Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 27
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 03. November 2013, kl 23.14

Hästi, tuleb siis võitlusse astuda. smiling smiley
Ps. küsimus veel, mis kellaks reedeks peab kaal kirjas olema, ei ole kogu kirjavahetust veel jõudnud läbi lugeda.
Parimat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. November 2013, kl 12.21

Eile märkisin kogu oma joodud vedeliku koguse üles ja tulemus on selline:
puhas kraanivesi 1,8 l
kohv- ________ 0,3 l
taimetee_______0,3 l
keefir_________ 0,2 l



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 04.11.2013 12.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. November 2013, kl 13.49

teil siin lõbusamaks läinud...nii tore.

Tere, isu smiling smiley
kellaaega ei olegi, kuidas kellelgi aega on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. November 2013, kl 21.46

Just nii. Kaaluabis ilmub jälle iga nädalane kokkuvõte, kus tuuakse välja need inimesed, kes kõige rohkem kaotanud. Vahel on tore end sealt leida, omamoodi tunnustus smiling smiley Selleks, et sinna pääseda tuleb oma kaal esmaspäevaks ära sisestada.

Ma ise tahaksin pihtida, kui valesid asju ma viimased 2-3 päeva söönud olen ja mis kogustes! Ma tõesti pelgan nüüd igasuguseid küllaminekuid vms, sest külas olles on nii raske ära öelda pakutavale toidule, eriti kui sa tead, et need toidud maitsevad niiiii hästi ja et pärast on raske pidama jääda. Et teisi hoiatada siis teadke, et selline patustamine suurtes kogustes lõpeb sellega, et õhtuks kaalute 3 kg rohkem.

Kui aus olla siis ma tegin seda kõike vägagi teadlikult, pidasin maha nii öelda suure peo enne kui hakkata seda LCHF toitumist täiel rinnal nautima. Tegin enne paar proovipäeva, et äkki osutub see kuidagi keerulisemaks, kuid täitsa ok tundus... kuna sellise toitumisviisi jälgimisel puuvilju eriti süüa ei tohi siis see osutus minu jaoks kõige raskemaks.

Vett unustan piisavas koguses minagi tarbida, varem seda probleemi polnud, kuid ma ei suutnud joomata olla peale 20 õhtul (muidu käiksin keset ööd vetsus). Nüüd peaks siis eksperimenteerima hakkama ja 2 liitrit kuidagi 10h peale ära jaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. November 2013, kl 11.18

Isu, mis sporti sa teed? Yldse teiste k2est kysiks ka, kuidas te oma kaloreid pxletate? Oli see pisipaha, kes kepikxndi harrastas? Kas iga ilmaga k2id end liigutamas?
Sellest vihmast ja h2marusest tuleb ikka yle olla, kui xigesti riides olla siis pole hirmu haigeks j22mise ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 05. November 2013, kl 14.59

Mina ei tee praegu üldse sporti, plaan minna küll jõusaali, aga ei tea millal. Eks natuke laiskus ka, hea ajada selle peale, et keegi last ei hoia jne.
Lynuza, kui viitsid võiksid mõnipäev siia oma menüü kirja panna, tahaks teada mida siis uue toitumisega sööd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 05. November 2013, kl 22.12

Ma käin iga nädal ujumas või metsarajal, oma mõtetes. Reaalselt olen alates septembrist ühe korra basseini jõudnud ja kaks korda käinud metsas kõndimas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. November 2013, kl 22.18

Uurisin myfitnessi lastehoiu teenust lähemalt ja imestasin, et võetakse hoiule alates 4. eluaastast. Nii et mul pole jõusaali ega treeningutele lähimad 3 aastat asjagi, kuigi soov on. Kusjuures mul tuli meelde, kui sa annn rääkisid, kuidas su laps tuli kõhu peale hüppama, kui püüdsid varem kõhulihaseid teha. Mul on nimelt nüüd sama probleem aga hankisime kiigu, kus ta heameelega kiigub samalajal kui oma harjutused tema ees ära teen.

Kuid LCHF-ist rääkides siis olen siiamaani söönud näiteks hommikuti- oliivõlis praetud peekoni viilud koos munapudru/munavõi/keedumunadega, lisaks tomat/kurk/kodujuust/salat, et kõht ilusti täis oleks ning vahepalaks näksin pähkleid. Lõuna ja õhtusöök on tavaliselt sarnased. Täna sõin lõunaks hautatud lillkapsast praetud vorstiga, sest muud polnud võtta smiling smiley õhtuks kurgist, tomatist, jääsalatist salat kodujuustu ja hapukoorega ning kanakoib+sült. Üks vahepala oli veel- singirullid juustu ja majoneesiga. Ahjaa patustasin nelja võileivaga, edaspidi need jäävad ära!
Praegu märkisin toidud üles ka ja rasvu on 68% ja mul on hirmus praegu kalorihulka siia kirja panna aga võtan end kokku...2970kcal. Leidsin mõned eesti blogijad ka, kes LCHF-i järgivad ja sealt leian ideesid, mida süüa.

