Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 07. February 2014, kl 19.08

tegin oma kükid ära ja siis läks korraks maiustamise isu üle. Sõin oma väga tervisliku õhtusöögi ära ja siis tuli isu tagasi. sõin lisaks veel 20 g kommi. veini õnneks vist ei tahagi,
Arvan, et selle pärast jube magusaisu, et sain eile vähe magada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. February 2014, kl 19.47

Pole hullu, tinka. Tubli, et ilma võitluseta alla ei andnud.
Minu õhtuseks relvaks on täna näts, ilma selleta oleksin terve hulga pähkleid nahka pistnud. Miks küll isud on just õhtuti tugevamad? Äkki on menüü kuidagi paigast ära, sest lõunani (14-15.00) on kõht enamasti täis. Kui ma tõstaksin oma pähklisöömise õhtusse ja hommiku ning lõunasöögi vahel võtaks jogurtit vms, äkki see aitab.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 07.02.2014 19.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 07. February 2014, kl 20.00

Tubli, tinka!

Lynuza, söö süsivesikuid ja hästitoitvad aineid just hommiku-ja lõuna poole. Eriti, kui oled sel perioodil aktiivsem. Mina katsun ka nii teha, et puuviljad päeva esimesel poolel ära süüa, kuna paratamatult on päeva esimesel poolel rohkem liikumist, kui sul ka nii, siis vaata, kuis toimib/mõjub. Kuigi ma teen trenn õhtuti, siis ikkagi see 1 h liikumist vaid, ülejäänud aja istun ja ei vaja teg süsikaid ega suhkrut.

Ingeri, head tantsutamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. February 2014, kl 20.20

Minu tänane kaalu nr. oli täielik üllatus 57.7- ootasin ju suuremat nr.-it grinning smiley Üleöö ei teki juurde ega kao rasvamassi, vaid selline kaalukõikumine on ikka vedeliku arvelt winking smiley ja peale eilset trenni pole ka mingit lihasvalu thumbs up
ICanDoIt, kui enesetunne pole kiita, siis ei soovitaks küll organismile veel lisastressi ja lisakoormust trenni näol tekitada. Kas mõõdad puhkeoleku pulssi? Mida sööd enne-pärast trenni?
Mina teen kükke 15-20 kaupa, puhkan u. 30 sek. muidu tõuseb pulss punasesse.
Tinka, täna pole mina keelaja winking smiley Käisin lasteaia sünnipäevapeol. Teades, et pakutakse kohvi ja kooki, sõin kodus korralikult kõhu täis ja ehk õnnestub kookidele "Ei" öelda . No seal oli nii suur valik kooke, et ma unustasin selle Ei ära grinning smiley
Lugesin Vurri ajalugu ja jõudsin "vana teema juurde"- sain teada, et Vurr on minust üsna viletsa pildi maalinud the finger smiley Ja siia sobib jutt: Milleni viib veepuudus organismis
TOIDUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 07. February 2014, kl 21.58

Täna on vist reede.
Tulemus on endiselt 97. Palju õnne mulle (aga püksid on vist laiemaks jäänud).

Eile jõudsin lõpuks ujuma. Täna on lihas pisut valus. Aga mõnus oli.
Söögiga olen vahel patustanud. Kommi ja täna käisin kohas, kus pakuti kringlit.
Üldjuhul ei isuta, aga eile peale oma öövahetusest välja magamist ja ujumaskäiku oli suuur koogi-kommi isu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. February 2014, kl 22.04

Pirle, loodan, et sa seda teemat liialt südamesse ei võtnud.

Olen juba pikemat aega pulsikellast unistanud, oleksin ma vaid aktiivsem siis oleks sellel kella muretsemisel mõtet ka.

ICanDoIt, kas polnud mitte hea valik paar nädalat tagasi kalorite langetamise asemel neid tõsta? smiling smiley Ma usun, et meeleolu on sul ka parem. Küll need peavalud mööduvad. Vaatasin veel sinu selle nädala algust, kus sa lubasid endale ühtteist, kuid kaalule see laastavalt ei mõjunud. Ma isegi arvan, et sa võid mingi aeg veel kaloreid tõsta??

