Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 19. February 2011, kl 18.04

Mul ka seisak.79. mul olnd ka palju tegemist.mitu õhtut külas ja töna ootan ise külalisi.
krjaumjau,kus sina oled

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 19. February 2011, kl 18.25

kaalu on minu arust kõige parem alandada täielikus rutiinis.tööle,koju,vahel poodi ja peaaegu et kõik, siis polemuid mõtteid ja saab rahulikult kaaluga tegeleda.kuidas küll see rutiin tagasi saada.
samas on ju vaheldust ka vaja

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 19. February 2011, kl 20.37

tundub, et seisak on selle nädala märksõna (kui trinni välja arvata).
Mina ka samas seisus - 85,5 kg ehk ei mingit muutust.
Mulle ei istu see külm ilm kohe sugugi. Ei ole mul tahtmist ennast liigutada ja üleüldse kõige parema meelega tõmbaks end suure shokolaaditahvliga teki alla kerra ja vaataks telekatspinning smiley sticking its tongue out
Aga õnneks muidugi on mul perekond, kes seda teha ei võimalda. See nädal võõrustasin ka oma ämma, kes juhtumisi on ka hetkel väga tervisliku toitumise ja kaalulangetamise lainel ja nii me olime üpris korralikud. kahju ainult et see korralikkus kaalunumbris ei väljendu.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 19. February 2011, kl 20.45

ja uue nädala eesmärkidest rääkides. Ma püüan lisaks toidupäeviku täitmisele ka igapäevaselt meie duelliteemasse kirjutada oma enesetundest/päeva kulgemisest/söömisest. Äkki motiveerib mind selline eneseanalüüs rohkem. Kuidagi õudselt häirib mind ennast viimase aja minnalaskmismeeleolu. Mõtlen küll õhtul, et kirjutan siia ka midagi, aga ei - võtan küll lehe lahti, vaatan kas teised on kirjutanud ja kõik. No ja mõni päev ei võta seda lehtegi lahti, selle asemel vahin tuima pilguga telekat. Ei meeldi ma sellisena endale, aeg oleks seda muuta.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 21. February 2011, kl 08.34

Sa Krjaumjau kirjutaksid nagu minust.mul täpselt sama, käin siin lehelpäris tihti,aga ei kirjuta midagi,vahin telekat tuima näoga jne,jne,.
see on sul hea mõte siia igapäevaselt mõned read kirjutada.
täna ma alustasin sellest,et jõin ainultkohvi ja ei söönud midagi.mulle sobib see,et lükkan söömise edasi päeva peale.vett ma ei suuda juua sellekülmaga,aga ilmselt ma hoopis ei taha ja ajan külma kaela.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 21. February 2011, kl 10.54

Vaesed telekaomanikudsmiling smiley
Ma ei saa telekat vahtida, sest mul lihtsalt pole seda.

Aga ma juba tunnen, et sellise päikesega ei ole muud, kui kõhnemaks minna. Täna näitas kaal juba korra 72,6grinning smiley
Vahetasin kaalu patakad selle peale ära ja näitas 99,5 e 100g vähem kui eile/üleeile.
Aga see 72,6 oli ikka väga tore number juba.

Minul täna tatrapuder ja sidrunivesi. Nüüd lürbin Pu erhi teed. Pidavat seedimist kiirendama.
Õhtuks vaatan, mingi kartuliroog või miskit. Homme lõikan kõrvitsa lahti ja siis tulevad kõikvõimalikud toidud kõrvitsast. Marineerida ei viitsi nii et 25kilost kõrvitsasuppi ja kõrvitsakooki ja ma ei tea mida veelgrinning smiley


Selle käimise ja vaatamise ja mittekirjutamise kohta - mul tuleb teavitus meilile, kui keegi on midagi kirjutanud. Ja jube igav on, kui te piisavalt tihti ei kirjuta!
Siis lõpuks ronin ise siia ja viskan mõne reagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 21. February 2011, kl 13.09

Näed, ma lubasin ja juba valetasin- ei jõudnud eile kirjutama. Ja eile õhtul ausalt öelda oli tuju nii ära - see Haapsalu tragöödia lastega ajas mul isegi une ära, ma pole väga sentimentaalne ega õrnahingeline inimene, aga selline asi tõesti paneb elu õigluse/ebaõigluse üle mõtlema.