Praegu on muidugi vara veel tagasisidet anda LCHFi kohta aga kui paari nädala pärast on ilusad miinused siis ma jälgin seda edasi.

Mis sa arvad Näitsik, kui võtad see nädal ette basseinis käigu või kõndimise?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 05. November 2013, kl 22.27

Muidugi võtan smiling smiley ainult, et... smiling smiley Homme on üheksani proov, ülehomme koosolek, reedel proov, laupäeval Võrru, pühapäeva õhtul tagasi smiling smiley Vabandused, vabandused, vabandused grinning smiley Oi jah.
Luban, avalikult, et laupäeva hommikul enne ärasõitu käin basseinis ja ujun 1000 m smiling smiley

Tore on teiega smiling smiley

Mulle tegi Marek Morozov personaalse toitumiskava. Näib suht sarnane sellele LCHF'ile

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 05. November 2013, kl 22.36

Tere.

No mina olen nagu hunt kriimsilm, tegesesin veel eelmisel hooajal pilatese, võrkpalli, tennise, maastikuratta krossiga ja talvel suusatamisega smiling smiley Sel hooajal st terve suve ragistasin mööda Eesti metsasid maastikurattaga, pea igal nädalavahetusel kevades sügiseni võistlused (13 starti). Nüüd rattahooaeg lõppes, hakkan valmistuma suusahooajaks, tahan osaleda jälle Tartu maratonil. Lisaks igal esmaspäeval ja kolmapäeval mängin tennist. Pilateses käisin 3,5 aastat tundsin, et enam ei taha ja võrkpalli meeskond lagunes lihtsalt laiali. Vot nii siis ja vaatamata kõigele sellele kõht kasvab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. November 2013, kl 22.53

Näitsik, mõtle siis sellele imelisele tundele, mis sind valdab, kui ujumas ära käid ja siis saad siin hoobelda, et näete lubasin ja tegin ära! smiling smiley

Isu, sellise juttu põhjal arvan, et see ainult lihas, mis sul kõhu peal on grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Lynuza 05.11.2013 22.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 05. November 2013, kl 22.58

Inimesed, kes mu kaalu kuulevad, arvavad et mu kaal valetab, visuaalselt pidavat ma olema toonuses ja ei paista et nii palju kaalun. No lihast mul on, aga toredatele lihastele on pekikiht lihase alla ja peale kasvanud smiling smiley, nagu triibulihasmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 06. November 2013, kl 14.44

Täna võtan märksa tõsisemalt seda, mida tohib ja mida mitte endale suhu pista. Eilse päevaga 3000 kalorit sisse ajada on küll liig, samas öeldakse, et süüa tuleb siis kui kõht tühi ja palju ise tahad...Igatsen kamajahu, enne sai igapäev seda vahepaladena söödud. Nüüd siis pean söögikordade vahele singi ja juustu võileiba sööma ilma leivata muidugi.

Üritan ise tõsisemalt trenni tegemist võtta siis kui olen enamvähem kaalu eesmärgini jõudnud, just nimelt sellepärast, et muidu kasvatan omale lihast pekile lisaks smiling smiley

Näitsik, mitu kalorit päevas su toitumiskava ette näeb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 06. November 2013, kl 20.01

Mu toitumiskava on massipõhine, kaloreid ei loeta. Ilusti on kirjas, et kui palju kana, kodujuustu, juustu vms peaksin millisel toidukorral mis kell sööma. Seni kuni jälgin koguseid ja sisaldusi, asi töötab...

Aga patustamine on kerge tulema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. November 2013, kl 10.19

Ma ütleksin, et tänane tulemus on täitsa hea, veel eile hommikul oli kaal 63,4kg. Arvestades ka nädalavahetuselt tulnud kilosid ja LCHF-sse sisseelamist siis olen kaaluga rahul, järgmine nädal peab tulema miinus, mida suurem seda parem smiling smiley 3000kcal ma enam ei söö, paar päeva on see 2300-2500kcal juures olnud ning rasvad ja süsikad kenasti normis, enesetunne eriti muutunud ei ole. Küllap ongi veel vara öelda aga ilma suhkru ja puuviljadeta olen suutnud vastupidada.

Palju lihtsam on nüüd toidukordade vahel patustamata olla, enne kui üldse kaalun millegi suhu pistmist veendun, et kõht ikka tühi on.

