Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 27
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 07. October 2013, kl 13.47

Ma kevadel tegin sealt aktiivselt asju. Suvel sai peamiselt kõnniasju tehtud, pisut ka ratast. Noh, et 50 km kuus ja siis 75 ja... ühel kuul sai isegi 200 km kõnniväljakutse alistatud.
Nüüd on sügis ja ma olen taas tubasemate tegemiste juures, kuigi loodan et vähemalt täna saan kõndima.
Selle lehe võlu on palju asju, aga kui liiga palju challengeid kirja paned, siis on oht et jääb kõik tegemata. Mina sattusin alguses liiga hoogu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 11. October 2013, kl 19.21

Ei lähe see kaalu langetamine enam sugugi, pigem tuleb juurde
Ja sellepärast luban, et hakkan iga nädal vähemalt 2 korda nädalas trenni tegema.Asi peab jälle liikuma saama. Vot nii.Ja kui minu numbrid vähenema ei hakka, siis võivad kõik duellikaaslased mind noomida.
Jõudu teilegi!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 11. October 2013, kl 20.59

Minul ka ei lähe see kaalulangetamine, ei hirmuta mind varsti tulev suur üritus, ega miski sad smiley

Keegi võiks mind raputada ja öelda aitab juba!

Lynuza, sa ei taha ka minust ette minna smiling smiley me pusime ja pusime, aga see 5 ei taha tulla.

Olen tegelikult väga tige enda peale, võiksin ju olla 1kg kergem, aga eiiii....

Eks ma siis luban jälle järgmine nädal tublim olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 12. October 2013, kl 07.11

Ma oleks eile äärepealt samuti tigeda kirja kirjutanud siia aga mõtlesin, et ootan homseni. Lootsin, et äkki on seda kaalukadu täna näha aga kus sa sellega! Ma olen viimased 4 päeva megatubli olnud, tegin igasuguseid harjutusi ka aga miks kaal ei lange??? Mis toimub?? grinning smiley

OOoeeeh, ohkasin kohe häälekalt, püüan edasi. Edu teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 12. October 2013, kl 07.24

Üks positiivne hetk ka, et kui ma järgmised 7 päeva ka sama tubli olen siis kaal lausa peab langema ju! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 12. October 2013, kl 08.18

Muidugi langeb, kuhu ta pääseb smiling smiley

Mina proovin ka tubli olla, no ei saa nii enam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 14. October 2013, kl 22.49

Mina käisin täna kahel kaalul, üks näitas 98 (koos riietega ja söönud olin juba ka) teine näitas 100,8 (ka koos riietega ja ka söönud joonud). Ise arvan, et riideid oli vast umbes kilo jagu. Aga nagu, mida ma peaks uskuma? Ma ise ikka loodan, et see esimene on õige. Vähemalt olen ma oma tulemusi koguaeg selle järgi kirja pannud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 15. October 2013, kl 16.51

Mina ei kaalu kunagi kui söönud olen, see annab juba 500g-1kg juurde, ning riietega ka mitte(need võivad olla ka 2kg).

Kaalu ikka hommikul kui ärkad ja ilma riieteta, siis on õige kaal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. October 2013, kl 17.31

Ma arvan, et usu seda kaalu mida sa tihedamini kasutad. Kaalud võivad tõesti erinevalt näidata. Samuti loeb minu arvates see, kus need kaalud asuvad ja kuskil lugesin veel, et need peaksid olema alati ühes kohas. Kord testisin oma korteris igasuguseid kohti ja alati oli erineva number, kõige õigemat kaalu peaks näitama plaaditud põrandal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. October 2013, kl 17.37

Tahtsin veel seda lisada, et mind aitavad päevased või ca kella 18 ajased kaalumised ka, sest siis on number suurem ja on väiksem soov midagi ebavajalikku süüa tongue sticking out smiley

Kuidas kõhulihaste harjutused edenevad? Ma teen hetkel 50+10 kummalegi küljele. Rohkem ei suuda, sest kõhulihased muutuvad liiga valusaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 15. October 2013, kl 22.44

Ma teen üle päeva 50. Lisaks ka muud nipet näpet, nii pool tundi madistamist tuleb ära. Vahel ka pisut rohkem.

