kaloripommid).
siis sai kõrvasti püreesuppi söödud, risottot, võileibu, jogurtit, kohupiima... ägisemiseni.

igatahes, homme plaanis veepäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. December 2010, kl 09.06

Minul ka tänaseks vaim valmis. Hommikusöögiks oli suur tass teed ilma ühegi magusaineta. Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 10. December 2010, kl 14.17

Tänane kaal 89 ehk siis -0,4kg

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.