Kuidas teil läheb ja läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 08. November 2013, kl 15.36

Tere.
Mul hästi, aga see ongi esimeste nädalate võlu. -1.3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 08. November 2013, kl 17.12

Minul siis väga hästi ei läinud, sellel on 3 põhjust, nädalavahetus annab veel tunda, sest siis käisid külalised ja sõin jõin palju,
siis eile käisin üle väga pika aja jõusaalis, tean, et peale jõusaali on mul alati järgmine päev kaal suurem ja algasid ka need päevad, mis naistel iga kuu, ka nende algul on mul 1kg kaalu rohkem...keha hoiab vett kinni.

Lynuza, me ikka ja jälle peaaegu ühes kaalus, ma jälle naersin kui su kaalu vaatasin, see juba varsti aasta nii olnud smiling smiley
me peame ikka koos tubliks hakkama, ootan juba huviga su uue toitumise tulemusi.

mina pusin ikka samamoodi edasi, kardan seda randet toitude piiramist ja jälgimist, tean, et ei suuda seda pikalt teha ja pärast tuleks kaal ruttu tagasi...olen hull puuviljade järele, ilma nendeta ei saaks.
aga sina oled tubli, hoian sulle poialt ja vudin oma kaaluga ikka sulle järele smiling smiley

isu, super tubli oled, jätka samas vaimus, jõuad meile varsti järele, me siin Lynuzaga jokutame juba väga kaua ühe koha peal smiling smiley

ai, meil on häbi kui sa järgi jõuad ja meist veel ettegi lähed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 08. November 2013, kl 20.44

Tere!
Mina jokutan ka koos teistega.Trenni eriti teha ei saa, sest jalg valus pahkluu juurest.Hommikuti ja kiiremal sammul annab tunda. Tohterdan nüüd ja tahaksin jälle alustada nagu lubasin. Telekat vaadates olen kõhulisaseid teinud.
ja vaatan uuesti mida suhu pistan, vahepeal ei pööranud sellele enam tähelepanu ja tulemused on tabelist näha.
Suveläbi sai kepikõndi tehtud, aga nüüd juba pime väljas ja ei kutsu enam.
Eelmine aasta oli meil tore treeningprogramm, sel aastal on see projekt kahjuks läbi. Püüan ikka teha neid harjutusi, mis me seal tegime, aga ega need taha ju kohe meelde tulla peab mõtlema.
Jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. November 2013, kl 22.09

No tõesti, ei saa ju ometi pool aastat ühe ja sama numbri kallal töötada, tuleb see liikuma saada! Ootan põnevusega järgmist reedet.

Ingeri, kas mingit teist trenni ei taha leida?

Kusjuures ise hakkasin ka kõike ülesmärkima, mida söön. Ikka selleks, et kontrollida rasva kogust.

Isu, oled vägeva miinuse saavutanud, tubli. Järgmine nädal uuestismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 08. November 2013, kl 23.27

Tere!

oi jah smiling smiley Need kaalunumbrid, mida te siin taga ajate, on veel minu jaoks kauge unistus. Aga no eesmärk on meil ikka ühine. Küll need numbrid liikuma saame, allapoole ikka smiling smiley
Olin täna tubli. Läksin pärast proovi metsa kepikõnniringile. 7.7 km sain kokku. Pärast liigutamist on ikka väga hea tunne.
Sel nädalal lausa 0.2 kg kaalukaotust smiling smiley Eks ole patustatud (isa juubel oli, kõrvits vajas risotoks tegemist) ka. Kui 90 alistatud saab, siis peaks endale mingi preemia lubama. Ettepanekuid või häid ideid selles osas?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. November 2013, kl 23.43

Oi kui tubli, ma isegi ei saaks pahaseks, kui sa homme basseini jätaksid külastamatasmiling smiley

Premeerida võid end ühe paastupäevaga smiling smiley Ma tahaks ühe veepäeva küll teha aga ei suuda kuidagi hommikuni seda meeles pidada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 10. November 2013, kl 23.28

Mõtlesin, et prooviks last üle pika aja väljas vankris magama panna. Tänu sellele sain 6 km läbi käidud, isegi jalad valutavad.

Kui teil leidub tunnike vabat aega siis selle asemel, et teleka ette seebikat vaatama minna tehke üks väike tiir õuessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 11. November 2013, kl 15.59

Minul vanker seisab keldris, kuna paljud ütlevad mu 2a ja 6kuuse poisi kohta, oi kui suur poiss, siis ei julge enam teda vankrisse panna, ei tea kas ta püsikski seal smiling smiley igatsen neid vankri aegu.

