Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. January 2014, kl 15.37

Tinka, väga hea, et oled end sisse seadnud, kui aega leiad võiksid teiste postitused läbi lugeda. Meil oli siin juttu sellest, et siia rohkem jutustajaid saada hakkame oma kaalunumbri duelli teatama ning mina omakorda sisestan need tabelisse.

ICanDoIt olen sinuga täiesti nõus, ma juba algusest mõistsin, et sind polegi tarvis milleski juhendada, sest tundub, et oled paljudest asjadest ise teadlik või infot leidnud. Seega sa jaga oma tarkust meiega. Kas sul on n-ö esimene kord, kui püüad kaalust alla võtta?

Ma väga loodan, et pirle ja Nautleja ilmuvad järgmiseks kaalumiseks välja, sest vastasel juhul pean ma nad tabelist eemaldama... ei tahaks seda teha.

Tabel



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Lynuza 05.01.2014 15.38.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 05. January 2014, kl 17.16

Lynuza, Mulle tegelikult väga meeldiks, kui keegi jagaks minuga oma infot, kuidas kaalust alla saada, sest mulle endale tundub, et mõned mu mõtted on veidi "väärastunud"-ehk et tahan kõike korraga ja hullu panna, aga nii ei saa-seetõttu olengi kommikoti taha toppama jäänud. Aga jah, kuna mul on palju vaba aega, siis ma loen väga palju infot kaalu alandamise kohta, aga huvitav on see, et nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi- ja peabki olema, sest organismid reageerivad ju erinevalt. Katsungi leida omale sobivamat varianti. Kuule tagasi vaadates, tean, et sõin liiga palju valku ja süsivesikute osakaal oli väga väike-see on juba asi, mille kallal tööd teha.


Minu jaoks ei ole see esimene kord kaalust alla võtta, olen nooremana ka kaalu kaotanud, aga see on juhtunud kuidagi iseenesest, pingutamata (kuid tulemus on kestnud vaid lühikest aega). Ei tea, mis siis toimus, võibolla armumine smiling smiley. Aga enamiku oma elust olen siiski mitte nii sale olnud, kui oleks tahtnud, aga alati väga sportlik ja šokolaadi armastaja.

Ma loodan ka, et teised duellitajaid meil siin leiavad endas tahtejõu ja aja, et suveks saledaks saada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 05. January 2014, kl 20.26

Hei!
Minu pärast võivad inimesed mitmes duellis olla küll. Kui ikka motiveerib niimoodi rohkem, siis las aga minna.

Uuuel aastal uue hooga. 21 km on kõnnitud. Muud sportsi pole teinud aga alustada tulebki rahulikult eksju spinning smiley sticking its tongue out

Tegin potitäie kapsasuppi omale. Nii hea.

Kaal on endiselt 97.

Uni on ka ja teinekord pikemalt

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. January 2014, kl 22.39

Väga tubli, pisipaha. Kas need 21 km olid kuu ajaga läbitud?

ICanDoIt, tõesti tuleb leida see, mis sulle paremini sobib. Ma ise olen jõudnud sinnamaani, et mingil määral on selge, mis minu puhul töötab või halba teeb. Hetkel rõhk on pigem toitumisel, kuigi aasta tagasi hakkasin kohe hoogsalt trenni tegema, kahjuks minul ei jäänud see harjumus püsima.
Ma arvan, et enamus, kes kaalus tahavad alla võtta teavad, mida nad peavad selleks tegema/sööma ning probleem on pigem motivatsiooni puuduses. Kuhu sinu päeva motod on kadunud? Ma mingi hetk harjusin nendega nii ära, et hakkasin lausa ootama järgmist smiling smiley

Panin endale täna ühe trenni video käima... vaid 6 minutit jaksasin kaasa teha, eks see oli päris intensiivne aga et võhm nii kiirelt otsa sai, seda ma ei ootanud. Nagu pisipaha ütles- alustada tuleb rahulikult.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 05. January 2014, kl 22.57

Uups smiling smiley Jätkan oma mototega, no problemo winking smiley

Jah, eks see ongi nii, et alustades on mott megalaes ja teed omale jõhkra plaani valmis. Olen ka ise aru saanud, et pigem rahulikult ja step by step. Kui muuta ainuüksi toitumisharjumusi, on keha sellest šokis, ja kui veel korraga intensiivset trenni tegemist alustada-siis suurest hurrast saab väsinud käsn, nii piltlikult öeldes...Ning peamine on see, et kaalu number liiguks õiges suunas, ehk väheneks, olenemata sellest, kui palju selleks aega läheb.

