Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 12. December 2013, kl 16.28

Homme on kaalumise päev ja ma lähen jälle kella 7ks tööle. Kodus kaalu endiselt pole ja naabrinaist niivara ei ärata grinning smiley Ja tööl olev autokaal võtab 20 kg sammuga, et kui 100 näitab, siis on 90-110 ja kui 80 näitab, siis on 70-90. Väikeste kaalude puhul on see suur vahe, aga 25000 kilode puhul pole see miskit. Ilmselt on mul massi endiselt 97+- natuke.

Peangi hakkama omale homme hommikuks rooga tegema. Võikud ju minu menüüsse ei kuulu. Kuna tänane oli töö öö, siis midagi suurt ei tule. Tatrapuder (seda sööme kõigepealt täna õhtul ja siis võtan hommikuks ka kaasa), praemuna, kapsa keetsin juba eile valmis jagub ka homseks ja tänaseks. Pluss mingi lihaline ollus, mille mees poest koju toob. Ostsin kaks päeva tagasi hakkliha ja võtsin selle täna sulama. No ei lõhnanud kõige paremini. Tulevikus enam kohalikus lihapoes ei käi.
Lõuna tellin töö juurest, midagi sobivat ehk ikka leian

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 13. December 2013, kl 09.33

Lootsin, et täna näitab kaal 67 komadega, aga ei miskit. No vähemalt ei tõusnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 13. December 2013, kl 16.27

Nonii, võrreldes eelmise nädala reedese kaaluga läheb minul kirja ainult 200 g. Alguses olin pettunud, kuna nägin nädala keskel pea kilo võrra väiksemat nr. Aga siis hakkasin mõtlema positiivsetele asjadele: mu peegelpilt on tänu niivõrd intensiivsetele trennidele teinud läbi niivõrd suure muutuse ja seda vaid 2 nädalaga, ma tunnen end tugevamalt, ma olen aktiivsem kogu päeva jooksul ja tunduvalt positiivsem. Enda lohutuseks võin ka öelda, et olen lugenud mitmetest allikatest, et järsult kehalist koormust tõstes võib kaal tõusta/seista. Aga ma usun, et nädal on lühike aeg, et mingeid konkreetseid järeldusi teha või muudatusi teha oma toitumises. Nii, et pea püsti ja edasi: Ilusat Nädalavahetust kõigile ja loodan, et Teil on vähe suuremad miinused winking smiley

Mõttetera: "Mõtle oma tugevustele, mitte nõrkustele."



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 13.12.2013 16.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 13. December 2013, kl 17.23

Eks need rasvad kaovad ja lihas kasvab asemele, lihas on pealegi rasvast raskem smiling smiley Mul on emotsionaalselt päris hea olla, miinuse pärast on tuju paranenud ka.
Ma ei mäleta kas, ICanDoIt, panid omale mõõdud ka kirja, et hiljem võrrelda? Ma enam iga nädalaseid mõõtmisi ei tee, kuid jälgin puusaümbermõõtu, alles suvel oli see 96cm ja nüüd peale kaalutõusu 101cm peale tagasi. 2014 aasta suvel võiks seega alla 96 cm ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 13. December 2013, kl 22.39

Tere.

Nagu ma ka eelpool olen maininud, et olen vilets kirjutaja, aga jälgin huviga, kuidas teistel duellitajatel läheb. Oma saavutusest ehk niipalju, et sain juba number väiksemad teksad jalga ja enesetunne jälle parem. Paar nädalat oli väike seisak, kuigi oli maohäda ja väha suurt süüa ei tahtnud, sest olin sunnitud sööma kahte antibiootikumi korraga 7 päeva, süda pidevalt paha, aga ka kaal ei langenud, nüüd loodan, et saan jälle reele ja veebruariks hiljemalt eesmärk käes. Vahepeal ainult need toredad jõulud. Ei ole küll suur jõulutoitude armastaja, aga no veinike ja juustuke ja nii ta läheb, treeningutes siis ka vahe . Aga ei muretse ette, ja kõigile ikka jaksu edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 14. December 2013, kl 23.52