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 07. February 2014, kl 22.06

Lynuza kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keda ma siin näen. Kallis, pisipaha, mul on väga
> kahju, et sul pole olnud aega korra nädalaski
> meiega juttu ajada. Kirjutasin ja hoiatasin mitu
> korda, et sinu nimi läheb tabelis kustutamisele.
> Tegin selle raske sammu täna ära aga
> sellegipoolest olen valmis sind tagasi
> kaalutabelisse sisse kandma, kui püüad senisest
> aktiivsem olla. Mul on hea meel, et sa praegu
> otsustasid meie kükitamis väljakutsest
> osavõtta.
> Kes teeb 30, kes 100 kükki peamin on liigutamine,
> loodan, et osalejad teavad kuidas õigesti kükke
> teha.
> Pisipaha lisan homme tabelisse, kui ta muidugi
> peale sellist vahejuhtumit nõus on...


Oeh, ma pole vahepeal üldse käinud ja näed, olen sellegi märkamata jätnud, et mind vahepeal eemaldati (taheti eemaldada), kui ma olen patune olnud, siis pole midagi teha. Oma arust käin siit iga reede läbi, aga aeg läheb nii kiirelt, et imselt ei ole see sugugi nii. Ma üritan end parandada. smiling smiley
Mina leidsin tribesportsist väljakutse, kus olid kükid ja kõhulihased ja kätekõverdused. Aga ma alles alustasin sellega. 25 kükki on minu maksimum hetkel, kuigi plaan näeb ette 100, aga ma arenen. Tahaks loota. Tegelikult ma ootan veidi valgemat aega, siis saab korralikult kõndimas käima hakata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 07.02.2014 22.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. February 2014, kl 22.31

Tänan, pisipaha, et said vanemaid postitusi ka läbi loetud. Mul on sinust lausa kahju, mis need öövahetused sinuga teevad. Loodan, et pääsed rohkem ujuma, saad sellest numbrist mööda lõpuks. Ma tean, tean sa võtad kaalu langetamist rahulikus tempos. smiling smiley
Nädala pärast päike loojub kell 17, nii et meil on 9h valget aega, võta nendest üks tunnike kõndimiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. February 2014, kl 23.21

Viie päeva kokkuvõte toidutabeli all winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 08. February 2014, kl 10.21

Tere.
Eelmisel nädalal unustasin kaalu kirjutada, kuna duellitame ka kodus mehega ja kirja panin, aga mitte siis kaaluabisse smiling smiley
Selle nädala kaal 74,3kg.
Suusatada ei ole saanud, kui aega oligi veidi rohkem, siis oli nii külm, et ei viitsinud õhtul´-18 võitlema minna, nüüd juba paaril päeval sula ja vähenegi lumi hakkab kaduma.
Aga ikka edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 08. February 2014, kl 16.15

tänane 75 kükki kükitatud smiling smiley higimull otsaees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. February 2014, kl 16.23

Minu eilne hinnang oli vist ülearu confused smiley -Keegi ei kommenteerinud winking smiley ainult ICanDoIt natuke reageeris winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 08. February 2014, kl 16.42

Pirle, oih, vabandust. Ei olnud su hinnang ülearu. Mulle väga meeldib, et oled sellise kokkuvõtte teinud, sügav kummardus. Aga ma tahtsin oodata kuni pühapäevani õhtuni ja siis kommenteerida pikemalt. Kuna mul plaanis teha täna trenn ja homme ning teg need kulutatud kcal, mis ma märkinud olen, on miinimum alati (ilmselt on rohkem) ja mul oli 1 patupäev ka see nädal, et ma mõtlen, et võin oma kaloreid isegi tõsta. Või siis jättagi nädalasse 1 patupäeva, kuna mitmetes allikates on räägitud, et 1 patueine/päev võib kaalu alandamisele isegi kasuks tulla (eriti, kui on kahtlus, et liiga väha kcal tarbid).
Aga samas kaal langeb praegu, ei taha nagu koguaeg ka muutusi teha. Kuid ka Lynuza pani seda tähele, et võiksin veel rohkem süüa, mis iseenesest on supper ju. Ma ausalt ei saagi aru, et ma oleks defitsiidi režiimil. Saan ikka mõnusalt süüa smiling smiley See teeb ainult rõõmu ja ma ikka pean tänama Pirle`t, et mu silmad avas. Ja laualt ei puudu ka tume šoks... muidugi kvaliteetne winking smiley

