Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. January 2014, kl 15.46

ICanDoIt, aitäh toetava sõna eest! winking smiley

TOIDUTABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 30.01.2014 15.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2014, kl 15.54

Ja selle vägisi söömise jutu peale...ma sõi vägisi, sest mul oli juba tegelikult kõht täis...
on ikka vahe, kas nosida pähkleid või süüa kodujuust!
Mul ei ole näljatunnet olnud, kõht on alati täis. See, et mul see nädal kaal igapäev ei lange...see võib ju paljudest asjadest olla, ka sellest palju keha vett kinni hoiab jne.
Lisaks oli mul ka see nädal üks suure kalorihulgaga päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. January 2014, kl 16.12

OK, olen vait. Vastan ainult küsimustele: Teie julgustava sõna ja lahkel loal tulin kapist välja winking smiley Üritan Teisi aidata ja tervislikult, sest olen ise selle tee läbi käinud- alustasin 75kiloselt. Tulemus on mul tegelikult käes winking smiley olen oma kehaga rahul. Edasi on ainult "sportlik " huvi -kas saan ka selle nr.-i kätte.
Ma tahtsin ainult teada , kas keegi üldse on sellest tabelist huvitatud ja siis tuli VURR siia ja mina külastasin TEIDwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 30. January 2014, kl 16.20

Sa ei pea Pirle vait olema, vaid ära suru oma teadmisi nii peale, soovita aga ära suru...
Sa oled väga tubli, et 75kg-lt oled siianii jõudnud...mina ka alustasin natuke üle aasta tagasi 72kg ja olen ka kuidagi 62kg-nii jõudnud. Ka sinul on viimased kg käsil, need lähevadki raskelt...
Las mina lähen omamoodi lõpuni ja sina oma...
Neid jubedaid pilte olen ma ennegi näinud nendega mind ei hirmuta ja nii loll ma ka pole, et selliseks tahaks saada. Need on ju haiged inimesed, ma pole tõesti haige, ära muretse...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 30. January 2014, kl 20.24

Muudame äkki teemat või lähme vanale üle. Hommikul oli väga huvitav lugeda, kuidas ICanDoIt`i ja pirle elukohtades on palju tõsisemaid probleeme. See on šokeeriv, et eelmine tulekahju pirle kodukoha juures oli tekitatud just laste poolt, ma muidugi pole kursis, kas nüüd on ka süütamisega tegu.
Ma ei imestaks, kui Atlantas jätkuksid sellised lumetormid ka järgnevatel aastatel, tuleb vaid loota, et inimesed õppivad. Igatahes väga lahe, et jagate ka meiega selliseid uudiseid.

ICanDoIt, tubli oled! Kas täna tuleb samuti tervislik päev?

Ma küll ei taha kellegi poolt olla, mõistan seda, et inimesed on erinevad. Pirle püüab maa peale tuua ja see oli tema meetod, et näidata, et kõik pole ok. Annn, kes näeb, et talle mõjub hetkel selline toitumine, ei vaeva oma pead liigsega. Pealegi on ta avatud pakkumisele kaloreid tõsta, lihtsalt nagu ta ise ütles, vajab ta tõendeid. Mina tahaks ära harjuda lõpuks kindla kalorite hulgaga ja ise ka näha, kas asi töötab. Vurr astub välja oma duelli eest. Niimoodi näen seda mina. Oioi, vabandused, ise ütlesin, et muudame teemat ja samas latran siin...

Pirle, palun ära jää vait smiling smiley Räägi parem, kuidas sa need kilod maha said, kas toitusid samamoodi?

Tinka, kuidas sul kopeerimine õnnestub?