Kui mul kaal ligiduses on, siis ma astun napilt iga kord kaalust möödudes sinna. Kuna mu oma kaal on endiselt aut (keegi ei viitsi uurida, miks), siis seetõttu ei ole ka iganädalasi tulemusi ja (tunnistan pattu) et, kui siis saab kirja hoopis laupäevane tulemus. Eile lihtsalt juhtusin kaalu ligi. Järgmised kolm nädalat on kenasti 8-17 töögraafik ja seega on hoopis lihtsam end jälgida ka. Näksimise päevi mõnda aega ei tule. Vist

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 16. October 2013, kl 07.28

Ikka teen kõhulihaseid, tunnistan ausalt, et mõni päev on ka vahele jäänud,
mõtlen, et õhtul teen aga siis on külalised tulnud ja jäänudki tegemata.

Lähengi teen kohe ära smiling smiley

ja kaal seisab juba 3 päeva 62.3 peal sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 20. October 2013, kl 19.29

Ja endiselt 97, juba kena kuu aega. Vähemalt ei ole kasvanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 25. October 2013, kl 08.40

Masendus tuleb peale....ausõna.
Mul oli 3 nädalat aega kaalust alla saada, sest homme ju üks üritus... ja mis mina teen????

Eile hommikul oli 61.8 aga eile oli mul vaja lõunaks natuke makarone süüa ja õhtuks kartulit ja liha koos kastmega. kogused olid tõesti väikesed, aga tundub, et mulle aitab ka väikesest kogusest sad smiley

Kui täna korralik olen siis tean, et homme hommikul 61.8 tagasi....aga ikkagi...pidin ju laupäevaks 60kg kaaluma.

Ma tõesti ei tea miks ma ei suuda...motivatsioon pidi ju olemas olema...pidu sad smiley

Kui aus olla siis see nädal pole ka kõhulihaseid teinud... sügismasendus vist.

Loodan, et teil läks paremini nädal smiling smiley

Tean, et pole ilus vinguda, aga midagi head mul rääkida ka pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 29. October 2013, kl 15.11

Imelik on kohe peale oma postitust uuesti kirjutada smiling smiley

Kuna siin duellis nii vaikne on, isegi reedel ei viitsi keegi kirjutada kuidas läinud on, siis otsustasin liituda teise duelliga. Seal on reegel, et kes ei suhtle, ei kirjuta midagi kustutatakse ära.

Kahjuks see kui iga nädal ainult kaalu siin sisestan mind ei motiveeri.
Kui teist keegi soovib ka uut särtsu ja viitsib vähemalt 2x nädalas kirjutada, siis usun võetakse ka teid sinna duelli, seal väga toredad ja jutukad duellitajad smiling smiley

Soovin teile jõudu, jaksu ja hoian teie duellil silma peal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. October 2013, kl 20.50

Ma olen väga igav viimasel ajal. Mingi hetk tuleb meelde, et pole siia kirjutanud aga lükkan seda edasi koguaeg.
Sügismasendus on vist peal, ilm on nii kole, et ei taha väljagi minna. Kuna liigun seepärast vähem siis peab ka vähem sööma aga see läheb juba raskeks.

Annn, vaatasin, et väga hea duelli leidsid endale. Ma pole samuti juba pikemat aega eriti motiveeritud, kuid ma enam isegi ei otsi seda sad smiley

Ootan see nädal siis teiste vastukaja, äkki kellelgi tekib soov ka kirjutada, kui mitte siis mul oleks väga üksik tunne siin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 29. October 2013, kl 21.08

Lynuza, tule ka sinna duelli, saad ka innustust.
Neil on head reeglid... 2x nädalas pead kirjutama ja kui kaalu reedeks ei teata, siis varsti kustutatakse sind ära. See motiveerib teemas püsima, mina üksi ei saaks, lööksin käega.

Tean mida sa tunned, mul ka kuidagi masendus oli, aga kes ikka aitab kui ise mitte, midagi tuli ette võtta.

Ootan sind väga sinna duelli, meil ju sama kaal ja pikkus ka peaaegu.

Kui siia üksi jääd annad varsti alla, seda sa ju ei taha?

