Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 03. March 2011, kl 13.07

No nii.olen elanud 40 aastaseksja arvasin siiani et raha eest saab ainult materiaalseid asju,aga ma eksisin.raha eest saab ka kõhnaks.paastulaagris siis.see sissejuhatus tähendab seda,et pidasin eile vastu ,kuni kõht ikka täiega tühjaks läks.siis hakkasin sööma ja isegipolnud enda peale väga vihane, aga täna siis uuele katsele.paastlaagris jõime taimeteed ilma suhkruta. hommikuti leiget vett sidruniga ja õhtul ka. kokku siis ikka 2.5 -3 liitrit, päevas tuleb võtta paarkorda teelusikas mett.eriti siis kui tunned,et kuidagi halb hakkab.see hoiab veresuhkru normaalsel tasemel.saunas oleks hea käia iga päev ja üldse mitte kasutada kreeme ega dussigeele.et naha kaudu saaks kõik mürgid välja tulla.
kui 2 päeva vastu peaksime,läheb kolmas juba iseenesest.kas sa krjaumjau alustasid täna

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 04. March 2011, kl 12.27

Nii raporteerin:
Tänahommikune kaal 99,2 (ehk vist sama mis eelmine nädal. aga vahepeal oli jälle mingi hull hüpe, nii et täitsa ok).

Eile siis alustasin organismipuhastuskuuriga.
Jõin ära 3l sidruni-vahtrasiirupi-cayanne vedelikku ja vast 5-6 tassi taimeteed.
Liikusin koeraga vähemalt 2h ringi.

Enesetunne on täiesti ok. Veidi igav ainult, et süüa ei saasmiling smiley
Eile jalutasime lapse ja koeraga vanalinnas ja siis tuleb alati isu kuhugi kohvikusse potsatada, võtta üks hea kohvi ja kook ja lapsega vestelda päeval juhtunud asjadest. Aga no nii massohist ma ka ei ole, et end "lõvikoopasse" veakssmiling smiley
Käisin hoopis pagariärist läbi ja ostsin lapsele soovitud võiroosi ja vastlakukli koju kaasa. Ja nosis neid kodus. Kuidagi talutavam.

Täna on liitri jagu vett(lisanditega) juba ära joodud ´+ 2 tassi teed.
Koeraga jalutasin 1,5h hommikul linna peal. Enesetunne hea, hambad küll sügelevad aga kõht samas tühi ei ole.

Plaan siis selline, et kuni 18ndani olen selle vee peal. Ja siis võtan omale nädala sest väljatulemiseks. 21-23 pean olema Tartus õpetamas ja kuigi ma tavalist olen ühe sõbra diivani peal konutanud siis mõtelsin, et seekord lähen hotelli. Vaatasin siis Dorpati hindu... et saaks peale loenguid minna ja lasta end läbi mudida ja turgutada. (tundub hea plaansmiling smiley

Igatahes, jõudu mullesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 05. March 2011, kl 16.24

Minul kaal sama, mis eelmisel nädalal, kui ma olin suurelt juurde võtnud. Ehk siis 80,6 kg. No comments!
Kõik lootused jäävad paastule märtsi lõpus...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 05. March 2011, kl 17.50

järjekordselt raporteerin.
Tänahommikune kaal 98.6.

Eile sai käidud ühel üritusel ja ainult vett joodud. Tundsin end nagu mingi tegelane Matrixist, kes ülisujuvalt kõikidest kandikutest sujuvalt mööda pääses, kandikud siis täis veini ja shampuseklaase ja tikuvõileibusmiling smiley

Täna käisin lapse ja oma koera ja sõbra koeraga 3,5h jalutamas. Nüüd jalad huugavad ja tuju hea.
Ülakeha sai paraja trenni, sest üks neljajalgne rebis ühe käe otsas ja teine teise käe otsas.


