Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. January 2014, kl 14.45

Lynuza, Sinu jutt on väga thumbs up winking smiley
TOIDUTABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 25.01.2014 14.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 25. January 2014, kl 18.40

Isu, see ju super kui kodus koos mehega saate kaalu langetada smiling smiley sa ei saa ju talle alla jääda smiling smiley

Lynuza, ootan põnevusega sinu kcal-te tõstmist. Loodan tõesti, et su kaal siis ei tõuse...endaga peabki katsetama. Julgus on pool võitu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 25. January 2014, kl 20.09

Ja loomulikult sõin ma korralikult.
Sõnnid peavad lugu heast toidustsmiling smiley Ma arvan , et oma 1500-1600 kcal tuli kindlasti ära.Tööl oli küll 2 väga kiiret nädalat , eks see ka mõjus. Üritan samas vaimus jätkata.
Üldiselt olime me sel nädalal väga tublid.Ma olen ka ikka igal hommikul kaalule astunud.Ühel päeval oli kaal äkki 700 g tõusnud, järgmisel hommikul sama kaal tagasi. Eks see organism teeb ikka ka vahel oma keerdkäike, mille pärast ei tasu muretseda.

Jaksu järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. January 2014, kl 20.38

Natuke teadmisi winking smiley Toiduained, mis annavad talvel energiat -meeldiv teave tumeda šokolaadi kohta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 25. January 2014, kl 22.43

Hei, teate, palun mind mitte lisada järgmise nädala toidutabelisse. Mul on kuidagi selline raske tunne, et liiga palju on seda üles märkimist mu jaoks. Kuigi see küll suht copy-paste, aga siiski. Tänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. January 2014, kl 23.19

ICanDoIt jäi kahe tule vahele winking smiley ühes duellis kiidetakse , teises laidetakse- alati õigus ise otsuseid teha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 26. January 2014, kl 00.27

smiling smiley Igasugune arvamus on teretulnud alati, ausalt mulle mõjub laitmine isegi paremini, jõuab nagu kohale mõte.

Ise tuleb valida kesktee ja katsetada ja kuulata end.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. January 2014, kl 00.58

ICanDoIt, kas oled teadlik, et kalorite piiramine aeglustab ainevahetust?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 26. January 2014, kl 02.34

pirle, niivõrd kuivõrd. Tead, mul on tunne, et mu mõtlemine võib veidi nikastunud olla, seega pirle, räägi mulle, mis sina arvad, mis mina tegema peaks? Ma päris siiralt tahan teada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 26. January 2014, kl 02.56

Nii, ma lõin oma andmed sinna "isetehtud" kalkulaatorisse. Kui võtta arvesse, et teen 4 korda nädalas trenni ja alati on see 50-60 min, ja keha rasva % panin 30, mis oligi mul 2 kuud tagasi (loodan, muidugi, et nüüd on ikka muutunud, sest toitun ikka tunduvalt tervislikumalt). Pikkus 174 ja kaal 76, sain, et BAV on 1. ja 2. valemi järgi ~ 1570, et säilitada kaalu 2440, ja kui võtta 30 % defitsiit, siis peaksin sööma 1812 kcal, aga mulle piisaks, kui ma kaine mõistusega mõtlen, ka pisemast defitsiidist, ehk 25 % ja peaks sööma 1940 kcal. Mis peaks tagama miinus 0,5 kg nädalas, ju?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. January 2014, kl 09.37

Eile oli suur soov midagi magusat süüa, tegin muffineid... Kaalusin ilusti kõik koostisained ära, arvutasin välja mitu muffinit ma süüa tohin, et kaloreid ei ületaks aga lõpuks sõin ise kõik ära sad smiley Peale seda elukaaslane ostis endale jäätist ja ega selle vastu ma ka eriti võidelda ei suutnud, terve perega olime ühe jäätisetopsi kallal smiling smiley