Ahjaa, tahtsin mainida veel seda, et naljakas, kuidas on võimalik oma maitsemeeli ümber harjutada. Suvel harjutasin end kohvi jooma ilma suhkruta, ainult piimaga, algul oli vastik, pärast hakkas meeldima, siis vähendasin piimakogust järk-järgult ja kohvi meeldis aina enam. Nüüd, kui proovin toituda Paleo järgi, mõtsin küll, et tuleb tsaupakaa öelda kohvile, et musta kohvi ei suuda ma elu sees juua, aga proovisin siiski järgi ja täiesti üllatus mulle endalegi- maitseb. Tõsiselt maitseb ja Paleo teooria järgi, kui must kohvi maitseb, siis mul ilmselt kohvi sõltuvus. Mis muidugi väga tore ei ole, aga ausalt, mõni pahe võib ka ju jääda. Pealegi kohvi kiirendab seedimist ja kui ma söön palju valku, siis tuleb see ainult kasuks.

Aga üleüldiselt ma mõtlesin, et kes me siin toidutabelit täidame, et keegi meist ei ole õnneks mingid Coca, Fanta, Sprite, energiajookide fännid, mis on supper! Nii, et Tublid oleme!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 08.02.2014 16.43.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 08. February 2014, kl 17.28

Pirle, muidugi ei ole üleliigne. see oli nii väike kommentaar, et jäi mul lihtsalt kahe silma vahele. ja tabelist ei osanud ise ka otsida. Kahjuks ei oska enda jaoks sellest mingeid järeldusi teha. Mis see tabel mulle peale huvitavate numbrite ja võrdluste veel ütlema peaks?
Kahjuks ei oska eriti üldse enda jaoks selle tabeli täitmises kasu näha, välja arvatud see, et ei julge palju süüa ja seda pärast teile kõigile tunnistada grinning smiley aga kasu seegi. distsiplineerib hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 08. February 2014, kl 17.50

Tinka, tabelist saad huvitavate numbrite näol järeldusi teha. Ja see, et sa tänu tabeli täitmisele üle normi ei söö, ongi ju kõige parem kasu. Selle mõttega me seda tabelit täidamegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 08. February 2014, kl 19.03

muidugi on tabelist kasu. tegelikult ju motiveerib täiega, ei tea mis mõtlesin.
ja tundub, et peab nädalas kulutatud kaloreid tõstma hakkama.
Aitäh pirle, tabeli pidamise eest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. February 2014, kl 19.20

Viie päeva kokkuvõtte tegin selleks, et Te teaksite, kuidas nädalavahetusel toituda- trenni teha. Igal õhtul saate värvilisi lahtreid näha winking smiley kui ei saa tähendustest aru, siis küsige julgelt. Hinnanguid kirjutama igal õhtul ei hakka. Tinka, kas lugesid ikka õiget kommentaari. Sinu hinnanguks oli:"Väga tubli! Sinu kaal peaks veel langema winking smiley ,aga on juba ülemise piiri peal!"
ICanDoIt,kui ei plaani 30- päevast Paleo toitumist, siis võid patupäevi teha- minulgi neid smiling smiley Mul on väga hea meel, et oled rahul. Ma loodan ,et Sa nüüd ei pahanda, et Su ära petsin winking smiley Eilse päeva seisuga( so. viie päeva keskmine) tuleb Sinu päevane kaloraaž 2096kcal (1940kca asemel) winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 08. February 2014, kl 21.27

Täna 25+25 kükki tehtud

Eilne pidu rahvamuusuka saatel oli tore. Sai kõvasti valssi keerutatud ja oma viis polkat ka maha tantsitud nii , et hing pärast nööriga kaelas. Aga ega ei saa ju poole pealt katki jätta.Täna sai end kohupiima-õuna koogiga turgutatud.Ja uuel nädalal siis uue hooga edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 09. February 2014, kl 00.13

Sain täna jälle oma suhkrudoosi kätte.