Meeleolu hea ja jätkan.
Olgugi, et mul on karp mu lemmikuid Valeri küpsiseid köögilaual, ma ei kavatse neid süüasmiling smiley


Jõudu teile ka! Ei ole midagi, 2 nädala pärast on juba kevad!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 05. March 2011, kl 18.38

Teresmiling smiley
Kaal 87 ehk siis -0,2kg.
Edukat paastukuud kõigilethumbs up
Ise pole kunagi proovinud, kuigi ka mõttes olnud.
Ei hakka siin ette miskit lubama aga kui õnnestub ka teha - annan teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 05. March 2011, kl 22.20

MULpole ka selle paastumisega kuigi hästi.kohe kuidagi ei õnnestu.
liinak,anna meile ka osa oma suurest entusiasmist.
mul jälle 0 ring

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 05. March 2011, kl 23.28

mul plussring - kaal 87 kg.
Aitab! Esmaspäevast olen sinuga ühes paadis liinak. Isegi vahtrasiirup sai täna ostetud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. March 2011, kl 00.34

Teate - pole siin mingit entusiasmismiling smiley
Ma olen 28, noor naine, 7 aastase tütre ema. Ja minu viimane päris suhe oli mu tütre isa, kes jättis mind maha veidi enne seda, kui ma teada sain, et ma rase olen.
Ma ainult näen kõrvalt, kuidas kõik mu sõbrannad ja sõbrad endale kellegi leiavad. (ok, minnakse lahku ka aga ikkagi...) Ja kui mul viimase 7 aasta jooksul üldse mingi suhtealgeke on tekkinud, siis saab see erinevatel põhjustel otsa enne, kui alatagi jõuab.
Ma olen tõsine depressioonihunnik ja suurema osa "tänu" sellele, et ma olen suurema osa oma täiskasvanu east olnud PAKS.

Ma ei viitsi enam. Ma ei jaksa enam olla suur. Tahan joosta, tahan kleite kanda, tahan kontsadel ringi klõbistada, mitte vaaruda nagu elevant, tahan olla atraktiivne, tahan voodis hea välja näha (kui ma sinna kellegagi üldse jõuan).
Ja kõige olulisem - tahan olla enesekindel ja endaga rahul, tahan ennast armastada! Siis võibolla leidub ka keegi minu jaoks. Neid öid, mil ma meesterahva kaisus olen veetnud, võib viimase 7 aasta jooksul kokku lugeda 2käe sõrmedel. Ma tahan et see pöörduks. Tahan olla kellelegi armas ja armastatud, et piisavalt väike, et talle kaissu mahtuda. Mul on kõrini olemast emalõvi, kes kasvatab oma last ja rügab end tööga puruks, et võimaldada talle täisväärtuslik elu, kõrini olemast majas peremees ja perenaine samaaegselt - ei ole kodus asja, mille parandamisega ma hakkama ei saaks. Tean autodest ka rohkem kui mu pooled meestuttavad kokku.
Mu juuksur ütles mulle, et ma näen välja nagu naine aga ma käitun nagu mees.

Ja mul on vaja SEELIK selga panna...siis ma ei saa käituda nagu mees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. March 2011, kl 09.54

lugesin liinak su kirja ja logisi kohe sisse et saaksin su mõtetele vastata,nüüd siis istun siin ja ei tea mida kohe öeldagi.
selles oleme me sinuga kõik ühelmeelel,et paks olla on paha.ja see paksus tundub mõjutavat väga kõike seda kuidas mul elus läheb.kas mul on armastav mees ja tore kodu jne.
mul on paar sõbrannat,kes näevad väga sehvid välja,kõhnad,kenad ,karjääris edukad,ometi on üks nendest täiesti vanatüdruk kellel pole isegi last.seega,ma arvan et see sõltub paljustki muust.mitte ainult välimusest.
see liinak on väga inimlik et sul sellised soovid on.ja et sa selle kõik välja ladusid,otse ja ausalt,on vägagi liigutav.mina muideks abiellusin 28 aastaselt ja sul on kindlast selline vanus,et sul on palju ilusaid aegu ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. March 2011, kl 12.34

