Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 28. December 2013, kl 17.25

See on ka omaette saavutus kui pühade ajal juurde ei võeta smiling smiley

Lisan siia meie tabeli, kus kahjuks peale kolme inimese tulemusi pole eriti midagi vaadata.

TABEL

Eile läks koogi söömisega asi käest ära ja alati kui mees kodus siis on ka sai saadaval, koos saiaga soojad võileivad aga eks kui isu tuleb siis peab mujalt kaloreid kärpima.

Pisipaha, kui alustasin LCHF-iga siis leidsin sellesama lehe aga väikese hilinemisega, sest see programm oli juba alanud. Muidu oleks hea millestki osa võtta ja motivatsiooni juurde saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 28. December 2013, kl 22.52

See algab jaanuari keskpaigast uuesti. Uuri linke tollel lehel. feissbukis jookseb ka reklaam pidevalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 28. December 2013, kl 23.56

Nonii!

Kuigi mul jäid traditsioonilised jõulud vahele, sõin ikkagi tunduvalt rohkem kui tavaliselt. Kuna tahtsin võimalikult palju aega veeta õega, siis tegin samu asju, mis tema ...sõime, vaatasime tv-d, sõime, vaatasime tv-d grinning smiley Õnneks käisime iga päev jalutamas... Minu kaal täna hommikul oli 76,3 kg, ehk põhimõtteliselt sama, mis kuu aega tagasi, kui alustasin. No mis seal ikka, tuleb end kokku võtta, sest soov alla võtta on siiski kindel. Ja 2 kuu pärast saab minu teekond USA-s juba läbi, nii et vaja tõsiselt järjepidev olla. Loodan, et Teil olid mõnusad jõulud ja endale toiduga liiga ei teinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 29. December 2013, kl 17.14

Tere tere tere,
Pole endast ammu märku andnud. Suur kolimine ja jõulud on mu dieeditamise igat pidi ära rikkunud. ei mingit trenni ja puhas õgimine. Reedene kaal oli 70,6 kg. appi appi!!
aga nuh, eks uuel aastal uue hooga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 30. December 2013, kl 16.10

Minu on detsembrikuu ikka täiesti paikast ära löönud. Pole hommikuti kaaluda saanud, pole kaalu silme all ja nüüd on jama käes. Täna hommikul sain lõpuks siis koju ja kaal näitas 94.2 kg. Ma pole ammu nii suuri numbreid näinud ja olen täitsa nõutu. Sel aastal on veel ees kaks sünnipäevapidu ja aastavahetus. Enesekontrollimine ei ole just lihtne. OEH.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 30. December 2013, kl 18.01

Näitsik, mingil määral aitab ka vahepealne kaalumine piiri pidada. Mõtle rohkem oma eesmärgile. Samas sul on tõesti vist kiire kuu olnud... Ja pidudel söömine pole ju kõige tähtsam ning kindlasti saab igalpool tervislikumaid valikuid teha?

Olen ise ka natuke kurb. Nii nõme on tagasi alguses olla aga keegi ei keela end uuesti kokku võtmast. Edu sulle ülejäänud nädalal ja mulle ka. Hetkel on samuti väike tagasilöök ning peaksin kõvasti pingutama, et tagasi number 63 juures olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 31. December 2013, kl 08.22

Tere.

Minul jäi kaal eelmisel nädalal sisestamata, kuna olin arvutist eemal ja ei hakanud ka enam eile seda sinna panema.

Soovin head vana aasta lõppu ja uuel aastal uue hooga.

smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 01. January 2014, kl 09.52

Head uut aastat! ja, et teie soovid kõik täituksid smiling smiley

Lynuza, ma ei luba sul alla anda! hakka aga pusima smiling smiley
koos alustasime ja koos lõpetame, meil ei ole enam palju jäänud, võtame ennast nüüd kokku. Mina alustan ka täna 63.2kg-ga, eile läks asi käest smiling smiley

Nüüd ei ole enam mingeid vabandusi, hakkame aga kõik koos langetama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 01. January 2014, kl 12.49

Just nii, proua! Ma eile peolauas võitlesin iseendaga, tundub, et sain kurjadest isudest võitu, sõin mida tahtsin aga ei ületanud piiri. Kahjuks ei saanud külas kaaluda end. Annn, aitäh sulle toetuse eest. Sain tänaseks vajaliku motivatsioonilaksu smiling smiley
Näitame nüüd endale, et suudame saavutada selle, mida oleme eesmärgiks püstitanud.