Näitsik, kas haigus ikka veel kallal? Kui sul on pealekauba kurk haige siis ma ei saa mainimata jätta, et mind aitab alati Vipis taruvaigu ja saialille õli või astelpaju aerosool.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 30. January 2014, kl 20.57

mõtlesin, et kuidagi on võimalik terve hommik korraga copyda. üks sõna haaval oskasin enne ka. eks tuleb ennast kätte võtta ja kõik need read sinna ümber copyda
ei saanud kaloreid täis, kuigi omast arust sõin ja sõin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 30. January 2014, kl 23.14

Tinka, on küll võimalik terve hommik copida. Lasedki siniseks nii toidud kui ka taga olevad arvud jne.
Pikemalt kirjutan teine kord, aga lühidalt- jooksin ja sõin ( kartul,hakklihakaste, koogid jne. rohelisest ei teadnud midagi winking smiley ) end saledaks ja kaloreid oli kindlasti üle 1700. Täpselt aasta olen Paleo toitumist proovinud tervise pärast ja ei kahetse. Terve aasta pole ka trenni teinud, aga vist alustan järgmine nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 30. January 2014, kl 23.23

aahm, nüüd, kui ma lõpuks arvuti taha sain (enne toimetasin telefoniga), ei saa ma toidutabelit avada, mingi error. Nojah, hea küll, eks tuleb siis oodata, aga jaa, Lynuza, tuleb sama hea päev täna smiling smiley v.a. 2 ampsu lasanjest grinning smiley Aga no lastele tegin küpsiseid jälle ja minule endale isegi need valmisküpsised nii väga ei maitsegi, mulle meeldib taigen-igasugune toores taigen meeldib mulle, eriti piparkoogi-valmis piparkoogid pole üldse nii head-nu vb siis, kui glasuuri kaks korda rohkem kui piparkooki grinning smiley , igatahes, konkreetselt külma kõhuga valmistasin neid ning ja ei mingit probleemi. Ei tea, mis muga praegu toimub, et suudan nii, nagunii millalgi jälle nõrken, aga noh, tuleb olla rahul praegusega smiling smiley Või siiski, ilmselt keha saab kasulikud toitained kätte, nüüd kui kütan teda piisavalt ja ei olegi mõttetuid tühje süsikaid vaja.

Sest näiteks, peanut butter, on mul teadlik valik, sest samamoodi nagu pähklid, sisaldavad palju rasva ja samuti ka proteiini ja kogus väike, 2 spl vaid. Viimasel ajal saab kõht kiiremini täis ja siis tulebki valida, et kas 200 ml jogurt või 2 spl pähklivõid, punnis kõhuga ei taha ka ju ringi käia, aga kalorid vaja täis süüa winking smiley

Aga mnjaa, arutlemist siis veidi. Mind häiris järgmine, et inimesed suhtuvad halvasti sellesse, et me tõstsime oma kaloraaži ja et me siis ikka kuidagi hakkama saaks, kui kaal tõuseb ja et siis alla ei annaks ja midagi ette võtaks. Mida enam ma mõtlen oma valiku peale, leian ma, et ma olen teinud õige otsuse: Ma ei ole näljas, mul on energiat, ma tunnen end hästi, ma ei pea ennast üldse palju piirama ning mis enim, ma saan teha intensiivselt trenni ja 100% -liselt, kuna ma tunnen end hästi. Ja mu kaal oli täna hommikul sama, mis nädal tagasi, ja nädal tagasi kuni 2 nädalat tagasi, oli see ju tõusnud 500 g ja ma sõin vähem. Kuigi ajavahemik on väike, tunnen ma, et liigun õiges suunas. Mul ei ole mingit liigset stressi ja mis veel, et sellise kaloraaži juures võiksin ma ju põhimõtteliselt elu lõpuni toituda, ma mõtlen, kui ma enam ei taha kaalu jälgida, ja peaksin pöörduma vanade toitumisharjumuste juurde, siis ei tohiks teg mul mingit meeletut kaalutõusu tullagi, kui üldse, kuna ma söön ju praegu jumst normaalselt ja ma ei ole näljas. Ma olen ikka rahul, et ma suht oma teekonna alguses sellise otsuse tegin, okei, jah, mul ei ole veel tulemusi ette näidata, aga ma tunnen end vähemalt hästi ja ei pea "unistama" hääst ja paremast, sest saan piisavalt häid toite nautida ning ei piira end meeletult ja juba iseenesest teen tervislikemaid valikuid. Ma ei tea, kas saate aru, mis mu kogu jutu point on. Ja kui mul tulebki magusaisu, saan ka seda omale lubada ja ei pea pärast süümekates vaevlema või kaalu pärast muretsema. Üleüldiselt ma arvan, et teg ei ole normaalne, kui 1 päev nüüd söödki nt topeltkalorid ja oled järsku 1 kg raskem. See tähendabki mu meelest seda, et su keha ongi juba näljas, ja kui nüüd sai rohkem, siis hoiab 10 küünega kinni, nagu ennistki kirjutasin. See on minuga juhtunud. Ma olen igast hulle trikke oma elus teinud, küll aga lühiajaliselt. A näed, ikka olen loll, ei õpi oma vigadest.