aga kaalurindel läheb nagu läheb. Püüan magusat vältida. Kuidagi ei õnnestu vee joomist suurendada. Mõtlesin, et kevad hakkab tulema ja nüüd peaks olema õige aeg üks keha puhastuskuur teha. Olen korra proovinud mingit apteegi tinktuuri (seda tuli veega lahjendada ja juua vist u 2 nädalat). Iseenesest oli see päris hea.
Mul käib kodus Nipiraamat. Selle viimases numbris oli artikkel Liis Tappoga, kes siis oli ka miskit 10 kilo kaotanud (muidugi minu meelest ta oli enne juba ka õhukesmiling smiley). Ja iseenesest olid temal head soovitused - palju taimeteed, rohelist salatit, vältida valge jahu tooteid. Ma iseenesest imetlen selliseid tahtekindlaid inimesi, kes võtavad sihi ja siis vankumatult ajavadki seda rida. Et kui kaalu kaotada vaja, siis kohe suudavadki ahvatlustest eemale hoida. Miks ma nii ei saa? Ikka seisab mõni shokolaaditahvel minu ja mu kaalunumbri vahel.

Kolmapäevane veepäev? Kas oleks kaasalööjaid? Mõtlesin seekord olla enda vastu leebem ja lisaks veele joon kindlasti taimeteed ja ei keela ka puuvilju (õunad, kiivid). Kevad hakkab tulema, peab ikka pingutama...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 22. February 2011, kl 10.07

Kraumjau jutt ei käi mitte ainult Raku kohta, nagu ta just siin tunnistas, vaid absoluutselt ka minu kohta. Et ikka see paigal tammumine, telekas ja tunne, et nagu peaks, aga ei suuda...

Eile õhtul oli selline hea kergem tunne ja nälja kustutamiseks võtsin porgandi + 1 tl jogurtimajoneesi. Olin endaga jube rahul ja mõtlesin, mis imesid see kaal mulle hommikul näitab. Meil selline tõeline veneaegne polikliinikute kaal, kus tõstad pomme edasi-tagasi. Nii et tühjad patareid ei saa mulle selliseid kingitusi teha nagu Liinakule smiling smiley

Aga hoopis oli tõeline šokk, sest laupäevast oli juures 1,5 kg. See ei ole normaalne! Ma ei ole midagi hirmsat teinud. Täiesti tavalist sööki olen söönud. Tekkis kabuhirm suisa eye popping smiley

Tahaks kohe ropendada! Nüüd hakkan vihaga siia toidupäevikusse kõik kirja panema ja annan ka siin lehel oma tegemistest ehk siis enamasti tegematajätmistest aru. Urrr!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 22. February 2011, kl 15.14

Panen siin hoolsalt kõik oma maiustamised kirja ja avastan, et olen juba nii palju päeva normist ära söönud. Nüüd siis olen leidnud ka põhjuse, miks see kaal kohe kuidagi alla ei taha minna...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 22. February 2011, kl 18.10

mulle tehti täna lõuna välja. ja kuna ma pole juba ammu väljas korralikult praadi söönud (üldjuhul võtan supi). siis põhimõtteliselt veeresin sealt laua tagant minema grinning smiley
magustoidu pressisin ka sisse nii et topeltõgimine.

Hommikuks sõin ühe eile küpsetatud astelpajudega muffinsi ja just praegu toppisin 5 kasekese kommi suhu.

Tänase päeva märksõna on vist õgiminesmiling smiley
Hommikul näitas kaal 99,5. Ehk sama mis enne.

Vaatab, mis homme hommik toob sellise päevamenüü peale.
Või nagu sõbrad soovitavad, "aegajalt süüa söetabletirisottot" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 23. February 2011, kl 13.05

mina igapäevaselt end üldse ei kaalugi, ei ole mõtet end ärritadaeye rolling smiley
Tänane veepäev on kohe hommikust saati muundunud sujuvalt puuviljapäevaks, mis õhtust saab ei tea, sest oodata on külalisi (koos koogiga kardetavasti)
Eile olin iseenesest väga korralik toituja kuni õhtuni. Ja siis õhtul ei suutnud ma oma meest ära kiruda. Just veerand tundi enne trenni minekut maabus ta koju karbitäie vastlakuklitega, sellised imemaitsvad, ehtsa vahukoore ja hapuka moosiga....mmmmm. Kas ma ütlesin ära neist? Ei, loomulikult mitte. Ma sõin vahetult enne trenni neid tervelt 3 tk ja te võite ainult aimata, kes trennis ägiseseye popping smiley
aga homseks juba ette head vabariigi sünnipäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 25. February 2011, kl 10.57