Vaata kui hea on kevadel 55kg kaaluda, see on juba varsti 7 kuu pärast, see teeb siis 1kg kuus, pole ju raske! me saame juba varem 55kg...usu, aga seda ainult koos pingutades!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 30. October 2013, kl 10.14

hmm, Lynuza, hiljaks jäid, nüüd nad tegid selles duellis reegli, et kellel on KMI alla 25.0 siis vastu ei võeta. mind õnneks ära ei kustutatud.

Ära siis ära kao, käin siin duellis sinuga lobisemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 30. October 2013, kl 10.47

Vot siis, eile pikalt kaalusin, kas liituda või mitte smiling smiley Peaksin äkki juurde võtma grinning smiley Jälgin teie duelli ikkagi, sest jõudsin kõik postitused läbi lugeda ja väga huvitav on.

Päris imelik oleks siin duellis kaaluga üksi võideldatongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 30. October 2013, kl 14.01

Ei jää üks midagi, käin siin sinuga juttu ajamas ja igal reedel küsin kuidas läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 30. October 2013, kl 22.27

Olen tõbine ja kaalumata. Sporti teha ei jaksa, sest pea on pühapäevast saati paks, kurguvalu sai mööda ja palavik vist ka, aga tänasega algas nohu.
Paar pidu on ka vahel olnud ja sünnipäevaks ei toodud mulle ainult ühte šokolaadi vaid lausa 5 ja seda töökaaslaste poolt... No nüüd me vaikselt patustame. Ajan kah kõik sügismasenduse kaela. Unistan valgemast ajast, et saaks kõndida ja rattaga sõita. Või et oleks terve ja saaks ujumas käima hakata. Aga meie majas on see reegel, et kui tundub et võiks ujuda, siis jääb keegi raudselt tõbiseks

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 31. October 2013, kl 20.26

Mul oli täna väga kahtlane kurguvalu aga pärast paari kruusitäit teed tundub. et peletasin ära selle pisiku või siis haigus ootab mu kõige nõrgemat hetke, et siis rünnata grinning smiley

Vaikselt olen uurinud LCHF toitumisstiili kohta ning mõtlesin, et proovin... näeb siis kas aitab või mitte, sest ma terved päevad võitlen näljatundega ning magusaisuga. Kaal ei taha ka langeda...puikleb vastu.

Kõhulihaseid teen ikka veel 75tk (pluss nii palju kui jaksan külgedele ka) ja 40 kükki, 10 kätekõverdust, 1 min plank. Ei tea kas silmad petavad või kõht näeb tõesti parem välja, kahjuks pole eriti sentimeetreid kadunud 1 cm puusadelt ja 1 vöökohalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. November 2013, kl 07.53

Vauu, Lynuza, sa super tubli, kõhulihased on 3 nädalaga juba näha tean, kunagi proovisin. Seekord olen laisk, natuke teen ikka, nt. eile tegin. 40tavalist ja 20 külgedele.
Otsustasin, et jään ikka siia duelli ka, ma ei tea kas kahes korraga võib olla, aga eks siis keegi midagi ütleb kui ei või smiling smiley

Eile rikkusid kaalu natuke, lapse söömata makaronid, kõht oli tühi ja sõin ära...need on ikka jubedad kaloripommid. smiling smiley

Üldiselt olen nädalaga rahul, kui teise duelli läksin kaalusin 63kg...olin juba masenduses, et kaal tuleb tagasi. Täna 62.1 smiling smiley

Lynuza, ei jäta sind enne rahule kui soovkaal käes...kasvõi suveni välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 01. November 2013, kl 18.46

Hei!
Ma palun vabandust selle eest, et pole kordagi sõna võtnud selles duellis. Ma olen olnud kehv duellitaja- algkaaluga võrreldes on seis plussis sad smiley Ma nüüd oma peas olen jõudnud järldusele,et asi peab muutuma winking smiley ja julgen lubada ,et kuni detsembri keskpaigani edastan ainult miinuseid grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 02. November 2013, kl 00.12