Ja Pirle, palun tõesti, ära jää vait. Mind väga huvitab sinu teekond ja uus eluviis. Teinekord, kui inimesed millegi peale väga pahaseks saavad, siis võib see tähendada, et nad teavad, et sul on õigus, aga tõde on raske tunnistada, sappi pritsida on palju loomulikum. Teinekord aga vastupidi, võibki väga vihaseks ajada see, kui inimene paneb ikka teemast täiega mööda, ja siis ei ole muud teha, kui asi selgeks rääkida. Nii see eluke käib. Aga sellest ei tohi lasta end mõjutada, saan aru, et on soov aidata, aga kui inimene ise seda ei soovi, ei saa keegi teine seda ka teda aidata (jällegi mu enda kogemus). Nii, et kuluta oma energia parem siia, meie peale, me kes me tahame, et meid juhendataks ja et meile nippe jagataks ja kes me tänulikud oleme selle eest. Mina võin ausalt öelda, et kuigi mulle tundub, et tean midagi, siis teg on nii palju, mida ma ennist olen tabuks pidanud või ei olegi kuulnud veel.

"All you need is love. But a little dark chocolate now and then doesn't hurt."hot smiley

"Eating healthy is the only game where You win when You lose." thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 30.01.2014 23.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.20

Icandoit, sinuga täitsa nõus. kuigi alles poolteist päeva seda rohkem söömise asja proovinud, tunnen et see on siiski palju normaalsem. oma 1400ga poleks küll elu lõpuni vastu pidanud.
vaatan kas täna saan 1800 täis. kepikõnni trenn ka ootamas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.26

tänahommikune kaal 67,7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. January 2014, kl 09.53

Minule märkida 57,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 31. January 2014, kl 10.34

Aitäh kõigile, kes minust aru ka saavad!!! grinning smiley Kahjuks ei oska nii hästi seda teatavaks teha.ICanDoIt tuleb see hästi välja thumbs up



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 31.01.2014 10.37.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 31. January 2014, kl 15.42

Hehee, juhhhhuuuuu, 75,2 kg....(-0.5)....päris äge, eriti huvitav on veel see, et mul hakkasid päevad, tsut varem, seega jumst huvitav, et kaal meeletult ei tõusnud, nu tahaks juba teada, mis see kaal homme-ülehomme on... smiling smiley kui muidugi tublilt jätkan smiling smiley ja eilne jõutrenn, ma olin jumst kindel, et piimhape mul üle keha möllab, aga no näädsa... Vb keha nüüd hakkab harjuma intensiivsusega ja hoia midagi üleliigset kinni, kuna teab, et saab uue värske kütuse asemele smiling smiley nii vee kui toidu näol smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 31. January 2014, kl 23.00

Uubz, tänane lõuna jäi veidi hiliseks, ehk olin juba meganäljas, ja siis teadagi, et võtab kauem aega, et nälg rahuldada. Ning lõpuks otsustasin ka paar kommi suhu pista. Teate, hetkel tunnen meeletut väsimust ka, aga pean veel õhtul-öösel ka lapsehoidja olema. Täitsa lõpp... kohe tunda, et nädalalõpp on käes ja veidi vaja ouhkust, ei tea, kuidas ma vanasti veel peole jõudsin minna pärast pikka pingelist nädalat grinning smiley

