Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 27
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. November 2013, kl 13.07

Mina läksin paleo peale aasta alguses, siis ka kaal alanes ja kui patustan lausa iga päev- kaal tõuseb smiling smiley
pisipaha, miks ei tohi infot jagada confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 16. November 2013, kl 14.27

Tere.

Laupäeval ujulasse ei jõudnudki, aga käisin pühapäeval metsas topeltpika ringi ja seadsin korteris sisse trennitoa. Üks tuba seisis niisama, kola täis. Tegin sellesse ruumi, et saaks seal palli ja pilateseharjutusi teha. Olen päris rahul, et on olnud asjalikud asendustegevused. Sel nädalal oli ka lapse sünnipäev. Hoolimata mitmest peost suutsin end vaos hoida ja mitte üle süüa. Kaalulangus oli olemas, olgugi et pisike smiling smiley
Kusjuures toitumiskava on minu jaoks kõigem lihtsam viis. Siis on kindel, mis on patustamine, mis mitte ja kui on ikka väga hea söök välja tulnud, siis ei söö seda mitu portsu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 16. November 2013, kl 15.14

Pirle, kas paleoga kaal ei taha enam alaneda? Või siis kui tubli oled siis ikka alaneb?
Mul patustamised või liiga suur kalorihulk tõstab kaalu korralikult selle LCHF-iga. Üleeile oli kaal 64.5kg. Kaks päeva olin tubli ja tarbisin 2000 kcal ringis ja rasva/süsivesiku hulk oli OK ning sain 63.4kg peale. Täiesti hämmastav, kui kiiresti kaal võib langeda...

Annn, tahaks nii väga sinuga koos selle ümmarguse numbri saavutada. Rasvaimu peaks aitama grinning smiley
Jõuludeks tuleb kindlalt 60kg kaaluda, muutmoodi lihtsalt ei saa.
Mul on ka üks vaba tuba, oligi alguses trennituba aga miskipärast toimus mul kõik tagurpidi ja sellest sai kolatuba smiling smiley

Õhtuti on rohkem vabat aega ja panen tap.nutridata-sse kirja järgmise päeva söögid ning terve päev on kuidagi selgem ja lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 16. November 2013, kl 16.48

Lynuza, kui toitun paleo järgi, siis ikka kaal langeb. Nüüd, kui KMI järgi olen normkaalus on raske tubli olla winking smiley Iga päevaga muutun aina tublimaks - täna on 100% paleo smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 17. November 2013, kl 21.46

Kui kedagi huvitab siis ma olen ka täitsa tubli grinning smiley Ennast kiitmast ma ei väsi. Siiamaani imestan, kui lihtne oli puuviljadest loobuda, natuke raskem on magusast ära öelda aga eks ma töötan selle kallal.
Mõtlesin pakkuda välja teha magusa vaba nädala koos teiegasmiling smiley Keegi soovib kaasa lüüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 17. November 2013, kl 23.38

Nii hea on olla tubli! Mul on hea meel su üle Lynuza.

Mina oleks kambas. Magusavaba nädal kuluks küll võõrutuskuuriks ära.
Mandariinihooaeg on tulemas, kuidas on võimalik neid mitte süüa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 18. November 2013, kl 11.08

Muidugi oled tubli Lynuza! Juba see on tubli, et enda eest hoolitsed, mitte ei anna alla smiling smiley
Ma võin proovida ilma magusata, kuigi tean juba ennast, kui kuskil komm vedeleb siis kaob see märkamatult minu kõhtu ja alles siis avastan, et mida ma tegin smiling smiley
Luban, et proovin vähemalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. November 2013, kl 13.21

Lynuza, hea on kohe vaadata ja lugeda, kui tubli sina oled winking smiley mina ei olnud tubli- eile patustasin kalapulkadega.
Mina ei suuda ennast puuviljadest eemal hoida. Need on head vahepalaks smiling smiley ja päevas söön 3-5tk + veel pähkleid ja 75% šololaadi, aga üritan suhkrust eemale hoida.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 18.11.2013 13.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 19. November 2013, kl 20.25