Ja tõsi ta on, et toitumisele kuulub 70-80 % , et keha muuta, trenn-aktiivsus on vaid seda toetav tegevus.

Lynuza- kui ei jaksa, siis tee paus, kogu end seni kaua, kui uuesti jaksad..ja siis tee jälle paus. Igasugune liigutamine on parem kui mitte midagi. Aga muidugi, hullu panna ei tasu- pigem alustada rahulikult. Tuleb oma keha kuulata.

You don’t always get what you wish for, but you will get what you work for.- Inimene, ei saa alati, millest unistab, kuid saavutab alati selle, mille nimel tööd teeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 06. January 2014, kl 08.16

Tahe on meil suur, järjepidevusega vist on rohkem probleeme. Vähemalt minul.
Tegin õega kihlveo maiustamise kohta. Kui tema maiustab, tuleb ta minuga 6 km jooksma, kui mina maiustan, siis lähen temaga šhoppama. Siiani oleme mõlemad tublisti juba 4 päeva vastu pidanud smiling smiley Ja sealjuures oli mul kahepäevane koolitus, kus igal kohvipausl pakuti tee kõrvale ainult kommi ja küpsist.
Lisaks leidsin veel ühe mõttekaaslase, kellega registreerime end kevadel 10km jooksule. Seega on aprilli kuuks eesmärk ära joosta 10 km (aeg pole oluline). Jällegi selleks, et seda kokkulepet mitte alt vedada, pean alustama juba süsteemsete trennidega kohe (olen teinud neid juba kaks nädalat).
Mind aitavad sellised pisiasjad, võistlusmomendid ja pikemad eesmärgid. Siis on kuidagi motivatsioon suurem. Lisaks kui teha pidevalt väikeseid muudatusi, saab väga hästi oma keha tundma õppida, mis aitab kaalulangusele kaasa, mis mitte. Näiteks minu keha jaoks on väga oluline, et ma ei sööks üldse kartulit, riisi, makarone, tatart, tangu jms teravilja. Sel juhul on kohe kaalutõusu oodata.

Pisipaha, oled uuel aastal 21 km kõndinud, see teeb vähem kui nädalaga. Väga tore saavutus!
ICanDolt, mulle meeldivad sinu motod. Neid on nii vahva lugeda. Kas lubad mõnda neist ka kasutada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 06. January 2014, kl 20.07

Näitsik, muidugi võid kasutada, mina ju ka kopeerin neid smiling smiley Ja mul on ainult hea meel, kui need motiveerivad Teid. Osad neist on tõsiselt nagu silmi avavad ja huvitavad-vähemalt minu jaoks.

Kihlveod jms on päris kihvt mõte! Nii, et EDU ja hoia meid ikka kursis, kuidas kulgeb winking smiley

Know your limitations, & then defy them.-Tunne oma piire, ning siis, ületa need. (Usun, et see lause käib ainult treenimise kohta, sest ilmselgelt toitumisega see meil kooskõlla ei lähe)

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 07. January 2014, kl 12.31

Lugesin ilmselt vanu jutte lünklikult, sest tabeli uuendamise info jäi vahele. Sry!

Püüan ka uuel aastal ennast jälle käsile võtta. Kuna pühade aeg jäi lausa 3 kolm nädalat trenni vahele, on nüüd selline tunne, et peab täitsa algusest hakkama. Õnneks leidsin endale ka kihlveopartneri (uuest kohast kuhu kolisime). Hakkame iga nädal jooksmas käima ja kuu lõpus kontrollkaalumised smiling smiley

Kuna minul ka jube nõrk koht on ikka see söömine ja just õhtuti kipun külmkapi kallale minema, siis ootaks ka kõigi häid nippe kuidas kaloreid madalal hoida. Nt kalorivaesed õhtused snäkid, kuidas kogused piirate jne

Edu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 07. January 2014, kl 19.23

If your dog is fat, you're not getting enough exercise. -Kui su koer on paks, siis sa ei liiguta end piisavalt.