Aa, ma olen juba ammu tahtnud sellest teemast rääkida, aga alati, kui arvuti tahan jõuan, on meelest läinud. Olen lugenud mitmest kohast, et oletame, et kui oledki nüüd 10 kg alla võtnud, samal ajal kõvasti trenni teinud ja lihast kasvatanud ja tekib kaalulanguses seisak, siis, et seinast üle saada, ei tule mitte vähendada kaloreid, vaid hoopis suurendada, kuna su rasvaprotsent ei ole enam sama, kuna su keha koosneb enam-jaolt lihastest, siis su keha kulutab isegi ka puhkeolekus tunduvalt rohkem kaloreid ehk siis võid/ pead rohkem sööma. Ma kohe proovin teg selles Pirle kalkulaatoris ära, mis too näitab winking smiley Aga olete Te kuulnud sellest midagi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 31. January 2014, kl 23.07

Japp, peab täitsa paika, kui praegu 30 % rasva asemel märkisin 20 %, siis võiks isegi 500 kcal veel rohkem süüa iga päev ..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 01. February 2014, kl 00.15

Täna hommikune number 92.1.

Toidutabelisse pole midagi eriti märkidagi grinning smiley Naljakas lausa. Kui päev otsa kodus voodis vedelen, siis pole mingit isu, ainult vett tahaks. Tõin poest mõned banaanid, paprikad, tomatid jms. Ja no väga vaevaliselt lähevad need asjad sisse. Homme juba aktiivsem peäv, seega usun, et saan jälle mingi söömiserütmi kätte.

Kurk, nina, kõrvad... kõik on umbes. Taruvaik saialilleõliga on väga hea abivahend.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. February 2014, kl 01.38

Minul läks tänane päev täitsa käest ära, Paleo toidust olin väga kaugel winking smiley Mida treenitumad on lihased,seda rohkem võib süüa winking smiley tean omast käest- olen natuke tegelenud kulturismiga winking smiley, sellepärast ei tohigi nälgida( kaotad lihast)

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 01. February 2014, kl 09.57

Minu kaal 63,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 01. February 2014, kl 12.16

Olen lugenud natuke teistmoodi juttu ka, et need kes ei tee palju trenni vähendavad samuti kaloreid, kui kaal ei lange ning kui lõpuks süüakse minimaalselt aga kaal seisab siis tuleb kalorei tõsta jälle jne.

Muidu tundub sinu jutt, ICanDoIt, täiesti mõistlik. Fitness.ee foorumis leiab alati soovitusi nendele, kes regulaarselt trenni teevad ning kellel näiteks kaalu seisakuga küsimusi tekkinud. Muidugi seal olen ka sellist juttu kohanud, et kui kaal trenniga ja korraliku toitumisega ei lange siis ikkagi tuleb kalorite kallale minna, eks seal liigub erinevaid soovitajad ringi smiling smiley

Näitsik ole siis valmis kaalu tõusuks, kui tagasi päevarütmis oled.

Eile läks minulgi jamasti, pole tegelikult üldse naljakas, sest õgisin 3000kcal ära. Jõin pidevalt vett, et see täiskõhu tunne lõpuks ka tekiks... no tekiski, arvasin, et hakkan oksendama. Kirusin end, olin nii vihane, et ühe päevaga oli mul vaja end nii täis süüa, et oleksin nagu alguses tagasi. Ma lihtsalt ei mõista, miks on nii raske "ei" öelda. Pean ju suutma juba ahvatlustele vastu panna ja ma teadsin sisimas, et kogu see söök ei tee mulle põrmugi head.´
Mõtlesin, et mida ma ometi teile siia kirjutan, kuidas ma tunnistan seda kõike üles, kuidas end välja vabandada... Nüüd pole midagi muud teha, kui minna edasi. Mis tehtud see tehtud ja hakkan nüüd hüppenööriga hüppama- 10min 107kcal smiling smiley Päevas 3 korda ja korras.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 01. February 2014, kl 15.40

Samuti olen ma kuulnud, et kui näljutadki end ja oled oma ainevahetuse täiesti tuksi keeeranud ning kaal seisab, siis ei olegi muud varianti, kui pead leppima sellega, et hakkad sööma normaalsete kalorite piires, pead leppima kaalutõusuga, et taas ainevahetus normaliseeruks (mis võib kuni 2 kuud aega võtta). Ning siis võid alustada jälle kalorite vähendamisega.