Väga julge lubadus pirle!
Mina ei luba enam ammu midagi. Endale pole ilus valetada lihtsalt. Uuel nädalal ostan ilmselt uue kaalu ja pärast järgmist reedet kaotan vast mõne kilo. Juurde ikka ju ei võta, kui kõrist midagi alla ei lähe eksju smiling bouncing smiley Mandliopi järgselt kadus nädalaga vist 4 kilo, seekord vast nii suurt lootust ei ole, aga midagi ikka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 02. November 2013, kl 20.40

Lubadusi tuleb anda selliseid, mida suudame täita winking smiley ...tean, et suudan seda täita, aga eks paistab. Peab ainult pealehakkamist olema winking smiley Selle aasta alguses kaalusin 63 kg ja mai alguses olin eesmärgile väga lähedal, kaaludes 56,9 kg smiling smiley Olgu veel öeldud, et 3 aastat tagasi oli kaaluks 75 kg eye rolling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 02.11.2013 20.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. November 2013, kl 22.06

Mul on kahjuks endale lubaduste jagamisega probleeme olnud. Ei m2leta millal suutsin mingit lubadust t2ita. Seega ma pigem lihtsalt proovin anda endast parima ja kui halvasti l2heb siis teeb uuesti.
Mul on heameel, et annn mind/meid toetama j22b, ait2h. Ei saa m2rkimata j2tta, et said tublisti kaalulangetatud. Tuleb nyyd veel tublim olla, et j2rgmine n2dal pysiks see ilus number vxi l2heks veel v2iksemaks.
Pirle, t2nan,et sxna vxtad. Anna meile ikka teada, kuidas sul l2heb. Tahaksin ka j2lle seda viiega algavat numbrit n2ha!
Vabandan, et tekst on selline sasipundar. Telefonist on seda postitamist ikka mitu korda keerulisem teha...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 02.11.2013 22.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 03. November 2013, kl 19.23

Tere jälle, peale pikka vaikuse hetke. Vahepeal sai mu kaaluabi kasutamisõigus läbi. Ja nüüd avastasin, et ei peagi foorumisse logimiseks maksma. See oli tore avastus. Kui sobib, jään ka toetama ja ikka oma mõõtudega võitlema teie seltsis.

Jama lugu on selle kaalu ja mõõtudega. Augustis oli veel mingi motivatsioon (kuigi kaal ei langenud eriti), siis oli kohe kaks pikka reisi teineteise otsa ja no enam ree peale ei saa. Ei saa toitumiskava ega trennikava jälgitud... Õues on kogu aeg nii pime, ei viitsi/ei taha metsa kõndima kah sad smiley

Oleks porgandit ja piitsa vaja ...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Näitsik 03.11.2013 19.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 03. November 2013, kl 22.53

Tere.

Olen uustulnuk selles duellis Lynuza kutsel. Natuke siis kirjutan ka oma loost. Olin kunagi, ilus sale inimene. Esimese lapseootusega võtsin juurde 30 kg, 20 läks maha 10 jäi, teisega võtsin 20 juurde, 10 läks maha, 10 jäi, seega lihne matemaatika 2 last 20 kilo sad smiley
Eluviis on kiire, liigun palju, sporti teen palju, aga mis ei taha muutuda on kaal. Viimasel ajal on hakanud keskkoht eriti üle ääre ajavaks muutunud. Prooviks siis kaaluabi ja duellitamisega midagi muuta.
Kuidas tabelisse märkimine käib, kas panen reedeks om numbrid ise või panen foorumisse? Üritn ikka kirjavahetusés ka osaledasmiling smiley
Jõudu meilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. November 2013, kl 23.09

Jah, päris jube, mida see sügis meiega teeb...paksuks smiling smiley Näitsik, pingutame ikka edasi. Eks see motivatsioon on ikka kuskil meis olemas. Põhiline ongi ju see, et kas me siis tahame alla võtta või mitte?!

Mina tahan!

Isu, märgime ise oma kaalunumbri ja ikka jagame teistega oma rõõme ja muresid. Praegu on meil kahjuks viimaseid rohkem aga ma tahan, et me kõik võtaksime end kokku ja ignoreeriksime seda pimedat, masendavat aega ja teeks midagi ära...10 kükki kasvõi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 27


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.