Mulle hullult meeldib see tõetera! Ka minul on plaanis (tagasi tulles) omale kutsu võtta ja varjupaigast. Tunnen, et olen valmis kellegi teise hoolt kandma peale iseenda ja samuti tahan omale sõpra, kes oleks minuga igal hetkel. Ning, kes muu motiveerib paremini välja jalutama minna kui sõber koer smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 08. January 2014, kl 00.06

21 km oli läbitud 3 päevaga. Esimesel päeval lapsega 3 km ja edasi oma kõnnikaaslasega 10 ja 8. Me ei ole veel väikest ringi leidnud. "Lähme väiksele ringile" on lõpuks 8-12 km grinning smiley

Kommikausi ahvatlus on tugev ja mina olen nõrkenud. Aga juba homme olen tubli ja kommikausi peidan ka ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. January 2014, kl 01.26

Kas hakkate ka lumega jooksmas käima? Lihtsalt huvi pärast küsin, tavaliselt on lumi miskipärast suureks takistuseks.

Täna oli tore, lihtne trenn kodus. Neljapäeval katsetan jälle veepäevaga, pole juba 2-3 nädalat teinud. Mõtlen siin, kas oleks äkki ausam tabelisse panna laupäevase kaalu? Mõned grammid ikka tulevad juurde paastujärgsel päeval, eelmistel kordadel on tulnud. Veepäeval joon alati vaid vett ja hibiskuse teed, välja arvatud need õhtused põrumised, kus paari tunniga päevase kalorihulga kord ära sõin.
Kas keegi soovib minuga selle paastupäeva kaasa teha? Saaks natukene tuge, sest õhtu on kõige raskem.

Tinka`le, mina näiteks kaalun oma söögi enne ära või siis uurin kui palju miski kaloreid annaks ja teen valikuid. Veel on mul lõigatud valmis kurki, tomatit, redist, punast sibulat, et salati saaks kiiresti valmis teha ja lihtsalt ära kaaluda (lisaks mingi roheline salat). Kuna ma olen jälle pudrusööja siis pudru jaoks tean juba arvestada 50g kaerahelbeid ja kohv+piim ning hommikune kaloraaž jääb igapäev suhteliselt samaks. Hiljuti tegin näksimiseks ise küpsiseid rukkijahust (1tk 4g- 15kcal), maitsesid nagu digestive küpsised aga mitte nii magusad. Huvi pärast vaatasin, et tegelikult annab 4 g digetsive küpsist 19kcal aga nipp on selles, et mul olid need pisikesed, tavaliselt sööd ju ikka terve küpsise mitte veerand grinning smiley

Pisipaha, kommikauss on lastele smiling smiley Lase lastel need kommid ära peita, et sa ei teaks kus need on. Kui mina oma kommipaki peitsin siis ma ju ikka teadsin kust neid võtta, kui isu tuleb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 08. January 2014, kl 04.54

Lynuza, ma tahaks küll proovida seda veepäeva varianti, (kuigi ma mäletan, et olin suht skeptiline algul, kuid nuuh, keha vaja toksiinidest vabaks saada), aga minust kui toetajast, pole praegu tolku, sest siis, kui raske (õhtune) periood hakkab, siis mina alles tõusen üles ja toimetan ja ei ole aega, et silma peal hoida. Kuid siiski paari kuu pärast, tahaksin küll seda koos teha. Koos ikka kergem ja toredam smiling smiley Mina käisin lumega jooksmas, ja sääne jooksmine treenib eriti säärelihaseid, kuna vaja rohkem tõugata. Iga kord, kui oli suurem lumi maha sadanud ja mina õhtul jooksin, siis hommikuks mul sääremarjad andsid endast märku, et on koormust saanud.