selle nädala märksõna on meil siis huumor.
kuidas sa liinak seda imerisottot siis ka teedspinning smiley sticking its tongue outja kas see mitte kõhtu väga kinni ei panespinning smiley sticking its tongue out
ühesõnaga kokkuvõttes
Trinni sööb meil porgandeid
Krjaumjau vastlakukleid
Liinak söerisottot
Anne menüü teadmata
ja mina jõin eile viina ja sõin silmusid
ah jaa kaalunumbrid ka. 0 endiselt maha võetud. 79kg.aga kaaluabi ju andis meile vaba voli 0 ringe teha.ütles et talv ja külmja puha.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 25. February 2011, kl 17.41

hehee... söerisotto on lihtsalt nali.
Aga praegu on IN hoopis kõrvitsasupp.
Sõber vedas 25kilose kürvitsa kohale ja nüüd ma hakin sealt supiks pidevalt.
Esmaspäeval hakkame koos naabrinaisega marineerima smiling smiley

igatahes, mu tänane üllatus oli kaalunumber 99,1 grinning smiley
Eile hommikul näitas kaal 101,7...nii et mina ei tea, mis vahepeal juhtussmiling smiley
Minu eilne menüü koosnes lambalihast, meeporganditest ja punasest veinist...jõhvikasõira ka magusaks peale.

järgmine nädal alustan organismipuhastusega. (ma loodan, et võtan ena kokku).
Saab veidi kärmemalt mingi etapi maha võetudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 25. February 2011, kl 17.58

Tere spinning smiley sticking its tongue out
Mina jätkan tavapäraselt -0,2kg, kaal 87,2.
Eile sai ikka Iseseisvuspäeva tähistatud seaprea ja ahjukartulitega ning küpsetasin keeksi ka.
Täna ei söö ma midagi, pean veepäeva drinking smiley
Loodan, et ilm läheb soojemaks ja isu väiksemaks!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 26. February 2011, kl 07.55

Tere!
Minu juurde võetud kraam päriselt kuskile ära ei kadunudki ja olen seekord plussis - suisa +1 kg. Kui pangakontol plussis oled, on see ju hea näitaja...spinning smiley sticking its tongue out

Ei viitsi hakata ahastama. Ja kaaluma hakkan nüüd kah üks kord nädalas. Käisin paar päeva tagasi ühe teadja naise juures (elus esimest korda) oma lapse tervise pärast ja küsisin ka kaalu kohta. Ta ütles, et mida rohkem ma end kaalulangusele fikseerin ja muudkui kaalun, seda rohkem saab mu aju sõnumi, et tuleb kaalu hoopis juurde võtta. Hakkan siis nüüd visualiseerima end rõõmsa ja saledana ja ei hirmuta end koledate piltidega endast, vaid otsin välja mingid armsad riided, mille selga saamine mõjuks mulle motiveerivalt.

See ei tähenda pühast üritusest loobumist, oh ei, hoopiski mitte! Nii et reedeti kaalun ikka! Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 26. February 2011, kl 18.52

niipalju siis minu lubadustest igapäevaselt kirjutada. Ikka ülepäeva. Aga kaal seisab 85,5, nädala algupoolel kindlasti ka rohkem, sest need nädalavahetused kipuvad erilised komistuskivid olema.
Tänane päev on veel isegi hästi läinud, sest läksin lastega lumelinna mängima. petsiaalselt jala, pisem kärus, suurem kõrval, edasi-tagasi ca 5 km. Ja praegu tulin just saunast, mõnus!

Aga üldiselt ikka olen endaga pisut rahulolematu. stabiilsus puudub täielikult. uue nädala lubadust ei oskagi kohe fikseerida. Mul tiksub juba mõnda aega peas supidieeti pidada, nii umbes nädal aega. ma pole seda mõtet enda jaoks veel lõpuni lahti mõelnud, aga äkki oleks aeg otsustada ja see teoks teha. Kui teen, siis annan teilegi teada. Ma tean, et kiirdieedid on mõtetud, aga mul on viimasel ajal NII raske tunne, kohe füüsiliselt tunnen, et ma olen raske. Mulle lihtsalt kuluks ära mingit sorti puhastumine. Paastulaagri jaoks ei ole aega (ja ega raha ei tahaks ka sinna investeerida eriti). Uurin veel netist supi kohta. Võib-olla tõesti kapsasupipäevad ette võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 26. February 2011, kl 22.49

mina alustan kolmapäevast seda sidruni-vahtrasiirupi-cayannepipra organismipuhastust.
Äkki krjaumjau ühined?
Plaanis teha seda min nädal. Eks jooksvalt vaatan, kuidas tuju on.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 28. February 2011, kl 15.31