Jäin vaatama meie miinuseid ja Nautleja teeb tasa ja omaette meile ära. Oma eesmärgile juba poole võrra lähemal, kas jagad meiega oma saladusi ka? Teed trenni ikka veel videote järgi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 15. December 2013, kl 19.14

Juba kaks päeva pole toidupäevikut pidanud ja ilmselgelt toiduga liialdanud, eile sõin umbes 400 g makaronisalatit ja nagu täna selgus, see ports oli lausa 1300 cal...appikene küll tongue sticking out smiley
homme läheb laps jälle lasteaeda. lähme bussiga ja jalutan tagasi, saab mõnusa 40 min jalutuskäigu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. December 2013, kl 22.02

Tinka, kuidas nii palju said? Isetehtud salat ja kaalusid toiduained ära?
Ampseri makaronisalat on ca 180kcal/100g.
Kusjuures jõuludel ja uuel aastal ootan mina alati kartulisalatit, olen suuur kartulisalati sõbersmiling smiley Aga see aasta ma otsustasin lihtsa tomati-kurgi jne salati kasuks.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 15.12.2013 22.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 16. December 2013, kl 07.51

Lynuza, minu lemmik ka kartulisalat, peale selle söömist on järgmine päev kohe 1kg juures, asi vist selles, et kui seda söön, siis ei oska õigel ajal lõpetada smiling smiley

Mis te jõulude ajal teete?
mina käin maal vanaema juures, kus kardan läheb söömine natuke käest ära, siis ämma pool ka ei saa nii, et ei söö smiling smiley no ja ühe päeva oleme perega kodus, siis saan ise valida mida söön, arvan, et verivorst, kõrvits ja kapsas on siis millest kindlasti ei loobu, kartulisalat jääb ka see aasta ära smiling smiley aa ja käime surnuaial.
Millal kuuse tuppa toote? me vist toome juba täna, väike poiss nii nõuab smiling smiley ja vaatan, et paljudel on ka juba kuusk toas...see aasta kuidagi vara.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 16. December 2013, kl 09.26

No loodame, et ei ole siis 300cal/ 100 g. Kuigi kahtlustan, et see on ikka õigem kui 190cal/100g. kuna tavaliselt salat ikka ujub hapukoores ja majoneesis (vähemalt minu oma). ja need ju rämedad kaloripommid

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. December 2013, kl 12.19

Tinka, kõlab nagu majoneesisupp grinning smiley

Mul seisab kuusk toas juba paar nädalat vist, oli valida, kas nii või üldse mitte. Mul oli see esimene kord, kui metsas kuusejahil käisin ja tegelikult ei mäletagi, millal ma üldse viimati ise kuuske ehtisin, äkki see oli algklassis...
Perega läheme ämma juurde jõuludeks, uuel aastal loodan ka linnast eemale saada, et vähem paugutamist oleks. Mul siin linnas on igapäev mõni ilutulestikku laskmas. Tundub, et iga sünnipäev, pulmapidu või isegi külaskäik lõpeb ilutulestikuga grinning smiley

Mäletan väiksemana tegime emaga kohe mitu liitrit seda kartulisalatit, et kaheks päevaks sai viieliikmeline pere hommikusöögiks, lõunaks ja õhtuks kartulisalatit grinning smiley Head ajad.

Kaalu jälgin ikka, end käest ei lase. Praegu on väike seisak aga küll ma selle käima saan.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 16. December 2013, kl 23.17

Oeh..smiling smiley Nii mõnus on lugeda Teie jõuluootuseid ja muljeid toitudest smiling smiley

Mulle saabus emalt pakk isetehtud piparkookide ja kilo Eesti šokolaadiga. Õnneks mu õde sõidab mulle Californiast külla jõuludeks, kellele ma surun enamik piparkoogid ja šokolaadid sisse. Üleüldiselt pean ütlema, et alustasin siin suure hurraaga ja plaanidega, kuid pean tõdema, et paganama raske on ikka kogu progress. See nõuab ikka meeletut distsipliini, et näha pisematki tulemust (vähemalt mul). Mitte, et see tähendaks, et ma alla annaks vms, ei ei, vaid lihtsalt tõdesin siin üks päev, et soovitu nimel tuleb ikka kõvasti vaeva näha. Ja tunnen, et kasvatan iseloomu ig päevaga. Õnneks olen veel väga motiveeritud tän videotrennidele. Need on ikka niivõrd intensiivsed ja mõjuvad supper hästi mu kehale, mul iga päev mingi lihas valus, mille olemasolust mul polnud õrna aimugi smiling smiley