Pisipaha, muide, siin, kus ma elan, on tervelt üks normaalse toa suurusega panipaik, mis toitu täis ja muidugi ka komme, ja ma pean selles ruumis käima päeva jooksul mingi 10 korda, ning kõigest magusast tuleb lihtsalt külma kõhuga mööda minna ja unustada, mitte "nillima" jääda. Aga, kui ühe tüki võtad, siis läheb käest. Minu puhul töötab variant, et parem on mitte proovidagi.

Magusaisust tuleb end lihtsalt võõrutada. Alguses on raske, sest keha nõuab-kuna koguaeg on ju antud, aga see on suhkrusõltuvus. Usun, et nädala pärast ei tunnegi sa enam magusisu ja põhjus, miks sa magusale võid mõelda, või mõtled, et nüüd võiks ju midagi magusat ka põske pista, on üks paha harjumus-ei muud. Ning ju kõikidest magusatest asjadest ei peagi loobuma- vali lihtsalt tervislik variant-puuvili.

"Moment on your lips, rest of the life on your hips."

NB! Mina võitlen samamoodi samade pahedega, ma võin teoorias küll midagi teada, kuid praktika, on teine asi.

"Losing weight is a mind game. Change your mind and your body changes."



Toimetatud 3 kord(a). Viimati ICanDoIt 08.01.2014 04.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.37

Üks mu meestuttavatest oli (on vist siiani) väga rangel toitumisel, sest ainus viis, kuidas ta oma nahal olevatest ekseemilaikudest lahti sai,oli väga rangelt kontrollida, mis ta suhu pani. Aga temalt õppisin ühe "tarkusetera". Ma ei tea, kas see on tõsi, aga minul aitab see igasugustest maiustustest end eemale hoida päris edukalt. Jagan teiegagi seda mõtet.

See on ju teada, et inimene saab vajaliku energia toidust kätte, mingisuguseid lisamaiustusi energia saamiseks pole tegelikult vaja. See, miks meil tekivad isud magusate asjade järgi, on tingitud meie seedesüsteemis olevatest organismidest. See suhkur, mis maiustustest saame, läheb seente toiduks. Kui igasugused seened (ka hallitusseened) on organismis tasakaalust väljas ja neid on liiga palju, siis tahamegi hästi palju magusat.

Seega, järgmine kord kui kommi hakkad suhu panema, mõtle sellele, et tegelikult toidad oma soolestikus pesitsevaid seeni. umbes kahe nädalaga surevad üleliigsed seened ja siis kaob ka magusaisu.

Kui ükskord lumi ka siin maal end näitab, siis lähen ka lumega jooksma. Vahet ju pole, kas jooksed või suusatad. Kui õhk liiga külm pole, on väljas sportida väga mõnus.

Õhtuse näksimise probleemi lahendasin väga lihtsalt. Ainus, mida ilma valmistamata näksida saab, on porgand, kapsas ja mõned puuviljad. Toitu valmistan enda ja lapse jaoks täpselt nii palju, kui korraga ära sööme. Võileivamaterjali pole mul kodus kunagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.56

Näitsik, sinu juttu lugedes tuli mulle meelde, et lugesin just, et vähirakud vajavad ka arenemiseks suhkurt ja kui me suhkurt ei liigtarvita siis on neil raskem arenema hakata...mina seda näiteks ei teadnud enne, ei teadnud ka seente kohta... Niiet nüüd mul 2 asja millele enne mõtlen kui magusat söön smiling smiley

Lynuza, sa ikka tubli oma veepäevadega, imetlen sind, sest mina kahjuks ei suuda, kuigi vahepeal oleks vaja smiling smiley
Kas oled mõõtnud palju vett jood veepäeval?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 08. January 2014, kl 09.50

Lynuza, väga hea mõte salatimaterjal külmkappi valmis hakkida. Muidu selle pärast see söömata jääbki, et päris tüütu on alati peale söögi tegemist veel salatit tegema hakata.

Tundub, et enamusel teist on raske just magusast loobuda, minul vastupidi magusaga probleeme ei ole, just toidukoguste ja pideva näksimisega. Sellega olen ka väga nõus, et kui paar päeva suhkrut ei söö, pole enam isu ka, aga kui paar kommi põske pistad, on pärast terve päev kohutav magusaisu.

