Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 26. November 2013, kl 22.12

Kas keegi teine polegi siis väiksest liikumisest huvitatud? Mina kõmpisin täna 9 km maha, umbes 6 sellest kiiremas tempos. Väga hea oli, eriti siis kuna päike mõnusasti paistis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 26. November 2013, kl 22.14

Mina olen väga huvitatud. Kahjuks on mind tabanud mingi kõhutõbi. Olen suht läbi omadega. Juba teise tuppa liikumine on meeletu ponnistus. Loodan kiirelt paraneda, et siis jälle metsa saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 28. November 2013, kl 15.50

No tore, piitsutan end nüüd sellepärast, et tollest 9 kilomeetrisest jalutuskäigust jäi mu laps haigeks, igatahes ma arvan, et jalutuskäik mõjus nii. Arvasin, et panin soojalt riidesse ta jne. Oeh juba kirjutada on raske, jubedad süümepiinad. Tänasest olen ise ka natuke tõbine.
Loodan homsel kaalumisel miinust näha, teeks meele rõõmsamaks.
Ootan teistelt homme häid uudiseid. Annni jälgin teises duellis ka, teil on seal väga huvitav smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2013, kl 16.53

Jah, meil seal täitsa huvitav, soovitan teistel ka lugeda smiling smiley
Loodan homseks miinust smiling smiley
Oma unistust ei täida...tahtsin nov. lõpuks 60kg kaaluda(saab 1a. kui alustasin kaalulangetamisega) aga pole hullu, pusin niikaua kui oma 55kg kätte saan, no suveks saan kindlasti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 28. November 2013, kl 20.19

Minul kadu ei ole. 1 kg on juurde tulnud hoopis nädalaga, homme nagunii kaaluda ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 28. November 2013, kl 21.56

Ema tõi täna suure kõrvitsa. Ja kui on kõrvitsat, tuleb teha kõrvitsarisotot. Homme kaalu peale ei julge minna smiling smiley

Mul äkki on jäänud kahe silma vahele, aga mis selle teise duelli nimi on, mida võiks lugeda? Väga põnev on lugeda teiste püüdlusi ja neist motivatsiooni ammutada.
Homme võtan käsile ja lähen metsa.... Vaatan, kuidas haigusest taastumine edeneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.44

Oi kui ilusad miinused smiling smiley mul on teie üle hea meel! tublid olete!

pisipaha, mõtle rahulikult läbi mis valesti läks ja ära alla küll anna, järgmine nädal juba miinus smiling smiley

teine duell kus ma olen ja mida lugeda võiks on "teeme ülekilodele ära" kui siin on vaikus, siis seal pole päevagi kui keegi ei lobiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 29. November 2013, kl 18.48

Minul ilus miinus kahjuks puudub.Tuleb jälle otsast alata. Püüan järgmisel nädalal tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 29. November 2013, kl 19.08

Mul on samuti meie üle hea meel. Ingeri, ma vist mõistan, mida sa läbi elad. Püüdsin mitu nädalat tubli olla aga ikka tulid libastumised ja niimoodi kaal aina tõusis ja muutusin aina kurvemaks. Tänane miinus oli ikka väga hea uudis ja ma loodan, et sa suudad ka kasvõi nädalakese tubli olla, et siis tulevase reedese kaalumise number annab sulle motivatsiooni järgmiseks nädalaks.

Olen nüüd vist 3 või 4 päeva ilma suhkruta olnud, kuid sõin kahel päeval 1 banaani. Õnneks, see kuidagi ei mõjutanud mu magusaisu ja praegu usun, et suudan lihtsamini suhkrule vastu panna.

Ingeri, loe ka vahepeal annn-i teist duelli, sealt võib ka innustust saada.

