Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. November 2010, kl 12.58

Liinak,kas see kiropraktik on Raimond Lihtmaa.kui keegi teine,siis tahan küll numbrit.Lihtmaa juures käisisn u aasta tagasi päris pikalt ja abi oli ka,kuni siiani,ei teagi mis juhus nüüd.kaalusin juba eile tema juurde minekut. sulle edu arstidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 03. November 2010, kl 13.09

MInu kiropraktik on Jaak Lill, 5145960
Tegutseb Pirita TOPis.

Minu arstiotsingud on jõudnud niikaugele, et lähen vast Holistilise Kliinikusse kogu organismi seisundi hindamisele.
Ja otsin ka nõelravi arsti numbrit. Kõrini sellest, et maksa makse ja mitte midagi ei tehata, kui vaja onconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 03. November 2010, kl 13.57

mina veepäeva sel nädalal ei tee, tervise pärast, kardan, et organism veel nõrk. Ehkki enesetunne juba oki-doki.
Ma ei tea, kas see on ainult minu probleem, aga nii kui algavad need mustad sügisilmad, nii kerkib minu söögiisu ja sealhulgas eriti magusaisu. Kuidas teil? Kuidas selle vastu võidelda? Söön küll korrapäraselt ja üritan magusaks süüa õunu, kuid no tee mis tahad, shokolaadiisu painab.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 03. November 2010, kl 15.44

Õhtulehes on teema "nii saad magusaisu kontrolli alla" - [www.ohtuleht.ee]
Kümnes punkt on päris huvitavsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. November 2010, kl 19.41

OHOO.mis tore.kommipäev!!! teeme 'ära või.peale vepäeva tuleb kommipäev.lahe,see vist mõeldud neile kes juurde võtta tahavad.tulin just töölt,selg nagu parem ja tuju ka parem ja veepäev läks kohe untsu.sõin nimelt natuke suppi ja ühe apelsini.
ma proovin homme jälle veepäeva teha.tahan ikka miinust saada
aitäh liinak nubri eest.olen kuulnud temast.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 05. November 2010, kl 11.20

Nii, minu tänane kaal 85 kg, ehk siis taaskord seisak. see ei üllata mind, kuna sel nädalal pole ma oma kaalukaotuse heaks küll mitte midagi teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. November 2010, kl 12.38

tänane kaal 81kg.maha läinud -1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 05. November 2010, kl 17.22

Tänane kaal 87,7 ehk siis -1,1kgthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 05. November 2010, kl 17.48

ISSAND...te olete kõik nii peenikesedsmiling smiley

igatahes, minu kaal näitas täna midagi kahtlast 98 kanti. Ehk siis vanemate kaalu peale astusin.

Motivatsiooniks võiks juu selle numbri sinna tabelisse kirja pannasmiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 07. November 2010, kl 11.02

üle pika aja õnnestus laupäev niimoodi mööda saata,et ei söönud kaloreid üle.jube hea tunne.mees ütles mulle eile et ma olen niruks jäänud ja kael on nii peenike.laps kallistas ja ütles et mul on ribid väljas. no seda oli küll super hea kuulda ,ju siis on muutused näha ,kuigi 81 kg on nirust peenikesest ikka väga väga kaugel.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 07. November 2010, kl 16.55

Ehheesmiling smiley mina just premeerisin ennast laupäeval vinge praega. Aga kuna organism juba harjunud vähemaga, siis eriti hea tunne pärast ei olnud küll. Järgmine nädal siis uue hooga edasi. Premeerimised tuleb vist jõuludele lükata - siis ikka võib vähe lõdvemalt võttaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 09. November 2010, kl 08.05

no raku, sinu kaalukadu peaks küll juba näha olema, ja küll su mees juba teabsmiling smiley
Aga komplimentidest rääkides tuleb mulle meelde mõne nädala tagune juhtum. Käisin spa-s, lasin ühe mõnusa massaaži teha. No ja enne tuleb seal administraatori käest kapivõti ja hommikumantel saada. Andis võtme mulle ära ja siis äkki vaatas mind ja ütles - "palun oodake, meil on siin ainult mingid xl-suuruses mantlid alles, ma lähen kohe toon väiksema" Nojah, minu kõrvad hakkasid muidugi sellise lause peale lihtsalt lehvimasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 09. November 2010, kl 08.30

no just,sellised väikesed tähelepanekud ja komplimendid kuluvad meile ikka väga ära.annavad kohe uut jõudu edasi liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 10. November 2010, kl 02.14

