Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 27
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 05. July 2013, kl 14.30

Nii olen ka lõpuks Pärnust tagasi, läksin esmaspäeval ja sellest ajast pole saanud kaaluda, ning toitumine on olnud samuti õudne.

Kes teab Pärnus Aleksandri pub-i, see ka kindlasti nende väga suuri ja maitsvaid praade smiling smiley võtsime lapsega kahepeale ja siis ka ei jõudnud ära süüa.
Muidugi olid õhtuti siidrikesed ja muud näksid...

Koju tulles kaaludes oli 63.3 imestasin, et nii vähe, arvasin, kindlasti 2-3kg juures smiling smiley
Kirja panen homme hommikuse kaalu, sest täna olen juba söönud ja tahaksin paremat nr-t näha.

Näitsik, tean jah, et šveitsis toit kallis smiling smiley mul üks sugulane elas seal paar aastat, kõhnaks jäi, liha ei saanud peaaegu üldse smiling smiley

vaatan, et meil siis kahel duellitajal saab tänasega duell läbi, pole endast märku andnud 3nädalat, kahju sad smiley

Ja trenni tegemist ei soovita mina ka enne väga tegema hakata, kui kaal väiksem. Ei hakka ka enne tegema kui 55kg käes. Jooksmas käin, seda ka 2-3x nädalas, rohkem ei saa, kaal hakkab tõusma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 07. July 2013, kl 11.09

-1.
Järgmised kaks nädalat olen reedeti ilmselt kohas, kus kaalu ei ole ja ilmselt ka netivõimalused on piiratud. Seega ei tea üldse mis must saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. July 2013, kl 20.27

Nädal alles algas aga ma juba kardan reedest kaalumist. Ma ei anna alla, täna oli väike sõõrikute söömine aga reedeks tuleb 61 kaalule saada, maksku mis maksab! grinning smiley
Kuidas teistel kaalulangetamine edeneb?

Mul on laps juba nii aktiivseks muutunud, et tuleb ta viia maale möllama grinning smiley Ma loodan, et tänu sellele on mul ka väiksem ahvatlus rämpsu süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 08. July 2013, kl 22.08

Minul rikkus eilse päeva ära suitsuangerjas, aga see oli nii hea, et ei kahetse smiling smiley

Lapsega olen ka natuke hädas, pean ta järelejäänud jäätised ära sööma, no ei raatsi ära visata ja alati pole prügikasti ka käepärast nt. rannas smiling smiley

Jooksmas käisin ka eile, üle pika aja...väga hea oli smiling smiley täna võtsin telef. neti, sain 2 kuud tasuta, hea üllatus, nüüd ootan juba, et saaksin homme jooksma ja app-i kasutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 12. July 2013, kl 08.42

No kuidas läheb kullakesed, meil siin jälle nii vaikne seltskond.

Mina ikka sama kaalu nr-i peal kinni, lootsin küll miinust, aga eile õhtul rikkusin sealihaga oma kaalu ära. Olen tähele pannud, et sealiha ei sobi mulle, ma ei saa aru miks ma seda küll söön.

Tegelikult oli paha nädal, võib-olla 1 korralik päev ainult. Vitsa mulle vaja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: kylli112
Kuupäev: 12. July 2013, kl 18.52

Minul vastupidi oli eile väga kiire päev ja polnud aega väga midagi süüa. Sellepärast siis ka seekord nii suur langus.

Ann, sealiha on ju väga maitsev, ilmselt sellepärast sa seda ka sööd smiling smiley vahel võib ju endale seda lubada..grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 12. July 2013, kl 19.37

Oleme tagasihoidlikud sellepärast ongi nii vaikne smiling smiley Mul läks maale tulemisega toitumine aia taha... kas ma räägin lähemalt? Ok! Kommid, šokolaad, küpsised, kartul, leib, sai kõik on nina all ja kutsuvad sööma. Kuidas nüüd 12 päevaga 1,1 kilo alla võtta ja vaheesmärgini jõuda? Peaks iseloomu kasvatama, ei saa ju nii terve elu jätkuda, et ei suuda ühelegi kommile "Ei!" öelda.