ICanDoIt, ma usun, et võiksid proovida hoida oma kaloraazi, mitte seda alandada. Proovi võtta seda kaalu alandamist samasuguse positiivse tundega nagu alguses, tunne trennist mõnu ja kahanevatest mõõtudest. See, et sa näed liibuvates riietes parem välja tähendab rohkem, kui see et sinu kaalunumber on suuremm, mõõdud ju ikka vähenevad.
Isegi kui sa koju jõudes pole palju alla võtnud siis ma olen kindel, et sellele vaatamata sinu perekond näeb, et oled vormis ning särad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 26. January 2014, kl 10.33

mina ka avastanud, et iga päev ei tohi küll kaalule astuda, nii võib igasugune dieeditamise isu ära kaduda.
Eile oli väike pidu ja loomulikult sai natuke napsutatud ja igasugu head paremat näost sisse aetud. kalorid mitmekordselt ületatud. proovin täna siis veidi vähem süüa, kuigi alla 1400 kalori on ikka päris suur katsumus süüa smiling smiley
Pirle siin ükspäev küsis, et kas ikka suudate elu lõpuni seda kaloraazi hoida. Vot mina vist küll ei suuda, seda on ikka nii vähe ja tundub, et kui söön isegi paarsada kalorit rohkem, tuleb kaalu kohe kolinal juurde. Kas tõesti peenikesed inimesed söövad nii vähe?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. January 2014, kl 13.30

ICanDoIt, jah, Sul on kõik ilusti kirjas- peaksid sööma 1940 kcal winking smiley Kui sõid 1800kcal ja hakkasid jooksmas käima tekkis suur defitsiit (30% vähem on maksimaalne rasvapõletus – kui on vaja kiiresti palju rasva vähendada) ja kaal kukkus kolinal (79kg-lt 75,1kg-le). Seda on liiga palju-(arvestates veel Sinu KMI, mis on normaalne kehakaalu kategooria). Kui sa ei teeks sporti, ainult istuks, siis oleks 1600kcal OK

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 26. January 2014, kl 14.54

ICanDoIt, kui sina ka nüüd veel kaloreid tõstad ja teil Lynuzaga kaal langema kolinal hakkab, siis pean minagi oma mõtlemist muutma...ootan huviga teie tulemusi.

Lynuza, kas juba järgmine nädal suurendad kaloreid?

Vaatame, kas mina kes ma kohe kalorite kallale lähen tõesti pean oma soovitusi sööma hakkama ja oma kaalulangetamise üle tõsiselt mõtlema smiling smiley

Palun katsetaga Pirle ja tabelite soovitusi, tahan tõesti tulemusi teada, ise kahjuks ei julge enne kui keegi tõestab, et nii palju süües on võimalik alla võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. January 2014, kl 15.19

Tegelikult oleksin pidanud juba eile korralikult 1700kcal sööma aga läks kõvasti üle, eks me siis näeme järgmisel nädalal, mis juhtub. Oi, ei oska enam midagi lisada... lihtsalt kena päeva jätku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. January 2014, kl 21.24

ICanDoIt,tegin kokkuvõtte -tabel arvutas keskmise (vt. toidutabeli alla). Alla põhiainevahetuse taseme (PAV) ei tohiks süüa!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 26. January 2014, kl 22.39

Pirle, Okei, saan aru, nüüd kui puust ja punaseks ette tehtud, siis jõuab paremini kohale. Aitäh!

Tõstsin oma kalorite hulga 1940 kcal, ja kavatsen selle järgi toituda pikemalt, olenemata mis see kaal teeb, sest trenni mulle meeldib teha ja seda ma katki ei taha jätta, et kuna mul oli vahepeal paus, siis keha nüüd jälle harjub jne jne ja nüüd need artiklid, mis siin lugenud olen viimastel päevadel, rõhutavad, et tuleb anda aega ja 2 kg kuus kehakaalu langust on vägagi supper ja muutused tulevad ajaga, võta rahulikult. Katsungi seda teha ja mitte piirata end meeletult ja mitte muretseda selle kaalu teema pärast nii palju, kasvab nagu üle pea, ei oska enam ollagi kuidagi.