Ootan põnevusega, mis meil siin jõuluks pakutakse, tean, et see hoopis midagi muud kui Eestis. Ilmselt serveeritakse kalkunit, kartuliputru, palju värsket rohelist ja kooki. Aga nüüd kui jõulud ukse taga, tunnen veel rohkem perest ja sõpradest puudust. Raske on ikka üksi olla teisel pool ookeani, kus puudub võimalus suvalisel hetkel koju sõita, kui igatsus üle pea kasvab. Aga noh, mis ei murra, teeb tugevaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. December 2013, kl 13.21

Eesti šokolaadi võib oma Ameerika perekonnale ka kinkida smiling smiley Mulle eile toodi üks varajane jõulukingitus, kus olid mõned piparkoogid, kuid mul oli järjekordne veepäev ning olin kogu päeva väga hästi vastupidanud aga kui see piparkoogi lõhn ninna jõudis... oeh. Muidugi kui veepäeval kasvõi midagi suhu pista siis peatuda on väga raske. Hea oli see, et kodus eriti midagi süüa polnud ning päris lõhki ei läinud. smiling smiley

Mul on kahju, et pole siiamaani joogat ega mingeid harjutusi teinud. Hakkan nüüd uurima, kuidas teha lapsega joogat smiling smiley

Vaatasin annn-i duellis, et juba vist 3 inimest on aasta lõpuni puhkuse võtnud kaalujälgimisest. Ma loodan, et teile seda ideed nüüd ei andnud ning jõulude ja aastavahetusel soovitaks ikka jälgida, mida ja kui palju suhu pistame. Ma ei tahaks, et libastudes tuleks mul veel kilosid juurde, mis kord juba juhtus. Tundub nagu alustaksin otsast peale, kuigi tegelen kaalu alandamisega juba terve aasta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 19. December 2013, kl 14.38

ICanDoIt, oled väga tubli, et trenni teed, ära sellest väsi. Mõtlen praegu, et olin ka kunagi tubli... suvel, kui käisin jooksmas, kahjuks väsisin sellest ja ei viitsinud enam. Joosta oli tõesti mõnus ja võhma tuli aina juurde smiling smiley

Loodan samuti, et teist keegi ei väsi, ei tohi ikka alla anda, loogiline, et tuleb jõulude ajal libastumisi, aga tähtis on ju kohe sellega tegelema hakata ja kasvõi pool päevagi korralik olla, kui käega lööd, siis endal pärast süümekad. Mina küll ei tahaks aasta algul avastada, et olen 5kg juurde võtnud, jõulud on just hea aeg ennast proovile panna.

Olge siis tublid ja näpud kommidest eemale smiling smiley

Käisin täna üle 4 kuu jälle vankriga jalutamas, panin vankrile kile peale, siis keegi ei näe kui suur laps sees on smiling smiley (laps siis 2.6a) nii hea trenn oli 80min.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 20. December 2013, kl 07.39

kuigi pole juba mitu mitu päeva toidupäevikut pidanud, on kaal siiski 200 g langenud. Ilmselt kuna meil on kolimise nädal ja palju tegemist ja koristamine on teatavasti päris hea trenn smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 20. December 2013, kl 17.22

Ja mis mina täna avastasin tabelit uuredes....