Meil on see duell selliseks kujunenud, et aina käime siin kurtmas, kui halvad me oleme ja mis valesid asju oleme suhu pistnud. Ma nüüd püüan leida midagipositiivset selles nädalas.

Ma olen õnnelik, et kogu selle kommi söömise juures suutsin 100g kaotada. Väga hea meel on juba saavutatu üle, enesekindlam tunne on. Need harvad korrad kui juhtun peeglist end vaatama siis olen täitsa rahul endaga smiling smiley Kindlasti on mu toitumine ikka muutunud ka, sest kuidagi ma ju kaotasin need 6,8 kg ja poes käies on lihtsam magusale vastu panna, pigem mõtlen sellele "Mida tervisliku võiks täna ära süüa" mitte "tahaks midagi magusat...küpsist, šokolaadi? MÕLEMAT!"
Nii et oleme positiivsed winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 13. July 2013, kl 10.48

Lastega pealinnas puhkusel sai maha kõnnitud 40 km. Aga pealinnas on ahvatlusi ka palju... ja jäätist. Seega kaalunumber ei muutunud, aga tugev on olla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 13. July 2013, kl 13.52

Lynuzal täitsa õigus, ei tohi nii palju vinguda ja viriseda smiling smiley

Sõidan homme hommikul Lätti puhkama, nädalaks, see saab jälle katsumus olema.
Proovin vähe süüa ja palju liikuda, tagasi reede siis ka kaalumine. Loodan, et tuleb meeldiv üllatus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 13. July 2013, kl 23.21

Tere!
Jagan teiega oma äärmiselt toredat ja positiivset päeva smiling smiley
Käisin täna siis ka lähimas ujumiskeskuses ära. Ei leidnud sealt kaalu. Saan tabelit täita alles siis, kui kodus tagasi.
Samas see on väga huvitav tunne. Iga päev on palju kõndimist ja mõtlemist, nädalavahetusel pikem matk mägedes. Söögiga püüan piiri pidada (leidsin Prantsusmaa territooriumilt odava söögipoe, jea teadagi JUUSTUD smiling smiley ) Kaalunumbrist ei tea midagi ja väga põnev on olla. Ootan juba, kas tuleb juurde või on ikka ära läinud midagi.
Täna käisin riietepoes. Ma pole aasta aega mahtunud nr 44 rõivastesse. Täna valisin esimese hooga 46 numbri ja proovimisel avastasin, et ohhoo smiling smiley Milline meeldiv üllatus, 46 on SUUR smiling smiley Niisiis, lasin tuua 44 numbri ja see istus väga hästi. Mõni kleit oli isegi lai smiling smiley ja XL'ist on saanud L. Ma loodan, et tegemist ei ole mingi muu suurusnumbrite süsteemiga ning ka kodumaistes kauplustes võin 44 numbriga hakkama saada smiling smiley
Täna käisin veel lisaks šhoppamisele ka ujumas. Meil on siin üks Puerto Rico koondise ujuja, kes andis mulle head nõu, kuidas paremini oma jalgu ja käsi liigutada, kuidas hingata jms. Ujusin 1 km smiling smiley Olin tubli smiling smiley
Niisiis, on minul olnud täna väga tore päev smiling smiley Homme aga ootab umbes 30 km mägesid smiling smiley

Tervitusi kõigile smiling smiley Ja NAERATAGE smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. July 2013, kl 16.08

Väga hea meel sinu üle Näitsik smiling smiley Ma ise plaanin juba juunist saati endale uued ujumisriided osta, sest praegused on natuke liiga vabad puusadel grinning smiley Õnneks, ujumas pole käinud aga kardan, et kui lähen siis alukad jäävad minust maha kuhugi hulpima. Samas on soojad ilmad varsti möödas ja järgmine suvi olen kindlasti soovkaalu saavutanud ja peaksin jälle uued soetama, no ei raatsi raisata rahatongue sticking out smiley

Ingeriga sama number juba teist nädalat, ma püüan see nädal tubli olla , et mitte alla jääda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 19. July 2013, kl 09.42

Tagasi puhkuselt ja väga tore üllatus, polegi juurde võtnud.

