Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 18
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 08. September 2010, kl 10.54

Kas eelmise teema pealkirja ära ei saa muuta?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 08. September 2010, kl 11.20

saab ka nii et Liinak ja Anne teevad oma duelli .siis võime veel võistelda kumbad rohkem kokku nädalaga maha saavad.
siin aga võime kõik neljakesi teineteisele ikkagi toeks olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 08. September 2010, kl 12.16

Tervitused meeter-seitsmekümneste klubilesmiling smiley
Loodan, et teeme ikka neljakesi - juhul kui keegi ei saa mõni nädal osaleda, jääks ikka võrdlusmoment.
Eesmärgist niipalju, et mul on programmi arvestuse järgi veel vaja lahti saada 23 kilost. Loodan ka järgmiseks suveks hakkama saada. Pole tähtis kui kiiresti eesmärgi saavutan, põhiline et ikka alla läheks ja midagi tagasi ei tuleks.
Veepäevi kuufaaside järgi olen pidanud juba nii ammu, et ei mäletagi enam nn teaduslikku põhjust. Kuu on alati mingit moodi asju mõjutanud ning minu arvates sellel ajal veepäeva pidada on tulemuslikum. Aga kui aeg ei sobi, ei keela keegi seda suvalisel ajal teha.
Kui Liinak võtab tabeli pidamise enda kanda, pole vastu. Samas võin seda ise ka teha, kui keegi teine ei viitsi.
Reedel siis märgime oma tulemused siia foorumisse. Kas määrame mingi kindla aja ka tulemuste teatamiseks? Tabelipidajal lihtsam arvestust pidada. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. September 2010, kl 12.49

Ma tegin katset, et mina kui duelliteema algataja, kas saan pealkirja muuta - ei õnnestunud. Ma arvan, et kui neljakesi teeme, siis kõige mõistlikum on, et Liinak, kui tabelipidaja, teeb reedel uue teema, kus meie duellitajate nimed sees ja sealt edasi see tabel siis läheb. Mina annan oma mõõdud teada reede hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 08. September 2010, kl 14.44

Kuulan korraldusi ja teen uue teema - kõikide osalejate andmetega.
Ma ka arvatavasti reede hommikul kohe peale kaalumist panen omad andmed siia üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 09. September 2010, kl 01.53

Ma panen enda eesmärgid ka kirja.

Igatahes - olen ma olnud suur kogu aeg. Sesmõttes pole hullu, et proportsioonid on paigas ja muidu nagu hullu ei midagi. Aga! Põlved teevad valu ja et seda valu veidikenegi leevendada oleks vaja saada end lõpuks ometigi normaalkaalu. (kaaluabi ütleb, et see võiks olla 64kilo, mis iseenesest oleks täitsa tore number arvestades, et oma täiskasvanud elu jooksul olen ma kõige vähem kaalunud 70 kilo).

Peale põlvejama on muidugi see väljanägemise faktor. Pole seelikut ega kleiti selga saanud vist viimase 8 aasta jooksul. Kuigi väga tahaks ja tegelikult isegi võiks, siis minu üliarenenud kriitikameel lööb alarmi isegi selle peale, kui ma poes midagi selga tahaks proovida. Lõpptulemus on muidugi see, et mis keskkohast paras, see üle puusa ei lähe. Ja mis puusast paras, see keskkohast lai ja kui tahta asja kuhu rinnad sisse mahuvad, siis on väljanägemine mitte just kõige toredam.
Ja kui juba hea õmbleja juurde minna ja lasta omale üks korralik kleit teha - siis võiks seda kaalu olla nii mõistlikult, et kanga eest end vaeseks ei maksakssmiling smiley

Alustasin ma juuli alguses 102 kilo pealt. Mingi nädal tagasi oli kaalu 95,8.
Ja selleks ajaks kui kevad jälle käes ja ilmad soojad - siis selleks ajaks on kindlalt mul kena kleit seljas ja olemine kergemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 09. September 2010, kl 13.29