Kükke tegin seekord pausidega, jaksan samuti neid niimoodi rohkem teha. Kõige positiivsem on hetkel kogu selle treenimise juures, et olen mõned jooga harjutused venitus harjutusteks võtnud ning mu painduvus on oluliselt paranenud. Loodan, et need aitavad mind ka mõnede tervisehädade puhul, kui edaspidigi joogat teen.

Ingeri, päris mõnus õhtu oli sul. Kükkide eest kiitussmiling smiley

Pirle kokkuvõttev tabel on tõesti õpetlik. Tundub, et ma peaksin homme 500kcal sööma või siis 1000kcal trenniga kulutama, et kokkuvõtte positiivne oleks? grinning smiley Tegelikult ma tean, et ma ei suudaks hetkel mingil päeval ülesöödud kaloreid teisest päevast maha võtma. Püüan veel 1700 kcal stabiilselt tarbida ning patupäevad võiksid siiski tagasihoidlikumad olla. Tänane olekski pidanud väga ok patupäev välja tulema aga päev venis ja olin jube laisk, tekkiski rohkem söögimõtteid. Eks mulle, ausalt öeldes, meeldibki end vahepeal täielikult lõdvaks lasta. Loodan, et tulevikus on lõdvaks laskmised trennide arvelt.

ICanDoIt, sinu eeskujul prooviks ka kohvi ilma piimata juua, igasugune suhkur jookides on mul juba ammu kadunud, väga hea, et sa nii kiiresti harjusid ära. Homme testin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 09. February 2014, kl 03.46

Oi Lynuza, Lynuza smiling smiley Kuis nii! Okei, mõistan Sind, ka mul alles juhtus. AGA... teeks kuidagi ikka nii, et saaks Sinu kaalu liikuma, miinusesse winking smiley. Ehk siis prooviks kuidagi neid tühje süsivesikuid vältida, näiteks teeks nüüd proovinädala või 5 päeva järjest? Mul on tunne, et mu kaal langeb tänu sellele, et ainsaks süsikaks on puuvili ja juurvili, ok tume šoks ka, aga sealt saan ka oma head rasvad- ja sa võiks ka proovida, mis arvad winking smiley???

Aga üleüldiselt on mul nõrkus praegu ja kõht tühi, sõin just kalorid üle õuna näol. Ehk siis pean oma menüüs šoksi osa vähendama ja kõhtutäitvamat toitu sööma selle asemel. Ahjaa, ma ekstra kükke ei teinud, kuna mu tänane trenn taaskord oli täis erinevaid kükke ja palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 09. February 2014, kl 03.54

Pirle, ja mu päevane kaloraaž tuleb 2092 aga see ilma trennita ja ma arvan, et see jumst ok (kuna mul oli ju 1 patupäev). Aga ei, ma püüan täis Paleot teha nii kaua, kui suudan. Enne seda ei kavatse patustada. No kahe nädala pärast ma lahkun siit Atlantast, siis nagunii ei saa edasi toituda Paleo järgi, aga senikaua tahaks küll anda endast maksimumi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 11.04

Lynuza, Sul ei ole märgitud kõik kulutatud kcal winking smiley mina olen ka selle poolt ,et 5 päeva võiks korralik olla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 12.15

Lynuza,kirjutasin Sulle, kas märkasid ? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 09. February 2014, kl 12.20

Mul on juba 2-3 tundi siin duelli aken lahti ja ma ei saa kuidagi korralikult maha istutud ja midagi kirjutada.
Pirle, sa mõtled seda, mida siia duelli kirjutasid? Lugesin, tahaks tõesti 5 päeva korralik ollagrinning smiley