See nädal treenimisega väga tubli olnud, täna ka oma uue kaalusõbraga õue jooksma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 08. January 2014, kl 13.12

Ma vahepeal sain väga edukalt ilma kommideta hakkama, aga vahel olen nõrk.
Jooksma lähen, siis kui kaalunumber on umbes 80. Sinna on veel kaua aega smiling smiley Suurem kaal teeb liigestele liiga. Mul on plaan omale uus ratas osta ja siis kilomeetreid koguma hakata. Vana ratas on tore küll, aga ma käisin eelmisel aastal ühel rattarallil ja ma sain aru, et liikumine on hea vaid maastikul. Asfaldi jaoks ta mõeldud pole. Praegu tuleb ikka ainult kõndimisele loota ja üritan end lähipäevil ka kodus võimlema sundida. Praegu on tuju kuidagi nullis. Natuke päikest annaks uue rütmi ja tahtmise liigutada.

Kütsin just ahju ja otsustasin, et paneks sinna midagi küpsema. Mõeldud ja tehtud ka, aga kuna hommikusöögist oli kõht alles täis, siis läks ikka jupike aega, enne kui suutsin otsustada, mida pikapoisi sisse peale hakkliha veel segada. Täis kõhuga on ikka kole süüa teha. Mitte midagi ei taha grinning smiley

Lynuza mul sööb ainult 1 laps komme ja ma parema meelega näeks, et ta neid ei tahaks. Käime juba oktoobrikuust saadik hambaarsti juures. On lootust, et järgmisel esmaspäeval on ehk viimane käik. Teisel pole isegi ühtegi täppi hammaste peal, mis näitaks augu teket.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 08. January 2014, kl 19.28

Minul on kommidega nii, et kui ma mõtlen , et ei võta, siis ei võta ka.Aga kui ma ühe võtan, siis järgneb neile teine ja kolmas ka.
Ma arvan, et veepäevad ei ole minu jaoks.Kui ma olen pikemat aega söömata, siis hakkab mul alati pea valutama, see oli juba kooliajal nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. January 2014, kl 21.16

Minule meeldib see artikkel, kui ühe kommi võtad siis tõuseb veresuhkur kiiresti ja peale kiiret langust on jälle uut doosi vaja.

Annn, tavaliselt panen endale 2,5 liitrit vett suurde kannu valmis ning lisaks joon teed, kuid mul jääb lõpuks umbes pool liitrit ikka alles. Püüan pärast kella 19 mitte juua enam, sest vastasel juhul jooksen terve öö wc vahet.

Ingeri, kõige esimesel veepäeval oli mul hommikust alates jube peavalu aga järgmistel kordadel polnud enam nii hull. Ei mäleta täpselt, kas viimati üldse oligi peavalu.

Tinka, toidukoguseid saab piirata väiksema taldriku abil või siis kõigepealt tõstad suure hunniku värsket salatit ja siis ülejäänud kraami smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 09. January 2014, kl 08.04

Eile õhtul tükeldasin neli suurt porgandit ja krõbistasin neid terve õhtu. hea värske tunne oli kohe ja täna selline tunne, et kaal on langenud smiling smiley Täna toon poest uue laari porksi grinning smiley

Trenniga ka õnnestunud tubli olla, täna tuleb lausa kaks trenni. Hommikul kõndima ja õhtul jõusaali.

Tahaks ka kangesti veepäeva teha, tunnen, et keha tahab suurest õgimisest puhata. Olen kunagi teinud ka aga praegu kahjuks küll erilist sundi ei ole. Üritan ennast motiveerida ja järgmine kord teen sinuga kaasa Lynuza

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 09. January 2014, kl 21.14

Lynuza, kuidas edeneb veepäev?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 07.49

Hommik!