Mul oli täna poes käies vägev lahing iseendaga, mille ma kaotasin. Tükk aega vaatasin ja näppisin ilusas pakendis tumedat šokolaadi. Tuletasin endale aina meelde, et ma ei tohi seda võtta. Ei suudaks terve suhkruvaba nädala lihtsalt vaadata, kuidas see ootab avamist. Veensin end hoopis, et palju seal ikka suhkurt saab olla kui 80% on kakao. Noh jah, sõin natuke ega parem sellest ei hakkanud. Homsest alustan uuesti, keegi võiks selle šokolaadi kuhugile ära peita...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 20. November 2013, kl 19.07

Ai ai...vitsa sulle Lynuza smiling smiley
Tegelikult mulle ka vitsa, eile ei suutnud ma mehe tehtud kartulisalatile vastu panna.
Täna tubli ja loodan, et nii ka edasi smiling smiley
Vahepeal lihtsalt on toite millele vastu ei suuda panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 21. November 2013, kl 21.59

Kas keegi peale minu on veel emotsionaalne sööja? Mul ikka päris tihti tuleb selliseid olukordi ette, kus närvi minnes või vihahoos sööstan kohe millegi söödava järele. Ei tea, kas seda kuidagi ravitakse ka... Täitsa tõsiselt räägin. Enam pole sellist, et ma igavusest sööksin, sest tegevust lapsega ja lapseta on piisavalt.
Kaal alaneb muidu väga ilusti, kui rasva protsent päevas on 70, valgud siis 20 ja süsivesikud 10. Homseks tegin ka toitumiskava valmis ja nüüd tuleb vaid tubli olla. Loodan vist mingisuguse ime peale, et homme oleks kaal alla 63.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 21. November 2013, kl 23.00

Mina olen ka emotsionaalne sööja, lisaks stressisööjale. Täna tegin posu lillkapsapüreed (kartulipüree asemel) ja no kogu see suur pott sai päevaga peaaegu otsa. Nädala alguses näitas kaal 90.8 aga tänane päev on nullinud igasugused edusammud.
Selle raviks on vist ainult enesekontroll asendustegevustega (äkki hüpnoos ka??). Kui ärritud, hüppa külmiku ees 20 korda, vaata, kas siis ka lahti teed smiling smiley
Olen täheldanud, et mul on isusid rohkem siis, kui ma pole liigutanud end paar-kolm päeva. Nii kui jõuan vähemalt üle päeva metsa või basseini, on ka isud kontrolli all...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 22. November 2013, kl 08.42

No mina ka ikka söön siis kui igav, siis kui vihane, vahepeal ei tea ise ka miks ma söön, kuigi just sõin ja kõht on täis. Minul tuleb selliseid õgimishooge siis kui ma pole üle 4h söönud, siis õhtul eriti tuleb nii näksimise isu, et isegi kinni keevitatud külmkapi uks ei peataks mind, olen nagu robot ja mõistus on välja lülitatud smiling smiley ja liha pean ka sööma, kui ainult salatit söön siis tuleb ka see jube isu smiling smiley

minul siis see nädal nulliring, mis siis ikka, ikka edasi ja edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 22. November 2013, kl 08.47

vaatasin just tabelit ja kui me Lynuzaga juunis alustasime, kaalusin ka 62.7 jubeeeee, mida ma need 5kuud teinud olen??? peab vist endaga karmiks minema, hakkan mõtlema karistust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 22. November 2013, kl 11.22

Mul oli nädalaalguses kaaluks 62.8, olin õnnelik ja positiivne ning reedeks ootasin -1kg vähemalt. Aga see lollakas šokolaad ja emotsioonid, mis millegi pärast sööma ajavad. Mul on ikka täpselt samamoodi nagu teil, annn ja Näitsik. Kui ma käin kõndimas siis on ülejäänud päev ka kontrolli all ja pole mingit isu mahakäidud kcal tagasi süüa, kui ma aga laisaks lähen siis on ainuke trenn kõnd külmikuni.
Samuti on imelik, et ma ei mõtle sellele, mida mingil korral suhu pistan. Aju võtab kontrolli üle ja käsi lähebki selle totaka šokolaadi järele ja nii mõnigi kord olen midagi välja sülitanud, sest Ei tohi! Mis veel nõmedam on, et vaatamata sellele, et ma terve kuu jooksul vist 1 korra ostsin endale šokolaadi ja et ma pole mingeid kooke ega saiakesi endale sisse ajanud, tuleb ikka kaalu juurde näiteks pähklitega üle piiri minnes või LCHF-s lubatud pannkooke süües. Ma ei tea, kas see saab mingil määral positiivne olla, et kaal tõuseb n-ö tervislikke asju süüessmiling smiley