Nautleja on nii tubli, hingab mulle juba kuklasse...mul pole sõnugi, enda pärast on täitsa häbi... ta on 7.5kg kaotanud selle ajaga, kui oleme duellitanud... ja mina pusin ikka ühe kohapealsad smiley

Nautleja, kui aega, räägi meile ka kuidas sa nii tubli oled...mina siin ainult lobisen, aga midagi ei muutu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 20. December 2013, kl 18.26

Mul on ka enda pärast häbi. Ma olen hoopis sellega nädalaga juurde võtnud... Nojah, pole imestada ka, kurbus on hinges, tahaks koju...ja maiustanud olen ka, hingelise tühimiku täitmiseks. Megaraske on pealegi toituda tervislikult, kui elad koos inimestega, kes ei hooli sellest põrmugi ning ostavad aga igast rämpsu koguaeg kokku ning nagu nimme jätavad mu nina ette igasuguseid ahvatlusi (läbi saamine minu host perega ei ole mitte üldse selline, nagu alguses tundus, et olla võiks- see ikka nii, et inimesed näitavad ainult oma häid külgi-et end nn "müüa" ja siis jõuad kohale ja avastad, et oled hoopis täiesti vastupidisse olukorda sattunud). Ning et mina saaks oma tervislikud toidud kätte, pean nende eest võitlema konkreetselt. Oeh, raske. Aga siiski ma jätkan... ja nagu ma korra mainisin, mu õde tuleb homme, nädalaks smiling smiley Mis on lihtsalt nii tore smiling smiley

Tegelikult ei tahtnud ma viriseda, aga olen pahane enda peale... Miks see inimene ikka nii nõrk peab olema? Katsume ikka kõik ilusti edasi pusida smiling smiley Ka väikese edusamm on samm winking smiley Tagasilöökidest tuleb järeldused teha, õppida neist või siis vähemalt mitte samahullusti korrata winking smiley

Nautige Jõuluaega ja perega koos olemist. Pere ja tervis on siin maailmas kõige tähtsamad. Seega hoidke end ja oma lähedasi ning väärtustega aega, mil saate olla oma kallitega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 21. December 2013, kl 13.32

Ma pole ikka veel kaalule jõudnud. Ma ei tea, kas tahangi. Enesetunne on super, aga kaal ei ole ikka veel kuhugile poole langenud. Vähemalt mõõdud on samad. Kohevarsti lähen kõndima. Sporti pole viimasel ajal üldse teinud.

Kuna on pidude hooaeg, siis on patupäevi rohkem tekkinud. Eilegi sõin kringlit 2 tükki ja kodune kommivaru on ka selline, et täna sõin 3 tükki. See oli ilmselt seetõttu, et hommikusöök oli alles söömata. Nüüd kus kõht on muna ja sinki täis ei teki üldse mõtetki kommi süüa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 21.12.2013 13.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. December 2013, kl 15.52

Annn, proovisin paar postitust tagapool samuti Nautlejalt välja pinnida, mis tema saladus on aga mulle tundub, et ta siin duellis üldse ei käi, väljaarvatud tabelit täitmas?
Kuidagi kurvaks teeb, et me pole ometi siin duellis lihtsalt selleks, et tabelisse oma iganädalast numbrit sisestada... Mõtlesingi, kas oleks teistel väga ebamugav, kui ma teen tabeli kinniseks ning ainult mina hakkan sinna teie numbreid sisestama? Äkki selline lähenemine toob rohkem jutustajaid siia, kasvõi nii, et iga reede võib oma kaalunumbri teatades ka nädala ülevaate teha (toitumine/trenn).

ICanDoIt, tõesti võtab kõik aega. Eelmine aasta samal ajal lootsin suveks eesmärgini jõuda aga näed olen siiamaani siin smiling smiley Ma ei hakka jälle lootusi üles kerima 2014. aasta suveks aga alla ei anna ma kohe kindlasti mitte. Võtan päev korraga, kui olen mingil hetkel pettunud endas siis ma saan teine kord proovida tublim olla. Püüa mõelda millegile muule, hoia end tegevuses siis ei tule kodu nii tihti meelde, seda sa kindlasti juba tead... Kahju, et host perega ei vedanud.

Pisipaha, ma loodan, et keegi kingib sulle jõuludeks saunakaalu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 21. December 2013, kl 16.33

Lynuza, mina nõustun Sinu ettepanekuga, et kaalunumbrist räägime siin ning teeme oma järeldused ning sina lisad numbrid tabelisse. Ja pooldan seda, et võiks rohkem aktiivset vestlust olla ning teada anda oma möödunud/jooksvast nädalast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 21. December 2013, kl 16.54

Lynuza, olen ka nõus, et tabeli kinniseks teed, loodan, et sellepärast osad meie seast ära ei kao.