Lynuza, tead, ära põe üldse, ma tean täpselt, mida tunned. Üliraske on tunnistada avalikult, et sõidki rohkem. Juba see on suur edusamm. Ning pea meeles, kaalu alandamine-see on vaid sinu jaoks, sa ei tee seda meie jaoks, meie Sin hukka ei mõista ja ei tule noomima. Peamine, et oled enda vastu aus ning see, et rajalt kõrvale astusid, sellest pole midagi. Lohutan Sind, seda juhtub veel (ka minul ja näed, ka Pirle`l), aga tähtis on, et rajale tagasi astuksid. Ning pealegi, see 1 kord nädalas, see on OK, sa ei söönud ju 20 000 kcal, vaid kõigest ~3000. Võid proovida ka sellist varianti, nagu eelmises duellis päevakorrale tuli, et selleks, et nädala kaloraaž normi saada, kui oled ühel päeval rohkem söönud, hoia järgnevatel päevadel tagasi, aga mitte kardinaalselt, iga päev vb -200 kcal. Samas, ei tasu ka väga hullu panna, kuna nagunii just tõstsime oma kaloraaži ja ei tasu koguaeg muudatusi teha, lihtsalt jätka sealt, kus pooleli jäid. Ja vb oligi su kehal nendest toitudest vajaka jäänud, kuna oled pikemat aega end piiranud, liigselt. Seega, ära muretse. Kui tänasest oled jälle motiveeritud ja valmis jätkama ja soov on sama, siis põrutame koos edasi.

"Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail."

Näitsik, loodan,e tsul on täna parem ja saad hakata oma keha vajalikuga toitma.

Tinka, thumbs up, kas kepikõndi oled pikemat aega juba harrastanud? Kui pikk su teekond on? Üleüldiselt ei tea ma väga kepikõnnist midagi, ei ole lugenud selle kohta, aga see on ilmselt tunduvalt efektiivsem kui tavaline kiiremas tempos kõnnak, kuna ülekeha ka liigub, jah? Ehk kogu keha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 01. February 2014, kl 15.45

Või et Pirle on tegelenud natuke kulturismiga, äge thumbs up. Aga kuidas sa üldse Paleo juurde jõudsid? Ja mis muutus, et sääne toitumisviis elustiiliks sai?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 01. February 2014, kl 16.11

Nüüd aega pisut rohkem kirjutada.
Asi on meil siin duellis inutuks kiskunud. Kas annn on solvunud ja lahkunud meie duellist, ma ei näinud teda meie tabelis. Kui nii, siis on küll kahju.

Käisime töökaaslastega pidulikul õhtusöögil. Eelroog, põhiroog ja magustoit. Toidud olid ääretult maitsvad ja kõht sai pilgeni täis.Lisaks veel vein. Õnneks ei järgnenud sellele kaalutõusu ja sain ikka miinuse kirjasmiling smiley

Täna tuleb siis selle talve esimene lumerookimine. Umbes 10 cm on sadanud ja nüüd lähen kontrollin selle lumepaksuse üle

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 17.52

Ingeri, ei ole ma solvunud, loe veel natuke vanemaid jutte smiling smiley Ma lihtsalt ei jaksanud 2 duellis korraga tabelit täita ja muidu aktiivne olla.

Jälgin teid ikka smiling smiley

eriti sind Lynuza...natuke olen sinu pärast mures ka...loodan, et see kaalutõus ajutine.
Proovi süüa vähem süsivesikuid...sest tean, et kui magusale sõrme annad...pärast käib veresuhkur üles alla ja nõuab varsti uuesti süsivesikuid...siis murdudki ja tahad veel.