See oli jah selline halav kirismiling smiley
aga aegajalt ikka on masendus küll, kui oled endast andnud 100% ja rohkem ja lihtsalt tunnen, et kõik võtavad su energiat aga tagasi ei saa seda mitte kelleltki.
Ja siis kui on masendus, siis kui järele mõelda, siis kellele ei meeldi, et mul on laps, kellele ei istu minu otsekohesus, kellele ei istu minu sarkastiline huumorimeel... ja liiga paljud meesterahvad on mu keha kohta teinud pea et mitteaimatavaid märkusi. ja siis vaatad, kellega su varasemad silmarõõmud nüüd koos on ja need on kõik väiksed, blondid, õblukesed, ilusad naised.
On muidugi 2 meest, kes on mind solvanud ikka väga kõvasti - üks on mu isa (kes laseb samas vaimus edasi) ja teine mu lapse isa, kelle suust on kukub ned pärle siiamaani, kui me aegaajalt kusagil kokku saame.

Tegelikult on asi lihtsalt enesekindluses ja iseendaga rahul olemises. Ma ei tunne end selles pea 100 kiloses kehas hästi. See ei ole mina. Seega...tuleb end väiksemaks tuunida!

Tänane kaal 97.9smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 06. March 2011, kl 13.52

tead liina,see õige,kes ükspäev su ellu tuleb.,lepib kõigega,mis sul on.tallemeeldib su laps,su huumorimeel ja talle meeldivad isegi su vead..

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. March 2011, kl 20.50

ma tean sedasmiling smiley Ega kui kedagi nii kaua oodata, siis peab juu midagi eriti head tulema grinning smiley
Aga päriselt, ma tahan iseenda jaoks kena välja näha. Ma tahan minna suvalisse riidepoodi ja osta riideid selga (peale 42 on juba suht jama). Ma tahan musta värvi oma garderoobist välja suretada, mul on sest nii kõrini.

tänase päeva vaheraport - käisin lapsega ujumas (mingi 1h) ja siis istusime veel saunas kümmekond minutit. Ja siis saunast välja tulles oli küll veidi nõrk tunne.
Et mitte süüa teha, ma isegi ostsin poest lapsele valmis ühepajatoitu ja kanakoiva. Ja läksin koeraga jalutama selleks ajaks kui ta neid sõismiling smiley
Siis tuli sõber külla ja võttis mingist hiinakast kaasa kevadrulle ja mingit muud maitse- ja lõhnatugevdajaid täis topitud toitu. See oli juba päris hull lõhnakompott.
Nüüd laps tegi endale shokolaadikreemi-saibi... ja no mu lõhnataju on vist mingi hull, sest ma tundsin teise toa otsa seda lõhna.

Nii et tore, toitulõhna tunnen ka läbi paekiviseinasmiling smiley
Jätkan samas vaimus.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 06. March 2011, kl 21.32

see oli nüüd mõnus energialaks ja entusiasmisüst mulle. Sinu mõtted liinak. Mul on mees ja lapsed, aga ma olen ka iseenda paksusest tüdinenud. Täpselt samad mõtted nagu sul. Raku muidugi ütles kõik head ja õiged sõnad ka ära, neid ma kordama ei hakka.

Homsest olen toitumises sinuga samal lainel. Ja ei tee mingit "kergemat"varianti. Vaatame, mis saama hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 06. March 2011, kl 22.04

juhuu. väga hea.