Mõned inimesed karistavad end ülesüües smiling smiley
Ja see, et eesmärgini ei jõuta on vist piisav karistus? Need 5 kuud me olemegi end ainult karistanud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 22. November 2013, kl 12.25

Minul käis ka eile õhtul sarnane mõte läbi. Kaua see kaal siin ühe ja sama numbri ümber kõigub??? Piinlik hakkas, et no sellise pisiasjaga ei saa nüüd hakkama.... Täna õnneks on eilsele supikogusele vaatamata ilusti eelmise nädalaga võrreldes langus olemas smiling smiley 1,1 kg. (Jeiiii!!!)
Olen kõige paremini kaotanud kaalu (115'st 95'ni) siis, kui tegin neli korda nädalas mingisugust liikumist. Olid tingimused, et üks treening pidi kestma vähemalt 50 minutit (või 6 km). Olles nüüd jälle meestest sõltumatu Näitsik, siis võtan endale selle treeningplaani tagasi ja teen kilodele tuld.
Kui kellelgi on huvi, siis võime seda kambas teha. See tähendab, et paneme kirja, mis trenni millal tegime,kui pikalt, ja innustame kodus istujaid õue liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 22. November 2013, kl 21.30

Jeee, väga kena miinus Näitsik!! Mulle meeldib su mõte, tahaksin ise joogatama hakata ning i juba homme proovin järgi. Kindlasti peaksin end õue ka vedama. Aitäh selle motivatsiooni laksu eest.
Täna istusin maha kuduma, kuid mõtlesin ega ma seistes või kohapeal kõndides halvemini ei koo ja niimoodi 40 minutit marssisin nagu sõdursmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 23. November 2013, kl 23.00

Täna tegin siis natuke joogat, üle 20 minuti esialgu teha ei suutnud. See nn äpp (endomondo) ütleb, et põletasin 108kcal. Lisaks tegin 80 kõhulihast, väga rasked 31 kükki ja väikeste pausidega 15 kätekõverdust. Ootan teie imelisi saavutusi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 23. November 2013, kl 23.05

1,1 kilo nädalaga on ikka väga tubli tulemu Näitik.

Minul on õhtuse ja hommikuse kaalu vahe tavaliselt kilo, aga selle jõuab päeva jooksul kenasti tagasi süüa.

Minu kaal on sel nädalal omas paigas. Ikka tasa ja targu. Kommid ei ahvatle, kuigi on kodus täitsa olemas juba kolmandat nädalat, isegi lapsed ei söö ja tegelikult on head kommid (india pähkli omad). Ka tööl olen suutnud oma "looma" kasvatada ja kommid võtmata jätta, kuigi kohviringil on alati kommid või küpsised või šokolaad.
Tegin kooki. Mandlijahu, muna ja või, peale mesi, kirsid ja kookoshelbed. Saan ilmselt kõhu täis süüa, sest perekond ei arva asjast midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 23. November 2013, kl 23.20

Ei ole võimalik... juba koostisosi lugedes läks minul küll kõht tühjaks. Ma veel kahjuks ei luba endale mingit kooki, kui pole miinimum 1 nädal magusata olnud.
Pisipaha, supertubli oled, et suudad magusale vastuseista. Ahjaa, kas sa tegid ise mandlijahu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 23. November 2013, kl 23.50

Kasutan Endomondot juba väga pikka aega. Lisaks kannan alati pulsivööd. Kui hiljem endomondosse sisestan keskmise ja maksimaalse pulsisageduse, muutub põletatud kalorite hulk palju väiksemaks.
Mina käisin täna jooksmas-kõndimas (3:45 kõndi, 3:15 jooksu). Kokku nii 6 km ja umbes 55 minutit. Väga mõnus oli. Homseks plaanis kas kepikõnd või pilates. Vaatame, kuidas ilm on.
Käisin täna ühel üritusel, kus suutsin ilusti igasugustele ahvatlustele vastu panna. Kodus aga tahtis laps muffineid ja nendest ma eemale ei suutnud hoida. Loodan, et ma nüüd kogu oma kaalukaotust pole nende kaloripommidega tagasi teinud....
Lynuza, mille järgi sa joogat teed?
Pisipaha, kuidas sa suudad kommidest eemale hoida? Õpeta meidki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 24. November 2013, kl 18.25

Täna 8 km kepikõndi, aeg 1:20

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 24. November 2013, kl 19.41

Tegin enne youtube-is sadienardini videote järgi, pole kunagi teiste omasid vaatanud aga võib-olla peaksin veel mõne leidma vahelduse mõttes. Täna kahjuks harjutusi ei teinud, sugulaste külasoleku ajal ei tahtnud end väänama hakata smiling smiley Homme tuleb üks korralik trenn ära teha ja ma loodan, et ma praegu ära ei sõnunud.