Minu soovitus on ka, et igal hommikul pole hea putru süüa...täna hommikul oli ühes kokkasaates just O.Kiivikas ja rääkis ka seda. Soovitas hommikul 3 varianti: muna/lisanditega...singileib...tortillat/kodujuustu/kanaga...
see tortilla tundus täitsa huvitav, sest selle tegemisel on variante küllaga, proovin isegi ükspäev ära smiling smiley
Puder ka muidugi hea, aga mitte igapäev smiling smiley see minu väike soovitus ja tähelepanek sinu menüüd uurides...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 18.10

Vabandust...A.Ader oli saates hoopis smiling smiley minujaoks on nad kõik ühe näoga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 01. February 2014, kl 20.29

Annn, olen uurinud, miks võiks pudru söömine kuidagi tervisele kahjulik olla ning ei leidnud mingit mõistlikku vastust. Vaatasin seda kokasaadet nüüd korduses ka, et teada saada, mida A.Ader siis ütleb põhjenduseks. Tuli välja, et otse ei öeldudki, et iga päev on halb putru süüa lihtsalt see kes rutiini talub sööbki iga hommik samat asja, mõnele teisele on aga vaheldust vaja... Ma pole pudrust veel ära tüdinenud. Teen lapsele ja endale hommikuti putru ja mulle isegi meeldib, et ei pea mõtlema peale lõuna- ja õhtusöögi ka hommiku peale. Tortilla idee on hea, arvasin, et selles on rohkem kaloreid aga 1 tk on 160 kcal(täistera omas peaks vähem olema), 1 tortilla+ sul. juust+ kanasink+ köögiviljad+ muna on kokku ca 300 kcal- proovin järgi, loodan, et kõht püsib täis.

Tuleb üritada edasi kaloritest kinni pidada ja korralikult süüa.

ICanDoIt, 20 000 kcal süüa oleks paras väljakutse grinning smiley Aitäh sulle toetuse eest.

Pirle, kas tegeled samuti eilse päeva tagajärgedega?

Kusjuures süsivesikuid ongi alati vähem, kui tarvis, rohkem on valke ja rasvu. Aitäh, annn, et hoolid. Tore, et sinul kõik nii sujuvalt läheb. Kindlasti saavutad oma eesmärgi enne sünnipäeva ja äkki rohkemgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 01. February 2014, kl 21.28

Ma söön putru hommikuks seepärast, et see mulle meeldib, pealegi on eeliseks veel soodne hind, teiseks eeliseks, et sisaldab kasulikke toitaineid, 3. nagu Lynuza ütles, see on toidukord, kus ei pea vaevama pead, et mida teha, 4. ongi tekkinud puhas rutiin ja mulle meeldibki see. Teinekord ei jõua ära oodata hommikut ja söön õhtul ka putru..on ette juhtunud, nt eile grinning smiley. Kokkuvõttes, on see väga tervislik valik-ei näe küll üldse põhjust, miks selle kallal nokkidagi. Muidugi on teised välja toodud eined ka kasulikud, aga ma isegi ei kujutakski ette end tortillat söömas hommikul vara grinning smiley Vähemalt mitte kodustes tingimustes..grinning smiley Nagu näha, siis olen pahane. Kuna lihtsalt ei nõustu Annn`i öelduga, leian, et puder on väga tervislik valik päeva alustamiseks ja selle muutmiseks pole vähimatki loogilist põhjust. Sorry Annn. Ja ma ainult avaldan oma arvamust, palun mitte sellest mingi tüli tekitada, nõustun selle koha pealt, et muud variandid on head vaheldus kindlasti.
Aa ja ma tean, et jutt ei käinud üldse minust, vaid Lynuza`st, aga ma tundsin end puudutatuna, sest mu hea toit puutus asjasse smiling smiley Veel kord, avaldan vaid oma isiklikku arvamust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. February 2014, kl 21.52

Lynuza, ma ei tahtnudki öelda, et puder halb on...said minust valesti aru smiling smiley muidugi võid seda süüa, kui lapsele teed siis jah teine asi...teed endale ka korraga. Lihtsalt mulle tundub, et puder ei hoia kõhtu kaua täis, vähemalt mul on nii olnud kui olen söönud, sellepärast soovitasingi. Ega ma ise ka peaksin oma wasa leibade asemel vahepeal muud sööma...