Isu, me vahepeal jutustasime sellest, et hakkaks oma kaalu siia teatama ning mina panen tabelisse kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 01. January 2014, kl 17.40

Just, nüüd ei ole enam mingeid vabandusi. Hakkame aga pusima. Ise olen enda jaoks teinud juba muudatusi võrreldes algusega. Tõstsin kalorite kogust nii 1800-2000 kcal. Tean, et kulutan päeva jooksul palju kaloreid, jooksen edasi tagasi 2 väikese lapse vahelt (keda hoian), enamuse ajast seisan püsti, päeval käin jalutamas 5 km ringi kahekohalise vankriga (mis ei ole üldse kerge, kuna maastik on üles-alla, üles-alla) ja siis õhtul teen veel intensiivse trenni. Ehk, et ei taha oma keha nälga jätta ja olen aru saanud ka, et liigne piiramine ajab mind üks hetk lihtsalt üle sööma ja peamiselt magusat. Selle vältimiseks alusan rahulikult. Lisaks mainisin ka, et proovin toituda toitumiskava järgi...nojah, siiski ei, las see jääda professionaalidele, tahan toituda nii, et võin kõike süüa, iseasi, kas ma aga tahan oma keha kõigega "toita" ja muidugi väikesed kogused, see on edu võti.

Kõigile Teile soovin järjekindlust ja eesmärkide täitumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 01. January 2014, kl 22.53

Sain ka lõpuks arvuti ligi. Ei ole mul ka hästi läinud pühade ajal. Kaalu on ikka juurde tulnud. Ei olegi nii palju söönud, aga liikumist on ääretult vähe olnud. Ai, ai magusaga olen küll patustanud. Korra sai ka uisutamas käidud. Nüüd siis jälle igapäevase rutiini juurde tagasi.
Ja mis ma siin kuulen, et hakkame pusima. Aitab juba sellest pusimiset, seda oleme me siin juba tükk aega teinud. Oleks vaja juba tulemusi näha.

Nii, et head uut järjrkindlat kaalulangetamise aastat!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 02. January 2014, kl 10.38

Ingeri, õige smiling smiley pusinud oleme juba tükk aega, peaksime sellest pusimisest õppinud olema ja järeldusi tegema, nüüd peaksime näitama ka tulemusi, kui me suveks oma ideaalkaalu kätte ei saa siis vist ei saagi kunagi...
no mis see on, kas tõesti ei saa me selle kaaluga nüüd hakkama? teised saavad ja meie pusime ühe kohapeal???

Ja Ingeri, kirjuta siia oma kaal ka, sest enam tabelisse ise panna ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 10.35

Hommik! minu kaal täna 62.5(+100g)

Lugesin, et ICanDoIt on siit duellist ära kolinud smiling smiley
Lynuza, nii kahju, et sa tookord koos minuga sinna teise duelli ei lipsanud, siis veel seda KMI reeglit seal polnud smiling smiley
Aga üksi ma ka sind ei jäta smiling smiley teistele olekski korduv palve, et oleme natuke aktiivsemad, tean, et pole aega jne. proovime vähemalt smiling smiley koos on kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. January 2014, kl 10.35

Väga hea, ingeri, et oled veel meiega. Paratamatult on esimene mõte, kui keegi kaalu kirja ei pane, et inimene on loobunud. Tahaks see nädal kõikidelt numbreid teada saada ja ka seda, kuidas uuel aastal meeleolu on?