Nädalavahetus väga hästi ei läinud, õunakook oli kurjajuur smiling smiley

Täna tubli ja loodan, et nii reedeni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 11. November 2013, kl 19.07

Lynuzale , kuna elan maal, siis siin ei anna mingeid trenne valida. Tuleb omal jõul läbi ajada.Kahju.Aga eks ma püüan!smiling smiley
Talvel saab küll suusatama minna. Nii et hakkan lund ootama.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 12. November 2013, kl 17.21

Mina olen jälle kilo kergemaks saanud, ainult kuu aega võttis aega või pisut rohkem thumbs up
Minu neiu nõudis täna printsesside kokaraamatust küpsiseid. Tegime siis. Ma võtsin paar tükki (rohkem ei tohi!) Ehk pean vastu.
Op oli kole, aga kahjuks (õnneks tegelikult) mitte väga suurte kahjustustega. Ehk, et söök läheb üsna hästi alla. Ainult vaja teist natuke rohkem närida. Tunne on, nagu suurema kurgutõve ajal. Seega sel korral kaalulangusele vist loota ei maksa winking smiley Aga ma siiralt loodan, et ma rohkem mitte kunagi ei pea sinna tooli istuma

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 14. November 2013, kl 14.22

Hea kuulda, et sul, pisipaha, hästi läheb. Loodan, et pidasid küpsistele vastusmiling smiley

Mina olen see nädal emotsionaalse söömise alla jälle sattunud. Jälgin ikka LCHF-i, kuid kui seejuures süsivesikuid liiga palju sisse lahmida siis tõuseb ka kaal korralikult. Ikka võitlen iseendaga, olen palju kõndimas käinud, kuid meeleolule see ikka ei aita... praegu seda kirjutades tuli äkitselt meelde, et LCHF-iga võiski kõrvaltoimete seas närvilisust, väsimust ja ärrituvust olla.
Ma ei hakka parem siin edasi kõiki probleeme loetlema, tuleb mõelda positiivsemaltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 15. November 2013, kl 16.58

Mina liitusin selle asjaga Mõtlesin pisut aega ja otsustasin, et ma olen juba lootuse peaaegu kaotanud ja et kaotada ei ole midagi peale kilode eksju grinning smiley . Kah LCHF, aga läheneb asjale pisut teisiti, kui ise üritades. Maksab asi omajagu, aga kuna ma tean kedagi, kes sellest abi sai, siis otsustasin ka proovida. Veebruari kuuks on teada, mis kas ja kuidas läks. Siis tean teistelegi soovitada või laita. Näksimise isu ei ole ja ükspäev õnnestus isegi lõunasöök ära unustada. Kaloreid ei loe, punkte ei loe ja gramme ei loe. Vahepalade kohustust kah ei ole. Mulle see sobib.

Küpsistele pidasin peaaegu vastu. Järgmisel hommikul sõin veel kaks ja ülejäänud jagasin laiali. Õnneks ei tahtnud see pudisev küpsis väga kurgust alla minna, seega oli lihtsam ka mitte isudele alluda.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pisipaha 15.11.2013 17.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. November 2013, kl 17.31

Oioi, kui põnev, pisipaha. Kas sul on tuju lähemalt rääkida, ma olen nii kannatamatu. Kas lasid endale toitumiskava teha?
Ma vajan meeleheitlikult ideesid, mida süüa. Olen siiamaani, kas väga halb LCHF jälgija olnud või sellise toitumisega mu kaal hoopis tõuseb. Igatahes võtsin end jälle käsile...ei tea mitmes kord see juba on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 15. November 2013, kl 22.17

Teil läheb siin siis huvitavaks, rääkige jah mida sööte, saan ka nippe smiling smiley

Tahaksin nii väga novembri lõpuks kaaluda 60kg, sest siis saab aasta kui alustasin kaalulangetamist, oleks ilus nr. -10kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 15. November 2013, kl 23.06

See ei ole toitumiskava. Toitumiskavade värki ma ei suudaks teha. Neid "söö 222 grammi liha 150 grammi kartulit" asja, ma lihtsalt ei suuda jälgida ja siis veel vahepalaks üks õun või rasvata jogurt... No mul ei ole sellist aega. Seal on asjad, mida süüa ja mida vältida ja mida veel lisaks võtta. Ja on feisbuki grupp, kus saab nõud ja jõudu. Aga vältida tuleb nagu alati magusat ja ühtkoma teist veel. Ma kahtlustan, et ma ei tohi kõike infot siin jagada, sest tüüp on toitude tundmise alal suure töö ära teinud. Aga põhimõtteliselt tuleb minna tagasi juurte juurde. Teha ise toit ja mitte osta poest poolfabrikaate jne...

Kohati võiks vaadata ka paleo.ee lehte.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 15.11.2013 23.11.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 27


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.