Seal duellis "toidutabel" väga efektiivne, kus igaüks märgib avalikult, (teised duellitajad ka näevad) mida ta sööb ja kui palju. Mõtlesin, et mulle meeldiks ka selline asi, kuid üksi oleks väga nukker seda pidada, kas keegi veel pole sellest huvitatud?
(Mõistan, et annn-ile oleks üpriski tülikas kahes duellis aktiivne olla ja kahte tabelit veel lisaks täita, eks sa otsustad ise smiling smiley)

Kui ma halvasti seletasin siis siin on nende toidutabel

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 29. November 2013, kl 21.46

Ma vist ei jõua jah teie tabelis osaleda, kannan niigi oma toidud Toidutare lehele, siis sisestan teises duellis tabelisse, see oleks siis juba kolmas koht kuhu sisestan smiling smiley
Teie tehke kindlasti, see aitab, luban smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 30. November 2013, kl 12.40

Mina ei suuda oma toite nagunii tabelisse panna. Mul ei ole selleks lihtsalt püsivust. Algul alustasin seda kaaluabi tabeli täitmist suure hurraaga, aga umbes nädalaga jääb asi soiku. Kuna ma hetkel ei toitu kalorite järgi, siis pole sel ka mõtet. Ja ma ei põe üldse selle +1 pärast. Kaalulangetajal ei tohi stressi olla. Lihtsalt töönädal oli pisut pingeline ja ilmselt mingi stress siiski oli, aga kaalu pärast ei põe. Nagu ma olen öelnud, see +1 on võimalik 1 päevaga juurde süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 01. December 2013, kl 20.44

Keedan lillkapsast ja riisi, kana on juba küpsetatud.
Päeval tegin pannkooke, 2 sorti. Ühed lastele ja mehele, teised endale. Esimesed tulid pannkoogijahust. Endale tegin banaanist, munast ja riisijahust. Väga head said. Kreegimoosi ahvatlus oli ka. Sõin 4 tl. Niiiiiii hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 02. December 2013, kl 08.47

Tere kõigile tublidele kaalulangetajatele!
kas see oleks ok, kui liitun teie grupiga?
Mul pikkust 168 ja kaalu 69 kg. Mõned aastad tagasi sain kaaluabiga 8 kg alla, 62 peale aga aastatega on kaal tagasi tulnud. Nüüd eesmärgiks 60 kg. Teen kolm korda nädalas trenni ja lisaks üritan jalutamas ka käia, võibolla nüüd vean ennast rohkem välja kui kaaluabis olen ja teiste tublide edusamme näen smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 02. December 2013, kl 09.00

Tere Tinka!

Usun küll, et on ok, kui liitud meiega smiling smiley kanna ennast tabelisse.
Olen sama pikk kui sina ja alustasin täpselt aasta tagasi sama kaaluga smiling smiley nüüd kaalun 62kg, loodan et sinul nii kaua ei lähe smiling smiley
Kas sa loed kaloreid ka?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 02. December 2013, kl 09.42

Loodan, et hiljemalt maiks olen 60 kg.
Jaa, loen kaloreid, päevanorm 1600. Seda on minu jaoks ikka väga vähe aga püüan hakkama saada, eks kõnnin rohkem kui vaja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. December 2013, kl 10.16

Tere, tinka, väga meeldiv, et ikkagi tulid. Edu sulle kaalu langetamisel!

Kahjuks minu toidutabeli pidamise katsetus läks luhta grinning smiley Pole hullu, eile öösel polnud und ja püüdsin endale päevamenüüd kokku panna, püüan ise hakkama saada oma õgimishoogude ohjeldamisega. Nädalavahetus möödus mul kahjuks süües, sellega lisandus 1,5 kilo.

Pisipaha, ma proovisin ka ükspäev banaanist pannkooke teha, panin mandlijahu sisse. Tol korral polnud magusat mõned päevad söönud ja see oli nii hea nauding grinning smiley Samal teemal nii palju, et käisin poes ning ma täiesti unustasin, et ma võõrutan end suhkrust. Plaanisin mehele pannkooke teha ning võtsin moosi ka ja samas mõeldes, et ise sööks ka loomulikult, pole ju nii ammu pannkooke söönud... Üldse ei meenunud, et suhkurt süüa ei tohi!