Ma ei saa aru, mis minu saunakaaluga toimub või hoopis minuga? Esiteks on see, et ma võtan iga päevaga 500g juurde, kuigi endaarvates söön normaalselt ja ootan pigem miinuseid hommikul. Teiseks pean ma 5 korda kaalule astuma, et pärast keskmise välja arvutada. Eks see ole minu haigus ka, et ma pean end mitu miljon korda päeva jooksul kaaluma. Alles kuu aega tagasi vahetasin patareid, kas minu rohke kaalule astumise tõttu on need juba tühjad? smiling smiley See kaal on mul juba 4 aastat vist olnud ja otsustasin täna uue saunakaalu kasuks. Loodan, et number 65,5kg mis mul täna tuli on vale, tabelisse panen homse hommiku kaalu.
Eks ma olen natuke nördinud aga ei taha sellele palju tähelepanu pöörata muidu olen stressis jälle. Isegi kui kaalungi nii palju siis pole mul muud teha kui endast rohkem anda ja pingutada edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. January 2014, kl 10.38

Annn, ma lugesin ka, et ICanDoIt kirjutas sinna, kuid äkki soovib ta samuti kahes duellis osaleda? Mul on sinu üle hea meel, annn, et pole end niivõrd käest lasknud nagu mina, küll ma su ükskord kätte saan!

ICanDoIt anna siis teada, kas jääd meid ka toetamasmiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Lynuza 03.01.2014 10.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.31

Tere. Minul näitas kaal täna 94,4. Äkki hakkab ka katki minema smiling smiley selliseid numbreid pole ammu näinud.. Eile käisin kepikõnnis, täna pisike jooks metsas. Kas keegi teist Tallinnas Nõmme kandis ka elab? Mul oleks stabiilsemat kepikõnni paarilist vaja...

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.49

Tõstatan siis ühe teema, usun, kõik teavad, et osalen ka teises duellis ja me seal arutlesime, et kas kedagi häirib, või miks inimesed on mitmes duellis korraga.

Mis teie arvata, miks nad nii teevad?

Mina tunnistan ausalt, et käin siin Lynuza pärast, sest koos alustasime ja ta on kuidagi armsaks saanud mulle smiling smiley

Küsingi teilt, et äkki, kedagi häirib, et käin kahe duelli vahel? võite julgelt öelda, ma üldse ei pahanda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Näitsik
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.57

Mind ei häiri. Misiganes sibd motiveerib ja töötab on ju hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 03. January 2014, kl 16.41

Ostsin uue saunakaalu ja loomulikult testisin kohe ära. Vana kaal näitas 0.9 kg rohkem...esimesel kaalumisel, teisel oli 0.6kg rohkem ja siis oli sama number uue kaaluga... no juba see mitmekordne kaalumine on ebanormaalne. Igatahes olen rahul, diagnostikat teeb ka aga see funktsioon on niisama lõbu pärast, neid näite ma eriti ei usu.

Ma ei tea, kas olen sind, annn, juba tänanud selle eest, et käid siin mind taga utsitamas. Suur aitäh sulle. Tõesti juba algusest peale oli hea oma numbreid sinu omadega võrrelda ja oleme ju peamised jutustajad oma duellides olnud. Praegugi see väike võistlusmoment aitab mind, et sa oled minust rohkem kaalust alla saanud, see ei lasegi mul täielikult loobuda duellist ega kaalu langetamisest. Kui vahepeal tundub, et keegi ei loegi, mida kirjutan siis annn ikka ütleb, mis arvab smiling smiley
Mul pole mitte midagi selle vastu, et mõni saab mitmes duellis osalemisest rohkem motivatsiooni ja ma loodan, et keegi seda otse keelama ei tule. On ju tegelikult põhjus annn`i ja ICanDoIt`i poolt teises duellis välja öeldud, et meil on siin liiga vaikne. Mõnele kasutajale see vaikus sobib, sest vabat aega vähe ja mõni vajab kaasduellitajalelt rohkem seda jõudu, mis aitab eesmärki saavutada.
Minu jaoks on huvitav, et kui osaletakse duellis siis jutustatakse peamiselt ainult endast. Seda kahjuks nõuda ei saa, et ilmtingimata loetaks ka teiste kirjutised läbi ja äkki isegi kiidaks kellegi tulemust või räägiks kaasa mingil teemal... smiling smiley

Ma isiklikult püüan oma kaasduellitajaid siin meeles pidada ja kiita, kuigi ma ei ole just parim kiituste jagaja, tundeid on palju aga ei oska sõnadesse need panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. January 2014, kl 18.23

Mina tahaksin siiski mõlemas duellis aktiivne olla.