Liinak - kirjuta täpsemalt sellest organismipuhastusest. Ma vaatsin su varasemat postitust ja seal oli üsna napisõnaliselt öeldud, et süüa ei või mitte midagi. aga millistes kogustes sa seda sidrunit-vahtrasiirupit ja cayenne tarbid?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 28. February 2011, kl 20.53

Põhiretsept:

Ingredients
-Two tablespoons of fresh organic lemon or lime juice, (approximately half a lemon). Do not use bottled or canned lemon juice.
-Two tablespoons of genuine maple syrup . Not Maple flavored sugar syrup.
-1/10 teaspoon of cayenne pepper or to taste
-8 ounces of water (250ml), at room temperature

Ma ise teen seda nii, tunde järgi. Teen alati 1,5l pudelitäie valmis. Ja see siis on kogu aeg kõrval. Joon seda 2-3l päevas. Kõrvale taimeteed, (mitte rohelist!), vett. Ei mitte midagi muud.

____________
The Purpose of the Master Cleanse:
To dissolve and remove toxins and mucous from the body.
To clean the kidneys and digestive system.
To cleanse the glands and cells of the body.
To remove waste and hardened matter in the joints and muscles.
To relieve pressure and irritation in the nerves, arteries and blood vessels.
To create a healthy blood stream.
To return youthfulness to everybody, even the elderly.

When to use the Master Cleanse:
When sickness has developed.
When the digestive system needs a clean.
When a person has become overweight.
When the body needs to be rebuilt and better assimilation of nutrients and food is needed.
How often should one do the Master Cleanse?

The Master Cleanse can be performed three or four times a year to keep the body in a normal healthy condition. But the diet may be undertaken more frequently for serious problems.

How long does one do the cleanse for?
The diet should be followed for a minimum of 10 days or more. Up to 40 days and beyond, may be safely followed for extreme cases.
___________
[www.healthnetwork.com.au]
[www.detoxsafely.org]

Lisainfot googelda - lemon detox diet või master cleanser

Selle kohta ei ole õige öelda "dieet" sest tegemist siiski organismipuhastusega.
Ja Viimane kord kui ma seda korralikult tegin, siis tõesti... ei söö 15 päeva ja ikka käid 3-4 korda päevas kakal. Siis mõtled küll, et mida kõike jama me organismis leidubsmiling smiley

Välja tuleb sest tulla õigesti, seega tore oleks, kui keegi kampa lööbsmiling smiley

Hirmutatakse, et tunned nõrkust ja tühjakõhutunnet.
No võibolla esimesed 2-3-4 päeva. Peale seda tuleb mingi hull power! Mina lasin nagu hull mitmel ringel. Uni oli hea, üles sai hommikul kenasti. Ja jõudsin meeletult asju ära teha.

Tunnen, et hetkel on õige aeg alustada. Kui mingi 10päeva-15 päeva vastu pean, siis on kalender pooles märtsis. Siis hakkab tulema poodidesse mõistliku rohelist juba, küll kaugelt. Aga ikkagi. Ja päike käib kõrgemalt jne jnegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 28. February 2011, kl 22.24

mulle tundub kuidagi ekstreemne.....kahtlen kas saan ikka hakkamaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 28. February 2011, kl 23.17

Noo... mis jutt!

Tee siis mugandatud versioonsmiling smiley
Nt tee omale juurvilja/puuvilja nädal ja joo sedasama vedelikku kõrvale.
Või ainult supinädal. Midagi sellist, mis on enamjaolt vedel...püreesupid vms. (ilma koorte, sulajuustude ja muu heata muidugi, mis sinna tavaliselt sisse käibsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. March 2011, kl 10.48

ok, see mugandatud variant tundub juba paremsmiling bouncing smiley Võib-olla tõesti supinädal koos selle joogiga? Kas sa alustad homme?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 01. March 2011, kl 11.06

ma alustan neljapäeval.
Mul homme 2 olulist koosolekut ja sinna juurde käib kõvasti kohvi...