Tinka, mis trenni sa teed? Me siin püüdsime Näitsikuga siia kirja panna, kui oleme end mingit moodi liigutanud smiling smiley Näitsik käib metsas tervisekõndi tegemas, kui ma õigesti mäletan siis ta käis kord lausa jooksmas, samal ajal, kui teised kodus põõnavad ja haigust nimega laiskus põdevad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 02. December 2013, kl 12.14

Käin kaks korda nädalas jõusaalis ja kord nädalas tennis. Need on kindlad trennid ja iga nädal paigas. Üritan ka kõndimas käia, kui vähegi aega/tahtmist on jalutan lapsele lasteaeda järele, sinna 4,5 km. Armastan muidu väga jooksmist aga millegi pärast sügisel ennast mitte kuidagi välja ei saa sad smiley
Tegelikult teen vist päris palju trenni aga kuna ma söön lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiii palju, siis kaal kohe mitte ei lange

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 02. December 2013, kl 22.16

Sel kuul on olnud "laiskus" jah. Op oli ja pärast seda tõbi ka (samas tõbi võiski tulla sellest, et üldse ei liigu). Aga juba täna olen jälle natuke tublim. Mõned kükid ja kõhulihased saavad ehk tehtud. Palju ei või plaani võtta, siis ei saa nagunii midagi tehtud. Kõndimishooaeg lõppes ilmselt, sest tänane 1,3 km tööbussile oli ikka megalibe. Kui me ükskord terveks saame, siis tahaks ujuma minna. Aga lapsed köhivad nagu hobused. Enne tuleb ilmselt suvi, kui see tõbi mööda läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 02. December 2013, kl 23.10

Saage kenasti ja ruttu terveks! Talverõõmusid tuleb veel nautida. Täna taltsutasin oma õgimishoogu sellega, et läksin õhtust kiirkõndi tegema. Rohkem kui 4 km ei läbinud, sest liiga pimedaks läks ja pimedas oma kõndimisrajal kahtlustan igas möödakäijas kurja smiling smiley

Tinka, igaksjuhuks mainin, juhul kui sa pole infot leidnud, et reedest kuni esmaspäevani lisame oma kaalu tabelisse. Mul on enda jaoks aastatagused pildid tehtud ja mõõdud, et kui lõpuks eesmärk saavutatud siis on hea võrrelda. Samas kui sa juba tead, kui hea näed 60kg välja siis pole võrdluseks pilte tarvissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 03. December 2013, kl 07.41

tegin ka pildid, praegu näevad igatahas päris hullud välja sad smiley
söömist ikkagi paika ei saa. eile läks 400 kalorit üle. Kas te kasutate kõik toidukaalu?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. December 2013, kl 08.14

Jaa minul ka pildid tehtud ja mõõdud(rind, kõht, puus, kints) kirjas, ootan juba oma ideaalkaalu pilte smiling smiley no kunagi ma ikka saan peenikeseks smiling smiley

Köögikaalu mul pole, kuigi oleks vaja küll, sellega palju lihtsam. Tahan osta, peakski plaani võtma, nad pidid umbes 13.- olema, muidugi kallimaid odavamaid ka, see selline keskmine smiling smiley

minul ka läksid eile kalorid üle ja kohe 400g juures sad smiley täna püüan tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. December 2013, kl 09.38

Minulgi siiamaani raskusi toitumisega, kaalusin ka Lchfi lõpetamist ja hakata jälle kaloreid jälgima aga mõtlen veel selle üle.
Vahel tundub lihtsam, kui lubada endale aegajalt ka n-ö keelatud asju, et neid õgimishooge poleks. Kui pannkoogi isu on siis söön, kuid ei söö kaloreid lõhki. Lchf-is on suhkur täiesti keelatud ja puuvilju võib väga vähe süüa. Vaatasin ka, et kui ma lihtsalt ei söö seda võid või niisama liigset rasva siis on kalorite arv sama, mis muidu mul lubatud tarbida.
Ise ostsin toidukaalu ebayst, 5 euroga... mingi hiinakaup ja töötab hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 03. December 2013, kl 11.25

Minu köögikaal maksis 10 euri (kuigi silt väljas ütles, et 12), aga praegu ma ei kaalu oma toitu. Meil siin ainus tehnikapood on tehnikatäht ja kuna mul oli peale aastast mõtlemist asja KOHE vaja, siis ostsin ära. Nüüd ootan, millal mul kaalu KOHE vaja läheb spinning smiley sticking its tongue out Kuna kaalud on erinevad, siis ei julgegi uut osta, sest äkki näitab rohkem kui see, mille peal ma muidu kaalun grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. December 2013, kl 15.05