Minu puhul töötab mitte söömine palju paremini kui vähem söömine.
(ja ma tänahommikuse kaaluga ületasin oma 5% kehakaalu langust jaanuari algusest. nii et järgmine vaheetapp - 10% e 92.8kilo)

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 07. March 2011, kl 21.28

Lühiraport tänasest päevast - õnnestus 100 %. Enesetunne hea. Üks raskemaid hetki päevas oli lõuna ajal, mil tegin süüa. Ülejäänud pere ju tahaks ikka süüa. Olin juba murdumas, toidulõhn niiii hullutas. Abi tuli ajakirjast - täna tuli mulle uus Eesti Naine ja selles kirjutas presidendiproua paastust. Tema kirjutas sellest küll üldiselt, mitte niivõrd ainult toidust, kuid sellest piisas et mind motiveerida. Igatahes olen endaga rahul!

Paraku on ka halvemaid uudiseid. Oleme kutsutud homset vastla- ja naistepäeva tähistama. Seetõttu langetasin otsuse, et tänane päev jääbki lihtsalt selle nädala veepäevaks. Pikemat paastuaega alustan uuesti uuel nädalal. Vaatasin juba kalendrist järele, siis ei ole oodata ühtki pidustust.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 07. March 2011, kl 21.58

wow. väga tublismiling smiley

Ma olen oma sotsiaalse elu poolenisti välja lülitanud. Just seesama toidu pärast. Nädala lõpus vast saadan tütre üksinda sõbranna poja sünnipäevale, sest see toimub martsipani meisterdamise töötoas smiling smiley

Tegelikult ma tean, et mingi hetk toimub mingi klõks, ja siis ei ole vahet enam. Siis on ainult eesmärk.

Täna oli mingi hetk ikka täitsa nõrk olla. Tuleb vist ka üks töö-öö, sest homme hommikuks mingid joonised vaja valmis joonestada.
Eks vaatab, mis kell ma ära kukun.
Jalutasin hommikul mingi 45 min ja õhtul kokku mingi 40 min. Hommikune joogatuur jäi ära kuna magasin veidi sisse ja eriti kärmeks läks.

Kaal näitas 97,5. Homme hommikul loodan näha veel ilusamat numbrit.

Kena homset vastla- ja naistepäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 09. March 2011, kl 11.43

Väike vaheraport:

Jätkan ikka samas vaimus, nii et olen enda üle ühke.
Ei üht vastlakuklit ega miskitsmiling smiley

Tänane kaal näitas 95,6. Sellele aitas kõvasti kaasa arvatavasti ka eilne 1,5h massaaz. Mis oli super! (võtsin seda kui oma 5% eesmärgi preemiat).
Massöör soovitas ka mingit muud protseduuri, mis mürke ja vett kehast välja ajavad. Ehk 10% puhul lähen proovin seda.

Tema soovitus oli kaalulangetamisel juua peedi-porgandi segumahla (veega lahjendatult). See pidi kõvasti kaasa aitama.
Nii et, proovige! (ma veel ei proovi, aga peale 18ndat kindlasti).
Kadapiku talu toodetes peaks peedimahl täitsa olemas olema. Muidugi saab ise ka teha, aga siis on arvatavasti pool kööki punanesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 12. March 2011, kl 11.51

Kuku,
kus te kõik kadunud olete?
Kus on eilsed kaalumistulemused?
Kas toitumine kirja läheb?

Kukkusite kõik vastlakuklitesse?

Minu kaal näitas 94,7.
Nii et päris korralik langus.
Enesetunne on enamvähem. Väga äkilisi liigutusi ei tee, mägedest/küngastest koeraga üles (igaksjuhuks) ei jaluta. Hommikune jooga võtab kaks korda kauem aega, sest vahepeal peab puhkama.
Kuna seedesüsteem tundub suht puhas olema, siis teen vast 2-3 päeva veel ja alustan siis paastust väljatulemisega. See saab olema raske, sest ilgelt tahaks süüa juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 12. March 2011, kl 18.53