Põhjus, miks soovisin enim just teise duelliga liituda, oli selles toidutabelis ja teiseks aktiivses arutelus. Jah, siin duellis on juhtunud nii, et kui olen midagi öelnud, siis peamiselt aind endast, mis on väga egoistlik. Ka mina tegelikult olen rõõmus teiste saavutuste üle ja tahaks justkui midagi öelda, aga jah, see iseloom on selline, et raske on sõnadesse panna tegelikult seda, mida tunnen, kuigi kiitustega ma kitsi ei ole kunagi olnud. Imelik olen grinning smiley

Nii, et kui Teile sobib, siis jätkan ikka kahes duellis, usun, et see on palju motiveerivam minu jaoks ja kuna mul aega on arvuti taga käia, siis ei tohiks probleeme tekkida. Ning Annn, juba alguses kohe mainis, et ta on teises duellis ka, ja minu meelest on see täiesti ok.

Minu kaal oli täna hommikul 79 kg. Ma olin täiesti hämmingus, olen 3 kg nädala naksti juurde võtnud. Ma ikka sain alguses konkreetse šoki. Aga noh, ega siin ei olegi muud, kui kaloreid ei loe, siis silma järgi võib küll tunduda, et ok ju, aga tuleb välja, et siis mitte. Nüüd ei ole muud varianti, kui ainult kergemaks saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ingeri
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.02

Minu kaal oli täna hommikul 64,7. nii, et 2,1 kilo olen jõudnud kahe nädalaga juurde koguda.Nüüd tuleb küll tõsiselt asja kallale asuda.
Eile sai ka pisut trenni tehtud, paistab , et jala valu on järgi andnud.
Mitmes kohas duellitajate vastu ei ole mul ka midagi. Kui neil on jaksu laske aga käia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: isu
Kuupäev: 03. January 2014, kl 20.57

Tere.
Minu jõulude ja uue aasta saavutuseks on 76,2 sad smiley

No mis ikka, tuleb jälle iga suutäis täpselt kirja panna.


Teema algatus, et kas häirib, kui ollakse mitmes duellis korraga. Mind isiklikult ei näe selles midagi halba. Vaikuse kohta tunnen et olen süüdi sad smiley, aga aasta lõpp ja ka algus väga kiire, aga l... , kes vabandust ei leia, üritan ikka reel püsida.

Ilusat nädalavahetust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. January 2014, kl 16.14

Küll mul on hea meel, et ei pidanud panema tabelisse eilset jubedat numbrit. Eile tegin pool tundi video järgi trenni ka ja täna on tuharalihased valusad. Tuju on super ning oleks veel parem kui väljas nii sünge ilm poleks, ilmateade niipea korraliku lumesadu kahjuks ei luba sad smiley

Mõtlesin veel seda, et me oleme end viimase kahe nädalaga ikka jubedasti käest lasknud. Miinust pole sel korral veel kellelgi. Ma loodan, et ise õpin sellest kogemusest, et kui end terveks nädalaks niivõrd käest lasen võib mitme kuu vaev paari päevaga tagasi tulla. Kolmandat korda ikka samasse ämbrisse ei astuks.

Ingeri, sul peaaegu kaks kuud valutas jalg (vaatasin su eelmistest postitustest järgi)? Ma loodan, et midagi tõsist ei olnud. Loodan, et jalg hiljem suusatamist ei takista.

Kui ma ei eksi siis New Yorgis on ka rohkem lund maha tulnud, kui meil sel talvel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 04. January 2014, kl 16.51

Lynuza, nii palju kui mina kursis olen, on sul õigus. Veel imelikum on see, et meil siin Atlantas, on külmemad ilmad kui Teil Eestis praegu. Ja see peaks kohe kindlasti täiesti vastupidine olema. Huvitavaid trikke teeb see loodus.