Lynuza, soovitaksin sul ka tagasi tava toitumise juurde tulla, see loomulikum ja nii õpid juba õigeid koguseid sööma, kui ideaalkaal käes lihtsam edasi minna smiling smiley
Aga eks sa ise vaata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 03. December 2013, kl 21.32

homme lähen võtan emalt kaalu. kardan, et ilma kaaluta panin ikka päris kõvasti puusse. Ilmselt kaalub toit rohkem kui mina märgin smiling smiley Ega tegelikult ei usu, et iga ampsu kaaluma hakkan
Täna oli mu iganädalane "tubli päev", hommikul tund tennist ja õhtul tund jõusaali, homme proovin pool tunnikest kõndida ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. December 2013, kl 13.21

Tinka, sa oled nii tubli, et trenni viitsid teha. Kas tubli päevaga kaasnes ka korralik menüü?
Minul on täna veepäev, teen seda esimest korda. Väga hea enesedistsiplineerimine. Peale selle, et kerge peavalu häirib pole mul millegi üle kurta, peavalu tekib kiire veresuhkru languse tõttu. Homsest loen kaloreid mitte süsivesikuid. Ma ei saa öelda, et Lchf ei aita, kui ma suudaksin iga päev süsivesikute kogust madalal hoida siis võtaksin kenasti alla. Kahjuks mõjus halvasti, see et nii pingsalt magusat vältisin, et tekkisid õgimishood.
Tuleb end uuesti käsile võtta. Loodan, et ülejäänutel läheb kenasti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 04. December 2013, kl 13.42

Veepäevad on head asjad, peaksin neid isegi kui piisavalt jõudu oleks. Järgmine päev on nii hea olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 04. December 2013, kl 16.25

"Veepäev" on mul iga päev. Töökaaslased naeravad koguaeg, et kuidas saab vett juua, see ei maitse ju üldse hästi. Ma arvan, et ma joon päevaga ära ~2,5 liitrit vett. Ma olen end niimoodi harjutanud ja teisiti ei oskagi. Vahel kui käin lastega sõitmas ja vesi on kaasa võtmata või poest ostmata, siis on jube peavalu. Vanasti ma haarasin coca cola, sest see aitas-suhkur ja kofeiin koosmõjus tegid olemise heaks. Nüüd olen aru saanud, et see on vedelikupuudus. Piisavalt vett ja peavalu kaob ka tasapisi. Aga tervet päeva ilma söögita olla ma ei suuda. Kuna perele peab nagunii midagi tegema, siis lihtsalt ei saa muudmoodi. Vanasti (kui ma veel üksik olin) siis vahel tegin ainult veepäevi ka.
Mul oli eile öösel tööl kohutav kommiisu. Võtsin siis kapist ühe assortii kommi ja see ei maitsenud üldse nii hästi nagu ma lootsin/ootasin/arvasin sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. December 2013, kl 17.07

Proovisin ka kunagi veepäeva, jube.... peavalu, öösel ärkasin üles ja selline nõrkus oli peal, värisesin ülekere ja läksin külmkapi juurde sööma, sest arvasin ma suren ära muidu smiling smiley
ma ei tea kas jõin vett vähe....enda arust palju ikka, aga mulle ei sobinud, enam kunagi ei tee seda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 04. December 2013, kl 18.38

Ilmselt tuli minu jaoks külm meeletu stressiga, ja siis loomulikult ka söömisega. Kuna nii palju tööd on, siis ei jõua metsa või matile ka üldse...Sammulugejal sai ka patarei tühjaks (ta kukkus suvel merevette ja ma pole teda pärast seda suplust korralikult tööle saanud). Niisiis, on motivatsioonikriis. Loodan selle juba täna lapse trenni ajal murda (ja õue minna).
Mul on väga hea meel lugeda, et tinka meil nii tubli trennija on.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Näitsik 04.12.2013 18.38.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.