Kas keegi teine pole end liigutanud vahepeal? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 25. November 2013, kl 08.44

Minul oli eile poja sünnipäev, käisid külalised, proovisin küll korralik olla, aga ikka hommikul 1kg juures, loodan see ka kiiresti kaob.
Trenni ei ole üldse teinud, kuidagi mingit isu pole. Väljas külm jne. laiskus!

Vett olen jooma hakanud, ikka 2l päevas proovin juua.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 25. November 2013, kl 21.32

Ma ei ole kuu aega üldse trenni teinud. Algul pisut tõbine, siis käisin opil, siis olin jälle tõbine.

Täna patustasin 2 tüki kringliga, sest oli kolleegi sünnipäev ja headele küpsetistele ma vastu panna ei suuda. Aga põhimõtteliselt on kõik gluteeni sisaldavad tooted keelatud.
Kommide vastu aitab palju rasva smiling bouncing smiley

Mandlijahu ostsin tartu prismast, ehk on mujal ka. Aga ta on kallis sad smiley 800 g maksis umbes 10 euri. Ma tõesti ei suuda neid sente +/- siia sinna meelde jätta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 25. November 2013, kl 22.33

Mul küll trenni tegemise isu on suur, andku mulle paar tundi päevas ja ma käiks kiirkõndi tegemas ja jõuaks veel joogatki teha. Täna jäi kahjuks lapse lõunauinak lühikeseks ja ei jõudnud mitte midagi teha. Homme uus päev, tuleb ikka ja jälle oma söömist kontrolli all hoida ja töötan ikka veel oma suhkruvaba nädala kallal. Olge teie ka siis tublid, küll see lumi tuleb ükskordsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 26. November 2013, kl 14.08

Tere.

Olen hirmus laisk kirjutaja, aga postitusi üldiselt ikka jälgin. Leidsin inernetist ühed harjutused (The World's Fastest Workout Video), mis töötavad hirmus hästi, kui õhtul teha, siis hommikuks vähemalt kilo kergem. Ei tea küll, kas kas tervislikud, aga olen teinud mõned korrad ja algul ikka päris rasked smiling smiley kui saan oma treeneriga juhtule, siis küsin, mis tema neis arvab.
[www.youtube.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. November 2013, kl 14.47

See on see intervall treening... kui kedagi huvitab siis siin on veel mõned videod:
http://www.dailyhiit.com/
http://www.bodyrock.tv/

Ma ise ei ole veel valmis sellisteks harjutusteks, sest kui ma pool aastat tagasi proovisin umbes kuu aega niimoodi treenida siis mu kaal tõusis ja mõõdud suurenesid, ma saan aru, et see oli lihaste arvelt aga minu eesmärk on ikka kaalust alla võtta mitte juurde. Võib-olla, kui enne suve saan ilusama kaalunumbri peale siis treeniks nende videote järgi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. November 2013, kl 14.50

Ja veel sellel teemal grinning smiley

Annn, sa tahtsid end karistada, eks? Siin on sulle 1h treeningvideo, millega kaotad 1000kcal grinning smiley Head karistamist!
https://www.youtube.com/watch?v=ubT6qNnUmQw



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 26.11.2013 14.50.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 26. November 2013, kl 17.16

Ma olen praegu nagu laisk porikärbes, ei viitsi lillegi liigutada...ei tea mis toimub. talv...külm, teeb uniseks smiling smiley varsti hakkan lund lükkama...üks mu lemmikuid tegevusi smiling smiley

Toitumist vähemalt jälgin ja päris usinalt, olen ka teises duellis ja seal meil katsetamisel tabel, kuhu iga päev toidud kirja paneme, et kõik näeksid smiling smiley siis häbi patustada, sest on ju näha palju kaloreid päevas sööd ja kui sööd normaalselt kaloreid ja kaal ei lange siis ju asi imelik, niiet pingutama peab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 27


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.