Saan aru, et kõik inimesed pole jutukad, mõned ongi omaette nokitsejad, aga see duell on ju selleks, et üksteisele toeks oleksime, ja üksteist ergutaksime.

Kirjutage kasvõi paar rida endast, mis valesti läks või mis hästi oli ja seda siis 1 x nädalas, pole ju palju palutud smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 21.12.2013 16.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 22. December 2013, kl 15.22

Ei kingi. Ma ei tellinud seda jõuluvanalt. (See vihjab kuidagi liiga otseselt, et õu sa oled paks/suur/raske -ma tean seda niigi spinning smiley sticking its tongue out ) Teisipäeva hommikul jõuan jälle selle kaaluni, mille andmeid ma siia kannan. Siis panen tulemuse kirja või ootan reedeni ära? 24 öö olen töö ära ja siis on puhkus. Seega veedan kaalu seltsis terve nädala grinning smiley ja astun sinna peale iga kord kui ma sellest möödun.

Aga see kommide asi ajab mind juba närviliseks. Tuleb vist lastetuppa viia see kausitäis. 3 kilo on umbes komme kodus, aga üks lastest teatas kausis sobrades, et süüa pole midagi magusat. Teine otsib šokolaadikommide (!!!) vahelt karamelle (rumal laps ma ütlen).

Eile sain kõndimas käidud. Tänane ilm soosib ainult und. Kuigi õhk on soe, on tuul nii suur, et ei taha kusagile minna. Ja ei läinudki. Uuest aastast (enne ei luba) algab spordiga hoolsam tegevus.
Saaks sipsikud juba terveks, saaks ujumas käima hakata. Plaani on juba ammu võetud, aga tervis ei tule kuidagi. Mina võtan külmavee dušše. Kuskil oli artikkel jääkuubikute vanni kohta ja selle mõjust kaalule, aga ma ei leia enam üles. Kuna mul vanni ei ole, siis piirdun duššiga ja kui juba väga tugevaks saan, siis hakkan talisuplejaks (unistada ikka võib) smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 22. December 2013, kl 16.07

Pisipaha, kas oled nõus, et hakkame kaalunumbrit siia duelli teatama ja mina panen ise tabelisse kirja? ICanDoIt ja Annn on sellega nõus.
Ma ootan kolmapäevani teiste arvamusi. Kui rohkem poolt ega vastu hääli ei kogune siis ma usun, et praeguseks meie kolme hääli võib lugeda piisavalt tugevateks, et see lahendus käiku lasta.

Kui nii jääbki siis palun reedel, laupäeval või pühapäeval pange siia kirja oma kaal ning isiklikult on mul väga huvitav lugeda lisaks, kuidas kaalu jälgitakse, mida tehakse või kuidas elatakse smiling smiley

Lisan veel kord selle ainsa reegli, mis meil siiamaani olnud on, et kui kolm nädalat järjest ei lisata oma kaalu siis ma olen sunnitud seda inimest duellitabelist kustutama. Juhul, kui on ette teada, et olete pikalt puhkamas või on muu põhjus, miks ei saa end kaaluda, siis kindlasti informeerige meidki.

Mul on juba pikemat aega kingitused pakitud ja ootavad kinkimist smiling smiley Kurvastusega pean teatama, et imearmas kuuseke, mis mul siin seisis 2 nädalat on ära kuivanud. Kahju on kuusest, et raiusime selle maha nii väheseks ajaks ja ta lausa pidi piinlema janus, sest kuigi tal vesi oli, ei ulatunud tüvi vette. Olin loll, et ei mõistnud vaadata seda. Järgmine aasta oma lollusega riskima ei hakka vaid ostame kunstkuuse mitmeteks jõuludeks ette ära.
Peale selle on täna piparkoogi päev. Ma lihtsalt ei viitsi endale süüa valmistada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 22. December 2013, kl 19.10

Minu pärast võid ise ka sisestada need andmed. Ja kui juhtub, et ma pühapäeva õhtuks mingit märki maha pole pannud, siis võib sisestada eelneva nädala andmed. Sest ega üle ühe kilo nädalaga ikka ei muutu smiling bouncing smiley

Mul oli täna lõhe vahukoore ja võiga. Nämm kui hea + kartulid ja hapukapsas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 24. December 2013, kl 12.11

Heihopsti!