Lynuza, ma üldse enam ei muretse sellepärast, mis teised mõtlevad mu välimusest. Teen ju kõike seda iseenda jaoks, tahan end tunda hästi enda nahas smiling smiley Lihtsalt olen endale mingid hullud ideaalid ajju salvestanud ja raske kohaneda, kui kõik ei lähe nii, nagu ideaalis ette nägin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 27. January 2014, kl 10.53

Hommik!

Kuna teil on ilusasti toidutabel käima läinud, siis ei täida ma enam siin duellis toidutabelit...tegelikult natuke tüütu ka kolme kohta oma toite sisestada. Kes tahab võib mind teises duellis vaatamas käija.

Kuna Pirle on tubliks ja aktiivseks duellitajaks hakanud ja Lynuzal pole siin enam nii igav siis luban ma ennast ka kaalutabelist ära kustutada.

Käin teid ikka vaatamas ja vahepeal ütlen mõne sõna ka smiling smiley
Teie toidutabelil hoian samuti silma peal, sest tõesti huvitab see kalorite tõstmine smiling bouncing smiley

Olge siis tublid! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 27. January 2014, kl 13.00

Annn, mul on nii kahju, tunnen end lausa süüdi. Nagu sa enne ütlesid, et käid siin peamiselt minu pärast ja kuna nüüd lahkud siis tundub, et olen sind alt vedanud. Ma loodan, et kujutan seda endale ette. Eks mul läheb siin natuke üksikuks, loodan, et pirle jääb meiega ja teised annavad samuti endast rohkem märku.
Annn, külastan sind samuti teises duellis.

Mis me nüüd edasi peale hakkame? Kas jääme kolmekesi ikka edasi toidutabelit täitma? Näitsik, on sul aega, et sel nädalal oma toite sisestada. Siiamaani on küll suured tühimikud tabelisse tekkinud aga sellegipoolest oled kenasti alla võtnud.

Äkki keegi sooviks liituda toidutabeli täitmisega?

Pisipaha, kuhu sina kadusid? Reedel ootan su kaalunumbrit. Anna teada, kuidas sul läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2014, kl 14.29

Lisasin veel endapoolse hinnangu eelmise nädala toidutabeli alla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 27. January 2014, kl 15.24

Pirle, tänud.

Lynuza, tead, sain täna "üllatuse" osaliseks, kuna ei olnud paar päeva sõnakestki teises duellis öelnud ning kui ma nüüd õigesti aru sain, siis ei soovita mind enam sinna, kuna tegin muudatusi ja neist teada ei andnud. Seega, ma mõtlen, et kui selle duelliga ongi kõik, siis ma soovin ikkagi kuskile oma toidud kirja panna, et oleks hiljem millest järeldusi teha ja ei taha, et teised siin, kes toidutabelit täita tahavad-kannataks loobujate pärast.

Oeh, edasi-tagasi jooksmine ja täitsa nõme tagasilöök. Aga noh, tuleb aru saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 27. January 2014, kl 15.39

Lynuza, ära tunne ennast süüdi smiling smiley ja ma ei kao kuhugi, jälgin sind ikka, nüüd veel enam kui kcal-d tõstad. Mul on hea meel, et Pirle on sulle seltsiks, kuigi ma ei pea tema mõtteid õigeks, ei laida ma ka neid maha. Igaüks katsetab ise smiling smiley ja see oleks ju suurepärane kui saaksid rohkem kcal-d süüa ja kaal langeb.

Kui siin asi ära vajub, siis tulen suure vitsaga tagasi! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 27. January 2014, kl 15.46

ICanDoIt, lugesin samuti neid kirjutisi ning ma usun, et kui sa tõepoolest tahad seal duellis jätkata siis keegi sind välja ei aja. Loodan, et kõik laabub. Kui sa juhtud nagu annn nende kahe duelli vahel valima siis tean, et teed õige otsuse ning keegi sind hukka ei mõista.
Minu arvates, saab siit duellist lihtsalt natuke teistmoodi soovitusi, mida võib-olla "teeme ülekilodele ära" duellis sa ei saaks. Usun, et see paari päevane eemalolek andestatakse.