Ehee! Komplimendid! Liinak, Raku ja mina oleme see nädal isegi Kaaluabi poolt ära märgitud ja Jõuluduellis ka Raku 6.koht mina 8.koht ja krjaumjau 11.koht. Minu meelest "Very Good"smiling smiley
Meie klubil läheb hästismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 10. November 2010, kl 07.34

eile õhtul peale kaheksat lasin äkki kogu päeval untsu minna.tulin töölt ja lihtsalt hakkasin sööma.ja minu vastik vana komme- pärast sööki veel potist või panni pealt ikka edasi süüa.jube lihtsalt.siis sellega veel lugu ei lõppenud.lapsel täna mardilaat koolis.küpsetasime muffineid ja sõime neid ka veel.
aga okei.kõik pole veel kadunud.hakkan täna vett jooma ja kavatsen mitte süüa.kas keegi ühineb minuga

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 10. November 2010, kl 08.20

ma proovin ka ühineda veejoomisega, aga tunnistan ausalt, et võin päeva peale libastuda, tunne pole päris õige. aga ma vähemalt üritan. edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 10. November 2010, kl 15.23

ma tulin nüüd töölt.tegin teed.võitlen iseendaga,jubedalt. vett ei taha.süüa tahan.praegu just andsin alla ja panin toidu sooja. aga samal ajal mõtlesin et vaatan siia ,mis teie ka teete.
no nüüd seda kirjutades olen ma peaaegu valmis toidust loobuma,aga ei tea mis siis saab kui arvuti kinni klõpsan.
miks pagan see küll nii raske peab olema

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 10. November 2010, kl 23.00

nojah, ma just ka polnud kõige kirkam kriit karbis. Sõin ca 30 % päeva kaloritest. No ei suutnud vee peal olla.
Mul üldse on kaalulangetusega nadisti ikkagi. Puudub see vajalik stabiilsus. Kadestan annet ja rakut, teil läheb ikka hulka kergemini. Vähemalt mulle tundub nii. Ja Liina - anna ikka endast ka märku vahel!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 12. November 2010, kl 13.53

Teresmiling smiley
Tänane näit 87,2 ehk siis -0,5kg.
Arvata oli, et kaks korda järjest üle kilo maha ei lähe.
Õnneks oli palju tegemist, sellest ka üldse miinus tuli. Veepäeva ei õnnestunud teha.
Ex siis võitleme edasi võiduka lõpunismiling smiley
Kuidas Teil nädal läks?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 12. November 2010, kl 14.30

80.5 kg tänane kaal ,maha läks ka -0.5kg.mul oli ka palju ringijooksmist.veepäev samuti ebaõnnestus.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 12. November 2010, kl 14.35

Noja mis mul öelda, anne sa püüad mu kinni. Tänane kaal 85 kg, seisak. JÄLLE.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 13. November 2010, kl 11.13

täitsa tublid!
vahet pole kas langeb või seisab. peaasi, et juurde ei tule!
minu vanemate kaal arvatavasti pani veidi segast, nii et kodune näitas eile 98,5.
Eks veidi mõistetamatu jälle.
Täitsin nädal aega toitumistabelit nii, et kaalusin grammi täpsusega ära absoluutselt kõik, mis suust sisse läks. Arvutasin enda tehtud peedisupile ka kaloraazi ja muud vajalikud näitajad.
Ikka nagu täiesti HULL!

Kuigi kaalu säilitamiseks peaksin nii kaaluabi kui selle TAI järgi ära sööma mingi 2600kcal päevas, siis kaalu langetamiseks mingi 1600kcla. 3 päeval 7st sin alla 1600kcal. Aga sõin reaalselt 5-7 korda päevas. Seedimine oli ok. (kuni viimase päevani, kus ma lihtsalt mingil viiruslikul põhjusel istusin terve päeva vetsus).
Ja siis kogu selle jauramise peale... ei mingit märkimisväärset tulemust.
Jube igav ma ütleks.


Igatahes. Võimalik, et ma järgmise nädala keskpaigast teen mingi organismi puhastava päevadeseeria. Nahk on viimasel ajal veidi jama.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 14. November 2010, kl 08.48

Jah Liina, eks meil mõlemal on järelemõtlemise koht, et kuidas edasi. Mina tean, et minu põhiprobleem on stabiilsuse puudus s.t olen 2 nädalat tubli, siis lasen jälle lõdvemaks. Nii kaugele ei jõua. Magusaisu on suur. Kas teist keegi neid kroomitablette on proovinud, mis väidetavalt peaks magusaisu vähendama?
Toredat isadepäeva ka muidugi! (mul küpsisetordist 2 tk söödud, ühe väikese tüki luban endale päeva peale veel, rohkem mitte, ausõnasmiling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 14. November 2010, kl 10.52

Ma kunagi neid isegi proovisin. Vist isegi võtsid ära..või oli tegu platseeboga.