Neljapäevast rahulikum ja siis alustan!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. March 2011, kl 15.09

ma veel täna mõtlen ja hindan oma valmisolekut ja annan homme teada, kas ühinen sinuga

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 01. March 2011, kl 21.43

ok. väga hea.
eks ma raporteerin, kuidas mul on. Äkki kui kohe ei motiveeri, siis natukese aja pärast kui esimesed tulemused käes grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 02. March 2011, kl 09.31

MA TULEN VIST KA KAMPA.ma ei hakka praegu täpset aega paika panema ,kui kaua ma seda teen.ja täna plaanin ma ikkagi veega alustada.aga ma olen tavaliselt mai kuus paastunud ja iga aasta seda ajaliselt pikendanud.algasin 3 päevaga.nüüd eelmine kevad tegin 7 päeva.käin seal viljandimaal lusika talus.olen tavaliselt 3 päeva kohal ja ülejäänud päevad saan ise hakkama.tegelikult ei paastuta ju kaalu alandamiseks.aga 7 päevaga kadus mul ikkagi 8kilo.pärast 3 tuli tagasi.kodus on muidugi hoopis raskem.seal maksad juba raha ära ja siis pole enam valikut.
mõtlen et tõesti võiks nüüd tänasest ise kodus seda proovida ,raha jääks ka alles..kui tänane veepäev õnnestub.siis õhtul teen homseks plaanid.
kas sa krjaumjau oled kunagi paastunud.ma tean et kui üldse ei söö, siis on kergem.kui natuke maole midagi annad,siis ta tahab veel.ja siis tõenäoliselton raskem. aga ma arvan jälle et lahjad supid ja mahlad annavad selle .et ei võta korraga küll väga palju alla,aga selleest saaks seda pikemalt teha ja pärast ei tulekaalnii kergesti tagasi ka.
võimis teie arvate.anne on meilju ka asjatundja

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 02. March 2011, kl 19.41

Minule tundub ka asi väga paljutõotav ja täitsa võiks sellele mõtelda. Nende ainete kooslus tundub ka päris hea!

Mul on töiselt olulised ajad ja ootan need ära, et ei peaks vahepeal katkestama. Planeerin selle märtsi lõppu.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 02. March 2011, kl 21.55

Ma pole kunagi paastunud, aga ilmselt on sul raku õigus, et kui juba midagi sööd, siis on oluliselt raskem. Ma kardan, et ei saa hakkama. Ilmselt kui teeks seda kuskil spetsiaalses kohas nagu sa raku kirjutasid, siis oleks kergem, eemal oma kodusest keskkonnast.

A ja ma jäin täna kohe hätta ka, tahtsin vahtrasiirupit osta. aga siin väikelinnas ei ole ju kõiki asju. Seal poes, kus mina otsisin, oli just see suhkrustatud variant (Maple flavored sugar syrup). Ma pole veel rimisse või selverisse jõudnud, kas sealt on lootust leida õiget asja? Liinak - sa asjatundja, äkki tead soovitada, kuskohast saab.

Ja raku, sa natuke tutvusta mulle oma paastumist. Kas tarbid ainult vett? Ja kui suures koguses siis? Ilmselt 2 liitrit on vähe?

Kui te kõik siin kampa tulete, siis hakkab mul ka juba entusiasm peale tulema, et teeme ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 02. March 2011, kl 22.44

Mina olen ostnud Vermonti vahtrasiirupit. Seda peaks saama Selveritest(ma täna selle sealt sain) ja muudest suurematest poekettidest.
Tallinnas, Herne tänava Ökopoes on mingid muud tootjad ka. Ja seal saab isegi nö laagerdumisastme järgi osta seda. On mingi 4 erinevat astet. See Vermonti oma mingi keskmine, mitte kõige lahjem ja ka mitte kõige tummisem.

Ma homme tõsiselt üritan alustada. Tundub, et aega peaks olema.
Hoian teis kursissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 03. March 2011, kl 10.22

Jõudu, Liinak! Jääme huviga muljeid ootama. Kevad on just õige aeg selleks.

Muuseas täna ongi kaduneljapäev nii et igati sobilik mahavõtmiseks. Ise kavatsen siis sama asja katsetada järgmisel kaduneljapäeval ehk 31. märtsil. Peab kohe plaani võtma, ega muidu ei saa.

Kaalul pole käinud ja ootan hirmuga homset.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.