Ära heida meelt, kõik on hästi smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Lynuza 27.01.2014 15.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 27. January 2014, kl 15.50

Tänan, annn, kardan seda vitsa. Püüan anda endast parima, et meil siin mingigi tegevus säiliks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 27. January 2014, kl 18.38

Pirle, palju õnne! Sinu duelli "Keskealised" vahe-eesmärk on täidetud smiling smiley

Mulle lausa meeldivad sinu igasugused tabelid ja kokkuvõtted.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2014, kl 19.05

Lynuza grinning smiley ehh, ma vist oleks alles reedel märganud, aitäh winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 27. January 2014, kl 20.52

ICanDoIt, meelituseks siis winking smiley meie toidutabeli täitmine läheb varsti lihtsamaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 27. January 2014, kl 21.38

Tere

Oi kui palju te kirjutanud olete smiling smiley Olin vanemate juures maal (Sellest meeletu söömine laupäeval) ja seal arvuti taga ei käinud. Täna aga voodis palavikuga pikali. Ju suutsin mere ääres kõndides korralikult külma saada.

Panin oma eelmise nädala toidud kirja. Kopeerisin inglisekeelsest tabelist. Loodan, et see ikka sobib. Osad asjad jooksevad ka seal süsteemis eesti keeles välja, mõned mitte. Ma ei viitsinud ükshaaval tõlkida. Tabel ise on mul telefonis appina kogu aeg olemas, et iga amps ikka kirja saaks.

Mu kaloraaž muutub iga päev, see sõltub kas on trenn või mitte ja kui intensiivne trenn on. See süsteem, mida praegu kasutan, arvutab iga päev jooksvalt kokku. Vaatame, kuidas õnnestub. Kunagi õnnestus päris edukalt. Igat trenni jälgin pulsikellaga, et oleks põletatud kalorite hulk võimalikult täpne.

Sel nädalal olen iga päev arvuti juures, seega peaksin olema ka toidutabelis ja blogis aktiivsem tegelane. Ehk olen siis teistele suuremaks toeks.
Praegu olen haige ja söögiisu puudub. Sellest ka tänane puudujääk. Olen proovinud ikka natukese aja tagant endale süüa sisse ajada, et mitte kuskile näljarežiimile langeda.

Annn, loodan, et käid meid ikka tagant surkimas vahepeal. Mida rohkem mõtteid, seda parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 27. January 2014, kl 23.48

Pirle, ei olegi vaja meelitada, otsustasin, et tulen juurte tagasi, ehk pühendun ainult grupile, kus alustasin.

Ausalt on tegelt piinlik, et niimoodi üldse Teid hülgasin, kuigi samas, tunnistan, et "aktiivsusest" jäi vajaka ja ma tundsin, et vajan rohkem toetust, rohkem mõtteid jne jne. Ja piinlik on ka niimoodi nüüd "tagasi joosta". Aga elu õpetab: "Grass ain`t always greener on the other side."

Aga tänaseks saan aru, et ka endal lasub suur osa, et duelli aktiivsena hoida. Seega, palun nii Teid, kui ka hurjutan iseend, et katsume ikka igapäevaselt siin sõna võtta ja mõtteid mõlgutada, et asi ära ei vajuks, vaid hoopis põnevamaks ja tõhusamaks muutuks. Sest näiteks minu eesmärk on oma sünnipäevaks olla 10 kg kergem, ja sinna on jäänud täpselt 4 kuud (miinus 1 päev) ja pärast seda ka juba suvi käes cool smiley.

Lynuza, palun mulle toidutabelis read tekitada. Ma tõsiselt loodan, et sellist edasi-tagasi hüplemist enam ei tule, räägin üleüldiselt elust. Täiesti totter, ei tea, mis selle inimese peas küll toimub, et koguaeg vaja tõmmelda confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. January 2014, kl 09.23

ICanDoIt thumbs up varsti muljetame jooksmisest winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.