Sa Liinak oled senimaani küll tubli olnud. Mis su peamine nipp on? Kas sööd oma kalorinormi täpselt täis, väldid magusat, liigutad palju või....?
Mul endal on kogemus mõne aasta tagant. Minu kilod on peamiselt tänu lastele saadud. Aasta peale esimese lapse sündi liitusin kaalujälgijatega. Ja ca 3 kuuga läks 10 kilo. Põhiline nipp oli magusasöömise täielik lõpetamine. Ja ma ei teagi, kuidas ma sellise distsipliini saavutasin. Noh edasi muidugi nii roosiline ei olnud - läksin tagasi tööle (kontoritöö), siis kogunesid mõned kilod tagasi, siis mõne aasta pärast sündis teine laps ja nüüd ma siis maadlen jällegi nende kilodega. Siiamaani pole saanud magusaisu päris kontrolli alla. Aga loodetavasti peitub võti koostöös ja oma tublide kaas-duellitajate abiga saan taas ree peale. Teisipäevane veepäev juba näitas, et kõik on võimalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 09. September 2010, kl 14.05

kas teilpole tekkinud huvi,kui vanad me kõik oleme.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 09. September 2010, kl 14.11

ma võiks teile pikalt rääkida sellest,kuidas ma 27 kilo alla võtsin u 6-7 a tagasi,ja kõiki neid nippe kuidas ma seda tegin,aga see kaotab kõik tähtsuse,kui ma seda kaalu hoida ei suuda.kaalusin siis 62 kilo.nüüd tagantjörgi tunnen et ma polnudki nagu mina ise.nagu mina kellegi teise kehas.sellepärast ma nii suuri eesmarke endale ei sea.70 oleks vägagi ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 09. September 2010, kl 14.33

Mul vanust 28.
Selline tunne, et vaja juba veidi kärmemalt tegutseda, kuna mul väga halb nahk. Ja ei tahaks, et kusagilt lotendama jääbsmiling smiley

Igatahes. Minul käivad need asjad hooti - suudan olla supertubli mingi aja.
Minu vaenlane nr 1 on stress - sest ma olen klassikaline stressisöödik. Kiirel perioodil suudan end liigsöömisest säästa ainult väga range dieediga (nt sidrunimahla-vahtrasiirupidieediga+juurviljad, või tõesti veepäevad). Kui natukenegi midagi muud saan, siis läheb kui paisut tagant.

Minu kaal on kogu aeg olnud suur. Ülikooli esimesel aastal võtsin 2 nädalaga proteiinidieediga 15 kilo alla. Järgneva paari kuu jooksul veel 6 kilo ja see püsis ilusti järgmised 2 aastat. Siis jäin rasedaks ja kuigi olin tõsisel jälgimisel ja arsti sõnul sõin väga normaalselt tuli 35 kilo juurde nagu niuhti. Selline tunne, et jõin liitri vett ja võtsin 2 kilo juurde.
Igatahes, mu kaal kõigub väga tugevalt. Võin end 2 päevaga 5 kilo raskemaks süüa. Masendav.


Hetkel on taktika - palju vett, palju taimeteed, palju liikumist. Ei valge jahu toodetele, ei suhkrule/kookidele saiakestele, ja suuremale osale piimatoodetele. Liha tarbin ka vähem viimasel ajal.
Ei suuda loobuda tumedast shokolaadist (eriti chilliga) ja kohvist.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 10. September 2010, kl 07.28

Nii, ma siis teatan kaalunumbri. Pisi-pisike pettumus, sest lootsin enamat, aga vähemalt on kaal languses. Number on 88,0 ehk siis -0,5 kg nädalaga.

Muust teemast veel, et olen 32. Ja stressisöömine ka tuttav teema.
Praegu aga motivatsiooni jagub. Teisipäevane veepäev tuleb kindlasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 10. September 2010, kl 07.55

minu kaalunumber täna hommikul 87 kg,maha läks -2kg.
ma arvan et minu trump sel nädalal oli kindlasti veepäev aga ka 1 juurviljasupipäev.ja päris palju liikumist.ja kaloreid üle ma ka ei söönud
olen 40 aastane.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 10. September 2010, kl 08.05