Igatahes, mul kolmapäeval üks üritus, mille elan üle. Ja siis võtan kätte ja keelan endale piimatooted, valge jahu tooted ja mingiks ajaks ka kohvi.
Vaatan, mis juhtub.

Eilne päev läks nii, et sõbrannaga sai kahepeale ära söödud terve kringel. Ja nüüd lähevad lapsega pannkoogid. Pühapäevane klassika.
Ja pärast HÄÄÄÄÄSTI suurele jalutuskäigule koeraga, et seda kuidagigi heastadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 16. November 2010, kl 00.12

Hei!
Vaadake ka Cherry.ee - Kaaluabi aastane pakett 220.-

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 17. November 2010, kl 15.08

Kuidagi vaikseks on meil siin jäänud, kuidas teil läheb kõigil? Minul mitte just kõige edumeelsemalt, aga alla ka ei anna.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 17. November 2010, kl 19.12

Tere kõigilesmiling smiley
Vaikseks on siin jäänud jah. Ex kõik punnitavad, et kaal ilusamat numbrit näitaks. Tegelikult on kõikides duellides sama probleem. Enne kui siin keskkonnas duellid välja mõeldi, oli foorumites ikka rohkem suhtlemist kui nüüd.
Mina uuendasin oma eesmärki - kuna vana eesmärk ajaliselt läks lõhki. Sellest tulenevalt läks ka kalorinorm väiksemaks - mille üle ma päris häppy, kuna tundus et see endine norm oli nats palju. Nüüd siis eesmärk 4 kuuga 18 kilo alla saada. Võimalik, et see nats utoopiline aga ex ma siis uuendan uuesti kui vaja. Nagunii kasutasin seda cherry pakkumist aastaseks pikendamiseks ja olen siin liige vähemalt aprillini 2012.aastal.
Endal on ka viimasel ajal nii kiire kogu aeg, et hea kui jõuab siin foorumites ja blogides kirjutatu üle lugeda. Üritan ennast siis parandada ja rohkem kirjutada edaspidismiling smiley
Edukat langetamist kõigilethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 18. November 2010, kl 00.17

hei,
mind on lõpuks üles leidnud mingi pisik, keda ma siiamaani vältida olen suutnud.
plärtsun ja turtsun aga kahjuks see mu söögiisu ära ei ole võtnud.
täna oli traditsiooniline igakuine õhtusöök sõpradega ja täiesti ausalt mingi kahetsustundeta saan öelda, et kõht on head paremat täis (taimetoitu + sinna otsa väike brownie).
igatahes, minu talvine seelikuplaan on niikuinii halb mõtesmiling smiley sest paljaste säärtega oleks juu külmsmiling smiley

igatahes, vaikselt ja rahulikult ja kevadeks peaks olema ok. ehk siis tõstin ka omad eesmärgid veidi ümber.
kui tänane välja arvata, siis olen mõitslikult söönud, kaal näitab siiski sama numbrit aga vähemalt ei tule juurde (homme hommikul ma end igaks juhuks muidugi ei kaalusmiling smiley)))

peale reedest kohvi-statoilivõileiva päeva on plaan teha nädal kodust paastu. vaatan mis siis juhtuma hakkab. äkki saab keha mingi väikse innustustõuke paremuse poole.

jõudu kõikidele meili, kaunitele naistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 18. November 2010, kl 00.50

Liinak!
Mina tavaliselt kannan seelikut umbes 25-30 kraadi juures ühe nädala jooksul ja siis suvel vahest. Minu meelest on püksid mugavamad ja kogu lugusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 18. November 2010, kl 19.11

tere kõigile teile.
mul läpakas katki juba vist nädala,aga parandusse pole ikka veel viinud.muidu mulle meeldis hommikuti kohvi juua,telekat vaadata ja läpakas olle.kolm asja korraga.tunnengi sellest suurt puudust ja teist kolmest ka muidugi.
ma käisin sünnipäeval üks õhtu pubis,ikka vägagi lühikese seelikuga ja punased sukapüksid olid ka veel jalas,vot nii julgeks läksin.
ega mul sel nädalal väga hästi läinud pole,aga mis sellest,allaandmise mõtted pole küll pähe tulnud.ja enam mul nii kiire polegi.joped-mantlid mahuvad jälle selga ja teksade nööbid ka ei pakata eest ära kukkuma.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.