Minu kaal täna hommikul 61.6(-0.9)

Olen rahul, olin terve nädal enamvähem tubli, ühel päeval kui tegin lapsele pannkooke, mõtlesin, et söön ka paar tk-i (4tk) et mis see siis ikka on 10g üks vast, kui pärast kaalusin oli üks 20g. Jälle tõdesin seda kui valesti ma asjade kaalu hindan.
Õhtuks jäi väga vähe kaloreid, oleksin kindlasti kalorid üle söönud, aga õnneks teises duellis ütles üks duellitaja, et "ära jama, sul juba kalorid täis aga pole veel õhtugi" mind aitas see väga palju, teadsin, et ta jälgib mind smiling smiley

Ilusaid miinuseid teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 10. January 2014, kl 08.36

Aitäh, et huvi tundsid ICanDoIt, ei olnud ma üldse tubli, kella kaheni oli kõik kontrolli all kuni mul tekkis tahtmine järgmiseks päevaks pähklivõid teha. Ja siis hakkasid pähklid suhu lendama, seega täiesti ebaõnnestunud veepäev. sad smiley Järgmine nädal proovin jälle.

Annn, nii lahe!! Oi, kuidas ma kadestan sind, oled väga heaks eeskujuks.

Minu kaal 64.3kg ja mulle üldse ei meeldi see number 64, ega 63 mulle ka eriti ei istu, number 60 oleksin enavähem rahul smiling smiley

Arvan, et äkki 1600kcal juures ei olegi midagi suurt oodata ja kaal alanebki vaikselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 10. January 2014, kl 09.14

Vaatasin tabelit, seal natuke mu kaalu nr. sassi läinud smiling smiley

Lynuza, arvan ka, et peaksid kcal-d natuke vähendama, katseta nüüd 1500kcal-ga ja vaata mis järgmine nädal kaal näitab ja siis kui ikka vähe läheb alla võid ju 1400kcal-ga proovida.
Ja küll sa mulle järgi jõuad smiling smiley
Kahju, et veepäevaga nii läks, aga minu siiras soovitus, et ära piina ennast nende veepäevadega, kirjuta ilusti iga suutäis üles ja küll hakkab kaal kolinal kukkuma.
Joo lihtsalt palju vett, proovi järgmine nädal 1.5-2l kindlasti päevas ära juua.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 10.01.2014 09.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 10. January 2014, kl 10.31

Minu tänahommikune kaal 69,2. Kukub vaikselt aga vähemalt kukub

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 10. January 2014, kl 11.46

Vabandust, annn, see väike aps näitab, kui kade ma olensmiling smiley

Nii tore, lund hakkas sadama ja me just tulime lapsega väljast... smiling smiley

Kirjutan hiljem rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 10. January 2014, kl 12.28

Tere!

Sel nädalal olen üpris hästi oma elurütmi tagasi saanud ning täna hommikul näitas kaal 92,9. Arvestades vahepealseid numbreid, olen väga rahul.

Ma lükkasin eilse jooksmise vihma pärast tänasesse päeva smiling smiley Nüüd siis lähen lumega jooksma smiling smiley

Mul on hea meel toredate väiksemate numbrite üle. See tähendab, et oleme sel nädalal väga tublid olnud ning sammukese eesmärgi poole lähema. Nüüd ei tohi end loorberitele puhkama asetada, vaid samamoodi tublilt jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 10. January 2014, kl 17.27

Tere tere! Kiidan kõiki, kes ilusti kaalu langema saanud. Minu kaal täna hommikul 76,1 kg, ehk siis nädalaga (-2,9). Vääga suur number, aga nädala algul sain aru, miks mu kaal üldse nii kõrgeks läks, mul hakkasid päevad + ma muidugi ei olnud niivõrd tubli eelmine nädal, kui oleks võinud olla. Põhimõtteliselt olen alguses tagasi, välja arvatud fakt, et mu keha on tegelikult rohkem trimmis ja mul on rohkem võhma, tänu trennidele. Seega päris nulliring ei ole. Muide nädal tagasi tõstsin oma kalorite normi 1800 peale. Ja tundub, et see töötab hästi. Mul ei ole sellist tunnet, et ma olen pidanud end piirama meeletult või et ma ei saa süüa seda, mida tahan-seega see on supper. Mulle meeldib see idee, et ma ei ole langenud äärmustesse, et nüüd üldse kommi ei söö. Sest selline piiramine viiks mind lõpuks ikkagi ülesöömisele. Nii palju olen end tundma õppinud küll. Pisikesed edusammud selles suunas, et uus tervislik eluviis sobiks mulle ja et see ei ole midagi sellist, millel on lõppkuupäev. Lisaks, ma ei tee trenni iga päev... teen seda nüüd 3-4 korda nädalas ja tundub, et piisab täiesti. Kuna minu töö ei ole istuv vaid pidevalt ringi jooksmine, siis usun, et saan piisavalt koormust iga päev ja ülepäeviti intensiivselt trenni tegemine on täitsa ok.