Nüüd uue hooga pihta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. July 2013, kl 10.13

Ma jäängi võitlema number 61-ga. Süümepiinasid kahjuks pole, küll ma selle ilusa numbri kasvõi järgmiseks suveks kätte saan grinning smiley Maal on ikka nii hea, tita on ka õnnelik, et saab iga hetk minuga välja minna.
Oeh, kas keegi on veel peale minu vaarikate järele hull? Ma paneks endale vaarikapõõsastesse telgi püsti ja ööbiks seal nädalakese grinning smiley

Trenniks on hüppamine batuudil ja mõned jalutuskäigud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 21. July 2013, kl 10.17

Mulle ka meeldivad vaarikad smiling smiley

Lubasin küll mitte halada, aga kaks viimast päeva on läinud päris käest ära. Eile sõin terve päev magusat, alustasin tumedast šokolaadist ja lõpetasin batoonikestega.
Reisil sõin vist liiga palju liha ja nüüd keha nõuab muid aineid sad smiley

Loodan, et teil läheb paremini. Täna olen suutnud oma õgimishoogudele vastu panna, loodan, et saan pidama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 22. July 2013, kl 10.20

Tere! Olen kaugelt maalt tagasi ja käisin täna hommikul kaalu peal. Selle kolme nädalaga pole kaalunumbris mingit langustolnud sad smiley
AGA kõhuümbermõõt vähenes 3cm smiling smiley Hea seegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: mrjk
Kuupäev: 22. July 2013, kl 23.04

Tere!
Olen oma kaaluga toppama jäänud aga tean ka miks - rutiini pole. Kord olen siin, kord seal, kord on lõunasöök kell üks, kord kell kolm, mõnikord tulen rannast ja avastan, et kell juba viis aga lõunasöök ikka söömata. Mõnel õhtul grill naabri juures, mõnel õhtul kodus, sünnipäevad, peod, väljasõidud jne.
Kui nii mõelda, siis peaks suvi ideaalne aeg kaalulangetamiseks olema, sest palju vaba aega, värsket õhku, õues olemist, sporti...aga minu puhul see ei toimi. Mul on vaja kindlat päevakava ja kindlaid söögiaegu, kindlaid aegu magama minekuks ja ülestõusmiseks (suvel on see täiesti sassis).
Rahul olen sellega, et kaal pole ka oluliselt tõusnud ja pendeldab 100-200g siia-sinna. Seega proovin siis kaalu hoida või vaikselt 100g võrra langetada, kuni see "paha" suvi otsa saab smiling smiley
Panin tagantjärgi kirja ka oma eelmise nädala kaalu ja olen endiselt teiega!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 23. July 2013, kl 12.16

Kellaaegadest kinnipidamine võib aidata, räägin enda näitel. Reedesel kaalumisel olin juurde võtnud, kuid peale seda sõin kindlatel aegadel ja tänaseks on tulemus ka- 61kg. Loodan, et ma nüüd oma kaalunumbri ära ei sõnunud eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. July 2013, kl 08.45

Poleks arvanud, et see üldse võimalik saab olla. Kaotasin nädalaga 1,2 kilo! Võimalik, et mis kiirelt läinud see on kiire ka tagasi tulema aga eks seda näitab järgmine nädal. Üldiselt olen mega õnnelik grinning smiley