Järgmine nädal tuleb konarlik, olen kodunt eemal aga võtan toidukaalu kaasa, proovin siis hakkama saada. Tegevust peaks olema piisavalt, kuid teen siiski harjutusi ka.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 09.02.2014 12.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 12.28

Toidutabelis saab vestelda, kui klõpsad selle isiku (vaataja- üleval paremal värvilise kastikese) peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 09. February 2014, kl 14.18

Lynuza, minu arust märgid liiga vähe kulutatud kcal winking smiley tegelikult kulutad rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 09. February 2014, kl 14.53

midagi mõjus eile jube hästi. Hommikune kaal oli eilsest 600 g väiksem. Ei tea kas see oli õhtune värske ja õline tuunikalasalat, või kükid või veel midagi muud. Hea hommik oli igal juhul smiling smiley
M&m kommid peab küll vist ära viskama. Neid paganaid on nii palju, et lapsele ka ei taha sisse sööta.
Täna plaanis 80 kükki

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 09. February 2014, kl 15.56

Pirle, mina arvan jällegi, et liiga palju märgin grinning smiley Ma alguses mõtlesin, et ei hakka neid kükke jm harjutusi kulutatud kcal alla panema vaid ainult korralikke trenne. Kahjus kujunes nii välja, et need harjutused ongi minu trennid. Kuskil lugesin, et kõhulihaste harjutused üldse märkimisväärselt kaloreid ei põleta. Ühes kohas arvutasin, et kükkidega kulutan umbes 25kcal, see pole ka teab mis suur kaloripõletaja.
Hüppenööriga hüpates kulutan umbes 50 kcal. Ma saan aru, et kõik need kalkulaatorid ei saa ju väga täpsed olla. Kui mina teen 500 hüpet 5 minutiga ja keegi teine teeb 100tk 5 minutiga aga põletatud kcal on samad, kas see saab siis õige olla? Võib öelda, et ma lihtsalt ei oska täpsemaid numbreid sinna kirja panna.

Söögiks täna valmistoit rimi poolt, jee thumbs down

Tinka, kui laps käib lasteaias või koolis siis las viib teistele nosimiseks. Kui need on pähklitega siis saavad mingeid vitamiinesmiling smiley Ning šokolaad peaks aitama ajutöö aktiivsust tõsta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 09. February 2014, kl 16.04

Lynuza, ma arvan, et sa oled õigel teel kulutatud kcal arvutamisega. Internetis olevad kalkulaatorid liidavad umbes 200-300 kcal juurde, minu kogemuse põhjal. Aga sinu näide, et kuidas 1 kulutab rohkem kui teine sama asja tehes, seisneb kaalust ja lihase osakaalust kehas. Üldjuhul, mida suurem oled, seda rohkem kulutad, sest sul vaja ju kogu seda üleliigset endaga kaasas vedada. Ja mida suurem lihasmass, seda rohkem kulutad. Seetõttu märgin ka mina miinimumi alati oma põletatud kcal kohta. Mul on konkreetne vahemik ees, kui palju selle trenniga kulutada on võimalik, aga ma valin alati miinimumi, selleprst ka, et kõiki harjutusi ei suuda ma sama kiire tempoga ka teha ja nagunii 100 % trennist ju siis kaasa ei tee.
Jõuharjutusi tehes kulutadki vähem kaloreid, aga sellest pole midagi, kuna keha tegelikult veel järgneva 24-48 h jooksul põletab kaloreid edasi vms, kiireneb ainevahetust jne. Ning ikkagi, mida rohkem lihast, seda rohkem kulutad energiat ka puhkel olekus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 09. February 2014, kl 16.05

Tinka, the finger smiley, vb sul ongi rasva veidi vähe igapäevases toitumises? Aga jah, anna kommid kellelegi, kes neist lugu oskab pidada ja ei pea nendega tagasi hoidma winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.