Ja mida ma loen, Teil on lumi maas. Supper! Oi, kui kade ma olen.
Lynuza, kahju, et nii läks... Mõtlen ka, et vb ainult vee ja tee peal olla on raske, ma usun, et juurikate söömine aitaks väga palju, sisaldavad samuti ju vett, aga vähemasti ei tunneks nälga ja suudaks ahvatlustele vastu panna. Ma tahan küll korra seda ikka proovida, Ekstreemsena tundub, aga mis siis. Aga enne, kui seda teen, tahan veidi kergem olla ja olla harjunud väiksemate portsjonite, et päev üle elada ja mitte järgmisel päeval see-eest topelt süüa. Nagu ennist mainisin, siis mulle sellised piiramised mõjuvad järgmistel päevadel katastroofiliselt. Seega parem hoidun neist praegu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 10. January 2014, kl 19.15

Minu kaal hommikul 64,5 nii siis pisut, pisut langenud.

Meil siin Lõuna-Eestis on küll hommikust saadik vihma sadanud. Kui külmetama hakkab saab tee peal uisutada, pole vaja Lõunakeskusesse minna. Jõulude ajal, laste ettepanekul, sai seal käidud. Muidu ei olnud küll 30 aastat uiske alla saanud. Igatahes oli väga vahva. Meie peaaegu 3 aastasel lapselapsel olid ka uisud jalas ja 45 min. pidas hästi vastu, muidugi koos abilistega.
Trenni sai küll sel nädalal 1 kord tehtud, teise korra segasid külalised ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 10. January 2014, kl 23.45

Minu kaal endiselt 97.

Vihma on sadanud ka kesk-eestis. Seega õuesporti teha ei saa ja toa oma ei viitsi. Võibolla mõned kükid pärast veel tulevad, aga võibolla on lihtsalt uneaeg. Kui homme ei saja, siis saab päev otsa puudesporti teha, ehk saagida ja lõhkuda pisut võibolla usaldadatkse riida ladumist ka.

Viimase paari päeva toitumine on olnud süsivesikuvaene ja üldse pole vilets olla. Energiat on palju ja jaksu ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 10. January 2014, kl 23.51

Kui ma suudaks selle ühe päeva ära paastuda korralikult siis teinekord ma ei teeks piiksugi, kui järjekordset veepäeva ette võtaksin smiling smiley Ma ei tunne, et ma piinaksin end, see on pigem enda distsiplineerimine, siiamaani olen arusaanud, et veepäev mulle halvasti ei mõju, tuleb vaid endas jõudu leida ning tubliks hakata.
Ma võtan annn`i soovitust kuulda ja vähendan päevanormi 1500kcal peale, kindlasti kui ma liigutaks end rohkem siis poleks midagi vähendada vaja.

Ütleme siis kaotatud grammidele/kilodele hüvasti, et me neid rohkem ei näeks! Väga tublid olete, tänane päev oli ikka täis üllatusi- kõigepealt tuli annn oma suure miinuse mulle nina alla hõõruma siis ICanDoIt ja Näitsik oleksid nagu kilode kaupa rasva endalt maha raputanud grinning smiley Mul on teie kõigi üle hea meel!

Ingeri, päris tore ajaviitmine, tahaksin ka kunagi jälle uisutamist proovida, ootan kuni enda laps suuremaks saab.

Oleksin pidanud tagasihoidlikum selle hõiskamisega olema, nii kiiresti nagu see lumi täna alla sadas sama kiiresti see ka ära sulas sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.