Niisiis, on selleks aastaks loodetavasti meeletult kiire periood läbi ja saab veidike endale ka mõelda. Viimased neli reedet pole koju jõudnud (neljapäeval on olnud mingi kontsert vm üritus, siis olen lapse vanemate juurde viinud ja ise öösel järgi sõitnud), seega pole ka kaalu kirja saanud. Sellest on kahju. Vahepeal korra kodus riideid vahetades hüppasin kiirelt kaalule ja see näitas õudseid numbreid. Olen miinustes! Ja jõulud on ees confused smiley
Jõulud veedan lapsega vanemate juures metsa sees. Just lõpetasin rasvase seaprae pruunistamise, läks ahju küpsema. Ema pistab varsti Toscana koogi ahju, minul leivatainas kerkib... Meie jõulud hakkavad alati varakult. Kolm-neli päeva enne käime metsas kuuske valimas ja toomas. Siis pärast päevast seismist tuleb ehtimine. Vahel käime ka tädi juures ise verivorsti tegemas (pärast seda lapsed enam verivorsti ei söö). Siis tulevad tüüpilised ettevalmistused, piparkoogid vajavad küpsetamist (juba mitu aastat teen taigna ise, on palju parem), piparkoogi maja on ka alati meil klaveril olemas. Ja siis seapraad, kapsad, ahjuporgandid, kartulid jms. Ema juures on pliit ja ahi puiduküttega ja sealt saab maailmaparimaid ahjuroogi. Meil on peres kokku neli õde-venda, igalühel lapsed ja kaaslased. Jõululaua katame tavaliselt 15. inimesele. Alati on väga lõbus.

Minule sobib, et kirjutan kaalu siia. Kuigi meeletu tahtmine on alla anda. Algusest saadik on mingi tants ümber ühe ja sama numbri. Hakkab kuskile poole liikuma ja siis jälle tagasi, veel suuremalt kui enne. Kohutav...

Ilusaid pühi kõigile smiling smiley Kartuli asemel pista põske porgand!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. December 2013, kl 15.06

Tere, häid pühi!

Niisiis reedel ootan siia teie numbreid.

Näitsik väga lahe, et sul nii suur perekond kellega jõule koos veeta. Pole juba mitu aastat saanud oma perekonnaga seda teha.

Mul on tegelikult hea meel, et praegu kaal püsib samal kohal, sest kaloreid viimasel ajal pole jälginud. Tuleb ikkagi mõni päev seda uuesti tegema hakata, sest eesmärk on kaalu kaotada mitte hoida. Jõulud möödusid meeldivalt, ei söönud üle ega näljas ka polnud, süümepiinades ka ei vaevle. Kui edukad teiste jõulupeod olid?

Pisipaha, kui sul LCHF-i järgi toitudes kaal eriti ei alane siis võiksid süsivesikuid ju vähendada? Anna andeks, kui ma ei mäleta täpselt, mida kirjutanud oled oma toitumise kohta, sa vist ei jälginud kaloreid vms? Soovitaks seda teha, arvan, et mingeid piire seades läheb kaalu alandamine edukamalt. Või kui sa hakkaksid jälgima palju süsivesikuid tarbid siis saad teada, millal on seda liiga palju või millal liiga vähe. Alguses tundus minulegi see väga tülikas, kuid sellega harjub ja see ei võtta palju aega.
Mis te arvate, kui üldse asendaks juurvilju köögiviljadega? Kartulid võiks minu meelest täitsa vabalt värske salatiga asendada.
Ise ei tunne üldse puudust keedetud kartulist või porgandist. Kui nüüd mõtlema hakata siis ma olen märkamatult ka riisist, makaronides ja tatrast loobunud. Viimasel ajal olen hommikuks putru söönud ja õnneks pole see kaalule halvasti mõjunud (puder on piima, soola ja vähese meega).

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 27. December 2013, kl 10.45

Hommik!