Tõsi ta on, et kui ei jälgi, mis suhu pistame, tuleb see kõik kaotatu tagasi ja rohkemgi veel. Vanad harjumused on nii visad tulema. Aga õnneks on võimalik neid muuta thumbs up. Mul tänaseks oli õnneks 1 lisakilo haihtunud. Tegi meele veidi rõõmsamaks smiling smiley

Ja muide, kaks viimast päeva trenni tehes, tundsin põlvedes valu-ja see "tänu" järsule kaalutõusule. Liigesed ei ole nii suure koormusega (keha raskusega) harjunud-seda enam on vaja kaotada need kilod. Ei taha küll, et ülekilod treenimist häirima hakkaks või üldse elukvaliteeti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. January 2014, kl 16.57

Lynuza, nii tore, et sinu kaal valetas smiling smiley

Hea, et need pidustused läbi on, tahaks juba näha kaalu nr-it langemas.

Lynuza, ma ei mäleta, kas sa loed nüüd kaloreid, jah? palju kaloreid päevas lubad endale?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 04. January 2014, kl 17.47

ICanDoIt, mul olid aasta tagasi ka põlved valusad, kuid arvan, et mul tekkisid need sellest, et tegin harjutusi valesti järgi. Ma muidugi ei ütle, et sina valesti teed aga tasub kontrollida... Ma toon näiteks kükitamise, põlved ei tohiks väga ette ulatuda seda tehes, lisan illustreerimiseks pildi smiling smiley KÜKK

Ma ei taha mingi targutajana tunduda, lihtsalt jagan, mida ise trenni tehes avastasin.

Annn, püüan 1600kcal juurde jääda aga kuna kaal vahepeal on tõusnud siis järelikult ma pole seda väga eeskujulikult jälginud. Ma usun, et sa arvatavasti mõtled, et see ei saa ometi nii raske olla, kui sina pead samal ajal vähemaga hakkama saada, eks ma peangi sind endast tublimaks smiling smiley
Kas ma mäletan õigesti, et sa alustasin ka aasta tagasi umbes sama kalorite hulgaga (1200-1300kcal)?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: annn
Kuupäev: 04. January 2014, kl 19.32

Jah alustasin 1200-1300kcal-ga, aga siis polnud mul köögikaalu ja olen täitsa kindel, et sõin tegelikult 1500-1600kcal-t smiling smiley

Ja Lynuza ma üldse ei mõtle nii, et see ei saa ometi nii raske olla, tean ju väga hästi kui raske see on, ega ma muidu ei pusiks ikka sama koha peal.
Kui ma ainult praegugi suudaks 1200-1300kcal-t süüa, ikka tükib üle minema. ei ole seda tahtejõudu nii palju.

Kas sul Lynuza oli köögikaal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 05. January 2014, kl 05.43

Lynuza- tänud kaasa mõtlemast. Õnneks olen omale kohe alguses selgeks teinud, et tähtis on kvaliteet, mitte kvantiteet, ehk et pigem isegi vähem kordusi, kuid peaasi, et teen õigesti. Õnneks täna ei tundnud mingit valu. Seega jään oma arvamusele truuks, et need mõned kilod andsid põlvedele tuld. Kuna täna olin 1 kg juba kergem, siis seetõttu ka valu kadunud. See on vähemalt minu arvamus. Ja mis peamine, hea, et ei valuta.

1200 kcal söömine on ikka väga suur pingutus, teen sügava kummarduse Te ees! cool smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 05.01.2014 05.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 05. January 2014, kl 08.57

Lõpuks saime ka uude koju interneti ja saan hakata jälle tihemini kaaluabis käima.
Mitu nädalat pole trenni teinud ja muudkui söönudsöönudsöönud. Täna hommikul plaanis tunnike kõndida, peab kõndima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Vinks-vonks naiste duell
Saatis: tinka
Kuupäev: 05. January 2014, kl 09.00

millegi pärast ei saa tabelisse kaalu märkida. Eelmine nädal ka ei saanud, aga siis arvasin, et asi selles, et proovisin oma telefonis.
uus kaal 69,6 kg

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.