tahtsin veel öelda sulle Krjaumjau et igasugune miinus on hea.kuuga kaoks ju poole kilo kaupa ikkagi 2 kilo ja jõuludeks 8 kilo läinud.
võiksime seda supipäeva ka kõik koos tehs kui olete huvitatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 10. September 2010, kl 08.56

minult totaalne tagasilöök - 97,8. (ma isegi ei taha arvutada, palju ma juurde võtsin)
Aga mis sa ikka tahad, kui viimased 3 päeva on tööd rabatud, nii et und jagub vaevu 3ks tunniks, ajuturgutuseks läheb söögiks kõik, mis majapidamises leidub, kellaajast hoolimata.
Ma arvan, et seal 97,8 kilo sees on veel 4 tundi tagasi lõpetatud shokolaad ja 10 tassi kohvi.

Ootan neljanda kaalunumbri ka ära, ja siis teen teema.

Igatahes, tundub, et minu ouhul töötab igapäevane kaalumine. Siis ma saan järgmine päev kohe numbrist teada, kas ja mida valesti sõin. Mitte et ootan nädala ja siis tuleb üllatus.
Sellenädalane üllatus on ka seetõttu, et olenemata hullust väsimusest, on keha täitsa ok.
Aga eks paistab.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 10. September 2010, kl 09.52

Hommik kõigilesmiling smiley
Täna näitab kaal 92,2. Pole just palju aga ikkagi miinus.thumbs up Veepäev õnnestus ka 90%.
Vanus on mul praegu 39 aga paari nädala pärast liigun 40-ste klubisse.
Üritan siis järgmine nädal tublim olla ja edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 12. September 2010, kl 10.13

tere pühapäeva hommikut kõigile.kuidas teil nädalavahetus möödunud on.mul kaks päeva täitsa jamasti ,eile olid külalised ja siis sai söödud ja joodud.kaaludagi ei julge.õnneks on reedeni veel aega,aga tunnen et asi hakkab käest libisema.on teil mõni hea nipp kuidas kõik jälle kontrolli alla saada

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 12. September 2010, kl 10.31

Mitte, et minu eelmise nädala meeletust kaalutõusust veel vähe polnud - sama siin, külalised ja meletult sööki. Sai ise veel 2 meeletult head kooku valmis küpsetatud. Õhtu lõpuks olin kui pall. Seest raske ja meel mõru. Aga nagu ikka, söömine on hea.

Minul on üks nipp - aga see selline suhteliselt õudne nipp.
Teen sedakui tõesti tunnen, et seedimine tõsist jama täis. Ehk soolvesi - 2tl soola 1,5l vee kohta - joon ära. Ja siis "peseb" sisikonna puhtaks. Ehk järgmised paar tundi ei tohiks kodust välja minna või vähemalt WC peab läheduses olema.

Ja tänase soolveenipi peale läheb täna arvatavasti ainult taimetee, roheline tee, kaerahelbed veega ja oma rukkileib. Võibolla mingi juurviljaroog õhtu poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 12. September 2010, kl 13.00

Tere kõigile
Mina tavaliselt piirdun vabadel päevadel kahe söögikorraga. Kuna magada saab kauem, liiguvad hommiku- ja lõunasöök sujuvalt ühte.
Hea, et kaalumine reedeti on - siis saab nädalavahetusel vahest pidutseda. Kui liiga palju patustatud, jõuab ju viie päevaga ikka midagi ette võtta. Põhiline, et ei jääks liiga kauaks neid patte kahetsema, vaid keeraks uue lehe ja rühiks ikka edasi oma eesmärgi poole.
Nii et kõik koos võiduka lõpunismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 12. September 2010, kl 19.30

eh, mul ka läheb kehvasti. Ma ei teagi, mis see siis nüüd on. Söödud polegi teab kui palju, aga täna hommikul kaalule astudes oli number 89 ees ehk siis rohkem kui reedesel kaalumisel. Nii tigedaks tegi. Võtan teisipäevase veepäeva ette ja Raku - see juurviljasupipäev on mul kah mõttes. Ilmselt mitte homme, aga ise mõtlesin, et kui teisipäev veepäev, siis neljapäev supipäev?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 12. September 2010, kl 20.22

peale veepäeva tahaks tõesti midagi tugevamat süüa.nii et kolmapäev supipäevaks ei sobi hästi.ma proovin vist ikka homme,kui ei õnnestu,siis neljap.kui suudaks igaks õhtusöögiks midagi lahjemat süüa ,oleks ju kõik ok,.
no me võiksime homsest kõik neljakesi süüa täpselt oma kalorite piires või vähem,seda siis nädalavahetuse arvelt.
mina sõin täna 60prossa oma kalorinormist ja olen väga rahul