Loodan, et teil ka on hästi läinud ja miinused tulevadsmiling smiley Mulle väga meeldib meie tabel, et nii paljud on jäänud meiega, pusime edasi ja ei anna alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 26. July 2013, kl 11.14

Vauuu, Lynuza, mis teed seal? nälgid? nali smiling smiley

väga tubli oled, mul nii hea meel su pärast, järgmine nädal näed juba nr. 5-t. oi ma olen natuke kade ka, aga samas annabki see väike kadedus jõudu juurde pusida smiling smiley

mõtlesin just, et söön kohvi kõrvale oma lemmik kohupiima saiakese, aga nüüd ei söö ka smiling smiley)))
olen tugev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: nautleja
Kuupäev: 02. August 2013, kl 07.55

Mina olen küll totaalselt vabakaval, söön asju, mida muidu suisa välistasin jne. Hakka või puhkuse lõppu ootama, et tavapärasesse rutiini saadasmiling smiley Kaks nädalat on veel jäänud. Aga ega ma väga ei põe ka spinning smiley sticking its tongue out Olen üsna kindel, et kui rutiini kukun, siis kukub ka kaal nagu varasemalt. Praegu siis minu numbrid kerkivad ja siis natuke jälle langevad. Suviiii smiling smiley
Aga olge teie ikka tublid, siis on mul kahe nädala pärast rõõm ja kohustus teile järele rühkima hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 02. August 2013, kl 09.14

Sel nädalal on minul hämming. Esimene nädal kus kordagi ei ole söönud üle normi ja pea iga päev jõudnud ka metsa jooksu ja/või kõnnirajale. Olin kindel, et sel nädalal on ikka mingigi miiinus. Aga tulemuseks hoopis 900g juures sad smiley Ja jälle see 90 kg tundub nii meeletult kauge number, mida alistada...

Lynuza jaga oma nippe meilegi. See on väga tore saavutus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. August 2013, kl 10.50

Polegi nippe, lihtsalt olin väga tubli grinning smiley Enne seda ühe kilost langust ma pidevalt näksisin või sõin kooki aga ühe nädala olin mega tubli: kindlad toidukorrad, tervislik toit. Keefirit kamajahuga ja marjadega sõin igapäev mingil toidukorral, mulle nii väga meeldib see ja täidab kõhtu smiling smiley Nüüd siis sel viimasel nädalal olen jälle näksimishoogude all aga kokkuvõttes olen kindlasti palju vähem selliseid "keelatud" toitusid sööma hakkanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 05. August 2013, kl 17.41

Sain ka lõpuks tulemuse kirja pandud. Langenud pole midagi, aga juurde pole ka tulnud ja kaal näitab nii õhtul kui ka hommikul sama numbrit spinning smiley sticking its tongue out
Homme kõnnin jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. August 2013, kl 20.05

Oeh, ma vahepeal täitsa unustan, et tegelen kaalu langetamisega. Kaalu on seepärast ka juurde tulnud aga eks reedel näeb täpselt kui palju. Aga ma ei heida meelt, kohe varsti saan jälle usin olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 06. August 2013, kl 16.04

Mul on jälle 2 päeva olnud nii kiired, et pole aega süüagi. Kaalule mõjub see muidugi hästi, täna hommikul oli 62.4, loodan väga, et reedeks ikka 62kg tuleb.

Kas teil on ka nii, et kui näiteks lõuna vahele jääb, tuleb sellest hiljem peavalu, mul keha annab alati nii märku, et üks toidukord on vahele jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 09. August 2013, kl 11.41

Kui minul toidukord vahele jääb siis ma lihtsalt tahan rohkem süüa järgmine kord smiling smiley

Ma võtsin mõned nädalad natuke lõdvemalt ja ausalt ei uskunud, et seda ütlen aga ma vist tahan, et suvi saaks juba kiiremini läbi grinning smiley Ma olen küll suve fänn jne aga eile näiteks paar tundi lapsega kärutasime ringi ja nii palav oli, koju tulles oli veel jubedam. Kõndida tuleb ju tempoga mitte niisama end tuulutada, kaloreid peab põletama...aga kui väljas on nii umbne siis tahaks vaid jäätist õgida.