Teresmiling smiley
Kaal 86,7 ehk siis -0,3kg.
Pole kuhugi kadunud, ikka vaikselt sulanthumbs up
Liinak - väga tublithe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 12. March 2011, kl 21.25

Liinak - väga tubli! Aplodeerin!
Ma ise tahaks nädalase paastu teha alates homsest. Tunnistan ausalt, et tahtsin tänasest alustada. Kuni lõunani oli kõik ok, siis läks käest ärasad smiley Proovin homsest endas motivatsiooni leida.
aga eilne kaalumine andis tulemuseks 86,0 ehk siis -1,0. Olen rahul.
raku ja trinni auuuuu, kus te olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.27

Ma jään mõneks ajaks ära

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 13. March 2011, kl 14.35

kurb raku, tule ikka tagasi ka meie sekka!
aga trinni? loodetavasti sina ikka jääd?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 13. March 2011, kl 17.29

Raku... oled sa selle ikka läbi mõelnud?!?!

Ausalt, omast kogemusest - kergem on siin kasvõi iga nädal natuke suuremaid numbreid näidata kui pikaks ajaks vahepeal ära kaduda ja siis sundida end pisarsilmi siia seltskonda tagasi tulema.

Kui ma ära olin, siis ma pidevalt lugesin ja tundsin tõsiseid süümekaid, et ma end kokku ei suuda võtta.
Võibolla kui paast läbi, mine tea, kuhu kreemitordi sisse ma kukun. Aga hetkel on mul ikka väga kindel siht silme ees, kuhu ma tahan jõuda.

Kas sind äkki saab kuidagi ümber veenda?
Kas kuidagi veel aidata?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.30

njah, ma panen duellitabeli üles siiras usus, et vähemalt trinni sina ilmud välja.
Liinal õigus - pigem pidevalt olemas olla. Ma pean ka täna kaotust tunnistama - tahtsin ju tänasest nädalase paastuga alustada, aga tundsin juba hommikul, et tunne pole see. Enam tähtaegu endale ei säti, vaatan sisetunde järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 13. March 2011, kl 20.34

ei saa mitte märkimata jätta Liinak - sinu nime taga on kokkuvõtvas reas taaskord miinus. Supertubli saavutus!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 13. March 2011, kl 22.01

Jajah...vaatasin, et tõesti - lõpuks ometismiling smiley

Vaatan mis homme hommik toob. Tänana kaali oli 93,2, nii et jälle paras langus. Kui homme 92,8 ära tuleb, siis saan oma 10% langust tähistada järjekordse massöörilkäiguga.
Ja see tõesti aitab.

Mulle massöör ütles, et olgugi, et ma noor inimene ja nahk võib tagasi tõmmata, siis tsellust niilihtsalt toidu ja trenniga ainult lahti ei saa. Mul on seda nii kaua igale poole kogunenud, et seda ona vaja massaaziga/kuivharjamisega töödelda.

Nüüd olengi uuesti kätte võtnud hommikuse kuivharjamise, ja ikka korralikult. Ja tõesti üritan massööri juurde jõuda minimaalselt korra kuus. Kuigi võiks korra nädalas.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 14. March 2011, kl 16.07

Tsau kõigile!
Suured vabandused, et nii kaua ära olen olnud ja kaalunumbri teatamise kah maha magasin. Kaalusin küll - endiselt 80,6 kg, nii et kohe mitte kui midagi pole muutunud. Ma olin töö pärast terve reede ja laupäeva ühe üritusega seotud ja pühapäeva hoidsin jalgu üleval ja "lakkusin haavu".

Raku ei tee pausi kaalu pärast - tal on hetkel muud mured. Küllap ta siis ise räägib, kui jälle kaalulangetamisele mõtlema saab hakata. Saadame talle kõik häid mõtteid ja soove!