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 12. September 2010, kl 20.50

Tänane päev on võrreldes eilsega täitsa ok.
Põhimõtteliselt suurema osa saadud vedeliku peal olla - vesi, sidrunivesi, taimetee, roheline tee, kohvi. Mingi 2,5 l vähemalt ära joodud.
Kogu selle vedeliku peale veidi tatraputru, ploome, rukkileiba pasteediga ja ongi kõik.

Kalorinormi ei söö ma pikemat aega juba täis. Jääb alati sinna 60 ja 80% vahele. Ja ega see üldjuhul on hoopis tingitud sellest, et ei taha mina trenniga juurde võidetud kaloreid ära süüasmiling smiley
Põhimõtteliselt ikka söön mingi nii 5 korda päevas(2-3 vahepala e puuvili vms). Kui hommikul trennis käin, siis lükkub hommikusöök pea lõunasse ja siis jääb üks toidukord vähemaks.

Minul teisipäevane veepäev ei mängi välja - Juba ammu plaanitud õhtusöök sõpradega. Aga ma arvan, et kolmapäeval on veepäev väga omal kohal. Õhtusöök õnneks 5 käiguline, ja palju rahvast, nii et saab maitsta mitte end täis pugida. Ja taimetoidud kõik.

Homme hommikul igatahes kavatsen kaalule astuda ja oma väikset igapäevast kaalutabelit edasi täita. Dissiplineerib rohkem kui korra nädalas kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 13. September 2010, kl 14.23

Nii - kes siis ühineb homse veepäevaga? Mina igatahes teen ära. Vaim on valmis. Kusjuures ilmselt ka mina pean edaspidi veepäeva aega muutma, kuna esialgne trennikava on paigas ja ilmselt alates oktoobrist saab teisipäev olema trennipäev. Trenni- ja veepäev kokku ei sobi. Aga see selgub alles oktoobrikuus.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 13. September 2010, kl 14.43

Mina teen kindlasti veepäeva aga kolmapäev.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 13. September 2010, kl 15.38

mina olen valmis homme vett jooma

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 13. September 2010, kl 19.21

Raku, siis meie pingutame homme. Ikka samamoodi kui eelmine nädal eks. Et anname teada, kuidas päev sujub.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 13. September 2010, kl 20.23

Ma siis Annega kolmapäevases veepäevasatsis.

Tänane päev sujus täitsa hästi. Söödud sai lubatud piires, vett joodud piisavalt ja isegi und jagus.
Hommikul näitas kaal numbrit, mis oli isegi vastuvõetav kogu selle laupäevase söögiorgia peale.

Homme hoian end päeval ohjes, et õhtusöök ikka kuhugi ära mahuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 14. September 2010, kl 19.39

ma tulin just töölt.päev sujus samamoodi nagu eelminegi teisipäev.ja pea jälle valutab .isegi lihtsam oli kui eelmine teisipäev,jõin rohkem vett küll u 2,5l..kuidas sul Krjaumjau läks

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 14. September 2010, kl 19.59

Mul ei läinud nii hästi kahjukssad smiley Kuni õhtuni oli ok, aga vot nüüd tunnike tagasi andsin alla ja sõin 2 õuna. Aga ehk see pole väga suur patt.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 14. September 2010, kl 20.08

kaks õuna pole kindlasti mingi patt . oleksid sa võtnud näiteks 2 saiakest või midagi sellist.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 14. September 2010, kl 20.11

kas teeme nejlap.supipäeva.õunu võiks ju siis ka mõned võtta.me ju seal jõuluduellis ka alles näitame neile milleks me võimelised oleme

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 18


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.