See nädal oli paha, paha. Olen ise süüdi aga toitumismuudatused on käsil.
Mis te arvate, kui kirjutaksime siia oma päevamenüü, n-ö häbiseinale. Et endal piinlik oleks teiste ees ja võib olla aitab see end käsile võtta? Ma igatahes õhtul teen enda kõkkuvõtte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 09. August 2013, kl 15.31

Lynuza, kõigil on halbu nädalaid, eelmine kord oligi sul kuidagi palju kaal kukkunud, eks keha nõuab tagasi. Järgmine nädal parem.

Ma sain jälle kaalu langetamise isu tagasi, sõbrannaga ka tegime kokkuleppe, et 1kg nädalas peab kaduma, mis see olgu, kaua võib! smiling smiley sõbrannal muidugi vähem kaotada, kaalub 58kg.

Usun, et varsti polegi mul aega väga toidule mõelda, kuna järgmine nädal ostame endale suvila ja seal ma siis oma pekke põletama hakkan....tööd on seal väga palju....muskel hakkab kasvama smiling smiley

Lynuza, võime küll oma menüüd siia kirja panna, äkki saame nii toidu ideesidki, mina toitun väga üksluiselt smiling smiley

Ja teised tüdrukud, andke aga teada kuidas läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 09. August 2013, kl 15.38

Kirjutan tänase menüü ka ära.

Hommik:
2 väikest koduaia õuna, kohvi mee ja piimaga, 2 wasa leivakest pasteediga.

Lõuna:
kohvi mee ja piimaga, 2 wasa leivakest ahjus küpsetatud forelliga
paar hampsu lapse kõrvalt makarone vorstikastmega

Õhtul:
natuke forelli ja paar õuna

õhtul hakkan väga vähe sööma, siis tean, et kaal kindlasti langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 09. August 2013, kl 17.55

Katsun ka midagi siia kirja panna. Kogu aeg on meeles , et peaks ka mõned read kirjutama , aga aeg kaob käest ära. Nädal aega sai lapselast hoitud ja siis tuli igasuguste hoidiste tegemiste aeg peale.Sekka ka mõned muud üritused, mis sugugi kaalule kasuks ei tule.
Hea , et veel kaal ikka tabelisse sai kantud. Ainuke asi, millest ei ole loobunud , on iganädalane kepikõnd, no nii 8-12 km.

Vaatasin siin meie tabelit põhjalikumalt, enamus on ka kohapeal tammunud.Ikka üles ja alla. Tore , et Lynuza ka ikka mind järgi ootabsmiling smiley, siis saab jälle koos edasi minna.
Ega siis midagi , uuel nädalal jälle hooga edasi ja mitte sammugi tagasi.
Ilusat suve jätku!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 09. August 2013, kl 19.11

Hommik: 2 näkileiba, natuke konserv kala, 1 keedumuna, 2 juustuviilu, pasteeti, tomatit ja paprikat. Näkileivale määrisin toorjuustu, kõrvale pool kruusi kohvi piimaga. 2 tundi hiljem: väike kauss jäätist. 1 tund hiljem kohupiimakreem kamajahuga. Seda kõike enne kella 13.
Seda kirja pannes on juba hirmus mõelda, et lausa 3 rida tuli välja. Jäätise ja kohupiimakreemi oleks võinud asendada näiteks 1 greibiga- mis ootab ära söömist. Õnneks homme pole neid maiuseid enam.
Lõuna?: 3 võisaia maksapasteediga, sulatatud juustu ja juustuga
Õhtu: Värske salat ubade ja kodujuustuga, hiljem jäätis.
On kka piinlik küll confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 27


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.