Küll siin andis ikka lugeda kõike, mis vahepeal kirjutatud. Katsun edaspidi ikka tihemini "olemas" olla. Liinak, sinu jutt läks väga südamesse! Ma mäletan hästi seda tunnet, mis mind kahekümnendate lõpus valdas - mis siis minul viga on, et mina kedagi ei leia? Aga ootamine tasus siiski ära - veidi enne kolmekümneseks saamist leidsin kellegi, kellega olen ka nüüd koos (ca 13 a. hiljem). Siis ma mõtlesin ka sellele, et nii ei saa ma ju kunagi emaks. Aga kõik tuli omal ajal...

Sul on õigus, et tegelikult on asi enesekindluses, mitte kehakujus. Kui ümberringi vaadata, siis ei saa sugugi öelda, et kõik kõhnad on "tanu alla saanud" ja trullakad peavad kõigega ise hakkama saama. Ei ole ju nii!

Ise tegelen just praegu sama teemaga. Nädal aega tagasi käisin ühel loengul ja meditatsioonil, kus otsustasin, et hakkan ILUSAKS NAISEKS. Ma kannan pea kogu aeg pükse, peal mingi mugav kampsun, seljas hea soe tuulekindel jope, nägu meikimata jne. jne. Kunagi olin jube epu-trilla ja teised isegi narritasid mind selle pärast smiling smiley Täiesti sundisin end sel nädalalõpul seelikut kandma, meikima, lõhnaõli ja ehteid kasutama... Ja kui ma nüüd vaatan üritusel tehtud pilte, siis tuleb tõdeda, et ma olen endiselt trulla, aga ma olen särav trulla the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 15. March 2011, kl 23.09

ooo---seelik. Mu unistussmiling smiley

Minu paast sai täna otsa. Ehk siis lõunal tegin endale kolmest porgandist ja kahest õunast mahla. Jõin seda veega pooleks.
Ja nüüd õhtul vett sortsu peedi ja porgandimahlaga.
Kõht tühi ei ole. Ja need mahlad maitsevad ikka HULLULT hästismiling smiley (kuigi tavaliselt on porgandi mahl suht rõveda maitsega).

Homme ja ülehomme katsun ka puhtalt mahlade peal olla. Edasi vaatan - äkki teen miskit suppi või midagi. Tahket katsun veel mitte sisse ajada. (kui siis ainult idusid. Need mu lemmikud, idanevad siin vaikselt mul külmkapi otsas "kasvuhoones". Samas nendest saab ka mahla teha.

Poest sai siis täna üle kahe nädala ostetud endale ka midagi muud kui ianult teed ja sidrunidsmiling smiley
Kurki, peeti, melonit, õuna, porgandit. Mahlapressi kookisin sahtlist välja, nii et head mahlajoomist mulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 18. March 2011, kl 09.39

Jah, eks vist kõik tundu peale pikka dieeti imelisena, aga tegelikult on need juur- ja puuviljad muidu ka hea maitsega.

Minul vahelduseks väike miinus -0,4 kg. Kaal seega 80,2 kg. Ei hüppa veel rõõmust lakke, aga asi seegi smiling smiley Mul on kombeks enne kaagutada ja siis muneda (tavaliselt jääb see ära), seepärast ootan veel veidi tulemusi ja siis räägin, kas minu uus katsetus toimib. Aga 31. märts, mil lubasin vahtrasiirupi paastu teha, läheneb kiiresti...

Kraumjau - kuidas sinul paast edeneb?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 18. March 2011, kl 19.10

nonii... ma täna astusin vanemate juures kaalu peal, ja kuna see kaal ei ole väga usaldusväärne, siis ma väga selle 93.0 peale ei rõõmustakssmiling smiley

aga olen suutnud end enamvähem vaos hoida. enamuse ajast söönud juur ja puuvilju, suppe jne.
kuigi olen pätsanud lapse koogiviilust ka ampsu, mõne tüki tumedat shokolaadi ja ühe küpsisesmiling smiley

katsun mitte hulluks minna!

Jõudu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.