ICanDoIt, kas ma tundun sulle suure tülinorijana? smiling smiley tegelikult olen ma väga rahulik inimene, aga kui mind pidevalt torkida ühe ja sama asjaga, kuigi olen oma arvamuse öelnud siis võin vihastada. Ja olgem ausad see pilt oli ikka liiast ka smiling smiley
Muidugi võid alati oma arvamust avaldada smiling smiley
Nagu minagi, ma ju ei käse teid, et ei tohi putru süüa, see lihtsalt jäi silma ja pakkusin teisi variante mida olin just kuulnud, ning mis tundusid huvitavad.

Tundub jah, et pean oma sõnavara väga jälgima hakkama, et mind tülinorijaks ei peetaks smiling smiley sry.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 01. February 2014, kl 22.05

Minule tegi ka eelmine aasta üks kulturist toitumiskava.
Hommik aktiivsemal päeval 2 muna , mistahes kujul, 2 viilu 10% juustu, 2 viilu teraleiba või sepikut, kohv tee kuidas endale meeldib. Teine variant oleks peaaegu sama , juustu asemel kalkuni sink, leiva peale kurk või tomat või lehtsalet või koguni kõik kolm. Vahelduseks leiva asemel kaerahelbe-, riisihelbe või neljavilja puder, kuivaine kaalult 50g, puder vee ja piimaga pooleks. Muna jääb, ükskõik kas siis keedetud praetud või omletina.
Veel soovitab ta üle päeva lõunaks suppi, mis on kindlasti lihaga , 100 g portsionis.
Olen muna ka pudru sisse seganud.
Kaloreid kokku ei loe. Tähtis on , et kõht täis.
Iga lõuna peaks ka liha sisaldama 150g, valmiskujul siis 100-125g.vahel võib liha asendada ka 4% kodujuustuga.Vahepalaks suur pirn või muu puuvili 200g

JUHUL KUI: tundub, et söögikogused on väikesed ja kõht kipub enne uut söögikorda liiga tühjaks minema siis suurenda koguseid ntx 1/5 võrra. Suurendama peab kõiki komponente võrdselt (enam-vähem), et säiliks toitainete õige vahekord.

SAMA ASI: kui kogused tunduvad liialt suured ja kõht ei lähe uueks söögikorraks tühjaks – vähenda sama ettekirjutusega koguseid. Umbes pool tundi enne järgmist söögikorda peab tekkima tuntav näljatunne, mitte hull, aga talutavalt tuntav siis oled kogused saanud paika. Natuke katsetamist, aga see eeldab menüü 100% järgmist muidu ei saa sa kehalt õiget tagasisidet selles osas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 01. February 2014, kl 22.06

Ei, Annn, ma ei pea kedagi tülinorijaks, avaldasin oma arvamust ja pahasel toonil ning ütlesin ka seda. See on normaalne, et me ei nõustu kõiges. Sellised palavamad arutelud on jumst okei. Jah, ma võiks siin omaette pomiseda ja kirja midagi mitte panna, aga ma leian, et mu elu on palju lihtsam, kui ma avaldan arvamust-mis muidugi on vahest võssa, teinekord mitte nii väga. Valesid vastuseid ei ole olemas smiling smiley

Ja ära palun kohku sellest, tean, et sul on üllas eesmärk-soovid toetada Lynuza`t, ära hoia end tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 01. February 2014, kl 22.07

Väga armas, kuidas ICanDoIt oma putru kaitseb smiling smiley Mulle meeldib ka minu puder, homme siiski tuleb kaerahelveste asemele tatrapuder.

Annn, minu meelest on väga hea, et sõna võtad. Enamusele teeb see vist head, kui rohkem emotsioone tuleb postitusest välja, ei saagi kõik ilus ja lilleline olla, minu arvates lausa ei tohi smiling smiley
Ei tea, mis inimene ma oleksin, kui enam kunagi ei vihastaks või kui mul poleks lubatud natuke solvuda.
Tohib ma parandan, sa ikkagi ütlesid, et "Minu soovitus on ka, et igal hommikul pole hea putru süüa"
pole hea on ju halb grinning smiley Ei, annn, ma niisama norin. Panid mu tõesti mõtlema, vaatasin varemgi, et ICanDoIt ja pirle söövad ilusti valku hommikuti aga mul pole seda üldse. Äkki lisaks ka 1 keedumuna.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.