Minu tänane kaal 62.4 (0) olen väga rahul, sest kalorid läksid iga päev üle, nipp vist oli selles, et õhtuti väga ei söönud.
Jõulutoitudest ka ei söönud ennast punni...nagu tavaliselt. Kõige suurem patt, olid kommid, neid sõin küll niiet paha oli, tükiks ajaks isu täis smiling smiley

Proovime siis mõned päevad tublid olla, aastavahetus tuleb jälle raskem smiling smiley õnneks seda ainult üks päev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 27. December 2013, kl 11.24

Tubli, annn. Mis kell sul muidu õhtusöök on? Äkki kui sa näiteks peale kella 18 ei söö siis saad oma päevase kalorinormi tõsta? smiling smiley
Ma olen selline napakas, et peale kella kuuest õhtusööki kaalun end iga paari tunni tagant ja nii lahe on jälgida, kuidas number aina langeb ja langeb, niimoodi ennustan endale hommikuse kaalu tongue sticking out smiley Selle kaalumishaigusega tuleb ikka midagi ette võtta, sest olen sügavalt sõltuvusse sattunud.

Veel üks väga imelik nähtus, mida ma juba tükk aega olen jälginud enda puhul, et kui ma juhtun siin foorumis end kiitma siis on samal päeval väga raske piirides püsida. Ma nüüdsest püüan teadlikult vältida enese kiitmist, suunan selle teile hoopis.

Kui kellelgi pole võimalus täna või homme oma kaalu teatada võib seda loomulikult laupäeval või pühapäeval teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 27. December 2013, kl 21.47

Minu õhtusöök on tavaliselt kell 18. Kaloreid tõsta ma väga ei julge, nagunii ei märgi neid 100% täpsusega ja usun, et kcal kipub olema rohkem kui märgin. Tavaliselt läheb ka kcal arv üle, niiet see ongi juba nagu tõstmine smiling smiley

No jaa, kus siis kõik meie duellitajad on??? kas kinnine tabel hirmutas ära? või on kõik jõuludest nii väsinud smiling smiley

Pange ikka oma nr.-d siia kirja, kevad pole enam kaugel, nüüd tuleb kaalulangetamine tõsiselt ette võtta smiling smiley Me ju tahame kevadel/suvel ilusaid kleite kanda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 28. December 2013, kl 00.58

Kuna ma teen seda (klõpsa siin) , siis sealsete nõuannete järgi ei ole ma veel selles faasis, kus ma võiksin süsivesikutest loobuda. Ma olen neid vähendanud, aga loobuda veel ei tohi. Minu iga toidukorra juurde käib amps võid ja kookosrasva. Ja nagu ma olen juba öelnud enesetunne on super, lihtsalt kaal ei lange (veel). Selle üheks põhjuseks võib olla ka see, et ma ei tee praegu mingit trenni või sisi see, et ma tegin suvel palju trenni. Aga need kogused, mis ma söön, pole kaalu ka tõstnud või noh 1 kilo ju on, aga see pole märkimisväärne. Ja stressi ei ole, mingil perioodil ma olin paanikas, et muudkui tõuseb ja ei lange ja... nüüd olen sellest mõttest lahti saanud. Täna ei lange no ok, küll ükspäev langeb ja kuna enesetunne läheb iga päevaga paremaks, siis mida veel tahta (ainult number väiksemat seelikut spinning smiley sticking its tongue out ).
Alkoholi enamasti ei tarbi, aga pühade puhul anti vabad käed. Kommi sõin ka ja päris mitu. Samas ise poodi kommi ostma ei tõtta või üldse mingit magusat asja. Leiva küpsetan ise (mandlijahust). Piparkoogid tegin omale tatrajahust.
Külmaveevanni teha ei saa, sest vanni ei mahu hästi (täna proovisin- kuigi tundus tõhusam), aga dušši all käin iga päev nii umbes 10-20 minutit. Sõltub ruumi temperatuurist.

Aga tänane tulemus 97 kg endiselt või siis uuesti smiling smiley Natuke panen pühade aegse pisikese patustamise arvele. Aga juba järgmisel nädalal on tulemus parem- ei luba, aga loodan winking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.